Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvis

21.08.2019. 16:35

»

Drosme

Kā tie līksmo, kad tiek domāts un runāts, ka nav masonu organizāciju plāns tieši Latvijas 13. Saeimai.Bez maz katram ir internets, tad paskatiet, ko liek darīt varturiem un valdībai kopumā Soross un viņa piekritēji.Un kāpēc mums ir prezidents Levits- Sorosa draugs un premjers Kariņś- Levita skolnieks...


Es vainīgos nemeklēju un vainīgie varam būt tikai mēs paši, jo mēs viņus savēlējām un ļoti vienalga vai tie ir sorosīdi, vai kremlīni, ja pašiem mums galvas nav, tad visādi mošķi pār mums valdīs. Kāpēc komunistu-čekistu varai vajag te arī sorosīdus? Tas visdrīzāk, lai šie būtu tie sliktie un paši varētu turpināt zagt. Tādi šiem tie prieki.

Atbildēt

Drosme

21.08.2019. 16:16

»

Latvis

Vai ta tie, kam bankas jāuzrauga ir žīdi? Ka tik mūsu bāliņi nav tā ļaunuma sakne, bet gribētos atrast kādu vainīgo no malas. Gan jau ka korupcija ir tas galvenais vainīgais, bet atbildēt tiesas priekšā negribas un tiek palaistas visādas muļķības par žīdu masonu sazvērestībām...


Kā tie līksmo, kad tiek domāts un runāts, ka nav masonu organizāciju plāns tieši Latvijas 13. Saeimai.Bez maz katram ir internets, tad paskatiet, ko liek darīt varturiem un valdībai kopumā Soross un viņa piekritēji.Un kāpēc mums ir prezidents Levits- Sorosa draugs un premjers Kariņś- Levita skolnieks? Viņi līksmo, kad Jūs klaigăjat, ka visur vainīgs kremlis!

Atbildēt

Mnogohodovočka

20.08.2019. 17:57

1. Padzīt Putniņu no FKTK.
2. Iecelt paklausīgu “vadītāju”.
3. Pēkšņi izbeigt darbību bankai, kuras kapitāla radītāji nemainīgi kopš 2017.g.
>jūs esat šeit<
4. Ielikt savējo administratoru.
5. Profit.

Atbildēt

Latvis

20.08.2019. 17:48

»

Vai jūs tiešām domājat,

ka sūda Guseļņikovs ir baņķieris? Nauda, ko viņš izmanto un atmazgā ar bankrotu, papildus izzogot LV budžetu, visticamāk, ir Krievijas FSB nauda


Guseļņikovs tak no KF opozīcijas, dzīvo Anglijā! Kāda tur FSB nauda! FSB naudu netērē, pašam aģentam nauda jādabūn ienaidnieka valstī. FSB tikai ar padomu palīdz.

Atbildēt

Latvis

20.08.2019. 17:43

»

Valsts uzliek par pieākumu ne tikai glabāt

naudu tajās bankās privātpersonām un pašvaldībām, kā tas bija Perex laikā, tā tagad ar PNB banku, bet valsts pati uzņemas segt zaudējumus, ko rada šo banku bankroti, ar nodokļu maksātāju naudu izmaksājot noguldītājiem kompensācijas. Likumi, kas to uzliek par pienākumu ir žīdu rebēm par labu apzagt valsti...


Vai ta tie, kam bankas jāuzrauga ir žīdi? Ka tik mūsu bāliņi nav tā ļaunuma sakne, bet gribētos atrast kādu vainīgo no malas. Gan jau ka korupcija ir tas galvenais vainīgais, bet atbildēt tiesas priekšā negribas un tiek palaistas visādas muļķības par žīdu masonu sazvērestībām.

Atbildēt

Vai jūs tiešām domājat,

20.08.2019. 17:36

ka sūda Guseļņikovs ir baņķieris? Nauda, ko viņš izmanto un atmazgā ar bankrotu, papildus izzogot LV budžetu, visticamāk, ir Krievijas FSB nauda.

Atbildēt

Valsts uzliek par pieākumu ne tikai glabāt

20.08.2019. 17:34

»

Banku anāl līdiķis

Tieši tā! Nav saprotams, kādēļ valsts uzliek par pienākumu nodokļu maksātāju naudu (pašvaldību un arī valsts struktūru kontos esošos finansu līdzekļus) glabāt privātu struktūru bankās, līdz ar to arī stimulējot šo privātstruktūru biznesa attīstību. Neviļus rodas jautājums - kādēļ tad vajadzīga ir Latvijas...


naudu tajās bankās privātpersonām un pašvaldībām, kā tas bija Perex laikā, tā tagad ar PNB banku, bet valsts pati uzņemas segt zaudējumus, ko rada šo banku bankroti, ar nodokļu maksātāju naudu izmaksājot noguldītājiem kompensācijas. Likumi, kas to uzliek par pienākumu ir žīdu rebēm par labu apzagt valsti un iedzīvotājus.

Cilvēki slinki iepazīstas ar globālās ebreju impērijas trim standartiem. Tas, kas notiek, tur viss jau sen ierakstīts un sen tiek realizēts.

Atbildēt

Latvis

20.08.2019. 17:19

»

Raimis

Cik izdzēri


Taisnība acīs kož? Vai bailes māc?

Atbildēt

Banku anāl līdiķis

20.08.2019. 16:21

»

Fēlis

Es laikam esu naivs, jo nesaprotu dažas lietas. Kāpēc nedrīkst būt valsts banka, kurā glabāt valsts un pašvaldību līdzekļus, kā arī pensionāru un pārējā plebsa naudiņu, kā arī- kāda velna pēc vispār ļauj krievu blēžiem iegādāties bankas Latvijā? Apriori taču ir skaidrs, ka visi naudīgie krievi ir blēži...


Tieši tā! Nav saprotams, kādēļ valsts uzliek par pienākumu nodokļu maksātāju naudu (pašvaldību un arī valsts struktūru kontos esošos finansu līdzekļus) glabāt privātu struktūru bankās, līdz ar to arī stimulējot šo privātstruktūru biznesa attīstību. Neviļus rodas jautājums - kādēļ tad vajadzīga ir Latvijas banka. 90 tajos tai vismaz bija uzticēta komercbanku uzraudzība (kāda nu tā bija tāda bija, bet lai paliek...). Vai tiešām Latvijas banka ir vajadzīga lai Vācijā nodrukātu Latvijas jubilejas 2 eiro monētas? Vai lai tās prezidents aizbrauktu komandējumā uz Frankfurti EC sēdi? Šeit nevēlos nekādi aizstāvēt ne to Guseļņikovu, ne arī analizēt kādēļ tieši Daugavpils un Guseļņikovs... Kā saka muļķis tāpat nekā nesapratīs, bet gudrs neko neteiks!

Atbildēt

Regulārie mākslīgie banku bankroti ir plānoti,

20.08.2019. 11:40

lai novājinātu valsts ekonomiku, jo valsts neko nevar ietekmēt. Bet FTKT ir formāla parazītorganizācija, jo nevar iejaukties privāto banku iekšējos komerclēmumos, kuri ir slepeni.

Atbildēt

Tāpēc, draudziņ, ka esi neaptēsts!

20.08.2019. 11:37

»

Fēlis

Es laikam esu naivs, jo nesaprotu dažas lietas. Kāpēc nedrīkst būt valsts banka, kurā glabāt valsts un pašvaldību līdzekļus, kā arī pensionāru un pārējā plebsa naudiņu, kā arī- kāda velna pēc vispār ļauj krievu blēžiem iegādāties bankas Latvijā? Apriori taču ir skaidrs, ka visi naudīgie krievi ir blēži...


Visi zin, kā strādā ebreju impērijas trīs standarti un ES, kas ir ASV Fed. rez. sist. projekts, regulas. Noskaidro, kādus uzdevumus veic centrālās bankas visā pasaulē, apkalpojot Fed. rez. sistēmu, kura pakārtota globālajai ebreju impērijai.

Izskatās, ka esi maz spējīgs domāšanā, jo tādas lietas tev par grūtu saprast.

Bet F. Golda - Ilga Kreituse raksta demagoģiskus rakstus, kurus nav vērts pat lasīt. Krājbankas bankrota gadījumā kompensācijas sedza no valsts kases, kura aizņēmās naudu no PB.

Bet valsts bankas nedrīkst būt, jo nevarētu realizēt globālās ebreju impērijas trīs standartus, jo tad valsts ar savām finansēm un naudu varētu veidot savu nācijvalsts politiku, kas nav pieļaujams.

Neuzdod muļķīgus jautājumus!

Atbildēt

Litrs

20.08.2019. 08:29

»

Secinājums

Jūs bērnus skolai neesat gatavojis,vismaz ne finansiāli


Es nevaru nekādi iedomāties nevienu iemeslu kāpēc saprātīgs cilvēks vērtu kontu Lateko bankā un vēl vairāk - turētu tajā naudu..

Atbildēt

Fēlis

20.08.2019. 07:23

Es laikam esu naivs, jo nesaprotu dažas lietas. Kāpēc nedrīkst būt valsts banka, kurā glabāt valsts un pašvaldību līdzekļus, kā arī pensionāru un pārējā plebsa naudiņu, kā arī- kāda velna pēc vispār ļauj krievu blēžiem iegādāties bankas Latvijā? Apriori taču ir skaidrs, ka visi naudīgie krievi ir blēži un zagļi.

Atbildēt

Vo

20.08.2019. 06:31

Ja cilvēkiem nav iespēju glabāt naudu Latvijas bankā, tad jebkādi pārmetumi cilvēkiem, ka tie lūk nav izvēlējušies pareizo banku ir nepamatoti!
Ja valstij nav savas bankas, kur cilvēkiem glabāt naudu, tad valsts savus iedzīvotājus ir apzināti nodevusi dažādu privātuzņēmēju, tai sk. blēžu un krāpnieku varā. Kāpēc tika likvidēta Latvijas krājbanka kā valsts banka? Tāpēc, lai nekropļotu konkurenci? Kādu konkurenci? Konkurenci uz Latvijas iedzīvotāju aplaupīšanu?

Atbildēt

Secinājums

20.08.2019. 06:15

»

vispās

Vai tad bez simtnieka vairs skolā iekšā nelaiž? Un ieejas biļetes var nopirkt tikai šonedēļ


Jūs bērnus skolai neesat gatavojis,vismaz ne finansiāli.

Atbildēt

papa

20.08.2019. 06:14

»

Alexa

Man gribētos uzzināt, kura nākamā? Vai vispār vairs drīkst naudu kādā bankā glabāt? labāk jau nē... Un kas pats trakākais, ka VIDs taču cīnās ar skaidrās naudas izskaušanu (kam būs burciņā sakrāta ar nepievienotiem klāt dokumentiem par izcelsmi, tiem konfiscēs) :D tad ko darīt? Ir jautājums...


Kādā sakarā nauda bankā būtu jāglabā .% TA NEMAKSĀ NEKĀDUS .Vēl ja kaut kas atlec nodokļi jāsamaksā. Izmantoju TIKAI skaidruci . Komunālos ieskaitu un minūtes laikā uzreiz pārskaitu

Atbildēt

vispās

20.08.2019. 06:09

»

fakts

Arī ģimenēm ,kuram jālaiž bērni skolā nav ko stresot,ar dažiem desmitiem eiro ka reizi pietiks,bez ēšanas jau var iztikt


Vai tad bez simtnieka vairs skolā iekšā nelaiž? Un ieejas biļetes var nopirkt tikai šonedēļ?

Atbildēt

Fed. rezervju sistēma tik drukā un izlaiž apgrozībā naudu

20.08.2019. 04:43

»

Rekā

šajā spēlē sakarā ar banku , izņemot Rimšēviču un Guseļņikovu ir daudz ieinteresēto. Guseļņikovs palaida slūžas , panākot krimināllietas ierosināšanu pret Rimšēviča koruptīvajām darbībām. Juraša sievas advokātu kantoris no LV cenšas piedzīt 200 milj.EUR Guseļņikova labā. Maksātnespējas administratori...


SVF/PB lūko, kā ierobežot naudas apgrozījumu, bet centrālās bankas regulē naudas apgrozījumu tā, lai uzturētu nelielu inflāciju, savukārt, "privāto" banku kapitāls un aktīvi nāk no valstu slependienestiem, uzturot karus ar konkurenci ekonomikā. Visus pieskata žīdu B"nai B" rith, kura kopā ar valstu lielo valstu vadītājiem, to slependienestiem regulē pasaules ekonomiku, stratēģiski to cenšoties apkarot ar finansu instrumentiem - korupciju kā Rimševica gadījumā, korupciju knabos, kompensācijas banku "bankrotis" sedzot no valstu budžetiem - nodokļu maksātāju naudas - izzogot valstu budžetus, palielinot nabadzīgo slāni. Jo nekas nacionālo atbrīvošanās cīņās ebreju impērijai nav tik bīstams kā bagāto vidējais slānis - tā saucamā nacionālā buržuāzija.

Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Cīpariņš

19.08.2019. 18:53

»

jaajaa

...tikai nekāda kraha jau nav...bankas jaunais īpašnieks ir pietiekoši spēcīgs spēlētājs, kas var "uzrēkt" arī ECB švītiem...tādi mazajā valstiņā ganās reti..."ECB preses pārstāvis atteicies sniegt komentāru"...tā banka paliks


Vot tik nevar saprast, ja jau tik brangs akcionārs, ko šis neiemaksāja 147 miljonus kautvai depozītā vai subordinētajā?

Man domāt guseļņikovs jau labu laiku čakarēja fuktuku solot iemaksāt naudu, un atlikt aizklapēšanu..

Jebnu vēl labāk būtu izpirkuši no Norvika bilances tos jocīgos krievzemes aktīvus par kuru vērtību vecie akcionāri tik dikti pārliecināti..

Atbildēt

vispār

19.08.2019. 18:51

No nosauktajiem tikai Elksniņš ir pairsis viņam uzticēto naudu. Gan Liepāja, gan Rēzekne ar uzviju iekļaujas 100000 eiro limitā. Arī pārējiem nav ko stresot, ja vien nav pilnīgi stulbi un mājās ir kādi daži desmiti eiro.

Atbildēt

Alexa

19.08.2019. 18:01

Man gribētos uzzināt, kura nākamā? Vai vispār vairs drīkst naudu kādā bankā glabāt? labāk jau nē... Un kas pats trakākais, ka VIDs taču cīnās ar skaidrās naudas izskaušanu (kam būs burciņā sakrāta ar nepievienotiem klāt dokumentiem par izcelsmi, tiem konfiscēs) :D tad ko darīt? Ir jautājums!!!

Atbildēt

Rekā

19.08.2019. 17:40

šajā spēlē sakarā ar banku , izņemot Rimšēviču un Guseļņikovu ir daudz ieinteresēto. Guseļņikovs palaida slūžas , panākot krimināllietas ierosināšanu pret Rimšēviča koruptīvajām darbībām. Juraša sievas advokātu kantoris no LV cenšas piedzīt 200 milj.EUR Guseļņikova labā. Maksātnespējas administratori cer tikt pie bankas likvidēšanas. ECB un starptautiskā investīciju Hāgas tiesa mēnešiem nespēja noteikt kādus lēmumus par licences liegšanu bankai,pamatojoties uz LV FKTK iesniegtajiem dokumentiem.

Atbildēt

Latvis

19.08.2019. 17:20

»

fakts

Latvijas iedzīvotājiem nav nevienas bankas,tie ir augļotāji,bet,par visām augļotāju rebēm nākas maksāt Latvijas iedzīvotājiem


Swedbankas filiāles itkā piederot Šķēlim, runā ka Pareksa afērā arī no sliktuma attīrītā Citadele esot nonākusi iepriekšējo īpašnieku ķetnās.

Atbildēt

Latvis

19.08.2019. 17:12

Domāju ,ka viss ir daudz vienkāršāk. Saplēsās ar LB vadītāju, sāka tiesāties un šie banku likvidēja, plus vēl pamatkapitāls nepietiekams. Savu naudiņu gan jau savāca, cieš tikai noguldītāji.

Atbildēt

jaajaa

19.08.2019. 17:03

...tikai nekāda kraha jau nav...bankas jaunais īpašnieks ir pietiekoši spēcīgs spēlētājs, kas var "uzrēkt" arī ECB švītiem...tādi mazajā valstiņā ganās reti..."ECB preses pārstāvis atteicies sniegt komentāru"...tā banka paliks...:)

Atbildēt

...

19.08.2019. 17:03

»

to F.G

antisemīts ir tas, kurš neatbalsta žīdu rebes


Cionistu kapitāla fašisms.

Atbildēt

to F.G

19.08.2019. 16:28

antisemīts ir tas, kurš neatbalsta žīdu rebes !

Atbildēt

voila

19.08.2019. 16:27

nu un kuŗš būs tas pravietis, kas pateiks, kur lai "dējas" kura banka būs nākošā? Mēs taču pamazām sākam dzīvot bezskaidras naudas norēķinu zīmē ar neapgāžamo argumentu - kā visur pasaulē. Izskatās, ka tāds bankas iestādījums ir oficiāls valsts garantiju pabalstīts, iedzīvotājiem piespiedu lielais murds, kurā regulāri likumīgi var kaut ko pazaudēt, cik nu kuram ir...

Atbildēt

vislielākais humors ir tas,

19.08.2019. 16:25

ka visi tie "naivie nezinīši un nesapratīši" IEPIRKĀS savos amatos
par lielām summām naudas un MILZĪGIEM meliem ! :(((((((

Atbildēt

fakts

19.08.2019. 16:06

»

hm

Latvijas iedzīvotājiem nav vajadzīgs tik liels skaits banku


Latvijas iedzīvotājiem nav nevienas bankas,tie ir augļotāji,bet,par visām augļotāju rebēm nākas maksāt Latvijas iedzīvotājiem.
Ja izput kāds ražošanas uzņēmums tad tam neviena valdība nesteidz palīgā.Ja , ir izņēmumi,piemēram Liepājas Metalurgs,bet tās atkal ir rebes.

Atbildēt

hm

19.08.2019. 15:54

Latvijas iedzīvotājiem nav vajadzīgs tik liels skaits banku.
Tā kā Krievijas un citu MVS valstu iedzīvotājiem tiek radītas grūtības turēt naudu Latvijas bankās, viņi pārorientējas uz tām valstīm, kur tas atļauts.
Bankām taču nepieciešama nauda, lai pelnītu!

Atbildēt

Vecā komunistu un čekistu maita I. Kreituse

19.08.2019. 15:24

atkal piedzērusies! Cik ilgi viņa visiem stāstīs savus siži murgus?

Latvijas ekonomiku iznīcina pēc cionistru stratēģijas un taktikas finansu instrumentiem - mākslīgiem banku bankrotiem - kompensācijas noguldītājiem maksā neviens cits kā Latvijas valsts budžets. Notiek valsts apzagšana, palielinot tās parādu. Apzagti tiek visi Latvijas iedzīvotāji.

Finansu sistēmas "attīstība", graujot valsts ekonomiku! Cik ilgi maita Kreituse izliksies to nezinām?


Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..

Atbildēt

zane

19.08.2019. 15:20

Nu labi, bet kas tagad būs ar tām trijām bankām, kas ir tieši tādā pašā stāvoklī?

Atbildēt

vecais spekulants

19.08.2019. 15:14

Usakovs nospeleja krajbanka 10 miljonus nodoklu maksataju naudu . Ta bija nejausiba ? Nedomaju...

Atbildēt

Malēnietis

19.08.2019. 14:56

Tas parāda, ka krievvalodīgie pensionāri nedzīvo Latvijas informatīvajā telpā un nav informēti par šeit notiekošo, bet ļoti labi pārzina Krievijas melu propogandu un uzticas tai. Arī šeit tiks vainota mūsu "sliktā" valdība, nevis aferisti, kas banku noveda līdz kraham, kur nu vēl vainot pašu muļķību, tas nekad nenotiks.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...