Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vīruss

21.02.2020. 10:05

P.S. Vārna vārnai acīs neknābj. Kamēr valstī nebūs saimnieka, kas vārnas apšauj, vārnas turpinās knābāt tautu.

Atbildēt

Vīruss

21.02.2020. 10:01

Tāpēc, ka šādu afēru avots ir partiju Saeima! Latvijas Satversme ir milzu kļūda! Kamēr tauta neies ar dakšām un akmeņiem atlaist partiju Saeimu pavisam, nekas nemainīsies!

Atbildēt

nu nu

21.02.2020. 10:00

Tam sekoja notikumi, par kuriem es varu runāt kā tiešais liecinieks.
----------
Varbūt Vjačeslavs Dombrovskis kā "tiešais liecinieks" var pastāstīt, kāpēc laikā, kad viņš vadīja Saeimas Tautsaimniecības komisiju, viņš "noraka" valdības iesniegto Atjaunojamās enerģijas likumprojektu?!
Šajā likumprojektā, kas tika iesniegsts jau 2011.gada februārī, bija paredzēts attiekties no OIK, aizstājot to ar pārskatāmakiem un lētākiem atbalsta mehānismiem.
OIK izmeklēšanas komisijā Vjačeslavs Dombrovskis apgalvoja, ka "neatceroties", kapēc noraka likumprojektu! Tagad "tiešajam lieciniekam" atmiņa atkal uzlabojusies, varbūt var pastāstīt?!
Vai tikai nebija tā, ka toreiz Vjačeslavs Dombrovskis piesedza "OIK afēru" un arī kā ekonomikas ministrs neko neizdarīja tās pārtraukšanai?

Atbildēt

NLO

21.02.2020. 09:10

»

pats atzinās

"atbildība gulstas tieši uz ekonomikas ministra pleciem


Jūs domājat, ka viņš tas vainīgais?

Atbildēt

Mikelis

21.02.2020. 09:04

Vainīgos neatrad un manis pēc lai arī neatrod! Bet apturiet beidzot to nelikumīgo pārmaksāšanu un tad meklējiet tos vainīgos kaut 100 gadu!

Atbildēt

opā

21.02.2020. 07:34

"Zaļā enerģija" visā pasaulē izsūc naudu no cilvēku makiem. Kādēļ gan mūs biedē ar kārtējo pastardienu, šoreiz "klimata pārmaiņu" izskatā, ja ne lai atņemtu naudiņu? Kāda starpība vai maksā patērētājs vai valsts budžets subsīdiju veidā? Nauda tiek atdota par neko un šo naudu samet tauta. Bet elektrības cena nav pat tik svarīga mājsaimniecībām (ar vidēju el. patēriņu OIK maksājums ir ap 2 eiro mēnesī), kā ražošanai. Un tas jau ir noziegums pret nākotni, turēt elektrības cenas augšā, skādējot paši savai ražošanas attīstībai, cilvēku labklājībai, reemigrācijai, un kādēļ? Ja Latvija ir viena no ekoloģiski tīrākajām valstīm Eiropā un pasaulē, tad pat pieņemot "klimata pārmaiņu" naratīvu mums nav absolūti nekāda pamata "saldēt ausis", kamēr pārējā pasaule vismaz nepielīdzinās mūsu līmenim.

Atbildēt

jūs

21.02.2020. 06:35

Jūs tos dzeltenos nekad neatradīsiet......

Atbildēt

ui

20.02.2020. 23:23

principaa jenoti es nekadi nesaprotu cilvekus ,kas par viniem balso , tagad gan citi nosaukumi, bet seit autors skaidri pateica ka americano ir dumjs bija tads veikals formula preti vef sporta pili kur sis klauns nolaida uz grunti, bet pamanijas tikt pie pioniera ...

Atbildēt

jaajaa

20.02.2020. 23:03

»

...

Paaugstini degšanas temperatūru un izmešu nebūs vispār


...kas ar to bija domāts ?...:D...

Atbildēt

jaajaa

20.02.2020. 22:51

»

ha-ha

Tai laikā ES valdīja eiforija, ka veidosim vēja parkus un saules baterijas, un dzīvosim zaļi visās nozīmēs. Neatceraties? Ne jau Latvijā tādi spečuki, un ne jau Latvijā to izdomāja...


…"Uzlieciet uz dūmeņa efektīvu filtru un izmešu būs vēl mazāk kā sadegot gāzei"...:)..."Pietiek neskaidrību" sadaļā...:)

Atbildēt

flauta

20.02.2020. 22:47

Ziņojums ir tāds, kādu pasūtīja. par kaut ko citu neviens netaisījas maksāt

Atbildēt

Atis Kreņķis

20.02.2020. 22:40

Esmu pārliecināts, ka Vj. Dombrovskis šo rakstu uzrakstīja bez ļauna vai mantkārīga nolūka. Daniels Pavļuts, Vj. Dombrovskus un K. Kariņš ir vienas ASV skolas skolnieki. Cionistu skolas. Mērķi visiem vieni un tie paši - diversijas pret Latvijas ekonomiku. Tas neliedz viņiem citam citu kritizēt, jo tā ir laba prakse būt politikā ievērotam. Ja viņi nerīkos diversijas, nebūs, ko kritizēt, nebūs iespēju ar kritiku citam par citu celt politikā savu reputāciju. Arī to viņiem visiem mācīj M. Frīdmana cionistu skolā ASV.

Divus gadus Latvijā sabiedrībai nezināmi kādas bankas “labdari” finansēja Vj. Dombrovska domnīcu certus. lv., finansiāli uzturot pašu Vj. Dombrovski, ļaujot turpināt “darbu politikā”, pat iesakot MP amatam. Kas tieši atmazgāja naudu Latvijā, finansējot šo domnīcu certus. lv un paša Vj. Dombrovska “uzturēšanos politiskajā vidē” nav joprojām noskaidrots.

Atbildēt

ha-ha

20.02.2020. 22:34

Tai laikā ES valdīja eiforija, ka veidosim vēja parkus un saules baterijas, un dzīvosim zaļi visās nozīmēs. Neatceraties? Ne jau Latvijā tādi spečuki, un ne jau Latvijā to izdomāja.
Par to, ka var uznākt mākonis, vai apstāties vējš - sīkumi, kurus neviens neņēma vērā, kamēr ar to nesakārās. Dārgi un ar pārtraukumiem. Atausa gaisma visā Eiropā.
Ar narkotikām ārstēja klepu, smēķēšanu uzskatīja par lietderīgu svara samazināšanai. Ogļu dedzināšana piesārņo vidi un par to jāmaksā nauda. Vai tas nav mīts, kas šodien populārs? Uzlieciet uz dūmeņa efektīvu filtru un izmešu būs vēl mazāk kā sadegot gāzei! Dārgāk - jā! Bet, ka ogļu izmantošana enerģijas ražošanai rada piesārņojumu - šodienas pasaka līdzīga OIK.

Atbildēt

janis

20.02.2020. 22:15

.Lielam tautas nedraugam VD būtu jāpriecājas,bet tēlo,ka raud pie arī paša plēstās siles.
Priecājies VD ,kopā ar letiņu noziedzniekiem!Prozīt!

Atbildēt

Tu zini

20.02.2020. 22:01

»

Tātad uz cietumu

jādodas Kamparam, Gerhardam, Pūcem un Kariņam...kad sāksies prokuratūras aktivitātes


Organizētās noziedzības sistēmā lomas tiek sadalītas tā, ka atbildīgā nav neviena. Pie tam līgumi sastādīti tā, ka jebkurā gadījumā tā pārtraukšana rada miljonus zaudējumu valstij. Vai līguma sastādītāji ir pakļauti atbildībai - nav. Līguma parakstītāji? Arī nav atbildīgi. Tautai nedrīkst izpaust ziņas - organizētajā noziedzībā tās tiek noslepenotas un tos, kuri izpauž ziņas, liek cietumā.

Atbildēt

jaajaa

20.02.2020. 22:00

...kurs bija ekonomikas ministrs, kad Vienotība Citadeli iztirgoja ?...:)

Atbildēt

gan arī atceros šos kadrus

20.02.2020. 21:51

»

nu nu

Likumprojektu izstrādāja Ekonomikas ministrija, un ministrs tolaik bija neviens cits kā Krišjānis Kariņš...


bet tos jau nevar aiztikt, č..............Un tad nu muld.Ja tik godīgi bija, kāpēc 15 gadus klusēja. Kad šī valdība sāka mēslu kaudzi kustināt, zagļi kliedz viskaļāk.
Atgādinet, kurš tur Daugavpilī zaga OIK ???????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ir notiesāts? Slauka ietves?

Atbildēt

Jurks

20.02.2020. 21:33

...un tieši TĀPĒC(!) ...šie visi afēristi dara un darīs visu, lai vienmēr būtu, tur kur ir- partiju spicēs, valdībās utt.. jo, kamēr viņi ir tur, neviens „krancis” viņiem neko neizdarīs...Vēl vajadzētu „izdabūt cauri” to pašu, ko biedram Putinam kaimiņvalstī- imunitāti uz mūžu, un... skaisti dzīvot neaizliegsi, vai ne?!

Atbildēt

nu nu

20.02.2020. 21:06

Likumprojektu izstrādāja Ekonomikas ministrija, un ministrs tolaik bija neviens cits kā Krišjānis Kariņš.

Tikai tāds sīkums, ka likumprojekts nonāca Saeimā brīdī, kad Kariņš ekonomikas ministra amatā bija knapi 2 mēnešus, tātad nekādi nebija saistīts ar tā izstrādi, bet viņa priekšgājēji bija Kalvītis un Lujāns no Šlesera partijas.

Atbildēt

pats atzinās

20.02.2020. 20:57

"atbildība gulstas tieši uz ekonomikas ministra pleciem!"
Vjačeslavs Dombrovskis
Latvijas ekonomikas ministrs
Amatā
2014. gada 22. janvāris — 2014. gada 5. novembris

Atbildēt

jautaajums

20.02.2020. 20:35

Iečaukstējās žīds Goluščenko.Kad bija jenotbandas sastāva tad visu atbalstīja,tagad ar puspatiesībām grib iebraukt debesīs.
Ja noziegumu izmeklē paši noziedznieki tad nekas tur nesanāks.

Atbildēt

Tātad uz cietumu

20.02.2020. 20:23

jādodas Kamparam, Gerhardam, Pūcem un Kariņam...kad sāksies prokuratūras aktivitātes?

Atbildēt

EM valsts sekretāri mainījās,

20.02.2020. 20:21

bet Latvenergo Žīgurs piektdienās iepazinās(apstiprināja) ar visiem OIK afēras projektiem, no ministra Kampara līdz Duņai Reizniecei.

Atbildēt

elementāri

20.02.2020. 20:20

vainīgie ir atrasti un tie ir esošās valdošās koalīcijas politiķi!

Tātad vainīgo nav.
Kā tur bija - paši pūta paši dega, vai tamlīdzīgi.

Atbildēt

esse

20.02.2020. 19:46

ha..ha .uzkliķšķināju uz patīk..parādījās nepatīk..

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras...

FotoUzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras. Tas nabags, kuram jāšaujas, spiests noņemties ar to, kurš jāizņem no cilpas... Tādu aprakstu man prezentēja grāmatai, kuru uzreiz ļoti, ļoti gribas izdot, bet tas nav iespējams grāmatu klātienes tirdzniecības aizlieguma dēļ. Tā nu tika pieņemts lēmums cīnīties par grāmatu tiesībām un vērsties Latvijas Republikas SATVERSMES tiesā.
Lasīt visu...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

Atsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par...

Foto

Egils Borats

Acīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt...

Foto

Alda Gobzema rekviēms

Tuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie...

Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...