Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

06.02.2020. 18:45

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Ar 2019. g. likumdošanas izmaiņām -

15.01.2020. 08:43

»

švamme

prezidents ir nācis no vienotības dzīlēm.taču vienotība jaunā ir iepriekšējās vēlēšanās startējusi ļoti vārgi- bez īpaša tautas atbalsta. un tagadējais prezidents vēlas restartēt veco/jauno vienotību pašsaprotami, bet pretēji tautas jau veiktajai pēdējai izvēlei. tur tas suns ir aprakts, ja kāds to ...


visās vēlēšanās redzēsit VDD, SAB izvēlētus cilvēkus, kas uzvarēs vēlēšanās. Un nebrīnieties, ja nezinat, ka CVK vadītājai Cimdara bij. vietniecei piešķirta pielaide valsts noslēpumamiem un balsis saskaitīs pēc VDD un SAB, DP norādēm. Sāciet to saprast! Un bezjēdzīgi ir runāt par tautu, kura ir statisti šai teātrī.

Atbildēt

švamme

14.01.2020. 19:04

prezidents ir nācis no vienotības dzīlēm.taču vienotība jaunā ir iepriekšējās vēlēšanās startējusi ļoti vārgi- bez īpaša tautas atbalsta. un tagadējais prezidents vēlas restartēt veco/jauno vienotību pašsaprotami, bet pretēji tautas jau veiktajai pēdējai izvēlei. tur tas suns ir aprakts, ja kāds to nevar saprast.

Atbildēt

jurisx

14.01.2020. 11:49

Kāds prezidents???? Ieliktenis , nav manas tautas pārstāvis.Pārstāv zaglīgos mafiozos grupējumus....

Atbildēt

Aši Mikropisan!

14.01.2020. 06:19

Lec, lūdzu, Dikļu atejā un lai teu klāra debess! Ārā gan nelien!

Atbildēt

Nemīz pamperos, smagi slimais debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

14.01.2020. 03:02

»

Aši, Mikropisan!

Uz Dikļu ateju! Un nevelcies ārā


Uzdāvini sev smadzenes! Kaut vai zirnekļa vai sūdumušas, ja citas tev par jaudīgu. :D

Atbildēt

interesanti, ka

13.01.2020. 22:01

Eggmaŗzs Kakedajsz, milicijas un čekas stukachzs un pŗovokatoŗs izdrātēc pieqirs-komas debiiloiidz un pusnospŗāgußaiz planpŗatinß, regulari laiza aizkaltußo tirsu savai zoofilo pediņu skapja partneŗei kaķuvecenei lapsai!

Atbildēt

HA!

13.01.2020. 19:23

»

krauklēns

"... Tā gribētos redzēt šai amatā pieticīgu cilvēku ( labākais bija Bērziņš


Tiešām, vissakarīgākais bija Bērziņš.Tikai bez muldamā.Lennarts Meri dabūja ES atmaksāt par izveidoto atpūtas vietu, līdzīgu Kājiņām. Bērziņš nekad neatļāvās darīt ko pretlikumīgu. Un nekļuva par apsmieklu , pieprasot visādas ekstras pat pēc amata atstāšanas. Žēl, ka tik sakarīga VP nekad Latvijā nebūs.

Atbildēt

patiesībā

13.01.2020. 16:33

»

RRR

Neķer kreņķi, draugs...
arī tādam viedoklim ir tiesības būt proponētam, dabiski, tostarp arī dēļ tam, ka zināmiem faktu konstatējumiem nav nekāda pamata iebilst.

Savukārt, attiecībā uz kreņķa ķeršanu - ir sacīts: "Nevajag "ķert kreņķi" par divām lietām - par to, ko var labot (tāpēc, ka VAR to mainīt), un par to, ko nevar labot (tāpēc, ka nav jēgas "cepties" par to, ko NEVAR ietekmēt)." ;)


Un, arī: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Atbildēt

hahahaha

13.01.2020. 15:02

Kauns,un kāds vēl kauns!Pieņēmis baru padomnieku,bet tie jau tādi paši.....................

Atbildēt

:):):):):):)

13.01.2020. 12:59

»

zvirbulēns

Un pavisam spēcīga prezidenta uzdevums būtu iedvesmot pilsoņus kopīgam darbam...


Pieticīgais Bērziņš - labs joks!!!!!! Viņš jau bija sašeptējies pirms savas prezidentūras ar Kājiņām un dzīvokļu privatizācijām, utt. Tā kā par pieticīgu viņu nudien nevar dēvēt!

Atbildēt

dzeltenie nezin vārdu-kauns

13.01.2020. 07:19

Baltu rase pasaulē ir gandrīz jau nosista,to jau raksta J.Vecozols Francijā 1927.g.Baltu tautas iet cīņā pret Romu,zaudē cīņu uzvar meli,nodošana un zelts.Nav gan kauna šim dzeltenajam otto.....

Atbildēt

krauklēns

13.01.2020. 03:51

»

zvirbulēns

Un pavisam spēcīga prezidenta uzdevums būtu iedvesmot pilsoņus kopīgam darbam...


"... Tā gribētos redzēt šai amatā pieticīgu cilvēku ( labākais bija Bērziņš)... "

Tas "labākais Bērziņš" vispirms nokāsa tautu ar bankas palīdzību lai pēcāk
varētu tēlot "pieticīgo".
Uzjautrināja ar savu žagošanos pusteikumos :)))

Atbildēt

RRR

12.01.2020. 21:36

»

patiesībā

tu atļāvies izdarīt subjektīvu "secinājumu" par to, ka vari atļauties nepamatoti "uzbraukt" tevis izvēlētam un tev subjektīvi netīkamam iedomātam "oponentam". Un? Kāds no tā labums personīgi tev (ja neskaita tavu visnotaļ savdabīgo tieksmi uz publisku pašapmierināšanos) un kāds no tā profīts jeb "sausais...


Neķer kreņķi, draugs.

Domāšana ir veselīga un noderīgas nodarbe. Es tikai saku, ka šī procesa rezultāti mūsu varnešiem ir dziļi pie viņu taukainajām pakaļām. Apskaties uz finanšu ministru, viņam pilnīgi noteikti nav pilns rubulis, bet kuru tas īsti interesē. Pateica ielikt tādu stulbeni par finanšu ministru un ielika. Un tas, ka kāds domā, ka Latvijas Republikā stulbenis nevar būtu finanšu ministrs, nevienu neuztrauc. Saproti, valdošajiem tas pilnīgi un absolūti neuztrauc. Šķiet, ka viņi pat nav spējīgi šo faktu konstatēt. Viņiem ir svarīgi pēc iespējas labāk noslēpt savu zagšanas afēru fakts zem tepiķa.

Un Tu te - domā, domā, uzbrauciens, uzbrauciens. Piedod, draugs - es tikai konstatēju faktu. Un fakts ir vienkāršs - lielas jēgas no domāšanas nav. Tas ir pat kaitīgi, jo domājoša cilvēka atkskārsme, ka Latvijā valda tādi vājprātīgie, kā Reirs un viņa draugi, tā ir smagi postoši atskārsme. Un viņa partija - tādi paši, jo normāls cilvēks ļaunākajos murgus tādu vājprātīgo pie šī amata nelaistu. Bet re - viņi to nespēj sajēgt. Vai arī tieši otrādi - tas šķiet, tāds melns jociņš, kā paņirgt par Latvijas valsti.

Atbildēt

...

12.01.2020. 20:33

»

patiesos mērķus

jārok Maskavā KGB arhīvā sākot apmēram ar 1972.gadu


Pareizāk būtu sākt ar CIP arhīviem apmēram ar 1917.gadu.Pirmā Rotšilda vizīte Maskavā notika 1968.gadā,1972.gadā sākās žīdu brīvlaišana.

Atbildēt

Nu kāpēc tik pieticīgi?

12.01.2020. 20:16

"esam nesekmīgākā no Baltijas valstīm" - te arī ir tā puspatiesība - precīzāk būtu teikt viena no nesekmīgākajām visā Eiropā.

Atbildēt

patiesos mērķus

12.01.2020. 20:14

»

Nē, Levits mērķtiecīgi

organizēja savu iekļūšanu VP amatā. Patiesis mērķus mēs diez vai uzzināsim, kāpēc Lavits


jārok Maskavā KGB arhīvā sākot apmēram ar 1972.gadu...

Atbildēt

viesis

12.01.2020. 19:48

Precīzi. Diemžēl, mūsu "urrā patriotiem" neinteresē, kāda Latvija ir īstenībā, viņiem liekas, ka ar glaunu prezidentu un viņa limuzīnu pietiek veiksmīgas valsts tēla veidošanai. Acīmredzot tādēļ, ka strādāt, lai valsts būtu un izskatītos veiksmīga, ir pārāk grūti.

Atbildēt

Nē, Levits mērķtiecīgi

12.01.2020. 19:37

»

švamme

"Valsts prezidenta personībai ir nozīme, bet mēs to krietni pārvērtējam...


organizēja savu iekļūšanu VP amatā. Patiesis mērķus mēs diez vai uzzināsim, kāpēc Lavits.

Atbildēt

švamme

12.01.2020. 18:26

"Valsts prezidenta personībai ir nozīme, bet mēs to krietni pārvērtējam."
Kāpēc tāda frāze, kur ir pārvērtēšanas pazīmes?
Nevis mēs pārvērtējam, bet viņš savu cīņu par troni pacēla tādā līmenī (kas raksturīgi visiem narcisiem) ar visādām publiskām izpausmēm, ka augstāk ir tikai Tas Kungs, bet kad Tas Kungs pieticību dalīja, valstsgribulis bij` ieracies rasola bļodā.
Vienīgie, kas ir līdzvainīgi "pārvērtēšanā" ir masu mēdekļi, kā zināms, valdošās šķiras apmaksāti.
Vai nav ironiski, ka vienīgais tautai NEnaidīgais medijs nav reģistrēts Latvijā?
Secinājumus izdariet paši.

Atbildēt

lauķis

12.01.2020. 18:02

Katrs indivīds pats zin, ko darīt, kā darīt, kad darīt,bez partijnieku pamācībām un bez partijnieku vadošās lomas.Indivīdam nav vajadzīgs neviens kurš valdītu pār viņu.Kur paliek indivīda brīvā izvēle?

Atbildēt

zvirbulēns

12.01.2020. 17:59

Un pavisam spēcīga prezidenta uzdevums būtu iedvesmot pilsoņus kopīgam darbam, ....
------------------
Nē, nē, prezidenta uzdevums nav kādus iedvesmot kopīgam darbam! Brīvās sabiedrībās nevajag komjauniešus iedvesmotājus, katrs indivīds pats zin, ko darīt, kā darīt, kad darīt. Prezidentam parlamentārās republikās (visa vara parlamentam) tik viens uzdevums - godprātīgi pildīt tos uzdevumus, kurus viņam uzliek likums - punkts. Labs prezidents būtu tāds prezidents, kura iekšējā ētika neļautu dzīvot tik trekni kā to dara Levits, kā savulaik šmorējās Freiberga. Inaugurācijas ( likums tādu lietu vispār neparedz), braukāšana pa pasauli bez jēgas un nojēgas, rauti, pieņemšanas, bezmaksas koncerti, utt.. Tā gribētos redzēt šai amatā pieticīgu cilvēku ( labākais bija Bērziņš).

Atbildēt

bet nesalīdzināmi daudz interesantāk

12.01.2020. 17:56

»

vēl interesantāk

Vēl interesantāk būtu saskaitīt tos miljonus (gan naudā, gan laikā), ko visādi mēsli izšķērdējuši Latvijas gānīšanai


un arī lietderīgāk (!!!) būtu saskaitīt tos miljardus (gan naudā, gan laikā un visos citos attiecīgi saistītajos resursos), ko visādi "noderīgie idioti", "ietekmes aģenti" un tamlīdzīgi siles cūklopu šķidrie mēsli sistēmiski un sistemātiski vēl joprojām izšķērdē melu un zombēšanas propagandai, kura tikusi sashēmota un tiek piekopta šīs pašreizējās "valsts" / pašvaldības pārvaldes sistēmas un tajā trekni parazitējošo tā dēvēto "varas subjektu" un "patiesā labuma guvēju" absolūti nepamatotas pašslavēšanas un pašglaimošanas izbazūnēšanai.

Atbildēt

manupraat

12.01.2020. 17:55

»

vēl interesantāk

Vēl interesantāk būtu saskaitīt tos miljonus (gan naudā, gan laikā), ko visādi mēsli izšķērdējuši Latvijas gānīšanai


Speciaala Latvijas gaanii'sana nav vajadziiga. To 'loti sekmiigi paveic pa'si valstsviiri ar saviem darbiem. Atliek tikai 'sos darbus atspogu'lot presee un visi valdiibas tro'l'li tad b'lauj, ka tiek gaaniita un nomelnota Latv ija. Vi'ni cen'sas tautai iestaastiit, ka Latviijai kaitiigas ir nevis taas valstsviiru sastraadaataas nejeedziibas, bet gan 'so nejeedziibu atmasko'sana un publisko'sana. Iisteniibaa ir otraadi. Noziedzziibu un nejeedziibu sleep'sana kaitee Latvijai un latvie'su tautai. Bet tie'si ar to nodarbojas muusu valdiibai pietuvinaatie propagandas rupori presee un TV. Iznaak, ka par nodok'lu maksaataaju naudu tiek finanseeti nevis tie masu sazi'nas liidzek'li, kas straadaa Latvijas labaa, bet tie, kuri veic kaitiigu darbiibu pret muusu valsti un tautu.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

12.01.2020. 17:53

Levits un Barkovskis, ir kauna traips ne tikai Latvijai, bet visai pasaulei !

Atbildēt

Atpakaļrāpulis

12.01.2020. 17:42

Kas ir,tas ir,kas nav,tas nav! ( Kārlis Ulmanis)

Atbildēt

hmm

12.01.2020. 17:06

Tie, par kuriem LV proletariātam "nav kauns", patiesībā ir tie bīstamākie!
Vīķe atdāvināja Abreni, spieda uz divvalodību un beigās vēl oficiāli paziņoja Izraēlai, ka Latvijas valsts esot veikusi zvērības pret ēbreju tautu (par to pēdējo LV vēl maksās - ilgi un dārgi!).
Ko turpmākajos 4-8 gados sastrādās svaigais iznirelis, labāk pat nedomāt! Bet sākums ir gana iespaidīgs! :D

Atbildēt

lauķis

12.01.2020. 16:54

Kārtējās Haima Barkovska paustās puspatiesības,nu nav mums nekādas valsts,ir kolonija ar koloniālu valdību un modernā verdzība.

Atbildēt

obligaataas vadliinijas

12.01.2020. 16:52

»

Hmm

Kuru gan tas interesē


lennartmerism meri-demokratu kustibas ska-pistiem.

Atbildēt

Hmm

12.01.2020. 16:43

Kuru gan tas interesē?

Atbildēt

manupraat

12.01.2020. 16:34

Buutu visai interesanti saskaitiit kopaa visus tos miljonus, kas pa 'siem "neatkariibas" gadiem iz's'keerdeeti Latviijas teela "spdrinaa'sanai" un "ne'sanai pasaulee". Un kaads ir sausais atlikums no taa bagaatiigaa finanseejums prezidenta un prezidenta kancelejas uzturee'sanai, kas katru gadu tiek pie's'kirts? Domaaju, ka ja prezidents ar visu kanceleju uz kaadu gadu pazustu no zemes virsas, tauta to pat nepamaniitu. Taadai kolonijai, kaada 'sobriid ir Latvija,iisteniibaa nav vajadziigs ne prezdents, ne Saeima. Jo gan viens, gan otrs ir tikai taads patstaaviigi lemt un riikoties nespeejiigs, aiz aukli'naam raustiitu marione'su teaatris.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

FotoNodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī gada 31.jūlijam, lai dotu iespēju pabeigt ligzdošanu šajā teritorijā konstatētajiem putniem, tostarp no īpaši aizsargājamām sugām.
Lasīt visu...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...