Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

10.11.2020. 18:50

Tuvojas valsts svētki – Lāčplēša diena. Šajā laikā atcerēsimies mūsu tautas varoņa Lāčplēša varoņdarbus, kā Lāčplēsis varonīgi cīnījās pret iebrucējiem – krustnešiem un kristīgajiem misionāriem. Katrā no mums dzīvo Lāčplēsis (izņemot baznīcēnus, jo tie skeptiski raugās uz pagāniem). Lāčplēsis ir mūsu brīvības alku un latvietības iemiesojums. Lāčplēsis ir īstens Latvju Dievu dēls. Lāčplēsis ir visas latvju tautas aizsargs. Godinot mūsu senču spēku, iedegsim svecītes pie loga. Divas asins sarkanas un vienu baltu. Šajā laikā būsim pateicīgi katram tautietim, kurš ar saviem darbiem un vārdiem aizstāv latvietību un latviešu tautu. Noliksim mežā uz svētakmeņa rupjmaizes klaipu un alus kausu par godu mūsu aizgājušo karavīru dvēselītēm. Ziedosim sauju monētu ugunskurā par godu Lāčplēsim – mūsu tautas aizstāvim! Piedosim mūsu valdībai tās kļūdas un noziegumus pret tautu. Aizmirsīsim aizvainojumu pret savu valsti. Nedzīvosim pagātnē, raudzīsimies nākotnē. Domāsim par mūsu valsts attīstību un labklājību nākamajos gadu simteņos. Leposimies ar savu latvietību, brīvību un senču gudrību. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Lūgsim Latvju Dievus par savu labklājību, valsti un cilvēkiem. Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu – lai Pērkons aizsargā mūsu mīļās zemītes cēlās robežas! Pateiksimies Latvju Dieviem par mūsu burvīgo valsti! Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
Ar mīlestību pret Latviju, Skolnieciņš Latvju Dievu dēls
[Latvju Skaudības Dievs]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)

Atbildēt

HA

10.11.2020. 15:05

Maska?
Realitātē vai īstenība?

Atbildēt

Viedais Manels

10.11.2020. 03:26

»

nu tad

Sāc vārīties! Šuj augšā daudzreizējās maskas par 1€ gabalā un vāries


Šāds priekšlikums bija aktuāls pavasarī, tagad vilciens ir aizgājis. Izteicu to toreiz pazīstamai šuvējai, taču viņa atteicās, jo nelegāla komercija LV ir pretlikumīga. Turklāt viņa nevēlējās piedalīties ļaužu krāpšanā, apzinoties, ka šādas maskas nekādi neaizsargā cilvēkus no vīrusiem. Toties varnešiem PO. Mans mesidžs drīzāk ir vērsts pret idiotismu, kuram kā likumpaklausīgi pilsoņi esam spiesti pakļauties.

Atbildēt

Zaļknābim

10.11.2020. 00:25

»

fakts

Pērku uzreiz un nedomājot


Rakstīt sākumā iemācies, pircējs.

Atbildēt

ha-ha

09.11.2020. 16:16

»

!

uzraksti labak to deputatu ,asv pakalpinu vardus ,kuri ierobezoja skaidras naudas lietosanu mulku zeme


Tā banka ir Swedbank,bet varbūt jau ir ierobežojumi kartes piegādei vecuma dēļ.Kredīti jau sen vecuma dēļ nav pieejami,arī pase vecuma dēļ ir derīga tikai iekšzemē,visas slimības arī vecuma dēļ vairs neesot ārstējamas un neārstē,tikai piemirsies,kā sauc to politiku,kura uzliek barjeras vecuma dēļ.

Atbildēt

fakts

09.11.2020. 15:37

»

Ome

LINKEDIN tādas ne medicīnas maskas tiek piedavātas pa 0,049 centiem gabalā. Maskas atrodas Vācijā


Pērku uzreiz un nedomājot!
man 1 miljonu masku par 500 eiro, atlikumu vari paturēt.

Atbildēt

vietejais

09.11.2020. 15:31

Šodien Maximā vienreiz lietojamā maska maksā 1.23 eiro, kura jāmaina pēc 2 st. vai kad kļūst mitra.
Komunisti tādu cūcību pandēmijas laikā neatļautos, bet demokrātījā tas ir normāli, ja esi slims tad vēl tevi arī ekonomiski nospiedīsim uz ceļiem.

Atbildēt

aber

09.11.2020. 14:23

da šitas kapeikizzadēju laifhaks uiņa, šatos soorsa valdes šefs balsu skaitīšanas mašīnas ražo, piemet algoritmā kam cik vajag!!

Atbildēt

Ārkārtas stāvoklus ir izdevīgs valdībai un ierēdņiem

09.11.2020. 14:12

»

Secinājums

Izskatās, ka viens otrs, rokas berzēdams, gaidīja ārkārtas situācijas ieviešanu, lai var piemērot iepirkumiem sarunu kārtību. Visiem gribas ēst


jo algu ne par konsaņems kontā. Tā vajag.

Atbildēt

Pēc tava mentālā līmeņa

09.11.2020. 14:10

»

plānprātiņam

Brīvu cilvēku neviens nevar piespiest vakcinēties, kā tas ir vergu un vergturu Krievijas Pederastijā. Vēl tev, sliktās sievietes un krievu militārista - deģenerāta atvasei, atgādināšu, ka vēl nav nevienas pret Covid 19 vakcīnas. Pat valstīs, kur medicīna un farmācija ir visaugstākā līmenī, vēl vakcīnas...


jau atbilsti pilnīga deģenerāta stāvoklim. Izņem izziņ, dārzeni, no psihiatriskās klīnikas un vakcinētājiem uzrādi, ka esi gatavs vakcinēties un puedalīties eksperimentos ar savu veselību. Tev nekas vairs nav jāzin, tu visu jau zini. Nelasi to, kas tev nepalīdz

Atbildēt

plānprātiņam

09.11.2020. 13:40

»

Latvija kļūs par ekspirimentu ar cilvēku veselību lielvalsti

Lūk, kāpēc Covid- 19 “apkarošanai”, ceļā uz Latviju ir nāves krava ar vakcīnām, kuras maina cilvēka genomu , jo Covid-19 vīruss mutē nepārtraukti un katram paveidam nav iespējams izgatavot vakcīnu. Der tikai cilvēka genomu mainošā, liekot cilvēka šūnām pašām izstrādāt antivielas. Gripai ir tikai diva...


Brīvu cilvēku neviens nevar piespiest vakcinēties, kā tas ir vergu un vergturu Krievijas Pederastijā. Vēl tev, sliktās sievietes un krievu militārista - deģenerāta atvasei, atgādināšu, ka vēl nav nevienas pret Covid 19 vakcīnas. Pat valstīs, kur medicīna un farmācija ir visaugstākā līmenī, vēl vakcīnas testēšana ir pēdējā - trešā stadijā.

Atbildēt

to !

09.11.2020. 13:33

»

!

uzraksti labak to deputatu ,asv pakalpinu vardus ,kuri ierobezoja skaidras naudas lietosanu mulku zeme


Kad tu, dohoģjaga, pabalstu migrant, esi rokās turējis 500 eiro banknoti?

Atbildēt

?

09.11.2020. 13:09

»

acs

Acs izsista , zobi izkritīs , ko nu


varbut soross vai valsts departaments sim klaunam maksas garigas invaliditates pabalstu ?

Atbildēt

ha-ha

09.11.2020. 12:33

Sēžu lauka vidū.Bankas karte beidzās pagašmēness.Jaunu neesmu saņēmis.Banka pieņem tikai uz pierakstu.Mēģinu sazvanīt.Nevienam neesot laikā ar mani runāt!Nauda beidzās!Laikam pēc trim infarktiem,kustības traucējumiem,invaliditāti nāksies piedzīvot vēl kādu demokrātijas grimasi.

Atbildēt

Secinājums

09.11.2020. 11:25

Izskatās, ka viens otrs, rokas berzēdams, gaidīja ārkārtas situācijas ieviešanu, lai var piemērot iepirkumiem sarunu kārtību. Visiem gribas ēst.

Atbildēt

Nekad! Jo šī valsts nav mūsu!

09.11.2020. 09:11

»

Ilmārs

Kad beigsies mūsu valstī šīs nebeidzamās rebes ar murgainie iepirkumi ar tiem nesekojošajām soda sankcijām? Kad beidzot mūsu valstī kāds atbildēs par nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu


Žīdu cionisti- sātanisti, talmuda jūdaisti, ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kuri tiek realizēti caur ES un Latvijas likumdošanu, tostarp E. Levita un K. Kariņa rīcību.

“Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais ebreju impērijas standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.”

Atbildēt

Ilmārs

09.11.2020. 08:55

Kad beigsies mūsu valstī šīs nebeidzamās rebes ar murgainie iepirkumi ar tiem nesekojošajām soda sankcijām? Kad beidzot mūsu valstī kāds atbildēs par nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu?

Atbildēt

Sveiciens Latvijas valdības komjauniešiem Reiram, Šuplinskai un citiem Lielās oktobra sociālistskās revolūcijas gadadienā!

09.11.2020. 08:53

Naše ģelo pravoje, pobeda za nami!

Kvačkovs, Kurginjans, Platoškins, Staļingrad TV.

Svētku uzruna un korcets.

Kurginjans. Spēka metafizika un revolūcijas gadadiena.


https://youtu.be/bsWiPZmVgZE

Atbildēt

jautaajums

09.11.2020. 07:39

»

acīmredzams

Tev ir vecoma marasms


Nu cik tad maksā polipropilēns?Lielākoties maskas taisa no polipropilēna.

Atbildēt

acīmredzams

09.11.2020. 06:33

»

Ome

LINKEDIN tādas ne medicīnas maskas tiek piedavātas pa 0,049 centiem gabalā. Maskas atrodas Vācijā


Tev ir vecoma marasms!
Pietiek izmērīt maskas izmērus, lai saprastu, ka tas ir murgs, jo neviens audums nemaksā 2 centus par kvadrātmetru, nemaz nerēķinot pārējās izmaksas.

Atbildēt

acs

09.11.2020. 06:21

Acs izsista , zobi izkritīs , ko nu ……...

Atbildēt

Pabriks un viss tas ķinītis ap Aizsardzības ministriju

09.11.2020. 06:20

ir cirks. Nopietna ir tikai nauda, ko izvelk no valsts kases par lūžņiem britiem un tml.

Kas ir cilvēks pret karu, kaut hibrīdkaru? Tāds kā parādnieks par to, ka ir vēl dzīvs, draugi!

Atbildēt

Biedrības vadība rokas berzē kā izsaimniekot nenopelnīto

09.11.2020. 05:59

Nevajag sia pietiek ar biedrību laukos kā Papē, Rucavas novadā izveidota lai izsaimniekotu 20 tūkstošus eiro. Un vēl 50 eiro biedra naud jāmaksā izsaimniekotāhu valdei.

Atbildēt

Viedais Manels

09.11.2020. 03:43

Kam izdomāta pandēmija, kam reāls navars. Sākumā visus ar likumu piespiež nēsāt maskas, tad uz tām uzvārās. Daudz ļaužu tāpat saprot, ka viss ir teātris, taču nepiedalīties nevar. Staigājam ar aizlāpītu uzpurni uz zoda un griežam zobus. Nekas, gan jau iekodīsim...

Atbildēt

Nedirs

09.11.2020. 03:19

»

Josifs

Kura ir tā NORMĀLĀ


Tiko pa pastu atsūtīja vecās vietā

Atbildēt

Izglāb draugu - norauj tam masku

09.11.2020. 01:22

»

Latvija - neizdevusies valsts

Apsveicu, godātie līdzpilsoņi! Arī septiņdesmito un astoņdesmito gadu PSRS Aizsardzības ministrijas paspārnē zaga, izsaimniekoja un līdzīgi rīkojās likumīgās slepenības ēnā. Tas bija viens no iemesliem, kāpēc latvieši deviņdesmitajos bija pilni apņēmības no tās valsts aiziet, ko arī it kā izdarīja. ...


Šo situāciju sauc par nozagtu valsti, nevis par neizdevušos.
Ar meliem un krāpšanu var realizēt fantastiskas lietas, piemēram neviens tev neatzīsies ka tic reklāmām, bet reklāmas atmaksājas un nes milzu peļņu no precēm, kas vairumā gadījumu ir nederīgas vai pat kaitīgas. Tātad cilvēki publiski melo, bet paslepus nevienam neredzot skrien iegādāties reklamēto mēslu. Kā to izskaidrot nezinu, bet sekas līdzīgas kā stokholmas sindroma gadījumā.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

08.11.2020. 21:50

Apsveicu, godātie līdzpilsoņi! Arī septiņdesmito un astoņdesmito gadu PSRS Aizsardzības ministrijas paspārnē zaga, izsaimniekoja un līdzīgi rīkojās likumīgās slepenības ēnā. Tas bija viens no iemesliem, kāpēc latvieši deviņdesmitajos bija pilni apņēmības no tās valsts aiziet, ko arī it kā izdarīja. Apsveicu! Mēs esam atgriezušies … LPSR un pagājušā gadsimta septiņdesmitajos .. astoņdesmitajos! Šodienas LV tā laika LPSR kopija.

Atbildēt

Latvija kļūs par ekspirimentu ar cilvēku veselību lielvalsti

08.11.2020. 21:03

»

tiešām

Nēģeriem ASV nesalīdzināmi labāka dzīve, nekā mūsu parazītiem Latvijā


Lūk, kāpēc Covid- 19 “apkarošanai”, ceļā uz Latviju ir nāves krava ar vakcīnām, kuras maina cilvēka genomu , jo Covid-19 vīruss mutē nepārtraukti un katram paveidam nav iespējams izgatavot vakcīnu. Der tikai cilvēka genomu mainošā, liekot cilvēka šūnām pašām izstrādāt antivielas. Gripai ir tikai diva veida vīrusi - A un B.

\\Latvijā
Zinātnieki: Latvijā Covid-19 ir atklāta mutācija


Latvijā sastopamie Covid-19 vīrusi ir ieceļojoši no tādām valstīm kā Ķīna, Beļģija, Francija un Lielbritānija, bet Latvijā sastopamā vīrusa ģenētiskajā kodā ir atklātas arī vairākas unikālas mutācijas, kas pagaidām vēl nav ziņotas nekur citur pasaulē, noskaidrojuši Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra zinātnieki, pētot Latvijā sastopamo "SARS-CoV-2" vīrusu genomus.

Kā aģentūru LETA informēja Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra zinātniskā asistente Monta Ustinova, reaģējot uz Covid-19 infekcijas uzliesmojumu, centra zinātnieki sadarbībā ar diagnostikas laboratorijām, Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC), SIA "Latvia MGI Tech" un vairākām universitātēm Latvijā sāka veikt "SARS-CoV-2" vīrusa genoma izpēti, izmantojot sekvencēšanas tehnoloģijas.
Biomedicīnas pētījumu un studiju centra zinātnieki ir veikuši 35 vīrusa paraugu sekvencēšanu jeb visa ģenētiskā materiāla nolasīšanas analīzi, iegūstot Baltijas valstīs pirmos šāda veida datus. Vīrusa genoma izpētē tiek izmantoti bioloģiskie paraugi, kas ir iepriekš iegūti infekcijas apstiprināšanai diagnostikas laboratorijās - Latvijas Infektoloģijas centrā, "Gulbja laboratorijā" un "Centrālajā laboratorijā".
Līdz šim zinātniekiem esot izdevies identificēt vairākas unikālas mutācijas Latvijā sastopamā vīrusa ģenētiskajā kodā, kas pagaidām vēl nav ziņotas nekur citur pasaulē.
Zinātnieki uzskata, ka pētījuma laikā iegūtā informācija par vīrusa mainību un mutāciju biežumu dos iespēju analizēt identificēto "SARS-CoV-2" variantu saistību ar saslimšanas smaguma pakāpi un terapijas efektivitāti, turklāt tā varot turpmāk tikt izmantota arī vakcīnas izstrādē.
Iegūtās vīrusa sekvences ir iesniegtas starptautiskajā atvērtajā datubāzē "Nextstrain", kur katru dienu tiek apkopota aktuālā informācija par vīrusa epidemioloģiju visā pasaulē. Šajā datubāzē publicētā informācija, kas ir balstīta uz globāliem datiem par vīrusa ģenētisko kodu, liecina, ka Latvijā sastopamie vīrusi ieceļojoši no tādām valstīm kā Ķīna, Beļģija, Francija un Lielbritānija. Zinātnieki uzskata, ka iegūtie rezultāti varēs drīzumā tikt izmantoti arī epidemioloģiskajā izmeklēšanā, ko veic SPKC.
Kā uzskata pētnieki, pētījuma rezultāti sniegs papildus informāciju par vīrusa mainību Latvijā un pasaulē, ļaus padziļināti izvērtēt vīrusa izplatības ceļus, uzlabot infekcijas apkarošanas pasākumu efektivitāti, un potenciāli palielinās ārstēšanas iespējas COVID-19 pacientiem.
Sadarbojoties ar zinātniekiem Rīgas Stradiņa universitātē, Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Universitātē un Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskajā institūtā "BIOR", ir uzsākta arī atvērtas Covid-19 izpētes platformas izveide.
Izpētes platformas ietvaros tiks nodrošināta savlaicīga pacientu bioloģisko paraugu iegūšana, kontrolēta uzglabāšana un analīze. Tā apkopos gan vīrusa genoma datus, gan epidemioloģisko un klīnisko informāciju par Covid-19 pacientiem Latvijā, kas būs pieejama gan zinātniekiem, gan arī medicīniskajā aprūpē un infekciju apkarošanā iesaistīto institūciju pārstāvjiem. Tās mērķis ir apvienot spēkus, zināšanas un datus veiksmīgai vīrusa apkarošanai Latvijā tūlīt un nodrošināt iespēju labāk sagatavoties potenciāliem nākotnes uzliesmojumiem gan Latvijā, gan pasaulē, uzsver centrs.

Atbildēt

tiešām

08.11.2020. 19:31

»

67. gadi, pensija 80 €

Noziedzīga naudas šķērdēšana


Nēģeriem ASV nesalīdzināmi labāka dzīve, nekā mūsu parazītiem Latvijā.

Atbildēt

Хм

08.11.2020. 19:20

Вот это уровень! Я о том, что в других СМИ мертвая тишина... Вот когда об Ушакове подобные новости были, так по всем латышскии СМИ новости шли, политики один за другим осуждали, возмущались. А тут.. Ну да.., свои же..

Atbildēt

Minniņa

08.11.2020. 19:08

Neaiztiekat Pabriku par sīkumiem! Viņam tūlīt Baidens dos pavēli pieteikt karu Krievijai...un drīz Pabriks uz balta zirga pieņems armijas parādi Sarkanajā laukumā

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

08.11.2020. 18:53

»

Masku šovs

...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

vietējais

08.11.2020. 18:52

Tur kur nav demokrātija, tur ar kovid neslimo vai tiek ātri galā.Nevaru saprast kādēļ valstī, tik maziņā, nevarēja savlaicīgi ieviest ārkārtas situāciju un noteikt ka visās tirdzniecības vietās jātirgo dezinfikcijas līdzekļus un maskas par pašizmaksu, vai maksimāli ar 5% uzcenojumu un ja uzņēmums to nedara tad tiek nekavējoties slēgts.
Bet man ir aizdomas ka tas netika apzināti darīts ar nodomu ka vīrusu jaunie cilvēki pārcietīs, vai tos neskars, bet labums būs tas ka izretinās pensionārus.Bet izrādījās ka tas smagi, tomēr skar visu sabiedrību.

Atbildēt

Janka Pipars

08.11.2020. 17:29

Atkal Pabriks un atkal VAMOIC. Izskatās pēc roka roku mazgā pasākuma.

Atbildēt

nu ne tikai sociālie uz tiem pelna

08.11.2020. 17:11

»

Nu gan

Kāds sakars AiM ar maznodrošinātajiem


labs robs, pabalsti

Atbildēt

Nav neieciešamības

08.11.2020. 17:00

»

Hvc

Viņi pat normālu SIA neprot saorganizēt caur kuru izmazgāt sev piķi


Menti kriminālprocesu pret vienotības personāžiem nesāks, attiecīgi nav jēgas slēpt pēdas.

Atbildēt

nnbhgghghghj

08.11.2020. 16:51

sagļju banda

Atbildēt

Komjaunieša raķetes nabagmājas aizsardzībai

08.11.2020. 15:20

Latvijai ar laiku nepieciešamas tādas pretgaisa aizsardzības raķešu sistēmas, kuras spētu pasargāt visu Latvijas teritoriju. Tiesa, kad Nacionālie bruņotie spēki varētu saņemt šādas ieroču sistēmas, tas pagaidām nav skaidri zināms, jo pretgaisa aizsardzības sistēmas ieviešanas plānus ierobežo finansējuma pieejamība, tā “Latvijas Radio” raidījumā “Krustpunktā” atzina aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Atbildēt

Nu gan

08.11.2020. 15:17

Kāds sakars AiM ar maznodrošinātajiem ?

Atbildēt

Attīstībai/Par

08.11.2020. 13:50

Mēs jūs drāzām, drāžam un drāzīsim.

Atbildēt

Ome

08.11.2020. 13:31

LINKEDIN tādas ne medicīnas maskas tiek piedavātas pa 0,049 centiem gabalā. Maskas atrodas Vācijā.

Atbildēt

Slieciņa

08.11.2020. 13:20

Labi taču cilvēki un kā tad vienosies vienotībā citādi. Mazgāšanās gan te lokāla un nesasniedz pat 10% no šuplinskas kompīšu iepirkuma.... bet arī mazam tāriņam gribas papriecāties

Atbildēt

tam zēnam maz smadzeņu

08.11.2020. 12:48

bet naudu gribas daudz..............

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...