Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Māris Ābele

02.01.2020. 07:04

LAIMĪGU JAUNO 2020. GADU!

Korumpētajiem tiesnešiem Jaunajā gadā novēlu izpirkt veikto cilvēktiesību pārkāpumu!

Tiesneši atklāti pārkāpj Cilvēktiesības!
Neesmu deklarējis dzīvesvietu, jo lētāk ir samaksāt sodu par dzīvesvietas nedeklarēšanu nekā maksāt tiesas pretlikumīgi (korupcija ) piespriestus maksājumus, kā tas ir civillietā C31275815, kurā trīs LR pilsoņiem Augstākās tiesas 3 tiesneši piesprieda solidāri apmaksāt apsaimniekošanas un komunālos maksājumus + tiesāšanās izdevumus 1696,53 eur apmērā ( kopā aptuveni 2600 eur ) tikai tāpēc, ka šīs personas ir deklarējušās šajā adresē kaut arī tur nedzīvo un nav līgumattiecībās (lietā atrodas šo personu iesniegumi ar paskaidrojumu, ka dzīvesvietu deklarējuši tikai un vienīgi oficiālas komunicēšanas iespējai starp valsti un pilsoņiem). Tiesu sprieda "Agnese Veita", "Ilze Celmiņa" un "Normunds Riņķis", prasītājs SIA "Baltic Finanz Invest" ( investori Riko Šlēgels (Rico Schlegel) un Ulbrihs Eduards Ekarts (Ulbrich Eduard Eckart) , uzņēmumu tiesā pārstāv Gundars Madelis no "TGS Baltic").

Atbildēt

Nataša

09.12.2019. 19:19

»

Iebāz seu tirsā

tās savas idiota grafomāniskās pārdomas! PSRS laiki neatgriezīsies, kas tav sajāja domāšanu un nu tava galva der vien giljotīnai. Samierinies


Artūram taisnība jau no studiju laika- latvieši ir pilnīgi mežoņi un nelabojami knīdas. Tikai kaut kāds padibenis var to uzrakstīt.

Atbildēt

Hiroifiem

09.12.2019. 06:35

»

kiniesu hereoglifs latviski to 20:22

kur tad palikusi pastalnieku sen gaiditie komunistiskas Kinas tranzitkravu vilcieni? Putins strelkas parlicis


dažādas jostas - caur Baltkrieviju uz Eiropu, caur Klaipēdu, Rīgu, Pēterburgu..Kad jostas būs savilktas, tie būs ceļi Trojas zirgiem. Pagaidām pieradina pie domas, ka viņi ir ceļā pie mums. Man katru vasaru nākas runāt ar vienu jaunu ķīnieti. Iens mācās Ventspilī, otra Rīgā. Viņi te visu izlūko, alkoholu nelieto, ļoti aktīvi. Viņiem Suņdzi Karamāksla ir obligāts priekšmets vidusskolā. Latviešus pielīdzina krieviem - nemāca Karamākslu. Nemāca arī biznesa Karamākslu.

Atbildēt

Hh

09.12.2019. 01:37

Ministrs padauza

Atbildēt

FKK

09.12.2019. 01:36

»

Ļubomirs

Pabŗiks ir Pimpis. (Ar lielo burtu


Atvainojiet, bet šo ķermeņa daļu, ja tā vidēja izmēra vīrietim ir tikai 7 cm, tad ar lielo burtu nevajadzētu rakstīt. Drīzāk deminutīvā.

Atbildēt

kiniesu hereoglifs latviski to 20:22

08.12.2019. 23:18

kur tad palikusi pastalnieku sen gaiditie komunistiskas Kinas tranzitkravu vilcieni? Putins strelkas parlicis?

Atbildēt

!

08.12.2019. 23:14

»

Alberts

A ko jūs gaidījāt no vemjotības jenota


vins varetu nolekt no Z torna jumta Riga ,ka to savulaik izdarija vina amerikanu amata bralis izlecot pa debesskrapja logu ar kliedzieniem,,krievi nak,, !

Atbildēt

CIti runā, ka ķinieši aizies līdz Urāliem

08.12.2019. 20:22

»

tiesās netiesās

Pirmkārt tev šeit nav jāatrodas un sāc laicīgi apgūt kīniešu valodu, tā būšot moskovītiem otrā valsts valoda


tad viņu apetīte pieaugs un viņi dosies no Maskavas uz Rietumiem. Bet tad amerikāņii neizturēs un pirmoreiz pret viņiem pielietos psihotronos ieročus, kuri viņiem jau ir. Pèc to pielietošanas ķīnieši bailēs bēgšot atpakaļ uz Ķīnu un bailēs slēpšoties alās un tumšās vietās un nekad vairs nebūšot normāli. It kā amerikāņiem šie ieroči esot pret dažādām nācijām. Par latviešiem nekas nav minēts.Ķīnieši skaitās liels ļaunums, kas izmantoja gan komunisma, gan kapitālisma atbaidošākās tendences dzīvnieciskuma kulturas izplatīšanai, zogot un laupot citu idejas.

Atbildēt

Aha!

08.12.2019. 20:13

»

Viedais

Vai tik Pabriks nav biķ ukrainis


Un Ināra Mūrniece ir puskoholiete un pusžīdene.

Atbildēt

Viedais

08.12.2019. 19:57

Vai tik Pabriks nav biķ ukrainis 😁🤔

Atbildēt

tiesās netiesās

08.12.2019. 18:47

»

krievu tiesasotpar ,,okupacijas noliegsanu,,?

bet visiem zinams ,ka latviesu algotni no 2003 gada piedalas Irakas,Afganistanas un Mali okupacija


Pirmkārt tev šeit nav jāatrodas un sāc laicīgi apgūt kīniešu valodu, tā būšot moskovītiem otrā valsts valoda.

Atbildēt

!

08.12.2019. 18:44

»

Alberts

A ko jūs gaidījāt no vemjotības jenota


Naudu vins daudz izzadzis no letticigo pamulku kabatam !

Atbildēt

ih tam ņeti

08.12.2019. 18:42

»

nu gan tirš idiņš

tev atkal šizas lēkme vai kārtējie pilnmēness sindroma gļuki


Apskaties labāk šo, neviens vairs nevēlas būt krievs.
https://youtu.be/rTmnmwWF7CE

Atbildēt

Alberts

08.12.2019. 17:54

A ko jūs gaidījāt no vemjotības jenota ?

Atbildēt

Mazpisans no atejas atkal

08.12.2019. 17:50

»

Uldis

Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks bydla


izkàpis, ari grib cionistu mèslus ierît..

Atbildēt

krievu tiesasotpar ,,okupacijas noliegsanu,,?

08.12.2019. 17:26

bet visiem zinams ,ka latviesu algotni no 2003 gada piedalas Irakas,Afganistanas un Mali okupacija !

Atbildēt

tie pat nav dubult standarti

08.12.2019. 17:24

Sie paprika klikes piederigie propogandisti nosoda latviesu likumigas tiesibas parakstu vaksana par saeimas atlaisanu un taja pat laika sava sorositu dzeltenaja lapele ,,kas jauns,lv,, dedzigi apsveic kaut kadu jakutu samani ,kas luk ejot uz Maskavu gazt Vladimiru Putinu !

Atbildēt

Laimdota

08.12.2019. 17:09

»

manupraat

Pilniigi pareizi! Materiaalisti kalpo vieniigi savaam materiaalajaam intereseem. Un 'sajaa kalpo'sanaa vi'ni izmanto visus liidzek'lus, kaadi vien attieciigajaa briidii ir tie izdeviigaakie. Materiaalists peec vajadziibas var buut gan kristietis, gan komunists, gan nacionaalists, gan globalists, gan...


kas ar Akstu Kaiminu
par ko Velet.Lai Riga butu tira no
C Clin un CSDD monopola un Partiju Silem.
par kadu Kretinu balsot kada atbildiba.
Burovu patreiz vienigo redzu Uzlabojas un Sakarigi tira Meslus knabistus Oslikovus un Tirgus meslu barotavu.Januskan martinson 3biroja uzplecus Montik.

Atbildēt

Visām nosauktām un nenosauktām partijām, politiskajām

08.12.2019. 16:22

»

visus lēmumus

Latvijā ir pieņēmušas čekas partijas: LC Dp saimnieks, LPP, ZRP un Vienotība un nedaudz arī TP. Kā rokās visu laiku ir bijušas nozīmīgākās siles: IeM un ĀM un naudīgākā, SM


kustībām, tās dibina ar specdienestu starpniecību un kontrol, ir dažāda retorika, bet mērķi tie paši čekistu- komunistu- cionistu ideoloģija - genocīds pret tautu, ekonomikas iznīcināšana, parādu atkarība. Pasaulē, ņemot vērā zīdaiņus un sirmgalvjus, vidējais teorrtiskais parāds uz personu, ieskaitot valstu parādus, ir 3500 usd.

Atbildēt

visus lēmumus

08.12.2019. 15:56

»

Laimdota

Rigas domes velesanas gaidod...


Latvijā ir pieņēmušas čekas partijas: LC Dp saimnieks, LPP, ZRP un Vienotība un nedaudz arī TP. Kā rokās visu laiku ir bijušas nozīmīgākās siles: IeM un ĀM un naudīgākā, SM?

Atbildēt

Cionistu stratēģijas un taktikas pamatā tieslietu sistēmā ieviestas vadlīnijas

08.12.2019. 15:06

»

Laimdota

Rigas domes velesanas gaidod...


Valdošai ap LV specdienestiem politiskajai elitei, kam pieder Maizītis, Borovkovs, Bičkovičs, I. Mūrniece, S. Āboltiņa, A. Pabriks utt. utt. ir atļauts viss, tā ir tāda grupa, kurus nekad netiesās un nenotiesās, bet idējam slānim kas pietuvināti kā Bunkus, Martinsons utml. ir gaidāmi tiesas procesi, vai nāves spriedums uzreiz, lai radītu tiesiskuma iluzorismu. Tomēr, ja no politikas augstākās līgas kāds jāupurē tās vārdā kā Bordāns, to arī upurēs citu labumam. Bez tam, ja politiķis no elites atkrīt, iņu moca sirdsapziņa kā piem. tas varētu būt ar I. VIņķeli, Dombrovski, Kalnieti, Bondaru, VVF, Zatleru, Godmani, kas maz ticams, un viņi “sāk stāstīt cionistu slēpto patiesību”, viņus var nogalināt bites dzēliens, infarkts utt. Jo tiesājot var pārāk daudz patiesības nākt gaismā un tas ir lieki.

Atbildēt

manupraat

08.12.2019. 14:34

»

lauķis

Kategoriski nepiekrītu virsrakstam,Pabriks nekad nav mainījis savu pārliecību.Tikai vara un nauda,pārliecības sasniegšanai visi līdzekļi vienlīdz labi


Pilniigi pareizi! Materiaalisti kalpo vieniigi savaam materiaalajaam intereseem. Un 'sajaa kalpo'sanaa vi'ni izmanto visus liidzek'lus, kaadi vien attieciigajaa briidii ir tie izdeviigaakie. Materiaalists peec vajadziibas var buut gan kristietis, gan komunists, gan nacionaalists, gan globalists, gan…. Ta'cu iisteniibaa vi'n's savaa darbiibaa viemeer ir un paliek tas pats materiaalists ar savu egoismu, zemisko viltiibu un cinisko apree'kinu.

Atbildēt

Laimdota

08.12.2019. 14:18

»

Uldis

Tas nav darvinisms, tā drīzāk ir hameleona reakcija. Pabriks, tāpat, kā VVF, Zatlers un pārējie čekas kropļi pamatoti mīž no Trampa administrācijas un baidās, ka tik viņiem pirmiem neatbrauc pakaļ


Rigas domes velesanas gaidod
izmest KNAB jumtotaju Jurasu cigaresu Rupnicu piesedzeju Terezes iela 400 000eur ik menesi ka Dalija vai Potapova_Strike labak zina.Dambitis un Aboltina.
ZZS un Nacional TNB un Vienotiba ir 30gadus varojusi un Nicinajusi Latvijas neatkaribu.
Sorosidi un Banku lobetaji Godman skeles kalvis gaili.par Saskanu

Atbildēt

Uldis

08.12.2019. 13:54

Tas nav darvinisms, tā drīzāk ir hameleona reakcija. Pabriks, tāpat, kā VVF, Zatlers un pārējie čekas kropļi pamatoti mīž no Trampa administrācijas un baidās, ka tik viņiem pirmiem neatbrauc pakaļ.

Atbildēt

to Aga

08.12.2019. 13:45

»

Aga

Da beidziet! Pabriks ir Latviešu 800 gadu verdzības evolūcijas kronis! Ja no Latviešiem izvelk vidējo statistisko tad tas būs Pabriks! Neticiet, tad pajautājiet sev kā viņš tik ilgi turas pie varas


Verdzība, deģenerāt, pēdējo 1000 gadu laikā Eiropā bija tikai Bizantijā un Krievijā un Latviju tā skāra, arī ne pilnā mērā, tikai pēc Pētera I iebrukuma. Krievi bija brīvi no 1861. gada līdz 1917. un no 1991. līdz 1993. kad viņi vairs nespēja iztikt bez savām važām un tagad līdz pat savam drīzam galam būs dzimtcilvēki.

Atbildēt

Tramps iesaistījies globālā cīņā ar cionistu globālismu, globāli iznīcinot pasaules iedzīvotājus medicīnas līdzekļu ieročiem, modificēto pārtiku utt.

08.12.2019. 13:09

»

jaajaa

...žēl tik, ka Tramps to visu nezin...neticu, ka šitādu pie sevis aicinātu, ja zinātu


Trampam svarīgi, ka Latvija bruņojumam atvēl 2 proc. no IKP, kas atvieglo ASV izdevumu nastu NATO, bet pajoliņi VVF, Zatlers, Levits ir jau politiski cionistu līķi. Ispirms trāpa cīņu perifērijai.

Atbildēt

Ludis

08.12.2019. 13:00

Pabriks spriež par Trampu

Atbildēt

jaajaa

08.12.2019. 12:59

...žēl tik, ka Tramps to visu nezin...neticu, ka šitādu pie sevis aicinātu, ja zinātu...:)

Atbildēt

Saskaņa ar PSRS okupācijas varas palikušajiem Latvijā okupantiem

08.12.2019. 12:57

»

Cionistu pārvaldītā Latvija

Vispirms ir jāsaprot, ar ko tautai ir darīšana savās prasībās pret 13. Saeimu. Jāsaprot, kas vispār ir Latvijas 4. maija varas korporācija no politiskā aspekta. Tas šodien ir VDD - patiesais varas turētājs, nevis tauta, kā rakstīts Satversmes 2. pantā. VDD sastāv no SAB, DP u.c. iestādēm un komisijām...


ir laika mīna, ko ielikuši cionisti un tur gatavībā pēc principa - skaldi un valdi. SKDS uzdevums ir uzturēt augstu Saskaņas reitingu. Visi SKDS aptauju rezultāti ir melīgi un realizē cionistu politiku Latvijā. Bez SKDS reitingiem SKDS veic cionistu izlūkošanu pret personām, kuras tiešsaistē caur internetu piedalās SKDS aptaujās. SKDS ir viens no cionistu manipulācijas ar sabiedrisko viedokli instrumentiem. Saskaņa tiek turēta gatavībā to izmantot nākotnē mums nezināmiem cionistu mērķiem. Latvijā medijiem aizliegts apstriest cionisma tēmu, jo tad būtu jārunā par cionistu izdalīto rokasgrāmatu 6. Saeimai, Saeimas kancelejai, prezidijam utt, tad bûtu jārunā par globālo cionisma politiku līdz masonu ložu ietekmei, līdz FRS korporatīvajiem klaniem un viņu savatarpējo cīņu. Politoloģei Ilgai Kreituse, kura bija 6. Saeimas prezidija vadītāja, ir zināma šī rokasgrāmata Saeimai - cionistu Gudro stratēģija un taktika, par kuru aprakstīts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem. Neviens nekad viņai par šo tēmu publiskus jautājumus nav uzdevis. Vai Jums tas nešķiet dīvaini? Cionistu Gudro stratēģija un taktika māca - ja problēmu neapspriež medijos, šī problēma neeksistē.

Atbildēt

Ļubomirs

08.12.2019. 12:18

Pabŗiks ir Pimpis. (Ar lielo burtu)

Atbildēt

Lemesis

08.12.2019. 11:55

Nekas nav jauns zem šīs saules. Jau Ļevs Tolstojs romānā "Karš un miers" rūgtā ironijā aprakstīja, cik veiksmīgi savu karjeru cara galmā veido glumīgs tipiņš, kurš skaidri zina, kurā brīdī jāsaka "uzurpators/slepkava Bounoparte", kurā – "dižais imperators Napoleons".

Šis veiklītis, tāpat kā Pabriks, vienkārši bija savas valsts gļēvās un svaidīgās ārpolitikas klajš "vēja rādītājs". Viņi bija, viņi ir, viņi būs vienmēr. Pie varas/ietekmes kloķiem.

Atbildēt

Patriotiskais gars

08.12.2019. 11:46

Tas bija šausmīgi un nelietīgi apmelot TRAMPA KUNGU kā prezidenta kandidātu un aplaimot "babušku".Kā nav kauna ēst tagad kopgalda brokastis?!

Atbildēt

Jānis

08.12.2019. 11:20

Tu esi kauko sapīpējies ja Latvijas valsti neaizstāv no nato, Latvieši sākat vienreiz loģiski domāt ar smadzenēm!!!!!

Atbildēt

Pabrika twiteri

08.12.2019. 11:06

»

Lasītājs

Paldies raksta autoram par interesanto publikāciju. Ierosinājums portālam pietiek.com nosūtīt vēstuli ārlietu ministram ar lūgumu sniegt skaidrojumu par LR ārpolitikas stratēģiju sadarbībai ar ASV un atbildēt uz jautājumu, vai Latvijas valsts amatpersonas, kas publiski apvaino citu valstu amatpersonas...


ar Trampu aizskarošiem tekstiem ir laikā, kad Tramps kandidēja uz ASV prezidenta amatu. Vēl drausmīgākus izteicienus Trampam par Pabriku veltīja cioniste VVF un cionists V. Zatlers.Tramps uzsācis cīņu ar FRS un cionismu ASV un pasaulē. Pirmais darbs, ko Tramps darīja, nonākot ASV prezidenta amatā, viņš slēdza cionistu Pasaules veselības organizācijas laboratoriju, kurā izgatavoja potes bērniem, ar kurām sakropļoja bērnu DNS, izsaucot dažādas slimības Romas kluba un cionistu FRS plānos samazināt pasaules iedzīvotāju populāciju. Piem. Anglijā ar likumu bērniem jāvakcinējas pret gripu. Tie, kuri līdz šim nevalkcinējās, ar gripu neslimoja, vai slimoja retāk.

Atbildēt

Blondīne

08.12.2019. 10:56

»

lauķis

Kategoriski nepiekrītu virsrakstam,Pabriks nekad nav mainījis savu pārliecību.Tikai vara un nauda,pārliecības sasniegšanai visi līdzekļi vienlīdz labi


Piekrītu tam, ka Pabrikam NEKAD nav bijis nekādas pārliecibas izņemot viņa personīgo izdevīgumu konkrētā laikā un telpā.

Atbildēt

Mudīte

08.12.2019. 10:53

Tādi pabrikveidīgie ir daudz Latvijas politikā!

Atbildēt

Lasītājs

08.12.2019. 10:51

Paldies raksta autoram par interesanto publikāciju. Ierosinājums portālam pietiek.com nosūtīt vēstuli ārlietu ministram ar lūgumu sniegt skaidrojumu par LR ārpolitikas stratēģiju sadarbībai ar ASV un atbildēt uz jautājumu, vai Latvijas valsts amatpersonas, kas publiski apvaino citu valstu amatpersonas (dotajā gadījumā ASV prezidentu), ir tiesīgas pārstāvēt Latviju starptautiskajā līmenī. Pie reizes var uzrakstīt vēstuli arī aizsardzības ministram, vai viņš tikšanās laikā izmantoja iespēju personīgi atvainoties ASV prezidentam par pieļautajām rupjībām publiskajā telpā.

Atbildēt

Cionistu pārvaldītā Latvija

08.12.2019. 10:38

»

Pabrika pielāgošanos Latvija atklāja jau sen

Pie zināmiem apstākļiem Pabrika vieta būtu parasts cietums. 2009. gada 13. janvārī viņš aktīvi kopā ar S. Ēlerti, S Āboltiņu, A. Štokenbergu organizēja masu nekārtības Rīgā, Doma laukumā - “lietussargu revolūcijas” ietvaros viņi uzaicināja tautu uz tautas sapulci. Ar runām satracināja klausītājus un...


Vispirms ir jāsaprot, ar ko tautai ir darīšana savās prasībās pret 13. Saeimu. Jāsaprot, kas vispār ir Latvijas 4. maija varas korporācija no politiskā aspekta. Tas šodien ir VDD - patiesais varas turētājs, nevis tauta, kā rakstīts Satversmes 2. pantā. VDD sastāv no SAB, DP u.c. iestādēm un komisijām, komitejām utt., kas personām dod pielaidi valsts noslēpumiem, valsts korporācijas amatpersonu kodola vadības noslēpumiem. Kas korporācijas kodolā ietilpst bez vecajiem čekistiem un komunistiem? "Jaunie čekisti un komunisti", kas izaudzināti pēc veco kā VDK virsnieka A. Borovkovs līdzības, jo vecie neko citu nesaprot un neko jaunu nav apguvuši.

Kāds ir pamats un cēlonis 4. maija varas korporācijai? Tie esam mēs visi un kopējais valsts parāds, par kuru atbildam mēs visi un katrs solidāri. Vienkāršāk - mēs - visi un katrs no mums it kā esam viena akcija akciju sabiedrībā - 4. maija varas korporācijā. Jo mēs, LR, neesam suverēna valsts, bet daļa no ES un globālajā ekonomikā daļa no globālā parāda SVF/PB/FRS akciju turētājiem, privātpersonām, bet mūsu pilsoņu pases ir jūras tiesību parauga, kas apliecina, ka atbildam solidāri par LV parādu, esam daļa no LV aktīva vai īpašuma. Tā teikt kolonijas dzīvie vergi, parādnieki globālajai korporokrātijai, to akciju turētājiem, privātpersonām, ar visām savām būdām un dzīvokļiem, zemi un mežiem, derīgajiem izrakteņiem un VAS Latvenergo utt.

Šajā 4. maija varas korporācijas pārvaldītajā teritorijā bez pilsoņiem ir arī pastāvīgie iedzīvotāji, PSRS laiku okupanti, kuri nevar piedalīties vēlēšanās, tomār daļa ir naturalizējušies un veido Saskaņas elektorātu.


Lai būtu izprotami, tālāk jārunā par demokrātijas ierobežošanu, kas jau ir realizēta ar diviem tiesību normatīvajiem aktiem - VDD izveidošanu, centralizējot varu, un vienlaikus likumgrozījumiem piešķirot pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadībai, kura ar šo gadu reāli drīkst viltot balsu skaitu vēlēšanās valsts drošības interesēs. Kāpēc VDD ir vajadzīga CVK balsu skaita viltošana? Tādēļ, lai izslēgtu riskus varas korporācijas atbildībā pret valsts parādu, kādi rastos Saskaņai nonākot valdībā, ar ko ir totāli meli, ka 13. Saeimas atlaišanu organizē Kremlis, kāda ir VDD oficiālā demagoģija informatīvajā telpā pret pilsoņu iniciatīvu atlaist 13. Saeimu, jo tā nepilda likumu par algu paaugstināšanu mediķiem, palielinot aizbraucēju skaitu no Latvijas un palielinot nabadzības līmeni, un arī samazinot medicīnas pakalpojumu pieejamību Latvijā.


CVK uzdevums, mērķtiecīgi viltojot balsu skaitu it kā valsts drošības interesēs saskaņā ar minētiem riskiem, ir izslēgt iespēju, ka Saeimā nonāktu neprognozējamas personas, kuras it kā "tautas un demokrātijas" interesēs izjauktu it kā "labējo koalīciju", ievirzot Saskaņu valdībā, kas var beigties ar neprognozējamām sekām - valsts apvērsumu, divvalodības likumu ar koordināciju no Kremļa utt., un tas nav pieļaujams arī no naudas aizdevēju, globālās korporokrātijas interešu viedokļa, veidojot riskus parāda atgūšanā un ģeopolitiskajā ietekmē ar parāda nastu Latvijai.


Tādēļ 4. maija varas korporācija ar VDD realizē brutālu genocīdu pret Latvijas tautu, ar mērķi nostiprināt savas varas pozīcijas, radot apstākļus, kad daudzi spiesti aizbraukt. Aizbraukušo uz Latviju atsūtītā nauda veido ceturto daļu valsts budžeta. Varas korporācija dara visu, lai samazinātu pensionāru un slimo skaitu, tos ar nesasniedzamiem medicīnas pakalpojumiem kvotu sistēmā nogādājot "labākos medību laukos", atvieglojot slogu uz valsts budžetu, vienlaikus pārslogojot mediķus, iznīcinot viņus fiziski.


Latvijas 4. maija varas korporācijas realizētais genocīds pret tautu, demokrātijas ierobežošana un varas centralizācija bailēs no Saskaņas nokļūšanas valdībā ir nekas cits kā nenotikušās Latvijas deokupācijas sekas pēc 1991. gada


Tādēļ nemaz nav pārspīlēts kaut kur komentāros minētais apzīmējums, ka "I. Mūrniecei (NA), 12. un 13. Saeimas spīkerei un I. Viņķelei, veselības ministrei, ir rokas līdz elkoņietm pilsoņu asinīs".

Atbildēt

Pabrika pielāgošanos Latvija atklāja jau sen

08.12.2019. 10:36

Pie zināmiem apstākļiem Pabrika vieta būtu parasts cietums. 2009. gada 13. janvārī viņš aktīvi kopā ar S. Ēlerti, S Āboltiņu, A. Štokenbergu organizēja masu nekārtības Rīgā, Doma laukumā - “lietussargu revolūcijas” ietvaros viņi uzaicināja tautu uz tautas sapulci. Ar runām satracināja klausītājus un pārvērta par pūli. Policija noslēdza visas izejas no Doma laukuma un pūli vadīja pa Jēkaba ielu gar Saeimas ēku. Policisti privātās drēbēs izsita dzērienu veikalam stiklu un sāka mest betona bruģa akmeņus Saeimas ēkas logos. Pret pūli policija atklāja gumija ložu “uguni”. Vienai personai izšāva aci. Aizturētos tiesāja vēl pēc ārkārtīgi stingrajām LPSR laika krimināllikuma pantu normām. A.A. Bērziņu cionistu cietumos Čehijā un Latvijā sita un spīdzināja. Lieki teikt, ka faktiskie noziedznieki - S. Āboltiņa, A. Pabriks, A. Štokenbergs vienkārši, organizējot masu nekārtibas Rīgā, 2009. gada 13. janvārī realizēja cionistu plānus, līdzīgi kā to dara šodien 13. Saeima I. Mūrnieces vadībā, ignorējot likumu par algu paaugstināšanu mediķiem. Nākošie mediķu protesti gaidāmi 11. decembrī. Tauta negrib aiziet pa cionistu norādīto skuju taku.

Atbildēt

kulefāna celīte

08.12.2019. 10:34

Politiķi ir kā cēli burinieki plašajā ockeānā. Lai varētu virzīties uz savu saulaini trekno mērķi ķer jebkuru mainīgā vēja plūsmu.

Atbildēt

lauķis

08.12.2019. 09:59

Kategoriski nepiekrītu virsrakstam,Pabriks nekad nav mainījis savu pārliecību.Tikai vara un nauda,pārliecības sasniegšanai visi līdzekļi vienlīdz labi.
Diemžēl tāda pati ir VISU politiķu pārliecība.

Atbildēt

Q

08.12.2019. 09:46

Pabriks ir kā puņķis uz drāts, no kuras puses vējš pūš uz to pusi stiepjas,faktiski `tādi ir lielākā siles biedru daļa, ir atsevišķi izņēmumi, kā Lembergs, bet tādus sorosīti iemanās apdirst no galvas līdz kājām!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

FotoJurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19 gadījumu, kas liecina par 3847,6 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju. Tikmēr vakcinēto personu vidū šajā laika periodā atklāti 896 Covid-19 gadījumi no 169 764 kopumā VAKCINĒTĀM personām. Tādējādi saslimstība uz 100 000 iedzīvotāju šajā grupā bijusi 527,8 gadījumi jeb 7,3 reizes mazāk."
Lasīt visu...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....