Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vitālijs

26.03.2019. 01:42

Tak ķerat to mazo kranci Alksnīti un uz patversmi lai tā sērga izbeidzās!

Atbildēt

Vitālijs

26.03.2019. 01:27

Pajautājiet Jaunpiebalgas mežzinim Alksnītim kā tika uz lāča nedībān un saimnieks palika ar tukšu kabatu un nocirstu A klases egļu mežu,līdz šitai dienai mežu datos stāv nenocirsts mežš,tak attopaties par 1ha egļu mežu var saņemt vairāk kā 13000er

Atbildēt

mežinieks

21.03.2019. 15:45

Mežziņi malači , ka ir paglābuši kādu meža stūrīti no Zviedru uzpircēju nagiem .

Atbildēt

Jaguar

19.03.2019. 18:39

»

Jānis

No kura laika Dižozols ir Latgales firma


Kāpēc aizstāvēt "uzņēmumu",par kuru zināms,ka tam ir pieejami VMD dati,un pie tam tas vēl apčakarē savus lētticīgos "klientus"?

Atbildēt

patiesībā

19.03.2019. 16:08

»

nu, ko

Tev vēl daudz kas nav izdevies pamanīt, jo apskatāmais temats nav vis filosofia, bet valsts izlaupīšana. Disciplīna, kurā izpildās biedru grupas no VMD un LVM. Ja ņem plašāk, tad arī no ZM un VARAM


:D:D

Skat. vēlreiz iepr. (16.03.2019. 22:15) publiskoto viedokli - lēnām, burtiņu pa burtiņam un virkni reižu, kamēr tev BEIDZOT "piešķils uz palikšanu" (nu, vismaz teorētiski tas varētu būt iespējams):

1. Ja (tEV) vēl joprojām (?!?) nav izdevies pamanīt - mans viedoklis, uz kuru tu jau sākotnēji atļāvies reaģēt visnotaļ neadekvāti, nebija adresēts tev. Līdz ar to – šia pašreizējai "komunikācijai" nav absolūti nekādas jēgas vai (pat) lietderības.

2. Ja (tEV) vēl joprojām (?!?) nav izdevies pamanīt - neesmu atļāvies vērtēt un komentēt "tos no VMD un LVM". Un arī negrasos to darīt (t.i. konsekventi "NEņemot aubē" tavus u.c. taml. klaji "orveliski orientētu" lumpenhistēriķu uzbāzīgos "revolucionārās pārliecības" vāvuļojumus). Iemesls tam - elementārs "kā lāpsta": personīgi man NAV ienākusies attiecīga gana objektīva motivācija – atšķirībā no tevis u.c. taml. "sugas biedru grupas" dzīvsvariem, kas izpildās šajā "disciplīnā" pat demonstratīvi subjektīvi tendenciozi motivēti un, kā jau tas attiecīgajai sugai ierasts, histēriski spalgi unisonā kviekuļojošā barā.

3. Par Normāliem Cilvēkiem pirmkārt jau būtu uzskatāmi tie labie ļaudis, kuriem nav problēmu ar dzimtās (?) valodas iespējami pilnvērtīgu apguvi un atbilstoši pienācīgu lietojumu. Atšķirībā no tevis, piemēra pēc, kā vēl joprojām izrādās.

--------------

Ir tak' sacīts: "DOMĀ līdzi!!!..."

Un, arī: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas." ;)

Savukārt, kā zināms: "Pat bezcerīgs muļķis var tikt uzskatīts par normālu cilvēku - ja vien šis neatļaujas savu muļķību "prezentēt", uzbāžoties ar to citiem."

Atbildēt

nu, ko

19.03.2019. 08:38

»

patiesībā

...


Tev vēl daudz kas nav izdevies pamanīt, jo apskatāmais temats nav vis filosofia, bet valsts izlaupīšana. Disciplīna, kurā izpildās biedru grupas no VMD un LVM. Ja ņem plašāk, tad arī no ZM un VARAM.

Atbildēt

18.03.2019. 21:03

»

vecais nīgrais onkulis

Priedīti, tu


Alcheimer, tu?

Atbildēt

WX

18.03.2019. 15:10

»

Cipari

Lūk jebkurš var ieiet VID un apskatīties deklarācijas...un tur gan ir interesantas lietas...


Jā,tīrs un balts tas Imants FOlkmanis. Nepaslinkoju apskatīties amatpersonu deklarāciju.
Grūti, grūti ir gājis pa šiem 20 gadiem, lai no pilnīga ierindas pilsoņa kļūt par vietējo NĪ oligarhu.

Atbildēt

Cipari

17.03.2019. 17:57

»

zāģis

Nav ko ne cepties, ne apvainoties. Kur tik daudz komentāru? Kas tas par cilvēku, kam nekas nepiederētu? Maza alga? Maza, bet vai kādam sabiedrībā pietiek ar ienākumiem? Nu nepietiek! Nav ko lasīt, ko viens stulbs lohs uzrakstījis, un Tev, Aivar, nevajag neko ne pierādīt, ne taisnoties. Lai domā, ko ...


Lūk jebkurš var ieiet VID un apskatīties deklarācijas...un tur gan ir interesantas lietas
Lūk viens piemērs - Imants Folkmanis 271ha zemes, ienākumi 2017. Gadā - 55 000, lielākais ienākuma avots SIA Dendra 30 000, uzkrājumi skaidrā 85 000.
Uzminiet, kam pieder SIA Dendra? Kādai Ingūnai Folkmanei un kā rāda Imanta deklarācija viņam ir sieva Ingūna Folkmane...
Ak vai kāda sagadīšanās...

Atbildēt

Jānis

17.03.2019. 16:58

»

321...

Tieši tā - "Dizozols". Austrumlatgalē astoņi protokoli sastādīti, lūk un rej no krūmiem. Lūk kas svešā pagalmā vircu izlej un aizbēg... Aivars Skrinda malacis, cepuri nost


No kura laika Dižozols ir Latgales firma ?
Tiem,kas min, nevajadzētu kļūt līdzīgiem raksta par mežziņu mafiju, autoriem,kam nerūp patiesība, bet brēkāšana - VISI zagļi !

Atbildēt

zāģis

17.03.2019. 12:24

»

Motorzāģis

Šis tā ka pēc viduslaikiem izklausās. Tev nepietiek ar algu tad Tu vienkārši aizej uz ielas iedod pa muti pirmajam, kas nāk pretī un atņem viņam. Interesanta izpratne par dzīvi. Izmantojot savi dienesta stāvokli, lai atņemtu citam, laikam tomēr nebūs attaisnojums tam, ka ar algu nepietiek...


Jā, jā, vari iziet uz ielas un mēģināt atņemt otram jeb atrauties pa muti! Kas neriskē- tas nedzer šampanieti! Es runāju par to, ka tekstu nav rakstījusi kāda nelaimīga firma, bet naturāls lohs un lūzeris visās dzīves jomās. Jābūt ar gana šauru pieri, lai ko tādu apgalvotu, mežziņu mafija, mežziņu mafija, stulbs un vēl stulbāks! Tiem tak reglamenti un procedūras!

Atbildēt

Motorzāģis

17.03.2019. 09:38

»

zāģis

Nav ko ne cepties, ne apvainoties. Kur tik daudz komentāru? Kas tas par cilvēku, kam nekas nepiederētu? Maza alga? Maza, bet vai kādam sabiedrībā pietiek ar ienākumiem? Nu nepietiek! Nav ko lasīt, ko viens stulbs lohs uzrakstījis, un Tev, Aivar, nevajag neko ne pierādīt, ne taisnoties. Lai domā, ko ...


Šis tā ka pēc viduslaikiem izklausās. Tev nepietiek ar algu tad Tu vienkārši aizej uz ielas iedod pa muti pirmajam, kas nāk pretī un atņem viņam. Interesanta izpratne par dzīvi. Izmantojot savi dienesta stāvokli, lai atņemtu citam, laikam tomēr nebūs attaisnojums tam, ka ar algu nepietiek.
Bet izskatās, ka mežziņu brālībai ir savādāka izpratne par darbu un pelnīšanu!

Atbildēt

zāģis

17.03.2019. 09:24

Nav ko ne cepties, ne apvainoties. Kur tik daudz komentāru? Kas tas par cilvēku, kam nekas nepiederētu? Maza alga? Maza, bet vai kādam sabiedrībā pietiek ar ienākumiem? Nu nepietiek! Nav ko lasīt, ko viens stulbs lohs uzrakstījis, un Tev, Aivar, nevajag neko ne pierādīt, ne taisnoties. Lai domā, ko grib, raksta, ko grib, tā daži pārdzīvo savas personiskās neveiksmes, piemēram - gulta!

Atbildēt

patiesībā

16.03.2019. 22:15

»

ha ha

par normāliem cilvēkiem tu sauc tos no VMD un LVM? ja nu kāds rets rets, ar aizsietām actiņām


;)

1. Ja neizdevās pamanīt - mans viedoklis, uz kuru tu reaģēji visnotaļ neadekvāti, nav adresēts tev.

2. Ja neizdevās pamanīt - neesmu atļāvies vērtēt un komentēt "tos no VMD un LVM". Nav ienākusies attiecīga motivācija – atšķirībā no "biedru grupas", kas izpildās šajā "disciplīnā".

3. Par Normāliem Cilvēkiem pirmkārt jau būtu uzskatāmi tie labie ļaudis, kuriem nav problēmu ar dzimtās (?) valodas iespējami pilnvērtīgu apguvi un atbilstoši pienācīgu lietojumu. Atšķirībā no tevis, piemēra pēc, kā izrādās.

-----------

Ir sacīts: "Cilvēks, pats uzdodot jautājumus par viņu interesējošām lietām citiem, patiesībā sniedz tādas atbildes pats par sevi, kādas nekad netiktu saņemtas no šī cilvēka, uzdodot viņam tiešus jautājumus par lietām, kas saistītas ar šo cilvēku."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

Atbildēt

Zaļais

16.03.2019. 19:26

Nostrādājis mežu sistēmā 20 gadus tai skaitā par mežsargu varu teikt, ka šobrīd korupcija VMD ir kļuvusi gudrāka. Neizslēdzot iespēju, ka konkrētais mežzinis un visa viņa pārstāvētā mežniecība ir tīra kā bāreņu asaras, vismaz par visiem savā apkārtnē strādājošajiem mezziņiem ir zināms kurš kantoris katram maksā. Ir arī alkatīgie kas strādā uz vairākiem. Paši cērt maz, bet atliek izņemt apliecinājumu, vai tikai painteresēties par ciršanas iespējām, un telefons pārvēršas par izziņu dienestu- nemitīgi zvani ar piedāvājumiem. Nav jau viegli ja par 700è algu ir jāpabaro ģimene divreiz gadā jābrauc uz āfriku medīt un karabīne par 5000é.

Atbildēt

Ne

16.03.2019. 17:51

»

Palasiet to pirmo rakstu

Pēc pirmā raksta sanāk, ka ap 5-10% mežziņu ir 50-600ha īpašumi. Plus vēl nav zināms, kas ir uz citiem uzrakstīts...


Tā ir vēlme atbrīvot nomocītos mežu īpašniekus no milzīgā apgrūtinājuma - mežu zemes. Nabaga cilvēki tak mokās...

Atbildēt

....

16.03.2019. 16:19

»

Šeit arī kļūdas??

Aivar šiem visiem arī nepareizi dati...


Par visiem nezinu, bet pieminētais Jānis Freimanis ar minēto īpašumu VMD nestrādā. VMD stradā divi citi Jāņi Freimaņi, kuriem nevar būt tādi paši īpašumi. Bet laikam jau šie dati ir ticami un būs vien jātic, ka ne tikai ir vārdu saderība, bet arī īpašumu nosaukuma :D

Atbildēt

Palasiet to pirmo rakstu

16.03.2019. 10:58

»

ha ha

par normāliem cilvēkiem tu sauc tos no VMD un LVM? ja nu kāds rets rets, ar aizsietām actiņām


Pēc pirmā raksta sanāk, ka ap 5-10% mežziņu ir 50-600ha īpašumi. Plus vēl nav zināms, kas ir uz citiem uzrakstīts.
Aivar, Tu mums tumsoņām paskaidro, kur ir motivācija strādāt VMD par 700 eur, ja esi miljonārs? Pilsoniskā apziņa? Labdarība? Mīlestība pret mežiem?
Es domāju mēs visi saprotam pareizo atbildi...

Atbildēt

Šeit arī kļūdas??

16.03.2019. 10:51

»

mednis riestā

Ak tad jau tik daudz sagrābies,ka var atslābt un rakstīt Internetā?Kas lika?Duncis pie vēdera lejasdaļas


Aivar šiem visiem arī nepareizi dati???

Ansons Ainars un gimene - 277ha
Folkamnis Imants un gimene - 271ha
Virsis Vidmands un gimene - 218ha
Rosickis Janis un gimene - 130ha
Jaunslavietis Janis un gimene - 385ha
Gutmanis Ilmars un gimene - 473ha
Stals Arnis un gimene - 306ha
Vucenlazdans Zintis un gimene - 130ha
Vilsons Maris un gimene - 183ha
Bertaitis Valdis un gimene - 330ha
Freimanis Janis un gimene - 596ha
Uselis Maris un gimene - 391ha
Blaua Jekaterina un gimene - 432ha
Kuklis Vigonts un gimene - 415ha
Vanags Andris un gimene - 327ha
Maculevics Pavels un gimene - 190ha
Melderis Druvis un gimene - 377ha
Lacite Inga un gimene - 496 ha
Rozenbergs Rinalds un gimene - 285ha
Cercins Reinis un gimene - 393ha
Klaips Aidis un gimene - 254ha
Krapans Guntis un gimene 324ha
Kuprovskis Ainars un gimene - 158ha

Atbildēt

mednis riestā

16.03.2019. 01:31

Ak tad jau tik daudz sagrābies,ka var atslābt un rakstīt Internetā?Kas lika?Duncis pie vēdera lejasdaļas?

Atbildēt

piedzēries atkal?

16.03.2019. 01:03

»

Mazpisān,

vēl tomēr dzīvs


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem.

Atbildēt

patiesībā

16.03.2019. 01:01

»

Lauķis

Zākāties par viedokli vai patiesību gan nevajadzētu. Tā nav inteliģences pazīme, bet gan kāda cita


Ja nu patiešām vēl līdz šim nav "piešķīlis", vai arī nav izdevies "noseivot uz palikšanu" - vismaz personīgi man nekad pat i ne prātā nav nācis "zākāties par viedokli".

T.i. atšķirībā no max. objektīva un taml. konsekventi atbilstoša ievērtējuma (nevis truli prastas un nepamatotas "zākāšanās"!!!) attiecībā uz bezatbildīgi glupiem meliem vai pat apzināti pretlikumīgu apmelojumu tiražēšanas, kas (šo, diemžēl, nākas atkārtot jau trešo reizi?!) NEBŪT NAV "viedokļu dažādība".

Savukārt, attiecībā uz šo tavu paudumu: "man gan nav tik ļoti ''paveicies'' ka šeit kaut kas tiktu cenzēts, laikam jau tad ir ļoti jāpacenšas lai šo godu saņemtu" -

1) tad, kad tu būsi spējīgs demonstrēt attiecīgu intelektuālo "kapacitāti", dēļ kuras tu kļūsi "neērts" vai pat bīstams iepriekš minētajam mazvērtības kompleksu traumētajam subjektam / šā "par samērīgu atlīdzību" apkalpotajiem saimniekiem / angažētājiem - arī tu tiksi cenzēts, zināmajam "žurKAnālistam" izpildoties pēc iepriekš minētās noziedzīgās shēmas, vari pat nešaubīties;

2) toties, kā izrādās – tev ir "ļoti paveicies" atļauties pa glupo ieņirgt par normāliem cilvēkiem, kurus tevis absolūti nepamatoti aizstāvētais un apjūsmotais "žurKAnālists" ir nu jau gadiem "ilgtspējīgi" atļāvies un joprojām atļaujas apzināti pretlikumīgi CENZĒT, bloķēt, arī klaji apmelot un taml. kretinēties. Nu ja, dabiski – zināma elementāri loģiska likumsakarība ir "uz sejas", kārtējo reizi.

-----------

Ir sacīts: "Var jau iespējami skaļi un bezgalīgi ilgi dēvēt sū#u par zafti – dēļ tam tas saldāks nekļūs un tīkami smaržot nesāks." ;)

Un, arī: "Nevajag daudz vārdu, lai pateiktu patiesību, BET - pat bezgalīgi daudz vārdu var izrādīties par maz, lai pateiktu (iestāstītu) patiesību tiem, kas to nav spējīgi vai pat nevēlas sadzirdēt."

Savukārt, kā zināms: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Atbildēt

pareizi !

16.03.2019. 00:01

»

CV

Sāksim ar mežzini Edgaru Rudānu. Meža dienestā strādā no 2018.gada


un ar kuru roku irsu slauki ?
:))))

Atbildēt

Lauķis

15.03.2019. 23:28

»

patiesībā

C.: "Bet Pietiek.com gan jau nu nevajadzētu zākāt. Tā ir vieta, kur katrs var izteikt savu sāpi, kas bieži vien nav iespējams citos mēdijos. Tātad - tā ir iespēja...


Zākāties par viedokli vai patiesību gan nevajadzētu. Tā nav inteliģences pazīme, bet gan kāda cita.
Man gan nav tik ļoti ''paveicies'' ka šeit kaut kas tiktu cenzēts, laikam jau tad ir ļoti jāpacenšas lai šo godu saņemtu.

Atbildēt

no Rāznas puses

15.03.2019. 22:42

Varēja cienīgi paklusēt,pusgraudnieks.Godīgam vecim nav jātaisnojas.Tagad jāizņem skaidrā un jāslēpj Zemes bankā.Par mantiniekiem arī jāpadomā.

Atbildēt

Klements

15.03.2019. 21:11

»

arī man tas interesē

Verners 15.03.2019. 10:58...


Nu ja LVM mežizstrādes algu tu sauc par "nelielu aldziņu"... Atgādinu, ka tā ir ap 25 tūkstoši gadā.

Atbildēt

Zepelis

15.03.2019. 21:10

»

Vitālijs

Kāpēc policija neizmanto valsts mašīnas sāvām biznesa vajadzībām,kā pamana kad policija apstājusies pie vieikala noziegums,mežziņi ar lepniem vslsts dżipiem brauc gan uz veikalu gan medībām ,nekādas kārtības


Tie lepnie džipi būtu tie sgrabējušie Isuzu? Ir jau daži Hilux, bet tie nav trafarēti.
Neaizmirsti, ka dienestā darba laiks ir nenormēts - pat pie sētas stāvot, tas skaitīsies darbā, jo var būt izsaukums gan uz meža ugunsgrēku, gan malumēdībām utt...

Atbildēt

Vits

15.03.2019. 20:47

»

arī man tas interesē

Verners 15.03.2019. 10:58...


Tas ir skaidrāks par skaidru. Mafija. Tajos posteņos jābūt savējiem. Aldziņām tur nav nekādas nozīmes. Atslēgas posteņos VMD jābūt savējiem, lai zagšanas shēma strādātu. Tieši tāpat LVM.

Atbildēt

321...

15.03.2019. 20:42

Tieši tā - "Dizozols". Austrumlatgalē astoņi protokoli sastādīti, lūk un rej no krūmiem. Lūk kas svešā pagalmā vircu izlej un aizbēg... Aivars Skrinda malacis, cepuri nost.

Atbildēt

Aivars malacis

15.03.2019. 19:19

Pareizi visu pateici. Tā anonīmā firma (visticamāk - Dizozols) paši kā suņi no krūmiem citiem virsū rej, bet stādīties priekšā baidās.

Atbildēt

Grieze

15.03.2019. 16:15

»

arī man tas interesē

Verners 15.03.2019. 10:58...


Drošība un tas, ka patīk darbs, ko dara. Mežinieki ir tādi dīvaiņi, kam patīk tas, ko viņi dara. Darbs kā hobijs. Nopietni.

Atbildēt

arī man tas interesē

15.03.2019. 15:50

Verners 15.03.2019. 10:58
Nevaru nekādi saprast vienu lietu, kāpēc uzņēmējam, kuram ir pašam savs bizness laukos, kuram peļņa nāk no graudkopības uzņēmumuma, kurš pērk vēl klāt zemes, ir nepieciešamība vai pietiek laika ikdienā vēl strādāt valsts uzņēmumā Latvijas valsts meži par mežkopības meistaru vai mežistrādes speciālistu ar nelielu aldziņu un lielu darba slodzi? Kāpēc tas būtu jādara? Uzņēmuma īpašniekam. Vai piem.Valsts meža dienestā par mežzini? Alga taču nemaz nav liela, birokrātija nenormāla, kontrole ārkārtīga. Kāds var to izskaidrot ticami?

Atbildēt

Rudīte Martišauska

15.03.2019. 14:22

»

Lankots

par savu krāpšanos ar meža zemi uzraksti skaUdru tektu, kā ar vīru izkrāpāt pagastam mežu, lai varam priecāties


Pag, sapratu. Tu esi tas, kas ik pa laikam Ģintarmuižā ārstējies. Mani īpašumi redzami Valsts amatpersonas deklarācijā. Ar vīru kopīgu nav, mums ļoti sen noslēgts laulības līgums. :)

Atbildēt

Pilsonis

15.03.2019. 13:26

»

Re

Trāpīts desmitniekā. Pietiek.com ir Putina troļu fermu sastāvdaļa


Ja lato lapsa novilktu masku, tad atkātos, ka tas ir putins

Atbildēt

Pilsonis

15.03.2019. 13:13

Nosauciet kaut vienu jomu kur nav drūmākās korupcijas?
Bet redz mežziņi ir izņēmums, tur viss ir godīgi.

Atbildēt

Re

15.03.2019. 12:03

»

Aivars, te muļķi nemētā!

Visu cieņu, Aivaram...


Trāpīts desmitniekā. Pietiek.com ir Putina troļu fermu sastāvdaļa.

Atbildēt

Smīns

15.03.2019. 11:28

»

Vitālijs

Kāpēc policija neizmanto valsts mašīnas sāvām biznesa vajadzībām,kā pamana kad policija apstājusies pie vieikala noziegums,mežziņi ar lepniem vslsts dżipiem brauc gan uz veikalu gan medībām ,nekādas kārtības


Nu nemaz tik daudz to "lepno" džipu nav, daudz ir tās "tabletes" suzukiņi, ar kuriem nekur citur, izņemot kā tikai uz veikalu nemaz nevar iebraukt nevar. Bet nu jā, šad tad var manīt veikalu stāvvietās. Varētu jau ziņot, gan jau kāds arī dabūtu pa mizu, bet šamējie ik pa laikam paši satiekas vai ar klientiem vai savā starpā pie veikaliem, tā ka tur katrs gadījums būs individuāls. Turklāt, pat ja kādu pieķers medībās - es 100 punkti dodu, ka teiks ka ir medību pārbaude. Viņiem taču diezgan jaunas mašīnas, vai tad nav GPS uzlikti?

Par policiju pateicāt pārāk pašpārliecināti. Citreiz arī tos var redzēt, ka iebrauc pie radiniekiem ciemos, vai pie mammas pusdienas paēst, pie tiem pašiem veikaliem stāv, pie kafejnīcām...

Jā, ar dienesta transportu šādas tādas problēmas, bet daudzas varētu itin viegli atrisināt, pat bez drastiskas sodīšanas.

Atbildēt

Pievienojos Aivaram

15.03.2019. 11:17

Tajā sarakstā, no mūsu nodaļas tikušiem diviem mežziņiem nav īpašumu ne pat radinieku ar šādiem uzvārdiem. Vēl diviem mežziņiem papildus saviem, "piešūti" vārda un uzvārda brāļu īpašumi. Palikušajiem diviem - īpašumi ir vai nu mantoti, vai nu iegādāti...
Nevar izslēgt, ka kāds kaut ko arī dara ēnā, bet nu tie nekādi nav 80% darbinieku. Es sliecos uz 10-20% no visiem VMD darbiniekiem, kas kaut ko "haltūrē" un kādus 1-3% jau no tiem 20%, kas varētu nodarboties ar nopietniem pārkāpumiem - informācijas sniegšanu (kas varētu būt arī centrālajā aparātā), apzinātu vērtības samazināšanu dastojot cirsmas, kādu korupciju medību uzraudzības jomā (jo īpaši austrumlatgalē)...

Atbildēt

Vitālijs

15.03.2019. 11:04

Kāpēc policija neizmanto valsts mašīnas sāvām biznesa vajadzībām,kā pamana kad policija apstājusies pie vieikala noziegums,mežziņi ar lepniem vslsts dżipiem brauc gan uz veikalu gan medībām ,nekādas kārtības.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

FotoPēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas atlīdzinājuma likumdošanas iniciatīva, ko reizēm publiski sauc arī par "restitūcijas atlīdzinājumu ebreju kopienai". Diskusija izraisa dažādus komentārus, nereti asus, retu reizi arī tādus, kurus nevajadzētu pagodināt ar uzmanību.
Lasīt visu...

18

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

FotoLikumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā totalitārā režīma laikā nelikumīgi atsavināto nekustamo īpašumu” anotācija.
Lasīt visu...

21

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

Foto1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi." Viņi vēlas godīgu, nekorumpētu pilsētas pārvaldi.
Lasīt visu...

12

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

FotoLatvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir salīdzināma ar netiešu līdzatbildību.
Lasīt visu...

21

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

FotoTie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa - garīgās bojāejas klienti. Tautas garīgā bojāeja tiešā veidā neattiecas uz visu tautu, bet attiecas tikai uz tautas zināmu (visticamākais – nelielu) daļu.
Lasīt visu...

21

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

FotoCentieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes locekļiem un piedāvājot “zelta izpletņus”, ne tikai veido draudīgu precedentu FKTK darbībā, bet norāda uz likumdevēja uzdrīkstēšanos steigā mainīt patstāvīgo iestāžu darbības nosacījumus, kas var skart jebkuru no patstāvīgajām iestādēm.
Lasīt visu...

21

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

FotoFinanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina domāt, ka situācija Latvijas finanšu sektorā pēc FKTK veiktās pārmaiņu vadības kopš 2016. gada, kā arī Latvijā līdz šim finanšu pakalpojumu sniedzēju īstenotā uzraudzības pieeja un tās tiesiskais ietvars it kā būtu šķērslis labam valsts novērtējumam Moneyval procesā.  
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 3. Sociālā šizofrenizācija

Zinātnē tiek analizēta parādība vārdā sociālā šizofrenizācija jeb sabiedriskās apziņas šizofrenizācija. Šo parādību izraisa sabiedrības dzīves apstākļi. Tādā gadījumā sabiedrībā...

Foto

Kāpēc LRA ar 5,01% derīgu vēlēšanu zīmju palika zem 5% barjeras, un kāpēc ZZS ar vairāk nekā 5,3% balsu nedabūja vietu

Esmu jau skaidrojis, tak savilkšu...

Foto

Ļaunuma banalitāte

Ļaunumā vienmēr ir zināma banalitātes porcija: ļaunums parasti nevar lepoties ar oriģinalitāti. Ļaunums parasti atkārto citu ļaunumu formātu un trajektoriju, un tas notiek banāli...

Foto

Šīs nav pirmās nopietnās aizdomas saistībā ar Latvijas valsts augstākajiem apbalvojumiem

Saistībā ar pēdējās dienās aktualizēto jautājumu par valsts augstāko apbalvojumu pasniegšanu un „noklīšanu neceļos”, kā...

Foto

Es kā ignorētā Valsts prezidenta amata kandidāta izvirzītājs esmu vērsies tiesā pret LR Saeimu

28. maijā esmu iesniedzis Augstākajā tiesā pieteikumu, vēršoties pret Latvijas Republikas (LR)...

Foto

Zakatistova un Tamuža stāsts nav unikāls. Par ko klusē Tamužs?

Klaji meli, nepatiesi apgalvojumi, safabricēti fakti un intrigas jau vēsturiski ir bijuši iecienīti instrumenti cīņā par...

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 2. daļa

Turpinājums sarunai ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 1. daļa

Saruna ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Vīzija glamūra inteliģencei

2019.gada 16.maijā portāls “nra.lv” publicēja tekstu ar virsrakstu “Valsts prezidenta amata kandidāta Egila Levita vīzija par Latviju”. Tā ir latviešu varas inteliģencei svētā...

Foto

Katoļu baznīcas Bīskapu konferences aicinājums sakarā ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Tuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Latvijas bīskapu konference vēlas atgādināt par katra kristieša līdzatbildību kopējā labumā, kas...

Foto

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis ir nelietīgs divkosis

1. Zināms, ka Dombrovska grāmatas izdošanu latviešu valodā ir finansējusi Kuveitas naftas kompānija, kura bija ieinteresēta no...

Foto

“Bezkompromisa tiesiskums” bez maskas: „Liepājas metalurga” izlaupītāji reiderē „Olainfarm” un stiepj rokas pēc LU īpašumiem

Velmers un Krastiņš kopā ar Prudentia partneri Rungaini izpārdeva Liepājas metalurga īpašumus. Pārdeva pa daļām,...

Foto

Ir puslīdz skaidrs, kurp dodas NEPLP un LTV. Bet... kur tad tas ir?

Atbilde uz Jāņa Rušenieka 17.05.2019. rakstu «Kurp dodies, LTV un NEPLP?» — šis...

Foto

Brīva vieta Valsts prezidenta ievēlēšanas likuma interpretācijai

Šī gada 13. maijā atbilstoši Valsts prezidenta ievēlēšanas likumam iesniedzu pieteikumu ar prezidenta amata kandidatūru prezidenta vēlēšanām Saeimas Prezidijam,...

Foto

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi...

Foto

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

Pietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas...

Foto

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

Vai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs...

Foto

Latvija gaida nākamo vadoni

Esošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu,...

Foto

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

Rīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa...

Foto

Nacionālā ideja un identitāte

Šo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai...

Foto

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

Edvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas...