Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vīruss

21.02.2020. 10:05

P.S. Vārna vārnai acīs neknābj. Kamēr valstī nebūs saimnieka, kas vārnas apšauj, vārnas turpinās knābāt tautu.

Atbildēt

Vīruss

21.02.2020. 10:01

Tāpēc, ka šādu afēru avots ir partiju Saeima! Latvijas Satversme ir milzu kļūda! Kamēr tauta neies ar dakšām un akmeņiem atlaist partiju Saeimu pavisam, nekas nemainīsies!

Atbildēt

nu nu

21.02.2020. 10:00

Tam sekoja notikumi, par kuriem es varu runāt kā tiešais liecinieks.
----------
Varbūt Vjačeslavs Dombrovskis kā "tiešais liecinieks" var pastāstīt, kāpēc laikā, kad viņš vadīja Saeimas Tautsaimniecības komisiju, viņš "noraka" valdības iesniegto Atjaunojamās enerģijas likumprojektu?!
Šajā likumprojektā, kas tika iesniegsts jau 2011.gada februārī, bija paredzēts attiekties no OIK, aizstājot to ar pārskatāmakiem un lētākiem atbalsta mehānismiem.
OIK izmeklēšanas komisijā Vjačeslavs Dombrovskis apgalvoja, ka "neatceroties", kapēc noraka likumprojektu! Tagad "tiešajam lieciniekam" atmiņa atkal uzlabojusies, varbūt var pastāstīt?!
Vai tikai nebija tā, ka toreiz Vjačeslavs Dombrovskis piesedza "OIK afēru" un arī kā ekonomikas ministrs neko neizdarīja tās pārtraukšanai?

Atbildēt

NLO

21.02.2020. 09:10

»

pats atzinās

"atbildība gulstas tieši uz ekonomikas ministra pleciem


Jūs domājat, ka viņš tas vainīgais?

Atbildēt

Mikelis

21.02.2020. 09:04

Vainīgos neatrad un manis pēc lai arī neatrod! Bet apturiet beidzot to nelikumīgo pārmaksāšanu un tad meklējiet tos vainīgos kaut 100 gadu!

Atbildēt

opā

21.02.2020. 07:34

"Zaļā enerģija" visā pasaulē izsūc naudu no cilvēku makiem. Kādēļ gan mūs biedē ar kārtējo pastardienu, šoreiz "klimata pārmaiņu" izskatā, ja ne lai atņemtu naudiņu? Kāda starpība vai maksā patērētājs vai valsts budžets subsīdiju veidā? Nauda tiek atdota par neko un šo naudu samet tauta. Bet elektrības cena nav pat tik svarīga mājsaimniecībām (ar vidēju el. patēriņu OIK maksājums ir ap 2 eiro mēnesī), kā ražošanai. Un tas jau ir noziegums pret nākotni, turēt elektrības cenas augšā, skādējot paši savai ražošanas attīstībai, cilvēku labklājībai, reemigrācijai, un kādēļ? Ja Latvija ir viena no ekoloģiski tīrākajām valstīm Eiropā un pasaulē, tad pat pieņemot "klimata pārmaiņu" naratīvu mums nav absolūti nekāda pamata "saldēt ausis", kamēr pārējā pasaule vismaz nepielīdzinās mūsu līmenim.

Atbildēt

jūs

21.02.2020. 06:35

Jūs tos dzeltenos nekad neatradīsiet......

Atbildēt

ui

20.02.2020. 23:23

principaa jenoti es nekadi nesaprotu cilvekus ,kas par viniem balso , tagad gan citi nosaukumi, bet seit autors skaidri pateica ka americano ir dumjs bija tads veikals formula preti vef sporta pili kur sis klauns nolaida uz grunti, bet pamanijas tikt pie pioniera ...

Atbildēt

jaajaa

20.02.2020. 23:03

»

...

Paaugstini degšanas temperatūru un izmešu nebūs vispār


...kas ar to bija domāts ?...:D...

Atbildēt

jaajaa

20.02.2020. 22:51

»

ha-ha

Tai laikā ES valdīja eiforija, ka veidosim vēja parkus un saules baterijas, un dzīvosim zaļi visās nozīmēs. Neatceraties? Ne jau Latvijā tādi spečuki, un ne jau Latvijā to izdomāja...


…"Uzlieciet uz dūmeņa efektīvu filtru un izmešu būs vēl mazāk kā sadegot gāzei"...:)..."Pietiek neskaidrību" sadaļā...:)

Atbildēt

flauta

20.02.2020. 22:47

Ziņojums ir tāds, kādu pasūtīja. par kaut ko citu neviens netaisījas maksāt

Atbildēt

Atis Kreņķis

20.02.2020. 22:40

Esmu pārliecināts, ka Vj. Dombrovskis šo rakstu uzrakstīja bez ļauna vai mantkārīga nolūka. Daniels Pavļuts, Vj. Dombrovskus un K. Kariņš ir vienas ASV skolas skolnieki. Cionistu skolas. Mērķi visiem vieni un tie paši - diversijas pret Latvijas ekonomiku. Tas neliedz viņiem citam citu kritizēt, jo tā ir laba prakse būt politikā ievērotam. Ja viņi nerīkos diversijas, nebūs, ko kritizēt, nebūs iespēju ar kritiku citam par citu celt politikā savu reputāciju. Arī to viņiem visiem mācīj M. Frīdmana cionistu skolā ASV.

Divus gadus Latvijā sabiedrībai nezināmi kādas bankas “labdari” finansēja Vj. Dombrovska domnīcu certus. lv., finansiāli uzturot pašu Vj. Dombrovski, ļaujot turpināt “darbu politikā”, pat iesakot MP amatam. Kas tieši atmazgāja naudu Latvijā, finansējot šo domnīcu certus. lv un paša Vj. Dombrovska “uzturēšanos politiskajā vidē” nav joprojām noskaidrots.

Atbildēt

ha-ha

20.02.2020. 22:34

Tai laikā ES valdīja eiforija, ka veidosim vēja parkus un saules baterijas, un dzīvosim zaļi visās nozīmēs. Neatceraties? Ne jau Latvijā tādi spečuki, un ne jau Latvijā to izdomāja.
Par to, ka var uznākt mākonis, vai apstāties vējš - sīkumi, kurus neviens neņēma vērā, kamēr ar to nesakārās. Dārgi un ar pārtraukumiem. Atausa gaisma visā Eiropā.
Ar narkotikām ārstēja klepu, smēķēšanu uzskatīja par lietderīgu svara samazināšanai. Ogļu dedzināšana piesārņo vidi un par to jāmaksā nauda. Vai tas nav mīts, kas šodien populārs? Uzlieciet uz dūmeņa efektīvu filtru un izmešu būs vēl mazāk kā sadegot gāzei! Dārgāk - jā! Bet, ka ogļu izmantošana enerģijas ražošanai rada piesārņojumu - šodienas pasaka līdzīga OIK.

Atbildēt

janis

20.02.2020. 22:15

.Lielam tautas nedraugam VD būtu jāpriecājas,bet tēlo,ka raud pie arī paša plēstās siles.
Priecājies VD ,kopā ar letiņu noziedzniekiem!Prozīt!

Atbildēt

Tu zini

20.02.2020. 22:01

»

Tātad uz cietumu

jādodas Kamparam, Gerhardam, Pūcem un Kariņam...kad sāksies prokuratūras aktivitātes


Organizētās noziedzības sistēmā lomas tiek sadalītas tā, ka atbildīgā nav neviena. Pie tam līgumi sastādīti tā, ka jebkurā gadījumā tā pārtraukšana rada miljonus zaudējumu valstij. Vai līguma sastādītāji ir pakļauti atbildībai - nav. Līguma parakstītāji? Arī nav atbildīgi. Tautai nedrīkst izpaust ziņas - organizētajā noziedzībā tās tiek noslepenotas un tos, kuri izpauž ziņas, liek cietumā.

Atbildēt

jaajaa

20.02.2020. 22:00

...kurs bija ekonomikas ministrs, kad Vienotība Citadeli iztirgoja ?...:)

Atbildēt

gan arī atceros šos kadrus

20.02.2020. 21:51

»

nu nu

Likumprojektu izstrādāja Ekonomikas ministrija, un ministrs tolaik bija neviens cits kā Krišjānis Kariņš...


bet tos jau nevar aiztikt, č..............Un tad nu muld.Ja tik godīgi bija, kāpēc 15 gadus klusēja. Kad šī valdība sāka mēslu kaudzi kustināt, zagļi kliedz viskaļāk.
Atgādinet, kurš tur Daugavpilī zaga OIK ???????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ir notiesāts? Slauka ietves?

Atbildēt

Jurks

20.02.2020. 21:33

...un tieši TĀPĒC(!) ...šie visi afēristi dara un darīs visu, lai vienmēr būtu, tur kur ir- partiju spicēs, valdībās utt.. jo, kamēr viņi ir tur, neviens „krancis” viņiem neko neizdarīs...Vēl vajadzētu „izdabūt cauri” to pašu, ko biedram Putinam kaimiņvalstī- imunitāti uz mūžu, un... skaisti dzīvot neaizliegsi, vai ne?!

Atbildēt

nu nu

20.02.2020. 21:06

Likumprojektu izstrādāja Ekonomikas ministrija, un ministrs tolaik bija neviens cits kā Krišjānis Kariņš.

Tikai tāds sīkums, ka likumprojekts nonāca Saeimā brīdī, kad Kariņš ekonomikas ministra amatā bija knapi 2 mēnešus, tātad nekādi nebija saistīts ar tā izstrādi, bet viņa priekšgājēji bija Kalvītis un Lujāns no Šlesera partijas.

Atbildēt

pats atzinās

20.02.2020. 20:57

"atbildība gulstas tieši uz ekonomikas ministra pleciem!"
Vjačeslavs Dombrovskis
Latvijas ekonomikas ministrs
Amatā
2014. gada 22. janvāris — 2014. gada 5. novembris

Atbildēt

jautaajums

20.02.2020. 20:35

Iečaukstējās žīds Goluščenko.Kad bija jenotbandas sastāva tad visu atbalstīja,tagad ar puspatiesībām grib iebraukt debesīs.
Ja noziegumu izmeklē paši noziedznieki tad nekas tur nesanāks.

Atbildēt

Tātad uz cietumu

20.02.2020. 20:23

jādodas Kamparam, Gerhardam, Pūcem un Kariņam...kad sāksies prokuratūras aktivitātes?

Atbildēt

EM valsts sekretāri mainījās,

20.02.2020. 20:21

bet Latvenergo Žīgurs piektdienās iepazinās(apstiprināja) ar visiem OIK afēras projektiem, no ministra Kampara līdz Duņai Reizniecei.

Atbildēt

elementāri

20.02.2020. 20:20

vainīgie ir atrasti un tie ir esošās valdošās koalīcijas politiķi!

Tātad vainīgo nav.
Kā tur bija - paši pūta paši dega, vai tamlīdzīgi.

Atbildēt

esse

20.02.2020. 19:46

ha..ha .uzkliķšķināju uz patīk..parādījās nepatīk..

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vārda brīvība

FotoKo grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām. Lai viņi netiktu vajāti (laužot sadarbības līgumus, atņemot statusu utt.) par to, ko domā un saka.
Lasīt visu...

6

Latvijas politika nav domāta amatieriem un jo vairāk laikā, kad ik dienu mirst cilvēki

Foto100% piekrītu apgalvojumam, ka Krišjānis Kariņš ir labs, godīgs, valstij lojāls un pozitīvs cilvēks - un panaivs, kā viņu raksturo Māra Zālīte.
Lasīt visu...

18

Vispārējas masku histērijas laikā Māra Zālīte un viņai pietuvinātā tautas nodevēju varza ir nometuši maskas

FotoLatvijas iedzīvotājiem jāsaprot, ka Māras Zālītes raksts nav tikai stulbums, tuvredzība, iztapība, pielīšana vai naivums. Nē, tā ir apzināta un mērķtiecīga latviešu tautas un Latvijas nodošana. Tā ir nodevība, turklāt nodevība vairs neslēpjoties. Un šī nodevība tika perināta jau sen. Jau PSRS laikā, pēc tam, kad, būsim atklāti, Latvija negaidot tapa neatkarīga, jo pučs Maskavā izgāzās!
Lasīt visu...

21

Pēc Vairas Vīķes-Freibergas un Egila Levita tagad es slavēšu Krišjāni Kariņu

FotoKrišjānis Kariņš! Draugi, viņš ir pirmais premjers, kura godīgumu, valstsvīra morāli un 100% lojalitāti valstij grūti apstrīdēt. Viņš ir Eiropā ļoti cienīts, draudzīgs atiecībās ar Eiropas kolēģiem. Prieks skatīties (TV), kā viņam, ejot pa Briseles gaiteņiem, visi steidz klāt un grib ar viņu sasveicināties.
Lasīt visu...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

Visticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu...

Foto

Bet Levits lai paliek savā vietā

Man gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā –...

Foto

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

Šorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki...

Foto

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

Garkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem –...

Foto

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli,...

Foto

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

Grūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No...

Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...