Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lielvārdis

22.06.2020. 21:01

Protams, ka Goda nosaukums Tribockim jāatdod, bet šaubos vai viņš to ņems. Vispār, ja palasa, kam tie nosaukumi Ogrē piešķirti, metas pavisam šķērmi ap dūšu. Tribockis daudzu viņu vidū iŗ godavīrs.Un,ja vēl kaut mazliet zina šā raksta autoru, visu var izskaidrot. Vienīgi nevar saprast, ko viņš meklē utis cita kažokā, būtu jel paskatījies savā.

Atbildēt

nacionalie atkritumi,heil !

22.06.2020. 19:38

»

Nu moins

Viens pintiķis nokakā citu pintiķi


sig,heil !

Atbildēt

tūdaliņu rēķinvedis

22.06.2020. 13:30

Kaut kā rakstā nevarēju atrast detaļas par to, cik bieži policija triāla cehā atrada kontrabandas gaļu, no kā ražoja desas, kas tik ļoti garšoja citiem Ogres goda pilsoņiem.

Atbildēt

Nu moins

22.06.2020. 11:07

Viens pintiķis nokakā citu pintiķi.

Atbildēt

Eduards Lunis

22.06.2020. 08:05

---Mart!? LabAk pastāsti cik sableKoji tiesā par nelikumīga, bet tev labvēliga sprieduma saņemšamu!?Bet vai tik nebūsi veltīgi izmetis naudu!?

Atbildēt

ufo

21.06.2020. 23:40

Mēs ikšķilē esam biezi diżeni un vareni. Mums tadu ogri nevaig.

Atbildēt

opis

21.06.2020. 21:56

vai veel kaads brinas,ka Ikshkjile vairaas no taas
meeslu bedres.........

Atbildēt

Elmars

21.06.2020. 14:30

Lasu šo rakstu un oppā, tikko bij stāsts par Ogres ģimnāzijas jaunās ēkas celtniecību... Netālu no Tribocka hatas. Sagadīšanās, protams.

Atbildēt

Ideoloģija

21.06.2020. 13:02

»

Abrenes afēra

Kas traucēja partiju kongresos nomainīt partijas vadību, ja runājam par NA un tās priekšgājējiem. Savtīgums, alkatība, izvēles neesamība ? Mums vēlētājiem tas ir mazsvarīgi, bet secinājums ir viennozīmīgs, partijas kā tādas ir jāizmet vēstures mēslainē un pie varas jānāk cilvēkiem, kas nekad nav bijuši...


Par iluminātu oficiālo mērķi tika pasludināta "cilvēces pilnveidošana un uzlabošana." Grupējums apgalvoja, ka viss dabīgais cilvēkā nav ļauns. Taču cilvēku samaitā apkārtējā vide: valsts, reliģija u.c. ietekmes. Cilvēkam dabīgi, no dzimšanas piemītot tiesības uz vienlīdzību un brīvību, kuras sabiedrība viņam atņem. Tātad, atbrīvojot cilvēku no sociālo institūtu negatīvās ietekmes un dzīvē vadoties tikai pēc auksta aprēķina un loģiskā saprāta morāles, problēmas izzudīs pašas no sevis. Šādu uzskatu dēļ organizācija nonāca asā konfliktā ar valsts varu un baznīcu.[1]

Nekādus vērā ņemamus teorētiskus sacerējumus, kas kaut kā ietekmētu laikabiedru uzskatus un zinātnes domu, ilumināti nav atstājuši.

Atbildēt

Abrenes afēra

21.06.2020. 12:09

Kas traucēja partiju kongresos nomainīt partijas vadību, ja runājam par NA un tās priekšgājējiem. Savtīgums, alkatība, izvēles neesamība ? Mums vēlētājiem tas ir mazsvarīgi, bet secinājums ir viennozīmīgs, partijas kā tādas ir jāizmet vēstures mēslainē un pie varas jānāk cilvēkiem, kas nekad nav bijuši saistīti ar iepriekšējām varām, ar okupācijas režīmu, ar noziedzīgu uzņēmējdarbību un nav saistīti ar viņiem ģimeniskām saitēm. Tādi cilvēki ir un ir daudz, tie var būt nezinoši, tie var kļūdīties, bet tie nekad apzināti un slēpti nenostāsies pret latviešu tautas interesēm savā zemē.

Atbildēt

Ļoti pareizi saprotiet!

21.06.2020. 07:11

»

ha-ha

Ir iespaids,kā mūsu valstī apbalvojumus piešķir tieši par nodarītā kaitējuma apjomiem,kas atkal visai skaisti saistās ar kolaborantu varas esamību un līdz ar to šo potenciālo diversantu darbības vērtējumu pēc mums neizprotamiem kritērijiem,kā dēļ nav saprotams kā par visaugstāko amatu īpašniekiem kļūst...


Ir jābūt izcilam politikānim, lai VDD tevi virzītu politikā caur partokrātiju uzrunājot. Jāpiemīt zināmām rakstura īpašībām - nedrīkst būt latviski nacionāli domājošs un neprognozējams, jābūt VDD esošiem kompromātiem, lai ar politikāni var manipulēt. Labākajiem jāprot turēt mēli aiz zobiem - tiem dod pielaides korpirācijas valsts noslēpumiem. Politiksnim jāprot demagoģiski un apzināti izplatīt melus par valsts un sabiedrības “ekonimikas uzrāvieniem”, tanī pat laikā jāprot shēmot un optimizēt savus nodokļus tā, lai to nevar pierādīt. Politikānim nedrīkst būt nacionālas pašapziņas, bet jāatbalsta liberālisms visās tā izpausmēs - pakalpībā globālajai finansu korporokrātijai un slepeniem plāniem pret Latvijas ekonomiku, visos veidos jāatbalsta globālās finansu korporokrātijas ieceltie vai atbalstītie - VP, MP, Saeimas prezidija pr-js, CVK pr-js un VDD vadība.

Atbildēt

!

21.06.2020. 05:52

Oglasite pozaluista vesj spisok .

Atbildēt

ha-ha

20.06.2020. 22:01

»

Komunistiem un čekistiem

pieškir Trijzvaigžņu ordeni, apbalvojumus un amatus, privilēģijas. Ogres goda pilsonis? Nu un? Smieklīgi! Šajos valsts korporācijas liberālisma apstākļos pat E. Levits uzspļāva likumam par mediķu algu palielināšanu un pakļāvās globālās finansu koroprokrātijas uzbrukumam, atzina C19 pandēmiju, valsts...


Ir iespaids,kā mūsu valstī apbalvojumus piešķir tieši par nodarītā kaitējuma apjomiem,kas atkal visai skaisti saistās ar kolaborantu varas esamību un līdz ar to šo potenciālo diversantu darbības vērtējumu pēc mums neizprotamiem kritērijiem,kā dēļ nav saprotams kā par visaugstāko amatu īpašniekiem kļūst cilvēki ar kriminālu politisko pagātni-bijušie okupācijas režīma diplomētie ideoloģisko un represīvo dienestu augsta ranga darboņi vai to tuvi radi.

Atbildēt

Trolli, nomierinies

20.06.2020. 21:53

»

Komunistiem un čekistiem

pieškir Trijzvaigžņu ordeni, apbalvojumus un amatus, privilēģijas. Ogres goda pilsonis? Nu un? Smieklīgi! Šajos valsts korporācijas liberālisma apstākļos pat E. Levits uzspļāva likumam par mediķu algu palielināšanu un pakļāvās globālās finansu koroprokrātijas uzbrukumam, atzina C19 pandēmiju, valsts...


Iesāki rakstīt pareizi, bet pēc tam izraudzīji nepareizas personas. Tā dara čekisti un TB/LNNK - izvēlas pareizusas likmes un tad mauc virsū naidam.

Tu esi ne tikai trollis, bet cilvēks ar "zaļu galvu", Latvijas nomelnotājs. Brauc ātrāk dzīvot uz Krieviju, tur Putins par tevi būs priecīgs.

Visu valsti sačakarēja tieši TV/LNNK un tās deputāteļi Ogrē un visur citur. Kas satādīja Abrenes dāvināšanas līgumu, p;rfet'saņemot sprāguša ēzeļa ausis? TB/LNNK! Protams, pēc tam Vaira, Aigars un un Gunāriņš Lielīgais, kas sačakarēja privatizāciju un denacionalizāciju - TB/LNNK un stukači..

Atbildēt

Cha cha

20.06.2020. 21:14

Ogres poda pisonis

Atbildēt

Komunistiem un čekistiem

20.06.2020. 21:13

pieškir Trijzvaigžņu ordeni, apbalvojumus un amatus, privilēģijas. Ogres goda pilsonis? Nu un? Smieklīgi! Šajos valsts korporācijas liberālisma apstākļos pat E. Levits uzspļāva likumam par mediķu algu palielināšanu un pakļāvās globālās finansu koroprokrātijas uzbrukumam, atzina C19 pandēmiju, valsts parādu palielināja par 4 miljardiem un “pandēmijas pīķa” laikā radīja smagas sekas Latvijas iedzīvotājiem, liedzot valsts plānoto un aktuālo medicīnas palīdzību.

Neviens pat netaisās aprēķināt, kādus morālus un materiālus zaudējumus radījuši E. Levits, K. Kariņš, I. Viņķele un U. Dumpis - galvenais infektologs ar saviem “viltus eksperta” padomiem un lēmumiem!

Atbildēt

Lasi un brīnies

20.06.2020. 20:18

- gatavais Sūnu ciems!

Atbildēt

VDK darbiniekam

20.06.2020. 19:24

"Ogres Goda pilsonis" līdzvērtīgs 3*ordenim.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

21

Nacionālais jautājums

FotoKas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro siržu, Kurām ticam piedodam?
Lasīt visu...

12

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

FotoTātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts sods. 100 eur vai 1 cents – to mēs nezinām. Sapriecājāmies? Ha.
Lasīt visu...

12

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

FotoValsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....