Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvis

21.08.2019. 16:35

»

Drosme

Kā tie līksmo, kad tiek domāts un runāts, ka nav masonu organizāciju plāns tieši Latvijas 13. Saeimai.Bez maz katram ir internets, tad paskatiet, ko liek darīt varturiem un valdībai kopumā Soross un viņa piekritēji.Un kāpēc mums ir prezidents Levits- Sorosa draugs un premjers Kariņś- Levita skolnieks...


Es vainīgos nemeklēju un vainīgie varam būt tikai mēs paši, jo mēs viņus savēlējām un ļoti vienalga vai tie ir sorosīdi, vai kremlīni, ja pašiem mums galvas nav, tad visādi mošķi pār mums valdīs. Kāpēc komunistu-čekistu varai vajag te arī sorosīdus? Tas visdrīzāk, lai šie būtu tie sliktie un paši varētu turpināt zagt. Tādi šiem tie prieki.

Atbildēt

Drosme

21.08.2019. 16:16

»

Latvis

Vai ta tie, kam bankas jāuzrauga ir žīdi? Ka tik mūsu bāliņi nav tā ļaunuma sakne, bet gribētos atrast kādu vainīgo no malas. Gan jau ka korupcija ir tas galvenais vainīgais, bet atbildēt tiesas priekšā negribas un tiek palaistas visādas muļķības par žīdu masonu sazvērestībām...


Kā tie līksmo, kad tiek domāts un runāts, ka nav masonu organizāciju plāns tieši Latvijas 13. Saeimai.Bez maz katram ir internets, tad paskatiet, ko liek darīt varturiem un valdībai kopumā Soross un viņa piekritēji.Un kāpēc mums ir prezidents Levits- Sorosa draugs un premjers Kariņś- Levita skolnieks? Viņi līksmo, kad Jūs klaigăjat, ka visur vainīgs kremlis!

Atbildēt

Kamikadze

21.08.2019. 10:06

Ņemot vērā šīs bankas iepriekšējo skandalozo vēsturi, īpaši interesanta ir Latgales SC kontrolēto lielo pašvaldību sadarbība ar šo kredītiestādi. Manā rīcībā nav nekādu pierādijumu, BET man ir ĻOTI LIELAS aizdomas, ka shēma, lai piesaistītu pašvaldību noguldījumus ir bijusi tā pati "vecā labā", ko savulaik plaši praktizēja PAREX. Respektīvi, par lēmumu glabāt naudu bankā, lēmuma pieņēmējs/ji, saņēma ikmēneša CASH BACK no vidējā konta atlikuma. PAREX kādreiz izmaksāja 1% bonusu no vidējā konta atlikuma. Protams nezinu cik maksāja Guseļņikovs, BET visdrīzāk maksāja. Nemaz nebrīnīšos, ja šīs shēmas attiecībā uz SC strādā vēl šodien! No sirds ieteiktu KNAB un Jēkabs Straume , nopietni papētīt šo hipotēzi! Es pat varētu slēgt derības, ka nopietnas izmeklēšanas gadījumā tas pierādītos. Kaut arī slikti nebūtu, ja vismaz operatīvās informācijas līmenī izdotos iegūt papildus informāciju par naudas ceļiem. P.S. Kādreiz tika praktizētas arī kredītkartes uz visādiem ofšoriem, ko nodeva vajadzīgu cilvēku rīcībā... Arī šeit domāju nekas nebūs mainījies.

Atbildēt

švamme

20.08.2019. 19:01

»

Latvis

Mūsu naudīgie naudiņu nogulda Šveices bankās, tā esot drošāk. Mīnus tikai tas, ka pāris reizes mēnesī esot uz to Šveici jāaizbrauc


Nē, nav taisnība. Tikai pie konta atvēršanas, ja tas ir konts BEZ UZVĀRDA, tik ar numuru, tad jāiesniedz papīri "in person", kā arī citādi ierobežojumi summu sakarā (jābūt iespaidīgam sākuma depozītam).
Bet, ja atver uz sava vārda, tad pat pa pastu var sūtīt papīrus(kopijas), pat esot daudzas firmas, kas palīdz atvērt tur bankas kontu. Gandrīz visas SW bankas izsniedz tev norēķinu karti. Personīga ierašanās av paģērēta.
https://money.howstuffworks.com/personal-finance/banking/swiss-bank-account5.htm#targetText According%20to%20Swiss%20law%2C%20nonresidents,t%20a%20lot%20of%20restrictions.

While it's usually better to open your account in person, there are many Swiss banks that will allow you to open an account by mail or fax. There are also many firms that exist to assist people in setting up offshore accounts.

Because Swiss anti-money-laundering law requires you prove where your money is coming from, many certified documents are required in order to open an account. These include authenticated copies of your passport; documents explaining what you do for a living such as tax returns, company documents, professional licenses, etc.; proof of where the money you are depositing is coming from such as a contract from the sale of a business or house; and all of the typical personal information about yourself such as your birth date, a utility bill to prove your residence, all contact information, and, of course, your name. They'll also want to know what you want to do with the money once you have the account.

If you're opening your account by mail, you'll need to have the bank applications sent to you to complete and sign along with the rest of the documents mentioned above.

Ja es būtu spiesta dzīvot Latvijā, šis būtu tas, ko es darītu, lai pasargātu savas finanses.

Atbildēt

Mnogohodovočka

20.08.2019. 17:57

1. Padzīt Putniņu no FKTK.
2. Iecelt paklausīgu “vadītāju”.
3. Pēkšņi izbeigt darbību bankai, kuras kapitāla radītāji nemainīgi kopš 2017.g.
>jūs esat šeit<
4. Ielikt savējo administratoru.
5. Profit.

Atbildēt

Latvis

20.08.2019. 17:48

»

Vai jūs tiešām domājat,

ka sūda Guseļņikovs ir baņķieris? Nauda, ko viņš izmanto un atmazgā ar bankrotu, papildus izzogot LV budžetu, visticamāk, ir Krievijas FSB nauda


Guseļņikovs tak no KF opozīcijas, dzīvo Anglijā! Kāda tur FSB nauda! FSB naudu netērē, pašam aģentam nauda jādabūn ienaidnieka valstī. FSB tikai ar padomu palīdz.

Atbildēt

Latvis

20.08.2019. 17:43

»

Valsts uzliek par pieākumu ne tikai glabāt

naudu tajās bankās privātpersonām un pašvaldībām, kā tas bija Perex laikā, tā tagad ar PNB banku, bet valsts pati uzņemas segt zaudējumus, ko rada šo banku bankroti, ar nodokļu maksātāju naudu izmaksājot noguldītājiem kompensācijas. Likumi, kas to uzliek par pienākumu ir žīdu rebēm par labu apzagt valsti...


Vai ta tie, kam bankas jāuzrauga ir žīdi? Ka tik mūsu bāliņi nav tā ļaunuma sakne, bet gribētos atrast kādu vainīgo no malas. Gan jau ka korupcija ir tas galvenais vainīgais, bet atbildēt tiesas priekšā negribas un tiek palaistas visādas muļķības par žīdu masonu sazvērestībām.

Atbildēt

Vai jūs tiešām domājat,

20.08.2019. 17:36

ka sūda Guseļņikovs ir baņķieris? Nauda, ko viņš izmanto un atmazgā ar bankrotu, papildus izzogot LV budžetu, visticamāk, ir Krievijas FSB nauda.

Atbildēt

Valsts uzliek par pieākumu ne tikai glabāt

20.08.2019. 17:34

»

Banku anāl līdiķis

Tieši tā! Nav saprotams, kādēļ valsts uzliek par pienākumu nodokļu maksātāju naudu (pašvaldību un arī valsts struktūru kontos esošos finansu līdzekļus) glabāt privātu struktūru bankās, līdz ar to arī stimulējot šo privātstruktūru biznesa attīstību. Neviļus rodas jautājums - kādēļ tad vajadzīga ir Latvijas...


naudu tajās bankās privātpersonām un pašvaldībām, kā tas bija Perex laikā, tā tagad ar PNB banku, bet valsts pati uzņemas segt zaudējumus, ko rada šo banku bankroti, ar nodokļu maksātāju naudu izmaksājot noguldītājiem kompensācijas. Likumi, kas to uzliek par pienākumu ir žīdu rebēm par labu apzagt valsti un iedzīvotājus.

Cilvēki slinki iepazīstas ar globālās ebreju impērijas trim standartiem. Tas, kas notiek, tur viss jau sen ierakstīts un sen tiek realizēts.

Atbildēt

Latvis

20.08.2019. 17:19

»

Raimis

Cik izdzēri


Taisnība acīs kož? Vai bailes māc?

Atbildēt

Banku anāl līdiķis

20.08.2019. 16:21

»

Fēlis

Es laikam esu naivs, jo nesaprotu dažas lietas. Kāpēc nedrīkst būt valsts banka, kurā glabāt valsts un pašvaldību līdzekļus, kā arī pensionāru un pārējā plebsa naudiņu, kā arī- kāda velna pēc vispār ļauj krievu blēžiem iegādāties bankas Latvijā? Apriori taču ir skaidrs, ka visi naudīgie krievi ir blēži...


Tieši tā! Nav saprotams, kādēļ valsts uzliek par pienākumu nodokļu maksātāju naudu (pašvaldību un arī valsts struktūru kontos esošos finansu līdzekļus) glabāt privātu struktūru bankās, līdz ar to arī stimulējot šo privātstruktūru biznesa attīstību. Neviļus rodas jautājums - kādēļ tad vajadzīga ir Latvijas banka. 90 tajos tai vismaz bija uzticēta komercbanku uzraudzība (kāda nu tā bija tāda bija, bet lai paliek...). Vai tiešām Latvijas banka ir vajadzīga lai Vācijā nodrukātu Latvijas jubilejas 2 eiro monētas? Vai lai tās prezidents aizbrauktu komandējumā uz Frankfurti EC sēdi? Šeit nevēlos nekādi aizstāvēt ne to Guseļņikovu, ne arī analizēt kādēļ tieši Daugavpils un Guseļņikovs... Kā saka muļķis tāpat nekā nesapratīs, bet gudrs neko neteiks!

Atbildēt

Regulārie mākslīgie banku bankroti ir plānoti,

20.08.2019. 11:40

lai novājinātu valsts ekonomiku, jo valsts neko nevar ietekmēt. Bet FTKT ir formāla parazītorganizācija, jo nevar iejaukties privāto banku iekšējos komerclēmumos, kuri ir slepeni.

Atbildēt

Tāpēc, draudziņ, ka esi neaptēsts!

20.08.2019. 11:37

»

Fēlis

Es laikam esu naivs, jo nesaprotu dažas lietas. Kāpēc nedrīkst būt valsts banka, kurā glabāt valsts un pašvaldību līdzekļus, kā arī pensionāru un pārējā plebsa naudiņu, kā arī- kāda velna pēc vispār ļauj krievu blēžiem iegādāties bankas Latvijā? Apriori taču ir skaidrs, ka visi naudīgie krievi ir blēži...


Visi zin, kā strādā ebreju impērijas trīs standarti un ES, kas ir ASV Fed. rez. sist. projekts, regulas. Noskaidro, kādus uzdevumus veic centrālās bankas visā pasaulē, apkalpojot Fed. rez. sistēmu, kura pakārtota globālajai ebreju impērijai.

Izskatās, ka esi maz spējīgs domāšanā, jo tādas lietas tev par grūtu saprast.

Bet F. Golda - Ilga Kreituse raksta demagoģiskus rakstus, kurus nav vērts pat lasīt. Krājbankas bankrota gadījumā kompensācijas sedza no valsts kases, kura aizņēmās naudu no PB.

Bet valsts bankas nedrīkst būt, jo nevarētu realizēt globālās ebreju impērijas trīs standartus, jo tad valsts ar savām finansēm un naudu varētu veidot savu nācijvalsts politiku, kas nav pieļaujams.

Neuzdod muļķīgus jautājumus!

Atbildēt

Litrs

20.08.2019. 08:29

»

Secinājums

Jūs bērnus skolai neesat gatavojis,vismaz ne finansiāli


Es nevaru nekādi iedomāties nevienu iemeslu kāpēc saprātīgs cilvēks vērtu kontu Lateko bankā un vēl vairāk - turētu tajā naudu..

Atbildēt

Fēlis

20.08.2019. 07:23

Es laikam esu naivs, jo nesaprotu dažas lietas. Kāpēc nedrīkst būt valsts banka, kurā glabāt valsts un pašvaldību līdzekļus, kā arī pensionāru un pārējā plebsa naudiņu, kā arī- kāda velna pēc vispār ļauj krievu blēžiem iegādāties bankas Latvijā? Apriori taču ir skaidrs, ka visi naudīgie krievi ir blēži un zagļi.

Atbildēt

Vo

20.08.2019. 06:31

Ja cilvēkiem nav iespēju glabāt naudu Latvijas bankā, tad jebkādi pārmetumi cilvēkiem, ka tie lūk nav izvēlējušies pareizo banku ir nepamatoti!
Ja valstij nav savas bankas, kur cilvēkiem glabāt naudu, tad valsts savus iedzīvotājus ir apzināti nodevusi dažādu privātuzņēmēju, tai sk. blēžu un krāpnieku varā. Kāpēc tika likvidēta Latvijas krājbanka kā valsts banka? Tāpēc, lai nekropļotu konkurenci? Kādu konkurenci? Konkurenci uz Latvijas iedzīvotāju aplaupīšanu?

Atbildēt

Secinājums

20.08.2019. 06:15

»

vispās

Vai tad bez simtnieka vairs skolā iekšā nelaiž? Un ieejas biļetes var nopirkt tikai šonedēļ


Jūs bērnus skolai neesat gatavojis,vismaz ne finansiāli.

Atbildēt

papa

20.08.2019. 06:14

»

Alexa

Man gribētos uzzināt, kura nākamā? Vai vispār vairs drīkst naudu kādā bankā glabāt? labāk jau nē... Un kas pats trakākais, ka VIDs taču cīnās ar skaidrās naudas izskaušanu (kam būs burciņā sakrāta ar nepievienotiem klāt dokumentiem par izcelsmi, tiem konfiscēs) :D tad ko darīt? Ir jautājums...


Kādā sakarā nauda bankā būtu jāglabā .% TA NEMAKSĀ NEKĀDUS .Vēl ja kaut kas atlec nodokļi jāsamaksā. Izmantoju TIKAI skaidruci . Komunālos ieskaitu un minūtes laikā uzreiz pārskaitu

Atbildēt

vispās

20.08.2019. 06:09

»

fakts

Arī ģimenēm ,kuram jālaiž bērni skolā nav ko stresot,ar dažiem desmitiem eiro ka reizi pietiks,bez ēšanas jau var iztikt


Vai tad bez simtnieka vairs skolā iekšā nelaiž? Un ieejas biļetes var nopirkt tikai šonedēļ?

Atbildēt

Fed. rezervju sistēma tik drukā un izlaiž apgrozībā naudu

20.08.2019. 04:43

»

Rekā

šajā spēlē sakarā ar banku , izņemot Rimšēviču un Guseļņikovu ir daudz ieinteresēto. Guseļņikovs palaida slūžas , panākot krimināllietas ierosināšanu pret Rimšēviča koruptīvajām darbībām. Juraša sievas advokātu kantoris no LV cenšas piedzīt 200 milj.EUR Guseļņikova labā. Maksātnespējas administratori...


SVF/PB lūko, kā ierobežot naudas apgrozījumu, bet centrālās bankas regulē naudas apgrozījumu tā, lai uzturētu nelielu inflāciju, savukārt, "privāto" banku kapitāls un aktīvi nāk no valstu slependienestiem, uzturot karus ar konkurenci ekonomikā. Visus pieskata žīdu B"nai B" rith, kura kopā ar valstu lielo valstu vadītājiem, to slependienestiem regulē pasaules ekonomiku, stratēģiski to cenšoties apkarot ar finansu instrumentiem - korupciju kā Rimševica gadījumā, korupciju knabos, kompensācijas banku "bankrotis" sedzot no valstu budžetiem - nodokļu maksātāju naudas - izzogot valstu budžetus, palielinot nabadzīgo slāni. Jo nekas nacionālo atbrīvošanās cīņās ebreju impērijai nav tik bīstams kā bagāto vidējais slānis - tā saucamā nacionālā buržuāzija.

Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Cīpariņš

19.08.2019. 18:53

»

jaajaa

...tikai nekāda kraha jau nav...bankas jaunais īpašnieks ir pietiekoši spēcīgs spēlētājs, kas var "uzrēkt" arī ECB švītiem...tādi mazajā valstiņā ganās reti..."ECB preses pārstāvis atteicies sniegt komentāru"...tā banka paliks


Vot tik nevar saprast, ja jau tik brangs akcionārs, ko šis neiemaksāja 147 miljonus kautvai depozītā vai subordinētajā?

Man domāt guseļņikovs jau labu laiku čakarēja fuktuku solot iemaksāt naudu, un atlikt aizklapēšanu..

Jebnu vēl labāk būtu izpirkuši no Norvika bilances tos jocīgos krievzemes aktīvus par kuru vērtību vecie akcionāri tik dikti pārliecināti..

Atbildēt

vispār

19.08.2019. 18:51

No nosauktajiem tikai Elksniņš ir pairsis viņam uzticēto naudu. Gan Liepāja, gan Rēzekne ar uzviju iekļaujas 100000 eiro limitā. Arī pārējiem nav ko stresot, ja vien nav pilnīgi stulbi un mājās ir kādi daži desmiti eiro.

Atbildēt

Alexa

19.08.2019. 18:01

Man gribētos uzzināt, kura nākamā? Vai vispār vairs drīkst naudu kādā bankā glabāt? labāk jau nē... Un kas pats trakākais, ka VIDs taču cīnās ar skaidrās naudas izskaušanu (kam būs burciņā sakrāta ar nepievienotiem klāt dokumentiem par izcelsmi, tiem konfiscēs) :D tad ko darīt? Ir jautājums!!!

Atbildēt

Rekā

19.08.2019. 17:40

šajā spēlē sakarā ar banku , izņemot Rimšēviču un Guseļņikovu ir daudz ieinteresēto. Guseļņikovs palaida slūžas , panākot krimināllietas ierosināšanu pret Rimšēviča koruptīvajām darbībām. Juraša sievas advokātu kantoris no LV cenšas piedzīt 200 milj.EUR Guseļņikova labā. Maksātnespējas administratori cer tikt pie bankas likvidēšanas. ECB un starptautiskā investīciju Hāgas tiesa mēnešiem nespēja noteikt kādus lēmumus par licences liegšanu bankai,pamatojoties uz LV FKTK iesniegtajiem dokumentiem.

Atbildēt

Latvis

19.08.2019. 17:20

»

fakts

Latvijas iedzīvotājiem nav nevienas bankas,tie ir augļotāji,bet,par visām augļotāju rebēm nākas maksāt Latvijas iedzīvotājiem


Swedbankas filiāles itkā piederot Šķēlim, runā ka Pareksa afērā arī no sliktuma attīrītā Citadele esot nonākusi iepriekšējo īpašnieku ķetnās.

Atbildēt

Latvis

19.08.2019. 17:12

Domāju ,ka viss ir daudz vienkāršāk. Saplēsās ar LB vadītāju, sāka tiesāties un šie banku likvidēja, plus vēl pamatkapitāls nepietiekams. Savu naudiņu gan jau savāca, cieš tikai noguldītāji.

Atbildēt

jaajaa

19.08.2019. 17:03

...tikai nekāda kraha jau nav...bankas jaunais īpašnieks ir pietiekoši spēcīgs spēlētājs, kas var "uzrēkt" arī ECB švītiem...tādi mazajā valstiņā ganās reti..."ECB preses pārstāvis atteicies sniegt komentāru"...tā banka paliks...:)

Atbildēt

...

19.08.2019. 17:03

»

to F.G

antisemīts ir tas, kurš neatbalsta žīdu rebes


Cionistu kapitāla fašisms.

Atbildēt

to F.G

19.08.2019. 16:28

antisemīts ir tas, kurš neatbalsta žīdu rebes !

Atbildēt

voila

19.08.2019. 16:27

nu un kuŗš būs tas pravietis, kas pateiks, kur lai "dējas" kura banka būs nākošā? Mēs taču pamazām sākam dzīvot bezskaidras naudas norēķinu zīmē ar neapgāžamo argumentu - kā visur pasaulē. Izskatās, ka tāds bankas iestādījums ir oficiāls valsts garantiju pabalstīts, iedzīvotājiem piespiedu lielais murds, kurā regulāri likumīgi var kaut ko pazaudēt, cik nu kuram ir...

Atbildēt

vislielākais humors ir tas,

19.08.2019. 16:25

ka visi tie "naivie nezinīši un nesapratīši" IEPIRKĀS savos amatos
par lielām summām naudas un MILZĪGIEM meliem ! :(((((((

Atbildēt

fakts

19.08.2019. 16:06

»

hm

Latvijas iedzīvotājiem nav vajadzīgs tik liels skaits banku


Latvijas iedzīvotājiem nav nevienas bankas,tie ir augļotāji,bet,par visām augļotāju rebēm nākas maksāt Latvijas iedzīvotājiem.
Ja izput kāds ražošanas uzņēmums tad tam neviena valdība nesteidz palīgā.Ja , ir izņēmumi,piemēram Liepājas Metalurgs,bet tās atkal ir rebes.

Atbildēt

hm

19.08.2019. 15:54

Latvijas iedzīvotājiem nav vajadzīgs tik liels skaits banku.
Tā kā Krievijas un citu MVS valstu iedzīvotājiem tiek radītas grūtības turēt naudu Latvijas bankās, viņi pārorientējas uz tām valstīm, kur tas atļauts.
Bankām taču nepieciešama nauda, lai pelnītu!

Atbildēt

Vecā komunistu un čekistu maita I. Kreituse

19.08.2019. 15:24

atkal piedzērusies! Cik ilgi viņa visiem stāstīs savus siži murgus?

Latvijas ekonomiku iznīcina pēc cionistru stratēģijas un taktikas finansu instrumentiem - mākslīgiem banku bankrotiem - kompensācijas noguldītājiem maksā neviens cits kā Latvijas valsts budžets. Notiek valsts apzagšana, palielinot tās parādu. Apzagti tiek visi Latvijas iedzīvotāji.

Finansu sistēmas "attīstība", graujot valsts ekonomiku! Cik ilgi maita Kreituse izliksies to nezinām?


Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..

Atbildēt

zane

19.08.2019. 15:20

Nu labi, bet kas tagad būs ar tām trijām bankām, kas ir tieši tādā pašā stāvoklī?

Atbildēt

vecais spekulants

19.08.2019. 15:14

Usakovs nospeleja krajbanka 10 miljonus nodoklu maksataju naudu . Ta bija nejausiba ? Nedomaju...

Atbildēt

Malēnietis

19.08.2019. 14:56

Tas parāda, ka krievvalodīgie pensionāri nedzīvo Latvijas informatīvajā telpā un nav informēti par šeit notiekošo, bet ļoti labi pārzina Krievijas melu propogandu un uzticas tai. Arī šeit tiks vainota mūsu "sliktā" valdība, nevis aferisti, kas banku noveda līdz kraham, kur nu vēl vainot pašu muļķību, tas nekad nenotiks.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....