Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bruģakmens

29.06.2019. 21:23

Balsojiet tik vēl par tiem veciem vienotībniekiem ! Ne to vien dabūsiet ! Un runā, ka tieši Pavļuta ir viens no OIK atbalstītājiem, savā laikā.

Atbildēt

R

25.06.2019. 20:49

»

opis

Nevajaga vainot žīdus ,viņi bija godīgi Latvijas pilsoņi...........mūsu nelaimēs vainojami no austrumiem


bet varbūt tomēr pie vainas ir pati mazā, zaglīgā tautele, kuri sēz kokos uz zaru būdās un viņu pecnācēji?

Atbildēt

Mērgļi

24.06.2019. 12:16

Urīnkrāsā blefo bez apstājas.Skaidrs, ka uzdāvinot ebrejiem 40 mlj, vismaz 4mlj būtu otkats.Zaglīgajām paristu žurkām sanāktu zelta izpletnītis, ar kaunu izlidojot no Saeimas.

Atbildēt

žīds allaž būs žīdu pusē

23.06.2019. 19:15

goji, gatavojiet maciņus, jo tiem uz naudu mēra sajūtas nav !
Padomijas laikā šitie visi bija russkije, tagad - latvieši.

Atbildēt

Cienījamie juristi!

22.06.2019. 15:42

»

Cosa Nostra

Citur medijos bija lasāms, ka Paristu bandīti sola atkal turpināt afēru, tikai esot iepriekš deputātiem "labāk viss jāizskaidro", kas tulkojumā no Paristu bandas pidžina nozīmē, ka ar šantāžu un draudiem jāpanāk piekrišana Latvijas aplaupīšanai. Tas vispār ir nonsenss, ka noziedzīgs grupējums pilnīgi...


portālā " Mana balss" jānotiek balsošanai par šo jautājumu, kā redzams, šie nelieši, neliksies mierā un jautājums karāsies pār mūsu galvām līdz brīdim, kad atkal mēģinās to celt saulītē.

Atbildēt

kkk

22.06.2019. 11:13

Melīgo plikpauri - ziepēs.

Atbildēt

NU JAU PIETIEK!

22.06.2019. 00:44

Tagad sapratu, kad, kas un kādēļ samaitāja Latvijas Avīzi - tā no tautiskām tēmām pievērsusies ari seksam, kas, kā izliekas, ir "A/PAR" ceļamaize visai dzīvei. Laikam partijā sastājās ap 90 % geji un lesbietes un pederasti, ja jau neliek mieru Kopošanās likuma virzībai.Iespējams, drīz taps arī likumprojekts par seksa attiecību reģistrēšanu ar dzīvniekiem arī? Kādēļ nē - tās nav cilvēktiesības?

Atbildēt

to

21.06.2019. 13:59

»

hm

Tie pārējie 49 taču klusē, viņi tikai balsos. Te vēl jautājums, kuri godīgāki


varētu izskaidrot ar Kariņa paredzēto vizīti ASV,kur varētu tikt uzdoti kutelīgi jautājumi žīdi sakarā.Interesants likās šņores uznāciens Saeimā ar ebreju kopienas aktīvistes piesaisti KGB.Tas vedina uz variantu,kad krievu parādi tiek pieprasīti LV

Atbildēt

ESMAIJA

20.06.2019. 22:26

Lasu un nesaprotu - vai tad Latvijas vairs nav? Vai tad tagad esam ASV pakļautībā viens no viņu štatiem, ja no turienes dotas komandas mums ir bezierunām jāpilda. Kur paliek VVF bļaušana uz dziesmu svētku estrādes - Mēs esam vareni! Mēs esam diženi! Nekas mēs neesam! Ne diženi, ne vareni, ja, uzmetuši kūkumu uz katru jeņķu pavēli protam atsvepstēt - tikai tā, bravo, urā! Šādas lietas nekad nenotiktu, ja tautai būtu dota iespēja caur referendumiem pateikt savu un neapstrīdamu viedokli. Kurš uzdrošinātos neievērot veselas valsts iedzīvotāju domas? Bet tagad visa lemšana ir sīku un badīgu grupējumu rokās. Vai tas ir normāli? Vai šeit tautai nevajadzētu sasparoties un pastāvēt uz savām tiesībām? Tikai kurš uzņemsies šo lietu pacelt tādā līmenī, ka varnešiem nebūtu iespējams to neievērot.

Atbildēt

blondīne

20.06.2019. 21:27

nez cik % ķepā piesolīja, ja afēra izdosies....?

Atbildēt

vcb

20.06.2019. 19:15

mēsls

Atbildēt

fakts

20.06.2019. 15:24

»

opis

Ko ta ta šie tev izēduši


Opi,paskaties ninternetā kas ir cionisms un kas ir cionisti.
Izglītojies.

Atbildēt

...

20.06.2019. 14:24

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Pirmkārt, latviešiem nav nekas kopīgs ar holokaustu un žīdu iznīcināšanu !Otrkārt, nav tādas ebreju kopienas, bet krievžīdu okupantu -slepkavu varza- Sātana pielūdzēji(cilvēkēdāji) un Pauļuts ir viens no viņiem. Tas ir ierakstīts viņa glumajā purnā


Holokaustu organizēja žīdi paši.Biķerniekos šaušanu vadīja Fridrihs Jakelns,arī žīds.Rabīni šo procesu sauc par atmirušo zaru atgriešanu,tiek likvidēti tie žīdi kuri dara sabiedrībai lietderīgus darbus.Tā kā pretenzijas pret Rotšildiem,Bušiem ,Klintoniem u.t.t.

Atbildēt

Cosa Nostra

20.06.2019. 14:23

»

voila

šoreiz pasākums "nograbēja", skatīsimies, kas notiks tālāk


Citur medijos bija lasāms, ka Paristu bandīti sola atkal turpināt afēru, tikai esot iepriekš deputātiem "labāk viss jāizskaidro", kas tulkojumā no Paristu bandas pidžina nozīmē, ka ar šantāžu un draudiem jāpanāk piekrišana Latvijas aplaupīšanai. Tas vispār ir nonsenss, ka noziedzīgs grupējums pilnīgi atklāti terorizē un šantāžē valsti, bet visādi sabi, knabi, dpi un tamlīdzīgi cīkstuļi pret noziedzību sēž klusāki par pelēm. Nu jā, tas tev nav ogu tantiņām naudu atņemt.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

20.06.2019. 13:28

»

Latg.nac

Kápéc ebreji Latvijá nepieteicás uz saviem ipaśumiem reizé ar visiem citiem pretendentiem...


Pirmkārt, latviešiem nav nekas kopīgs ar holokaustu un žīdu iznīcināšanu !Otrkārt, nav tādas ebreju kopienas, bet krievžīdu okupantu -slepkavu varza- Sātana pielūdzēji(cilvēkēdāji) un Pauļuts ir viens no viņiem. Tas ir ierakstīts viņa glumajā purnā !!!

Atbildēt

to jokste

20.06.2019. 13:20

»

jokste

krievžīdiem jānes atbildiba par 1941.g.un 1949.g.izvešanu uz sibiriju,un viņu dzīvokļus pārņēma krievijas virsnieki.Pavļutam iesaku izveidot komisiju,un izvertēt zaudējumus,kuriem tika atņemta manta.Tānī laikā Kremli pārvaldīja krievžīdi


1940.gadā Levita tētiņš kopā ar krievžīdiem esot piedalījies īpašumu ekspropriācijā. Ņēma nost saviem tautas brāļiem žīdiem visādas sīkbodes un citiem

Atbildēt

jokste

20.06.2019. 13:12

krievžīdiem jānes atbildiba par 1941.g.un 1949.g.izvešanu uz sibiriju,un viņu dzīvokļus pārņēma krievijas virsnieki.Pavļutam iesaku izveidot komisiju,un izvertēt zaudējumus,kuriem tika atņemta manta.Tānī laikā Kremli pārvaldīja krievžīdi.

Atbildēt

voila

20.06.2019. 12:23

šoreiz pasākums "nograbēja", skatīsimies, kas notiks tālāk....

Atbildēt

anāle

20.06.2019. 11:10

abi izcilākie meļi bildē... protams, ar zzs profesionāļiem

Atbildēt

hm

20.06.2019. 11:08

Tie pārējie 49 taču klusē, viņi tikai balsos. Te vēl jautājums, kuri godīgāki.
Šis ASV žīdu jautājums tiek regulāri cilāts gadu desmitus. Neatlaidība bieži noved pie vēlamā. Tā jāsaprot.

Atbildēt

Latg.nac

20.06.2019. 10:19

Kápéc ebreji Latvijá nepieteicás uz saviem ipaśumiem reizé ar visiem citiem pretendentiem.
Tad viņi,tápat ká daudzi latvieśi par savu ìpašumu saņemtu papīrīśus 30.centu vértībá.
Tagad daudzi padomju ebreju milići,prokurori,ćekisti,tiesneśi,pad .armijas virsnieku,,!kuri īstenoja Latvijas okupâciju ar visám no tá izrietośajám sekám,,,īpaśumu atņemśanu,slepkavībám,izsūtīšanám,šo izdzimteņu pécnácéji ir ieguvuši politisko un ekonomisko varu Latvijá un stiepj savas smirdīgás rokéles latviešu naudas maká.
Tagad latvieśi šiem augoniem Latvijas miesá kompenseś par okupantu zvérībám okupacijas laiká.
Ebreju kopiena par savám publiskajám ékám sanems kompensácijas,bet turpinás bradát pa latvieśu publiskajám telpám,kuras daudzas latvieśu un citu nacionalitášu biedribas likuma péc neatguva.
Kápéc man latvietim jámaksá nauda padomju okupanta pécnácéjam ebrejam par noziegumiem ko viņi pastrádája okupácijas laiká.
Ja §itie padomju ebreji bútu atvéruši vaļá PSRS robežu 1941 gadá,tad VAIRÂKUMS Latvijas žīdu tautības cilvéku būtu aizmukuśi dziļi iekšá PSRS teritorijá ,kur tos neskartu vácu nacisti,un viņi nebútu tikuśi noslepkavoti Latvijas PSR teritorijá,jo PSRS sarkanie okupanti,karavīri ar pietaisītám biksém aizmuka no Latvijas teritorijas ,,,,,,,

Atbildēt

jautaajums

20.06.2019. 09:58

»

opis

Nevajaga vainot žīdus ,viņi bija godīgi Latvijas pilsoņi...........mūsu nelaimēs vainojami no austrumiem


Vai Junkeri,Merkeles,Buši,Klintoni,Rotšildi ir no austrumiem ieklīduši JEVREJI?
Vai opis balsoja?Ja balsoja tad atbalstīja šo JEVREJU sistēmu.

Atbildēt

pietiek tirgoties

20.06.2019. 09:56

Man liekas neviens par Latvijas valsts budžeta izlietojumu nevar būt atbildīgs kā vien mēs paši. Kā paši sevi nostādīsim, tā būs. Un šai jautājumā ir jādod skaidra atbilde - nē 40milj izmaksai ēbrejiem no iedzīvotāju maciņiem. Lai dodas pie vaininiekiem - Krievijas un Vācijas. Iedarbinājuši tagad savu ruporu no ASV, kas tagad gudri pakratīs pirkstu kā mums savā valstī dzīvot. Nepietiek ar banku afērām, kur cilvēki pazaudējuši naudu. Valstī ir tik akūtas nozares, kur trūkst nauda, tā pati veselība izglītība u.tt.

Atbildēt

tas posts turpināsies mūžīgi

20.06.2019. 09:14

tā 40 miljonu izspiešana no Latvijas Valsts arvien vairāk sāk atgādināt afēru

Atbildēt

opis

20.06.2019. 09:00

Nevajaga vainot žīdus ,viņi bija godīgi Latvijas pilsoņi...........mūsu nelaimēs vainojami no austrumiem
uzklīdušie JEVREJI............

Atbildēt

Recidīvists un zaglis

20.06.2019. 08:41

Pavpļūtis ir starptautiska mēroga krāpnieks un nelietis ar stāžu. Viņa izcelsme- krievžīdi. Posts viņa ģimenei, kas izliekas par latviešiem!

Atbildēt

KUKU

20.06.2019. 08:11

Žīdi neatstāsies.
Tas nav viņu dabā.

Atbildēt

iciks

20.06.2019. 08:02

Interesants sociālais eksperiments!

Secinājumu daļa: Ja dirdsa deg (acīmredzot), tad par muļķi paliek pat Hārvardā studējis Fulbraita un kāds tik vēl ne, laureāts!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

21

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

FotoPašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu, ka Putinam viss, kas saistās ar PSRS, ir svēts un godā turams. Viens no PSRS laika jājamzirdziņiem – Otrais pasaules karš it īpaši. Tomēr šogad 9.maija ieplānotās izrādīšanās izpalika, bet izrādīties vajag, īpaši, ja tuvojas vēlēšanas, kuru rezultāts izšķirs, vai Krievija tiks faktiski pie cara, kuram svēts PSRS mantojums, vai nē. Visticamāk, ka tiks, un šī tikšana vismazākā mērā būs saistīta ar Krievijas iedzīvotāju patieso gribu, bet tas jau cits stāsts.
Lasīt visu...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...