Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

taisnība

09.02.2019. 09:42

»

Cionistiskais parazīt Zariņ!

Idiot! Ko vairs dod tavi stulbie jautājumi, ja, OIK līgumus laužot, valstij jāizmaksā 3 miljardi €! Neviens idiots to negrib saprast. Gan Kampars, gan Ašeradens - abu ekonomikas ministrijas vadības laikā radās šie līgumi! Nosistiet tos suņus, parazītus


Nevajag melot! Prmkārt, tāpat kā OIK politbiznesmeņi, arī OIK maksātāji var pieprasīt nelikumīgi iekasētās naudas atmaksu. Un tā ir nelikumīga, jo līdz 2017. gadam VISPĀR nebija saņemts obligātais EK atzinums par OIK atbilstību. Tāpēc var nākties maksāt abām pusēm :)

Atbildēt

ha-ha

09.02.2019. 09:29

»

L

Kas notiks kad OIK tēma būs atrisināta? Zariņš, Gobzems, Šmits un citi sludinātāji būs nulles...


Zariņš nerunā puspatiesības, zariņš uzdod jautājumus. Un jautājumi nevar būt patiesi vai nepatiesi! Atšķirībā no korumpantu atbildēm uz šiem jautājumiem. Tāpēc demagoģiju šoreiz vari paturēt saviem žīdiem.

Atbildēt

valis

06.02.2019. 16:56

zariņš malacis ja nebūtu viņašis jautājuma droši vien riktu noklusēts. Es labprāt tos kompensāciju prasītājus ar purniem lebāztu tajos dubļos Gauja sentecē kas palikuši pēc dažu el.staciju izbūves,tur agrāk nārstoja laši tagad nevar atrast mailīti, par kādu dabas aizsardzību var it runa

Atbildēt

OIK un Vienotība

06.02.2019. 13:37

Jaunupu un Par shēmotājus uz cietumu!

Atbildēt

Pilsonis

06.02.2019. 13:29

Kad ieraudzīju ralfu iebalsotu saeimā no kplv, uzreiz sapratu kas tā ir par partiju.
Tagad viņš vēl ielikts EM. Viņš ies un ar kautko riskēs, lai tautas labā lietas darītu, jā protams:) Gan jau kaimiņš ir tāds pats kā ralfiņš, a ko tur šaubīties, sarunas tak jau sen nopludinātas. Paliek nedaudz baisi redzot cik lieli muļķu bari skrēja balsot par tādiem. Viens ir skaidrs, elektrība paliks tikai dārgāka

Atbildēt

L

06.02.2019. 12:47

Kas notiks kad OIK tēma būs atrisināta? Zariņš, Gobzems, Šmits un citi sludinātāji būs nulles.
Zariņš runā puspatiesības, bet pārejie klausās nesapratuši. Vienīgais , kas nav saskaņots ir atbalsts TEC. patiešām būtu jāprasa lai jaunais EM
atklāti pasaka kam ir saskaņots, kam nav.

Atbildēt

Art

06.02.2019. 11:33

Vislabāko veselību, gaišu prātu un spēku Zariņa kungam šai cīnā ar Latvijas mafiozām struktūrām!

Atbildēt

Ojārs

06.02.2019. 11:11

p.s. Iespējams, ka nav pat nepieciešama katra līguma laušana, bet pietiktu vien ar turpmāko maksājumu apturēšanu un uzrēķinu par nepamatoti izkrāptajām summām (piemēram, pašpatēriņu). Līgums varētu pat palikt spēkā līdz abu līgumslēdzēju pušu pilnīgai savstarpējo saistību izpildei.
Nekā sarežģīta - tikai beidzot jāsāk darīt vajadzīgās lietas.

Atbildēt

Ojārs

06.02.2019. 11:03

PIETIEK - vai Jūsu rīcībā ir kāds (standarta?) līgums starp Ekonomikas ministriju (vai kādu citu institūciju kura bija valsts vārdā pilnvarota slēgt līgumu) un valsts atbalsta (OIK) saņēmēju.
Iepazīstoties ar šādu līgumu - sankcijām par tā nepildīšanu, daļēju nepildīšanu, strīdu izskatīšanas kārtību, tā laušanas un izbeigšanas nosacījumiem, valsts atbalsta pārtraukšanu, nodarīto zaudējumu atlīdzināšanas kārtību utml. nosacījumiem, varētu izbeigt spekulācijas un sagraut radītos mītus par it kā sagaidāmajām milzu tiesvedībām pret Latvijas valsti.
Nav nepieciešamības cīnīties pret OIK vispārīgi, valdībai pieņemot kaut kādus lēmumus vai regulējumus, bet konkrēti soli pa solim, laužot vienu pēc otra valsts atbalsta līgumus, kuri netiek pienācīgi pildīti, apturot turpmākos maksājumus un/vai pieprasot valsts atbalstu saņēmušajiem uzņēmumiem atmaksāt nelikumīgi saņemtās (izkrāptās?) summas.
Pietiek par šo OIK tēmu muldēt, jāsāk beidzot darīt! Lai tas OIK paliek, bet kancelējam līgumus un atgūstam nepamatoti samaksāto.

Atbildēt

jokste

06.02.2019. 10:15

Zariņa tēvs bija čekas āģents,ja viņš būtu patriots savas zemes,tad kremļa kuranti viņu nebūtu nopirkuši,un kad viņš stradāja Reulatorā,kāpēc vīņš klusēja,vai pat, par klusēšanu dabūja premiju.Cionisti nopirka Zariņu,par ruporu.

Atbildēt

Žirārs

06.02.2019. 09:39

Cik šo antilopju ganu var klausīties!
Jebkuru teikumu var lasīt divejādi un šis lasa tā, kā ir izdevīgāk.
Afēristi, shēmotāji, jā ir pāris...noķeriet, un pie lielā zvana.
OIK lielums ir nevis no šiem pāris negodīgajiem un tiem kuri cenšas ievērot regulējumu, bet gan no valsts atbalsta TEC2.
Valsts pati sev caur Latvenergo peļņu iestūrē daļu no OIK. Turklāt, tas ir tas, kas NAV saskaņots un kas principā ir atbalsts dabasgāzei. Tā kā TEC ir valsts īpašums, kuru netieši pārvalda EM, tad vienkārši lai valsts atsakās no tā un jautājums ir izbeigts.

Atbildēt

lauķis

06.02.2019. 07:26

»

Uz

Eiropu mūs vedīs tikai un vienīgi JKP. A visi pārējie ir konkrēti cionisti, kas savas intereses stāda augstāk par savu galvu


Mēs jau esam Eiropas daļa un visu laiku bijām , bet JKP , tāpat kā pārējie partijnieki , ved mūs visus uz elli.

Atbildēt

Uz

06.02.2019. 01:11

Eiropu mūs vedīs tikai un vienīgi JKP. A visi pārējie ir konkrēti cionisti, kas savas intereses stāda augstāk par savu galvu

Atbildēt

Zini, es tev piekrītu,

05.02.2019. 23:51

»

muļķim

kādi 3 miljardi? Tos izdomāja paši OIKisti. valsts atbalsts nedrīkst vilkties gadiem ilgi, tātad te nevar piemērot paļāvības principu. Valsts tikai parādīja labo gribu uz kādu laiku un viss. Tas nav nekāds obligāti mūžīgi sponsorējams pasākums. Pie tam maksāt OIKistiem 3 reizes virs tirgus cenas ir ...


bet tie OIK līgumi ir tādi, ko apsprieda LU konferencē. Konference bija par tiesisko paļāvību, valsts kompetenci utt. kaut kas tāds. Daudzi runāja par OIK. Tur bija drosmīgas idejas. Piemēram, prasība var būt pret valsti un valsts, izmainīta likumdošan nevar tikt attiecināta ar atpakaļejošu datumu. Viena bija vērā ņemama ideja - palielina nodokļus OIK patiesā labuma guvējiem. Bet tas nesamazina slogu uz iedzīvotājiem. Visi tur augšā zin, ka OIK kustināt var tikai ar solījumem pirms vēlēšanām, jo tauta pasīva. Tagad vairs nevar saprast, vai lohi Bordāns un Gobzems, kuri solīja atcelt OIK, izliekas par muļķiem, vai, mēģinot atcelt OIK strādā OIK līgumu patiesā labuma guvēju interesēs.

Atbildēt

Jons

05.02.2019. 23:11

Turpinās arī valstij naidīgās propagandas izplatīšanas afēra,kuru organizē valstij naidīgie ekskomunisti,ekskomsorgi un to aģenti.

Atbildēt

Asiirietis

05.02.2019. 22:50

Kad cinisms pārkāpj jebkādas saprāta robežas, tad izeja rādās būs ļoti traģiska un neatgriezeniska, turklāt skars ne tikai štrunta oikistus, bet visu sapuvušo sistēmu kopumā arī ar atbalsta punktiem ārpus okupētās Latvijas robežām.

Atbildēt

muļķim

05.02.2019. 22:42

»

Cionistiskais parazīt Zariņ!

Idiot! Ko vairs dod tavi stulbie jautājumi, ja, OIK līgumus laužot, valstij jāizmaksā 3 miljardi €! Neviens idiots to negrib saprast. Gan Kampars, gan Ašeradens - abu ekonomikas ministrijas vadības laikā radās šie līgumi! Nosistiet tos suņus, parazītus


kādi 3 miljardi? Tos izdomāja paši OIKisti. valsts atbalsts nedrīkst vilkties gadiem ilgi, tātad te nevar piemērot paļāvības principu. Valsts tikai parādīja labo gribu uz kādu laiku un viss. Tas nav nekāds obligāti mūžīgi sponsorējams pasākums. Pie tam maksāt OIKistiem 3 reizes virs tirgus cenas ir kriminālnoziegums!

Atbildēt

jaajaa

05.02.2019. 20:20

»

Nemiers!

To jau aprēķināja un par to sprieda pat LU konferencē par tieslietām. 3 miljardi kompensācijās, laužot OIK līgumus! Un no nodokļu naudas


...LU konference šajā gadījumā nav tie, kas dos paskaidrojumus un ES likumdošanas traktējumus ES tiesai...te ir vairāk jautājums par suverenitati...:)

Atbildēt

p.k.

05.02.2019. 19:51

Ir vēl viens OIKs-divdaļīgie tarifi par el.enerģijas tēriņu.Pēc OIK likvidācijas ieviesīs 3-daļīgo.Bez zagšanas ne tūdā ne sūdā,kantoris-valsts nogrims strauji kā gaismas pils.Kuru dziedās jaunā dziesmotā revolūcijā?

Atbildēt

k.p.

05.02.2019. 19:41

Zariņš,vai kāds cits,vienalga,bet ar cūcībām NOST.Pietiek ņirgāties.OIK caur tiesu un cietumu,kopā ar nelikumīgā labuma guvējiem.

Atbildēt

xx

05.02.2019. 19:21

Gobzems jau sen būtu atcēlis !

Atbildēt

Nemiers!

05.02.2019. 19:19

»

jaajaa

...:D...mieru, tikai mieru...nekas valstij jāizmaksā nebūs


To jau aprēķināja un par to sprieda pat LU konferencē par tieslietām. 3 miljardi kompensācijās, laužot OIK līgumus! Un no nodokļu naudas!

Atbildēt

Pēteris

05.02.2019. 19:05

Manuprāt, labāk būtu, ja kāds uzņēmums iesūdzētu tiesā valsti par naudas izshēmošanu no uzņēmuma ar OIKā shēmas palīdzību. Tad būtu tiesu precedents. Un atceltu to OIKā 2 dienās. Tad gan valstij būtu jāmaksā atpakaļ iedzīvotājiem izshēmotie miljardi. Un, noteikti, sāktos arī OIKā shēmas sastādītāju un atbalstītāju tiesāšana. Kaut vai, tas pats Ašeradens, oikistu pakalpiņš piesedz shēmotājus. Tam nu gan, būtu vieta cietumā, nevis Eiroparlamentā.

Atbildēt

Tā turpināt!

05.02.2019. 19:03

Malacis Zariņš ! Neliek mierā tos,kas visu šo afēru ievārīja. Visas pazīmes jau sāk rādīt,ka valdošie taisās pamazītēm ,paklusītēm ielikt šo OIKu zemākajā šūplādē,lai tautai aizmirstas. Tagad,redz, svarīgākas un neatliekamākas lietas ir - dot vai nedot šprices un kondomus ieslodzītajiem, šūmēšanās par Jurašu, nabadziņa Gobzema atstumtība un tamlīdzīgi " ekstrā" risināmi jautājumi. Kas var nosaukt kādu svarīgu VISAI TAUTAI svarīgu jautājumu,ko valdība būtu risinājusi pēdējās nedēļās?

Atbildēt

Nemiroff

05.02.2019. 19:02

OIK afēristu darba grupas, ekonomikas ministra Arvila Ašeradena vadībā, bezddarbības rezultāts:

Vienlaikus Ekonomikas ministrija lūgs Eiropas Komisijas viedokli par to, vai par atbalstu, kas elektrostacijām sniegts pirms 2007.gada 1.jūlija, būtu nepieciešams atsevišķs Eiropas Komisijas saskaņojums, ņemot vērā, ka informācija par to bija iekļauta EK 2017.gada 24.aprīļa lēmumā par valsts atbalstu SA.431403, kā arī par to, vai būtu atgūstams tas atbalsts, kas izmaksāts elektrostacijām pirms minētā lēmuma spēkā stāšanās.

Atbildēt

Jelgavnieki

05.02.2019. 19:01

RALFIŅŠ ir ļoti alkatīgs....par naudu darīs jebko....arī intrigants un melis...ļoti patīk pie siles.....uzmetīs dēļ naudas jebkuru.

Atbildēt

Reņģēdājs

05.02.2019. 18:57

»

Cionistiskais parazīt Zariņ!

Idiot! Ko vairs dod tavi stulbie jautājumi, ja, OIK līgumus laužot, valstij jāizmaksā 3 miljardi €! Neviens idiots to negrib saprast. Gan Kampars, gan Ašeradens - abu ekonomikas ministrijas vadības laikā radās šie līgumi! Nosistiet tos suņus, parazītus


Protams, ka galējs populisms. Zariņš labi zina, ka pie milzīgā lobija visās varas struktūrās no kampēju puses OIK nevar atcelt pāris mēdešu laikā, - varbūt pāris gados, un arī tad mums tas nemaksās lēti

Atbildēt

Cionistiskais parazīt Zariņ!

05.02.2019. 18:41

Idiot! Ko vairs dod tavi stulbie jautājumi, ja, OIK līgumus laužot, valstij jāizmaksā 3 miljardi €! Neviens idiots to negrib saprast. Gan Kampars, gan Ašeradens - abu ekonomikas ministrijas vadības laikā radās šie līgumi! Nosistiet tos suņus, parazītus!

Atbildēt

lauķis

05.02.2019. 17:22

Viss tas OIK ir kriminālnoziegums , un izejot no tā būtu jārisina visi no tā izrietošie jautājumi , pie nosacījuma ja šī ir tiesiska valsts.

Atbildēt

jaajaa

05.02.2019. 17:16

..."Ekonomikas ministrijas ieskatā tiesiskuma jautājumā ir nepieciešams neatkarīgs trešās puses izvērtējums."...atcelt tūlīt un miers!...pēc tam lai ES tiesa lemj...tā arī būs "trešā puse"...:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....