Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jēkabpilietis

21.06.2022. 11:04

Cik atceros izstrādāja projektu par divu nelielu Hes celtniecibu uz Daugavas pie zJēkabpils.zi noverstu pūdu draudus un ražotu elekrtrību. Izmaksas tikai 200 miljoni latu. Visām gudrajām valdībām to nevajadzēja.Svarigakas bija tukšas koncertzāles, ledus halles, baseini, gleznu glabātuves.

Atbildēt

aldis

20.06.2022. 22:28

sāciet gatavoties,ko huntas režīma bandīti, zagļiem
savajadzēsies, un ko pašiem iepatiksies- to citu zemes īpašnieku zemes- to pievāks īpašniekam neprasot. Jo LV nav demokrātijas, satversme, cilvēku tiesības nav. 62 deputāti- nobalsoja-atcēla. čekkist levvvtit- atcēla parakstīja.

Atbildēt

Liesais

20.06.2022. 21:16

»

Un nebeidzās labie laiki zaļajiem.

Visi zaļie ir šajā iesaistīti labuma guvēji. Pasaules dabas fonds tai skaitā. Zaļo biznes ir mācēšana dokumentus sadzejot


30 gadus atpakaļ cilvēki stāvēja uz barikādēm, lai atgūtu brīvību un savas tēvu zemes. Tagad cilvēki tiek aplaupīti no zaļajiem neliešiem, veidojot mikroliegumus, aprobežojumus, bļaustoties, ka to prasa Eiropa, bet bāžot tās naudu savās kabatās. Tagad bez zemes īpašnieka ziņas plāno būvēt vēja torņus uz īpašnieka zemes, Jebkurā vietā atbrauks būvnieki un sāks kaut ko darīt!Un atkal zaļajiem nauda ripos kabatās rīkojoties svešos īpašumos!
Parazīti!!!

Atbildēt

nu nē

20.06.2022. 21:15

»

Vai Putins

lika slēgt ātoma un oģļu energo nozares ,zaļie galvu ir sūdā nolauzuši ,tā ir ,ka ar savu galvu nedomā ,un visām ir starpība ,pamuļkiem nav starpības


Kādi zaļie, kad bez ārējās pārvaldes atstātās krievijas mežu ugusngrēki izmet atmosfērā daudz vairāk CO2, nekā varētu visas Vācijas ogļu elektrostacijas kopā ņemot, turklāt krievijā gaisā nonāk arī kvēpi un kancerogēnie ogļūdeņraži, iet bijā flora un fauna. Katrs, kas prot rēķināt, to saprot.
Ne zaļie, bet Putina algotie štazi pakalpiņi: Šrēders un Merkele.

Atbildēt

mērkaķu dejas

20.06.2022. 19:54

Bet tad jau viss ir kā vienmēr, jo te nekas cits šajā nolādētajā korupcionāru apsēstajā banānijā nenotiek. Nemitīgas shēmas un korupcionāra valsts izzagšana tas ir viss ko te var redzēt

Atbildēt

Jukums

20.06.2022. 19:49

»

jukum ,tu

biji tas bridinātājs,beidz piesmiet pats sevi


Kāda starpība kurš tieši brīdināja (tas notika arī viņas vizītes laikā Rīgā) - tagad mēs redzam rezultātus. Un tie ir tādi ka ES apmaksājusi putina kara mašīnas būvniecību, bet Eiropa vismaz daļēji ir enerģētiskās krīzes priekšā. Vācija pasteidzās gan ar atomelektrostaciju slēgšanu gan ar ogļu staciju aizvēršanu, kuras gan tagad atkal ver vaļā. Nu, kaut drusku, taču vajag arī padomāt par sekām. Tagad pārorientēšanās uz citiem enerģijas veidiem, vismaz daļēji notiek piespiedu kārtā.
Starp citu, prognozēt Krievijas agresiju nebija grūti. Man tas bija skaidrs no kāda 2018. gada ja ne ātrāk. Jautājums ir par vācu un ne tikai vācu vien, izlūkdienestu un stratēģiskās plānošanas iestāžu kapacitāti.

Atbildēt

kā vienmēr

20.06.2022. 19:18

Tas tirliņš no VARAM drīz pašu Lembergu pārspēs mantībā. Interesanti kur viņš to bagātību liks? Gobzems pie Dombura pareizi teica: kur ministriem tāda turība? Būvē un pērk mājas par miljonu!

Atbildēt

Tā vietā

20.06.2022. 19:15

»

nu nu

Pat tev, krievu plānprātiņam, kas dzīvojas pa kloākām, vajadzēja zināt, ka arī Šrēders atteicās no amata Gazprom, jo jebkura saistība ar krieviem ir toksiska un tiks bargi sodīta


,lai argumentētu ,krievi vainīgi .......,Vācijā un un Austrija paziņoja ,ka enerģētika atatgriezīsies pie ogļu ieguves un izmantošanas .

Atbildēt

stas

20.06.2022. 19:05

kārtējais projekts izgāzies -plastmasas pudeļu- tarokomātu automātu- pilnīga krāpnieku AFēRA.
Tā teikt partijnieku zagļu bandas projekti ir priekšs viņu bankas kontiem. Lai vergi tik rukā !

Atbildēt

nu nu

20.06.2022. 19:03

»

Ja tu

visu info ņem no atejas ,tas nenozīmē ,ka to dara citi , info ir no bundestāga avotiem tava stabulē jau sen greizi pūš,verga dvēsele


Pat tev, krievu plānprātiņam, kas dzīvojas pa kloākām, vajadzēja zināt, ka arī Šrēders atteicās no amata Gazprom, jo jebkura saistība ar krieviem ir toksiska un tiks bargi sodīta.

Atbildēt

Un nebeidzās labie laiki zaļajiem.

20.06.2022. 18:38

Visi zaļie ir šajā iesaistīti labuma guvēji. Pasaules dabas fonds tai skaitā. Zaļo biznes ir mācēšana dokumentus sadzejot.

Atbildēt

Pirātu partija

20.06.2022. 17:48

Nākošā afēra pēc OIK būs govs pirdienu nodoklis.
Katru gadu "veiksmesstāsts" to dubulto.
Pirmā gadā bija 70.Euro no ganāmpulka, šogad 170.Euro.
Ja tā turpināsies, gaļa būs ļoti dārga + uzskrūvētas canas uz energo resursiem. Tautu atbrīvos no līdzekļiem + inflācija.
Nākošā gadā būs jautri, viena tautas daļa būs iedzīta nabadzībā otra, kaut kā vilks, bet attīstības nebūs, būs stagnācija.
Uzkārsies celtniecība, liela daļa cilvēku paliks bez darba.
Jau tagad "veiksmesstāsts" zin par briestošo grīze, samazina štatus vairakās valsts iestadēs, piemēram CSDD, neatceļot normatīvus ko tie kontrolēja.
Rezultatā panāksim mežonīgas rindas visur.
Neviens pakalpojums laicīgi nebūs iespējams.
Kleptokratiskais režīms visu salaiž irsā, pagaidām izvelk uz ES kridītu rēķina, iedzenot Latviju nabadzība.
ES arī nav mūžīgs un pēc diviem gadiem sāksies tā šķelšanās, Euro nomirs pēc rubļa un $, pēdējais.
Tikai kredītprocentos Latvija katru dienu atdod miļionu.
P.S. Cenām uz energoresursiem sarožotiem Latvijā jabūt fiksētiem. HES ir visas tautas īpašums.
Sākumā saražotos elektroenerģijas resursus tautai, un ja kaut kas paliek pāri, tikai tad biržā.
OIK šogad ir jalikvidē!
Latvenergo vajadzīga tīrīšana. 80 % menedžeru ir jāatlaiž.

Atbildēt

lauķim

20.06.2022. 17:23

»

lauķis

Vai ar pastalām domāti poli/tiķi un partijnieki


Pastalas, atšķirībā no tava saprāta brāļiem, lapķjām, ir eiropieši. Izrauj nu vispirms aknas Ļurbanovičam un Išakovam un tad domā par pārējiem!

Atbildēt

nesaprotami

20.06.2022. 17:21

»

nesaprotami

Vladimirs Putins tacu palielina cenas un nodoklus tava sapnu zeme asv,baidena vardiem runajot,jeb tu apgalvo ,ka vins to dara ari Latvija


Kāpēc tu, maukas bērns, vēl mokies nīstā Latvijā, bet nedodies uz savu sapņu rašku-parašku, baidies, ka tevi aizsūtīs nomēslot ukraiņu zemi? Nesatraucies, ar tādu attieksmi baisa nāve tevi atradīs arī Latvijā.

Atbildēt

Jukums

20.06.2022. 16:56

»

jukum paklusē

Vācijā vģ ražo tikai 20℅ lielāko daļu iepērk īpaši franču ,palūdz kādu kas iztīra tavas piedirstās smadzenes ,jo cienījamā vecumā tu ar dzīves gudrību neizcelies


Pūšana putina stabulē, par gudrību un tālredzību, jau nu nepavisam neliecina. Nezinu cik tur % ir Vācijai un Francijai gan jau kremlī ir kaut ko šķībi atkal sarēķinājuši. Merkele, taču, tika brīdināta, lai nepinās ar Krieviju, ka tas labi nebeigsies.
Skaidrs, ka jāstrādā uzreiz vairākos virzienos°
- jauni enerģijas avoti, zinātnes attīstība enerģētikā
- ekonomija
- jauni (pagaidu) piegādātāji, izslēdzot Krieviju no šīs pozīcijas
Gan jau pēc putina nāves un Krievijas sakāves karā, situācija uzlabosies.

Atbildēt

jukum paklusē

20.06.2022. 15:13

»

Jukums

Tieši otrādi - kļūstot enerģētiski neatkarīgi no mūžam kašķīgās Krievijas kaprīzēm, mēs atņemam Krievijai, kā Tu saki, šaut mūsu kājās...


Vācijā vģ ražo tikai 20℅ lielāko daļu iepērk īpaši franču ,palūdz kādu kas iztīra tavas piedirstās smadzenes ,jo cienījamā vecumā tu ar dzīves gudrību neizcelies......

Atbildēt

trako jau oik

20.06.2022. 14:46

jo atļāva konkurenci

Atbildēt

Biedrība Ascendum

20.06.2022. 14:26

EM ir zaudējusi savu kompetenci un spēju risināt enerģētikas izaicinājumus kopš latviešu ekonomists, jurists, pasniedzējs un politiķis, partijas "Latvijas attīstībai" biedrs (ilgstoši tās valdes priekšsēdētājs) Juris Pūce tika no ministrijas padzīts.

Atbildēt

Arvids

20.06.2022. 13:34

Kuš, kuš, Zariņ! Ietupinās Tevi tā kā nemetas. Vai tad neesi vēl sapratis, ka visi, kuri ir pret vēja ģeneratoriem jebkurā Latvijas nostūrī, tagad automātiski ir Kremļa aģenti. Kto ņe skačet, tot moskaļ! Bet tam jaunajam tētim Pleškam grībētos pavaicāt starp citu, kā tad tur tagad veicas ar tās Rukšānes meitiņas nodarbināšanu, vai čakli strādā?

Atbildēt

Jukums

20.06.2022. 12:24

»

Jukušajam

Mūsu politika: šaujam sev kājās un gaidam, ka Putinam sāpēs! Idiotissimo


Tieši otrādi - kļūstot enerģētiski neatkarīgi no mūžam kašķīgās Krievijas kaprīzēm, mēs atņemam Krievijai, kā Tu saki, šaut mūsu kājās.
Krievija katru dienu, katru stundu, katru minūti, daudzu gadu garumā, daudzu gadu desmitu garumā, par gadu simtu garumā, arvien no jauna, atkal un atkal, apliecina vienu un to pašu - ar Krieviju nekādās darīšanās ielaisties nevar un arī nekādus līgumus kuri tiešām darbotos, noslēgt arī nav iespējams!
Jo tālāk no Krievijas - jo vairāk drošības!

Atbildēt

lauķis

20.06.2022. 11:59

»

Bujaks

Zariņš joprojām dzīvo savā iedomu pasaulē.Viņš neko nezin par pastalu aprīnojamo spēju nobremzēt praktiski jebkuru jauno projektu vai tā būtu ražošana vai iežu ieguve. Pastalas interesē pabalsti kompensācijas un aizaudzis pagalms


Vai ar pastalām domāti poli/tiķi un partijnieki?
Visi tagadējie un bijušie Saeimas deputāti ir nopelnījuši vismaz 5 gadu cietumsodu.Diemžēl esam kolonija un kolonijas pārvaldniekiem tiesiskums nav saprotams.

Atbildēt

Apinis

20.06.2022. 11:51

Pērtiķēns.

Atbildēt

Bujaks

20.06.2022. 11:36

Zariņš joprojām dzīvo savā iedomu pasaulē.Viņš neko nezin par pastalu aprīnojamo spēju nobremzēt praktiski jebkuru jauno projektu vai tā būtu ražošana vai iežu ieguve. Pastalas interesē pabalsti kompensācijas un aizaudzis pagalms

Atbildēt

Kika

20.06.2022. 11:27

Šķiet, ka nekompetentais zicministrs nolemis lobet STARPNIEKUS, kas saņems atvieglotā ceļā atļaujas, kuras pec tam andelēs tālāk. EM um arī VARAM palikuši vieni vienīgi šaicani...

Atbildēt

lūdzu precizēt

20.06.2022. 11:21

»

karaliene cūka

..Nu fermā, viss kā pie dzīvniekiem


Knarriņa fermā kuru lopiņu ir vairāk?

Atbildēt

Vot

20.06.2022. 11:19

Viss kā mafiozā valstī. Viss savstarpēji korumpēts. Diez cik prezidentam par šo visu iegrūž kukulī?

Atbildēt

Kūts Kaujas veterāns

20.06.2022. 11:17

»

karaliene cūka

..Nu fermā, viss kā pie dzīvniekiem


Man domāt,pie mums ir labāk!

Atbildēt

Liepājas Metalurga un Latvenergo pieredze noderēs

20.06.2022. 11:12

abiem rafinētajiem afēristiem:

No 2019. gada septembra amatu savienošanas kārtībā K. Āboliņš pilda arī AS „Augstsprieguma tīkls” padomes priekšsēdētāja pienākumus.

Āboliņa "Latvenergo" koncernā dažādās pozīcijās strādājusi kopš 2001. gada, pēdējos trīs gadus kā "Sadales tīkla" valdes locekle un finanšu direktore. Āboliņa amatu atstās 16. augustā.

Personisku iemeslu dēļ AS "Latvijas gāze" valdi un finanšu direktores amatu 12. augustā atstās Inga Āboliņa.


Atbildēt

Ārečee!

20.06.2022. 10:58

Tas tev, maita, par tavu balsojumu, par 40 miljonu nozagšanu, Latvijas pilsoņiem!...Be, be, bēeeeee!

Atbildēt

karaliene cūka

20.06.2022. 10:40

..Nu fermā, viss kā pie dzīvniekiem!

Atbildēt

nodibinas jaunu biroju

20.06.2022. 10:37

»

potenciāla nekāda

visu nodedzinās pilsetu apgaismojumos, kas visas pisētās deg gaišā laikā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAV KUR ENERĢIJU LIKT, TAS IR TAS.čangaļu avanu'ekonomika


nodibinas biroju pilsetu apgaismojuma nodokla ieviesanai,to vadis karteja kordziedasanas administratore un halava beigsies par katru ielas lietosanas metru naksies maksat gan gajejiem ,gan auto braucejiem,gan bernu ratinu stumejiem un skrituldelu skrejejiem.

Atbildēt

nesaprotami

20.06.2022. 10:33

»

Jukums

Kopumā - viss ap šo elektrību un enerģētiku, ir savārīts riktīgā ķīselī. Manuprāt, vismaz to elektrību vajadzēja maksimāli noteikt par tuvu valsts monopola situācijai...


Vladimirs Putins tacu palielina cenas un nodoklus tava sapnu zeme asv,baidena vardiem runajot,jeb tu apgalvo ,ka vins to dara ari Latvija ?

Atbildēt

Jukums

20.06.2022. 10:12

Kopumā - viss ap šo elektrību un enerģētiku, ir savārīts riktīgā ķīselī. Manuprāt, vismaz to elektrību vajadzēja maksimāli noteikt par tuvu valsts monopola situācijai.
Kāpēc lai ticētu kaut vienam AP partijnieku vārdam? Pēc azartspēļu lobēšanas, pēc cūcībām covid sakarā, pēc gejošanās un lezbošanās uzspiešanas utt? Kurā jautājumā šī AP vispār ir tautas pusē?
Autoram, kurš tomēr atstāj kompetenta cilvēka iespaidu, atkal savas rūpes - Krievijas enerģētiskā sektora īpatsvara palielināšanas vai vismaz nosargāšanas, lobēšana.
Un, visā šajā putrā cietēji ir cilvēki kuri visu šo netīrās putras vārīšanu, ir spiesti apmaksāt.

Atbildēt

Naivais

20.06.2022. 09:40

Vai, vispār, kaut kas notiek arī godīgi? Bez interešu grupu( partiju)interešu bīdīšanas? Un Latvijā noteikti tagad vēja ir vairāk kā nekad.

Atbildēt

ir

20.06.2022. 09:23

bezjēdzīgi kko domāt par labklājības uzlabošanu iedzīvotājiem,ja zem katra projekta ir neskaitāmas shēmas partiju interešu virzienā.Tradicionālā veidā attīstības projekti tiek dalīti pēc partiju piederības,lai ''bračkas'' katrs tiktu pie sava pīrāga naudas pārdalīšanā.JV ar premjera kariņa priekšrocībām,neatļāva likvidēt OIK atcelšanas plānu un tas reāli atspoguļojas partijas reitingos no OIK uzņēmēju puses.Un,ja var tādā veidā nosargāt partijas tumbočku,kāpēc lai to neturpinātu ar sadalījumu koalīcijā; gāze - konzerviem,bet vēja virzienu regulēs nacionāļi ar a'paristiem.Lecam pa vecam !

Atbildēt

potenciāla nekāda

20.06.2022. 09:18

visu nodedzinās pilsetu apgaismojumos, kas visas pisētās deg gaišā laikā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAV KUR ENERĢIJU LIKT, TAS IR TAS.čangaļu avanu'ekonomika'

Atbildēt

Zaļā paradigma

20.06.2022. 08:38

Praidam un homoseksuālisma terorismam pret sabiedrību līdz terorismam Satversmes tiesas līmenī kājas aug Romas klubā 70. gados, šodien realizētajos Vatikāna bankas, kura neatskaitās nevienai starptautiskajai institūcijai, un jau izveidotās Pasaules valdības plānos:


1. Deindustrializācija (Krimas okupācija, sankcijas, karš Ukrainā, zaļā pardigma ar “zaļo, atjaunojamo enerģiju”.

2. Valstu suverenitātes zaudēšana (globāls uzbrukums ar bioloģisko ieroci kovid un piespiedu eksperimentālo vakcināciju, QR digitālā koda sociālā globālā reitinga ieviešana ar ANO PVO un Davosas ek. foruma līderu skolas valstu vadītājiem).

3. Demokrātijas falsifikācija, vietā ieviešot liberālismu (likumdošanas lobēšana Pasaules valdības un Vatikāna bankas globālo korporāciju interesēs)

4. Pasaules iedzīvotāju skaita samazināšana (globāls uzbrukums ar bioloģiso ieroci kovid un vpiespiedu obligāto vakcināciju, vidējā turīgo slāņa likvidēšana, homoseksuālisma izplatīšana, jo šādos sakaros bērni nedzimst, pornogrāfijas izplatīšana).

5. Pasaules valdības izveide (Pasaules valdības pirmais samits noticis šogad zem Expo-22 izkārtnes, ieviests termins “nederīgo klase” globālā nabadzīgo patērētāju slāņa raksturošanai).

Atbildēt

kaktuss

20.06.2022. 08:32

Tieši tā!!!Kārtējais slauciens!Politikāņiem par visu noteikti samaksāts!!!

Atbildēt

izskaidrojums vienkāršs

20.06.2022. 08:25

"kļuva par vienas OIK afēras krustēvu."- Knariņam tiek iegrūsts trekns kumoss!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...