Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

medmāsa

14.03.2017. 23:12

»

Docs1

Ja Jums ir zināmas noziedzīgas rīcībām,tad kāpēc nedodaties uz policiju? Kur tad ir Jūsu "godīgums"? Drīzāk izskatās pēc tādas prastas skaudības. Nezinu arī nevienu iemeslu, kāpēc ārstiem, slimnīcu valdēm, Valsts zāļu aģentūrai un VM tā vajadzētu blēdīties, ja civilizētajā pasaulē un arī Latvijā ir ...


Kur tad donoru centra direktori noveda godīgums un atklātība?Izdarīja kaitējumu ziņojot par C hepatītu-no darba prom! Par Leģionāru slimību nepaziņo 1/2 mēnesi-nekas! Lai tauta inficējas un mirst.Veselības ministrijā kādu vajadzēja cietumā ielikt par tautas vešanu nāvē.

Atbildēt

oisuārs

13.03.2017. 20:23

Ja Stradiņus un RAKUS privatizētu un valsts maksātu tikai par rezultātu, haļava ātri beigtos. Tāda zagšana kā tagad iespējama tikai no valsts slimnīcas. Ja slimniekiem būtu tiesības saņemt atmaksu par ārstēšanos, vienalga kur ārstējoties, nevis naudu pārskaitītu medicīnas bandītiem uz valsts slimnīcu, tad cilvēki varētu ārstēties Polijā vai Grieķijā, kur ārstniecības līmenis ir daudz augstāks nekā Latvijā. Medicīnas līmenis Latvijā ir ļoti zems.

Klīnisko pētījumu tirgus Latvijā ir pētīts, tā apjoms ir apm. 20 miljoni. Legāls no tā ir apmēram 300 tūkstoši, 1%. Tātad PSKUS un RAKUS dakteri iebāž kabatā šos 20 miljonus. Vai tas ir baigi daudz? PVN shēmās katru gadu nozog 2 miljardus, 100 reizes vairāk. Par cik medicīnā tie ir klīniku vadītāji, kas katru gadu caur klīniskiem pētījumiem saņem savā kabatā katrs 300-500 tūkstošus EUR, tas duras acīs.

Atbildēt

Troļļu gans

13.03.2017. 14:18

»

hi hi

visiem izdevīga ministre - nejaucas,kur nevajag un dod naudu,kam vajag,dos vēl,kad būs. Reformas tikai finanšu ieguves avotā,citu reformu nav


Tieši tā! Visiem! Zāļu šeptmaņiem, deputātiem gulētājiem, smalkajiem MK kolēģiem, vārgulīgajam priekšniekam un tikpat vārgulīgajai tautai. Visiem!

Atbildēt

Troļļu gans

13.03.2017. 12:50

»

To gans

Čakša bija Stradiņa slimnīcas valdē,kur tas viss notiek uz pilnu klapi. Viena lieta ir zāļu pētījumi,cita ir eksperimentālās operācijas ar nezināmu rezultātu,kur tiek aprobeti jauni materiāli,implanti,aparatini ,metodes un pat cilmes šūnas,kas bieži pēc pāris gadiem izsauc onkoloģiskās saslimšanas. ...


Te gan piesegšu Čakšu. Lai arī viņa ir vāja ministre, bet man tik simpātiska, ka veltu savu laiku, lai stiprinātu cien.ministres kapacitāti, sakot to, ko nesaka ministres savāktie glaimīgie un glumie oficiālie un neoficiālie padomnieki. Cien.ministre nebūt nav sliktākā veselības ministre, atceramies ar palmu mīļi sauktu ministri, ekspertu lauksaimniecībā vai zirgkopībā vai priekšpēdējo bezkaunīgo rausēju. A ko deputāti, da neko. Gulēja. Kāpēc? Tāpēc, ka zināja – var neko nedarīt, tāpat pateicīgā tauta atkal ievēlēs. 2 pēdējie ministri no ZZS un kas būs 2018.gadā? Atkal ZZS staigās ar paceltu asti. Atkal laimīgie vēlētāji savēlēs bijušos boļševikus, komuņagas. Čakšas nespēja kaut ko darīt ir viens, otras ir cits jautājums kā cilvēki ar tik vājiem CV nonāk amatos. A kas, karodziņu mīlētājs pie žaketes atloka, iedzēris pensionāru kāju pārbraucējs, manierīgs kolhoznieks vai visā tā bara vārgulīgs priekšnieks ir labāki? Nebūt nē. Stradiņos ir 1001 nekārtības, vai kaut viens deputāts ārsts ir pakustinājis kaut mazāko pirkstu, lai padomātu kā var nodrošināt slimnīcu labāku vadīšanu. No Stradiņiem gandrīz vai katrs vadītājs dodas prom ar zābaka nospiedienu uz vienas vietas. Pēdējā valde vispār ir kaut kas īpaši oriģināls. Visiem labi, vieni pēta starptautiski un milzīgi apvainojas, ka viņiem pasaka kaut ko nepatīkami, otri paklusām eksperimentē savā nodabā, trešie rauš, ceturtie slinko. Stradiņi varētu būt viena no labākajām slimnīcām ziemeļu reģionā, starta punkts pirms 25 gadiem bija neslikts. Arī ārstiem rausējiem būtu labāk, gan naudas būtu par vairāk, gan cieņa un autoritāte. Par godīgajiem ārstiem par nerakstīšu, tie būtu vislielākie ieguvēji. Boļševisms galvās un atbilstošs rezultāts.

Atbildēt

To gans

13.03.2017. 12:19

»

Troļļu gans

Zāļu ražotāji ir lielas, starptautiskas kompānijas, kuras par savu galveno misiju nebūt neuzskata būt par cilvēces labdariem. Galvenā misija ir peļņa, lai kas ar nebūtu rakstīts viņu papīros un nestāstīts sabiedrībai. Ja valsts ir vāja, vāji ministri, vāji deputāti, mazprasīga sabiedrība, tad zāļu kompānijām...


Čakša bija Stradiņa slimnīcas valdē,kur tas viss notiek uz pilnu klapi. Viena lieta ir zāļu pētījumi,cita ir eksperimentālās operācijas ar nezināmu rezultātu,kur tiek aprobeti jauni materiāli,implanti,aparatini ,metodes un pat cilmes šūnas,kas bieži pēc pāris gadiem izsauc onkoloģiskās saslimšanas. Vienvārdsakot dara ko grib,tikai vajag kritērijiem atbilstošus smagus slimniekus,kas LV netrūkst.

Atbildēt

Troļļu gans

13.03.2017. 12:12

»

To gans

Te jau runa iet par noziedzīgām darbībām un milzīgiem līdzekļiem,pie tam vm nemitīgi prasa miljonus tiem pašiem Stradiņiem. Tas pats notiek arī Austrumu slimnīcā Lejas,Lejnieks Pupela, arī Plauża un citu veco buku kontrolē. Veselības pelēkā ekonomika ir tik liela un ,protams,ietekmīga,ka VID izliekas...


Zāļu ražotāji ir lielas, starptautiskas kompānijas, kuras par savu galveno misiju nebūt neuzskata būt par cilvēces labdariem. Galvenā misija ir peļņa, lai kas ar nebūtu rakstīts viņu papīros un nestāstīts sabiedrībai. Ja valsts ir vāja, vāji ministri, vāji deputāti, mazprasīga sabiedrība, tad zāļu kompānijām astes ir gaisā. Stiprās valstīs, kur ministri negrāb ar abām rokām kā cien.bij.ministrs vai ļauj grābt citiem kā cien.ministre, deputāti neguļ un nejūsmo par ministru entuziasmu, neraksta simtiem bezjēdzīgu deputātu pieprasījumu bez reālām sekām, tiesa ir spējīga tiesāt, ministru priekšnieks negaida vienkāršus paplašinātus teikumus, ārstus nevar uzpirkt par cepumu paciņu vai īsu braucienu, tur zāļu kompānijas staigā ar nolaistu asti. Daži pāris miljonu zaudēti procesi un realitātes sajūta sāk parādīties. A kas ir Latvijā? Zāļu šeptmaņi ar kājām sper durvis VM un slimnīcās, neskaitāmie deputāti ārsti tikai bezspēcīgi noskatās, ieskaitot visas jūsmotājas, filmētājus un jautājumu drudža pārņemtos pirmsvēlēšanu ietekmētos opozicionārus. Tā kā Čakša ne nebūt nav pirmā atbildīgā.

Atbildēt

Docs1

13.03.2017. 11:48

»

To gans

Te jau runa iet par noziedzīgām darbībām un milzīgiem līdzekļiem,pie tam vm nemitīgi prasa miljonus tiem pašiem Stradiņiem. Tas pats notiek arī Austrumu slimnīcā Lejas,Lejnieks Pupela, arī Plauża un citu veco buku kontrolē. Veselības pelēkā ekonomika ir tik liela un ,protams,ietekmīga,ka VID izliekas...


Ja Jums ir zināmas noziedzīgas rīcībām,tad kāpēc nedodaties uz policiju? Kur tad ir Jūsu "godīgums"? Drīzāk izskatās pēc tādas prastas skaudības. Nezinu arī nevienu iemeslu, kāpēc ārstiem, slimnīcu valdēm, Valsts zāļu aģentūrai un VM tā vajadzētu blēdīties, ja civilizētajā pasaulē un arī Latvijā ir pieejams oficiāls ceļš, pēc kura arī visi zāļu pētījumi pašlaik notiek. Sistēma dod drošibu pacientiem,ārstiem un kompānijām.
Klīniskie pētījumi notiek visā pasaulē , un tie tiek stingri uzraudzīti.
Neviena sevi cienoša ārvalstu kompānija, nedz arī vadošie speciālisti neies graut savu autoritāti ar tādiem prastiem gājieniem. Jāpiekrīt, ka pētījumi tiek apmaksāti atbilstoši rietumu medicīnas izcenojumiem un tos vadīt uztic tiem, kas spēj tikt ar to galā, par ko vienam otram iedegas skaudība parastā.

Atbildēt

To gans

13.03.2017. 11:12

»

Troļļu gans

Te pat nedaudz aizstāvēšu Čakšu, lai cik ar vāja viņa nebūtu. Ne jau problēma ir nosauktajā trijotnē, nav nekas oriģināls pat ne tikai Latvijā. Protams, ja cien.ministre būtu kaut nedaudz stiprāks raksturs, tad kaut kādas darbības, lai mazinātu zāļu mafijas ietekmi varētu darīt. Bet vienalga nekas labs...


Te jau runa iet par noziedzīgām darbībām un milzīgiem līdzekļiem,pie tam vm nemitīgi prasa miljonus tiem pašiem Stradiņiem. Tas pats notiek arī Austrumu slimnīcā Lejas,Lejnieks Pupela, arī Plauża un citu veco buku kontrolē. Veselības pelēkā ekonomika ir tik liela un ,protams,ietekmīga,ka VID izliekas neko nemanot.

Atbildēt

Troļļu gans

13.03.2017. 11:00

Te pat nedaudz aizstāvēšu Čakšu, lai cik ar vāja viņa nebūtu. Ne jau problēma ir nosauktajā trijotnē, nav nekas oriģināls pat ne tikai Latvijā. Protams, ja cien.ministre būtu kaut nedaudz stiprāks raksturs, tad kaut kādas darbības, lai mazinātu zāļu mafijas ietekmi varētu darīt. Bet vienalga nekas labs nesanāktu, jo gan ZZS, gan citas koalīcijas un opozīcijas partijas nav spējīgas un ieinteresētas risināt šo problēmu. Boļševisma idejas dzīvo lielākajā daļa deputātu galviņās, apzinās viņi paši to vai nē. Boļševistiskajā pasaules uztverē ir kungi (deputāti, citi it kā elites pārstāvji), kuriem viss ir atļauts un pārējie, kuriem maz kas ir atļauts. izpratne par demokrātiju viņu galvās nesēž. Ko var prasīt no nabaga blondas galviņas, kura arī līdzīgi vien domā.

Atbildēt

...

13.03.2017. 10:48

Kreicberga ielikta Stradiņos,lai netraucētu strādāt,tukša vieta

Atbildēt

Klīnicists

12.03.2017. 20:05

»

oisuārs

https://www.clinicaltrialsregister.eu/ctr-search/search?query=Latvia


Bez klīniskiem pētījumiem nav jēga slimnīcā strādāt! Par laimi ir tie kalpi: rezidenti. Trijotne protams pārdala klīnisko pētījumu naudu, uzpērk kolēgus slimnīcā un valdes loceklus lai klusē, bet ierēdni jau arī prasa savu tiesu. Ja šie trīs būtu amatpersonas, pilsonji trieku dabūtu kāda atklātos to patiesā alkatīgā seja!

Atbildēt

ll

12.03.2017. 18:25

ministrija tagad ir grābēju rokās, tik ilgi bija siekalojušies savās farmācijas un privāt...slimnīcās pēc valsts naudas!

Atbildēt

Ļoti mīlu dzīvi Latvijā

12.03.2017. 16:02

»

padalies

kur pērc zāles, vai ir iespēja arī recepšu zāles pirkt


Es speciāli nedodos pēc zalēm uz ārvalstīm, bet paķeru tās savos ceļojumos.

Iesaku darīt šādi:

1.) Rakstām Google meklētājā site:.. un daudzpunktu vietā ieliec tās valsts domēna paplašinājumu, kurā vēlies noskaidrot zāļu cenu. Piemēram: site:lv - izleks mājaslapas tikai .lv domēna zonā. Piemēram: site:lt - izleks mājaslapas, kas orientējas uz Lietuvas tirgu, site:ru - izleks mājaslapas tikai Krievijas zonā, site:in - mājaslapas Indijas tirgū.

2.) Blakus augstāk minētajam ieraksti meklētājā nevis zāļu nosaukumu, kuru vēlies atrast, bet aktīvās vielas nosaukumu. Daudzas zāles dažādās valstīs pat pēc viena ražotāja var saukties atšķirīgi, tamdēļ drošāk ir meklēt tikai pēc aktīvās vielas nosaukuma.

Piemērs: site:ua flukonazol (vēlams rakstīt nosaukumu attiecīgās valsts valodā un attiecīgi klāt arī iekļaut vārdu "cena").

Konkŗēti šis pretsēnīšu medikaments Ukrainā nopērkams vismaz 20 reizes lētāk nekā Latvijā.

Par recepeti nemācēšu teikt - katrā valstī pēti individuāli, ja atrodi kādu aptieku, sazinies, pavaicā tai. Ukrainā un Krievijā viņiem principā ir pie kājas tās receptes, kamēr vien kādus psihotropos neprasīsi.

Atbildēt

Ierednis

12.03.2017. 15:35

»

to docs

tas ir pētījuma rezultāti tiek izmantoti zāļu reģistrēšanā,bet ja nē... Par operācijām un manipulācijām Valsts zāļu reģistrā šādu datu nav un tas netiek reģistrēts nekur


VM pakļautības iestādes - SPKC un ZVA pilda ministra uzdevumus. Pretī nerunā. Jomas kurās aizliegts bāzt degunu, neaiztiek. VI prokuratūrai nodeva materiālus par Bērnu slimnīcu, šie jau bija slimnīcā. Kā jūs domājat cik ilgi vēl Mežsarga būs savā amatā?? Čakšai taču sataisīja nepatikšanas.

Atbildēt

haroš ļaļaļa

12.03.2017. 15:21

»

Docs

Sazvērstības teorija ir ļoti aizraujoša, tomēr tās realizācija ir maz ticama. Bez ētikas komisijas pētījumiem atļauju sniedz Valsts zāļu aģentūra, pētījumam jāpiekrīt klīniku un slimnīcu vadībai, un konkrētam slimniekam, apstiprinot to ar parakstu. To uzrauga ļoti stingri arī pašu zāļu ražotāji, kas...


gardovski, vai tu? tā nav sazvērestības teorija tie ir fakti, domā, ka pacienti akli vai!? nauda nesmird va zinies, vis grib dzīvot šikos namos? par fjūrera OSTlaboratoriju strados vispār neminot!

Atbildēt

nu ciniķe īstākā

12.03.2017. 15:18

»

sodoma

Šokējoši ir tas , ka ministre demonstratīvi saka - farmācijai klāt neķersies. Zāles tātad visi var nopirkt, kas nevar - tie nosprāgst, un sprāgs vēl vairāk. Sodoma un Gomora


un pamatojums tam (reāli viņas pašas teikts)- neviens, jau pacientiem ar varu tās zāles (sižetā par šmita kompānijas karteļiem slimnīcu teritorijās)neliek pirkt!

Atbildēt

protams

12.03.2017. 13:58

ir patiesi slimi cilvēki, bet daudzi gan rij to, kas nav jārij

Atbildēt

...

12.03.2017. 13:57

»

oisuārs

Haha, nelegālie klīniskie pētījumi iet uz pilnu klapi, slimnieki nezin, ka iedalīti kontroles grupā un zāles nesaņem. Oficiālajiem klīnisko pētījumu centriem var būt "novietnes", tā kā oficiālajos reģistros nekas nebūs. Šodien veci dakteri brīnās, ka jauna sieviete nomirst no elementāras limfomas, bet...


Tur arī notiek pētījumi,pat uz bērniem. Pētījumi ar zālēm ir viens,bet manipulācijas un operācijas,tas jau ir krimināls/ Pie tam neko nedzird,kas ar tiek pacientiem noticis pēc unikālajām operācijām.

Atbildēt

Docs

12.03.2017. 13:56

»

Ētika

Latvjā katrā lielajā slimnīcā ir sava ētikas komisija, kuru sastāvā ir paši pētnieki. Latvija ir kļuvusi par zemi, kuras mazskaitlīgie iedzīvotāji ir lēti izmēģinājumu trusīši


Sazvērstības teorija ir ļoti aizraujoša, tomēr tās realizācija ir maz ticama. Bez ētikas komisijas pētījumiem atļauju sniedz Valsts zāļu aģentūra, pētījumam jāpiekrīt klīniku un slimnīcu vadībai, un konkrētam slimniekam, apstiprinot to ar parakstu. To uzrauga ļoti stingri arī pašu zāļu ražotāji, kas rekrutē kompānijas, kas stingri vada pētījuma norisi. Bez tam notiek regulāras starptautiskas uzraudzības pārbaudes.Ja kāds gribētu to apiet, rezultātus neizdotos starptautiski publicēt, kā arī nebūtu iespējama zāļu tālāka reģistrācija. Tādi notikumi bijuši uz austrumiem no mums, bet slikti beigušies.

Atbildēt

sēlis

12.03.2017. 13:08

Pretīga valstele, kas ne tikai izdzen savus iedzīvotājus no dzimtenes, bet izzogot veselības aizsardzības budžetu palīdz iznīcināt aborigēnus ietaupot pensijās izmaksājamo naudu, lai siles lopiem nodrošinātu treknu eksistenci!

Atbildēt

nieva

12.03.2017. 12:44

Tas viss ir vairāk KNAB lauciņš.
Latviešu partijas salikuši savējos KNABā, DP, VP, tiesās, MK, atbilstoši šīs valsts likumdošanai, tad principā visa atbildība ir uz šo partiju biedriem. Ministrs nav likumdevējs un nav arī policija.

Atbildēt

oisuārs

12.03.2017. 11:23

Haha, nelegālie klīniskie pētījumi iet uz pilnu klapi, slimnieki nezin, ka iedalīti kontroles grupā un zāles nesaņem. Oficiālajiem klīnisko pētījumu centriem var būt "novietnes", tā kā oficiālajos reģistros nekas nebūs. Šodien veci dakteri brīnās, ka jauna sieviete nomirst no elementāras limfomas, bet izskaidrojums vienkāršs - atradās kontroles grupā un saņēma placebo. Labāk ārstēties Liepājā vai Daugavpilī, nekā Rīgā, jo Rīgā visi slimnieki piedalās klīniskajā pētījumā.

Atbildēt

padalies

12.03.2017. 10:13

»

Ļoti mīlu dzīvi Latvijā

Esmu jau atradis risinājumu šai ķibelei, vienkārši pērkot medikamentus ārvalstīs. Pieļauju, ka valdošais noziedznieku bastions agri vai vēlu piegriezīs arī šo iespēju, bet apvadceļu būs vienmēr


kur pērc zāles, vai ir iespēja arī recepšu zāles pirkt?
Man arī zaj...., zāles vajag regulāri, summas baisas, dzīvot gribas, bet rijīgās aptiekas uzturēt negribas.

Atbildēt

antiņš no laukiem

12.03.2017. 09:57

Sapnī redzēju ka bankas būs tikai valsts....aptieku tīkls būs tikai valsts pārziņa-bet pamodos un neredzēju kurš no varas to spēs izdarīt.
Ja Krievijā analogas zāles var nopirkt par 3-10 x lētāk...tad
šī lieta var aiziet

Atbildēt

sodoma

12.03.2017. 09:22

Šokējoši ir tas , ka ministre demonstratīvi saka - farmācijai klāt neķersies. Zāles tātad visi var nopirkt, kas nevar - tie nosprāgst, un sprāgs vēl vairāk. Sodoma un Gomora

Atbildēt

Ētika

12.03.2017. 07:30

»

Docs

Nedomāju,ka Latvijā varētu būt iespējams kāds ārvalstu klīniskais pētījums bez ētikas atļaujas un pacientu parakstītas informētas piekrišanas formas. Neticu, ka kāds ārsts uzņemtos veikt šādus eksperimentus


Latvjā katrā lielajā slimnīcā ir sava ētikas komisija, kuru sastāvā ir paši pētnieki. Latvija ir kļuvusi par zemi, kuras mazskaitlīgie iedzīvotāji ir lēti izmēģinājumu trusīši.

Atbildēt

Eksperimentators

12.03.2017. 01:22

»

Docs

Nedomāju,ka Latvijā varētu būt iespējams kāds ārvalstu klīniskais pētījums bez ētikas atļaujas un pacientu parakstītas informētas piekrišanas formas. Neticu, ka kāds ārsts uzņemtos veikt šādus eksperimentus


Kāds naivums. Painteresējaties kas vada Stradiņos ētikas komisiju un cik pacientus informē par to, ko viņi paraksta. Būsiet patīkami pārsteigts.

Atbildēt

Par ZZS un ārstu ētiku!

12.03.2017. 01:19

»

mūsdienu ārsti

Diemžēl mūsdienu ārsti ir naudas kāsēji, par pacientu likteni viņiem nospļauties, nekādas intereses un nekādas atbildības uzņemšanās.Tikai nokāst naudu. Un tas viss pateicoties tādiem gardovskiem, kuri ir kā piemērs: es saņemu čupu naudas, jo man kauna nav un dzīvoju cepuri kuldams.Studenti to pārņem...


Piemirsti TP izcilākie ārstu ētikas stiprinātāji, G.Bērziņš, V.Veldre, I.Eglītis, B.Rozentālie. Ļaunā I.Circene un A.Auders tā sabojāja ārstu ētika, ka pēdējos 3 gadus ZZS ministri tikai rauš savā kabatā (Belēvičs) vai ļauj raust citiem (Čakša). Tas protams tikai stiprina sagrauto ārstu ētiku.

Atbildēt

naivusm savā vecumā

12.03.2017. 00:42

»

Docs

Nedomāju,ka Latvijā varētu būt iespējams kāds ārvalstu klīniskais pētījums bez ētikas atļaujas un pacientu parakstītas informētas piekrišanas formas. Neticu, ka kāds ārsts uzņemtos veikt šādus eksperimentus


Stradu hauzlapu papētītu sīkāk, ne to vien atrastu! Pa pilnam tur klīnisko pētījumu, galnokārt farmacijas jomā! Taa lūk!

Atbildēt

Docs

11.03.2017. 23:49

Nedomāju,ka Latvijā varētu būt iespējams kāds ārvalstu klīniskais pētījums bez ētikas atļaujas un pacientu parakstītas informētas piekrišanas formas. Neticu, ka kāds ārsts uzņemtos veikt šādus eksperimentus.

Atbildēt

ZZ$

11.03.2017. 22:20

ministrija - starpnieks starp slimnieku un kapsētu.

Atbildēt

skarba

11.03.2017. 21:48

(NE) veselibas ministrija nodoklu maksatajam sagaidit rindu uz arstesanu praktiski neiespejami, atrak nomirsi lidz kads Tevi saks arstet, tikai pacienteim paredzetas naudas pardale citu kabatas, si neveselibas sistema paredzeta sabrukumam.

Atbildēt

mūsdienu ārsti

11.03.2017. 21:27

Diemžēl mūsdienu ārsti ir naudas kāsēji, par pacientu likteni viņiem nospļauties, nekādas intereses un nekādas atbildības uzņemšanās.Tikai nokāst naudu. Un tas viss pateicoties tādiem gardovskiem, kuri ir kā piemērs: es saņemu čupu naudas, jo man kauna nav un dzīvoju cepuri kuldams.Studenti to pārņem savās praksēs. Vienotība ir sagrāvusi pat ārstu ētikas izpratni.

Atbildēt

klāvs

11.03.2017. 20:01

Pensionētie arodslimnieki ar progresejošu slimību un nepārtrauktām sāpēm joprojam netiek ārstēti,nesaņem zāles,netiek nozīmētas veselības pārbaudes,netiek nosūtīti uz atkārtotam invaliditātes noteikšanas komisijam tā zaudējot invalīda statusu.Latvija ir strutains augonis ES,kas infice arī normālas valstis!

Atbildēt

Ļoti mīlu dzīvi Latvijā

11.03.2017. 18:58

Esmu jau atradis risinājumu šai ķibelei, vienkārši pērkot medikamentus ārvalstīs. Pieļauju, ka valdošais noziedznieku bastions agri vai vēlu piegriezīs arī šo iespēju, bet apvadceļu būs vienmēr.

Atbildēt

786.166milj. EUR izdalītāji

11.03.2017. 18:58

Veselības ministrijā ir astoņi departamenti: Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības departaments, Farmācijas departaments, Investīciju un Eiropas Savienības fondu uzraudzības departaments, Nozares budžeta plānošanas departaments, Personāla un dokumentu pārvaldības departaments, Resursu vadības departaments, Sabiedrības veselības departaments un Veselības aprūpes departaments. Veselības ministrijā ir piecas patstāvīgās nodaļas: Audita nodaļa, Juridiskā nodaļa, Kapitālsabiedrību un nozares finanšu un investīciju uzraudzības nodaļa, Komunikācijas nodaļa un Stratēģiskās plānošanas nodaļa.

Atbildēt

Sise

11.03.2017. 18:57

Kara laikā eksperimentus veica ar cilvēkiem nacisti,kur visus tiesāja un sodīja ar nāvi,tagad tie ir tautā cienījami profesori ar milzu honorāriem un visādiem ordeņiem.

Atbildēt

oisuārs

11.03.2017. 18:28

https://www.clinicaltrialsregister.eu/ctr-search/search?query=Latvia

viss redzams

Ērglis, Krieviņš un Pīrāgs jau izsenis par nelegālo klīnisko pētījumu ieņēmumiem uzpērk visus veselības ministrus

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...