Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

28.05.2018. 02:05

»

biruta

Mūsu Daugavas HES kaskāde pavasaros saražo vairāk elektroenerģijas nekā Latvijai nepieciešams. Un kopējais Daugavas HES devums ir 40-50 % ( zaļā enerģija) no Latvijai vispār nepieciešamās elektroenerģijas. Kam bija vajadzīgs tas OIK. Tā ir noziedzīga naudas izkrāpšanas shēma, kurai pamatus lika NA priekšstāvis...


OIK, tas nav NA izdomājums, to jau sen piemēro visās normālās valstīs. Tā ir valsts subsīdijas, enerģētikas nozarēs, kuras nepieciešams attīstīt. Gandrīz visur atbalsta saules enerģijas ieguvi, tikai Latvijā, kur pie varas tikuši Vienotības prokremliskie zagļi un fekāliju stumdītāji, iespējams, kas tāds, ka patērētāji spiesti maksāt OIK par elektroenerģiju, kas saražota no importētās gāzes. Kad izpildīsi nāvessodus par valsts ekonomikas graušanu pirmos neaizmirstu čekas kājslauķus, morālos kropļus, gazpromizatorus: Dombrovski un Kamparu!
Kas attiecas uz Daugavas HES kaskādi, neesmu vēl dzirdējis, ka Norvēģijā benzīnu dotu par velti, norvēģi par to maksā vēl vairāk nekā mēs. Elektrība tur arī nav par brīvu, tomēr tur tāpēc neviens neierosina nogalināt normālus politiķus.

Atbildēt

Moyartr

27.05.2018. 20:37

»

Uldis

Prokremliskiem zagļiem un pidrillām šobrīd SC vilkt koalīcijā traucē vēlēšanu tuvums. Kā zināms, saskaņieši: Rinkēvičs, Kozlovskis un Ķirsis jau bija zem SC sedziņas un gaiss tiem likās tur tīri labs, čekas kropļi: Pabriks un Štokenbergs gribēja, lai būtu koalīcija ar staļinistiem, bet Āboltiņa un Ēlerte...


Pēdējā rindkopa ir Tavas latvju kultūras paraugs? :)
Lamāties Tu proti kā tāds fūrmanis, bet uz uzdotajiem jautājumiem gan ... Nožēlojami. Atkārtoju. Kā VL/TB/LNNK biedru - gaišo politiķu reputāciju ietekmē atrašanās vienā koalīcijā ar Tevis pieminētajiem pidrillām, staļinistiem, utt.? Vai Tavuprāt viss ir nevainojamā kārtībā? Ja viss kārtībā, tad es kārtējo reizi iesmaidu par to. Nu, nesaprotu, patiešām, kurš no variantiem ir īstais?
1. Mūsu nacionālisti vienmēr pielāgosies konjunktūrai un, vicinot karogus, nekad neaizmirsīs to, kas ir izdevīgi. Izdevīguma labad sēdēs pie viena galda vienalga ar ko - putinistiem, staļinistiem, utt.
2. Ir pilnīgi aprobežoti, jo nesaprot to, kā no malas izskatās šāda "koalīcija" un viņu dalība tajā. Muldot par nacionālo stāju, paši ir gatavi locīties, kam vien tas ir konkrētajā brīdī izdevīgi.
3. Tēlo muļķus, jo tā var turpināt sēdēt iesildītajos Saeimas, u.c. krēslos.
Un vēl viens neatbildēts jautajums. Ko NA reālu (par bezrezultatīviem procesiem tipa "Saeimas balsojumi" man intereses nav šajā sakarā) ir IZdarījuši latviešu labā. Pasvītroju - IZdarījuši nevis vienkārsi darījuši!!! Ceru, ka Tu, podsobkā netaisītais, latviešu valodu saproti labi un atšķirību starp šiem diviem jēdzieniem "darīt" un "IZdarīt" saproti. :)

Atbildēt

biruta

27.05.2018. 17:52

Mūsu Daugavas HES kaskāde pavasaros saražo vairāk elektroenerģijas nekā Latvijai nepieciešams. Un kopējais Daugavas HES devums ir 40-50 % ( zaļā enerģija) no Latvijai vispār nepieciešamās elektroenerģijas. Kam bija vajadzīgs tas OIK. Tā ir noziedzīga naudas izkrāpšanas shēma, kurai pamatus lika NA priekšstāvis Strods no Jelgavas, kā bijušais ekonomikas ministrs (2006) un Kalvītis premjerministrs, kas tika atlaists, bet neatkāpās no amata, kamēr nesakārtoja visus papīrus savas sievas OIK biznesam. Un no 2006 gada visas pie varas esošās partijas atbalstīja un piedalījās šis noziedzīgās shēmas realizācijā, tadā veidā nodrošinot slēpto partiju finansēšanu. Na, Vienotība, ZZS slēpa arī šo pasākumu no žurnālistiem, vai tiešām arī viņi visus šos 12 gadus būtu klusējuši? Tā ir valsts ekonomikas graušana par ko pienākas nāves sods. Un vai vispār tiem neliešiem ir tiesības piedalīties nākošās Saeimas vēlēšanā? Un ja kāds vēl par viņiem balsos, tad tā būs lembergija 2

Atbildēt

Valdis

27.05.2018. 11:52

Nekad vēl neesmu bijis uz Saeimas vēlēšanām kopš neatkarības atgūšanas, jo nekad neesmu ticējis šiem pārkrāsotajiem komunistiem. Šoreiz beidzot iešu un nobalsošu tieši pat Zariņu, jo viņš vienīgais vismaz cenšas vilkt gaismā tautas apagšanas shēmu. Pārējos izsvītrošu, pat apzinoties, ka tik un tā šajā partiju diktatūrā tam nav nekādas jēgas.

Atbildēt

Uldis

27.05.2018. 11:15

»

Moyartr

... un vēl gribētos saprast (tik tiešām nesaprotu), kā Tevis pieminēto "politiķu reputāciju" vairo iesalniekdombravu sēdēšana pie viena koalīcijas galda ar "fekāliju stūmējiem" un ... no Vienotības? :) :) :) Gaidīšu skaidrojumu! Nepacietīgi


Prokremliskiem zagļiem un pidrillām šobrīd SC vilkt koalīcijā traucē vēlēšanu tuvums. Kā zināms, saskaņieši: Rinkēvičs, Kozlovskis un Ķirsis jau bija zem SC sedziņas un gaiss tiem likās tur tīri labs, čekas kropļi: Pabriks un Štokenbergs gribēja, lai būtu koalīcija ar staļinistiem, bet Āboltiņa un Ēlerte pieļāva tādu iespēju. Ja vēlēšanās Vienotība ar SC dabūtu vairākumu, apvienošanās notiktu bez vilcināšanās.
"Sēž pie viena koalīcijas galda"!!! Tas nav krogā Vienotības pidrillu apmaksātais galds, ka pie tā nevarētu sēdēt. Varbūt visiem latviešiem būtu jāpamet Latvija, tāpēc, ka tu, krievu garnizona "podsobkā" taisītais bastard, šeit smirdi?

Atbildēt

Moyartr

26.05.2018. 14:50

... un vēl gribētos saprast (tik tiešām nesaprotu), kā Tevis pieminēto "politiķu reputāciju" vairo iesalniekdombravu sēdēšana pie viena koalīcijas galda ar "fekāliju stūmējiem" un ... no Vienotības? :) :) :) Gaidīšu skaidrojumu! Nepacietīgi!

Atbildēt

Moyartr

26.05.2018. 14:47

... tik vien kā izrādīšanās labāko Brežņeva laiku paraugu garā.

Atbildēt

Moyartr

26.05.2018. 14:46

»

Uldis

Savas "ņebiļicas", bez kādas konkrētības, vari stumt Ušakova eļektoratam, nozombētiem iedzimtiem dzimtcilvēkiem. Protams, ka nacionāli noskaņotiem cilvēkiem nav nekāda goda lieta spiest roku antikulturālam Meļņika un Zaharjina dežūrvoldiņam, Putina mauķelei, WWII staļinisma un GULAG apoloģētam...


Ha, ha, ha, tad tāpēc jūsējie tur sēž! :) :) :) Kautrējos jautāt, bet, ja Vienotība gribētu "koalīcijā ievilkt SC", kas viņiem varētu traucēt to darīt? Vai varbūt no jūsējiem tur kkas ūberatkarīgs? :)Nevajag man te makaronus uz ausīm kabināt, saki labāk, ka silts krēsls ar labu algu ... un lielais nacionālisms pamazām kļūst sekundārs. Vai variants Nr. 2 - kamēr ir iespēja mēzt ar mēli, tikmēr "esmu nacionālists", bet, kad jāpieceļ muguras turpinājums no krēsla, tad "kaut kā negribas". :) Lai gan, kā jau teicu, ne agrāk, ne tagad NA ar sevišķu centību "aizstāvamo" latviešu lološanā nav izcēlusies.

Atbildēt

Uldis

26.05.2018. 14:26

»

Moyartr

... jums tur, NA ir viens tāds kandidāts Rīgas kandidāts pašvaldības vēlēšanās, liels brīvās cīņas entuziasts un treneris. :) Nebūtu slikti (ja jau par reputāciju runājam) jūsu vadībai painteresēties, kā šis cilvēks mēdz (ne-)maksāt par saņemtajiem pakalpojumiem dažādiem komersantiem. :) Citastarpā - ...


Savas "ņebiļicas", bez kādas konkrētības, vari stumt Ušakova eļektoratam, nozombētiem iedzimtiem dzimtcilvēkiem. Protams, ka nacionāli noskaņotiem cilvēkiem nav nekāda goda lieta spiest roku antikulturālam Meļņika un Zaharjina dežūrvoldiņam, Putina mauķelei, WWII staļinisma un GULAG apoloģētam.
Prokremliskie zagļi un fekāliju stumdītāji to vien gaida, lai NA "parādītu stāju" un tad varētu koalīcijā ievilkt SC.

Atbildēt

Moyartr

26.05.2018. 13:35

... jums tur, NA ir viens tāds kandidāts Rīgas kandidāts pašvaldības vēlēšanās, liels brīvās cīņas entuziasts un treneris. :) Nebūtu slikti (ja jau par reputāciju runājam) jūsu vadībai painteresēties, kā šis cilvēks mēdz (ne-)maksāt par saņemtajiem pakalpojumiem dažādiem komersantiem. :) Citastarpā - arī latviešiem. :)

Atbildēt

Moyartr

26.05.2018. 13:29

»

Uldis

Tomēr tu, ar īpaši īpašām vajadzībām, nepievērs sabiedrības uzmanību negācijām, drīzāk gan aizstāvi tās prokremliskās padlas un fekāliju stumdītājus, kas apzog valsti. Kāpēc gan normāliem politiķiem būtu jāmaitā sava reputācija, aizstāvot Krievijas organizētās noziedzības un čekistu banku, kas Latvijā...


NA nav koalīcijā ar Vienotību Saeimā? :)
Ko jūsējie tur sēž ar viņiem pie viena galda, ja Vienotība tik slikta? Varēja taču parādīt stāju! :)
Zatlers slikts? Nuuuuu, es vēl atceros vienus 18. novembra svētkus pie Brīvības pieminekļa, kur iesalniekdombravas grūstīdamies stāvēja rindā un spraucās viens otram un citiem garām, lai saņemtu no "Zatļera" rokasspiedienu un apsveikumu svētkos, kurus tas, apsardzes pavadīts toreiz dalīja katram, kurš vien gribēja un bija ieradies. Kā tādi pionieri pie Brežņeva pēc bučas. :) Tai pat laikā kopējā barā atradās cilvēks, kurš pasniegto "prezidenta" roku neaiztika, apgriezās un aizgāja, parādot savu stāju un attieksmi, Bet ar jūsu VL tam cilvēkam nenija un nav nekāda sakara, - es viņu pazīstu, jo bijām tur kopā.

Atbildēt

Uldis

26.05.2018. 12:41

»

Moyartr

Jautāju trešo reizi. Ko jūs, nacionālisti, latviešu labā esat izdarījuši vispār? Uzmanību pievērs nav malku cirst. To pat riteņkrēslā sēdošs invalīds ir spējīgs darīt


Tomēr tu, ar īpaši īpašām vajadzībām, nepievērs sabiedrības uzmanību negācijām, drīzāk gan aizstāvi tās prokremliskās padlas un fekāliju stumdītājus, kas apzog valsti. Kāpēc gan normāliem politiķiem būtu jāmaitā sava reputācija, aizstāvot Krievijas organizētās noziedzības un čekistu banku, kas Latvijā atmazgā naudu, caur kuru Krievija finansē starptautisko terorismu un tirgojot uzturēšanās atļaujas, ievazā valstī papildus Šlesera, Zatļera un Dombrovska sugas brāļus: bandītus un čekistus?
"Neko nedara"? Neesi redzējis Saeimas balsojumus? Kurš bija pret, lai krievu armijniekus un to ģimenes locekļus atstātu Latvijā un privilēģijām tiem, kurš bija pret Pilsonības likuma, kas dod iespējas miljardam nēģeru, pus miljardam arābu, divi simti miljoniem šudru un simts miljoniem krievu perspektīvē iegūt pilsonību, "0", variantu, kurš pieprasīja Solncevas stipendiāta, Kozlovska, demisiju pēc viņa dalības krievu fašistisko izdzimteņu rīkotā 16. marta vandālisma aktā, kurš bija pret Putina favorīta, krievu armijnieka atvases, Vējoņa, nonākšanu preža krēslā, kurš konsekventi iestājas par izglītību latviešu valodā, kurš visus gadus ir par čekas maisu publicēšanu?
Es arī esmu par to, lai NA noalgotu šāvēju brigādi, kas atrisinātu visu LC, LPP, ZRP un Vienotības neliešu problēmu, piekrītu, ka ir vēl daudz nepilnību, tomēr esmu pārliecināts, ka politikā nāks arī radikāli spēki, kas to visu izdarīs. Nevar visu prasīt no vienas mērēni kreisi centriskas partijas.

Atbildēt

Moyartr

26.05.2018. 12:07

... tā vienkāršā iemesla dēļ, ka jūsu vadība ne uz ko vairāk par nakts lāpu gājieniem, lēkāšanu tautiskā apģērbā un vēl dažām lietām, kuras jūsu "aizstāvētās" tautas liktenī nemaina neko, nav spējīga.

Atbildēt

Moyartr

26.05.2018. 12:04

... varbūt jūs aizstāvējāt LV suverenitāti, kad notika rupja iejaukšanās no ārienes ABLV sakarā?
... varbūt jūs aizstāvējāt tomēr savus latviešus pret OIK izkrāpšanas shēmām?
... varbūt ko citu esat darījuši brīžos, kad latviešiem vajadzēja aizsardzību no pieminētās Vienotības un pārējiem?
Nē, dārgais draugs, jūsu dombravdzintarparādnieki Saeimā atsēdēja savus Jūdas grašus (par klusēšanu un neiejaukšanos šīs valsts "Lielo" rebēs) un nedarīja pilnīgi neko.

Atbildēt

Uldis

26.05.2018. 09:04

»

Moyartr

Es tiku uzdevis konkrētu jautājumu. Ar ko Saeimā, izņemot politisko masturbāciju, nodarbojas NA? Nav, ko pateikt? Nu, redzi, man arī trūktu, ko atbildēt, ja kāds pajautātu, ko tad NA ir izdarījusi latviešu labā? Vaukšķēt austrumu virzienā, - to, jā, redzu nepārtraukti! Tad viņi ir latviešu nacionālisti...


Skaids, kas esi, jo homo sapiens nekad nelietos tādu apzīmējumu, kā "rusofobs". Ko nozīmē "austrumu virzienā"? Manā izspratnē austrumu virzienā, es saprotu 35% pasaules ekonomijas, kur Krievijas daļa ir 1,5% un viss pasaules ļaunums, kur krieviem ir monopols. Es esmu nacionālists, principiāls un dedzīgs latvju aizstāvis un es vēršu sabiedrības uzmanību uz tās rusofīliskiem apzadzējiem.

Atbildēt

Moyartr

26.05.2018. 02:56

»

Uldis

Piebremzē tavējos prokremliskos izdzimteņus. Ja nebūtu NA, sen jau būtu Vienotības/SC koalīcija un latvieši varētu taisīties uz Sibīriju nāvei no bada un akstuma


... un šo propagandu pietaupi prātu paizkūkojušiem penzionāriem un pamatskolniekiem. Tie varbūt noticēs. :)

Atbildēt

Moyartr

26.05.2018. 02:54

»

Uldis

Piebremzē tavējos prokremliskos izdzimteņus. Ja nebūtu NA, sen jau būtu Vienotības/SC koalīcija un latvieši varētu taisīties uz Sibīriju nāvei no bada un akstuma


Es tiku uzdevis konkrētu jautājumu. Ar ko Saeimā, izņemot politisko masturbāciju, nodarbojas NA? Nav, ko pateikt? Nu, redzi, man arī trūktu, ko atbildēt, ja kāds pajautātu, ko tad NA ir izdarījusi latviešu labā? Vaukšķēt austrumu virzienā, - to, jā, redzu nepārtraukti! Tad viņi ir latviešu nacionālisti vārdos, bet rusofobi darbos? Tā izskatās man, jo devums latviešiem tiecas uz nulli. Ar OIK - tieši tas pats. Nu, kur tad ir visi principiālie un dedzīgie latvju aizstāvji? Dombravas, dzintari, iesalnieki? Vai varbūt OIK tikai krievvalodīgie maksā?

Atbildēt

Motartr

25.05.2018. 17:15

»

Uldis

OIK afēras beneficiāri ir tavējie Vienotības prokremliskie zagļi un fekāliju stumdītāji, SC sugas un saprāta brāļi, NA ar to nav nekāda sakara. Kādus jautājumus, krievu garnizona "podsobkā" taisītais invaļid, Zariņš uzdod NA


Ko tad NA dara tur, Saeimā, sēžot kopā vienā koalīcijā ar "Vienotības prokremliskajiem zagļiem un fekāliju stumdītājiem"? Mast*rbē bez apstājas, ka neko ne redz, ne dzird? Nu, takšu varēja pamācīt koalīcijas partnerus nacionālākai domāšanai un attieksmei pret latvju vienīgi vietu, kur runāt savā valodā? Ko tur, Saeimā, dara visi tie dzintardombravparādnieki? Algu saņem? Ko vēl?

Atbildēt

Uldis

25.05.2018. 10:33

»

Moyartr

Es saprotu, Uldi! Šito šmuci! NA (tavējie) pie varas, koalīcijas padomē tusējas, bet te šitāāāāds fušieris! :) Nu, pavisam nelaikā, ne? Kā tagad tavējie dzintari ar dombravām lai mierīgi lāpu gājienos iet, kad SC maitas šitādus jautājumus uzdod


OIK afēras beneficiāri ir tavējie Vienotības prokremliskie zagļi un fekāliju stumdītāji, SC sugas un saprāta brāļi, NA ar to nav nekāda sakara. Kādus jautājumus, krievu garnizona "podsobkā" taisītais invaļid, Zariņš uzdod NA?

Atbildēt

Moyartr

24.05.2018. 23:19

»

Uldis

Tu esi prokremlisks izdzimtenis, latviešus nīstošs kuces bērns, kurš atbalsta Ušmerika veikto rīdzinieku apzagšanu par simtiem miljonu un Rīgas padarīšanu par netīru un atpalikušu krievu sādžu, no kuras izspiesta latviešu valoda...


Es saprotu, Uldi! Šito šmuci! NA (tavējie) pie varas, koalīcijas padomē tusējas, bet te šitāāāāds fušieris! :) Nu, pavisam nelaikā, ne? Kā tagad tavējie dzintari ar dombravām lai mierīgi lāpu gājienos iet, kad SC maitas šitādus jautājumus uzdod? :)

Atbildēt

Pilns mēness,

24.05.2018. 19:51

»

Ješka no korupcijas biroja

Kas tas ir KPVK


Pulkveža Brieža ielā 12, piektdienās:

Korporatīvo
Projektu
Vadības
Komiteja

Atbildēt

Jozefs

24.05.2018. 14:52

Tur ir jābūt riktīgiem pautiem, lai elektroenerģiju, ko HESos saražo par 1centu/kw tautai pārdotu par 18 centiem/kw. Slava tautas aplaupītājiem un Latvijas ekonomikas grāvējiem -Vienotībai un pārējai bandai.

Atbildēt

Uldis

24.05.2018. 11:01

»

Uldīti

Ātri salāpies un pie psihiatra uz pieņemšanu


Par tēmu tev, krievu garnizona "podsobkā", taisītam organismam, ar īpašām vajadzībām, nekas nav bilstams?

Atbildēt

Uldis

24.05.2018. 10:41

»

Risinājums

Visi patērētāji , kā viens, individuāli, varam sūtīt ierakstītu vēstuli eknomikas ministram ar pieteikumu , lai atceļ nelikumīgos OIK maksājmus, un visi kā viens atsakāmies maksāt par elektroenerģijas rēķiniem līdz maksājumi netiks atcelti. Pietiks ar nemaksāšanu vienu - divus mēnešus, lai vezums mudīgi...


Jokains esi? Patērētāji pārmaksāja par elektroenerģiju 290 miljonus tikai pagājušā gadā. Jādomā, ka Vienotībai no tā tika vismaz 25%. Tagad iedomājies, ja noziedznieku firmas pieprasīs no Dombrovska, Kampara, Pavļuta un Ašerādena atpakaļ naudu, ko tās iztērējušas par nelikumīgi izsniegtām OIK atļaujām, ko Savickis izdarīs ar morāliem kropļiem, Latvijas ekonomikas kapračiem: Dombrovski un Kamparu, ja tiks pārtraukta TECII 2. kārtas darbināšana?

Atbildēt

Uldīti

24.05.2018. 10:32

Ātri salāpies un pie psihiatra uz pieņemšanu !

Atbildēt

Jānis

24.05.2018. 10:27

Nu , kā lai nebalso par Zariņu , par SC !

Atbildēt

Uldis

24.05.2018. 10:27

»

Iesaku

Saeimas vēlēšanās balsot par tiem, kuri ir pārstāvējuši jūsu intereses vislabāk. Es par I. Zariņu


Tu esi prokremlisks izdzimtenis, latviešus nīstošs kuces bērns, kurš atbalsta Ušmerika veikto rīdzinieku apzagšanu par simtiem miljonu un Rīgas padarīšanu par netīru un atpalikušu krievu sādžu, no kuras izspiesta latviešu valoda..
Novēlu tev, pirms pakārties, uzzināt, ka esi palicis pēdējais savā dzimtā!
p.s. jau tikai par vienu kara noziedznieku, civilizācijas padibeņu, rīkoto 9. maija šabašu, miljardu tādu, kā tu, būtu taisnīgi pakārt kara tribunālā turpat karātavu laukumā.

Atbildēt

vinnijs puks

24.05.2018. 09:49

Es arī balsošu par Zariņu

Atbildēt

Kaa tiesa lems

24.05.2018. 09:20

Var jau augljot arii saals raktuvees, radot sabiedriibai noderiigus saaliijumus.

Atbildēt

lauķis

24.05.2018. 06:04

»

Z

Naktī redzēju sapni, ka Āšeradans sāls raktuvēs sāli rok strīpainā uzvalciņā. Saka, ka esot sapņi, kas piepildās. Būtu labi, ja šis būtu no tiem


Jā , labs sapnis , bet , partijnieku/augļotāju sistēma savējos aizstāv un aizstāvēs.

Atbildēt

Z

24.05.2018. 00:21

Naktī redzēju sapni, ka Āšeradans sāls raktuvēs sāli rok strīpainā uzvalciņā. Saka, ka esot sapņi, kas piepildās. Būtu labi, ja šis būtu no tiem.

Atbildēt

mira

24.05.2018. 00:05

viš i noziedznieks,un kā tāds kopā ar visu kamariļļu tiks tiesāti.Tā būs skaista diena.

Atbildēt

Risinājums

23.05.2018. 23:50

Visi patērētāji , kā viens, individuāli, varam sūtīt ierakstītu vēstuli eknomikas ministram ar pieteikumu , lai atceļ nelikumīgos OIK maksājmus, un visi kā viens atsakāmies maksāt par elektroenerģijas rēķiniem līdz maksājumi netiks atcelti. Pietiks ar nemaksāšanu vienu - divus mēnešus, lai vezums mudīgi iekustētos un tie OIK tiks atcelti. Neviens mūsu vietā to izdarīt nevar, viss pašu rokās. Tie vēstuļu plūdi būs tik milzīgi, ka nākošreiz , stipri padomās pirms pieņemt kārtējo shēmu, vajag taču beidzot pārmacit tos shēmotājus.

Atbildēt

Iesaku

23.05.2018. 21:59

Saeimas vēlēšanās balsot par tiem, kuri ir pārstāvējuši jūsu intereses vislabāk. Es par I. Zariņu.
P.S. Esmu latvietis, rīdzinieks.

Atbildēt

apsurds

23.05.2018. 20:37

Veci kuri kurina OIK stacijas ar skeldu apzog TAUTU divas reizes,jo skelda /koks/jau ir tautas manta un bagatiba.

Atbildēt

RTU Goda doktors (2014)

23.05.2018. 20:12

OIK staciju pieslēgumu projektus apstiprināja mana KPVK, ar Vienotības EM valsts sekretāru atbalstu.

Atbildēt

novēlu

23.05.2018. 19:10

Lai tev Zariņ veicas cīņā pret netīrās Vienotības netīrajām afērām!

Atbildēt

gg

23.05.2018. 17:43

»

Art

Nu ko Jūs par to Ašraden


Lai apzagtu tautu, ir jābūt pautiem. Tie ciniskie Vienotības un ZZS mēsli man atgādina Putina raškas eliti. Viņi vēl grib šajā korupcijas midzenī atgriezt ekonomiskos bēgļus, ha hā!

Atbildēt

Art

23.05.2018. 17:30

Nu ko Jūs par to Ašraden!
Tas taču nav vecis, bet nekatrā būtne, bez pautiem, nav ministrs un rīcībspējīgs OIK lietā ieviest reālu taisnīgumu un līdz ar to pats piedalās šai latvijas cilvēku apzagšanā

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...