Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nevajag muldēt

01.03.2021. 14:41

»

politiskā situācija

Padomju tiesnesim Romuldam Vansovičam var pārmest tikai pārmērīgu dedzību selektīvā tā laika likumu piemērošanā.Bargi notiesāja tantiņu,un mīksti vajadzīgo darboni.Vidējais rādītājs-normā.Kurš no P.Stučkas Latvijas Valsts Universitātes Juridiskās fakultātes nav čekas savervēts...


Tad jau baigi labi - juristi stučīja viens otru, citur stukaču nebija?! Vai tu tiešām esi tik tups, vai tikai maskējies? Starp juristiem bija taisni tāds pats procents stukaču kā citās profesijās. Spriežot pēc tava muļķīgā mēģinājuma nogrūst visu uz juristiem, tu pats esi bijis stukačs.

Atbildēt

✍️

01.03.2021. 00:23

Atceros šo figutrantu.Ja Pietiek interesē. Pajautājiet viņa PSRS AT kolēģiem (kas vēl dzīvi, varbūt uzzināsiet šo to jaunu priekš tagadējās Latvijas info telpas) Latvijā:
1) Kā rakstā minētais figurants nokļuva stažēties ASV būdams viens no jaunākajiem AT tiesnešiem tolaik LPSR? Kāpēc tieši viņš? Viņam ir pašam savs stāsts, protams :)
2) Painteresējaties (ja interesē) par minētā figuranta "cīņu" par to, lai viņam paliktu tiesneša ķēde (amata simbols) pēc tam, kad viņš atstāja AT tiesneša amatu (vairāk izpratīsiet šī cilvēka raksturu)

Visiem Jums novēlu: turēties šajos grūtajos lielākajām vairumam grūtajos laikos!

PS Atceraties Gunāra Astras vārdus, kas katramam LV izlasāmi uz AT sienas. Bezkompromisu tiesiskuma ministrs cik atceros no LV ziņām 2020.gada rudenī tur lika ziedus. Nez ko, Gunārs Astra teiktu par šiem laikiem Latvijā, ne par Covid, bet par valdību un "bezkompromisa tiesiskumu"...

Atbildēt

Latviete

28.02.2021. 21:29

mēsluvabole - mazbērniem karma!

Atbildēt

FKK

28.02.2021. 18:23

Liepnieks, kā jau vēstures faktu amatieris nezina, ka Nirnbergas process bija visai apšaubāms no tiesiskā viedokļa, tas bija visai selektīvs faktu izvērtēšanā, tika notušēti noziegumi, kas saistījās ar PSRS un arī Sabiedroto rīcību.
Liela daļa no nacistu funkcionāriem veiksmīgi pārlaida šo laiku un vēlāk iesaistījās VFR atjaunošanā, ieņēma būtiskus amatus. Tāpēc, ka valstis nevar iztikt bez pārvaldes profesionāļiem. Un citu resursu viņiem nebija.
Interesanti, ka arī Austrumvācijas drošības iestādēs turpināja savas karjeras virkne SS un Gestapo darboņu, arī viņu pieredze komunistu režīmam izrādījās nepieciešama un noderīga.
Bet tās jau ir vēstures profesionāļu nianses, ko Liepniekam grūti aptvert. Bet tas, protams, nenozīmē, ka Vonsovičs nav glumš maita, kurš karjerai un piķiem būs gatavs laizīt vajadzīgās ausis visos laikos un režīmos. Tāda suga.

Atbildēt

TYT

27.02.2021. 00:24

Vonsovičs jau ilgstoši darbojās ciešā sasaitē ar tā dēvēto Patiesības ministriju jeb glumu žurnālistu kopienu, kurus vieno Vienotība propagandas lielmāte Ēlerte. (Tagad šī 90. gadu prihvatizācijas shēmu darbone un politizētās preses centrā persona ir Levita padmniece un Ordeņu kapitula kanclere)
Tāpat Vonsovičs jau gadiem ilgi cieši sadarbojās ar vienu no ietekmīgākajiem finanšu shēmu darboņiem LB prezidentu Rimšēviču. Interesanti, ka Rimšēviča tēvs bija čekas kurators un uzraugs Latvijas PSR TV un Radio - proti, viņš čekas uzdevumā pārbaudīja katru jaunpieņemto darbinieku par lojalitāti padomju režīmam.
Ak jā - Ēlerte taču arī bija viena no pēdējām, kura pamanījās iestāties kompartijā. Var jau to saukt par sazvērestības teoriju, bet nudien izskatās, ka lielkoloboranti vienkārši pamainīja dekorācijas, bet ne reālo varu. Nav jau nekāda Norvēģija un Francija, kur pēc 2PK ar koloborantiem īpaši neauklējās ... ja tā var teikt ...

Atbildēt

tikai liepnieks ne labāks

26.02.2021. 18:58

...............

Atbildēt

tāds pat vieplis

24.02.2021. 23:31

sodītajam Liepniekam varētu būt patalogisks naids pret tiesnešiem kā tādiem .....

Atbildēt

> Latloto Lapspisenei

23.02.2021. 18:38

»

Indullis Durka

tūlīt pabeigšu kopēt jauno dzejoli


tavas netradicionālās orientācijas pasīvista dzīvnieciski perversās aktualitātes un krampjaini agonējoša transgendera derdzīgi specifiskās problēmas absolūti neinteresē normālus cilvēkus. Būvē savas sūdu pilis tur, kur tu smirdi un kur smird tavi saimnieki! Un turpmāk nelien virsū normāliem cilvēkiem ar savu iedzimto mentālo kroplību jebkurās tās izpausmēs!

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām iedzimtajām galvasslimnieces problēmām - tava metālās invalīdes izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

Hope

22.02.2021. 20:47

I am making 10,000 Dollars at home own laptop. Just do work online 2 to 4 hour properly. so i make my family happy and u can do check it out what i do......... https://bit.ly/39JrDqt

Atbildēt

6. palātas sanitārs

22.02.2021. 19:30

»

to slimnieks

Jabeļņiks, ir krievu valodā un apzīmē tavu debilo maskačkas un bolģerajas draudziņu un tavu, netīrā krievu kazarmā pālī taisītā un pakaļā drāztā kropļa, purnus


tu, netīrā homoliberastu skapī pālī taisītais deģenerāt un smirdošais sūdabrāli, iemācies pieklājību, izdezinficē sākumam muti un nomazgājies. Vēlams ar koncentrētu hlora šķīdumu. Nav dārgs un tev būs labi. Bet labāk viņu izdzer, ātrāk nosprāgsi un LV būs tīrāks gaiss.

Izlaizi savu mentālo invalīdu palātas biedru pīles un šīberus un nomazgā nevarīgo slimnieku dibenus un nebāz savu degunu, zemākais primāt un homoliberastu skapī ļergas pālī taisītais deģenerāt, lietās, par ko tev nav pat nojausmas!

Atbildēt

to slimnieks

22.02.2021. 15:14

»

nestreso deģenerāt!

Jebaļņiks, tas ir tavs un tavu sugas biedru netīrā purna apzīmējums bezdzimuma latvāniešu valodā


Jabeļņiks, ir krievu valodā un apzīmē tavu debilo maskačkas un bolģerajas draudziņu un tavu, netīrā krievu kazarmā pālī taisītā un pakaļā drāztā kropļa, purnus.

Atbildēt

Secinājums

22.02.2021. 08:35

»

Vonsovičs

ir poļu izcelsmes deģenerāts, viņa sieva alkoholoķe. Loģisks tandēms


Pie kājas viņa izcelsme,lai gan aizdomas ir,tie nav cilvēki.

Atbildēt

lauķis

22.02.2021. 07:19

»

konservatīvais

Sieva ir spēlmane un arī kārtīgi met pa lampu! Un lien pie pērkamiem liberastu slavinātājiem žurnālistiem gudro tēlot (kad ir skaidrā


Tur jau tā lieta ka šis režīms pievelk neliešus,cilvēki nav vajadzīgi.Vēl bēdīgāk ir tas ka vara ir globāla,šie nelieši ir tikai sistēmas sekas.Ir labi zināms ka cīnīties pret sekām,nelikvidējot cēloņus,ir bezjēdzīgi.Tomēr tas nenozīmē ka šie nelieši nav pelnījuši sodu.

Atbildēt

nestreso deģenerāt!

22.02.2021. 00:35

»

nomierinies deģenerāt!

Jebaļņiks, tas ir krieva purna viens no apzīmējumiem


Jebaļņiks, tas ir tavs un tavu sugas biedru netīrā purna apzīmējums bezdzimuma latvāniešu valodā.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

21.02.2021. 19:11

»

Atkal tas defektīvais

visas malas piedirsis


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Latloto Lapspisene

21.02.2021. 19:10

»

Indullis Durka

Latgolas dzejniece Indullis Durka (lit. pseid. Untuns Mazpusens) ir izslimojusi Covid-19 infekciju jau pandēmijas sākumā, bet joprojām ciešot no vīrusa izraisītām komplikācijām


Uz visu bezsmadzeņu skaidbetona galvu slimā pietiek.lapsa pakalpīgi pilda savu kuratoru pavēles un atstrādā debilības centra jūdasgrašus. Būvē savas sūdu pilis tur, kur tu smirdi un kur smird tavi saimnieki! Un turpmāk nelien virsū normāliem cilvēkiem ar savu iedzimto mentālo kroplību!

Atbildēt

Latoloto Lapspisenei

21.02.2021. 19:09

»

Indulim Dukam

Pirmie seniori vecumā virs 70 gadiem, kas bija centralizēti pieteikušies vakcīnai pret Covid-19, šodien sākuši saņemt uzaicinājumus zvanīt uz konkrētu slimnīcu un pierakstīties potes saņemšanai


Pirms savas produktu līnijas “Latloto Lapspissenes muŗgu palagi par kolaborantiem zombij.vampīriem” atjaunošanas, kā viņa pati paskaidrojusi, janvārī veikusi pāris medicīniskas analīzes, pirms atkal publicēt “savu kārtējo kviecienu par kolaborantu pilno Muļķu zemi”, tās uzrādījušas augstu iekaisuma līmeni viņas ķermenī, kas nešaubīgi liecina par ielaistu sifilisu un ir tipiska infekcijas arodslimība visiem pasīvajiem zooo.filajiem piettiek.skapa pidrillām.

"Es vērsos pie viena no gudrākajiem ekspertiem, ko Latgolā pazīstu kā labu šķidro sūbu šmakovkas speciāistu. Pēc tam, kad veterinārs Kakuvemstekle jeb bijušais Eggmaaŗcz Kakuedajcz bija apostījis un pagaršojis manas urīna un kakīna analīzes, viņa norādīja, ka mana atlabšana būs ilgāka nekā citiem," vēsta L.Lapspissene.

Viņa skaidro, ka vairākus mēnešus ciešot no zemastes noguruma un "smadzeņu miglas" jeb ilgstošām grūtībām sakoncentrēties uz dabisko vajadzību nokārtošanu pampeŗos, esot problēmas arī ar atmiņu, gaudošanas un riešanas traucējumi.

Atbildēt

Latloto Lapspisene

21.02.2021. 18:41

»

Indullis Durka

Latgolas dzejniece Indullis Durka (lit. pseid. Untuns Mazpusens) izslimojusi Covid-19 infekciju jau pandēmijas sākumā, bet joprojām ciešot no vīrusa izraisītām komplikācijām...


Ziņa par Latloto Lapspisenes izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronesis būšot transvestīts kopš dzimšanas Eggmaaŗcz Kakuedajcz jeb Gejmaruža Kakuvemstekle, kura negaidīti pati pieteicās šai starptautiskajai misijai.

Latvijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Eggmaaŗczas Kakuedajczas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

"Kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Eggmaaŗcz Kakuedajcz atzinās kādā geju un transgenderu pasākumā.

"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”

Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm", bet tas neizdevās, jo man smadzeņu nemazam nava, iedzimtība ibio", raudādama un vemstīdamās atzinās izvarotā transgendere Gejmaruža Kakuvemstekle jeb bijušais Eggmaaŗcz Kakuedajcz.

Atbildēt

Atkal defektīvā pietiek.skapja samazga

21.02.2021. 18:38

»

Atkal defektīvais

mikropisāns


mikro.cefālā lapspisene.

Atbildēt

Atkal izēd ateju, debilais muļķi (skapī izbubinātais),

21.02.2021. 18:37

»

Atkal tas defektīvais

visas malas piedirsis


un aizrijies ar saviem PMS žultsmurgiem, galvā izkastrētā un smagi kontuzētā pietiekskapja samazga.

Atbildēt

Uldis

21.02.2021. 18:34

»

mēslam

Neskatoties uz izcelšanos, ikviens savas dzīves laikā var degradēt līdz vispretīgākam krievam. Paskaties spogulī uz savu pretīgo Šarikova jebaļņiku


"jebaļņiks" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

kaimiņš

21.02.2021. 18:33

Pats Liepnieks ir liels kolaborants. Šķēles izsūtāmais, kuram fīrers nocēla brūti. Pats bija digitalizācijas tautas apzagšanas afēras stūrakmens, kas ir līdzīga OIKam. Labāk pasaki, kad būs otra grāmata par Viltvārdi.

Atbildēt

konservatīvais

21.02.2021. 18:26

»

Dievs

viņu jau ir nosodījis ar sievu -spēlmani


Sieva ir spēlmane un arī kārtīgi met pa lampu! Un lien pie pērkamiem liberastu slavinātājiem žurnālistiem gudro tēlot (kad ir skaidrā).

Atbildēt

S

21.02.2021. 17:54

»

Jāmācās no vēstures

Vēstures liecība ir tā, kas slavenu cilvēku dzīvesstāsti, darbi un nedarbi tiek izpētīti pilnībā. Tas kas tiek publicēts slavenības dzīves laikā radikāli atšķiras no tā ko vēsturnieki izrok pēc tam. Piemēru tam ir bezgalīgi daudz un naivi cerēt, ka ar mani tas nenotiks, es visu laiku palikšu kā balts...


Vēsture ir vēsture. Svarīgāka ir šīsdienas loma tiem, kuri aktīvi darbojas. Par mūsdienu koruptīviem sakariem, sarunātiem spriedumiem - par to jāraksta un jārok. Nevis par standarta padomju laika spriedumiem, jo sevišķi, ka arī mūsdienās par tādiem pašiem nodarījumiem ir paredzēts sods. Mazliet mainījušas tikai detaļas.

Atbildēt

politiskā situācija

21.02.2021. 17:40

Padomju tiesnesim Romuldam Vansovičam var pārmest tikai pārmērīgu dedzību selektīvā tā laika likumu piemērošanā.Bargi notiesāja tantiņu,un mīksti vajadzīgo darboni.Vidējais rādītājs-normā.Kurš no P.Stučkas Latvijas Valsts Universitātes Juridiskās fakultātes nav čekas savervēts?

Atbildēt

Jāmācās no vēstures

21.02.2021. 17:08

Vēstures liecība ir tā, kas slavenu cilvēku dzīvesstāsti, darbi un nedarbi tiek izpētīti pilnībā. Tas kas tiek publicēts slavenības dzīves laikā radikāli atšķiras no tā ko vēsturnieki izrok pēc tam. Piemēru tam ir bezgalīgi daudz un naivi cerēt, ka ar mani tas nenotiks, es visu laiku palikšu kā balts un tīrs eņģelis. Tāpēc racionālākā rīcība būtu pašam visu atklāti izstāstīt un mēģināt kaut kā pamatot un attaisnot savu rīcību. Tikai šķiet, ka mūsu slavenības turpina dzīvot ar eiforijas sajūtu. Es vienmēr būšu pielūgts un slavināts. Tad der atcerēties nu kaut vai Ļeņinu.

Atbildēt

R

21.02.2021. 16:17

»

Interesanti

Ko par to saka Latvijas banka, kura šim advokātam maksā honorārus simtos tūkstošos... Tik vienkārši... nekādu aizspriedumu... nauda nesmird... Dzirdēts arī tuvu stāv mūsu valsts "pareizajiem" medijiem... tur arī nekādu aizspriedumu


Itkā nezinātu, ka Latvijas banka visiem tā maksā tūkstošus! No FKTK veiksmīgi ar zelta izpletni pārlidojušajai Krūmanei, Rimševičam, pelēkajam bankas kardinālam Zojai....

Atbildēt

diemžēl

21.02.2021. 15:11

»

Tad hitlers

neizdarīja savu darbu līdz galam


Neiznāca pēdējo fašistisko lopu, staļinisko izdzimteni, norakt Urālu kalnos. ASV cionisti: rūzvelti, sorosi, cukerbergi, kuri piespieda amerikāņu tautu vergot Staļina kara mašīnai, nedeva tādu iespēju.

Atbildēt

mēslam

21.02.2021. 15:05

»

Vonsovičs

izcils latviešu izcelsmes izdzimtenis


Neskatoties uz izcelšanos, ikviens savas dzīves laikā var degradēt līdz vispretīgākam krievam. Paskaties spogulī uz savu pretīgo Šarikova jebaļņiku!

Atbildēt

Citi stāsti

21.02.2021. 14:53

Šobrīd Youtubē ir publicēts tikai pilnībā aizliegtā komponista Ivara Žinduļa stāsts. Tā ir dokumentāla liecība tam, kas patiesībā notika Latvijas mūzikas dzīvē 70.tajos un 80.tajos gados. Iespējams, ka sekos arī vēl viena "noraktā" komponista Mārča Kalniņa stāsts. Šie cilvēki ir reāli liecinieki patiesiem notikumiem latviešu mūzikā. Ir arī daudzi citi, kuri pagaidām vēl ir iebiedēti un klusē. Būtu tikai apsveicami ja R.Pauls pats atrastu sevī spēku visu atklāti izstāstīt. Pagaidām ir tikai šis stāsts, sākot no 11.minūtes.
https://youtu.be/kMQgyXqmFik

Atbildēt

Šis vonsovicčs uzspļauj visam!

21.02.2021. 14:25

»

Karātavu valgs

Pretīgo Latvijas Republikas ienaidnieku uz Karātavu parka karātavām, pirms tam vēl noslānot pie Brīvības pieminekļa, glumjo riebekli


Viņam ir citas vājas vietas, ja grib atriebties vai ieriebt. Viņu pakārt Doma laukumā būtu apgānīt tautas vēsturi, piešķirot tam mēslam tādu godu.

Doma laukums vairāk piemērots zilajam durikam par ilgstošu naida celšanu latviešu vidū.

Atbildēt

Karātavu valgs

21.02.2021. 14:07

Pretīgo Latvijas Republikas ienaidnieku uz Karātavu parka karātavām, pirms tam vēl noslānot pie Brīvības pieminekļa, glumjo riebekli!!!

Atbildēt

Nekā personīga

21.02.2021. 13:22

L.Lapsa vienmēr uzsver, ka viņam esot pilnīgi vienalga par ko rakstīt - tikai bizness. Patiesa grāmata par R.Paulu Latvijā pat 100 000 tirāžā tiktu izpirkta pāris dienu laikā. Un Krievijā pat 1 miljons eksemplāru. Kā liecina vēsture "elki" krīt vienmēr, un tas ir tikai laika jautājums.

Atbildēt

Tad hitlers

21.02.2021. 13:22

»

Vonsovičs

ir polis.Arī pats to ir teicis


neizdarīja savu darbu līdz galam.

Atbildēt

Vonsovičs

21.02.2021. 13:14

»

Vonsovičs

izcils latviešu izcelsmes izdzimtenis


ir polis.Arī pats to ir teicis.

Atbildēt

Kaža

21.02.2021. 12:50

»

Ferdinands

Kurā pasaules valstī var dabūt cietumsodu par nestrādāšanu


No kā tad tāds cilvēks iztiek?Nestrādāt oficiāli var,bet tas rada sabiedrībai bīstamas sekas-pelēko ekonomiku, noziedzību,kas pašu cilvēku arī degradē un var novest cietumā.Var dzīvot no darba augļiem,sēdēt citiem uz kakla,ir daudz citu variantu,taču valsts pamatos ir legālā darbība un ģimene,kuras jēdzienu cenšās reformēt un variēt,ievest saprāta džungļos.

Atbildēt

Dievs

21.02.2021. 12:37

viņu jau ir nosodījis ar sievu -spēlmani.

Atbildēt

ha-ha

21.02.2021. 12:30

»

Indullis Durka

Latgolas dzejniece Indullis Durka (lit. pseid. Untuns Mazpusens) izslimojusi Covid-19 infekciju jau pandēmijas sākumā, bet joprojām ciešot no vīrusa izraisītām komplikācijām...


Krištopāns ir bijušais komunists un okupācijas armijas virsnieks,viņa uzskatus varētu popularizēt pēc soda izciešanas par kolaborāciju nevis pēc miljonu iegūšanas procesā.

Atbildēt

lauķis

21.02.2021. 11:46

»

žanis

Ja vara netiek galā ar šādiem lopiem, tad pienācis laiks cilvēkiem pašiem spriest tiesu


Kur tu Latvijā varu esi redzējis?Vispirms par cilvēku jātop,tad arī tiesu varēs spriest.

Atbildēt

žanis

21.02.2021. 11:37

Ja vara netiek galā ar šādiem lopiem, tad pienācis laiks cilvēkiem pašiem spriest tiesu!

Atbildēt

Varonis

21.02.2021. 11:26

»

Neko tu nezini, vai arī esi nomīzies no bailēm

Ja tu zinātu un tev nebūtu bail, tad tu neko neslēptu


Topošais Lapsas romāna varonis varētu būt R.Pauls. Pavisam nesen Youtubē ir publicēta Latvijas vissaizliegtākā komponista Ivara Žinduļa intervija kurā pēc 50 gadu klusēšanas ir beidzot atklāti izstāstīts kā notika 70.tajos gados tautā ļoti populārās dziesmas "Sapņu bites" aizliegšana un viņa kā komponista pilnīga norakšana. Šī ir pirmā tāda veida intervija. Varētu sekot stāsts par dziesmas "Laimes putns" komponistu Mārci Kalniņu ar līdzīgu likteni. Abos notikumos aktīvi piedalījās arī R.Pauls. Jāklausās no 11.tās minūtes
https://youtu.be/kMQgyXqmFik

Atbildēt

ES

21.02.2021. 11:21

Pagaidīsim Lemberga notiesāšanu... un tad blakus noliksim jau notiesāto Bondaru, kā REDZAMU UN GODĀ CELTU POLITIĶI... uN - PAR VISIEM ŠIEM NOZIEGUMIEM ARĪ ŠODIEN NOTIESĀ CILVĒKUS, BET MILJONU ZAGĻUS ATZĪST PAR NEVAINĪGIEM. tAGAD TĀPAT SAFABRICĒ LIETAS UN TĀPAT SPRIEDUMUS SPRIEŽ NE JAU TAISNĪGA TIESA - JĀPIEBILST, KA TĀDU TIK PAT KĀ NAV. Par Bičkoviču vien var grāmatu sarakstīt par to laiku, kad viņš strādāja Stučkā par tiesnesi...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...