Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ro

05.07.2022. 21:20

Ogres novada pašvaldības domes 2022. gada 16. jūnija lēmums (protokols Nr. 13, 18) tika apturēts. To veica Administratīvā rajona tiesa pēc iedzīvotāju pieteikuma.

Atbildēt

Tedis

01.07.2022. 11:49

Administratīvā tiesa ir apturējusi šīs briesmas, pēc iedzīvotāju pieteikuma. Pacīnīsimies!!!!

Atbildēt

Grupa

13.06.2022. 17:18

Ej tu ... ar vien vārd sakot!

Atbildēt

Skumji, lai neteiktu vairāk

13.06.2022. 15:23

Tā nu ir, ja pat Upacieris, kādreizējais muldoņa, nevar pacelt savējos Ikšķilē protestam - tad grūti šo deputātu, vai varbūt jau exdeputātu, saprast.
Ja nekas cits tad vismaz lielisks PR uz nākošajām vēlēšanām. Bet tagad - viens liels ČUŠS!

Tad kāda te vairs demokrātija? Izpaužas tikai kārtējā visatļautība un sava reģiona iedzīvotāju interešu ignorēšana. Štunts par bitēm, ka tik medus...

Atbildēt

Tā ir tirānija pret Ogres iedzīvotājiem

13.06.2022. 06:27

»

vietējais

Jā, Ogres Domes sasaukumam 2007, 2008 gados pietika prāta noraidīt, sabiedrībai gan masveidā protestējot pret, iespējams, paša Godmaņa iniciēto Saint-Gobain rūpnīcas projektu, paredzētu celt posmā starp Ikšķili un Ogri ar izcilu piesārņojošo efektu...


Tirānija valsts mērogā.

Pret tirāniju nav likuma. Nav Satversmes panta, kāds ir ASV Konstitūcijā, kas dod tautai tiesības ar ieročiem sacelties pret varu un to nomainīt.

Demokrātija ir naudas demokrātija, kad visu var nopirkt brīvi. Arī varas lēmumus pret tautas tiesībām.

Alternatīva? Beidzot saprotiet, ka jāatklāj lēmuma autori, viņu dzīvesvietas, ģimenes locekļi, padarot viņu dzīvi nožēlojamu, jo viņu lēmums ir pret iedzīvotāju tiesībām uz tīru vidi.

Dariet vienreiz kaut ko! Pārstājiet sūdzēties kā infantili skolasbērni. Tirāniju pret tirāniju.

Uzvārdu sarakstā jābūt uzvārdiem no pašvaldību lietu ministrijas, kas atbalsta Ogres novada domes lēmumu, arī Rinkeviča, kas Eiropas pilī divreiz gadā atskaitas, kā tiek iznīcināta Latvijas iedzīvotāju dzīves vide.

Atbildēt

vietējais

12.06.2022. 23:34

Jā, Ogres Domes sasaukumam 2007, 2008 gados pietika prāta noraidīt, sabiedrībai gan masveidā protestējot pret, iespējams, paša Godmaņa iniciēto Saint-Gobain rūpnīcas projektu, paredzētu celt posmā starp Ikšķili un Ogri ar izcilu piesārņojošo efektu.
Jā, toreiz bija vīri un sievas no Ogres, Doles ielas, SIA Mežrūpnieka, un citi, kuri spēja sabiedrību pacelt pret šo absurdo projektu, kurš bija vērsts, iepazīstoties ar citu pieredzi, uz vides piesārņošanu un Latvijas dabas resursu plēsonīgu izlaupīšanu.
Atļaujot līdzīgu dabas resursu izlaupīšanu šobrīd ar šo karjeru izstrādi, esošais Ogres Domes sastāvs, ar nacionālo Hermani priekšgalā, ir apliecinājis, ka domniekiem tie biznesmeņu iemaksātie daži desmiti tūkstoši Domei depozītā ir nesalīdzināmi svarīgāki par savā teritorijā dzīvojošo vēlētāju, līdzpilsoņu interesēm, dzīves apstākļiem, veselību.
Tātad deputātiem nospļauties uz mums visiem, ka tikai ienāk otkati, kaut depozīta veidā.
Un tie tad saucas latvieši!!!! Vēl varētu saprast ja tamlīdzīgus lēmumus pieņemtu latvijieši, bet paši latvieši!? Kaut ko tādu grūti izdomāt, kur nu vēl saprast.
Vai atkal nav jāceļ kājās visi Ikšķilieši un Ogrēnieši?
Kur jūs esat visi tie, kuri nenovēršami cietīsiet no šiem saviem, jāsmejas gan, pašu "vēlēto", tā saucamo deputātu, vēlētāju interešu aizstāvju, lēmumiem?
Kāpēc neesat ielās, nevācat parakstus, neiesaistiet dažādos dabas sargus?
Vai labāk pārdot to kas ir un aizbraukt?

Atbildēt

Vai tāda iespēja nepastāv

12.06.2022. 15:45

....Ka, Ogres dome, vienkarsi ir pielikusi savai ūdens krātuvei, sudraba filtru? Un uz pārējiem cilvēkiem, vienkārši-pļuuuk!

Atbildēt

Krievu neonacisti

12.06.2022. 13:39

»

!

ogre pie varas tacu neonacisti


latvijci neonacisti

amerikāņu nenocisti

Ķīnas neonacisti

Atbildēt

Uldis Pīlēns – nākamais saeimas prezidents

12.06.2022. 08:04

Karjera tuvumā šobrīd ir 66 mājas. Tās ir 66 mājsaimniecības, kuru dzīves kvalitāte tiks sagrauta, tāpat kā Teikā sagrauts 10 000 iedzīvotāju sapnis par Marsa parka ziedošām liepām, kuras es ar latvisku baudu izcirtu.

Atbildēt

Pašvaldību lietu ministrijā vai tiesā var mēģināt

12.06.2022. 08:00

»

Tiešām?

“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos veicinot...


apstrīdēt Ogres nnovada domes lēmumu kā neatbilstošu ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” 2021.-2026. gadu prioritātēm.

Atbildēt

Ogres novada dome neievēro ANO prioritātes

12.06.2022. 07:56

»

Ogres novada iedzīvotājiem jāalgo jurists

un domes lēmums jāapstrīd “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresā


Un kas par to? Var vērsties pie Rinkeviča, prasot skaidrojumus.

Tikai atcerieties, jūsu prasības pēc tīras vides ir cilvēktiesības.

Ogres novada dome tās neievēro, iespējams, ka neņems verā arī Rinkevičs un savos skaidrojumos norādīs, ka LV 13.03.2020., paziņojot ANO, atteikusies ievērot cilvēktiesības.

Atbildēt

Upacā!

12.06.2022. 06:08

Un viņiem sagribējas, tik tuvu Ŗīgai, dzīvot kā paradīzē, un iedzert tīru ūdeni!....Lai brauc uz Knaufa strautu, kā daudzi citi pilsoņi!

Atbildēt

!

12.06.2022. 05:17

ogre pie varas tacu neonacisti.

Atbildēt

fakts

12.06.2022. 04:38

»

Slimi murgi

Visu, visur aizliegt, neko neražot, nebūvēt, gremojiet sēnalas...


Partijnieki,politiķi ir parazīti un visīstākie cilvēku ienaidnieki.

Atbildēt

Elza

12.06.2022. 00:21

Laikam būšu pa pālim uzraks5ijusi upacierimm vestuļi

Atbildēt

Slimi murgi

11.06.2022. 23:47

»

Kaķastrofa

Kaķastrofa klāt


Visu, visur aizliegt, neko neražot, nebūvēt, gremojiet sēnalas.

Rīkojas kā tautas ienaidnieki - lai visu ieved gatavu, pašu izejvielas atdot par velti, mežus izcirst un pārdot, karjerus rakst un izvest, celulozi ražot Aizkraukles mežos - ni, ni - nozāģē, sakrauj piekabēs un uz Angliju vai citur - lai ražo un paņem PVN, latvietim piga.

Atbildēt

Šekas čtukačs

11.06.2022. 23:41

Nu priekš kam vajag, davaj vispār neko nedaram. Un tas firmas parāds 30 000 tādas deputāta vakariņas vien ir ko.

Atbildēt

ha-ha

11.06.2022. 21:24

Veco komunistu un to turpinājumu stiķi un niķi ir krimināli sodami,taču joprojam nav,kas tiem varētu uzlikt uzpurņus.Ir latvieši,kurus šie nelieši ir pasludinājuši par ienācējiem,atņēmuši pat zemes pleķīti ap māju un zem mājas,tai pašā laikā iedalot un pārdodot okupantiem un viņu pēcnācējiem zemes gabalus,apbūves gabalus,mežus utt.

Atbildēt

Kaķastrofa

11.06.2022. 21:19

Kaķastrofa klāt!
Saindēts ūdens, zemestrīces, smogs cauru diennakti!

Atbildēt

šuma

11.06.2022. 18:56

Patiešām traki- būs ar ko bedrītes uz ceļiem lāpīt, bet vai tad nevar vest iekšā no Igaunijas un Somijas biopurkšķošai pašvaldībai. Nu tāda pavisam zaļai nedarbojoties, kā te vientieši sašūmējušies. Var tacu kaut ko vēl dumjāku pasākt zaļajā kursā uz skuju takas

Atbildēt

Ogres novada iedzīvotājiem jāalgo jurists

11.06.2022. 18:00

un domes lēmums jāapstrīd “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresā”.

Atbildēt

Tiešām?

11.06.2022. 17:56

“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos veicinot:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Atbildēt

hi hi

11.06.2022. 17:55

iepriekšējie 30 bija radoši,izaicinoši,laimnesoši,jūsminoši,apburoši,neatkārtojami un VARENI gadi.Apsveicu,slava lai tiem.

Atbildēt

Nereāli! Es tam neticu!

11.06.2022. 17:54

strukt


“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresā” Ārlietu ministrijas ministrs Edgars Rinkevičs ar atskaitēm piedalās plenārsēdēs, kas notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā.

“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos veicinot:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Savukārt, “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresā” ir arī Eiropas mēroga politiskā asambleja, kas pārstāv vietējās un reģionālās pašvaldības no četrdesmit septiņām Eiropas Padomes dalībvalstīm.

Tās uzdevums ir “veicināt vietējo un reģionālo demokrātiju, uzlabot vietējo un reģionālo pārvaldību un stiprināt iestāžu pašpārvaldi” saskaņā ar principiem, kas noteikti Eiropas Vietējo pašvaldību hartā. To veido divas palātas - Vietējo pašvaldību palāta un Reģionu palāta, un tās plenārsēdes notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā, kur atrodas tās pastāvīgais sekretariāts.

Uzraugot “reģionālo demokrātiju” Eiropā, Kongress uztur regulāru dialogu ar Eiropas Padomes dalībvalstīm. Ministru komiteja, kurā ietilpst šo valstu 47 ārlietu ministri , par vietējām un reģionālajām pašvaldībām atbildīgā Ministru konference, kā arī tās vadības komitejas - šajā ziņā ir galvenie partneri. Vairākas reizes gadā prezidents un Kongresa ģenerālsekretārs sniedz dalībvalstu pārstāvjiem Ministru komitejā protokolu par savu darbību un rīko viedokļu apmaiņu.

Kongresam ir arī tiešie kontakti un regulāra informācijas apmaiņa ar EP valstu valdībām, jo īpaši oficiālu vizīšu laikā dalībvalstīs, reformu pēcpārbaužu plenārsēdēs vai pēcpārbaudēs vizītēs pašā valstī.

Skatīt šeit:
https://www.coe.int/en/web/congress

Atbildēt

perfekts teikums

11.06.2022. 16:48

Atvadīšanās no regulāri iegūstama dzeramā ūdens, tīra gaisa, trokšņu un zemes vibrāciju nepiesārņotas vides notiks Ikšķiles pilsētas svētku tirdziņā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Brīdis, kad Saeimas deputāts vairs nespēj atšķirt vēlamo no īstā

FotoSaeimas deputāts no Nacionālās apvienības Aleksnadrs Kiršteins kārtējo reizi acīmredzot aizmirsa iedzert zāles un rezultātā uzrakstīja tekstu, kas atgādina nelīdzsvarotas politikas zinātnes studentes panikas lēkmi. Teksts ir uzrakstīts Kiršteinam raksturīgā stilā, un autors diemžēl nekādus negaidītus pārsteigumus mums nesagādā. Bet pievērst nelielu uzmanību interesantākajiem teksta fragmentiem joprojām gribētos.
Lasīt visu...

21

Krievijas armija iznīcināja Mariupoli ne tikai patoloģiskā naida pret „Azov” kareivjiem dēļ

FotoNežēlīgās kaujas par Mariupoli nebija tikai tādēļ, ka Putins tāpat kā mūsu pašu radikālā liberalitāte patoloģiski neieredzēja “Азов” karavīrus. Mērķis, pirmkārt, bija modernizētais metalurģiskais kombināts “Азовсталь”, kas ražoja četrdesmit veidu tēraudu.
Lasīt visu...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem...

Foto

Labklājība

Dzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs...

Foto

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

Straujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību...

Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...