Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bruģakmens

29.06.2019. 21:23

Balsojiet tik vēl par tiem veciem vienotībniekiem ! Ne to vien dabūsiet ! Un runā, ka tieši Pavļuta ir viens no OIK atbalstītājiem, savā laikā.

Atbildēt

R

25.06.2019. 20:49

»

opis

Nevajaga vainot žīdus ,viņi bija godīgi Latvijas pilsoņi...........mūsu nelaimēs vainojami no austrumiem


bet varbūt tomēr pie vainas ir pati mazā, zaglīgā tautele, kuri sēz kokos uz zaru būdās un viņu pecnācēji?

Atbildēt

Mērgļi

24.06.2019. 12:16

Urīnkrāsā blefo bez apstājas.Skaidrs, ka uzdāvinot ebrejiem 40 mlj, vismaz 4mlj būtu otkats.Zaglīgajām paristu žurkām sanāktu zelta izpletnītis, ar kaunu izlidojot no Saeimas.

Atbildēt

žīds allaž būs žīdu pusē

23.06.2019. 19:15

goji, gatavojiet maciņus, jo tiem uz naudu mēra sajūtas nav !
Padomijas laikā šitie visi bija russkije, tagad - latvieši.

Atbildēt

Cienījamie juristi!

22.06.2019. 15:42

»

Cosa Nostra

Citur medijos bija lasāms, ka Paristu bandīti sola atkal turpināt afēru, tikai esot iepriekš deputātiem "labāk viss jāizskaidro", kas tulkojumā no Paristu bandas pidžina nozīmē, ka ar šantāžu un draudiem jāpanāk piekrišana Latvijas aplaupīšanai. Tas vispār ir nonsenss, ka noziedzīgs grupējums pilnīgi...


portālā " Mana balss" jānotiek balsošanai par šo jautājumu, kā redzams, šie nelieši, neliksies mierā un jautājums karāsies pār mūsu galvām līdz brīdim, kad atkal mēģinās to celt saulītē.

Atbildēt

kkk

22.06.2019. 11:13

Melīgo plikpauri - ziepēs.

Atbildēt

NU JAU PIETIEK!

22.06.2019. 00:44

Tagad sapratu, kad, kas un kādēļ samaitāja Latvijas Avīzi - tā no tautiskām tēmām pievērsusies ari seksam, kas, kā izliekas, ir "A/PAR" ceļamaize visai dzīvei. Laikam partijā sastājās ap 90 % geji un lesbietes un pederasti, ja jau neliek mieru Kopošanās likuma virzībai.Iespējams, drīz taps arī likumprojekts par seksa attiecību reģistrēšanu ar dzīvniekiem arī? Kādēļ nē - tās nav cilvēktiesības?

Atbildēt

to

21.06.2019. 13:59

»

hm

Tie pārējie 49 taču klusē, viņi tikai balsos. Te vēl jautājums, kuri godīgāki


varētu izskaidrot ar Kariņa paredzēto vizīti ASV,kur varētu tikt uzdoti kutelīgi jautājumi žīdi sakarā.Interesants likās šņores uznāciens Saeimā ar ebreju kopienas aktīvistes piesaisti KGB.Tas vedina uz variantu,kad krievu parādi tiek pieprasīti LV

Atbildēt

ESMAIJA

20.06.2019. 22:26

Lasu un nesaprotu - vai tad Latvijas vairs nav? Vai tad tagad esam ASV pakļautībā viens no viņu štatiem, ja no turienes dotas komandas mums ir bezierunām jāpilda. Kur paliek VVF bļaušana uz dziesmu svētku estrādes - Mēs esam vareni! Mēs esam diženi! Nekas mēs neesam! Ne diženi, ne vareni, ja, uzmetuši kūkumu uz katru jeņķu pavēli protam atsvepstēt - tikai tā, bravo, urā! Šādas lietas nekad nenotiktu, ja tautai būtu dota iespēja caur referendumiem pateikt savu un neapstrīdamu viedokli. Kurš uzdrošinātos neievērot veselas valsts iedzīvotāju domas? Bet tagad visa lemšana ir sīku un badīgu grupējumu rokās. Vai tas ir normāli? Vai šeit tautai nevajadzētu sasparoties un pastāvēt uz savām tiesībām? Tikai kurš uzņemsies šo lietu pacelt tādā līmenī, ka varnešiem nebūtu iespējams to neievērot.

Atbildēt

blondīne

20.06.2019. 21:27

nez cik % ķepā piesolīja, ja afēra izdosies....?

Atbildēt

vcb

20.06.2019. 19:15

mēsls

Atbildēt

fakts

20.06.2019. 15:24

»

opis

Ko ta ta šie tev izēduši


Opi,paskaties ninternetā kas ir cionisms un kas ir cionisti.
Izglītojies.

Atbildēt

...

20.06.2019. 14:24

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Pirmkārt, latviešiem nav nekas kopīgs ar holokaustu un žīdu iznīcināšanu !Otrkārt, nav tādas ebreju kopienas, bet krievžīdu okupantu -slepkavu varza- Sātana pielūdzēji(cilvēkēdāji) un Pauļuts ir viens no viņiem. Tas ir ierakstīts viņa glumajā purnā


Holokaustu organizēja žīdi paši.Biķerniekos šaušanu vadīja Fridrihs Jakelns,arī žīds.Rabīni šo procesu sauc par atmirušo zaru atgriešanu,tiek likvidēti tie žīdi kuri dara sabiedrībai lietderīgus darbus.Tā kā pretenzijas pret Rotšildiem,Bušiem ,Klintoniem u.t.t.

Atbildēt

Cosa Nostra

20.06.2019. 14:23

»

voila

šoreiz pasākums "nograbēja", skatīsimies, kas notiks tālāk


Citur medijos bija lasāms, ka Paristu bandīti sola atkal turpināt afēru, tikai esot iepriekš deputātiem "labāk viss jāizskaidro", kas tulkojumā no Paristu bandas pidžina nozīmē, ka ar šantāžu un draudiem jāpanāk piekrišana Latvijas aplaupīšanai. Tas vispār ir nonsenss, ka noziedzīgs grupējums pilnīgi atklāti terorizē un šantāžē valsti, bet visādi sabi, knabi, dpi un tamlīdzīgi cīkstuļi pret noziedzību sēž klusāki par pelēm. Nu jā, tas tev nav ogu tantiņām naudu atņemt.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

20.06.2019. 13:28

»

Latg.nac

Kápéc ebreji Latvijá nepieteicás uz saviem ipaśumiem reizé ar visiem citiem pretendentiem...


Pirmkārt, latviešiem nav nekas kopīgs ar holokaustu un žīdu iznīcināšanu !Otrkārt, nav tādas ebreju kopienas, bet krievžīdu okupantu -slepkavu varza- Sātana pielūdzēji(cilvēkēdāji) un Pauļuts ir viens no viņiem. Tas ir ierakstīts viņa glumajā purnā !!!

Atbildēt

to jokste

20.06.2019. 13:20

»

jokste

krievžīdiem jānes atbildiba par 1941.g.un 1949.g.izvešanu uz sibiriju,un viņu dzīvokļus pārņēma krievijas virsnieki.Pavļutam iesaku izveidot komisiju,un izvertēt zaudējumus,kuriem tika atņemta manta.Tānī laikā Kremli pārvaldīja krievžīdi


1940.gadā Levita tētiņš kopā ar krievžīdiem esot piedalījies īpašumu ekspropriācijā. Ņēma nost saviem tautas brāļiem žīdiem visādas sīkbodes un citiem

Atbildēt

jokste

20.06.2019. 13:12

krievžīdiem jānes atbildiba par 1941.g.un 1949.g.izvešanu uz sibiriju,un viņu dzīvokļus pārņēma krievijas virsnieki.Pavļutam iesaku izveidot komisiju,un izvertēt zaudējumus,kuriem tika atņemta manta.Tānī laikā Kremli pārvaldīja krievžīdi.

Atbildēt

voila

20.06.2019. 12:23

šoreiz pasākums "nograbēja", skatīsimies, kas notiks tālāk....

Atbildēt

anāle

20.06.2019. 11:10

abi izcilākie meļi bildē... protams, ar zzs profesionāļiem

Atbildēt

hm

20.06.2019. 11:08

Tie pārējie 49 taču klusē, viņi tikai balsos. Te vēl jautājums, kuri godīgāki.
Šis ASV žīdu jautājums tiek regulāri cilāts gadu desmitus. Neatlaidība bieži noved pie vēlamā. Tā jāsaprot.

Atbildēt

Latg.nac

20.06.2019. 10:19

Kápéc ebreji Latvijá nepieteicás uz saviem ipaśumiem reizé ar visiem citiem pretendentiem.
Tad viņi,tápat ká daudzi latvieśi par savu ìpašumu saņemtu papīrīśus 30.centu vértībá.
Tagad daudzi padomju ebreju milići,prokurori,ćekisti,tiesneśi,pad .armijas virsnieku,,!kuri īstenoja Latvijas okupâciju ar visám no tá izrietośajám sekám,,,īpaśumu atņemśanu,slepkavībám,izsūtīšanám,šo izdzimteņu pécnácéji ir ieguvuši politisko un ekonomisko varu Latvijá un stiepj savas smirdīgás rokéles latviešu naudas maká.
Tagad latvieśi šiem augoniem Latvijas miesá kompenseś par okupantu zvérībám okupacijas laiká.
Ebreju kopiena par savám publiskajám ékám sanems kompensácijas,bet turpinás bradát pa latvieśu publiskajám telpám,kuras daudzas latvieśu un citu nacionalitášu biedribas likuma péc neatguva.
Kápéc man latvietim jámaksá nauda padomju okupanta pécnácéjam ebrejam par noziegumiem ko viņi pastrádája okupácijas laiká.
Ja §itie padomju ebreji bútu atvéruši vaļá PSRS robežu 1941 gadá,tad VAIRÂKUMS Latvijas žīdu tautības cilvéku būtu aizmukuśi dziļi iekšá PSRS teritorijá ,kur tos neskartu vácu nacisti,un viņi nebútu tikuśi noslepkavoti Latvijas PSR teritorijá,jo PSRS sarkanie okupanti,karavīri ar pietaisītám biksém aizmuka no Latvijas teritorijas ,,,,,,,

Atbildēt

jautaajums

20.06.2019. 09:58

»

opis

Nevajaga vainot žīdus ,viņi bija godīgi Latvijas pilsoņi...........mūsu nelaimēs vainojami no austrumiem


Vai Junkeri,Merkeles,Buši,Klintoni,Rotšildi ir no austrumiem ieklīduši JEVREJI?
Vai opis balsoja?Ja balsoja tad atbalstīja šo JEVREJU sistēmu.

Atbildēt

pietiek tirgoties

20.06.2019. 09:56

Man liekas neviens par Latvijas valsts budžeta izlietojumu nevar būt atbildīgs kā vien mēs paši. Kā paši sevi nostādīsim, tā būs. Un šai jautājumā ir jādod skaidra atbilde - nē 40milj izmaksai ēbrejiem no iedzīvotāju maciņiem. Lai dodas pie vaininiekiem - Krievijas un Vācijas. Iedarbinājuši tagad savu ruporu no ASV, kas tagad gudri pakratīs pirkstu kā mums savā valstī dzīvot. Nepietiek ar banku afērām, kur cilvēki pazaudējuši naudu. Valstī ir tik akūtas nozares, kur trūkst nauda, tā pati veselība izglītība u.tt.

Atbildēt

tas posts turpināsies mūžīgi

20.06.2019. 09:14

tā 40 miljonu izspiešana no Latvijas Valsts arvien vairāk sāk atgādināt afēru

Atbildēt

opis

20.06.2019. 09:00

Nevajaga vainot žīdus ,viņi bija godīgi Latvijas pilsoņi...........mūsu nelaimēs vainojami no austrumiem
uzklīdušie JEVREJI............

Atbildēt

Recidīvists un zaglis

20.06.2019. 08:41

Pavpļūtis ir starptautiska mēroga krāpnieks un nelietis ar stāžu. Viņa izcelsme- krievžīdi. Posts viņa ģimenei, kas izliekas par latviešiem!

Atbildēt

KUKU

20.06.2019. 08:11

Žīdi neatstāsies.
Tas nav viņu dabā.

Atbildēt

iciks

20.06.2019. 08:02

Interesants sociālais eksperiments!

Secinājumu daļa: Ja dirdsa deg (acīmredzot), tad par muļķi paliek pat Hārvardā studējis Fulbraita un kāds tik vēl ne, laureāts!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...