Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to kilo

29.04.2018. 14:52

Tieši tāpat DP uzcepa kaut kādu Rodiju Rododonderu, kurš ar plakātu vazājās JKP izrādē un viņu aizturēja, tiesa attaisnoja. Tā visa ir DP akcija celt JKP nozīmību sabiedrībā.

Atbildēt

to kilo

29.04.2018. 13:33

Visa tā banda ar ņirdzīgi smaidīgo Jurašu, bālo, pustrako, LSD tabletes sarijušo Potapovu, Bordānu no Latvijas ceļa laikiek, francūža fizionomiju ir puskilo sūdu vērta, jo mērķis tiem Latvijas tautas, nevis latviešu tautas intereses. Pat Latvijas tautai neko nevar dot, jo nevienam nav receptes, kā Latvijai sevi izvilkt no parādiem.

Atbildēt

to kilo

29.04.2018. 13:30

Miljonu kukulī piesolīja Jurašam. Jurašs informēja ģenprokuratūru. Tā, Juraša vārdiem runājot, nereaģēja. Tad par it kā valsts noslēpuma izpaušanu pret Jurašu uzsāka kriminālprocesu, ko izbeidza. Tad vēl nezināmi spēki, visticamāk, DP, kur Jurašs bijis operatīvais darbinieks, likuši ie Jurašam politikā ar Bordānu un Potapovu.

Visu šo sasummējot, izskatās, ka visa lieta ar kukuļa solīšanu Jurašam ir vai nu DP pārbaude pirms virzīšanas VDK metodēm politikā, vai vispār DP seriāls, lai celtu Juraša reitingu.

Atbildēt

nu ja

28.04.2018. 23:30

»

Lapsa neiet

politikā! Jurašs, Potapova, Bordāns ir DP Trojas zirgs


lapsa neiet politikā tāpēc ka nav pat zirgābola vērta.

Atbildēt

kilo

28.04.2018. 15:17

Osinovskim tik tiešam nav ko pateikt,jo Jurašs ar Strīķi,ir patiesi izmeklētāji,redzi to 1.mil.kukuli Jurašs nepieņema,un tāpēc nav ko teikt.un Osinovskis ir spēigs izdomāt visu nekrietno pret Jurašu.

Atbildēt

hvz

28.04.2018. 09:24

»

Y

Osinovskis ir nulle un tiesàjamais


Nu nulle viņš var būt tikai tad, ja kāds no partneriem uzošņās ka kaut ko tādu ir darījis.

Atbildēt

IR

27.04.2018. 21:44

Man ir kompromitējoša informācija par Ozoli. Stāstīšu jūlijā!

Atbildēt

Lapsa neiet

27.04.2018. 21:27

politikā! Jurašs, Potapova, Bordāns ir DP Trojas zirgs.

Atbildēt

nūjā

27.04.2018. 20:04

Man arī ir kompromitējoša informācija par Lapsu, bet es to nestāstīšu... pagaidām.

Atbildēt

-āns

27.04.2018. 18:39

Jaunajā konservatīvajā partijā biedrs, kurš noslēpj savu nopiršanos ar skaļu noklepošanos ir stratēģisks kalkulētājs.

Atbildēt

TV 24

27.04.2018. 17:22

Jurašs klārēja, ka viņam likts iet politikā. Kas lika, uz šo jautājumu klusēja.Smaidīja un tēloja muļķi. Tas - muļķa tēlošana un smaidīšana viņam ir simptomātiska.

Atbildēt

Juris Rancāns

27.04.2018. 16:46

Es par Juri!

Atbildēt

formula

27.04.2018. 16:34

»

UHH

Viss var būt. Bet, redz,sagribējās līst politikā ar lozungu "Godīgais


Nebrīnītos ,ja tie,no kuriem šis sistemātiski ņēma par krišām un ņēma kā rešaļščiks ,bet "paņēma un pārmeta" ,tagad ,kad izdzīts no knābja ,lika šim kaut kur iekortelēties,lai atstrādātu.Citādi bratva....Ģodīgais"? Nu ,ja-viņa uzvārds jau sen ir sinonīms blēdim.

Atbildēt

X

27.04.2018. 16:09

Nemaz nebrīnīšos, ja tā būs taisnība. Tādam kā Jurašs bija un ir jārēķinās, ka ne jau tikai viņš būs tas, kas te tagad vāca un vāks informāciju, kompromatu, par citiem. Arī par viņu tiks vākts. Un svēto jau tādā vidē nav. Bagātajam igauņu Osinovskim noteikti pietiek līdzeķļu, lai noalgotu labu labos informācijas un kompras vācējus.

Atbildēt

formula

27.04.2018. 15:26

»

UHH

Un kā ar Juraša uzbraucienu Vaškēvičam? Vai tas nenotika tad, kad Vašķēvičs paprasīja Jurašam atdot aizdoto naudiņu? Nu ļoti jau neparsts cilvēks - sevišķi viņa sieva


Sieva ? Vai tā nebija riža babusja,kuru blēdis zirgu puisis kopā ar blēžiem no stoļicas domes par krišu iekortelēja uz nodokļu maksātāju rēķina brīvostā neko nedarīt un saņemt milzīgu bablo ?
Zirga puisim esošās kaut kādas kompras ir fufelis. Pret viņu-gan nopietni ! Un ilgi šim blēdim būs jāatstrādā saņemtie piķi,ja ne vek svobodi ņevidaķ ! Un tie gadījumi,kad ņemšana kļuva riskanta un nācās skaļi zaglim iebļauties-ķeriet zagli , netiks ņemti vērā.

Atbildēt

faktiņš

27.04.2018. 14:27

»

rakstiņš

Lato, jūs drīz publicēsiet arī Lemberga daiļ*iršanas rakstus


lapsa jau sen apkalpo visus kas pasola jūdasgrašus. arī lembergu. ilgi un regulāri.

http://www.pietiek.com/raksti/lemberga_vedejtevs_vai_liecinieks__kurs_isti_nosaka_dzelzcela_attistibu

Atbildēt

agents

27.04.2018. 10:38

Nevajag but naiviem. Informacija un kompromati ,kuri ir bijuso knabistu riciba ir kapitals , kas gada par vinu drosibu un partijas drosibu.

Atbildēt

UHH

27.04.2018. 10:18

Un kā ar Juraša uzbraucienu Vaškēvičam? Vai tas nenotika tad, kad Vašķēvičs paprasīja Jurašam atdot aizdoto naudiņu? Nu ļoti jau neparsts cilvēks - sevišķi viņa sieva.

Atbildēt

savādnieks

27.04.2018. 10:13

»

Oļegam

nav pierādījumu,tāpēc neizpaudīs?Nu jau paliek smieklīgi


Neaizmirsti,Oļegs ir biznesmens un ''bumbu'' nometīs kad viņam būs izdevīgi.

Atbildēt

Vērotājs

27.04.2018. 10:11

Stils łoti atgādina interviju kas bija publicēta Astonkājī! Tiem kas zin izdevuma autorus un mērkus nebūs grūti savilkt paralēles. Kam bija izdevīgs Astonkājis? Kam ir izdevīgs šis par neko. (Pauze) utt. Man nāk prātā trīs burti ZZS

Atbildēt

Viss norāda uz Krievijas FSB,

27.04.2018. 08:54

no kuriens kājas aug arī Annai Potapovai un Bordānam, kuram pielaide valsts noslēpumiem vēl šodien.

Atbildēt

oui

27.04.2018. 08:53

zēniņi spēlejas

Atbildēt

zaglis murmulis

27.04.2018. 08:15

kad nav ko teikt, tad nevajag virināt žaunas. Ka Jurašam ir informācija par 'lieliem' ļaudīm jeb lieliem zagļiem, tas varētu būt taisnība.

Atbildēt

vot

27.04.2018. 08:14

nu pavisam valdošā kliķe nobijusies!

Atbildēt

hvz

27.04.2018. 08:06

Ja jau puisim ir bumba pret Jurašu, tad lai viņa partneri aizdomājas kādas bumbas Osinovskis ir savācis par viņiem.

Atbildēt

Burtnieki

27.04.2018. 07:53

Vajag izveidot vienu koordinācijas centru, kuram sabiedriba var ziņot par visiem tai zināmajiem Strikes un Jurasa noziegumiem, sadarbibas partneriem, tumšās pagātnes rēgiem, kā norakstīja caur saviem aģentiem uz papīra operatīvo piķi, kā sarunāja ar prokuroriem un tiesnešiem par vēlamo lietu virzību utt.,u.c.,u.tml.

Atbildēt

tā tas turpinās

27.04.2018. 07:41

Bet vairākas daudzdzīvokļu ēkas šī ģimenīte būvē.
Ne katra ģimene to ar aldziņu var izdarīt.
Paskatieties īpašumus!

Atbildēt

rakstiņš

27.04.2018. 07:27

Lato, jūs drīz publicēsiet arī Lemberga daiļ*iršanas rakstus?

Atbildēt

Oļegam

27.04.2018. 07:23

nav pierādījumu,tāpēc neizpaudīs?Nu jau paliek smieklīgi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...