Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jēkabpilietis

21.06.2022. 11:04

Cik atceros izstrādāja projektu par divu nelielu Hes celtniecibu uz Daugavas pie zJēkabpils.zi noverstu pūdu draudus un ražotu elekrtrību. Izmaksas tikai 200 miljoni latu. Visām gudrajām valdībām to nevajadzēja.Svarigakas bija tukšas koncertzāles, ledus halles, baseini, gleznu glabātuves.

Atbildēt

aldis

20.06.2022. 22:28

sāciet gatavoties,ko huntas režīma bandīti, zagļiem
savajadzēsies, un ko pašiem iepatiksies- to citu zemes īpašnieku zemes- to pievāks īpašniekam neprasot. Jo LV nav demokrātijas, satversme, cilvēku tiesības nav. 62 deputāti- nobalsoja-atcēla. čekkist levvvtit- atcēla parakstīja.

Atbildēt

Liesais

20.06.2022. 21:16

»

Un nebeidzās labie laiki zaļajiem.

Visi zaļie ir šajā iesaistīti labuma guvēji. Pasaules dabas fonds tai skaitā. Zaļo biznes ir mācēšana dokumentus sadzejot


30 gadus atpakaļ cilvēki stāvēja uz barikādēm, lai atgūtu brīvību un savas tēvu zemes. Tagad cilvēki tiek aplaupīti no zaļajiem neliešiem, veidojot mikroliegumus, aprobežojumus, bļaustoties, ka to prasa Eiropa, bet bāžot tās naudu savās kabatās. Tagad bez zemes īpašnieka ziņas plāno būvēt vēja torņus uz īpašnieka zemes, Jebkurā vietā atbrauks būvnieki un sāks kaut ko darīt!Un atkal zaļajiem nauda ripos kabatās rīkojoties svešos īpašumos!
Parazīti!!!

Atbildēt

nu nē

20.06.2022. 21:15

»

Vai Putins

lika slēgt ātoma un oģļu energo nozares ,zaļie galvu ir sūdā nolauzuši ,tā ir ,ka ar savu galvu nedomā ,un visām ir starpība ,pamuļkiem nav starpības


Kādi zaļie, kad bez ārējās pārvaldes atstātās krievijas mežu ugusngrēki izmet atmosfērā daudz vairāk CO2, nekā varētu visas Vācijas ogļu elektrostacijas kopā ņemot, turklāt krievijā gaisā nonāk arī kvēpi un kancerogēnie ogļūdeņraži, iet bijā flora un fauna. Katrs, kas prot rēķināt, to saprot.
Ne zaļie, bet Putina algotie štazi pakalpiņi: Šrēders un Merkele.

Atbildēt

mērkaķu dejas

20.06.2022. 19:54

Bet tad jau viss ir kā vienmēr, jo te nekas cits šajā nolādētajā korupcionāru apsēstajā banānijā nenotiek. Nemitīgas shēmas un korupcionāra valsts izzagšana tas ir viss ko te var redzēt

Atbildēt

Jukums

20.06.2022. 19:49

»

jukum ,tu

biji tas bridinātājs,beidz piesmiet pats sevi


Kāda starpība kurš tieši brīdināja (tas notika arī viņas vizītes laikā Rīgā) - tagad mēs redzam rezultātus. Un tie ir tādi ka ES apmaksājusi putina kara mašīnas būvniecību, bet Eiropa vismaz daļēji ir enerģētiskās krīzes priekšā. Vācija pasteidzās gan ar atomelektrostaciju slēgšanu gan ar ogļu staciju aizvēršanu, kuras gan tagad atkal ver vaļā. Nu, kaut drusku, taču vajag arī padomāt par sekām. Tagad pārorientēšanās uz citiem enerģijas veidiem, vismaz daļēji notiek piespiedu kārtā.
Starp citu, prognozēt Krievijas agresiju nebija grūti. Man tas bija skaidrs no kāda 2018. gada ja ne ātrāk. Jautājums ir par vācu un ne tikai vācu vien, izlūkdienestu un stratēģiskās plānošanas iestāžu kapacitāti.

Atbildēt

kā vienmēr

20.06.2022. 19:18

Tas tirliņš no VARAM drīz pašu Lembergu pārspēs mantībā. Interesanti kur viņš to bagātību liks? Gobzems pie Dombura pareizi teica: kur ministriem tāda turība? Būvē un pērk mājas par miljonu!

Atbildēt

Tā vietā

20.06.2022. 19:15

»

nu nu

Pat tev, krievu plānprātiņam, kas dzīvojas pa kloākām, vajadzēja zināt, ka arī Šrēders atteicās no amata Gazprom, jo jebkura saistība ar krieviem ir toksiska un tiks bargi sodīta


,lai argumentētu ,krievi vainīgi .......,Vācijā un un Austrija paziņoja ,ka enerģētika atatgriezīsies pie ogļu ieguves un izmantošanas .

Atbildēt

stas

20.06.2022. 19:05

kārtējais projekts izgāzies -plastmasas pudeļu- tarokomātu automātu- pilnīga krāpnieku AFēRA.
Tā teikt partijnieku zagļu bandas projekti ir priekšs viņu bankas kontiem. Lai vergi tik rukā !

Atbildēt

nu nu

20.06.2022. 19:03

»

Ja tu

visu info ņem no atejas ,tas nenozīmē ,ka to dara citi , info ir no bundestāga avotiem tava stabulē jau sen greizi pūš,verga dvēsele


Pat tev, krievu plānprātiņam, kas dzīvojas pa kloākām, vajadzēja zināt, ka arī Šrēders atteicās no amata Gazprom, jo jebkura saistība ar krieviem ir toksiska un tiks bargi sodīta.

Atbildēt

Un nebeidzās labie laiki zaļajiem.

20.06.2022. 18:38

Visi zaļie ir šajā iesaistīti labuma guvēji. Pasaules dabas fonds tai skaitā. Zaļo biznes ir mācēšana dokumentus sadzejot.

Atbildēt

Pirātu partija

20.06.2022. 17:48

Nākošā afēra pēc OIK būs govs pirdienu nodoklis.
Katru gadu "veiksmesstāsts" to dubulto.
Pirmā gadā bija 70.Euro no ganāmpulka, šogad 170.Euro.
Ja tā turpināsies, gaļa būs ļoti dārga + uzskrūvētas canas uz energo resursiem. Tautu atbrīvos no līdzekļiem + inflācija.
Nākošā gadā būs jautri, viena tautas daļa būs iedzīta nabadzībā otra, kaut kā vilks, bet attīstības nebūs, būs stagnācija.
Uzkārsies celtniecība, liela daļa cilvēku paliks bez darba.
Jau tagad "veiksmesstāsts" zin par briestošo grīze, samazina štatus vairakās valsts iestadēs, piemēram CSDD, neatceļot normatīvus ko tie kontrolēja.
Rezultatā panāksim mežonīgas rindas visur.
Neviens pakalpojums laicīgi nebūs iespējams.
Kleptokratiskais režīms visu salaiž irsā, pagaidām izvelk uz ES kridītu rēķina, iedzenot Latviju nabadzība.
ES arī nav mūžīgs un pēc diviem gadiem sāksies tā šķelšanās, Euro nomirs pēc rubļa un $, pēdējais.
Tikai kredītprocentos Latvija katru dienu atdod miļionu.
P.S. Cenām uz energoresursiem sarožotiem Latvijā jabūt fiksētiem. HES ir visas tautas īpašums.
Sākumā saražotos elektroenerģijas resursus tautai, un ja kaut kas paliek pāri, tikai tad biržā.
OIK šogad ir jalikvidē!
Latvenergo vajadzīga tīrīšana. 80 % menedžeru ir jāatlaiž.

Atbildēt

lauķim

20.06.2022. 17:23

»

lauķis

Vai ar pastalām domāti poli/tiķi un partijnieki


Pastalas, atšķirībā no tava saprāta brāļiem, lapķjām, ir eiropieši. Izrauj nu vispirms aknas Ļurbanovičam un Išakovam un tad domā par pārējiem!

Atbildēt

nesaprotami

20.06.2022. 17:21

»

nesaprotami

Vladimirs Putins tacu palielina cenas un nodoklus tava sapnu zeme asv,baidena vardiem runajot,jeb tu apgalvo ,ka vins to dara ari Latvija


Kāpēc tu, maukas bērns, vēl mokies nīstā Latvijā, bet nedodies uz savu sapņu rašku-parašku, baidies, ka tevi aizsūtīs nomēslot ukraiņu zemi? Nesatraucies, ar tādu attieksmi baisa nāve tevi atradīs arī Latvijā.

Atbildēt

Jukums

20.06.2022. 16:56

»

jukum paklusē

Vācijā vģ ražo tikai 20℅ lielāko daļu iepērk īpaši franču ,palūdz kādu kas iztīra tavas piedirstās smadzenes ,jo cienījamā vecumā tu ar dzīves gudrību neizcelies


Pūšana putina stabulē, par gudrību un tālredzību, jau nu nepavisam neliecina. Nezinu cik tur % ir Vācijai un Francijai gan jau kremlī ir kaut ko šķībi atkal sarēķinājuši. Merkele, taču, tika brīdināta, lai nepinās ar Krieviju, ka tas labi nebeigsies.
Skaidrs, ka jāstrādā uzreiz vairākos virzienos°
- jauni enerģijas avoti, zinātnes attīstība enerģētikā
- ekonomija
- jauni (pagaidu) piegādātāji, izslēdzot Krieviju no šīs pozīcijas
Gan jau pēc putina nāves un Krievijas sakāves karā, situācija uzlabosies.

Atbildēt

jukum paklusē

20.06.2022. 15:13

»

Jukums

Tieši otrādi - kļūstot enerģētiski neatkarīgi no mūžam kašķīgās Krievijas kaprīzēm, mēs atņemam Krievijai, kā Tu saki, šaut mūsu kājās...


Vācijā vģ ražo tikai 20℅ lielāko daļu iepērk īpaši franču ,palūdz kādu kas iztīra tavas piedirstās smadzenes ,jo cienījamā vecumā tu ar dzīves gudrību neizcelies......

Atbildēt

trako jau oik

20.06.2022. 14:46

jo atļāva konkurenci

Atbildēt

Biedrība Ascendum

20.06.2022. 14:26

EM ir zaudējusi savu kompetenci un spēju risināt enerģētikas izaicinājumus kopš latviešu ekonomists, jurists, pasniedzējs un politiķis, partijas "Latvijas attīstībai" biedrs (ilgstoši tās valdes priekšsēdētājs) Juris Pūce tika no ministrijas padzīts.

Atbildēt

Arvids

20.06.2022. 13:34

Kuš, kuš, Zariņ! Ietupinās Tevi tā kā nemetas. Vai tad neesi vēl sapratis, ka visi, kuri ir pret vēja ģeneratoriem jebkurā Latvijas nostūrī, tagad automātiski ir Kremļa aģenti. Kto ņe skačet, tot moskaļ! Bet tam jaunajam tētim Pleškam grībētos pavaicāt starp citu, kā tad tur tagad veicas ar tās Rukšānes meitiņas nodarbināšanu, vai čakli strādā?

Atbildēt

Jukums

20.06.2022. 12:24

»

Jukušajam

Mūsu politika: šaujam sev kājās un gaidam, ka Putinam sāpēs! Idiotissimo


Tieši otrādi - kļūstot enerģētiski neatkarīgi no mūžam kašķīgās Krievijas kaprīzēm, mēs atņemam Krievijai, kā Tu saki, šaut mūsu kājās.
Krievija katru dienu, katru stundu, katru minūti, daudzu gadu garumā, daudzu gadu desmitu garumā, par gadu simtu garumā, arvien no jauna, atkal un atkal, apliecina vienu un to pašu - ar Krieviju nekādās darīšanās ielaisties nevar un arī nekādus līgumus kuri tiešām darbotos, noslēgt arī nav iespējams!
Jo tālāk no Krievijas - jo vairāk drošības!

Atbildēt

lauķis

20.06.2022. 11:59

»

Bujaks

Zariņš joprojām dzīvo savā iedomu pasaulē.Viņš neko nezin par pastalu aprīnojamo spēju nobremzēt praktiski jebkuru jauno projektu vai tā būtu ražošana vai iežu ieguve. Pastalas interesē pabalsti kompensācijas un aizaudzis pagalms


Vai ar pastalām domāti poli/tiķi un partijnieki?
Visi tagadējie un bijušie Saeimas deputāti ir nopelnījuši vismaz 5 gadu cietumsodu.Diemžēl esam kolonija un kolonijas pārvaldniekiem tiesiskums nav saprotams.

Atbildēt

Apinis

20.06.2022. 11:51

Pērtiķēns.

Atbildēt

Bujaks

20.06.2022. 11:36

Zariņš joprojām dzīvo savā iedomu pasaulē.Viņš neko nezin par pastalu aprīnojamo spēju nobremzēt praktiski jebkuru jauno projektu vai tā būtu ražošana vai iežu ieguve. Pastalas interesē pabalsti kompensācijas un aizaudzis pagalms

Atbildēt

Kika

20.06.2022. 11:27

Šķiet, ka nekompetentais zicministrs nolemis lobet STARPNIEKUS, kas saņems atvieglotā ceļā atļaujas, kuras pec tam andelēs tālāk. EM um arī VARAM palikuši vieni vienīgi šaicani...

Atbildēt

lūdzu precizēt

20.06.2022. 11:21

»

karaliene cūka

..Nu fermā, viss kā pie dzīvniekiem


Knarriņa fermā kuru lopiņu ir vairāk?

Atbildēt

Vot

20.06.2022. 11:19

Viss kā mafiozā valstī. Viss savstarpēji korumpēts. Diez cik prezidentam par šo visu iegrūž kukulī?

Atbildēt

Kūts Kaujas veterāns

20.06.2022. 11:17

»

karaliene cūka

..Nu fermā, viss kā pie dzīvniekiem


Man domāt,pie mums ir labāk!

Atbildēt

Liepājas Metalurga un Latvenergo pieredze noderēs

20.06.2022. 11:12

abiem rafinētajiem afēristiem:

No 2019. gada septembra amatu savienošanas kārtībā K. Āboliņš pilda arī AS „Augstsprieguma tīkls” padomes priekšsēdētāja pienākumus.

Āboliņa "Latvenergo" koncernā dažādās pozīcijās strādājusi kopš 2001. gada, pēdējos trīs gadus kā "Sadales tīkla" valdes locekle un finanšu direktore. Āboliņa amatu atstās 16. augustā.

Personisku iemeslu dēļ AS "Latvijas gāze" valdi un finanšu direktores amatu 12. augustā atstās Inga Āboliņa.


Atbildēt

Ārečee!

20.06.2022. 10:58

Tas tev, maita, par tavu balsojumu, par 40 miljonu nozagšanu, Latvijas pilsoņiem!...Be, be, bēeeeee!

Atbildēt

karaliene cūka

20.06.2022. 10:40

..Nu fermā, viss kā pie dzīvniekiem!

Atbildēt

nodibinas jaunu biroju

20.06.2022. 10:37

»

potenciāla nekāda

visu nodedzinās pilsetu apgaismojumos, kas visas pisētās deg gaišā laikā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAV KUR ENERĢIJU LIKT, TAS IR TAS.čangaļu avanu'ekonomika


nodibinas biroju pilsetu apgaismojuma nodokla ieviesanai,to vadis karteja kordziedasanas administratore un halava beigsies par katru ielas lietosanas metru naksies maksat gan gajejiem ,gan auto braucejiem,gan bernu ratinu stumejiem un skrituldelu skrejejiem.

Atbildēt

nesaprotami

20.06.2022. 10:33

»

Jukums

Kopumā - viss ap šo elektrību un enerģētiku, ir savārīts riktīgā ķīselī. Manuprāt, vismaz to elektrību vajadzēja maksimāli noteikt par tuvu valsts monopola situācijai...


Vladimirs Putins tacu palielina cenas un nodoklus tava sapnu zeme asv,baidena vardiem runajot,jeb tu apgalvo ,ka vins to dara ari Latvija ?

Atbildēt

Jukums

20.06.2022. 10:12

Kopumā - viss ap šo elektrību un enerģētiku, ir savārīts riktīgā ķīselī. Manuprāt, vismaz to elektrību vajadzēja maksimāli noteikt par tuvu valsts monopola situācijai.
Kāpēc lai ticētu kaut vienam AP partijnieku vārdam? Pēc azartspēļu lobēšanas, pēc cūcībām covid sakarā, pēc gejošanās un lezbošanās uzspiešanas utt? Kurā jautājumā šī AP vispār ir tautas pusē?
Autoram, kurš tomēr atstāj kompetenta cilvēka iespaidu, atkal savas rūpes - Krievijas enerģētiskā sektora īpatsvara palielināšanas vai vismaz nosargāšanas, lobēšana.
Un, visā šajā putrā cietēji ir cilvēki kuri visu šo netīrās putras vārīšanu, ir spiesti apmaksāt.

Atbildēt

Naivais

20.06.2022. 09:40

Vai, vispār, kaut kas notiek arī godīgi? Bez interešu grupu( partiju)interešu bīdīšanas? Un Latvijā noteikti tagad vēja ir vairāk kā nekad.

Atbildēt

ir

20.06.2022. 09:23

bezjēdzīgi kko domāt par labklājības uzlabošanu iedzīvotājiem,ja zem katra projekta ir neskaitāmas shēmas partiju interešu virzienā.Tradicionālā veidā attīstības projekti tiek dalīti pēc partiju piederības,lai ''bračkas'' katrs tiktu pie sava pīrāga naudas pārdalīšanā.JV ar premjera kariņa priekšrocībām,neatļāva likvidēt OIK atcelšanas plānu un tas reāli atspoguļojas partijas reitingos no OIK uzņēmēju puses.Un,ja var tādā veidā nosargāt partijas tumbočku,kāpēc lai to neturpinātu ar sadalījumu koalīcijā; gāze - konzerviem,bet vēja virzienu regulēs nacionāļi ar a'paristiem.Lecam pa vecam !

Atbildēt

potenciāla nekāda

20.06.2022. 09:18

visu nodedzinās pilsetu apgaismojumos, kas visas pisētās deg gaišā laikā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAV KUR ENERĢIJU LIKT, TAS IR TAS.čangaļu avanu'ekonomika'

Atbildēt

Zaļā paradigma

20.06.2022. 08:38

Praidam un homoseksuālisma terorismam pret sabiedrību līdz terorismam Satversmes tiesas līmenī kājas aug Romas klubā 70. gados, šodien realizētajos Vatikāna bankas, kura neatskaitās nevienai starptautiskajai institūcijai, un jau izveidotās Pasaules valdības plānos:


1. Deindustrializācija (Krimas okupācija, sankcijas, karš Ukrainā, zaļā pardigma ar “zaļo, atjaunojamo enerģiju”.

2. Valstu suverenitātes zaudēšana (globāls uzbrukums ar bioloģisko ieroci kovid un piespiedu eksperimentālo vakcināciju, QR digitālā koda sociālā globālā reitinga ieviešana ar ANO PVO un Davosas ek. foruma līderu skolas valstu vadītājiem).

3. Demokrātijas falsifikācija, vietā ieviešot liberālismu (likumdošanas lobēšana Pasaules valdības un Vatikāna bankas globālo korporāciju interesēs)

4. Pasaules iedzīvotāju skaita samazināšana (globāls uzbrukums ar bioloģiso ieroci kovid un vpiespiedu obligāto vakcināciju, vidējā turīgo slāņa likvidēšana, homoseksuālisma izplatīšana, jo šādos sakaros bērni nedzimst, pornogrāfijas izplatīšana).

5. Pasaules valdības izveide (Pasaules valdības pirmais samits noticis šogad zem Expo-22 izkārtnes, ieviests termins “nederīgo klase” globālā nabadzīgo patērētāju slāņa raksturošanai).

Atbildēt

kaktuss

20.06.2022. 08:32

Tieši tā!!!Kārtējais slauciens!Politikāņiem par visu noteikti samaksāts!!!

Atbildēt

izskaidrojums vienkāršs

20.06.2022. 08:25

"kļuva par vienas OIK afēras krustēvu."- Knariņam tiek iegrūsts trekns kumoss!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...