Sākums Kas mēs esam Kontakti Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma
Foto

OIK – kas slēpjas zem deķa

Ivars Zariņš, Saeimas deputāts
17.11.2017.
Komentāri (2)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Līdumnieks

18.11.2017. 15:47

KGB ir tas pats Inkvizīcija,
Zvērināts Tiesas izpildītājs ir tas pats Bende.
Komunists ir tas pats VDK. Maisi ir aizsegs! 1940.g. latviju kas nodeva PSRS? Komunisti. Kas izsūtīja labākos no labākajiem, kam bija manta uz Gulāgu, Komunisti! Kas valdīja Latvijā 50 gadus, komunisti! Kas 1991.gadā nelikumīgi sagrāba varu, Komunisti! Kas izzog Latviju, komunisti! Kas OIK izdomāja? Atkal tie paši "Slepkavas"! Nekur, nekad Komunisti nav bijuši saimnieki! Piedodiet, vienu pazinu, tas bija Lāčplēša kolhoza priekšsēdis Kauliņš! Man tā likās? Ir paienācis laiks visu līdz santīmam atgriezt atpakaļ Tautai!

Atbildēt

Urbinātājs

18.11.2017. 15:04

Nu ja viss ir tieši tā, kā aprakstīts, tad paliek baisi, kā mūsu valsts tiek pārvaldīta un nerodas pārliecība, ka kaut kas tāds nebūs iespējams arī turpmāk :-(

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Mēs domājam, ka...

1

Ābrama nolādēšanas monitorings: klaušas, augļošana un ZTP

FotoBībeles leģendām var ticēt un var neticēt. Tā ir katra cilvēka brīva izvēle. Tie cilvēki, kuriem Bībeles saturs nav vienaldzīgs, tic leģendai par Ābrama nolādēšanu. Leģenda par Ābrama nolādēšanu viņiem ir savdabīgs intelektuāli metaforisks atskaites punkts vēsturiskās pieredzes interpretācijā. Viņi tic Ābrama mantojumam, jo viņa nolādēšana nepalika bez sekām. Arī Latvijā un arī latviešu tautā. Katrā ziņā uz cilvēces vēsturi drīkstam palūkoties ar Bībeles leģendas acīm. Bībeles leģenda var būt filosofisko pārdomu tēma.
Lasīt visu...

1

Dažādas vaļības, apvainojumi, pat naida runa nereti tiek maskēti kā demokrātijas izpausmes

Foto1918. gada 18.novembris ir tā vēsturiskā diena, kurā pirms 99 gadiem tika proklamēta mūsu neatkarīgā Latvijas valsts. Kopš tā laika šī diena ir mūsu likteņzīme, mūsu spēka zīme, mūsu svētki!
Lasīt visu...

1

Nāk kailcirtes izgreznot Latviju?

FotoJau vairākus gadus, uzrunājot tautiešus, arī mūsu novadniekus, kas kaut kādu iemeslu dēļ dzīvo un strādā ārzemēs, nevar nepamanīt apbrīnojamu vienprātību viņu teiktajā par to, kā svešumā visvairāk pietrūkst. Līdztekus ģimenei un māju sajūtai nereti kā pirmā tiek minēta Latvijas daba un jo īpaši tās neskarto mežu un tēraudzilās jūras daļa. Un, kā izrādās, šim viedoklim par svarīgākajām Tēvzemes dabas vērtībām ir gatavs pievienoties absolūtais šī brīža Latvijas iedzīvotāju vairākums. To atklājis arī nesen veiktais Pasaules Dabas fonda un „Kantar” TNS veiktais pētījums, kurā 85% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 20 līdz 65 gadiem piekrīt apgalvojumam, ka “Latvijas daba ir unikāla”, bet 75% aptaujāto kā īpašas dabas vērtības nosaukuši dabiskos mežus, 66% Baltijas jūru un tās piekrasti.
Lasīt visu...

1

Valsts svētkos vēlu beidzot sākt domāt par nacionālo drošību

FotoPatriotiskā nedēļa pirms mūsu valsts svētkiem ir laiks, kad cildinām Latviju un arī tos cilvēkus, kas rūpējas par mūsu valsts un iedzīvotāju drošību. Mūsu tēvzemi sargā ne tikai Robežsardze, Nacionālie bruņotie spēki un Zemessardze, bet arī tiesībsargājošie un drošības dienesti, kuru darbs nav tik apjūsmots un nereti saņem pamatīgu kritikas devu - bieži arī pamatoti.
Lasīt visu...