Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ar 2019. g. likumdošanas izmaiņām -

15.01.2020. 08:43

»

švamme

prezidents ir nācis no vienotības dzīlēm.taču vienotība jaunā ir iepriekšējās vēlēšanās startējusi ļoti vārgi- bez īpaša tautas atbalsta. un tagadējais prezidents vēlas restartēt veco/jauno vienotību pašsaprotami, bet pretēji tautas jau veiktajai pēdējai izvēlei. tur tas suns ir aprakts, ja kāds to ...


visās vēlēšanās redzēsit VDD, SAB izvēlētus cilvēkus, kas uzvarēs vēlēšanās. Un nebrīnieties, ja nezinat, ka CVK vadītājai Cimdara bij. vietniecei piešķirta pielaide valsts noslēpumamiem un balsis saskaitīs pēc VDD un SAB, DP norādēm. Sāciet to saprast! Un bezjēdzīgi ir runāt par tautu, kura ir statisti šai teātrī.

Atbildēt

švamme

14.01.2020. 19:04

prezidents ir nācis no vienotības dzīlēm.taču vienotība jaunā ir iepriekšējās vēlēšanās startējusi ļoti vārgi- bez īpaša tautas atbalsta. un tagadējais prezidents vēlas restartēt veco/jauno vienotību pašsaprotami, bet pretēji tautas jau veiktajai pēdējai izvēlei. tur tas suns ir aprakts, ja kāds to nevar saprast.

Atbildēt

jurisx

14.01.2020. 11:49

Kāds prezidents???? Ieliktenis , nav manas tautas pārstāvis.Pārstāv zaglīgos mafiozos grupējumus....

Atbildēt

Aši Mikropisan!

14.01.2020. 06:19

Lec, lūdzu, Dikļu atejā un lai teu klāra debess! Ārā gan nelien!

Atbildēt

Nemīz pamperos, smagi slimais debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

14.01.2020. 03:02

»

Aši, Mikropisan!

Uz Dikļu ateju! Un nevelcies ārā


Uzdāvini sev smadzenes! Kaut vai zirnekļa vai sūdumušas, ja citas tev par jaudīgu. :D

Atbildēt

interesanti, ka

13.01.2020. 22:01

Eggmaŗzs Kakedajsz, milicijas un čekas stukachzs un pŗovokatoŗs izdrātēc pieqirs-komas debiiloiidz un pusnospŗāgußaiz planpŗatinß, regulari laiza aizkaltußo tirsu savai zoofilo pediņu skapja partneŗei kaķuvecenei lapsai!

Atbildēt

HA!

13.01.2020. 19:23

»

krauklēns

"... Tā gribētos redzēt šai amatā pieticīgu cilvēku ( labākais bija Bērziņš


Tiešām, vissakarīgākais bija Bērziņš.Tikai bez muldamā.Lennarts Meri dabūja ES atmaksāt par izveidoto atpūtas vietu, līdzīgu Kājiņām. Bērziņš nekad neatļāvās darīt ko pretlikumīgu. Un nekļuva par apsmieklu , pieprasot visādas ekstras pat pēc amata atstāšanas. Žēl, ka tik sakarīga VP nekad Latvijā nebūs.

Atbildēt

patiesībā

13.01.2020. 16:33

»

RRR

Neķer kreņķi, draugs...
arī tādam viedoklim ir tiesības būt proponētam, dabiski, tostarp arī dēļ tam, ka zināmiem faktu konstatējumiem nav nekāda pamata iebilst.

Savukārt, attiecībā uz kreņķa ķeršanu - ir sacīts: "Nevajag "ķert kreņķi" par divām lietām - par to, ko var labot (tāpēc, ka VAR to mainīt), un par to, ko nevar labot (tāpēc, ka nav jēgas "cepties" par to, ko NEVAR ietekmēt)." ;)


Un, arī: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

13.01.2020. 16:28

»

švamme

garīgi veselos necenzē


Kas arī bija jāpierāda: "Tiem, kas ir tik negudri, ka atļaujas MELOT, neklātos atļauties uzskatīt citus par vismaz tik pat negudriem, lai noticētu MELIEM."

Savukārt, kā zināms: "Var jau iespējami skaļi un bezgalīgi ilgi dēvēt sū#u par zafti – dēļ tam tas saldāks nekļūs un tīkami smaržot nesāks." ;)))

Atbildēt

hahahaha

13.01.2020. 15:02

Kauns,un kāds vēl kauns!Pieņēmis baru padomnieku,bet tie jau tādi paši.....................

Atbildēt

:):):):):):)

13.01.2020. 12:59

»

zvirbulēns

Un pavisam spēcīga prezidenta uzdevums būtu iedvesmot pilsoņus kopīgam darbam...


Pieticīgais Bērziņš - labs joks!!!!!! Viņš jau bija sašeptējies pirms savas prezidentūras ar Kājiņām un dzīvokļu privatizācijām, utt. Tā kā par pieticīgu viņu nudien nevar dēvēt!

Atbildēt

dzeltenie nezin vārdu-kauns

13.01.2020. 07:19

Baltu rase pasaulē ir gandrīz jau nosista,to jau raksta J.Vecozols Francijā 1927.g.Baltu tautas iet cīņā pret Romu,zaudē cīņu uzvar meli,nodošana un zelts.Nav gan kauna šim dzeltenajam otto.....

Atbildēt

krauklēns

13.01.2020. 03:51

»

zvirbulēns

Un pavisam spēcīga prezidenta uzdevums būtu iedvesmot pilsoņus kopīgam darbam...


"... Tā gribētos redzēt šai amatā pieticīgu cilvēku ( labākais bija Bērziņš)... "

Tas "labākais Bērziņš" vispirms nokāsa tautu ar bankas palīdzību lai pēcāk
varētu tēlot "pieticīgo".
Uzjautrināja ar savu žagošanos pusteikumos :)))

Atbildēt

RRR

12.01.2020. 21:36

»

patiesībā

tu atļāvies izdarīt subjektīvu "secinājumu" par to, ka vari atļauties nepamatoti "uzbraukt" tevis izvēlētam un tev subjektīvi netīkamam iedomātam "oponentam". Un? Kāds no tā labums personīgi tev (ja neskaita tavu visnotaļ savdabīgo tieksmi uz publisku pašapmierināšanos) un kāds no tā profīts jeb "sausais...


Neķer kreņķi, draugs.

Domāšana ir veselīga un noderīgas nodarbe. Es tikai saku, ka šī procesa rezultāti mūsu varnešiem ir dziļi pie viņu taukainajām pakaļām. Apskaties uz finanšu ministru, viņam pilnīgi noteikti nav pilns rubulis, bet kuru tas īsti interesē. Pateica ielikt tādu stulbeni par finanšu ministru un ielika. Un tas, ka kāds domā, ka Latvijas Republikā stulbenis nevar būtu finanšu ministrs, nevienu neuztrauc. Saproti, valdošajiem tas pilnīgi un absolūti neuztrauc. Šķiet, ka viņi pat nav spējīgi šo faktu konstatēt. Viņiem ir svarīgi pēc iespējas labāk noslēpt savu zagšanas afēru fakts zem tepiķa.

Un Tu te - domā, domā, uzbrauciens, uzbrauciens. Piedod, draugs - es tikai konstatēju faktu. Un fakts ir vienkāršs - lielas jēgas no domāšanas nav. Tas ir pat kaitīgi, jo domājoša cilvēka atkskārsme, ka Latvijā valda tādi vājprātīgie, kā Reirs un viņa draugi, tā ir smagi postoši atskārsme. Un viņa partija - tādi paši, jo normāls cilvēks ļaunākajos murgus tādu vājprātīgo pie šī amata nelaistu. Bet re - viņi to nespēj sajēgt. Vai arī tieši otrādi - tas šķiet, tāds melns jociņš, kā paņirgt par Latvijas valsti.

Atbildēt

...

12.01.2020. 20:33

»

patiesos mērķus

jārok Maskavā KGB arhīvā sākot apmēram ar 1972.gadu


Pareizāk būtu sākt ar CIP arhīviem apmēram ar 1917.gadu.Pirmā Rotšilda vizīte Maskavā notika 1968.gadā,1972.gadā sākās žīdu brīvlaišana.

Atbildēt

Nu kāpēc tik pieticīgi?

12.01.2020. 20:16

"esam nesekmīgākā no Baltijas valstīm" - te arī ir tā puspatiesība - precīzāk būtu teikt viena no nesekmīgākajām visā Eiropā.

Atbildēt

patiesos mērķus

12.01.2020. 20:14

»

Nē, Levits mērķtiecīgi

organizēja savu iekļūšanu VP amatā. Patiesis mērķus mēs diez vai uzzināsim, kāpēc Lavits


jārok Maskavā KGB arhīvā sākot apmēram ar 1972.gadu...

Atbildēt

viesis

12.01.2020. 19:48

Precīzi. Diemžēl, mūsu "urrā patriotiem" neinteresē, kāda Latvija ir īstenībā, viņiem liekas, ka ar glaunu prezidentu un viņa limuzīnu pietiek veiksmīgas valsts tēla veidošanai. Acīmredzot tādēļ, ka strādāt, lai valsts būtu un izskatītos veiksmīga, ir pārāk grūti.

Atbildēt

Nē, Levits mērķtiecīgi

12.01.2020. 19:37

»

švamme

"Valsts prezidenta personībai ir nozīme, bet mēs to krietni pārvērtējam...


organizēja savu iekļūšanu VP amatā. Patiesis mērķus mēs diez vai uzzināsim, kāpēc Lavits.

Atbildēt

švamme

12.01.2020. 18:26

"Valsts prezidenta personībai ir nozīme, bet mēs to krietni pārvērtējam."
Kāpēc tāda frāze, kur ir pārvērtēšanas pazīmes?
Nevis mēs pārvērtējam, bet viņš savu cīņu par troni pacēla tādā līmenī (kas raksturīgi visiem narcisiem) ar visādām publiskām izpausmēm, ka augstāk ir tikai Tas Kungs, bet kad Tas Kungs pieticību dalīja, valstsgribulis bij` ieracies rasola bļodā.
Vienīgie, kas ir līdzvainīgi "pārvērtēšanā" ir masu mēdekļi, kā zināms, valdošās šķiras apmaksāti.
Vai nav ironiski, ka vienīgais tautai NEnaidīgais medijs nav reģistrēts Latvijā?
Secinājumus izdariet paši.

Atbildēt

lauķis

12.01.2020. 18:02

Katrs indivīds pats zin, ko darīt, kā darīt, kad darīt,bez partijnieku pamācībām un bez partijnieku vadošās lomas.Indivīdam nav vajadzīgs neviens kurš valdītu pār viņu.Kur paliek indivīda brīvā izvēle?

Atbildēt

zvirbulēns

12.01.2020. 17:59

Un pavisam spēcīga prezidenta uzdevums būtu iedvesmot pilsoņus kopīgam darbam, ....
------------------
Nē, nē, prezidenta uzdevums nav kādus iedvesmot kopīgam darbam! Brīvās sabiedrībās nevajag komjauniešus iedvesmotājus, katrs indivīds pats zin, ko darīt, kā darīt, kad darīt. Prezidentam parlamentārās republikās (visa vara parlamentam) tik viens uzdevums - godprātīgi pildīt tos uzdevumus, kurus viņam uzliek likums - punkts. Labs prezidents būtu tāds prezidents, kura iekšējā ētika neļautu dzīvot tik trekni kā to dara Levits, kā savulaik šmorējās Freiberga. Inaugurācijas ( likums tādu lietu vispār neparedz), braukāšana pa pasauli bez jēgas un nojēgas, rauti, pieņemšanas, bezmaksas koncerti, utt.. Tā gribētos redzēt šai amatā pieticīgu cilvēku ( labākais bija Bērziņš).

Atbildēt

bet nesalīdzināmi daudz interesantāk

12.01.2020. 17:56

»

vēl interesantāk

Vēl interesantāk būtu saskaitīt tos miljonus (gan naudā, gan laikā), ko visādi mēsli izšķērdējuši Latvijas gānīšanai


un arī lietderīgāk (!!!) būtu saskaitīt tos miljardus (gan naudā, gan laikā un visos citos attiecīgi saistītajos resursos), ko visādi "noderīgie idioti", "ietekmes aģenti" un tamlīdzīgi siles cūklopu šķidrie mēsli sistēmiski un sistemātiski vēl joprojām izšķērdē melu un zombēšanas propagandai, kura tikusi sashēmota un tiek piekopta šīs pašreizējās "valsts" / pašvaldības pārvaldes sistēmas un tajā trekni parazitējošo tā dēvēto "varas subjektu" un "patiesā labuma guvēju" absolūti nepamatotas pašslavēšanas un pašglaimošanas izbazūnēšanai.

Atbildēt

manupraat

12.01.2020. 17:55

»

vēl interesantāk

Vēl interesantāk būtu saskaitīt tos miljonus (gan naudā, gan laikā), ko visādi mēsli izšķērdējuši Latvijas gānīšanai


Speciaala Latvijas gaanii'sana nav vajadziiga. To 'loti sekmiigi paveic pa'si valstsviiri ar saviem darbiem. Atliek tikai 'sos darbus atspogu'lot presee un visi valdiibas tro'l'li tad b'lauj, ka tiek gaaniita un nomelnota Latv ija. Vi'ni cen'sas tautai iestaastiit, ka Latviijai kaitiigas ir nevis taas valstsviiru sastraadaataas nejeedziibas, bet gan 'so nejeedziibu atmasko'sana un publisko'sana. Iisteniibaa ir otraadi. Noziedzziibu un nejeedziibu sleep'sana kaitee Latvijai un latvie'su tautai. Bet tie'si ar to nodarbojas muusu valdiibai pietuvinaatie propagandas rupori presee un TV. Iznaak, ka par nodok'lu maksaataaju naudu tiek finanseeti nevis tie masu sazi'nas liidzek'li, kas straadaa Latvijas labaa, bet tie, kuri veic kaitiigu darbiibu pret muusu valsti un tautu.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

12.01.2020. 17:53

Levits un Barkovskis, ir kauna traips ne tikai Latvijai, bet visai pasaulei !

Atbildēt

Atpakaļrāpulis

12.01.2020. 17:42

Kas ir,tas ir,kas nav,tas nav! ( Kārlis Ulmanis)

Atbildēt

hmm

12.01.2020. 17:06

Tie, par kuriem LV proletariātam "nav kauns", patiesībā ir tie bīstamākie!
Vīķe atdāvināja Abreni, spieda uz divvalodību un beigās vēl oficiāli paziņoja Izraēlai, ka Latvijas valsts esot veikusi zvērības pret ēbreju tautu (par to pēdējo LV vēl maksās - ilgi un dārgi!).
Ko turpmākajos 4-8 gados sastrādās svaigais iznirelis, labāk pat nedomāt! Bet sākums ir gana iespaidīgs! :D

Atbildēt

lauķis

12.01.2020. 16:54

Kārtējās Haima Barkovska paustās puspatiesības,nu nav mums nekādas valsts,ir kolonija ar koloniālu valdību un modernā verdzība.

Atbildēt

obligaataas vadliinijas

12.01.2020. 16:52

»

Hmm

Kuru gan tas interesē


lennartmerism meri-demokratu kustibas ska-pistiem.

Atbildēt

Hmm

12.01.2020. 16:43

Kuru gan tas interesē?

Atbildēt

manupraat

12.01.2020. 16:34

Buutu visai interesanti saskaitiit kopaa visus tos miljonus, kas pa 'siem "neatkariibas" gadiem iz's'keerdeeti Latviijas teela "spdrinaa'sanai" un "ne'sanai pasaulee". Un kaads ir sausais atlikums no taa bagaatiigaa finanseejums prezidenta un prezidenta kancelejas uzturee'sanai, kas katru gadu tiek pie's'kirts? Domaaju, ka ja prezidents ar visu kanceleju uz kaadu gadu pazustu no zemes virsas, tauta to pat nepamaniitu. Taadai kolonijai, kaada 'sobriid ir Latvija,iisteniibaa nav vajadziigs ne prezdents, ne Saeima. Jo gan viens, gan otrs ir tikai taads patstaaviigi lemt un riikoties nespeejiigs, aiz aukli'naam raustiitu marione'su teaatris.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...