Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvis

21.08.2019. 17:35

»

Drosme

Kā tie līksmo, kad tiek domāts un runāts, ka nav masonu organizāciju plāns tieši Latvijas 13. Saeimai.Bez maz katram ir internets, tad paskatiet, ko liek darīt varturiem un valdībai kopumā Soross un viņa piekritēji.Un kāpēc mums ir prezidents Levits- Sorosa draugs un premjers Kariņś- Levita skolnieks...


Es vainīgos nemeklēju un vainīgie varam būt tikai mēs paši, jo mēs viņus savēlējām un ļoti vienalga vai tie ir sorosīdi, vai kremlīni, ja pašiem mums galvas nav, tad visādi mošķi pār mums valdīs. Kāpēc komunistu-čekistu varai vajag te arī sorosīdus? Tas visdrīzāk, lai šie būtu tie sliktie un paši varētu turpināt zagt. Tādi šiem tie prieki.

Atbildēt

Drosme

21.08.2019. 17:16

»

Latvis

Vai ta tie, kam bankas jāuzrauga ir žīdi? Ka tik mūsu bāliņi nav tā ļaunuma sakne, bet gribētos atrast kādu vainīgo no malas. Gan jau ka korupcija ir tas galvenais vainīgais, bet atbildēt tiesas priekšā negribas un tiek palaistas visādas muļķības par žīdu masonu sazvērestībām...


Kā tie līksmo, kad tiek domāts un runāts, ka nav masonu organizāciju plāns tieši Latvijas 13. Saeimai.Bez maz katram ir internets, tad paskatiet, ko liek darīt varturiem un valdībai kopumā Soross un viņa piekritēji.Un kāpēc mums ir prezidents Levits- Sorosa draugs un premjers Kariņś- Levita skolnieks? Viņi līksmo, kad Jūs klaigăjat, ka visur vainīgs kremlis!

Atbildēt

Kamikadze

21.08.2019. 11:06

Ņemot vērā šīs bankas iepriekšējo skandalozo vēsturi, īpaši interesanta ir Latgales SC kontrolēto lielo pašvaldību sadarbība ar šo kredītiestādi. Manā rīcībā nav nekādu pierādijumu, BET man ir ĻOTI LIELAS aizdomas, ka shēma, lai piesaistītu pašvaldību noguldījumus ir bijusi tā pati "vecā labā", ko savulaik plaši praktizēja PAREX. Respektīvi, par lēmumu glabāt naudu bankā, lēmuma pieņēmējs/ji, saņēma ikmēneša CASH BACK no vidējā konta atlikuma. PAREX kādreiz izmaksāja 1% bonusu no vidējā konta atlikuma. Protams nezinu cik maksāja Guseļņikovs, BET visdrīzāk maksāja. Nemaz nebrīnīšos, ja šīs shēmas attiecībā uz SC strādā vēl šodien! No sirds ieteiktu KNAB un Jēkabs Straume , nopietni papētīt šo hipotēzi! Es pat varētu slēgt derības, ka nopietnas izmeklēšanas gadījumā tas pierādītos. Kaut arī slikti nebūtu, ja vismaz operatīvās informācijas līmenī izdotos iegūt papildus informāciju par naudas ceļiem. P.S. Kādreiz tika praktizētas arī kredītkartes uz visādiem ofšoriem, ko nodeva vajadzīgu cilvēku rīcībā... Arī šeit domāju nekas nebūs mainījies.

Atbildēt

švamme

20.08.2019. 20:01

»

Latvis

Mūsu naudīgie naudiņu nogulda Šveices bankās, tā esot drošāk. Mīnus tikai tas, ka pāris reizes mēnesī esot uz to Šveici jāaizbrauc


Nē, nav taisnība. Tikai pie konta atvēršanas, ja tas ir konts BEZ UZVĀRDA, tik ar numuru, tad jāiesniedz papīri "in person", kā arī citādi ierobežojumi summu sakarā (jābūt iespaidīgam sākuma depozītam).
Bet, ja atver uz sava vārda, tad pat pa pastu var sūtīt papīrus(kopijas), pat esot daudzas firmas, kas palīdz atvērt tur bankas kontu. Gandrīz visas SW bankas izsniedz tev norēķinu karti. Personīga ierašanās av paģērēta.
https://money.howstuffworks.com/personal-finance/banking/swiss-bank-account5.htm#targetText According%20to%20Swiss%20law%2C%20nonresidents,t%20a%20lot%20of%20restrictions.

While it's usually better to open your account in person, there are many Swiss banks that will allow you to open an account by mail or fax. There are also many firms that exist to assist people in setting up offshore accounts.

Because Swiss anti-money-laundering law requires you prove where your money is coming from, many certified documents are required in order to open an account. These include authenticated copies of your passport; documents explaining what you do for a living such as tax returns, company documents, professional licenses, etc.; proof of where the money you are depositing is coming from such as a contract from the sale of a business or house; and all of the typical personal information about yourself such as your birth date, a utility bill to prove your residence, all contact information, and, of course, your name. They'll also want to know what you want to do with the money once you have the account.

If you're opening your account by mail, you'll need to have the bank applications sent to you to complete and sign along with the rest of the documents mentioned above.

Ja es būtu spiesta dzīvot Latvijā, šis būtu tas, ko es darītu, lai pasargātu savas finanses.

Atbildēt

Mnogohodovočka

20.08.2019. 18:57

1. Padzīt Putniņu no FKTK.
2. Iecelt paklausīgu “vadītāju”.
3. Pēkšņi izbeigt darbību bankai, kuras kapitāla radītāji nemainīgi kopš 2017.g.
>jūs esat šeit<
4. Ielikt savējo administratoru.
5. Profit.

Atbildēt

Latvis

20.08.2019. 18:48

»

Vai jūs tiešām domājat,

ka sūda Guseļņikovs ir baņķieris? Nauda, ko viņš izmanto un atmazgā ar bankrotu, papildus izzogot LV budžetu, visticamāk, ir Krievijas FSB nauda


Guseļņikovs tak no KF opozīcijas, dzīvo Anglijā! Kāda tur FSB nauda! FSB naudu netērē, pašam aģentam nauda jādabūn ienaidnieka valstī. FSB tikai ar padomu palīdz.

Atbildēt

Latvis

20.08.2019. 18:43

»

Valsts uzliek par pieākumu ne tikai glabāt

naudu tajās bankās privātpersonām un pašvaldībām, kā tas bija Perex laikā, tā tagad ar PNB banku, bet valsts pati uzņemas segt zaudējumus, ko rada šo banku bankroti, ar nodokļu maksātāju naudu izmaksājot noguldītājiem kompensācijas. Likumi, kas to uzliek par pienākumu ir žīdu rebēm par labu apzagt valsti...


Vai ta tie, kam bankas jāuzrauga ir žīdi? Ka tik mūsu bāliņi nav tā ļaunuma sakne, bet gribētos atrast kādu vainīgo no malas. Gan jau ka korupcija ir tas galvenais vainīgais, bet atbildēt tiesas priekšā negribas un tiek palaistas visādas muļķības par žīdu masonu sazvērestībām.

Atbildēt

Vai jūs tiešām domājat,

20.08.2019. 18:36

ka sūda Guseļņikovs ir baņķieris? Nauda, ko viņš izmanto un atmazgā ar bankrotu, papildus izzogot LV budžetu, visticamāk, ir Krievijas FSB nauda.

Atbildēt

Valsts uzliek par pieākumu ne tikai glabāt

20.08.2019. 18:34

»

Banku anāl līdiķis

Tieši tā! Nav saprotams, kādēļ valsts uzliek par pienākumu nodokļu maksātāju naudu (pašvaldību un arī valsts struktūru kontos esošos finansu līdzekļus) glabāt privātu struktūru bankās, līdz ar to arī stimulējot šo privātstruktūru biznesa attīstību. Neviļus rodas jautājums - kādēļ tad vajadzīga ir Latvijas...


naudu tajās bankās privātpersonām un pašvaldībām, kā tas bija Perex laikā, tā tagad ar PNB banku, bet valsts pati uzņemas segt zaudējumus, ko rada šo banku bankroti, ar nodokļu maksātāju naudu izmaksājot noguldītājiem kompensācijas. Likumi, kas to uzliek par pienākumu ir žīdu rebēm par labu apzagt valsti un iedzīvotājus.

Cilvēki slinki iepazīstas ar globālās ebreju impērijas trim standartiem. Tas, kas notiek, tur viss jau sen ierakstīts un sen tiek realizēts.

Atbildēt

Latvis

20.08.2019. 18:19

»

Raimis

Cik izdzēri


Taisnība acīs kož? Vai bailes māc?

Atbildēt

Banku anāl līdiķis

20.08.2019. 17:21

»

Fēlis

Es laikam esu naivs, jo nesaprotu dažas lietas. Kāpēc nedrīkst būt valsts banka, kurā glabāt valsts un pašvaldību līdzekļus, kā arī pensionāru un pārējā plebsa naudiņu, kā arī- kāda velna pēc vispār ļauj krievu blēžiem iegādāties bankas Latvijā? Apriori taču ir skaidrs, ka visi naudīgie krievi ir blēži...


Tieši tā! Nav saprotams, kādēļ valsts uzliek par pienākumu nodokļu maksātāju naudu (pašvaldību un arī valsts struktūru kontos esošos finansu līdzekļus) glabāt privātu struktūru bankās, līdz ar to arī stimulējot šo privātstruktūru biznesa attīstību. Neviļus rodas jautājums - kādēļ tad vajadzīga ir Latvijas banka. 90 tajos tai vismaz bija uzticēta komercbanku uzraudzība (kāda nu tā bija tāda bija, bet lai paliek...). Vai tiešām Latvijas banka ir vajadzīga lai Vācijā nodrukātu Latvijas jubilejas 2 eiro monētas? Vai lai tās prezidents aizbrauktu komandējumā uz Frankfurti EC sēdi? Šeit nevēlos nekādi aizstāvēt ne to Guseļņikovu, ne arī analizēt kādēļ tieši Daugavpils un Guseļņikovs... Kā saka muļķis tāpat nekā nesapratīs, bet gudrs neko neteiks!

Atbildēt

Regulārie mākslīgie banku bankroti ir plānoti,

20.08.2019. 12:40

lai novājinātu valsts ekonomiku, jo valsts neko nevar ietekmēt. Bet FTKT ir formāla parazītorganizācija, jo nevar iejaukties privāto banku iekšējos komerclēmumos, kuri ir slepeni.

Atbildēt

Tāpēc, draudziņ, ka esi neaptēsts!

20.08.2019. 12:37

»

Fēlis

Es laikam esu naivs, jo nesaprotu dažas lietas. Kāpēc nedrīkst būt valsts banka, kurā glabāt valsts un pašvaldību līdzekļus, kā arī pensionāru un pārējā plebsa naudiņu, kā arī- kāda velna pēc vispār ļauj krievu blēžiem iegādāties bankas Latvijā? Apriori taču ir skaidrs, ka visi naudīgie krievi ir blēži...


Visi zin, kā strādā ebreju impērijas trīs standarti un ES, kas ir ASV Fed. rez. sist. projekts, regulas. Noskaidro, kādus uzdevumus veic centrālās bankas visā pasaulē, apkalpojot Fed. rez. sistēmu, kura pakārtota globālajai ebreju impērijai.

Izskatās, ka esi maz spējīgs domāšanā, jo tādas lietas tev par grūtu saprast.

Bet F. Golda - Ilga Kreituse raksta demagoģiskus rakstus, kurus nav vērts pat lasīt. Krājbankas bankrota gadījumā kompensācijas sedza no valsts kases, kura aizņēmās naudu no PB.

Bet valsts bankas nedrīkst būt, jo nevarētu realizēt globālās ebreju impērijas trīs standartus, jo tad valsts ar savām finansēm un naudu varētu veidot savu nācijvalsts politiku, kas nav pieļaujams.

Neuzdod muļķīgus jautājumus!

Atbildēt

Litrs

20.08.2019. 09:29

»

Secinājums

Jūs bērnus skolai neesat gatavojis,vismaz ne finansiāli


Es nevaru nekādi iedomāties nevienu iemeslu kāpēc saprātīgs cilvēks vērtu kontu Lateko bankā un vēl vairāk - turētu tajā naudu..

Atbildēt

Fēlis

20.08.2019. 08:23

Es laikam esu naivs, jo nesaprotu dažas lietas. Kāpēc nedrīkst būt valsts banka, kurā glabāt valsts un pašvaldību līdzekļus, kā arī pensionāru un pārējā plebsa naudiņu, kā arī- kāda velna pēc vispār ļauj krievu blēžiem iegādāties bankas Latvijā? Apriori taču ir skaidrs, ka visi naudīgie krievi ir blēži un zagļi.

Atbildēt

Vo

20.08.2019. 07:31

Ja cilvēkiem nav iespēju glabāt naudu Latvijas bankā, tad jebkādi pārmetumi cilvēkiem, ka tie lūk nav izvēlējušies pareizo banku ir nepamatoti!
Ja valstij nav savas bankas, kur cilvēkiem glabāt naudu, tad valsts savus iedzīvotājus ir apzināti nodevusi dažādu privātuzņēmēju, tai sk. blēžu un krāpnieku varā. Kāpēc tika likvidēta Latvijas krājbanka kā valsts banka? Tāpēc, lai nekropļotu konkurenci? Kādu konkurenci? Konkurenci uz Latvijas iedzīvotāju aplaupīšanu?

Atbildēt

Secinājums

20.08.2019. 07:15

»

vispās

Vai tad bez simtnieka vairs skolā iekšā nelaiž? Un ieejas biļetes var nopirkt tikai šonedēļ


Jūs bērnus skolai neesat gatavojis,vismaz ne finansiāli.

Atbildēt

papa

20.08.2019. 07:14

»

Alexa

Man gribētos uzzināt, kura nākamā? Vai vispār vairs drīkst naudu kādā bankā glabāt? labāk jau nē... Un kas pats trakākais, ka VIDs taču cīnās ar skaidrās naudas izskaušanu (kam būs burciņā sakrāta ar nepievienotiem klāt dokumentiem par izcelsmi, tiem konfiscēs) :D tad ko darīt? Ir jautājums...


Kādā sakarā nauda bankā būtu jāglabā .% TA NEMAKSĀ NEKĀDUS .Vēl ja kaut kas atlec nodokļi jāsamaksā. Izmantoju TIKAI skaidruci . Komunālos ieskaitu un minūtes laikā uzreiz pārskaitu

Atbildēt

vispās

20.08.2019. 07:09

»

fakts

Arī ģimenēm ,kuram jālaiž bērni skolā nav ko stresot,ar dažiem desmitiem eiro ka reizi pietiks,bez ēšanas jau var iztikt


Vai tad bez simtnieka vairs skolā iekšā nelaiž? Un ieejas biļetes var nopirkt tikai šonedēļ?

Atbildēt

Fed. rezervju sistēma tik drukā un izlaiž apgrozībā naudu

20.08.2019. 05:43

»

Rekā

šajā spēlē sakarā ar banku , izņemot Rimšēviču un Guseļņikovu ir daudz ieinteresēto. Guseļņikovs palaida slūžas , panākot krimināllietas ierosināšanu pret Rimšēviča koruptīvajām darbībām. Juraša sievas advokātu kantoris no LV cenšas piedzīt 200 milj.EUR Guseļņikova labā. Maksātnespējas administratori...


SVF/PB lūko, kā ierobežot naudas apgrozījumu, bet centrālās bankas regulē naudas apgrozījumu tā, lai uzturētu nelielu inflāciju, savukārt, "privāto" banku kapitāls un aktīvi nāk no valstu slependienestiem, uzturot karus ar konkurenci ekonomikā. Visus pieskata žīdu B"nai B" rith, kura kopā ar valstu lielo valstu vadītājiem, to slependienestiem regulē pasaules ekonomiku, stratēģiski to cenšoties apkarot ar finansu instrumentiem - korupciju kā Rimševica gadījumā, korupciju knabos, kompensācijas banku "bankrotis" sedzot no valstu budžetiem - nodokļu maksātāju naudas - izzogot valstu budžetus, palielinot nabadzīgo slāni. Jo nekas nacionālo atbrīvošanās cīņās ebreju impērijai nav tik bīstams kā bagāto vidējais slānis - tā saucamā nacionālā buržuāzija.

Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Cīpariņš

19.08.2019. 19:53

»

jaajaa

...tikai nekāda kraha jau nav...bankas jaunais īpašnieks ir pietiekoši spēcīgs spēlētājs, kas var "uzrēkt" arī ECB švītiem...tādi mazajā valstiņā ganās reti..."ECB preses pārstāvis atteicies sniegt komentāru"...tā banka paliks


Vot tik nevar saprast, ja jau tik brangs akcionārs, ko šis neiemaksāja 147 miljonus kautvai depozītā vai subordinētajā?

Man domāt guseļņikovs jau labu laiku čakarēja fuktuku solot iemaksāt naudu, un atlikt aizklapēšanu..

Jebnu vēl labāk būtu izpirkuši no Norvika bilances tos jocīgos krievzemes aktīvus par kuru vērtību vecie akcionāri tik dikti pārliecināti..

Atbildēt

vispār

19.08.2019. 19:51

No nosauktajiem tikai Elksniņš ir pairsis viņam uzticēto naudu. Gan Liepāja, gan Rēzekne ar uzviju iekļaujas 100000 eiro limitā. Arī pārējiem nav ko stresot, ja vien nav pilnīgi stulbi un mājās ir kādi daži desmiti eiro.

Atbildēt

Alexa

19.08.2019. 19:01

Man gribētos uzzināt, kura nākamā? Vai vispār vairs drīkst naudu kādā bankā glabāt? labāk jau nē... Un kas pats trakākais, ka VIDs taču cīnās ar skaidrās naudas izskaušanu (kam būs burciņā sakrāta ar nepievienotiem klāt dokumentiem par izcelsmi, tiem konfiscēs) :D tad ko darīt? Ir jautājums!!!

Atbildēt

Rekā

19.08.2019. 18:40

šajā spēlē sakarā ar banku , izņemot Rimšēviču un Guseļņikovu ir daudz ieinteresēto. Guseļņikovs palaida slūžas , panākot krimināllietas ierosināšanu pret Rimšēviča koruptīvajām darbībām. Juraša sievas advokātu kantoris no LV cenšas piedzīt 200 milj.EUR Guseļņikova labā. Maksātnespējas administratori cer tikt pie bankas likvidēšanas. ECB un starptautiskā investīciju Hāgas tiesa mēnešiem nespēja noteikt kādus lēmumus par licences liegšanu bankai,pamatojoties uz LV FKTK iesniegtajiem dokumentiem.

Atbildēt

Latvis

19.08.2019. 18:20

»

fakts

Latvijas iedzīvotājiem nav nevienas bankas,tie ir augļotāji,bet,par visām augļotāju rebēm nākas maksāt Latvijas iedzīvotājiem


Swedbankas filiāles itkā piederot Šķēlim, runā ka Pareksa afērā arī no sliktuma attīrītā Citadele esot nonākusi iepriekšējo īpašnieku ķetnās.

Atbildēt

Latvis

19.08.2019. 18:12

Domāju ,ka viss ir daudz vienkāršāk. Saplēsās ar LB vadītāju, sāka tiesāties un šie banku likvidēja, plus vēl pamatkapitāls nepietiekams. Savu naudiņu gan jau savāca, cieš tikai noguldītāji.

Atbildēt

jaajaa

19.08.2019. 18:03

...tikai nekāda kraha jau nav...bankas jaunais īpašnieks ir pietiekoši spēcīgs spēlētājs, kas var "uzrēkt" arī ECB švītiem...tādi mazajā valstiņā ganās reti..."ECB preses pārstāvis atteicies sniegt komentāru"...tā banka paliks...:)

Atbildēt

...

19.08.2019. 18:03

»

to F.G

antisemīts ir tas, kurš neatbalsta žīdu rebes


Cionistu kapitāla fašisms.

Atbildēt

to F.G

19.08.2019. 17:28

antisemīts ir tas, kurš neatbalsta žīdu rebes !

Atbildēt

voila

19.08.2019. 17:27

nu un kuŗš būs tas pravietis, kas pateiks, kur lai "dējas" kura banka būs nākošā? Mēs taču pamazām sākam dzīvot bezskaidras naudas norēķinu zīmē ar neapgāžamo argumentu - kā visur pasaulē. Izskatās, ka tāds bankas iestādījums ir oficiāls valsts garantiju pabalstīts, iedzīvotājiem piespiedu lielais murds, kurā regulāri likumīgi var kaut ko pazaudēt, cik nu kuram ir...

Atbildēt

vislielākais humors ir tas,

19.08.2019. 17:25

ka visi tie "naivie nezinīši un nesapratīši" IEPIRKĀS savos amatos
par lielām summām naudas un MILZĪGIEM meliem ! :(((((((

Atbildēt

fakts

19.08.2019. 17:06

»

hm

Latvijas iedzīvotājiem nav vajadzīgs tik liels skaits banku


Latvijas iedzīvotājiem nav nevienas bankas,tie ir augļotāji,bet,par visām augļotāju rebēm nākas maksāt Latvijas iedzīvotājiem.
Ja izput kāds ražošanas uzņēmums tad tam neviena valdība nesteidz palīgā.Ja , ir izņēmumi,piemēram Liepājas Metalurgs,bet tās atkal ir rebes.

Atbildēt

hm

19.08.2019. 16:54

Latvijas iedzīvotājiem nav vajadzīgs tik liels skaits banku.
Tā kā Krievijas un citu MVS valstu iedzīvotājiem tiek radītas grūtības turēt naudu Latvijas bankās, viņi pārorientējas uz tām valstīm, kur tas atļauts.
Bankām taču nepieciešama nauda, lai pelnītu!

Atbildēt

Vecā komunistu un čekistu maita I. Kreituse

19.08.2019. 16:24

atkal piedzērusies! Cik ilgi viņa visiem stāstīs savus siži murgus?

Latvijas ekonomiku iznīcina pēc cionistru stratēģijas un taktikas finansu instrumentiem - mākslīgiem banku bankrotiem - kompensācijas noguldītājiem maksā neviens cits kā Latvijas valsts budžets. Notiek valsts apzagšana, palielinot tās parādu. Apzagti tiek visi Latvijas iedzīvotāji.

Finansu sistēmas "attīstība", graujot valsts ekonomiku! Cik ilgi maita Kreituse izliksies to nezinām?


Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..

Atbildēt

zane

19.08.2019. 16:20

Nu labi, bet kas tagad būs ar tām trijām bankām, kas ir tieši tādā pašā stāvoklī?

Atbildēt

vecais spekulants

19.08.2019. 16:14

Usakovs nospeleja krajbanka 10 miljonus nodoklu maksataju naudu . Ta bija nejausiba ? Nedomaju...

Atbildēt

Malēnietis

19.08.2019. 15:56

Tas parāda, ka krievvalodīgie pensionāri nedzīvo Latvijas informatīvajā telpā un nav informēti par šeit notiekošo, bet ļoti labi pārzina Krievijas melu propogandu un uzticas tai. Arī šeit tiks vainota mūsu "sliktā" valdība, nevis aferisti, kas banku noveda līdz kraham, kur nu vēl vainot pašu muļķību, tas nekad nenotiks.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...