Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jēkabpilietis

21.06.2022. 11:04

Cik atceros izstrādāja projektu par divu nelielu Hes celtniecibu uz Daugavas pie zJēkabpils.zi noverstu pūdu draudus un ražotu elekrtrību. Izmaksas tikai 200 miljoni latu. Visām gudrajām valdībām to nevajadzēja.Svarigakas bija tukšas koncertzāles, ledus halles, baseini, gleznu glabātuves.

Atbildēt

aldis

20.06.2022. 22:28

sāciet gatavoties,ko huntas režīma bandīti, zagļiem
savajadzēsies, un ko pašiem iepatiksies- to citu zemes īpašnieku zemes- to pievāks īpašniekam neprasot. Jo LV nav demokrātijas, satversme, cilvēku tiesības nav. 62 deputāti- nobalsoja-atcēla. čekkist levvvtit- atcēla parakstīja.

Atbildēt

Liesais

20.06.2022. 21:16

»

Un nebeidzās labie laiki zaļajiem.

Visi zaļie ir šajā iesaistīti labuma guvēji. Pasaules dabas fonds tai skaitā. Zaļo biznes ir mācēšana dokumentus sadzejot


30 gadus atpakaļ cilvēki stāvēja uz barikādēm, lai atgūtu brīvību un savas tēvu zemes. Tagad cilvēki tiek aplaupīti no zaļajiem neliešiem, veidojot mikroliegumus, aprobežojumus, bļaustoties, ka to prasa Eiropa, bet bāžot tās naudu savās kabatās. Tagad bez zemes īpašnieka ziņas plāno būvēt vēja torņus uz īpašnieka zemes, Jebkurā vietā atbrauks būvnieki un sāks kaut ko darīt!Un atkal zaļajiem nauda ripos kabatās rīkojoties svešos īpašumos!
Parazīti!!!

Atbildēt

nu nē

20.06.2022. 21:15

»

Vai Putins

lika slēgt ātoma un oģļu energo nozares ,zaļie galvu ir sūdā nolauzuši ,tā ir ,ka ar savu galvu nedomā ,un visām ir starpība ,pamuļkiem nav starpības


Kādi zaļie, kad bez ārējās pārvaldes atstātās krievijas mežu ugusngrēki izmet atmosfērā daudz vairāk CO2, nekā varētu visas Vācijas ogļu elektrostacijas kopā ņemot, turklāt krievijā gaisā nonāk arī kvēpi un kancerogēnie ogļūdeņraži, iet bijā flora un fauna. Katrs, kas prot rēķināt, to saprot.
Ne zaļie, bet Putina algotie štazi pakalpiņi: Šrēders un Merkele.

Atbildēt

mērkaķu dejas

20.06.2022. 19:54

Bet tad jau viss ir kā vienmēr, jo te nekas cits šajā nolādētajā korupcionāru apsēstajā banānijā nenotiek. Nemitīgas shēmas un korupcionāra valsts izzagšana tas ir viss ko te var redzēt

Atbildēt

Jukums

20.06.2022. 19:49

»

jukum ,tu

biji tas bridinātājs,beidz piesmiet pats sevi


Kāda starpība kurš tieši brīdināja (tas notika arī viņas vizītes laikā Rīgā) - tagad mēs redzam rezultātus. Un tie ir tādi ka ES apmaksājusi putina kara mašīnas būvniecību, bet Eiropa vismaz daļēji ir enerģētiskās krīzes priekšā. Vācija pasteidzās gan ar atomelektrostaciju slēgšanu gan ar ogļu staciju aizvēršanu, kuras gan tagad atkal ver vaļā. Nu, kaut drusku, taču vajag arī padomāt par sekām. Tagad pārorientēšanās uz citiem enerģijas veidiem, vismaz daļēji notiek piespiedu kārtā.
Starp citu, prognozēt Krievijas agresiju nebija grūti. Man tas bija skaidrs no kāda 2018. gada ja ne ātrāk. Jautājums ir par vācu un ne tikai vācu vien, izlūkdienestu un stratēģiskās plānošanas iestāžu kapacitāti.

Atbildēt

kā vienmēr

20.06.2022. 19:18

Tas tirliņš no VARAM drīz pašu Lembergu pārspēs mantībā. Interesanti kur viņš to bagātību liks? Gobzems pie Dombura pareizi teica: kur ministriem tāda turība? Būvē un pērk mājas par miljonu!

Atbildēt

Tā vietā

20.06.2022. 19:15

»

nu nu

Pat tev, krievu plānprātiņam, kas dzīvojas pa kloākām, vajadzēja zināt, ka arī Šrēders atteicās no amata Gazprom, jo jebkura saistība ar krieviem ir toksiska un tiks bargi sodīta


,lai argumentētu ,krievi vainīgi .......,Vācijā un un Austrija paziņoja ,ka enerģētika atatgriezīsies pie ogļu ieguves un izmantošanas .

Atbildēt

stas

20.06.2022. 19:05

kārtējais projekts izgāzies -plastmasas pudeļu- tarokomātu automātu- pilnīga krāpnieku AFēRA.
Tā teikt partijnieku zagļu bandas projekti ir priekšs viņu bankas kontiem. Lai vergi tik rukā !

Atbildēt

nu nu

20.06.2022. 19:03

»

Ja tu

visu info ņem no atejas ,tas nenozīmē ,ka to dara citi , info ir no bundestāga avotiem tava stabulē jau sen greizi pūš,verga dvēsele


Pat tev, krievu plānprātiņam, kas dzīvojas pa kloākām, vajadzēja zināt, ka arī Šrēders atteicās no amata Gazprom, jo jebkura saistība ar krieviem ir toksiska un tiks bargi sodīta.

Atbildēt

Un nebeidzās labie laiki zaļajiem.

20.06.2022. 18:38

Visi zaļie ir šajā iesaistīti labuma guvēji. Pasaules dabas fonds tai skaitā. Zaļo biznes ir mācēšana dokumentus sadzejot.

Atbildēt

Pirātu partija

20.06.2022. 17:48

Nākošā afēra pēc OIK būs govs pirdienu nodoklis.
Katru gadu "veiksmesstāsts" to dubulto.
Pirmā gadā bija 70.Euro no ganāmpulka, šogad 170.Euro.
Ja tā turpināsies, gaļa būs ļoti dārga + uzskrūvētas canas uz energo resursiem. Tautu atbrīvos no līdzekļiem + inflācija.
Nākošā gadā būs jautri, viena tautas daļa būs iedzīta nabadzībā otra, kaut kā vilks, bet attīstības nebūs, būs stagnācija.
Uzkārsies celtniecība, liela daļa cilvēku paliks bez darba.
Jau tagad "veiksmesstāsts" zin par briestošo grīze, samazina štatus vairakās valsts iestadēs, piemēram CSDD, neatceļot normatīvus ko tie kontrolēja.
Rezultatā panāksim mežonīgas rindas visur.
Neviens pakalpojums laicīgi nebūs iespējams.
Kleptokratiskais režīms visu salaiž irsā, pagaidām izvelk uz ES kridītu rēķina, iedzenot Latviju nabadzība.
ES arī nav mūžīgs un pēc diviem gadiem sāksies tā šķelšanās, Euro nomirs pēc rubļa un $, pēdējais.
Tikai kredītprocentos Latvija katru dienu atdod miļionu.
P.S. Cenām uz energoresursiem sarožotiem Latvijā jabūt fiksētiem. HES ir visas tautas īpašums.
Sākumā saražotos elektroenerģijas resursus tautai, un ja kaut kas paliek pāri, tikai tad biržā.
OIK šogad ir jalikvidē!
Latvenergo vajadzīga tīrīšana. 80 % menedžeru ir jāatlaiž.

Atbildēt

lauķim

20.06.2022. 17:23

»

lauķis

Vai ar pastalām domāti poli/tiķi un partijnieki


Pastalas, atšķirībā no tava saprāta brāļiem, lapķjām, ir eiropieši. Izrauj nu vispirms aknas Ļurbanovičam un Išakovam un tad domā par pārējiem!

Atbildēt

nesaprotami

20.06.2022. 17:21

»

nesaprotami

Vladimirs Putins tacu palielina cenas un nodoklus tava sapnu zeme asv,baidena vardiem runajot,jeb tu apgalvo ,ka vins to dara ari Latvija


Kāpēc tu, maukas bērns, vēl mokies nīstā Latvijā, bet nedodies uz savu sapņu rašku-parašku, baidies, ka tevi aizsūtīs nomēslot ukraiņu zemi? Nesatraucies, ar tādu attieksmi baisa nāve tevi atradīs arī Latvijā.

Atbildēt

Jukums

20.06.2022. 16:56

»

jukum paklusē

Vācijā vģ ražo tikai 20℅ lielāko daļu iepērk īpaši franču ,palūdz kādu kas iztīra tavas piedirstās smadzenes ,jo cienījamā vecumā tu ar dzīves gudrību neizcelies


Pūšana putina stabulē, par gudrību un tālredzību, jau nu nepavisam neliecina. Nezinu cik tur % ir Vācijai un Francijai gan jau kremlī ir kaut ko šķībi atkal sarēķinājuši. Merkele, taču, tika brīdināta, lai nepinās ar Krieviju, ka tas labi nebeigsies.
Skaidrs, ka jāstrādā uzreiz vairākos virzienos°
- jauni enerģijas avoti, zinātnes attīstība enerģētikā
- ekonomija
- jauni (pagaidu) piegādātāji, izslēdzot Krieviju no šīs pozīcijas
Gan jau pēc putina nāves un Krievijas sakāves karā, situācija uzlabosies.

Atbildēt

jukum paklusē

20.06.2022. 15:13

»

Jukums

Tieši otrādi - kļūstot enerģētiski neatkarīgi no mūžam kašķīgās Krievijas kaprīzēm, mēs atņemam Krievijai, kā Tu saki, šaut mūsu kājās...


Vācijā vģ ražo tikai 20℅ lielāko daļu iepērk īpaši franču ,palūdz kādu kas iztīra tavas piedirstās smadzenes ,jo cienījamā vecumā tu ar dzīves gudrību neizcelies......

Atbildēt

trako jau oik

20.06.2022. 14:46

jo atļāva konkurenci

Atbildēt

Biedrība Ascendum

20.06.2022. 14:26

EM ir zaudējusi savu kompetenci un spēju risināt enerģētikas izaicinājumus kopš latviešu ekonomists, jurists, pasniedzējs un politiķis, partijas "Latvijas attīstībai" biedrs (ilgstoši tās valdes priekšsēdētājs) Juris Pūce tika no ministrijas padzīts.

Atbildēt

Arvids

20.06.2022. 13:34

Kuš, kuš, Zariņ! Ietupinās Tevi tā kā nemetas. Vai tad neesi vēl sapratis, ka visi, kuri ir pret vēja ģeneratoriem jebkurā Latvijas nostūrī, tagad automātiski ir Kremļa aģenti. Kto ņe skačet, tot moskaļ! Bet tam jaunajam tētim Pleškam grībētos pavaicāt starp citu, kā tad tur tagad veicas ar tās Rukšānes meitiņas nodarbināšanu, vai čakli strādā?

Atbildēt

Jukums

20.06.2022. 12:24

»

Jukušajam

Mūsu politika: šaujam sev kājās un gaidam, ka Putinam sāpēs! Idiotissimo


Tieši otrādi - kļūstot enerģētiski neatkarīgi no mūžam kašķīgās Krievijas kaprīzēm, mēs atņemam Krievijai, kā Tu saki, šaut mūsu kājās.
Krievija katru dienu, katru stundu, katru minūti, daudzu gadu garumā, daudzu gadu desmitu garumā, par gadu simtu garumā, arvien no jauna, atkal un atkal, apliecina vienu un to pašu - ar Krieviju nekādās darīšanās ielaisties nevar un arī nekādus līgumus kuri tiešām darbotos, noslēgt arī nav iespējams!
Jo tālāk no Krievijas - jo vairāk drošības!

Atbildēt

lauķis

20.06.2022. 11:59

»

Bujaks

Zariņš joprojām dzīvo savā iedomu pasaulē.Viņš neko nezin par pastalu aprīnojamo spēju nobremzēt praktiski jebkuru jauno projektu vai tā būtu ražošana vai iežu ieguve. Pastalas interesē pabalsti kompensācijas un aizaudzis pagalms


Vai ar pastalām domāti poli/tiķi un partijnieki?
Visi tagadējie un bijušie Saeimas deputāti ir nopelnījuši vismaz 5 gadu cietumsodu.Diemžēl esam kolonija un kolonijas pārvaldniekiem tiesiskums nav saprotams.

Atbildēt

Apinis

20.06.2022. 11:51

Pērtiķēns.

Atbildēt

Bujaks

20.06.2022. 11:36

Zariņš joprojām dzīvo savā iedomu pasaulē.Viņš neko nezin par pastalu aprīnojamo spēju nobremzēt praktiski jebkuru jauno projektu vai tā būtu ražošana vai iežu ieguve. Pastalas interesē pabalsti kompensācijas un aizaudzis pagalms

Atbildēt

Kika

20.06.2022. 11:27

Šķiet, ka nekompetentais zicministrs nolemis lobet STARPNIEKUS, kas saņems atvieglotā ceļā atļaujas, kuras pec tam andelēs tālāk. EM um arī VARAM palikuši vieni vienīgi šaicani...

Atbildēt

lūdzu precizēt

20.06.2022. 11:21

»

karaliene cūka

..Nu fermā, viss kā pie dzīvniekiem


Knarriņa fermā kuru lopiņu ir vairāk?

Atbildēt

Vot

20.06.2022. 11:19

Viss kā mafiozā valstī. Viss savstarpēji korumpēts. Diez cik prezidentam par šo visu iegrūž kukulī?

Atbildēt

Kūts Kaujas veterāns

20.06.2022. 11:17

»

karaliene cūka

..Nu fermā, viss kā pie dzīvniekiem


Man domāt,pie mums ir labāk!

Atbildēt

Liepājas Metalurga un Latvenergo pieredze noderēs

20.06.2022. 11:12

abiem rafinētajiem afēristiem:

No 2019. gada septembra amatu savienošanas kārtībā K. Āboliņš pilda arī AS „Augstsprieguma tīkls” padomes priekšsēdētāja pienākumus.

Āboliņa "Latvenergo" koncernā dažādās pozīcijās strādājusi kopš 2001. gada, pēdējos trīs gadus kā "Sadales tīkla" valdes locekle un finanšu direktore. Āboliņa amatu atstās 16. augustā.

Personisku iemeslu dēļ AS "Latvijas gāze" valdi un finanšu direktores amatu 12. augustā atstās Inga Āboliņa.


Atbildēt

Ārečee!

20.06.2022. 10:58

Tas tev, maita, par tavu balsojumu, par 40 miljonu nozagšanu, Latvijas pilsoņiem!...Be, be, bēeeeee!

Atbildēt

karaliene cūka

20.06.2022. 10:40

..Nu fermā, viss kā pie dzīvniekiem!

Atbildēt

nodibinas jaunu biroju

20.06.2022. 10:37

»

potenciāla nekāda

visu nodedzinās pilsetu apgaismojumos, kas visas pisētās deg gaišā laikā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAV KUR ENERĢIJU LIKT, TAS IR TAS.čangaļu avanu'ekonomika


nodibinas biroju pilsetu apgaismojuma nodokla ieviesanai,to vadis karteja kordziedasanas administratore un halava beigsies par katru ielas lietosanas metru naksies maksat gan gajejiem ,gan auto braucejiem,gan bernu ratinu stumejiem un skrituldelu skrejejiem.

Atbildēt

nesaprotami

20.06.2022. 10:33

»

Jukums

Kopumā - viss ap šo elektrību un enerģētiku, ir savārīts riktīgā ķīselī. Manuprāt, vismaz to elektrību vajadzēja maksimāli noteikt par tuvu valsts monopola situācijai...


Vladimirs Putins tacu palielina cenas un nodoklus tava sapnu zeme asv,baidena vardiem runajot,jeb tu apgalvo ,ka vins to dara ari Latvija ?

Atbildēt

Jukums

20.06.2022. 10:12

Kopumā - viss ap šo elektrību un enerģētiku, ir savārīts riktīgā ķīselī. Manuprāt, vismaz to elektrību vajadzēja maksimāli noteikt par tuvu valsts monopola situācijai.
Kāpēc lai ticētu kaut vienam AP partijnieku vārdam? Pēc azartspēļu lobēšanas, pēc cūcībām covid sakarā, pēc gejošanās un lezbošanās uzspiešanas utt? Kurā jautājumā šī AP vispār ir tautas pusē?
Autoram, kurš tomēr atstāj kompetenta cilvēka iespaidu, atkal savas rūpes - Krievijas enerģētiskā sektora īpatsvara palielināšanas vai vismaz nosargāšanas, lobēšana.
Un, visā šajā putrā cietēji ir cilvēki kuri visu šo netīrās putras vārīšanu, ir spiesti apmaksāt.

Atbildēt

Naivais

20.06.2022. 09:40

Vai, vispār, kaut kas notiek arī godīgi? Bez interešu grupu( partiju)interešu bīdīšanas? Un Latvijā noteikti tagad vēja ir vairāk kā nekad.

Atbildēt

ir

20.06.2022. 09:23

bezjēdzīgi kko domāt par labklājības uzlabošanu iedzīvotājiem,ja zem katra projekta ir neskaitāmas shēmas partiju interešu virzienā.Tradicionālā veidā attīstības projekti tiek dalīti pēc partiju piederības,lai ''bračkas'' katrs tiktu pie sava pīrāga naudas pārdalīšanā.JV ar premjera kariņa priekšrocībām,neatļāva likvidēt OIK atcelšanas plānu un tas reāli atspoguļojas partijas reitingos no OIK uzņēmēju puses.Un,ja var tādā veidā nosargāt partijas tumbočku,kāpēc lai to neturpinātu ar sadalījumu koalīcijā; gāze - konzerviem,bet vēja virzienu regulēs nacionāļi ar a'paristiem.Lecam pa vecam !

Atbildēt

potenciāla nekāda

20.06.2022. 09:18

visu nodedzinās pilsetu apgaismojumos, kas visas pisētās deg gaišā laikā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAV KUR ENERĢIJU LIKT, TAS IR TAS.čangaļu avanu'ekonomika'

Atbildēt

Zaļā paradigma

20.06.2022. 08:38

Praidam un homoseksuālisma terorismam pret sabiedrību līdz terorismam Satversmes tiesas līmenī kājas aug Romas klubā 70. gados, šodien realizētajos Vatikāna bankas, kura neatskaitās nevienai starptautiskajai institūcijai, un jau izveidotās Pasaules valdības plānos:


1. Deindustrializācija (Krimas okupācija, sankcijas, karš Ukrainā, zaļā pardigma ar “zaļo, atjaunojamo enerģiju”.

2. Valstu suverenitātes zaudēšana (globāls uzbrukums ar bioloģisko ieroci kovid un piespiedu eksperimentālo vakcināciju, QR digitālā koda sociālā globālā reitinga ieviešana ar ANO PVO un Davosas ek. foruma līderu skolas valstu vadītājiem).

3. Demokrātijas falsifikācija, vietā ieviešot liberālismu (likumdošanas lobēšana Pasaules valdības un Vatikāna bankas globālo korporāciju interesēs)

4. Pasaules iedzīvotāju skaita samazināšana (globāls uzbrukums ar bioloģiso ieroci kovid un vpiespiedu obligāto vakcināciju, vidējā turīgo slāņa likvidēšana, homoseksuālisma izplatīšana, jo šādos sakaros bērni nedzimst, pornogrāfijas izplatīšana).

5. Pasaules valdības izveide (Pasaules valdības pirmais samits noticis šogad zem Expo-22 izkārtnes, ieviests termins “nederīgo klase” globālā nabadzīgo patērētāju slāņa raksturošanai).

Atbildēt

kaktuss

20.06.2022. 08:32

Tieši tā!!!Kārtējais slauciens!Politikāņiem par visu noteikti samaksāts!!!

Atbildēt

izskaidrojums vienkāršs

20.06.2022. 08:25

"kļuva par vienas OIK afēras krustēvu."- Knariņam tiek iegrūsts trekns kumoss!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

21

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

Foto“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu atlaišanu no darba, kas notiks šā gada 29. septembrī. To “lika saprast” Tieslietu ministrija.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

FotoGodājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt Jūsu izloloto Uldevena senlatviešu pili Lielvārdē, bija nepatīkams pārsteigums.
Lasīt visu...

3

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

FotoLatvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs par zemi, kurā dzīvojam šodien. Mūsu senči, prasmīgi izmantojot dabas resursus, ir uzkrājuši kapitālu un radījuši pievienoto vērtību, būvējot Latviju par labklājības valsti. Kaut arī mums daudz vēl ir ko darīt cilvēku dzīves līmeņa celšanā, jāatzīst, ka nekad neesam dzīvojuši tik labi kā tagad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi