Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ro

05.07.2022. 21:20

Ogres novada pašvaldības domes 2022. gada 16. jūnija lēmums (protokols Nr. 13, 18) tika apturēts. To veica Administratīvā rajona tiesa pēc iedzīvotāju pieteikuma.

Atbildēt

Tedis

01.07.2022. 11:49

Administratīvā tiesa ir apturējusi šīs briesmas, pēc iedzīvotāju pieteikuma. Pacīnīsimies!!!!

Atbildēt

Grupa

13.06.2022. 17:18

Ej tu ... ar vien vārd sakot!

Atbildēt

Skumji, lai neteiktu vairāk

13.06.2022. 15:23

Tā nu ir, ja pat Upacieris, kādreizējais muldoņa, nevar pacelt savējos Ikšķilē protestam - tad grūti šo deputātu, vai varbūt jau exdeputātu, saprast.
Ja nekas cits tad vismaz lielisks PR uz nākošajām vēlēšanām. Bet tagad - viens liels ČUŠS!

Tad kāda te vairs demokrātija? Izpaužas tikai kārtējā visatļautība un sava reģiona iedzīvotāju interešu ignorēšana. Štunts par bitēm, ka tik medus...

Atbildēt

Tā ir tirānija pret Ogres iedzīvotājiem

13.06.2022. 06:27

»

vietējais

Jā, Ogres Domes sasaukumam 2007, 2008 gados pietika prāta noraidīt, sabiedrībai gan masveidā protestējot pret, iespējams, paša Godmaņa iniciēto Saint-Gobain rūpnīcas projektu, paredzētu celt posmā starp Ikšķili un Ogri ar izcilu piesārņojošo efektu...


Tirānija valsts mērogā.

Pret tirāniju nav likuma. Nav Satversmes panta, kāds ir ASV Konstitūcijā, kas dod tautai tiesības ar ieročiem sacelties pret varu un to nomainīt.

Demokrātija ir naudas demokrātija, kad visu var nopirkt brīvi. Arī varas lēmumus pret tautas tiesībām.

Alternatīva? Beidzot saprotiet, ka jāatklāj lēmuma autori, viņu dzīvesvietas, ģimenes locekļi, padarot viņu dzīvi nožēlojamu, jo viņu lēmums ir pret iedzīvotāju tiesībām uz tīru vidi.

Dariet vienreiz kaut ko! Pārstājiet sūdzēties kā infantili skolasbērni. Tirāniju pret tirāniju.

Uzvārdu sarakstā jābūt uzvārdiem no pašvaldību lietu ministrijas, kas atbalsta Ogres novada domes lēmumu, arī Rinkeviča, kas Eiropas pilī divreiz gadā atskaitas, kā tiek iznīcināta Latvijas iedzīvotāju dzīves vide.

Atbildēt

vietējais

12.06.2022. 23:34

Jā, Ogres Domes sasaukumam 2007, 2008 gados pietika prāta noraidīt, sabiedrībai gan masveidā protestējot pret, iespējams, paša Godmaņa iniciēto Saint-Gobain rūpnīcas projektu, paredzētu celt posmā starp Ikšķili un Ogri ar izcilu piesārņojošo efektu.
Jā, toreiz bija vīri un sievas no Ogres, Doles ielas, SIA Mežrūpnieka, un citi, kuri spēja sabiedrību pacelt pret šo absurdo projektu, kurš bija vērsts, iepazīstoties ar citu pieredzi, uz vides piesārņošanu un Latvijas dabas resursu plēsonīgu izlaupīšanu.
Atļaujot līdzīgu dabas resursu izlaupīšanu šobrīd ar šo karjeru izstrādi, esošais Ogres Domes sastāvs, ar nacionālo Hermani priekšgalā, ir apliecinājis, ka domniekiem tie biznesmeņu iemaksātie daži desmiti tūkstoši Domei depozītā ir nesalīdzināmi svarīgāki par savā teritorijā dzīvojošo vēlētāju, līdzpilsoņu interesēm, dzīves apstākļiem, veselību.
Tātad deputātiem nospļauties uz mums visiem, ka tikai ienāk otkati, kaut depozīta veidā.
Un tie tad saucas latvieši!!!! Vēl varētu saprast ja tamlīdzīgus lēmumus pieņemtu latvijieši, bet paši latvieši!? Kaut ko tādu grūti izdomāt, kur nu vēl saprast.
Vai atkal nav jāceļ kājās visi Ikšķilieši un Ogrēnieši?
Kur jūs esat visi tie, kuri nenovēršami cietīsiet no šiem saviem, jāsmejas gan, pašu "vēlēto", tā saucamo deputātu, vēlētāju interešu aizstāvju, lēmumiem?
Kāpēc neesat ielās, nevācat parakstus, neiesaistiet dažādos dabas sargus?
Vai labāk pārdot to kas ir un aizbraukt?

Atbildēt

Vai tāda iespēja nepastāv

12.06.2022. 15:45

....Ka, Ogres dome, vienkarsi ir pielikusi savai ūdens krātuvei, sudraba filtru? Un uz pārējiem cilvēkiem, vienkārši-pļuuuk!

Atbildēt

Krievu neonacisti

12.06.2022. 13:39

»

!

ogre pie varas tacu neonacisti


latvijci neonacisti

amerikāņu nenocisti

Ķīnas neonacisti

Atbildēt

Uldis Pīlēns – nākamais saeimas prezidents

12.06.2022. 08:04

Karjera tuvumā šobrīd ir 66 mājas. Tās ir 66 mājsaimniecības, kuru dzīves kvalitāte tiks sagrauta, tāpat kā Teikā sagrauts 10 000 iedzīvotāju sapnis par Marsa parka ziedošām liepām, kuras es ar latvisku baudu izcirtu.

Atbildēt

Pašvaldību lietu ministrijā vai tiesā var mēģināt

12.06.2022. 08:00

»

Tiešām?

“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos veicinot...


apstrīdēt Ogres nnovada domes lēmumu kā neatbilstošu ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” 2021.-2026. gadu prioritātēm.

Atbildēt

Ogres novada dome neievēro ANO prioritātes

12.06.2022. 07:56

»

Ogres novada iedzīvotājiem jāalgo jurists

un domes lēmums jāapstrīd “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresā


Un kas par to? Var vērsties pie Rinkeviča, prasot skaidrojumus.

Tikai atcerieties, jūsu prasības pēc tīras vides ir cilvēktiesības.

Ogres novada dome tās neievēro, iespējams, ka neņems verā arī Rinkevičs un savos skaidrojumos norādīs, ka LV 13.03.2020., paziņojot ANO, atteikusies ievērot cilvēktiesības.

Atbildēt

Upacā!

12.06.2022. 06:08

Un viņiem sagribējas, tik tuvu Ŗīgai, dzīvot kā paradīzē, un iedzert tīru ūdeni!....Lai brauc uz Knaufa strautu, kā daudzi citi pilsoņi!

Atbildēt

!

12.06.2022. 05:17

ogre pie varas tacu neonacisti.

Atbildēt

fakts

12.06.2022. 04:38

»

Slimi murgi

Visu, visur aizliegt, neko neražot, nebūvēt, gremojiet sēnalas...


Partijnieki,politiķi ir parazīti un visīstākie cilvēku ienaidnieki.

Atbildēt

Elza

12.06.2022. 00:21

Laikam būšu pa pālim uzraks5ijusi upacierimm vestuļi

Atbildēt

Slimi murgi

11.06.2022. 23:47

»

Kaķastrofa

Kaķastrofa klāt


Visu, visur aizliegt, neko neražot, nebūvēt, gremojiet sēnalas.

Rīkojas kā tautas ienaidnieki - lai visu ieved gatavu, pašu izejvielas atdot par velti, mežus izcirst un pārdot, karjerus rakst un izvest, celulozi ražot Aizkraukles mežos - ni, ni - nozāģē, sakrauj piekabēs un uz Angliju vai citur - lai ražo un paņem PVN, latvietim piga.

Atbildēt

Šekas čtukačs

11.06.2022. 23:41

Nu priekš kam vajag, davaj vispār neko nedaram. Un tas firmas parāds 30 000 tādas deputāta vakariņas vien ir ko.

Atbildēt

ha-ha

11.06.2022. 21:24

Veco komunistu un to turpinājumu stiķi un niķi ir krimināli sodami,taču joprojam nav,kas tiem varētu uzlikt uzpurņus.Ir latvieši,kurus šie nelieši ir pasludinājuši par ienācējiem,atņēmuši pat zemes pleķīti ap māju un zem mājas,tai pašā laikā iedalot un pārdodot okupantiem un viņu pēcnācējiem zemes gabalus,apbūves gabalus,mežus utt.

Atbildēt

Kaķastrofa

11.06.2022. 21:19

Kaķastrofa klāt!
Saindēts ūdens, zemestrīces, smogs cauru diennakti!

Atbildēt

šuma

11.06.2022. 18:56

Patiešām traki- būs ar ko bedrītes uz ceļiem lāpīt, bet vai tad nevar vest iekšā no Igaunijas un Somijas biopurkšķošai pašvaldībai. Nu tāda pavisam zaļai nedarbojoties, kā te vientieši sašūmējušies. Var tacu kaut ko vēl dumjāku pasākt zaļajā kursā uz skuju takas

Atbildēt

Ogres novada iedzīvotājiem jāalgo jurists

11.06.2022. 18:00

un domes lēmums jāapstrīd “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresā”.

Atbildēt

Tiešām?

11.06.2022. 17:56

“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos veicinot:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Atbildēt

hi hi

11.06.2022. 17:55

iepriekšējie 30 bija radoši,izaicinoši,laimnesoši,jūsminoši,apburoši,neatkārtojami un VARENI gadi.Apsveicu,slava lai tiem.

Atbildēt

Nereāli! Es tam neticu!

11.06.2022. 17:54

strukt


“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresā” Ārlietu ministrijas ministrs Edgars Rinkevičs ar atskaitēm piedalās plenārsēdēs, kas notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā.

“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos veicinot:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Savukārt, “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresā” ir arī Eiropas mēroga politiskā asambleja, kas pārstāv vietējās un reģionālās pašvaldības no četrdesmit septiņām Eiropas Padomes dalībvalstīm.

Tās uzdevums ir “veicināt vietējo un reģionālo demokrātiju, uzlabot vietējo un reģionālo pārvaldību un stiprināt iestāžu pašpārvaldi” saskaņā ar principiem, kas noteikti Eiropas Vietējo pašvaldību hartā. To veido divas palātas - Vietējo pašvaldību palāta un Reģionu palāta, un tās plenārsēdes notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā, kur atrodas tās pastāvīgais sekretariāts.

Uzraugot “reģionālo demokrātiju” Eiropā, Kongress uztur regulāru dialogu ar Eiropas Padomes dalībvalstīm. Ministru komiteja, kurā ietilpst šo valstu 47 ārlietu ministri , par vietējām un reģionālajām pašvaldībām atbildīgā Ministru konference, kā arī tās vadības komitejas - šajā ziņā ir galvenie partneri. Vairākas reizes gadā prezidents un Kongresa ģenerālsekretārs sniedz dalībvalstu pārstāvjiem Ministru komitejā protokolu par savu darbību un rīko viedokļu apmaiņu.

Kongresam ir arī tiešie kontakti un regulāra informācijas apmaiņa ar EP valstu valdībām, jo īpaši oficiālu vizīšu laikā dalībvalstīs, reformu pēcpārbaužu plenārsēdēs vai pēcpārbaudēs vizītēs pašā valstī.

Skatīt šeit:
https://www.coe.int/en/web/congress

Atbildēt

perfekts teikums

11.06.2022. 16:48

Atvadīšanās no regulāri iegūstama dzeramā ūdens, tīra gaisa, trokšņu un zemes vibrāciju nepiesārņotas vides notiks Ikšķiles pilsētas svētku tirdziņā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...