Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvis

21.08.2019. 16:35

»

Drosme

Kā tie līksmo, kad tiek domāts un runāts, ka nav masonu organizāciju plāns tieši Latvijas 13. Saeimai.Bez maz katram ir internets, tad paskatiet, ko liek darīt varturiem un valdībai kopumā Soross un viņa piekritēji.Un kāpēc mums ir prezidents Levits- Sorosa draugs un premjers Kariņś- Levita skolnieks...


Es vainīgos nemeklēju un vainīgie varam būt tikai mēs paši, jo mēs viņus savēlējām un ļoti vienalga vai tie ir sorosīdi, vai kremlīni, ja pašiem mums galvas nav, tad visādi mošķi pār mums valdīs. Kāpēc komunistu-čekistu varai vajag te arī sorosīdus? Tas visdrīzāk, lai šie būtu tie sliktie un paši varētu turpināt zagt. Tādi šiem tie prieki.

Atbildēt

Drosme

21.08.2019. 16:16

»

Latvis

Vai ta tie, kam bankas jāuzrauga ir žīdi? Ka tik mūsu bāliņi nav tā ļaunuma sakne, bet gribētos atrast kādu vainīgo no malas. Gan jau ka korupcija ir tas galvenais vainīgais, bet atbildēt tiesas priekšā negribas un tiek palaistas visādas muļķības par žīdu masonu sazvērestībām...


Kā tie līksmo, kad tiek domāts un runāts, ka nav masonu organizāciju plāns tieši Latvijas 13. Saeimai.Bez maz katram ir internets, tad paskatiet, ko liek darīt varturiem un valdībai kopumā Soross un viņa piekritēji.Un kāpēc mums ir prezidents Levits- Sorosa draugs un premjers Kariņś- Levita skolnieks? Viņi līksmo, kad Jūs klaigăjat, ka visur vainīgs kremlis!

Atbildēt

Kamikadze

21.08.2019. 10:06

Ņemot vērā šīs bankas iepriekšējo skandalozo vēsturi, īpaši interesanta ir Latgales SC kontrolēto lielo pašvaldību sadarbība ar šo kredītiestādi. Manā rīcībā nav nekādu pierādijumu, BET man ir ĻOTI LIELAS aizdomas, ka shēma, lai piesaistītu pašvaldību noguldījumus ir bijusi tā pati "vecā labā", ko savulaik plaši praktizēja PAREX. Respektīvi, par lēmumu glabāt naudu bankā, lēmuma pieņēmējs/ji, saņēma ikmēneša CASH BACK no vidējā konta atlikuma. PAREX kādreiz izmaksāja 1% bonusu no vidējā konta atlikuma. Protams nezinu cik maksāja Guseļņikovs, BET visdrīzāk maksāja. Nemaz nebrīnīšos, ja šīs shēmas attiecībā uz SC strādā vēl šodien! No sirds ieteiktu KNAB un Jēkabs Straume , nopietni papētīt šo hipotēzi! Es pat varētu slēgt derības, ka nopietnas izmeklēšanas gadījumā tas pierādītos. Kaut arī slikti nebūtu, ja vismaz operatīvās informācijas līmenī izdotos iegūt papildus informāciju par naudas ceļiem. P.S. Kādreiz tika praktizētas arī kredītkartes uz visādiem ofšoriem, ko nodeva vajadzīgu cilvēku rīcībā... Arī šeit domāju nekas nebūs mainījies.

Atbildēt

švamme

20.08.2019. 19:01

»

Latvis

Mūsu naudīgie naudiņu nogulda Šveices bankās, tā esot drošāk. Mīnus tikai tas, ka pāris reizes mēnesī esot uz to Šveici jāaizbrauc


Nē, nav taisnība. Tikai pie konta atvēršanas, ja tas ir konts BEZ UZVĀRDA, tik ar numuru, tad jāiesniedz papīri "in person", kā arī citādi ierobežojumi summu sakarā (jābūt iespaidīgam sākuma depozītam).
Bet, ja atver uz sava vārda, tad pat pa pastu var sūtīt papīrus(kopijas), pat esot daudzas firmas, kas palīdz atvērt tur bankas kontu. Gandrīz visas SW bankas izsniedz tev norēķinu karti. Personīga ierašanās av paģērēta.
https://money.howstuffworks.com/personal-finance/banking/swiss-bank-account5.htm#targetText According%20to%20Swiss%20law%2C%20nonresidents,t%20a%20lot%20of%20restrictions.

While it's usually better to open your account in person, there are many Swiss banks that will allow you to open an account by mail or fax. There are also many firms that exist to assist people in setting up offshore accounts.

Because Swiss anti-money-laundering law requires you prove where your money is coming from, many certified documents are required in order to open an account. These include authenticated copies of your passport; documents explaining what you do for a living such as tax returns, company documents, professional licenses, etc.; proof of where the money you are depositing is coming from such as a contract from the sale of a business or house; and all of the typical personal information about yourself such as your birth date, a utility bill to prove your residence, all contact information, and, of course, your name. They'll also want to know what you want to do with the money once you have the account.

If you're opening your account by mail, you'll need to have the bank applications sent to you to complete and sign along with the rest of the documents mentioned above.

Ja es būtu spiesta dzīvot Latvijā, šis būtu tas, ko es darītu, lai pasargātu savas finanses.

Atbildēt

Mnogohodovočka

20.08.2019. 17:57

1. Padzīt Putniņu no FKTK.
2. Iecelt paklausīgu “vadītāju”.
3. Pēkšņi izbeigt darbību bankai, kuras kapitāla radītāji nemainīgi kopš 2017.g.
>jūs esat šeit<
4. Ielikt savējo administratoru.
5. Profit.

Atbildēt

Latvis

20.08.2019. 17:48

»

Vai jūs tiešām domājat,

ka sūda Guseļņikovs ir baņķieris? Nauda, ko viņš izmanto un atmazgā ar bankrotu, papildus izzogot LV budžetu, visticamāk, ir Krievijas FSB nauda


Guseļņikovs tak no KF opozīcijas, dzīvo Anglijā! Kāda tur FSB nauda! FSB naudu netērē, pašam aģentam nauda jādabūn ienaidnieka valstī. FSB tikai ar padomu palīdz.

Atbildēt

Latvis

20.08.2019. 17:43

»

Valsts uzliek par pieākumu ne tikai glabāt

naudu tajās bankās privātpersonām un pašvaldībām, kā tas bija Perex laikā, tā tagad ar PNB banku, bet valsts pati uzņemas segt zaudējumus, ko rada šo banku bankroti, ar nodokļu maksātāju naudu izmaksājot noguldītājiem kompensācijas. Likumi, kas to uzliek par pienākumu ir žīdu rebēm par labu apzagt valsti...


Vai ta tie, kam bankas jāuzrauga ir žīdi? Ka tik mūsu bāliņi nav tā ļaunuma sakne, bet gribētos atrast kādu vainīgo no malas. Gan jau ka korupcija ir tas galvenais vainīgais, bet atbildēt tiesas priekšā negribas un tiek palaistas visādas muļķības par žīdu masonu sazvērestībām.

Atbildēt

Vai jūs tiešām domājat,

20.08.2019. 17:36

ka sūda Guseļņikovs ir baņķieris? Nauda, ko viņš izmanto un atmazgā ar bankrotu, papildus izzogot LV budžetu, visticamāk, ir Krievijas FSB nauda.

Atbildēt

Valsts uzliek par pieākumu ne tikai glabāt

20.08.2019. 17:34

»

Banku anāl līdiķis

Tieši tā! Nav saprotams, kādēļ valsts uzliek par pienākumu nodokļu maksātāju naudu (pašvaldību un arī valsts struktūru kontos esošos finansu līdzekļus) glabāt privātu struktūru bankās, līdz ar to arī stimulējot šo privātstruktūru biznesa attīstību. Neviļus rodas jautājums - kādēļ tad vajadzīga ir Latvijas...


naudu tajās bankās privātpersonām un pašvaldībām, kā tas bija Perex laikā, tā tagad ar PNB banku, bet valsts pati uzņemas segt zaudējumus, ko rada šo banku bankroti, ar nodokļu maksātāju naudu izmaksājot noguldītājiem kompensācijas. Likumi, kas to uzliek par pienākumu ir žīdu rebēm par labu apzagt valsti un iedzīvotājus.

Cilvēki slinki iepazīstas ar globālās ebreju impērijas trim standartiem. Tas, kas notiek, tur viss jau sen ierakstīts un sen tiek realizēts.

Atbildēt

Latvis

20.08.2019. 17:19

»

Raimis

Cik izdzēri


Taisnība acīs kož? Vai bailes māc?

Atbildēt

Banku anāl līdiķis

20.08.2019. 16:21

»

Fēlis

Es laikam esu naivs, jo nesaprotu dažas lietas. Kāpēc nedrīkst būt valsts banka, kurā glabāt valsts un pašvaldību līdzekļus, kā arī pensionāru un pārējā plebsa naudiņu, kā arī- kāda velna pēc vispār ļauj krievu blēžiem iegādāties bankas Latvijā? Apriori taču ir skaidrs, ka visi naudīgie krievi ir blēži...


Tieši tā! Nav saprotams, kādēļ valsts uzliek par pienākumu nodokļu maksātāju naudu (pašvaldību un arī valsts struktūru kontos esošos finansu līdzekļus) glabāt privātu struktūru bankās, līdz ar to arī stimulējot šo privātstruktūru biznesa attīstību. Neviļus rodas jautājums - kādēļ tad vajadzīga ir Latvijas banka. 90 tajos tai vismaz bija uzticēta komercbanku uzraudzība (kāda nu tā bija tāda bija, bet lai paliek...). Vai tiešām Latvijas banka ir vajadzīga lai Vācijā nodrukātu Latvijas jubilejas 2 eiro monētas? Vai lai tās prezidents aizbrauktu komandējumā uz Frankfurti EC sēdi? Šeit nevēlos nekādi aizstāvēt ne to Guseļņikovu, ne arī analizēt kādēļ tieši Daugavpils un Guseļņikovs... Kā saka muļķis tāpat nekā nesapratīs, bet gudrs neko neteiks!

Atbildēt

Regulārie mākslīgie banku bankroti ir plānoti,

20.08.2019. 11:40

lai novājinātu valsts ekonomiku, jo valsts neko nevar ietekmēt. Bet FTKT ir formāla parazītorganizācija, jo nevar iejaukties privāto banku iekšējos komerclēmumos, kuri ir slepeni.

Atbildēt

Tāpēc, draudziņ, ka esi neaptēsts!

20.08.2019. 11:37

»

Fēlis

Es laikam esu naivs, jo nesaprotu dažas lietas. Kāpēc nedrīkst būt valsts banka, kurā glabāt valsts un pašvaldību līdzekļus, kā arī pensionāru un pārējā plebsa naudiņu, kā arī- kāda velna pēc vispār ļauj krievu blēžiem iegādāties bankas Latvijā? Apriori taču ir skaidrs, ka visi naudīgie krievi ir blēži...


Visi zin, kā strādā ebreju impērijas trīs standarti un ES, kas ir ASV Fed. rez. sist. projekts, regulas. Noskaidro, kādus uzdevumus veic centrālās bankas visā pasaulē, apkalpojot Fed. rez. sistēmu, kura pakārtota globālajai ebreju impērijai.

Izskatās, ka esi maz spējīgs domāšanā, jo tādas lietas tev par grūtu saprast.

Bet F. Golda - Ilga Kreituse raksta demagoģiskus rakstus, kurus nav vērts pat lasīt. Krājbankas bankrota gadījumā kompensācijas sedza no valsts kases, kura aizņēmās naudu no PB.

Bet valsts bankas nedrīkst būt, jo nevarētu realizēt globālās ebreju impērijas trīs standartus, jo tad valsts ar savām finansēm un naudu varētu veidot savu nācijvalsts politiku, kas nav pieļaujams.

Neuzdod muļķīgus jautājumus!

Atbildēt

Litrs

20.08.2019. 08:29

»

Secinājums

Jūs bērnus skolai neesat gatavojis,vismaz ne finansiāli


Es nevaru nekādi iedomāties nevienu iemeslu kāpēc saprātīgs cilvēks vērtu kontu Lateko bankā un vēl vairāk - turētu tajā naudu..

Atbildēt

Fēlis

20.08.2019. 07:23

Es laikam esu naivs, jo nesaprotu dažas lietas. Kāpēc nedrīkst būt valsts banka, kurā glabāt valsts un pašvaldību līdzekļus, kā arī pensionāru un pārējā plebsa naudiņu, kā arī- kāda velna pēc vispār ļauj krievu blēžiem iegādāties bankas Latvijā? Apriori taču ir skaidrs, ka visi naudīgie krievi ir blēži un zagļi.

Atbildēt

Vo

20.08.2019. 06:31

Ja cilvēkiem nav iespēju glabāt naudu Latvijas bankā, tad jebkādi pārmetumi cilvēkiem, ka tie lūk nav izvēlējušies pareizo banku ir nepamatoti!
Ja valstij nav savas bankas, kur cilvēkiem glabāt naudu, tad valsts savus iedzīvotājus ir apzināti nodevusi dažādu privātuzņēmēju, tai sk. blēžu un krāpnieku varā. Kāpēc tika likvidēta Latvijas krājbanka kā valsts banka? Tāpēc, lai nekropļotu konkurenci? Kādu konkurenci? Konkurenci uz Latvijas iedzīvotāju aplaupīšanu?

Atbildēt

Secinājums

20.08.2019. 06:15

»

vispās

Vai tad bez simtnieka vairs skolā iekšā nelaiž? Un ieejas biļetes var nopirkt tikai šonedēļ


Jūs bērnus skolai neesat gatavojis,vismaz ne finansiāli.

Atbildēt

papa

20.08.2019. 06:14

»

Alexa

Man gribētos uzzināt, kura nākamā? Vai vispār vairs drīkst naudu kādā bankā glabāt? labāk jau nē... Un kas pats trakākais, ka VIDs taču cīnās ar skaidrās naudas izskaušanu (kam būs burciņā sakrāta ar nepievienotiem klāt dokumentiem par izcelsmi, tiem konfiscēs) :D tad ko darīt? Ir jautājums...


Kādā sakarā nauda bankā būtu jāglabā .% TA NEMAKSĀ NEKĀDUS .Vēl ja kaut kas atlec nodokļi jāsamaksā. Izmantoju TIKAI skaidruci . Komunālos ieskaitu un minūtes laikā uzreiz pārskaitu

Atbildēt

vispās

20.08.2019. 06:09

»

fakts

Arī ģimenēm ,kuram jālaiž bērni skolā nav ko stresot,ar dažiem desmitiem eiro ka reizi pietiks,bez ēšanas jau var iztikt


Vai tad bez simtnieka vairs skolā iekšā nelaiž? Un ieejas biļetes var nopirkt tikai šonedēļ?

Atbildēt

Fed. rezervju sistēma tik drukā un izlaiž apgrozībā naudu

20.08.2019. 04:43

»

Rekā

šajā spēlē sakarā ar banku , izņemot Rimšēviču un Guseļņikovu ir daudz ieinteresēto. Guseļņikovs palaida slūžas , panākot krimināllietas ierosināšanu pret Rimšēviča koruptīvajām darbībām. Juraša sievas advokātu kantoris no LV cenšas piedzīt 200 milj.EUR Guseļņikova labā. Maksātnespējas administratori...


SVF/PB lūko, kā ierobežot naudas apgrozījumu, bet centrālās bankas regulē naudas apgrozījumu tā, lai uzturētu nelielu inflāciju, savukārt, "privāto" banku kapitāls un aktīvi nāk no valstu slependienestiem, uzturot karus ar konkurenci ekonomikā. Visus pieskata žīdu B"nai B" rith, kura kopā ar valstu lielo valstu vadītājiem, to slependienestiem regulē pasaules ekonomiku, stratēģiski to cenšoties apkarot ar finansu instrumentiem - korupciju kā Rimševica gadījumā, korupciju knabos, kompensācijas banku "bankrotis" sedzot no valstu budžetiem - nodokļu maksātāju naudas - izzogot valstu budžetus, palielinot nabadzīgo slāni. Jo nekas nacionālo atbrīvošanās cīņās ebreju impērijai nav tik bīstams kā bagāto vidējais slānis - tā saucamā nacionālā buržuāzija.

Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Cīpariņš

19.08.2019. 18:53

»

jaajaa

...tikai nekāda kraha jau nav...bankas jaunais īpašnieks ir pietiekoši spēcīgs spēlētājs, kas var "uzrēkt" arī ECB švītiem...tādi mazajā valstiņā ganās reti..."ECB preses pārstāvis atteicies sniegt komentāru"...tā banka paliks


Vot tik nevar saprast, ja jau tik brangs akcionārs, ko šis neiemaksāja 147 miljonus kautvai depozītā vai subordinētajā?

Man domāt guseļņikovs jau labu laiku čakarēja fuktuku solot iemaksāt naudu, un atlikt aizklapēšanu..

Jebnu vēl labāk būtu izpirkuši no Norvika bilances tos jocīgos krievzemes aktīvus par kuru vērtību vecie akcionāri tik dikti pārliecināti..

Atbildēt

vispār

19.08.2019. 18:51

No nosauktajiem tikai Elksniņš ir pairsis viņam uzticēto naudu. Gan Liepāja, gan Rēzekne ar uzviju iekļaujas 100000 eiro limitā. Arī pārējiem nav ko stresot, ja vien nav pilnīgi stulbi un mājās ir kādi daži desmiti eiro.

Atbildēt

Alexa

19.08.2019. 18:01

Man gribētos uzzināt, kura nākamā? Vai vispār vairs drīkst naudu kādā bankā glabāt? labāk jau nē... Un kas pats trakākais, ka VIDs taču cīnās ar skaidrās naudas izskaušanu (kam būs burciņā sakrāta ar nepievienotiem klāt dokumentiem par izcelsmi, tiem konfiscēs) :D tad ko darīt? Ir jautājums!!!

Atbildēt

Rekā

19.08.2019. 17:40

šajā spēlē sakarā ar banku , izņemot Rimšēviču un Guseļņikovu ir daudz ieinteresēto. Guseļņikovs palaida slūžas , panākot krimināllietas ierosināšanu pret Rimšēviča koruptīvajām darbībām. Juraša sievas advokātu kantoris no LV cenšas piedzīt 200 milj.EUR Guseļņikova labā. Maksātnespējas administratori cer tikt pie bankas likvidēšanas. ECB un starptautiskā investīciju Hāgas tiesa mēnešiem nespēja noteikt kādus lēmumus par licences liegšanu bankai,pamatojoties uz LV FKTK iesniegtajiem dokumentiem.

Atbildēt

Latvis

19.08.2019. 17:20

»

fakts

Latvijas iedzīvotājiem nav nevienas bankas,tie ir augļotāji,bet,par visām augļotāju rebēm nākas maksāt Latvijas iedzīvotājiem


Swedbankas filiāles itkā piederot Šķēlim, runā ka Pareksa afērā arī no sliktuma attīrītā Citadele esot nonākusi iepriekšējo īpašnieku ķetnās.

Atbildēt

Latvis

19.08.2019. 17:12

Domāju ,ka viss ir daudz vienkāršāk. Saplēsās ar LB vadītāju, sāka tiesāties un šie banku likvidēja, plus vēl pamatkapitāls nepietiekams. Savu naudiņu gan jau savāca, cieš tikai noguldītāji.

Atbildēt

jaajaa

19.08.2019. 17:03

...tikai nekāda kraha jau nav...bankas jaunais īpašnieks ir pietiekoši spēcīgs spēlētājs, kas var "uzrēkt" arī ECB švītiem...tādi mazajā valstiņā ganās reti..."ECB preses pārstāvis atteicies sniegt komentāru"...tā banka paliks...:)

Atbildēt

...

19.08.2019. 17:03

»

to F.G

antisemīts ir tas, kurš neatbalsta žīdu rebes


Cionistu kapitāla fašisms.

Atbildēt

to F.G

19.08.2019. 16:28

antisemīts ir tas, kurš neatbalsta žīdu rebes !

Atbildēt

voila

19.08.2019. 16:27

nu un kuŗš būs tas pravietis, kas pateiks, kur lai "dējas" kura banka būs nākošā? Mēs taču pamazām sākam dzīvot bezskaidras naudas norēķinu zīmē ar neapgāžamo argumentu - kā visur pasaulē. Izskatās, ka tāds bankas iestādījums ir oficiāls valsts garantiju pabalstīts, iedzīvotājiem piespiedu lielais murds, kurā regulāri likumīgi var kaut ko pazaudēt, cik nu kuram ir...

Atbildēt

vislielākais humors ir tas,

19.08.2019. 16:25

ka visi tie "naivie nezinīši un nesapratīši" IEPIRKĀS savos amatos
par lielām summām naudas un MILZĪGIEM meliem ! :(((((((

Atbildēt

fakts

19.08.2019. 16:06

»

hm

Latvijas iedzīvotājiem nav vajadzīgs tik liels skaits banku


Latvijas iedzīvotājiem nav nevienas bankas,tie ir augļotāji,bet,par visām augļotāju rebēm nākas maksāt Latvijas iedzīvotājiem.
Ja izput kāds ražošanas uzņēmums tad tam neviena valdība nesteidz palīgā.Ja , ir izņēmumi,piemēram Liepājas Metalurgs,bet tās atkal ir rebes.

Atbildēt

hm

19.08.2019. 15:54

Latvijas iedzīvotājiem nav vajadzīgs tik liels skaits banku.
Tā kā Krievijas un citu MVS valstu iedzīvotājiem tiek radītas grūtības turēt naudu Latvijas bankās, viņi pārorientējas uz tām valstīm, kur tas atļauts.
Bankām taču nepieciešama nauda, lai pelnītu!

Atbildēt

Vecā komunistu un čekistu maita I. Kreituse

19.08.2019. 15:24

atkal piedzērusies! Cik ilgi viņa visiem stāstīs savus siži murgus?

Latvijas ekonomiku iznīcina pēc cionistru stratēģijas un taktikas finansu instrumentiem - mākslīgiem banku bankrotiem - kompensācijas noguldītājiem maksā neviens cits kā Latvijas valsts budžets. Notiek valsts apzagšana, palielinot tās parādu. Apzagti tiek visi Latvijas iedzīvotāji.

Finansu sistēmas "attīstība", graujot valsts ekonomiku! Cik ilgi maita Kreituse izliksies to nezinām?


Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..

Atbildēt

zane

19.08.2019. 15:20

Nu labi, bet kas tagad būs ar tām trijām bankām, kas ir tieši tādā pašā stāvoklī?

Atbildēt

vecais spekulants

19.08.2019. 15:14

Usakovs nospeleja krajbanka 10 miljonus nodoklu maksataju naudu . Ta bija nejausiba ? Nedomaju...

Atbildēt

Malēnietis

19.08.2019. 14:56

Tas parāda, ka krievvalodīgie pensionāri nedzīvo Latvijas informatīvajā telpā un nav informēti par šeit notiekošo, bet ļoti labi pārzina Krievijas melu propogandu un uzticas tai. Arī šeit tiks vainota mūsu "sliktā" valdība, nevis aferisti, kas banku noveda līdz kraham, kur nu vēl vainot pašu muļķību, tas nekad nenotiks.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...