Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

09.03.2019. 16:48

»

K

Neviena no skaļākajām afērām nebūtu iespējama bez dažādas ranga valsts un pašvaldību iestāžu darbinieku atbalsta, bet viņu sodīšana nav iespējama tikai tāpēc, ka valsts iestādēs viens otru piesedz


Ne jau pašvaldību iestāžu darbinieku līmenī tas atbalsts , tur notiek tiai zagšana un ,,otkatu,, nosūtīšana partijām,visa piesegšana un rebes notiek partiju bosu un to saimnieku līmenī.

Atbildēt

eķļis

09.03.2019. 16:07

»

Gatis

Interesanti, vai kāds ari lasa čekas ziņotāja murgus


"Ulbergs" 2x nedēļā-tas ir par daudz.Nelasu,bet vietu taču aizņem!

Atbildēt

K

09.03.2019. 15:32

Neviena no skaļākajām afērām nebūtu iespējama bez dažādas ranga valsts un pašvaldību iestāžu darbinieku atbalsta, bet viņu sodīšana nav iespējama tikai tāpēc, ka valsts iestādēs viens otru piesedz.

Atbildēt

Gatis

09.03.2019. 15:11

Interesanti, vai kāds ari lasa čekas ziņotāja murgus?

Atbildēt

Jā!

09.03.2019. 14:31

Spriežot pēc šī raksta, tad Priedītim tā daiļrade sāk apsīkt. Vienu un to pašu maļ un maļ dažādos locījumos.

Atbildēt

Jozis

09.03.2019. 12:57

»

Muļķītis

A.P. Jūs it kā uzrunājat deģenerātus un kritizējiet tautas izvēli. Manuprāt deģenerāts ir un paliek deģenerāts un visi 30 neatkarības gadi ir pierādījuši, ka viņi paši to nesaprot, kas arī vārda deģenerāts būtība -cilvēks bez saprāta. Bet par tautu stāsts ir nedaudz savādāks. Mums balsošana notiek par...


Te nu A.P. ir galīgi pāršāvis pār strīpu. Latvijas tauta nevar ievēlēt tos, kurus tā gribētu, jo balso par sarakstu, bet tālāk izvēlas partijas.
Petraviču var kritizēt, bet toni uzņēmumā nosaka priekšnieks un nevis kāds cits, tā ka dāmas zākāšana būtu jāatliek, jo viņa nav atbildīga par cita grēkiem, pat ja tādi ir.
Labā ziņa ir tā, ka varbūt kļūdios, bet viņa ir viena no retajām, kura Saeimā ir no biznesa vides. Vai tiešām arī tādi būtu no Saeimas jāiznīdē, vai tieši otrādāk - jāsaglabā par katru cenu? Viņi taču zina to, ko nezina un arī nevar zināt ilggadējie dīvānā slapinātāji.

Atbildēt

jautaajums

09.03.2019. 12:30

»

A.P.

Skat.: http://mozaikasocfilosrefl.blogspot.com/2019/03/dieva-davana.html


Priedit,kādu tautību esat pieņēmis pēc precībām?

Atbildēt

ha-ha

09.03.2019. 10:19

»

Priedīša pērle

Padomju laikā bija stingrs princips vārdā “partijas intereses”. Taču šo principu nekad neattiecināja uz noziegumiem...


Okupācijas laikā likumīgie zagļi bija komunisti,tiem,kuri ar šo bandu nesadarbojas pat par naglas pirkšanu bija vajadzīga atļauja.Atradu čekas kartītes tiešā savā tuvumā bijušus un esošus biedrus,kuri vienlaicīgi bija arī komunisti un priekšnieki,kuri organizēja barikādes,privatizāciju. Visā šī komanda,kura automātiski kļuva par valsts noziedzniekiem-kolaboracionistiem beidzoties okupācijai,šodien joprojām ir vadībā,tā automātiski padarot mūs par noziedznieku ķīlniekiem,bet ne par noziedznieku līdzdalībniekiem.

Atbildēt

iz lopu dzīves

09.03.2019. 08:47

Ganāmpulkā sarunājas divas aitas.
Es domāju,ka cilvēki mūs tur tikai tāpēc,lai cirptu vilnu un beigās nokautu.
Beidz savas sazvērestības teorijas bīdīt!Gribi,lai viss ganāmpulks par tevi smejas.

Atbildēt

Edge

08.03.2019. 22:30

»

lauķis

Visi ismi ir viena autora radīti ,mainās tikai termini un metodes,ne būtība


Mērķis attaisno līdzekļus! Uz priekšu - atpakaļ pagātnē.
"Tuvākajos gados ir sagaidāma jaunas "vienotās Eiropas arhitektūras" tapšana, un Latvijai būtu smagi jāstrādā, lai šo procesu laikā iekļūtu Eiropas Savienības (ES) kodolā, šādu viedokli LTV "Rīta panorāmā" pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V)." ( NRA, 27.marts, 2017.)

Atbildēt

lauķis

08.03.2019. 20:07

»

Edge

"Izeja ir vienkārša! Ja kāds nevēlas būt Latvijas potenciālo deģenerātu kontingentā, tad nav jāsadarbojas ar valsts intitūcijām...


Visi ismi ir viena autora radīti ,mainās tikai termini un metodes,ne būtība.

Atbildēt

Edge

08.03.2019. 19:51

»

Asiirietis

Daudz no pieminētā ir vistiešākā valsts nodevība un žēl, ka mūsu valsts drošību nav kas sargā


"Izeja ir vienkārša! Ja kāds nevēlas būt Latvijas potenciālo deģenerātu kontingentā, tad nav jāsadarbojas ar valsts intitūcijām."
Mūsu valstī ar valsts drošību viss ir kārtībā, jo priedīšu mērķis ir CCCP-2 jeb federāla Eiropas Savienība. Pilnīgas saplūšanas process ar ES kodolu ir jāveicina - arī graujot 4.maija repubļikas institūciju reputāciju. Būsim reālisti!
"Faktiski dzīvojam pilnīgi jaunā valstī, ko sauc par Eiropas Savienību. Līdz ar to mūsu izbraukšana patiesībā ir iekšēja pārvietošanās."
Jānis Peters: Latvija nebija gatava kapitālismam (jauns.lv)

Atbildēt

Asiirietis

08.03.2019. 19:43

Daudz no pieminētā ir vistiešākā valsts nodevība un žēl, ka mūsu valsts drošību nav kas sargā.

Atbildēt

janis

08.03.2019. 19:18

Tautas valodā tas būtu-morālie mīzēji,jeb pārfrāzējot uz otru atveri-morālie pļūtīzeri-diarētāji.Pasaulē valdošajā telpā nekas cits nav,vārdu diareja,patiesības slēpšanai.
Priedītim pamatbāze-sākumfakts parasti ir pareiza,aktuāla,bet viņa dzīves nelaime ir ieslīdēt anabāzē.Būtu jāpiestrādā!

Atbildēt

to A. P.!

08.03.2019. 19:08

Turpiniet vilkt to mēslu vezumu, kamēr Latvija būs tīra.

Atbildēt

Muļķītis

08.03.2019. 18:59

A.P. Jūs it kā uzrunājat deģenerātus un kritizējiet tautas izvēli. Manuprāt deģenerāts ir un paliek deģenerāts un visi 30 neatkarības gadi ir pierādījuši, ka viņi paši to nesaprot, kas arī vārda deģenerāts būtība -cilvēks bez saprāta. Bet par tautu stāsts ir nedaudz savādāks. Mums balsošana notiek par partiju sarakstiem un tautas tiesības ir tikai izvēlēties par kādu sarakstu balsot un kādus no saraksta atbalstīt vai svītrot. Un ja jūs sakāt, ka visi ir deģenerāti, tad ir tikai divas izvēles:vai nu nepiedalīties vēlēšanās, vai personīgi izvēlēties mazāko ļaunumu - tā teikt- atbalstīt pilnīgus idiotus vai tikai daļējus, cerot, ka starp viņiem tomēr trāpās vismaz Muļķītis. rezultāts tad ir tāds, kā Jūs to aprakstāt, un, ja vēlēšanu sistēma nemainīsies, tad tā būs vēl ilgi Latvijā.

Atbildēt

Priedīša pērle

08.03.2019. 18:50

Padomju laikā bija stingrs princips vārdā “partijas intereses”. Taču šo principu nekad neattiecināja uz noziegumiem.
Melo suns,partijas interesēs tika zagti dimanti,mākslas darbi,valūta tika pārskaitīta transnacionālajām korporācijām jau kopš 1978.gada,kad saimnieki iesaka PSRS demontāžu.

Atbildēt

hi hi

08.03.2019. 18:43

Ko dara pasaulē un galaktikā tēvocis sems?Tieši to pašu pret tautu kā spoguļa atspulgā dara saimnieka vasaļi,diemžēl un interesanti -- "tautas" vēlēti.Paradokss!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...