Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to nožēlojami

13.09.2017. 14:39

»

Nožēlojami,

ka latvietis vulgaris turpina jaukt mušas ar kotletēm vienā putrā. Kādu apdraudējumu Latvijai var radīt gadā piedzimuši bērni, kuriem vēlēšanu tiesības iestāsies pēc 18,5 gadiem ? Kad reiz beigsies pašapmierināšanās, kvekstot par deokupāciju, ja šī valsts ir neatkarīga de jure un de facto ? Vai nevienam...


Vēl viens "gudrs vēsturnieks"!Vai TU !! zini cik % krievu bija Pirmajā Latvijas valstī??Pat 1935.gadā Latvijā bija ~ 10% krievu,~ 8% ebreju,gandrīz tikpat !Rīgā krievu bija ~ 7%!Jūti starpību? Cik viņu arī nepilsoņu tup uz Latvijas valsts kakla.Nesāc muldēt par nodokļiem,jo tās ir pupu mizas gan apjomos,gan nemaksāšanā.Papēti kuri ir lielākie nodokļu nemaksātāji!Vai piem.Vācijā ir valsts apmaksātas turku vai krievu skolas,kur viņu ir MILJONI !Par vecticībniekiem labāk paklusē,ja nezini īsto drēbi.
Tikai tādu kā TU tumsonība var kaitēt Latvijai !!

Atbildēt

to M

13.09.2017. 14:26

»

M

tātad, tu nosodi mazus bērnus par to, ka tie dzimuši šādu cilvēku gimenēs


Ko tu muldi?Kurš te nosoda bērnus?Tāda pretīga PSRS komunistu kontrpropoganda.Ja nesajēdz teksa domu,nevirini muti!

Atbildēt

to lauķim

13.09.2017. 14:20

»

lauķis

Vispār jau tā nav Vējoņa iniciatīva , prasība nāk no ES komisāriem , Vējonis ir tikai rupors.Drīzumā sāksies diskusijas , pēc tam pilsonību piešķirs pat baložiem un zvirbuļiem


Liec mierā ES komisārus kuriem pie vienas vietas 50?! nepilsoņu bērni,jo vairāk tapēc,ka viņiem ir VISAS tādas pašas tiesības kā man latvietim/ bez vēlēšanām/Visa zagvoztka ir iekš tam,ka Vējonim jālaiza zoles Kremļa SC ,kura viņu ar 10 balsīm ierāva amatā.Vecais atstrādā !!Negvelzs idiotiskus tekstus.

Atbildēt

Nožēlojami,

13.09.2017. 14:09

Atvainojos, gadā piedzimuši 50 nepilsoņu bērni. Nav citas tādas valsts pasaulē kā Igaunija un Latvija, kurā, mainoties politiskajai sistēmai, daļa tās iedzīvotāju kļūst par nepilsoņiem. Lietuvieši visiem iedeva pilsonību, Igaunijā jau labu laiku jaundzimušajiem nepilsoņu bērniem automātiski pienākas pilsonība, bet viņu vecāki vēl pašvaldības, jo maksā tām nodokļus. Vienīgi Latvijā , ieinteresētiem politiķiem izdodas šķelt sabiedrību pēc etniskā principa. Vai ieraksts pasē "latvietis "ir diagnoze ?

Atbildēt

Nožēlojami,

13.09.2017. 13:58

ka latvietis vulgaris turpina jaukt mušas ar kotletēm vienā putrā. Kādu apdraudējumu Latvijai var radīt gadā piedzimuši bērni, kuriem vēlēšanu tiesības iestāsies pēc 18,5 gadiem ? Kad reiz beigsies pašapmierināšanās, kvekstot par deokupāciju, ja šī valsts ir neatkarīga de jure un de facto ? Vai nevienam nav zināms, ka pirmskara Latvijā valsts uzturēja mazākumtautību skolas ? Vai neviens nav iedomājies, ka šī ir vienīgā no teritorijas ziņā mazākajām valstīm pasaulē, kuru vēsturiski ir apdzīvojuši daudzas un dažādas etniskas un reliģiskas piederības cilvēki ? Ar kādām "izredzēto "tiesībām par okupantiem saucam arī tos krievus-vecticībniekus, kuri šeit dzīvo vairāk, nekā 300 gadus, kad tāda nosaukuma "Latvija" nebija vispār ? Tumsonība un analfabētisms sit augstu vilni, tuvodams šo valsti iznīcībai.

Atbildēt

sociāli atstumtais

13.09.2017. 10:21

... ,, es šeit esmu piedzimis un uzaudzis ! ,,
nu un tad !? ;
ja tavi vecāki LATVIJĀ ir ,, iebraukuši vai iesūtīti ,, , bet nav tās pavalstnieki, NEDOD tev nekādas tiesības Latvijā vispār uzturēties ! ! !
Ā R Ā ! ! !

Atbildēt

Levits

13.09.2017. 10:06

»

Aivaram Gardam

Kāpēc Latvijas Nacionālās Frontes priekšsēdētājs Aivars Garda nestāv pie Rīgas pils ar protesta plakātu? Vai palicis vecs un vairāk spēka nav


nu gan ir īstais !!!!!!! Viņš lielā mērā ir vainojams pie mūsu tagadējā "tiesiskuma".........

Atbildēt

Tante Bauskā

13.09.2017. 01:05

»

Aivaram Gardam

Kāpēc Latvijas Nacionālās Frontes priekšsēdētājs Aivars Garda nestāv pie Rīgas pils ar protesta plakātu? Vai palicis vecs un vairāk spēka nav


Un kāpēc Jūs nestāvat? Kāpēc vienam Gardam ir jāuztraucas par kopējiem sūdiem un nejēdzīgu Pleskavā dzimušu Vējoni?

Atbildēt

A. god. Valsts Prezidentam

12.09.2017. 21:11

»

atklāta vēstule

Ko Jūs darītu, ja Jums atnāktu ZTI pieprasījums atstāt māju ar tekstu - "Jūsu māja ir pārdota, pametiet telpas"? Latvijā, ja to ignorēsiet, pat tajā situācijā, ka Jums nav nekāda sakara ar šo paziņojumu, Jūs tiksiet "likumīgi" izlikti...


A. god. Valsts Prezidenta k-gs, pareizs atgādinājums Jums šajā rakstā. Izlasot vairākus rakstu portālā Pietiek.com un žurnālā Kas Jauns, komentārus šajā lietā, pilnīgi skaidrs, ka tiesas, policija un tiesu izpildītājs ir, teiksim, nerakstītas organizētās noziedzības sastāvdaļa.

Prezidenta k-gs, vai Jūs arī esiet šīs valsts organizētās noziedzības netiešs dalībnieks?

Ja neesiet, kādēļ nedzird Jūsu vārdu, iebildumus, prasības ģenerālprokuroram rīkoties - uzraudzīt izmeklēšanu krimināllietā, noteikt neatkarīgu, atkārtotu parakstu ekspertīzi un atrisināt krimināllietu, lai varētu lemt - izmest pensionāri, invalīdi kā suni uz ielas, grūstīt, dzīt izmisumā vai nē.

Prezidenta k-gs, vai Jūs nesaprotiet, ka, ja ir kriminālizmeklēšana, lietā nekādas izlikšanas, nekādas mājas pārdošanas nevar būt!

Prezidenta k-gs, vai tā ir neatkarīgās Latvijas tiesa – tā zina, ka lietā ir uzsākts kriminālprocess, nav pabeigta izmeklēšana, nekāds izpildu raksts par nesaprotamu "ievešanu valdījumā" nedrīkst pastāvēt.

Prezienta k-gs, gaidam Jūsu atbildi šajā jautājumā, jo ne ministrs Rasnačs, ne Ministru prezidents Kučinskis nav teikuši vārdu, jo pret tiesnešiem, kas taisīja lēmumus un spriedumus šajā lietā ir un bija jāierosina disciplinārlieta - par to pašu jautājumu, tanī pat lietā iet izmeklēšana (vai NE-izmeklēšana), tiesa nav tiesīga spriest, tas ir, tiesa nav tiesīga iejaukties kriminālizmeklēšanā ar saviem lēmumiem, atzīstot, ka tiesai un tiesu izpildītājiem nav saistoši krimināllikuma nosacījumi par "taisnīgu noregulējumu".
1.pants. Kriminālprocesa likuma mērķis
Kriminālprocesa likuma mērķis ir noteikt tādu kriminālprocesa kārtību, kas nodrošina efektīvu Krimināllikuma normu piemērošanu un krimināltiesisko attiecību taisnīgu noregulējumu bez neattaisnotas iejaukšanās personas dzīvē.
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.03.2009. likumu, kas stājas spēkā 01.07.2009.)

Paldies šī raksta autoram par atgādinājumu Valsts prezidentam, cetram, ka Valsts presidents ir goda vīrs, valstsvīrs, kurš atbildīgs par to, kas notiek valstī, kad notiek acīmredzamas blēdības un shēmas.

Atbildēt

Pesimists

12.09.2017. 18:40

Sen bij laiks, bet plānprātiņiem nu ir vēl par ko pašūmēties

Atbildēt

jautājums

12.09.2017. 16:51

Vējoni, kā ar vispirms izglītības pāriešanu valsts valodā un pēc tam pilsonību krieviem? Pilsnis, kas mācīsies krievu valodā nebūs lojāls Latvijai un nebūs īsts pilsonis.

Atbildēt

Fēlis

12.09.2017. 16:34

Pēc tam šie bērni Taviem bērniem Kuzjas mammu parādīs.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

12.09.2017. 15:51

Nesaprotot, kas notiek uz Zemes demogrāfiskās pārejas laikā, var rasties tāda jautri nepārdomāta iniciatīva; ne jau par "baltajiem" ir runa; eiropeīdiem bērni vairs nedzims līdz pasaules galam; jābaidās ir no tā, ka te pie mums atklīdīs dzemdēt bērnus visa Āfrika, daļa no Latīņamerikas un Dienvidāzijas. Lūk, par ko ir runa, bet nevis par "krieviņiem", kuriem bērni dzimst vēl mazāk nekā latviešiem. Bet var būt laulības pārkāpēja iniciatīva nav slikta, ap 2050.gadu LR būs visvairāk iedzīvotāju/pilsoņu, pārspējot Indiju un Ķīnu; no prognozētajiem 12 miljardiem kādi 5-6 miljardi būs latvijieši. Tātad latviešiem atkal būs iespēja ar kaut ko lepoties ne tikai Eiropas mērogā, bet Piena Ceļa galaktikas mērogā.

Atbildēt

Aivaram Gardam

12.09.2017. 13:38

Kāpēc Latvijas Nacionālās Frontes priekšsēdētājs Aivars Garda nestāv pie Rīgas pils ar protesta plakātu? Vai palicis vecs un vairāk spēka nav?

Atbildēt

lauķis

12.09.2017. 13:02

Vispār jau tā nav Vējoņa iniciatīva , prasība nāk no ES komisāriem , Vējonis ir tikai rupors.Drīzumā sāksies diskusijas , pēc tam pilsonību piešķirs pat baložiem un zvirbuļiem.

Atbildēt

kurts

12.09.2017. 12:05

Kāda divkosība! Latvijā ciniski nežēlīgi ignorē latviešu invalīdu tiesības. Sevišķi tiek depresēti pensionēti darba invalīdi, par kuriem ņirgājas visa varas vertikāle. Bet Vējonim pirmā vietā ir komunistu un okupantu bērniņi.

Atbildēt

H86

12.09.2017. 10:42

Pie varas Latvijā ir mafija. Vara, kas ņirgājas par normālu cilvēku dzīvi! Viņi melo un manipulē ar mums. Raida ārā cilvēkus no valsts, muldot par kaut kādu reemigrācijas plānu.

Ja vēlies atjaunot tiesiskumu, tad pievienojies starptautiskām organizācijām nosūtītajam Linarda Grantiņa aicinājumam:

Lūk, nobeigumā man programma, no kuras Bordāns mūk kā velns no krusta. Gluzdas kundze, pacentieties kontrolēt to, ko sakāt—–Tur, Jāni Bordān, kur es būšu, tur noziedznieki- Latvijas izlaupītāji, savām kājām aizies uz “pelnīto vietu”!

Pirmkārt, ko darīšu, būs starptautiska LIETAS izskatīšana, kas attiecas uz okupāciju un 1949 gada Ženēvas Konvencijas īstenošanu pēcokupācijas periodā, visaptveroša Latvijas dekolonizācija !

-Tiks gādāts, lai starptautisko ekspertu klātbūtnē tiktu atvērti čekas maisi !

- Tiks gādāts, lai visi Latvijas izzadzēji(miljonāri) stātos Tautas Tiesas priekšā un sniegtu atskaiti par katru Latu/Eiro.

-Tiks gādāts, lai visi čekisti un komunisti tiktu sodīti, par genocīda veikšanu pret latviešu tautu- par kolaboracionismu- sadarbību ar pasaules vēsturē asiņaināko režīmu- komunismu.

-Tiks gādāts, lai 4. maija kliķes noziedzīgās darbības rezultātā padzītie ekonomiskie bēgļi atgrieztos mājās- savā Dzimtenē.

-Tiks gādāts, lai katra latviešu ģimene saņemtu vismaz 5- 7 hektārus aramzemes bez nekādiem nodokļiem tur, kur viņi vēlas, protams, bez tiesībām to pārdot.

-Tiks gādāts, lai latviešu tautai un Latvijas valstij, ar starptautisko institūciju palīdzību, tiktu atdots atpakaļ viss nozagtais- izlaupītais.

-Tiks gādāts, lai nekavējoši tiktu atsaukti visi darbinieki no ES, kuri tur atrodas pēc komunistu “ieteikuma” un, pirmkārt, jau šeit pieminētais Egils Levits !

-Tiks gādāts par visu, kas saistīts ar Tiesiskuma atjaunošanu Latvijā, kas atbilst Starptautiski izstrādātiem Likumiem un 1922. gada Satversmei !

-Tiks gādāts par to, lai visi tie, kuri pārkāpuši šos Starptautiskos Likumus un Satversmi, tiktu tiesāti starptautiskā Tribunālā Hāgā !

Redziet, Bordāna kungs, es prasu tikai to, kas paredzēts Starptautiskos Likumos un Satversmē.

Kāpēc tauta nav dzirdējusi no Jums neko līdzīgu ?

Inga Gluzda Linard Grantins, izjūtu patiesu gandarījumu un lepnumu atrasties šīs “bandas”, kā Jūs mūs nosaucāt, sastāvā! :) Par novēlējumu, paldies!

Atbildēt

dzejnieks

12.09.2017. 10:26

Dzejnieks Knuts Skujenieks: Es nevis samierinājos ar likteni, bet sāku to saprast... Saprotu, ka Padomju laikos tādi Raimondi Vējoņi mūs sēdinātu psihiatriskās slimnīcās, cietumos, nometnēs, piespriestu nāves sodu.

Atbildēt

atklāta vēstule

12.09.2017. 10:23

Ko Jūs darītu, ja Jums atnāktu ZTI pieprasījums atstāt māju ar tekstu - "Jūsu māja ir pārdota, pametiet telpas"? Latvijā, ja to ignorēsiet, pat tajā situācijā, ka Jums nav nekāda sakara ar šo paziņojumu, Jūs tiksiet "likumīgi" izlikti.

Atklāta vēstule Valsts prezidentam - RAIMONDAM VĒJONIM

Par notiekošo valstī atbildīgs ir tās vadītājs, Jūs stājoties amatā devāt mums zvērestu. Pierādiet, ka tas par ko zvērējāt nav tukši vārdi un Jums ir pamats lepoties ar valsti.

Pasakiet godīgi, vai Jūs lepojieties ar to kā mūsu valstī tiek nodrošinātas iedzīvotāju tiesības? Vai Jums ir viedoklis kā situāciju mainīt?
Ceru ka esat informēts par pēdējiem notikumiem, kas Jums iespējams šķitīs sīkums, bet mums, parastajiem cilvēkiem tāda valsts rīcība vairs nemaz nešķiet sīkums, jo mūsuprāt tas liecina par to kas faktiski notiek valstī un kāda vispār mums ir tiesībsargājošā sistēma.
Pensionāri izmet no mājas, viņa nav parakstījusi nevienu dokumentu un ir atzīta par cietušo personu, visiem iesaistītiem ierēdņiem bija zināms, ka policija septiņi gadi izmeklē krāpšanu, ir ekspertīzes slēdziens par viltotiem parakstiem uz visiem dokumentiem, bet neskatoties uz to, ka pensionārei nav nekādas saistības ar krāpnieku realizēto shēmu, viņas māja tiek pārdota izsolē un viņa brutāli izlikta uz ielas . Par ko tas liecina? Uz ko mums visiem ir jābūt gataviem nākotnē? Kāds tad ir Latvijas ceļš un kas ir par to atbildīgs? Jūs droši vien teiksiet ka atbildīgi ir konkrēti ierēdņi kuri tiks sodīti, bet šaubos vai Jūsu viedoklim piekritīs tauta, jo pēdējie notikumi liecina ka tā ir visas sistēmas tendence, un atbildība par notiekošo ir jāprasa no vadības, tajā skaitā Jums.
Kā tas ir iespējams, ka visi valsts ierēdņi, kas ir iesaistīti lēmumu pieņemšanā, būdami informēti par to, ka cilvēks ir apkrāpts, rīkojās beztiesiski un aizstāv krāpniekus? No parastā pilsoņa skata šķiet, ka šie notikumi skaidri norāda uz to, ka tiesībsargājošā sistēma ir sapuvusi līdz tādam līmenim, ka vairs nav vadības kas varētu kontrolēt ierēdņu patvaļu, to var attiecināt uz tiesu, prokuratūru un policiju kurai šajā gadījumā ir jānes vislielākā atbildība.

Notikumu attīstība valstī liek domāt, ka zvērestā dotā vārda pildīšana uz Jums neattiecās, un Jums kā vienīgais arguments Jūsu vienaldzībai pret notiekošo, varētu būt tikai tāds, ka zvēresta vārdu salikuma autors Jūs neesat un zvērests ir formāls rituāls.

Atbildēt

Paija

12.09.2017. 10:16

Jā, Paparinskis sacījis galavārdu ... taču tās starptautiskās saistības ietver arī citus, diametrāli pretējus konvenciālus nosacījumus, bet par tiem ne vārda, par problēmām Latvijai , šo likumprojektu ieviešot - ne vārda.
Un ko saka Valsts prezidenta konsultants konstitucionālajās tiesībās E.Levits ?

Atbildēt

Smaidošais

12.09.2017. 09:49

Izteiksmīga intelektuālā kapacitāte :) Viena profesora atzinums, formāla diskusija un socioloģiska aptauja...

6. Kādas konsultācijas notikušas, sagatavojot likumprojektu

Likumprojekta izstrādes gaitā pēc Valsts prezidenta kancelejas lūguma Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Starptautisko un Eiropas tiesību zinātņu katedra un Londonas Universitātes koledžas asociētais profesors starptautiskajās publiskajās tiesībās Mārtiņš Paparinskis snieguši savus atzinumus par likumprojektā ietvertā regulējuma atbilstību Latvijas Republikas valstiskās nepārtrauktības (kontinuitātes) doktrīnai un Latvijas starptautiskajām saistībām.

Likumprojekta iecere apspriesta diskusijā “Nepilsoņa statusa piešķiršanas izbeigšana Latvijas Republikā” Rīgas pilī 2017. gada 7. septembrī.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...