Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hmm

22.02.2024. 22:22

NA viemer ir bīdijusi dažādus priekšlikumus,saistība ar demogrāfiju,bet JV to ir noraidījusi.Uz valsts valodu skolās arī pāriet tikai tagad,jo visus pēdējos 15 gadus JV balsoja pret,tāpat kā par 9 maija staba demontāžu Rīga.Es ļoti labi aceros kā JV balsoja pet,arī Renkēviča kungs un NA ar 14 balsīm saimā nevar pieņēmt lēmumus,ja valdības kolēģi no JV to neatbalsta.Atbildību,prasiet no JV.Arī pašlaik valsti vada JV idioti,kopā ar oligarhiem un zaļajiem komunistiem.

Atbildēt

Es 2

17.02.2024. 23:21

»

Es

Lūk tas ir riktīgs kretīns, pats demogrāfijas speciālista vietā iekārtoja savu partijas biedru - mormoni Parādnieku un tagad vēl mēģina uz citiem novelt vainu situācijas nerisināšanā. Riktīgs latviešu tautas kapracis. Maita


Šis ir žīds,neviss latvietis,tas pats parādnieks žīdelis.Iemācieties atšķirt,kas ir kas,abi žīdeļi.Vārdi un uzvārdi var būt latviski,mani neapšmauksi,visas pazīmes,ka žīdi!

Atbildēt

Es

15.02.2024. 09:31

Lūk tas ir riktīgs kretīns, pats demogrāfijas speciālista vietā iekārtoja savu partijas biedru - mormoni Parādnieku un tagad vēl mēģina uz citiem novelt vainu situācijas nerisināšanā. Riktīgs latviešu tautas kapracis. Maita.

Atbildēt

Edgars

13.02.2024. 21:34

»

par pliku velti

par pliku velti atdevusi savas dzivibas,ja ziunatu ,kas sodien mulku zeme asv kolonija latvija notiek


Nja....diez vai atdotu, ja zinatu, kadas politgnidas ar vinu asinim barojas tagad....

Atbildēt

Edgars

13.02.2024. 21:27

»

Latvija - neizdevusies valsts

Virsraksts - trāpījums precīzi desmitniekā


Ko ta Paradnieks Demografijas centra darija, ja rezultats tik 8 berni;)))?

Atbildēt

viesis

13.02.2024. 19:12

Kārtējā tukšā muldēšana. Vienīgā reālā darbība no NA puses ir tikai Parādnieka izpildījumā :))))))))) viss pārējais ir tukša muldēšana tāpat kā Kariņam un pārējai "elitei". Ne uz ko citu šitie "patrioteļi" nav spējīgi.

Atbildēt

> tovarišč

13.02.2024. 18:26

»

tovarišč

Da zdrastvujet pobeda kommunizma vo vjsom mire


Tas ir pareizi, tovarišķ bydla, ka tu centies mācīties valodu, kas tev var ļoti noderēt pavisam drīz.

Atbildēt

ērce

12.02.2024. 22:29

Frāze "demogrāfija ir viss" neko nenozīmē. Valdībai sen vajadzēja konkrētu programmu. Ja mūsu vienotībnieki un citi tukša gaisa kūlēji nezina ko darīt, tad lai paskatās ko dara citās Eiropas valstīs, kurās dzīmstība ir augstāka par mūsējo.

Atbildēt

par Dzintaru

12.02.2024. 10:52

tukšpirdis, kā vairums tādu....

Atbildēt

tovarišč

12.02.2024. 10:48

»

nacionalajiem atkritumiem

noziedzigo organizaciju vada nelietis ,kurs nevienu dienu dzive nav stradajis


Da zdrastvujet pobeda kommunizma vo vjsom mire!

Atbildēt

nuja

11.02.2024. 20:36

»

Kam vēl ir ilūzijas?

Mums vairs der tikai K.Ulmaņa variants


konkrētais variants der, tikai nav variantu, kas un kā to varētu realizēt šajā pašreizējā "valstī".

Atbildēt

nacionalajiem atkritumiem

11.02.2024. 15:30

»

NA ārpus koalīcijas

ir vēl jaukāka dzīve! Vispār var populistiski sist sev pie krūtīm — par 4000€ mēnesī un turpināt neko nedarīt...


noziedzigo organizaciju vada nelietis ,kurs nevienu dienu dzive nav stradajis.

Atbildēt

redz

11.02.2024. 15:06

»

Domājums

Neko mēs nevaram izmainīt likuma robežās! Revolūcija un ceturtā atmoda nav pēc LV likumiem


Nu, ja jūs neko nevariet-tikai te tukši muldēt, tad jums nekas cits ar nepienākās..

Atbildēt

labi ka vēl tā

11.02.2024. 15:04

»

Bet

Pederastu prezidentos palīdzēja ievilkt! Visu tak nevar gribēt uzreiz


labi ka prezidentos nav pedofils ka Kremli..

Atbildēt

NA ārpus koalīcijas

11.02.2024. 14:55

»

Raivis apvainojies

Dzintars varēja vismaz paklusēt. Kādu laiku, jo, iespējams, tad sabiedrība aizmirstu NA negodīgo rīcību tik daudzās situācijās. NA liekulība ir senzināma lieta. Gādājot naudu partijai, tā pazemojusies un pazemojusi tos, kas tai ticēja. Kur tad tagad tik nasks kritizētājs Dzintars bija visu laiku, kad...


ir vēl jaukāka dzīve! Vispār var populistiski sist sev pie krūtīm — par 4000€ mēnesī un turpināt neko nedarīt.

Tas viņa raksts te, ja novērtē ar viņa mēnešalgu, cik hunta samaksā par katru vārdu?

Vispār šodien pie pieminekļa Brīvībai notika pirmā Tautas sapulce, kurā atklājās, ka koloniālā Latvijas teritorijas pārvalde, kas sevi dēvē par “mūsu valsti”, divu gadu laikā nav spējusi uzrādīt LR Satversmes oriģinālu. Satversme nav tikusi apstiprināta vispār, valsts arhīvā atrasts vien Satversmes projekts.

Ja nav LR Satversmes oriģināla, tad no tās izrietošie likumi nav un nevar būt spēkā. Ar to nav leģitīma Valsts prezidenta un uz āru vērstie līgumi un valsts ārējais parāds nav saistošs.

Ar to šī “valsts” ir fikcija.

Bet NA ar Raivi Dzintaru ir noziedzīga organizācija, kas apkalpo valsti - fikciju.

Atbildēt

Raivis apvainojies

11.02.2024. 14:26

Dzintars varēja vismaz paklusēt. Kādu laiku, jo, iespējams, tad sabiedrība aizmirstu NA negodīgo rīcību tik daudzās situācijās. NA liekulība ir senzināma lieta. Gādājot naudu partijai, tā pazemojusies un pazemojusi tos, kas tai ticēja. Kur tad tagad tik nasks kritizētājs Dzintars bija visu laiku, kad bija pie siles? Sēdēja un smaidīja par jauko dzīvi.Balsoja kā sarunāja.Tagad apvainojies, ka bez NA var iztikt. Un lieliski iztiek! Ūdens nav tik saduļķots. Šī Dzintara izpausme ir vēlme pazīmēties, atgādināt par sevi un par Zīli, kurš jau nez kuro gadu piedāvāts kā premjers, bet izvēlējies mierīgu dzīvi Briselē.

Atbildēt

koks

11.02.2024. 14:04

NA daudzus gadus bija valdībā un neko neizdarīja stāvokļa uzlabošanā.Tagad nomesti no siles lielie gudrīši atradušies.

Atbildēt

Kam vēl ir ilūzijas?

11.02.2024. 13:22

Mums vairs der tikai K.Ulmaņa variants.

Atbildēt

nu nu

11.02.2024. 13:21

»

ASV protektorāts Latvija

Nacionālie atkritunmi visus šos gadus ir nodarbojušies tikai ar satrpnacionālā naida kurināšanu. Viņu pienesums valsts pārvaldīšanā ir ar negatīvu zīmi- tikai un vienīgi kaitniecība, kas izpaudās kā savējo korumpantu iekārtošana naudīgās vietās un valsts naudas izzagšana. Piemērs ir kara ministrijas...


Naids rodas nevis pret lojāliem krieviem - lielākiem latviešiem par pašiem latviešiem, kuri ir pret Kremļa politiku - rusismu, bet lielkrievu šovinistiem, kad krievu pasaule Latvijā (kura okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošo seku dēļ ir noziedzīgi, nedabiski, palielināta un neoficiāli izveidojusies par valsti valstī) nevēlas - integrēties - pakārtoties - nesavtīgi kalpot latviešu tautas nacionālajām interesēm, toties vēlas uzspiest savu kārtību. Un izskatās, ka krievu pasaule nevis labojas, bet ar banālu putinistu fašistu propagandu, demagoģiju cenšas visas cūcības attaisnot.

Atbildēt

Pilsonis

11.02.2024. 13:06

Bet tomēr - Nacionālā Apvienība par Stambula konvenciju jeb migrantu iepludināšanu nenobalsoja. Par to jāciena. Neuzmeta vēlētāju, kā Lemberga ZZS, kurai Vienotība apsolīja veco vīru paglābt no cietuma. Parādnieks par dzimstību parūpējies Dzintara un vēl kādu 4-5 vietā. Vispār jau NA man ir labs padoms - visiem daudzbērnu ģimeņu locekļiem iedot partijas biedra kartes, tad šiem visiem riešanas čempioniem portālos būs mutes ciet. Bet Levita-Kariņa septiņkāršoto finansējumu politpartijām izmaksāt kā atbalstu daudzbērnu ģimenēm uz galviņas. Šobrīd no visiem vēlētājiem Levitu ievēlējušās partijas šādā veidā nozog 4,5 eiro no valsts kases saviem vēlēšanu propagandas reklāmas izdevumiem, nopērkot vēlētāju balsis. NA rīkotos tikai godīgi, ja savu parādu (rausējs Levita ieteikšanu prezidenta amatam) atmaksātu daudzbērnu ģimenēm no šīs netaisni dabūtās mums vēlētājiem nozagtās naudas.

Atbildēt

Gustavs

11.02.2024. 11:55

Man personiski R.Dzintars nekad nav viesis uzticību tām idejām,ko pats tik dedzīgi sludina....Man viņs vairāk atgādina LPSR laiku funkcionāru kur čekas vadītāji sēž kopā ar citiem LPSR funkcionāriem un stāsta viens otram anekdotes par Breznevu.

Atbildēt

Domājums

11.02.2024. 11:53

»

redz

jūs varat izmainīt visu ko-ja tikai ir pašiem vēlēšanās kaut ko darīt-ne gudri spriedelēt soc tīklos


Neko mēs nevaram izmainīt likuma robežās! Revolūcija un ceturtā atmoda nav pēc LV likumiem!

Atbildēt

Tonna

11.02.2024. 11:52

Vienīgā tuvumā esošās vieta ar reālu demogrāfijas politiku ir tā, kas robežojas ar ar LV dienvidu galā. NA sasaiste ar M un P un visādiem + ir galēji pretēju mērķu sasniegšanai.

Atbildēt

jautājums

11.02.2024. 11:51

»

labi izglītotajam

Nevar domāt par to kas neeksistē...


Kas neeksistē? Kur neeksistē? Jūs pats saprotat, ko te rakstāt? Tas ir apmēram tas pats, kas COVID izgudroja amerikanci un latiši fašisti-lai apindetu LV osvoboditelus un krievus...vai ka Putina vietā Kremlī sēž reptilis...

Atbildēt

Krievija-izdevusies valsts

11.02.2024. 11:48

»

Latvija - neizdevusies valsts

Viņu elks ir Šlesers un Lembergs...


Patiesībā, ja pie teikšanas nedalīti tiks treknie naudas maisi no aizokeāna un citām vietām, strādāt 16 .. 18 stundas kā Āfrikā būs spiesti pat Tavi bērni un mazbērni.
________________________________--
Tās ir vai nu Kremļa vai ar tavas paša domas. tad ar paliec ar tām.
Bet strādāt gan vajadzējs lai kā tas osvoboditeliem un tev nepatiktu; Zagšanas laiks iet uz beigām. Ja zagšanu gribēs turpināt, tad jābrauc domoi-na rodinu. Tur vēl daudz ko zagt.

Atbildēt

labi izglītotajam

11.02.2024. 11:46

»

redz lauki

Ceru, ka Jūs te neapvainošu, bet te -pie politiskām diskusijām-vispār-ja cilvēks nespēj domāt par valsti-tad viņam te nav ko kritizēt citus (valdību


Nevar domāt par to kas neeksistē.
Līdz 2012.gadam teica ka valstīm ir valdība,tagad atklatā teksta saka "valsts" pārvalde,tikai valstīm nav pārvaldes.Viss tiek pateikts pilnīgi atklāti tikai izglītotie neko nevēlās ne redzēt ne saprast.
Visubeidzot,cilvēkiem ne poli/tiķi ne politika vispār nav vajadzīgi,kur nu vēl politiskās diskusijas.
Es valdību nekritizēju jo nevar kritizēt to kā nav.

Atbildēt

Domājums

11.02.2024. 11:41

»

Jukums

Nu, ko lai saka, diemžēl, NA trūkums ir tieši sociālās netaisnības un ienākumu milzīgās nevienlīdzības politikas realizācija! Varētu šo tēmu apskatīt sīkāk, bet šobrīd nav noskaņojuma. Nezinu vai dzintari, zīles utt paši to vispār saprot, vai arī viņi iet batjkas Straumes pēdās. Gribētu no viņiem pašiem...


Bet ja visas nacionālistu partijas no Tautas frontes laikiem vada čekisti(pēc Rida Brunera atmiņām), tad vienlīdzībai nebūt, tiem vajadzīga korupcija, valsts izzagšana u.t.t., ko viņi ar NA palīdzību ir veiksmīgi īstenojuši Latvijā.
Neko mēs nevaram izmainīt, kad pretī ir ļoti pieredzējis revolūciju "taisītājs", kā Krievijas ārējais izlūkdienests.

Atbildēt

redz lauki

11.02.2024. 11:34

»

lauķis

Es par valsti nerunāju vispār jo drusku pietrūkst izglītības...


Ceru, ka Jūs te neapvainošu, bet te -pie politiskām diskusijām-vispār-ja cilvēks nespēj domāt par valsti-tad viņam te nav ko kritizēt citus (valdību).

Atbildēt

redz

11.02.2024. 11:32

»

Vēl precīzāk

NA- krievžīdu interešu aizstāvju partija. Pats dzintaris ir ieprecēts vulsonu ģimenē un gan jau ka sinagogā salaulājušies


nacikiem-fašistiem labāk dzīvot sava rodina, kā izplatīt te savas stulbās Hitlera idejas..

Atbildēt

Fredis

11.02.2024. 11:30

»

Tu

neesi ne par matu gudrāks


Varbūt neuzbruksim cilvēkiem kas te mēgina ko pareizi uzrakstīt. Aizrādīsim tiem, kas te lamājās un slavē savu rodinu.

Atbildēt

Vēl precīzāk

11.02.2024. 11:29

»

Precizējums

Labāk žīdu partija nekā prokrieviska partija


NA- krievžīdu interešu aizstāvju partija. Pats dzintaris ir ieprecēts vulsonu ģimenē un gan jau ka sinagogā salaulājušies.

Atbildēt

lauķis

11.02.2024. 11:07

»

redz lauķi

Nekādi nevaru teikt ka esi-piedodiet-duraks. Ir Tev svaigas domas, bet drusku pietrūkts izglītības, lai šis domas novestu līdz loģiskām beigām. Bet-jeb kurā gadījumā-esi krietni pārāks par vairumu šeit. Tikai viena lieta,kas jāsaka: ja Tu runā par valsti, tad ir jāizšķir: Vai tu ar to domā savas, vai...


Es par valsti nerunāju vispār jo drusku pietrūkst izglītības.
1.Valsts vispirms ir jānodibina vienojoties par mērķiem un vērtībām,valsts ir nodibinājums un instruments norunāto mērķu sasniegšani,vērtība tā nevar būt.
2.Viss kas nav dabisks ir pretdabisks.Dabā valsts nekur nepastāv,cilvēks dzīvo uz zemes nevis uz valsts.Cilvēka zeme ir tur kur stāv viņa kāja līdz vietai kur stāv cita cilvēka kāja,savstarpēji vienojoties.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

11.02.2024. 11:04

»

Fredis

Ati-tadu te ir vairums-kas spējīgi domāt tikai savas kabatas līmeni..ar starp šiem komentu rakstītājiem...ne tikai starp varnešiem. Te pat daudzi lepojas ar to ka nav nacionāli (valstiski) domājoši....Viņu elks ir Šlesers un Lembergs-visi tie kas taisot afēras sagrābās miljonus.Par osvoboditeliem te...


Viņu elks ir Šlesers un Lembergs

Mīļais cilvēk, Tu (un daudzi citi) taču nesaproti vienu lietu. Šlesers, Šķēle un Lembergs ir sīkas utis salīdzinājumā ar tiem, kuru interesēs darbojas Kariņš un ko. Kamēr tauta čuč, cīņa notiek starp vietējiem oligarhiem un tiem, aiz kuru mugurām stāv transnacionālā oligarhija. Es saprotu, to oligarhu no ASV Tu nekad nekur neieraudzīsi, vietējie sētas puišeļi ir Tavu acu priekšā, tāpēc Tev šķiet, ka tie ir lielākais ļaunums. Patiesībā, ja pie teikšanas nedalīti tiks treknie naudas maisi no aizokeāna un citām vietām, strādāt 16 .. 18 stundas kā Āfrikā būs spiesti pat Tavi bērni un mazbērni.

Atbildēt

vv

11.02.2024. 11:03

Vispār jau pasaules varenie ir noteikuši, ka populācija ir jāsamazina,ko ta dzintars iet pret saimniekiem?
Ja godīgi, vairot vergus tas ir neprāts, tiem kas tagad dzimst, būs jāatdod parādi, un kas gan to zin kādā veidā, mums nav ne nafta, ne gāze, meži beigsies, Latvijai nav nekā.

Atbildēt

Fredis

11.02.2024. 10:57

»

Atis Priedītis

Vainīgi ir visi, kuri gadiem ilgi ir izzaguši Latviju ar domu - galvenais, ka manai ģimenei un man ir labi


Ati-tadu te ir vairums-kas spējīgi domāt tikai savas kabatas līmeni..ar starp šiem komentu rakstītājiem...ne tikai starp varnešiem. Te pat daudzi lepojas ar to ka nav nacionāli (valstiski) domājoši....Viņu elks ir Šlesers un Lembergs-visi tie kas taisot afēras sagrābās miljonus.Par osvoboditeliem te runa neiet-tiem citas domas galvā.

Atbildēt

redz lauķi

11.02.2024. 10:54

»

lauķis

Labklājība nav netikums ja tā iegūta radot,drīzāk jau nabadzība ir netikums jo tā liecina par cilvēka brīvās gribas neesamību.Cilvēkam ir vajadzības un rodas iegribas,būtiski nesajaukt vajadzības ar iegribām


Nekādi nevaru teikt ka esi-piedodiet-duraks. Ir Tev svaigas domas, bet drusku pietrūkts izglītības, lai šis domas novestu līdz loģiskām beigām. Bet-jeb kurā gadījumā-esi krietni pārāks par vairumu šeit. Tikai viena lieta,kas jāsaka: ja Tu runā par valsti, tad ir jāizšķir: Vai tu ar to domā savas, vai valsts kopējās intereses. To nekādi nedrīkst jaukt.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

11.02.2024. 10:38

»

Jukums

Bet tev, krievu trollēn, vēlreiz atgādināšu - Latvijas valsti liec mierā, par Latvijas valsts dibināšanu un pastāvēšanu ļoti daudz godājamu un cienījamu cilvēku ir atdevuši savas dzīvības...


Sūnu ciema zēns Jukums tik' sēž un kritizē, sēž un kritizē. Kas darīs? Laimes lācis, kad ieradīsies beidzot. :)

Atbildēt

Vajadzības un iegribas

11.02.2024. 08:55

»

lauķis

Labklājība nav netikums ja tā iegūta radot,drīzāk jau nabadzība ir netikums jo tā liecina par cilvēka brīvās gribas neesamību.Cilvēkam ir vajadzības un rodas iegribas,būtiski nesajaukt vajadzības ar iegribām


Draudzenei ir labāks kažoks, brauc uz siltām zemēm, lepnāks auto, lielāka māja. Man arī tādu vajag, tā ir ikdienas vajadzība un tādēļ bērni pagaidīs.

Atbildēt

nesmīdini

11.02.2024. 08:14

»

lauķis

Labklājība nav netikums ja tā iegūta radot,drīzāk jau nabadzība ir netikums jo tā liecina par cilvēka brīvās gribas neesamību.Cilvēkam ir vajadzības un rodas iegribas,būtiski nesajaukt vajadzības ar iegribām


Kā tad tu labklājībā un, ja vēl to papildina ateisms, tu attīstīsi askētismu, pieticību, pacietību, līdzjūtību, nesavtību, žēlsirdību, mērķtiecību, gribasspēku, vīrišķību, patriotismu - nacionālismu un citus talantus?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

FotoJampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt šis temats uzkrita tik pēkšņi kā šīs nedēļas sniegs, un kopīgā histērija ap šo visu savācās vienkop tik lielā intensitātē, ka vienā brīdī varēja arī aizmirst, ka tā nav pēdējā problēma, kas mums valstī jāatrisina.
Lasīt visu...

21

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

FotoVēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) skandālā un to. kā jūtas studenti un arī nesenie/senie katedras absolventi
Lasīt visu...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...