Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

09.03.2019. 15:48

»

K

Neviena no skaļākajām afērām nebūtu iespējama bez dažādas ranga valsts un pašvaldību iestāžu darbinieku atbalsta, bet viņu sodīšana nav iespējama tikai tāpēc, ka valsts iestādēs viens otru piesedz


Ne jau pašvaldību iestāžu darbinieku līmenī tas atbalsts , tur notiek tiai zagšana un ,,otkatu,, nosūtīšana partijām,visa piesegšana un rebes notiek partiju bosu un to saimnieku līmenī.

Atbildēt

eķļis

09.03.2019. 15:07

»

Gatis

Interesanti, vai kāds ari lasa čekas ziņotāja murgus


"Ulbergs" 2x nedēļā-tas ir par daudz.Nelasu,bet vietu taču aizņem!

Atbildēt

K

09.03.2019. 14:32

Neviena no skaļākajām afērām nebūtu iespējama bez dažādas ranga valsts un pašvaldību iestāžu darbinieku atbalsta, bet viņu sodīšana nav iespējama tikai tāpēc, ka valsts iestādēs viens otru piesedz.

Atbildēt

Gatis

09.03.2019. 14:11

Interesanti, vai kāds ari lasa čekas ziņotāja murgus?

Atbildēt

Jā!

09.03.2019. 13:31

Spriežot pēc šī raksta, tad Priedītim tā daiļrade sāk apsīkt. Vienu un to pašu maļ un maļ dažādos locījumos.

Atbildēt

Jozis

09.03.2019. 11:57

»

Muļķītis

A.P. Jūs it kā uzrunājat deģenerātus un kritizējiet tautas izvēli. Manuprāt deģenerāts ir un paliek deģenerāts un visi 30 neatkarības gadi ir pierādījuši, ka viņi paši to nesaprot, kas arī vārda deģenerāts būtība -cilvēks bez saprāta. Bet par tautu stāsts ir nedaudz savādāks. Mums balsošana notiek par...


Te nu A.P. ir galīgi pāršāvis pār strīpu. Latvijas tauta nevar ievēlēt tos, kurus tā gribētu, jo balso par sarakstu, bet tālāk izvēlas partijas.
Petraviču var kritizēt, bet toni uzņēmumā nosaka priekšnieks un nevis kāds cits, tā ka dāmas zākāšana būtu jāatliek, jo viņa nav atbildīga par cita grēkiem, pat ja tādi ir.
Labā ziņa ir tā, ka varbūt kļūdios, bet viņa ir viena no retajām, kura Saeimā ir no biznesa vides. Vai tiešām arī tādi būtu no Saeimas jāiznīdē, vai tieši otrādāk - jāsaglabā par katru cenu? Viņi taču zina to, ko nezina un arī nevar zināt ilggadējie dīvānā slapinātāji.

Atbildēt

jautaajums

09.03.2019. 11:30

»

A.P.

Skat.: http://mozaikasocfilosrefl.blogspot.com/2019/03/dieva-davana.html


Priedit,kādu tautību esat pieņēmis pēc precībām?

Atbildēt

A.P.

09.03.2019. 11:27

Skat.: http://mozaikasocfilosrefl.blogspot.com/2019/03/dieva-davana.html

Atbildēt

ha-ha

09.03.2019. 09:19

»

Priedīša pērle

Padomju laikā bija stingrs princips vārdā “partijas intereses”. Taču šo principu nekad neattiecināja uz noziegumiem...


Okupācijas laikā likumīgie zagļi bija komunisti,tiem,kuri ar šo bandu nesadarbojas pat par naglas pirkšanu bija vajadzīga atļauja.Atradu čekas kartītes tiešā savā tuvumā bijušus un esošus biedrus,kuri vienlaicīgi bija arī komunisti un priekšnieki,kuri organizēja barikādes,privatizāciju. Visā šī komanda,kura automātiski kļuva par valsts noziedzniekiem-kolaboracionistiem beidzoties okupācijai,šodien joprojām ir vadībā,tā automātiski padarot mūs par noziedznieku ķīlniekiem,bet ne par noziedznieku līdzdalībniekiem.

Atbildēt

iz lopu dzīves

09.03.2019. 07:47

Ganāmpulkā sarunājas divas aitas.
Es domāju,ka cilvēki mūs tur tikai tāpēc,lai cirptu vilnu un beigās nokautu.
Beidz savas sazvērestības teorijas bīdīt!Gribi,lai viss ganāmpulks par tevi smejas.

Atbildēt

Edge

08.03.2019. 21:30

»

lauķis

Visi ismi ir viena autora radīti ,mainās tikai termini un metodes,ne būtība


Mērķis attaisno līdzekļus! Uz priekšu - atpakaļ pagātnē.
"Tuvākajos gados ir sagaidāma jaunas "vienotās Eiropas arhitektūras" tapšana, un Latvijai būtu smagi jāstrādā, lai šo procesu laikā iekļūtu Eiropas Savienības (ES) kodolā, šādu viedokli LTV "Rīta panorāmā" pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V)." ( NRA, 27.marts, 2017.)

Atbildēt

lauķis

08.03.2019. 19:07

»

Edge

"Izeja ir vienkārša! Ja kāds nevēlas būt Latvijas potenciālo deģenerātu kontingentā, tad nav jāsadarbojas ar valsts intitūcijām...


Visi ismi ir viena autora radīti ,mainās tikai termini un metodes,ne būtība.

Atbildēt

Edge

08.03.2019. 18:51

»

Asiirietis

Daudz no pieminētā ir vistiešākā valsts nodevība un žēl, ka mūsu valsts drošību nav kas sargā


"Izeja ir vienkārša! Ja kāds nevēlas būt Latvijas potenciālo deģenerātu kontingentā, tad nav jāsadarbojas ar valsts intitūcijām."
Mūsu valstī ar valsts drošību viss ir kārtībā, jo priedīšu mērķis ir CCCP-2 jeb federāla Eiropas Savienība. Pilnīgas saplūšanas process ar ES kodolu ir jāveicina - arī graujot 4.maija repubļikas institūciju reputāciju. Būsim reālisti!
"Faktiski dzīvojam pilnīgi jaunā valstī, ko sauc par Eiropas Savienību. Līdz ar to mūsu izbraukšana patiesībā ir iekšēja pārvietošanās."
Jānis Peters: Latvija nebija gatava kapitālismam (jauns.lv)

Atbildēt

Asiirietis

08.03.2019. 18:43

Daudz no pieminētā ir vistiešākā valsts nodevība un žēl, ka mūsu valsts drošību nav kas sargā.

Atbildēt

janis

08.03.2019. 18:18

Tautas valodā tas būtu-morālie mīzēji,jeb pārfrāzējot uz otru atveri-morālie pļūtīzeri-diarētāji.Pasaulē valdošajā telpā nekas cits nav,vārdu diareja,patiesības slēpšanai.
Priedītim pamatbāze-sākumfakts parasti ir pareiza,aktuāla,bet viņa dzīves nelaime ir ieslīdēt anabāzē.Būtu jāpiestrādā!

Atbildēt

to A. P.!

08.03.2019. 18:08

Turpiniet vilkt to mēslu vezumu, kamēr Latvija būs tīra.

Atbildēt

Muļķītis

08.03.2019. 17:59

A.P. Jūs it kā uzrunājat deģenerātus un kritizējiet tautas izvēli. Manuprāt deģenerāts ir un paliek deģenerāts un visi 30 neatkarības gadi ir pierādījuši, ka viņi paši to nesaprot, kas arī vārda deģenerāts būtība -cilvēks bez saprāta. Bet par tautu stāsts ir nedaudz savādāks. Mums balsošana notiek par partiju sarakstiem un tautas tiesības ir tikai izvēlēties par kādu sarakstu balsot un kādus no saraksta atbalstīt vai svītrot. Un ja jūs sakāt, ka visi ir deģenerāti, tad ir tikai divas izvēles:vai nu nepiedalīties vēlēšanās, vai personīgi izvēlēties mazāko ļaunumu - tā teikt- atbalstīt pilnīgus idiotus vai tikai daļējus, cerot, ka starp viņiem tomēr trāpās vismaz Muļķītis. rezultāts tad ir tāds, kā Jūs to aprakstāt, un, ja vēlēšanu sistēma nemainīsies, tad tā būs vēl ilgi Latvijā.

Atbildēt

Priedīša pērle

08.03.2019. 17:50

Padomju laikā bija stingrs princips vārdā “partijas intereses”. Taču šo principu nekad neattiecināja uz noziegumiem.
Melo suns,partijas interesēs tika zagti dimanti,mākslas darbi,valūta tika pārskaitīta transnacionālajām korporācijām jau kopš 1978.gada,kad saimnieki iesaka PSRS demontāžu.

Atbildēt

hi hi

08.03.2019. 17:43

Ko dara pasaulē un galaktikā tēvocis sems?Tieši to pašu pret tautu kā spoguļa atspulgā dara saimnieka vasaļi,diemžēl un interesanti -- "tautas" vēlēti.Paradokss!

Atbildēt

A.P.

08.03.2019. 16:47

Petravičas sodīšana pēc stārķu atlidošanas nav vienīgais gadījums. Tagad noziedznieku sodīšana "pēc trim nedēļām", kā izteicās kretīns Pūce, ir masveidīga parādība. Par ko tas liecina? Tas liecina, ka uz politiskās skatuves ir izbīdīti fundamentāli cilvēciskie kropļi. Tā vēl nesen nebija. Cilvēcisko kropļu kundzības dinamika ir ļoti izteikta. Drīz pietrūks vārdu tās raksturošanai. Arī medicīnas termini vairs nevarēs palīdzēt akcentēt Latvijas tautas šausmīgo neadekvātumu.

Atbildēt

A.P.

08.03.2019. 16:11

Skat.: http://stiklakalns.blogspot.com/2019/02/socialpsihologiskas-vibracijas.html

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...