Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ro

05.07.2022. 21:20

Ogres novada pašvaldības domes 2022. gada 16. jūnija lēmums (protokols Nr. 13, 18) tika apturēts. To veica Administratīvā rajona tiesa pēc iedzīvotāju pieteikuma.

Atbildēt

Tedis

01.07.2022. 11:49

Administratīvā tiesa ir apturējusi šīs briesmas, pēc iedzīvotāju pieteikuma. Pacīnīsimies!!!!

Atbildēt

Grupa

13.06.2022. 17:18

Ej tu ... ar vien vārd sakot!

Atbildēt

Skumji, lai neteiktu vairāk

13.06.2022. 15:23

Tā nu ir, ja pat Upacieris, kādreizējais muldoņa, nevar pacelt savējos Ikšķilē protestam - tad grūti šo deputātu, vai varbūt jau exdeputātu, saprast.
Ja nekas cits tad vismaz lielisks PR uz nākošajām vēlēšanām. Bet tagad - viens liels ČUŠS!

Tad kāda te vairs demokrātija? Izpaužas tikai kārtējā visatļautība un sava reģiona iedzīvotāju interešu ignorēšana. Štunts par bitēm, ka tik medus...

Atbildēt

Tā ir tirānija pret Ogres iedzīvotājiem

13.06.2022. 06:27

»

vietējais

Jā, Ogres Domes sasaukumam 2007, 2008 gados pietika prāta noraidīt, sabiedrībai gan masveidā protestējot pret, iespējams, paša Godmaņa iniciēto Saint-Gobain rūpnīcas projektu, paredzētu celt posmā starp Ikšķili un Ogri ar izcilu piesārņojošo efektu...


Tirānija valsts mērogā.

Pret tirāniju nav likuma. Nav Satversmes panta, kāds ir ASV Konstitūcijā, kas dod tautai tiesības ar ieročiem sacelties pret varu un to nomainīt.

Demokrātija ir naudas demokrātija, kad visu var nopirkt brīvi. Arī varas lēmumus pret tautas tiesībām.

Alternatīva? Beidzot saprotiet, ka jāatklāj lēmuma autori, viņu dzīvesvietas, ģimenes locekļi, padarot viņu dzīvi nožēlojamu, jo viņu lēmums ir pret iedzīvotāju tiesībām uz tīru vidi.

Dariet vienreiz kaut ko! Pārstājiet sūdzēties kā infantili skolasbērni. Tirāniju pret tirāniju.

Uzvārdu sarakstā jābūt uzvārdiem no pašvaldību lietu ministrijas, kas atbalsta Ogres novada domes lēmumu, arī Rinkeviča, kas Eiropas pilī divreiz gadā atskaitas, kā tiek iznīcināta Latvijas iedzīvotāju dzīves vide.

Atbildēt

vietējais

12.06.2022. 23:34

Jā, Ogres Domes sasaukumam 2007, 2008 gados pietika prāta noraidīt, sabiedrībai gan masveidā protestējot pret, iespējams, paša Godmaņa iniciēto Saint-Gobain rūpnīcas projektu, paredzētu celt posmā starp Ikšķili un Ogri ar izcilu piesārņojošo efektu.
Jā, toreiz bija vīri un sievas no Ogres, Doles ielas, SIA Mežrūpnieka, un citi, kuri spēja sabiedrību pacelt pret šo absurdo projektu, kurš bija vērsts, iepazīstoties ar citu pieredzi, uz vides piesārņošanu un Latvijas dabas resursu plēsonīgu izlaupīšanu.
Atļaujot līdzīgu dabas resursu izlaupīšanu šobrīd ar šo karjeru izstrādi, esošais Ogres Domes sastāvs, ar nacionālo Hermani priekšgalā, ir apliecinājis, ka domniekiem tie biznesmeņu iemaksātie daži desmiti tūkstoši Domei depozītā ir nesalīdzināmi svarīgāki par savā teritorijā dzīvojošo vēlētāju, līdzpilsoņu interesēm, dzīves apstākļiem, veselību.
Tātad deputātiem nospļauties uz mums visiem, ka tikai ienāk otkati, kaut depozīta veidā.
Un tie tad saucas latvieši!!!! Vēl varētu saprast ja tamlīdzīgus lēmumus pieņemtu latvijieši, bet paši latvieši!? Kaut ko tādu grūti izdomāt, kur nu vēl saprast.
Vai atkal nav jāceļ kājās visi Ikšķilieši un Ogrēnieši?
Kur jūs esat visi tie, kuri nenovēršami cietīsiet no šiem saviem, jāsmejas gan, pašu "vēlēto", tā saucamo deputātu, vēlētāju interešu aizstāvju, lēmumiem?
Kāpēc neesat ielās, nevācat parakstus, neiesaistiet dažādos dabas sargus?
Vai labāk pārdot to kas ir un aizbraukt?

Atbildēt

Vai tāda iespēja nepastāv

12.06.2022. 15:45

....Ka, Ogres dome, vienkarsi ir pielikusi savai ūdens krātuvei, sudraba filtru? Un uz pārējiem cilvēkiem, vienkārši-pļuuuk!

Atbildēt

Krievu neonacisti

12.06.2022. 13:39

»

!

ogre pie varas tacu neonacisti


latvijci neonacisti

amerikāņu nenocisti

Ķīnas neonacisti

Atbildēt

Uldis Pīlēns – nākamais saeimas prezidents

12.06.2022. 08:04

Karjera tuvumā šobrīd ir 66 mājas. Tās ir 66 mājsaimniecības, kuru dzīves kvalitāte tiks sagrauta, tāpat kā Teikā sagrauts 10 000 iedzīvotāju sapnis par Marsa parka ziedošām liepām, kuras es ar latvisku baudu izcirtu.

Atbildēt

Pašvaldību lietu ministrijā vai tiesā var mēģināt

12.06.2022. 08:00

»

Tiešām?

“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos veicinot...


apstrīdēt Ogres nnovada domes lēmumu kā neatbilstošu ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” 2021.-2026. gadu prioritātēm.

Atbildēt

Ogres novada dome neievēro ANO prioritātes

12.06.2022. 07:56

»

Ogres novada iedzīvotājiem jāalgo jurists

un domes lēmums jāapstrīd “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresā


Un kas par to? Var vērsties pie Rinkeviča, prasot skaidrojumus.

Tikai atcerieties, jūsu prasības pēc tīras vides ir cilvēktiesības.

Ogres novada dome tās neievēro, iespējams, ka neņems verā arī Rinkevičs un savos skaidrojumos norādīs, ka LV 13.03.2020., paziņojot ANO, atteikusies ievērot cilvēktiesības.

Atbildēt

Upacā!

12.06.2022. 06:08

Un viņiem sagribējas, tik tuvu Ŗīgai, dzīvot kā paradīzē, un iedzert tīru ūdeni!....Lai brauc uz Knaufa strautu, kā daudzi citi pilsoņi!

Atbildēt

!

12.06.2022. 05:17

ogre pie varas tacu neonacisti.

Atbildēt

fakts

12.06.2022. 04:38

»

Slimi murgi

Visu, visur aizliegt, neko neražot, nebūvēt, gremojiet sēnalas...


Partijnieki,politiķi ir parazīti un visīstākie cilvēku ienaidnieki.

Atbildēt

Elza

12.06.2022. 00:21

Laikam būšu pa pālim uzraks5ijusi upacierimm vestuļi

Atbildēt

Slimi murgi

11.06.2022. 23:47

»

Kaķastrofa

Kaķastrofa klāt


Visu, visur aizliegt, neko neražot, nebūvēt, gremojiet sēnalas.

Rīkojas kā tautas ienaidnieki - lai visu ieved gatavu, pašu izejvielas atdot par velti, mežus izcirst un pārdot, karjerus rakst un izvest, celulozi ražot Aizkraukles mežos - ni, ni - nozāģē, sakrauj piekabēs un uz Angliju vai citur - lai ražo un paņem PVN, latvietim piga.

Atbildēt

Šekas čtukačs

11.06.2022. 23:41

Nu priekš kam vajag, davaj vispār neko nedaram. Un tas firmas parāds 30 000 tādas deputāta vakariņas vien ir ko.

Atbildēt

ha-ha

11.06.2022. 21:24

Veco komunistu un to turpinājumu stiķi un niķi ir krimināli sodami,taču joprojam nav,kas tiem varētu uzlikt uzpurņus.Ir latvieši,kurus šie nelieši ir pasludinājuši par ienācējiem,atņēmuši pat zemes pleķīti ap māju un zem mājas,tai pašā laikā iedalot un pārdodot okupantiem un viņu pēcnācējiem zemes gabalus,apbūves gabalus,mežus utt.

Atbildēt

Kaķastrofa

11.06.2022. 21:19

Kaķastrofa klāt!
Saindēts ūdens, zemestrīces, smogs cauru diennakti!

Atbildēt

šuma

11.06.2022. 18:56

Patiešām traki- būs ar ko bedrītes uz ceļiem lāpīt, bet vai tad nevar vest iekšā no Igaunijas un Somijas biopurkšķošai pašvaldībai. Nu tāda pavisam zaļai nedarbojoties, kā te vientieši sašūmējušies. Var tacu kaut ko vēl dumjāku pasākt zaļajā kursā uz skuju takas

Atbildēt

Ogres novada iedzīvotājiem jāalgo jurists

11.06.2022. 18:00

un domes lēmums jāapstrīd “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresā”.

Atbildēt

Tiešām?

11.06.2022. 17:56

“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos veicinot:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Atbildēt

hi hi

11.06.2022. 17:55

iepriekšējie 30 bija radoši,izaicinoši,laimnesoši,jūsminoši,apburoši,neatkārtojami un VARENI gadi.Apsveicu,slava lai tiem.

Atbildēt

Nereāli! Es tam neticu!

11.06.2022. 17:54

strukt


“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresā” Ārlietu ministrijas ministrs Edgars Rinkevičs ar atskaitēm piedalās plenārsēdēs, kas notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā.

“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos veicinot:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Savukārt, “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresā” ir arī Eiropas mēroga politiskā asambleja, kas pārstāv vietējās un reģionālās pašvaldības no četrdesmit septiņām Eiropas Padomes dalībvalstīm.

Tās uzdevums ir “veicināt vietējo un reģionālo demokrātiju, uzlabot vietējo un reģionālo pārvaldību un stiprināt iestāžu pašpārvaldi” saskaņā ar principiem, kas noteikti Eiropas Vietējo pašvaldību hartā. To veido divas palātas - Vietējo pašvaldību palāta un Reģionu palāta, un tās plenārsēdes notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā, kur atrodas tās pastāvīgais sekretariāts.

Uzraugot “reģionālo demokrātiju” Eiropā, Kongress uztur regulāru dialogu ar Eiropas Padomes dalībvalstīm. Ministru komiteja, kurā ietilpst šo valstu 47 ārlietu ministri , par vietējām un reģionālajām pašvaldībām atbildīgā Ministru konference, kā arī tās vadības komitejas - šajā ziņā ir galvenie partneri. Vairākas reizes gadā prezidents un Kongresa ģenerālsekretārs sniedz dalībvalstu pārstāvjiem Ministru komitejā protokolu par savu darbību un rīko viedokļu apmaiņu.

Kongresam ir arī tiešie kontakti un regulāra informācijas apmaiņa ar EP valstu valdībām, jo īpaši oficiālu vizīšu laikā dalībvalstīs, reformu pēcpārbaužu plenārsēdēs vai pēcpārbaudēs vizītēs pašā valstī.

Skatīt šeit:
https://www.coe.int/en/web/congress

Atbildēt

perfekts teikums

11.06.2022. 16:48

Atvadīšanās no regulāri iegūstama dzeramā ūdens, tīra gaisa, trokšņu un zemes vibrāciju nepiesārņotas vides notiks Ikšķiles pilsētas svētku tirdziņā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

21

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

FotoRedzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".
Lasīt visu...

21

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

FotoBet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

FotoPolitiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas notiek, ja publiska komunikācija ar iedzīvotājiem, skaidrojot konkrētu lēmumu, nepastāv, to slēpj, izvairās vai noslepeno ar birku “valsts noslēpums”? Pēdējais vispār LEGĀLI piesedz ļoti lielu korupcijas apmēru valsts iestādēs un politiķu darbībā, lai tos nevarētu tiesāt pēc likuma, jo šobrīd likums NEstāv pāri noziedzīgu un korumpētu ierēdņu, iestāžu un politiķu darbībām. Tikmēr mūs, parastos, met “būrī” par vienu nočieptu makaronu paku, jo gribējās ēst.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...