Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ŽurnĻuga

03.12.2020. 02:37

Raksts “augstākajā” līmenī! Bezdarbnieku tagad daudz....

Atbildēt

tas ir normāli

04.11.2020. 13:21

»

Židi ovski novakcinēja, ārstējas Vācijā

https://youtu.be/hybDjykETIs


Visi Krievijas patrioti ārstējas tikai Rietumos. Ko tad gribēji, lai viņi, kopā ar bidlām gulētu slimnīcās, kur koridoros kaudzēs krauj līķus, bet palātās nomirušos ilgstoši vienkārši pārsedz?

Atbildēt

Tieslietu murgi

04.11.2020. 12:15

Ne viņš pirmais, bet cerams pēdējais, kuru nepatiesi tiesā korumpētā policija, prokuratūra un tiesa. Lai veicas Helmanim cīņā ar korumpēto sistēmu.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

04.11.2020. 09:42

Pērkamajam sunim Liepiņam atkal iešķiņķots? Baigais analītiķis uzmeties tas Tukuma atpalikušo literātu biedrības biedrs.

Atbildēt

!

04.11.2020. 09:05

Tāpēc balts un pukains, haha E. Helmanis iekārtoja A. Robežnieku siltā vietiņā!

Atbildēt

!

04.11.2020. 08:50

Ogrēnieši , nāciet pie prāta un patrieciet abus šos divus partiju pederastus!

Atbildēt

to

04.11.2020. 06:47

To pirkstu viņš būtu iebāzis d...….

Atbildēt

Un par to būtu jāpriecājas?

04.11.2020. 00:22

Šis "politiķis" tagad Ogrei ir nodarījis un nodara daudz, daudz vairāk posta, nekā "multimiljonārs" Kārkliņš, jo dara visu, ko liek otrs Ogres multimiljonārs (krievs, agrākais Ogres Pakalpojumu kombināta bikšu piegriezējs, kas faktiski ir iznīcinājis visu Ogri - ar regulārus plūdus izraisošo Ogres HESu, ar jaunceļamo LIDL lielveikalu Ogres upes krastā utt.). Ok, to HESu uzcēla aptuveni Kārkliņa laikā (bet ne konkrēti ar Kārkliņa, bet komunistu partijas "Ogres novadam" ziņu), bet šis Nacionālais "politiķis" par nodokļu maksātāju naudu tagad dēļ tā otra multimiljonāra - krieva ber Daugavā pilnīgi nevajadzīgu dambi par 4 miljoniem tā vietā, lai iztīrītu Ogres upes gultni un nojauktu HESu, un visas Ogres iestādes tam uzgavilē! Tāpat šis "politiķis" ir atbildīgs par Zilo Kalnu dabas parka iznīcināšanu un pārvēršanu par peļņas gūšanas vietu savam pietuvināto lokam pēdējo dažu gadu laikā. Viņa izpratne par "politiku" tā arī ir apstājusies 90.gadu līmenī. Un vēl šīs Nacionālās apvienības atrašanās Ogrē kopīgā sarakstā ar ZZS - kolhozu izzadzēju partiju - ar ko gan ZZS atšķiras no tāda Kārkliņa? Un pats smieklīgākais - šis Nacionālais "politiķis" savulaik bija vienā partijā "Ogres novadam" ar tiem pašiem komunistiem, kas ļāva to HESu uzcelt un nopludināt pilsētu!

Atbildēt

Po

03.11.2020. 23:03

»

murgu kanāls

priekš slimajiem


Līdz pusei izlasiju, līdz brīdim kad nometa naudu uz galda... sasmējos! Gari lasīt! Tā nenotiek pa dzīvi! Nezinu kāda ir taisnība, bet cilvēks ir jaataisno boenalga par ko, ja viņu tiesā 11 gadus. Tagad būs interesanti, cik viņš no ES tiesas spiedīs no valsta ārā par tiesvedības ilgumu

Atbildēt

Aha

03.11.2020. 20:38

»

Židi ovski novakcinēja, ārstējas Vācijā

https://youtu.be/hybDjykETIs


Žirinovskis pēc vakcinācijas nogādāts Putina slimnīcā un steigšus uz Vāciju - dzīvība mata galā.

Atbildēt

Beidzot

03.11.2020. 20:11

Kārkliņš - tā ir Ogrē uzņēmējiem labi zināma personība, kas savu darbību Ogrē uzsāka ar šmaukšanos.
Nebrīnos, ka arī Helmani vēlējās piespiest iet savā pavadā, iespējams visticamāk, par to labi samaksājot tiesai un prokuroram.
Patīkami, ka šis piegājiens Kārkliņam beidzies ar fiasko.

Atbildēt

Židi ovski novakcinēja, ārstējas Vācijā

03.11.2020. 19:53

»

Ciklopus obligāti vakcinēs

pidemioloģiskās drošības likums...


https://youtu.be/hybDjykETIs

Atbildēt

Papildjautājums:

03.11.2020. 19:33

kurš maksā par advokāta Vārpiņa pakalpojumiem?
Pats Helmanis (tad kurš viņam to kompensēs?) vai no Ogres budžeta? Vai arī būs pretprasība, lai Kārkliņš atlīdzina zaudējumus 11 gadu garumā?

Atbildēt

Ciklopus obligāti vakcinēs

03.11.2020. 19:20

»

bravo

Ciklops uzvar....Lacplesi


pidemioloģiskās drošības likums

VI nodaļa
Vakcinācija un darbs ar infekcijas slimību izraisītājiem
30.pants. Vakcinācijas vispārīgie noteikumi
(1) Infekcijas slimības, pret kurām personas vakcinējamas obligāti, kā arī šīs vakcinācijas kārtību un vakcinējamo personu loku nosaka Ministru kabinets. Izdevumus par vakcināciju pret minētajām slimībām sedz no gadskārtējā valsts budžetā šim nolūkam paredzētajiem līdzekļiem.

Atbildēt

ROFLMAO

03.11.2020. 18:43

Iedomājieties slimnīcu, kur ārsts deklarē: man ir viens pacients! Kamēr viņš nenomirs vai (sliktākajā gadījumā) neizveseļosies, nevienu citu neārstēšu!!!

Nevarat? Bet tieši pēc šāda principa "strādā" Latvijas tiesas - muļļā vienu lietu gadiem, lai nebūtu jāsāk cita!!!

Atbildēt

lauķis

03.11.2020. 18:30

»

11 gadus psiholoģiski mocīja, vajāja cilvēku

Kaut kas neiedomājams! Šī jau nav valsts, bet koncentrācijas nometne


Ne katrs radījums ar divām rokām un kājām ir cilvēks.Partijnieki savas dvēseles ir pārdevuši,tie vairāk nav cilvēki.

Atbildēt

Arprats!

03.11.2020. 18:17


Nekā Personīga - Ogres tehnikums pārdevis kokus; ar Ikšķiles mēra ģimeni saistītais pircējs aizmucis nesamaksājis

https://skaties.lv/zinas/latvija/neka-personiga/ogres-tehnikums-pardevis-kokus-ar-ikskiles-mera-gimeni-saistitais-pircejs-aizmucis-nesamaksajis/

Atbildēt

laikam jau

03.11.2020. 17:37

abi labi

Atbildēt

Gaitis

03.11.2020. 17:24

Negribētu piekrist pieminētajai dimensijai par mediju darbinieku neaizsaegātību kā kaut ko īpašu un izceļamu. Jautāsiet kāpēc? Bet kā tad ar jebkuru citu cilvēku? Vai tad pārējiem cilvēkiem nav vēl grūtāk sevi aizstāvēt? Mediju darbinieki vismaz var patrokšņot medijos, izrādot solidaritāti, arī nekritiskiu. Ko padarīs tas pats ārsts, skolotājs vai ugunsdzēsējs? Neārstēs, nemācīs bērnus, nedzēsīs? Vismaz solidaritātes vārdā kolēģa "ļaundari"? Nekad mūžā.
Tā kā te runa par to, kādu atbildību tagad prasīt no konkrētā prokurora? Lai būtu precedents un mācībā citiem tā nedarīt. Jo var būt negatīvas sekas.

Atbildēt

bravo

03.11.2020. 17:03

Ciklops uzvar....Lacplesi

Atbildēt

11 gadus psiholoģiski mocīja, vajāja cilvēku

03.11.2020. 16:59

Kaut kas neiedomājams! Šī jau nav valsts, bet koncentrācijas nometne!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

FotoVēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) skandālā un to. kā jūtas studenti un arī nesenie/senie katedras absolventi
Lasīt visu...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...