Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

29.03.2021. 15:25

»


Pasaulē gaidāms tualetes papīra deficīts, jo var pietrūkt kuģu, kas no Dienvidamerikas piegādā nepieciešamās izejvielas.

Atbildēt

Earn Money

29.03.2021. 07:57

Šķirta māte ar 4 bērniem pandēmijas laikā zaudēja darbu, taču ar internetā atrastu tiešsaistes pētījumu viņai izdevās noturēties augšgalā, nepārtraukti bankā ieguldot 15 000 ASV dolāru nedēļā. Tas ir vienkārši, vienkārši izpildiet mājas lapā sniegtos norādījumus, uzmanīgi izlasiet no sākuma līdz beigām Pārbaudīt informāciju ......--- >>>>>>>>>>> Www.Works79.Com

Atbildēt

Indullis Durka

28.03.2021. 09:29

»

Tomēr pārāk neskaidri

Pirmā dzirdēšana, ka kolaborants ir kaut kas savādāks, nekā kolaboracionists. Arī ļaudīm, kuri nesadarbojās ar okupācijas varu, bija kaut kur jāstrādā, jo pretējā gadījumā viņiem draudēja kolonija, gulags, vai izraidīšana no esošās dzīvesvietas. Bet, protams, tas neizslēdz faktu, ka ar okupācijas varu...


“Teŗoristi

Teŗoristi ir slepkavību un terora aktu izpildītāji, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, izpildošie sadisti un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķu netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskārie viensētnieki, tumsonīgi lupatgalvas, atklātu fekāliju stumdītāji.”

“Indullis Durka “( O.M.© “Manas Klīnikas piezīmes no vājprāta pjedestāla”, 3. daļa “Žulcsūdi un citi izkārnījumi”– 29.07.2008., Nr.7)”

Atbildēt

Indullis Durka

28.03.2021. 07:37

»

paardomas

Ļoti uzmanīgi palasi bībeli,atradīsi atbildes.It īpaši pievērs uzmanību ekonomiskajai sadaļai


“Žopņiki”" ir no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, bībeļotāji, pesteļotāji, kuru nicina visa vājprātīgā cilvēce, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi”

Indullis Durka “( O.M.© “Manas Klīnikas piezīmes no vājprāta pjedestāla”, 3. daļa “Žulcsūdi un citi izkārnījumi”– 29.07.2008., Nr.6. )

Atbildēt

paardomas

28.03.2021. 05:28

»

..... rīkojās pretēji tautas interesēm

Kuras tautas


Ļoti uzmanīgi palasi bībeli,atradīsi atbildes.It īpaši pievērs uzmanību ekonomiskajai sadaļai.

Atbildēt

Mēs esam ļoti, ļoti bagāti!

27.03.2021. 19:01

»

Mēs nekad tik labi neesam dzīvojuši

Mums ļoti daudz informācijas, katrs bezmaz ir Facebook, Twiter utt. Pilni serveri ar informāciju, mēs esam bagāti! Mēs esam vareni


Arī Pietiek katru nedēļu regulāri nomaina rakstus, uzmeklē citos saitis, pārpublicē. Mēs esam bagāti, apmaināmies ar informāciju. Bagāts ir tas, kam ir ko dot citiem!

Atbildēt

Mēs nekad tik labi neesam dzīvojuši

27.03.2021. 18:58

Mums ļoti daudz informācijas, katrs bezmaz ir Facebook, Twiter utt. Pilni serveri ar informāciju, mēs esam bagāti! Mēs esam vareni!

Atbildēt

Tāpēc jau dzīvojam aizspoguļvalstī

27.03.2021. 18:39

Kamēr mēs meklējam kolaboracionistus, tikmēr komunisti un čekisti mūs uzskata par kolaboracionistiem, jo nesadarbojamies ar viņiem, viņu noprihvatizētajā Latvijā.

Atbildēt

Tomēr pārāk neskaidri

27.03.2021. 17:23

»

Dagnija

Tā nu nav gan. Esat pārpratis. Kolaboracionisti ir tie, kas aktīvi sadarbojās ar okupācijas varu (čekisti, kompartijas cekas cilvēki, kompartijas institūtu, preses darbinieki. Daļa juristu). Piemēram, ar putām uz lūpām šodien, kur vien var, uzstājas Ilga Kreituse (Gore), bijusī PSKP Vēstures institūta...


Pirmā dzirdēšana, ka kolaborants ir kaut kas savādāks, nekā kolaboracionists. Arī ļaudīm, kuri nesadarbojās ar okupācijas varu, bija kaut kur jāstrādā, jo pretējā gadījumā viņiem draudēja kolonija, gulags, vai izraidīšana no esošās dzīvesvietas. Bet, protams, tas neizslēdz faktu, ka ar okupācijas varu sadarbojās daļa skolotāju, slaucēju, apkopēju, mediķu, grušķiku, betonētāju, dzelzceļstrādnieku, gaļas izcirtēju, kolhoznieku, noteikti lielākā daļa inženieru. Taču tā bija neliela daļa no darbaļaudīm, un pārsvarā viņi tāpat bija kompartijā, čekas aģentūrā vai agri vai vēlu ar 99,9 procentiem balsu tika ievēlēti vietējās izpildkomitejās kā "bezpartejiskie".

Atbildēt

Dagnija

27.03.2021. 16:39

»

Yox

Pēc Titova mērauklas - "sadarbojies" ar okupācijas varu ir ikviens, kas attiecīgajā vecumā, no 16 gadiem, dzīvojis Latvijas PSR laikā. Katrs, kurš parakstījies okupācijas varas izsniegtajā pasē, ar savu parakstu apliecināja sevi par PSRS pilsoni, tātad apliecināja savu nodevību pret Latvijas valsti. ...


Tā nu nav gan. Esat pārpratis. Kolaboracionisti ir tie, kas aktīvi sadarbojās ar okupācijas varu (čekisti, kompartijas cekas cilvēki, kompartijas institūtu, preses darbinieki. Daļa juristu). Piemēram, ar putām uz lūpām šodien, kur vien var, uzstājas Ilga Kreituse (Gore), bijusī PSKP Vēstures institūta līdzstrādniece, "zinātņu pētniece". Izcila kolaboracioniste. Bet bija kolaboranti, pārsvarā ļaudis, kas strādāja skolotāja, inženiera, slaucējas, apkopējas, mediķa utt. profesijās. Varēja izvēlēties. Par darbu PSKP Vēstures institūtā bija visādas priekšrocības - laba alga, specveikals, specslimnica, dzīvokļu dabūšana specprojektos utt. Nevajag jaukt kolaboracionistus ar kolaborantiem!

Atbildēt

juris

27.03.2021. 14:02

»

he he

Čekas maisus nevar publiskot, jo paši čekisti pie varas, lūk jums izskaidrojums notiekošajiem procesiem Latvijā, kas NEMAZ nav brīva


Tu neesi vienīgais, kas to zina. Ir zināmi arī tie, kuri ir izņemti no čekas maisiem...

Atbildēt

..... rīkojās pretēji tautas interesēm

27.03.2021. 13:45

»

paardomas

Uz likumības sliedēm kolonijā nevar uzlikt neko,pēc definīcijas...


Kuras tautas ?????
Kolaborācija ir sen nodefinēta, tāpat kā okupācija un aneksija.

Atbildēt

Yox

27.03.2021. 13:14

Pēc Titova mērauklas - "sadarbojies" ar okupācijas varu ir ikviens, kas attiecīgajā vecumā, no 16 gadiem, dzīvojis Latvijas PSR laikā. Katrs, kurš parakstījies okupācijas varas izsniegtajā pasē, ar savu parakstu apliecināja sevi par PSRS pilsoni, tātad apliecināja savu nodevību pret Latvijas valsti. Tātad visa tauta - nodevēji? Visiem būtu jāiztaisa pašnāvība? Vai jācenšas izdzīvot - kā nu katrs prot: skolā bija jāiet, bērni jāmāca, cilvēki jāārstē, raža jānovāc, maize jācep... Un vienlaicīgi jāsaprot, ka VDK bija nevis noteicējs, bet tikai rīks komunistu partijas rokās, tāpat kā milicija, prokuratūra, tiesas, padomes u.t.t. Ja kaut ko gribēja aizķert patiesības vārdā, vai tad nebija jāsāk ar pašas kompartijas lustrāciju, bet tie jau 4. Maija varoņi? Vai uz viņiem joprojām nebalstās šī sistēma? St.c., kā pašam Titovam ar tām čekas kartiņām - jo tādas "spravkas" ar ko viņš aizbildinās, taču var dabūt jebkurš, kas nekautrējas, vai ne?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

27.03.2021. 10:47

Gudri runā "šis" Titavs, it sevišķi tad, ja pats ar brāli ir maisu satura "dalībnieks" !!!

Atbildēt

Jaunākās valsts terora karaspēles

27.03.2021. 10:46

»

he he

Čekas maisus nevar publiskot, jo paši čekisti pie varas, lūk jums izskaidrojums notiekošajiem procesiem Latvijā, kas NEMAZ nav brīva


Vienojas par kritērijiem lokdauna ieviešanai, ja pasliktināsies situācija
SABIEDRĪBA Šodien 19:41
Jauns.lv / LETA

Ministru kabinets piektdien pieņēma zināšanai Krīzes vadības padomes sekretariāta izstrādātos kritērijus lokdauna ieviešanai gadījumā, ja būtiski pasliktināsies epidemioloģiskā situācija.

Jaunākā valsts terora karaspēle

"D+ koncepts" būtībā paredz ļoti stingrus ierobežojumus, un to plānots aktivizēt, ja izpildīsies viens no vairākiem kritērijiem, proti:
* ja 14 dienu Covid-19 kumulatīvā gadījumu skaita uz 100 000 iedzīvotājiem pieaugums būs par 20%;
* ja Covid-19 saslimstības rādītājs sasniegs 14 dienu kumulatīvo gadījumu skaitu virs 600 uz 100 000 iedzīvotājiem;
* ja stacionāru gultu noslodze sasniegs 70% no ikdienas apstākļos pielietotā gultu apjoma stacionārajās ārstniecības iestādēs;
* ja intensīvās terapijas gultu noslogojums pārsniegs 70%.

Ja būtiski pasliktināsies situācija, tad personām būs pienākums uzturēties savā dzīvesvietā vienas mājsaimniecības ietvaros, bet no tās varēs iziet tikai pamatotas nepieciešamības gadījumos.
* Šādā gadījumā klātienē varētu apmeklēt tikai ārstniecības iestādi, nodot Covid-19 testu vai apmeklēt vakcinēšanās vietu.
* Tāpat lokdauna gadījumā klātienē varētu saņemt pakalpojumus tuvākajā vietā, tostarp tirdzniecības vietā. Pastaiga būtu atļauta vienu stundu divas reizes diennaktī līdz trīs kilometru attālumam no dzīvesvietas. Personas, kas atrodas pašizolācijā vai karantīnā, nedrīkstēs atstāt dzīvesvietu.
* Tāpat būtu atļauts individuāli sportot ārā līdz vienai stundai divas reizes diennaktī un līdz trīs kilometru attālumam no dzīves vietas. Būtu atļauts apmeklēt kopjamas personas. Tāpat būtu atļauts apmeklēt sankcionētas sapulces, gājienu vai piketu, reliģiskās vietas, bēres, kāzas vai kristības.
* Būtiski pasliktinoties epidemioloģiskajai situācijai, klātienē varētu strādā tikai tie darbinieki, kuri nodrošina steidzamu un neatliekamu pakalpojumu sniegšanu vai kuri nodrošina būtisku neatliekamu darbu nepārtrauktību un nevar to veikt attālināti savā dzīvesvietā.
* Savukārt tirdzniecības jomā būtu liegts sniegt pakalpojumus klātienē. Ievērojot "Drošas tirdzniecības protokolu", klātienē varētu strādāt tikai aptiekas, degvielas uzpildes stacijas un tirdzniecības vietas, kas tirgo pārtiku un pirmās nepieciešamības preces.
* Kritiskas epidemioloģiskās situācijas gadījumā darbu varētu turpināt plašsaziņas līdzekļi, savukārt sabiedriskās ēdināšanas vietās būtu atļauts izsniegt ēdienu tikai līdzņemšanai, tai skaitā ārā.
* Šī scenārija gadījumā tiktu aizliegti un atcelti visi sporta un kultūras pasākumi. Ārā būtu atļauti tikai treniņi profesionālajā sportā. Muzeju ārtelpas, dabas takas un sporta veikšanas vietas ārā būtu slēgtas.
* Izglītības jomā tiktu pārtraukta mācību procesa norise klātienē visās izglītības iestādēs un nodrošinātas mācības attālināti, izņemot pirmsskolas izglītības programmas apguvi bērniem, kuru likumiskie pārstāvji paši nevar nodrošināt bērnu pieskatīšanu, ja izglītības iestādē nodarbinātie mācību procesa laikā un ārpus tā lieto mutes un deguna aizsegus.
* Starppilsētu un pilsētas pasažieru pārvadājumos būtu jānodrošina noslodze līdz 50%. Tāpat transporta jomā tiktu atceltas visa veida valsts un pašvaldību noteiktās atlaides.
* Šī scenārija gadījumā tiktu pārtraukti visi starptautiskie pasažieru pārvadājumi gan pa gaisu, gan zemi, gan ūdeni. Tāpat tiktu pārtraukti visi tūrisma pakalpojumi.
* Savukārt ārstniecības iestādes varētu nodrošināt un nepārtraukt virkni veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu - neatliekamo medicīnisko un akūto palīdzību, tai skaitā zobārstniecības, nepieciešamos izmeklējumus un konsultācijas, ģimenes ārsta sniegtos veselības aprūpes pakalpojumus, Valsts asinsdonoru centra sniegtos veselības aprūpes pakalpojumus, vakcinācijas pakalpojumus, veselības aprūpes pakalpojumus mājās, grūtnieču aprūpi un laboratorijas pakalpojumus.
* Reliģiskās darbības veikšanas vietās darbu varētu sākt ne agrāk kā plkst.6 un beigt ne vēlāk kā plkst.20, ievērojot "Reliģisko vietu drošības protokolu".
Ierobežojumu kontroli veiktu Valsts policija, pašvaldības policija un Valsts robežsardze.

Lai nodrošinātu vakcīnu piegāžu un loģistikas drošību, Nacionālie bruņotie spēki varētu aktivizēt mobilizācijas sistēmu un nodrošināt vakcinācijas procesa koordināciju.
Šī koncepta ieviešanas mērķis ir novērst vai strauji samazināt Covid-19 infekcijas izplatīšanos sabiedrībā, mazināt Covid-19 inficēto personu skaitu un importēto Covid-19 infekcijas gadījumu skaitu. Tāpat šo pasākumu mērķis ir mazināt jaunu Covid-19 infekciju izplatību, hospitalizēto un mirušo personu skaitu.

Atbildēt

he he

27.03.2021. 10:04

Čekas maisus nevar publiskot, jo paši čekisti pie varas, lūk jums izskaidrojums notiekošajiem procesiem Latvijā, kas NEMAZ nav brīva....

Atbildēt

augusts

27.03.2021. 09:48

Lai tikai nesaka, ka visus vervēja piespiedu kārtā. Uz VDK stukaču vietām bija jāstāv rindā lai tiktu. Bijušajā DDR Austrumvācijā un Čehoslovākijā uz katriem 100 iedzīvotājiem Štāzī ziņotāju bija daudzreiz vairāk nekā mūsu VDK maisos attiecībā pret iedzīvotāju kopskaitu. Tomēr diez vai latviešiem bija mazāka kāre stučīt, dabūt valsts dzīvokli bez 20 gadu stāvēšanas rindā, un atļauju braukt uz "kapvalstīm".

Atbildēt

sertifikāts

27.03.2021. 09:47

Visi, kas savervēti mūsu VDK "čekas maisos", tagad ir Krievijas aģenti, jo VDK aģentūru pievāca Krievija bet Latvijai palika tikai kaut kādas kartītes ko šeit tiesa neuzskata par pierādījumu, tā kā varot būt izrakstītas fiktīvi lai uzlabotu statistiku. Būtu dīvaini, ja Krievija viņus neizmantotu hibrīdkarā, jo vienkāršāk ir izmantot jau savervētus un pārbaudītus aģentus nekā vervēt jaunus.

Atbildēt

paardomas

27.03.2021. 07:11

»

Asiirietis

Pareiza pieeja, tikai jānoliek uz likumības sliedēm


Uz likumības sliedēm kolonijā nevar uzlikt neko,pēc definīcijas.
Manuprāt būtu jānodefinē kas ir kolaborants.Es domāju ka tā ir neradība kas rīkojas pretēji tautas interesēm un vajadzībām,ar tautību tam nav itin nekāda sakara.Kolaboranti ir pilnīgi visi partijnieki,augstākā ierēdniecība,augļotāji,visi kas sadarbojas ar pretcilvēcisko režīmu.Nu kaut kā tā.

Atbildēt

Indullis Durka /kliniskas piezīmes, 3. daļa/

27.03.2021. 06:52

»


Es, Pusspŗāgušais Indullis Durka, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, jobanaijsz deblojidīc, cezeczs un politiski izdrateczs, pidrass ergļa pakaļa

Tikai tādc zemcilvēks kai es šodien, savus uzskatus, kas nav suņa sūda vērti, savas pašapziņas celšanai un noturēšanai izmet kā kakas publiskā telpā ar noteiktu atvieglošanās vajadzības regularitāti. Pat tādc kā Muļķītis idioc no Svētpirzs...

“Es vēl biju Indulis Durks, kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Indulis Durka atzinās kādā geju pasākumā.


"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”
Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm".

Latvijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Induļa Durkas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par I. Durkas izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronese būšot Raimonds Vājone, kura negaidīti pati pieteicās šai starptautiskajai misijai.”

Atbildēt

Kaut kā par vēlu lustrēt tikai kolaborantus

26.03.2021. 21:01

Viņi vairojas, ne velti vairums no viņiem var atļauties daudzbērnu ģimenes. Ja 30 gadus viņiem viss bija atļauts, tad tagad, kad apskatās kandidātu sarakstus Saeimas vai pašvaldību vēlēšanās, amatpersonu sarakstus visās valsts un pašvaldību iestādēs, nomācošs vairākums tur ir kolaborantu - čekistu un komunistu bērni, mazbērni, mazmazbērni. Tāpēc arī dzivojam tik prokrieviskā un projevrejiskā valstī, kur pat filmām par latviešiem nozīmīgiem notikumiem scenārijus dod rakstīt žīdiem, kuriem pēc tam piešķir pilsonību, un visas filmas ir tik par žīdu glābšanu, bet nevar uztaisīt nevienu tādu filmu kā lietuviešu "Ekskursante", vai igauņu "Biedrs bērns", jo šķiet, latvieši Latvijā vairs nav vērtība. Tā kā šajos 30 gados komunisti un čekisti varēja turpināt netraucēti darboties valsts pārvaldē un pašvaldībās, visu viņu dzimtu un pēcnācēju sakari un kontakti ir veidoti uz vecās sarkanās sūdu čupas, kas iefiltrējusies valsts pārvaldē, bāzes. Tas ir reāls drauds pārējai sabiedrībai, ar ko katrs ierindas latvietis var saskarties gan ikdienā uz ielas vai citur, gan vēršoties iestādēs. Tāpēc tagad ir jālustrē ne tikai čekisti un komunisti, bet visas viņu dzimtas - kā kurš sarausis naudu vai ieguvis īpašumus, cik pamatoti atrodas amatā tajā vai citā iestādē, cik pamatoti tam piešķirta ieroča nēsāšanas atļauja vai medību atļauja, kuri vēlēšanu sarakstos ir kolaborantu dzimtu pārstāvji - sabiedrībai ir tiesības to zināt.

Atbildēt

ммм

26.03.2021. 20:28

»

Latvija - neizdevusies valsts

Fui, kāda latviska nepateicība! Jums, lielie LV patrioti, būtu pieminekļi vectētiņam Ļeņinam jāceļ un jāpucē ar mīkstu lupatiņu no rīta līdz vakaram, lai spīd un laistās nebeidzamā piemiņā. Nebūtu Uļjanova, - nebūtu nekādas 18. novembra republikas


Neuzbāzies mums ar to nepilnvērtīgo tuvradniecības mēslu! To radījumu drāza viss boļševiku politbirojs. Piedāvā to ķēmu bijušajiem komunistiem Lembergam, Brigmanim, Vaiderei, Ēlertei...

Atbildēt

kļimoviča aita

26.03.2021. 20:08

»

vispār

Neko nepārmetu, bet nespēju iztēloties nevienu profesiju, kas okupācijas laikā ļautu nepakļauties un nesadarboties ar režīmu


Mana māte PSRS laikos bija ķirurģe, nodaļas vadītāja.

Viņai piedāvāja galvenā ārsta vietnieces vietu, bet lai ieņemtu šo amatu, bija jābūt komūnistu partijas biedram.

Mana māte atteicās papildināt komūnistu rindas, un tā arī palika par ķirurģiskās nodaļas vadītāju.

Ar to gribu vien teikt, ka ārsts, nodaļas vadītājs varēja nebūt komūnists, un tas netraucēja darbam vai karjerai - viņa bija aizstāvējusi arī medicīnas zinātņu kandidātes disertāciju.

Bet citās profesijās tas varēja būt savādāk. Arī rakstnieki, iespējams, nevarēja publicēties, ja nebija partijā.

Tas gan ne mazākajā mērā nemazina manu riebumu pret tādiem ne-radījumiem, kā māra zālīte, kura līda bez vazelīna toreiz, un veiksmīgi lien arī tagad!

Atbildēt

kļimoviča aita

26.03.2021. 19:45

»

Tālavas taurētājs

Zeļenskis Ukrainā parakstīja deokupācijas uzsākšanu Krimai, kad Latvijai būs prezidens, kurš parakstīs deokupācijas uzsākšanu


Par kuru okupāciju un attiecīgi kādu deokupāciju tieši Tu runā?

Paskaidro, lūdzams, tuvāk savu redzējumu.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

26.03.2021. 19:25

»

ммм

Studē pats tā nepilnvērtīgā radījuma darbus


Fui, kāda latviska nepateicība! Jums, lielie LV patrioti, būtu pieminekļi vectētiņam Ļeņinam jāceļ un jāpucē ar mīkstu lupatiņu no rīta līdz vakaram, lai spīd un laistās nebeidzamā piemiņā. Nebūtu Uļjanova, - nebūtu nekādas 18. novembra republikas.

Atbildēt

Navaļniks Latvijas cietumā

26.03.2021. 17:26

Centrālcietumā zāļu skapītis ir tukšs un sniegt pirmo palīdzību neviens sniegt nevarētu, pat ja gribētu.

Tas pats, kas Krievijas gulagos.

Atbildēt

Ķuzis, Šulte

26.03.2021. 13:57

Tas sūds vēl ilgi smirdēs. Apkārt ar saviem kukulīšiem...

Atbildēt

Uh

26.03.2021. 13:55

Nu Sozinovkundze ir kadrene nekad nepietiek. Bet kā Šķēlem, šleseritim, un sivēntiņam sūzītim būs nedayludz jāiesēžās. Galvenais lai līdzgaitnieki to ātri saptot sacādāk pat ģenerāļi izskatās pat pensijā nepaspēs aizmukt no centrāltirgus.

Atbildēt

Sozeks

26.03.2021. 13:48

Kapēc mani mepievienoja es ar centrāltirgu 10 000 000 uzvāriju un nedauds kizulēnan un šūltītēnam.

Atbildēt

juris

26.03.2021. 08:42

Mūsu stukači

https://sites.google.com/site/tulpjujuris/kontakti/musu-stukaci

● Protams, ka joprojām daudz no šīs ziņotāju informācijas tiek slēpts, jo pašreizējā mūsu
valstiņa ir stukaču veidota, bet kaut kas jau pamazām nāk gaismā. Kā izrādās, tad lielākā daļa
mūsu rakstnieku ir kalpojuši VDK. Droši zināms, ka ar VDK sadarbojušies :
Zigmunds Skujiņš,
Jānis Peters, te J. Petera pašlustrācija, kurā viņš visu pagriež otrādi :) Īsts komunistu blēdis.
Ojārs Vācietis (PSKP biedrs no 1966.g.), Ojāra Vācieša viens no ziņojumiem VDK
Imants Ziedonis (PSKP biedrs no 1962.g),
Ilgonis Bērsons,
Jānis Anerauds
Gunārs Priede
Māris Čaklais
Jānis Rokpelnis (te atzīšanās 27.12.2017.)
un daudzi, daudzi citi. Nemaz jau nerunājot par Andreju Upīti, Arvīdu Griguli, Mirdzu Ķempi
un līdzīgiem. No savas puses pilnīgi droši šim sarakstam varu pievienot Māru Zālīti.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

26.03.2021. 06:34

»

iedzīvoties

uz citu rēķina, pat izvedot verdzībā, pievācot mantu, sagulstoties vēl siltajās izvesto gultās...fašisti/komunisti. Būtu vismaz tagad beiguši...bet nē


Zeļenskis Ukrainā parakstīja deokupācijas uzsākšanu Krimai, kad Latvijai būs prezidens, kurš parakstīs deokupācijas uzsākšanu.

Atbildēt

WWW

25.03.2021. 23:21

Latvijas sabiedrībai ir jāsaprot, ka "neatkarīgo" valsti veidoja kompartijas, komjaunatnes un čekas samazgas. Turpmākā situācijas attīstība ir gaužām loģiska, bet rezultāts acīmredzams...

Atbildēt

archivārs

25.03.2021. 22:56

Dans Titavs savu izglītības atestātu nebūtu saņēmis, ja skolas sacerējumos neslavinātu V.Lāča "Uz jauno krastu",ja vēstures eksāmenā neslavinātu 1940.gada "sociālistisko" revolūciju Latvijā utt.
Tātad,tipisks kolaborants!

Atbildēt

sociāli atstumtais

25.03.2021. 21:39

... Ja būtu atjaunota Latvijas Valsts ( kā to pieprasīja Pilsoņu Kongress) , tad būtu lustrācija , bet 1991. 21.aug. biedrs Pugulis ( I.Godmanis) u.c. LKP CK + ČEKISTI vienā personā un brašie komjaunieši ,, deklarēja ,, ... valstiskumu (Jauna ,,valsts ), un tā te ļurbājās līdz šai dieniņai ...

Atbildēt

Tālavas taurētājs

25.03.2021. 21:32

»

Niere Taukos

Ja kolaborācija LPSR bija gandrīz neizbēgama, sanāk — visa latviešu tauta kolaborēja ar pastāvošo režīmu. Jā, latvieši kā nācija kolaborēja ar pastāvošo režīmu, izņemot tos indivīdus, kuri šādai kolaborācijai nepiekrita un pret kuriem tika veiktas dažāda veida represijas. Izvēle pastāvēja — kolaborēt...


Man bija iespēja nepakļauties okupantu režīmam un es to izmantoju. Ne visiem bija tādas profesijas un darba specifika, lai ko tādu varētu atļauties. Tādēļ nevienam nekad nepārmetīšu, ja nācās sadarboties ar režīmu lai izdzīvotu, bet ne iedzīvotos, glumekļiem piedot nespēju.

Atbildēt

Jaunākās ziņas

25.03.2021. 21:17

Viļņā atklājas Lietuvas komunistu banda, kas atbalstījuši russkij mir impēristu Navaļniju un Krimas okupāciju.
Lietuva protams salīdzinot ar Latviju ir krietni labākā situācijā un arī ievesto civilokupantu tur daudz reižu mazāk.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...