Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bruģakmens

29.06.2019. 20:23

Balsojiet tik vēl par tiem veciem vienotībniekiem ! Ne to vien dabūsiet ! Un runā, ka tieši Pavļuta ir viens no OIK atbalstītājiem, savā laikā.

Atbildēt

R

25.06.2019. 19:49

»

opis

Nevajaga vainot žīdus ,viņi bija godīgi Latvijas pilsoņi...........mūsu nelaimēs vainojami no austrumiem


bet varbūt tomēr pie vainas ir pati mazā, zaglīgā tautele, kuri sēz kokos uz zaru būdās un viņu pecnācēji?

Atbildēt

Mērgļi

24.06.2019. 11:16

Urīnkrāsā blefo bez apstājas.Skaidrs, ka uzdāvinot ebrejiem 40 mlj, vismaz 4mlj būtu otkats.Zaglīgajām paristu žurkām sanāktu zelta izpletnītis, ar kaunu izlidojot no Saeimas.

Atbildēt

žīds allaž būs žīdu pusē

23.06.2019. 18:15

goji, gatavojiet maciņus, jo tiem uz naudu mēra sajūtas nav !
Padomijas laikā šitie visi bija russkije, tagad - latvieši.

Atbildēt

Cienījamie juristi!

22.06.2019. 14:42

»

Cosa Nostra

Citur medijos bija lasāms, ka Paristu bandīti sola atkal turpināt afēru, tikai esot iepriekš deputātiem "labāk viss jāizskaidro", kas tulkojumā no Paristu bandas pidžina nozīmē, ka ar šantāžu un draudiem jāpanāk piekrišana Latvijas aplaupīšanai. Tas vispār ir nonsenss, ka noziedzīgs grupējums pilnīgi...


portālā " Mana balss" jānotiek balsošanai par šo jautājumu, kā redzams, šie nelieši, neliksies mierā un jautājums karāsies pār mūsu galvām līdz brīdim, kad atkal mēģinās to celt saulītē.

Atbildēt

kkk

22.06.2019. 10:13

Melīgo plikpauri - ziepēs.

Atbildēt

NU JAU PIETIEK!

21.06.2019. 23:44

Tagad sapratu, kad, kas un kādēļ samaitāja Latvijas Avīzi - tā no tautiskām tēmām pievērsusies ari seksam, kas, kā izliekas, ir "A/PAR" ceļamaize visai dzīvei. Laikam partijā sastājās ap 90 % geji un lesbietes un pederasti, ja jau neliek mieru Kopošanās likuma virzībai.Iespējams, drīz taps arī likumprojekts par seksa attiecību reģistrēšanu ar dzīvniekiem arī? Kādēļ nē - tās nav cilvēktiesības?

Atbildēt

to

21.06.2019. 12:59

»

hm

Tie pārējie 49 taču klusē, viņi tikai balsos. Te vēl jautājums, kuri godīgāki


varētu izskaidrot ar Kariņa paredzēto vizīti ASV,kur varētu tikt uzdoti kutelīgi jautājumi žīdi sakarā.Interesants likās šņores uznāciens Saeimā ar ebreju kopienas aktīvistes piesaisti KGB.Tas vedina uz variantu,kad krievu parādi tiek pieprasīti LV

Atbildēt

ESMAIJA

20.06.2019. 21:26

Lasu un nesaprotu - vai tad Latvijas vairs nav? Vai tad tagad esam ASV pakļautībā viens no viņu štatiem, ja no turienes dotas komandas mums ir bezierunām jāpilda. Kur paliek VVF bļaušana uz dziesmu svētku estrādes - Mēs esam vareni! Mēs esam diženi! Nekas mēs neesam! Ne diženi, ne vareni, ja, uzmetuši kūkumu uz katru jeņķu pavēli protam atsvepstēt - tikai tā, bravo, urā! Šādas lietas nekad nenotiktu, ja tautai būtu dota iespēja caur referendumiem pateikt savu un neapstrīdamu viedokli. Kurš uzdrošinātos neievērot veselas valsts iedzīvotāju domas? Bet tagad visa lemšana ir sīku un badīgu grupējumu rokās. Vai tas ir normāli? Vai šeit tautai nevajadzētu sasparoties un pastāvēt uz savām tiesībām? Tikai kurš uzņemsies šo lietu pacelt tādā līmenī, ka varnešiem nebūtu iespējams to neievērot.

Atbildēt

blondīne

20.06.2019. 20:27

nez cik % ķepā piesolīja, ja afēra izdosies....?

Atbildēt

vcb

20.06.2019. 18:15

mēsls

Atbildēt

fakts

20.06.2019. 14:24

»

opis

Ko ta ta šie tev izēduši


Opi,paskaties ninternetā kas ir cionisms un kas ir cionisti.
Izglītojies.

Atbildēt

...

20.06.2019. 13:24

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Pirmkārt, latviešiem nav nekas kopīgs ar holokaustu un žīdu iznīcināšanu !Otrkārt, nav tādas ebreju kopienas, bet krievžīdu okupantu -slepkavu varza- Sātana pielūdzēji(cilvēkēdāji) un Pauļuts ir viens no viņiem. Tas ir ierakstīts viņa glumajā purnā


Holokaustu organizēja žīdi paši.Biķerniekos šaušanu vadīja Fridrihs Jakelns,arī žīds.Rabīni šo procesu sauc par atmirušo zaru atgriešanu,tiek likvidēti tie žīdi kuri dara sabiedrībai lietderīgus darbus.Tā kā pretenzijas pret Rotšildiem,Bušiem ,Klintoniem u.t.t.

Atbildēt

Cosa Nostra

20.06.2019. 13:23

»

voila

šoreiz pasākums "nograbēja", skatīsimies, kas notiks tālāk


Citur medijos bija lasāms, ka Paristu bandīti sola atkal turpināt afēru, tikai esot iepriekš deputātiem "labāk viss jāizskaidro", kas tulkojumā no Paristu bandas pidžina nozīmē, ka ar šantāžu un draudiem jāpanāk piekrišana Latvijas aplaupīšanai. Tas vispār ir nonsenss, ka noziedzīgs grupējums pilnīgi atklāti terorizē un šantāžē valsti, bet visādi sabi, knabi, dpi un tamlīdzīgi cīkstuļi pret noziedzību sēž klusāki par pelēm. Nu jā, tas tev nav ogu tantiņām naudu atņemt.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

20.06.2019. 12:28

»

Latg.nac

Kápéc ebreji Latvijá nepieteicás uz saviem ipaśumiem reizé ar visiem citiem pretendentiem...


Pirmkārt, latviešiem nav nekas kopīgs ar holokaustu un žīdu iznīcināšanu !Otrkārt, nav tādas ebreju kopienas, bet krievžīdu okupantu -slepkavu varza- Sātana pielūdzēji(cilvēkēdāji) un Pauļuts ir viens no viņiem. Tas ir ierakstīts viņa glumajā purnā !!!

Atbildēt

to jokste

20.06.2019. 12:20

»

jokste

krievžīdiem jānes atbildiba par 1941.g.un 1949.g.izvešanu uz sibiriju,un viņu dzīvokļus pārņēma krievijas virsnieki.Pavļutam iesaku izveidot komisiju,un izvertēt zaudējumus,kuriem tika atņemta manta.Tānī laikā Kremli pārvaldīja krievžīdi


1940.gadā Levita tētiņš kopā ar krievžīdiem esot piedalījies īpašumu ekspropriācijā. Ņēma nost saviem tautas brāļiem žīdiem visādas sīkbodes un citiem

Atbildēt

jokste

20.06.2019. 12:12

krievžīdiem jānes atbildiba par 1941.g.un 1949.g.izvešanu uz sibiriju,un viņu dzīvokļus pārņēma krievijas virsnieki.Pavļutam iesaku izveidot komisiju,un izvertēt zaudējumus,kuriem tika atņemta manta.Tānī laikā Kremli pārvaldīja krievžīdi.

Atbildēt

voila

20.06.2019. 11:23

šoreiz pasākums "nograbēja", skatīsimies, kas notiks tālāk....

Atbildēt

anāle

20.06.2019. 10:10

abi izcilākie meļi bildē... protams, ar zzs profesionāļiem

Atbildēt

hm

20.06.2019. 10:08

Tie pārējie 49 taču klusē, viņi tikai balsos. Te vēl jautājums, kuri godīgāki.
Šis ASV žīdu jautājums tiek regulāri cilāts gadu desmitus. Neatlaidība bieži noved pie vēlamā. Tā jāsaprot.

Atbildēt

Latg.nac

20.06.2019. 09:19

Kápéc ebreji Latvijá nepieteicás uz saviem ipaśumiem reizé ar visiem citiem pretendentiem.
Tad viņi,tápat ká daudzi latvieśi par savu ìpašumu saņemtu papīrīśus 30.centu vértībá.
Tagad daudzi padomju ebreju milići,prokurori,ćekisti,tiesneśi,pad .armijas virsnieku,,!kuri īstenoja Latvijas okupâciju ar visám no tá izrietośajám sekám,,,īpaśumu atņemśanu,slepkavībám,izsūtīšanám,šo izdzimteņu pécnácéji ir ieguvuši politisko un ekonomisko varu Latvijá un stiepj savas smirdīgás rokéles latviešu naudas maká.
Tagad latvieśi šiem augoniem Latvijas miesá kompenseś par okupantu zvérībám okupacijas laiká.
Ebreju kopiena par savám publiskajám ékám sanems kompensácijas,bet turpinás bradát pa latvieśu publiskajám telpám,kuras daudzas latvieśu un citu nacionalitášu biedribas likuma péc neatguva.
Kápéc man latvietim jámaksá nauda padomju okupanta pécnácéjam ebrejam par noziegumiem ko viņi pastrádája okupácijas laiká.
Ja §itie padomju ebreji bútu atvéruši vaļá PSRS robežu 1941 gadá,tad VAIRÂKUMS Latvijas žīdu tautības cilvéku būtu aizmukuśi dziļi iekšá PSRS teritorijá ,kur tos neskartu vácu nacisti,un viņi nebútu tikuśi noslepkavoti Latvijas PSR teritorijá,jo PSRS sarkanie okupanti,karavīri ar pietaisītám biksém aizmuka no Latvijas teritorijas ,,,,,,,

Atbildēt

jautaajums

20.06.2019. 08:58

»

opis

Nevajaga vainot žīdus ,viņi bija godīgi Latvijas pilsoņi...........mūsu nelaimēs vainojami no austrumiem


Vai Junkeri,Merkeles,Buši,Klintoni,Rotšildi ir no austrumiem ieklīduši JEVREJI?
Vai opis balsoja?Ja balsoja tad atbalstīja šo JEVREJU sistēmu.

Atbildēt

pietiek tirgoties

20.06.2019. 08:56

Man liekas neviens par Latvijas valsts budžeta izlietojumu nevar būt atbildīgs kā vien mēs paši. Kā paši sevi nostādīsim, tā būs. Un šai jautājumā ir jādod skaidra atbilde - nē 40milj izmaksai ēbrejiem no iedzīvotāju maciņiem. Lai dodas pie vaininiekiem - Krievijas un Vācijas. Iedarbinājuši tagad savu ruporu no ASV, kas tagad gudri pakratīs pirkstu kā mums savā valstī dzīvot. Nepietiek ar banku afērām, kur cilvēki pazaudējuši naudu. Valstī ir tik akūtas nozares, kur trūkst nauda, tā pati veselība izglītība u.tt.

Atbildēt

tas posts turpināsies mūžīgi

20.06.2019. 08:14

tā 40 miljonu izspiešana no Latvijas Valsts arvien vairāk sāk atgādināt afēru

Atbildēt

opis

20.06.2019. 08:00

Nevajaga vainot žīdus ,viņi bija godīgi Latvijas pilsoņi...........mūsu nelaimēs vainojami no austrumiem
uzklīdušie JEVREJI............

Atbildēt

Recidīvists un zaglis

20.06.2019. 07:41

Pavpļūtis ir starptautiska mēroga krāpnieks un nelietis ar stāžu. Viņa izcelsme- krievžīdi. Posts viņa ģimenei, kas izliekas par latviešiem!

Atbildēt

KUKU

20.06.2019. 07:11

Žīdi neatstāsies.
Tas nav viņu dabā.

Atbildēt

iciks

20.06.2019. 07:02

Interesants sociālais eksperiments!

Secinājumu daļa: Ja dirdsa deg (acīmredzot), tad par muļķi paliek pat Hārvardā studējis Fulbraita un kāds tik vēl ne, laureāts!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

21

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

FotoNevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem un Ministru kabineta ar ierosinājumiem grozījumiem noteikumos, kas regulē aptieku izvietojumu saistībā ar pēdējā laikā aktualizēto medikamentu pieejamības un to dārdzību Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

FotoMežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža koku krājas pieaugums, proti, koksne, ko augšanas procesā saražo koki, saskaņā ar Latvijas Valsts mežzinātnes institūta “Silava” veiktajiem pētījumiem veido apmēram 26 miljonus kubikmetru gadā, no tā izmantojam apmēram 16 līdz 17 miljonus kubikmetru, bet vismaz 6 miljoni kubikmetru koksnes atmirst citu faktoru – kukaiņu, slimību, vēja un sniega – dēļ. Tā rezultātā ik gadu koksnes krāja Latvijas mežos palielinās par aptuveni 3 līdz 4 miljoniem kubikmetru.
Lasīt visu...

12

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

FotoManiem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā pārvarēt pašreizējo krīzi. Viena - sarežģīta un godīga, otra - ātra un gļēva.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...