Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Paldies, VALSTS

Signe Meirāne
30.12.2016.
Komentāri (84)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Re ko

30.12.2016. 13:43

»

:D

Šitas "šedevrs" pēc cionistu slavinātāja Priedīša izskatās. :D


žīdiņu draugs raksta savā facebukā: Latvieši, protams, nevarēja atpalikt no cilvēces padibenēm, ļauni priecājoties par mirušajiem lidmašīnas katastrofā. Viens no tādiem reti zemiskajiem tipiem ir latviešu atkritumu simbols Grantiņš, kurš savā mēslu bedrē ierakstīja: ""Nevajag maisīties ar savu žēlastību(līdzjūtības izteikšanu šiem “muzikālajiem” deģenerātiem- putina nāves politikas instrumentam) šajā Garīgās pasaules atmaksas aktā. Krievija ir ļaunuma kloāka un, lai velns rauj savus kalpus."

Atbildēt

FST.

30.12.2016. 13:34

Nav dūmu bez uguns un pagale nedeg viena!
Vainīgi tie paši cilvēki, kuri par sevi nepastāv, necīnās un vēlāk piebiedrojas apkāsējiem! Mums patīk ņaudēt un nepatīk cīnīties!

Atbildēt

es

30.12.2016. 13:25

»

Uzņēmējs

Skumji lasīt ko šādu no uzņēmējas...


Tu un uzņēmējs??? Skaidrs, ka tev saprašanas no uzņēmējdarbības ir tieši tik daudz, lai saņemtu algu (visticamāk no valsts budžeta) un aizietu uz veikalu.
Ja tu būtu uzņēmējs, tad būtu pievērsis uzmanību ne tikai soc.nodokļa iemaksām, bet arī apgrozījumam un peļņai, jo tie, kas paši pelna naudu, saprot, ka algās un nodokļos var samaksāt tikai tik daudz, cik ir nopelnīts, nevis tik, cik vēlas ierēdņi un izfantazē mūsu valdība.
Veiksmi tev ierēdņa darbā un laimīgu Jauno gadu!

Atbildēt

Prof. Haoss

30.12.2016. 13:15

»

Uzņēmējs

Skumji lasīt ko šādu no uzņēmējas...


Vienreizēji pareizi.

Nav ko gausties ar sazvērestības teorijām un apkaunot valsti, ja negrib maksāt nodokļus. Man pirms gadiem desmit bija uzņēmums un es nemaksāju nevienu kapeiku nodokļos, kaut nopelnīt varēju. Ja būtu bijis obligātais nodoklis, man būtu pienākums maksāt un es censtos nopelnīt vairāk, lai būtu arī kabatai. Es nebiju vainīgs, jo nodokļus neviens un nevienu kapeiku maksāt negrib, valstij ir jāiekasē un jāadministrē nodokļi un viss. Nespēj organizēt darbu, lai likvidē uzņēmumu un iet vergot pie cita. Es brīnījos, kā valsts var klusēt, uzturē mani, ka es nemaksāju nodokļus.

Vai nemanījāt, ka Latvijā nodokļu nemaksāšanas sisēmu sargā kā acuraugu, ja rosina kādas reformas nozarē, tā vai visi kauc - vai, vai, vai, Ķīlis neprot komunicēt, Šadurskis neprot komunicēt ar noomenklatūru, Circene grib pzudināt tautu ar reformu, Valdis Kristovskis, kurš rosināja progresīvo nodokli, Valdis Zatlers reformas - visi padzīti vai tiks padzīti un pataisīti par valsts noziedzniekiem vai gandriz par valsts noziedzniekiem.
Sagraut šo iesīkstējušos, nostabilizējošos nodokļu nemaksāšanas sistēmu, stagnāciju, labi iesūnoto nomenklatūru (ne jau bez korupcijas, naudas ietekes uz partijām) varētu tikai ar tipa Valda Zatlera paņēmieniem un Vēlešanu likuma atjaunošanu 1922.gada redakcijā.

Atbildēt

Anna

30.12.2016. 13:08

Paši jau uzņēmēji vainīgi pie tā, ka valsts tagad tos čakarē ar mikrouzņēmuma nodokli- bija domāts, lai palīdzētu, bet mūsu pašu bāleliņi to izmanto, lai to pašu valsti apkrāptu. Piemērs, liela firma, kas vinnējusi valsts iepirkumu, pieprasa darbiniekiem reģistrēties kā mikrouzņēmumam, lai nebūtu jāmaksā par viņiem nodoklis. Bet iepirkumā jau valsts maksā arī par to, lai samaksātu soc. un ienākuma nodokli. Tas nozīmē, ka uzņēmējs to ieliek savā kabatā, pieskaitot pie jau tā ne mazās peļņas. Un tās nav baumas, mans brālis bija viens no tiem, kuram pieprasīja reģistrēties, lai varētu tīrīt mežu uz robežas, lai gan robežsardzes iepirkumā ir vinnējusi konkrēta lielā firma. Var jau piesaukt Igauniju ar viņu mazo VIDu, bet!!!! Viņiem ir arī pavisam cita nodokļu maksāšanas kultūra. Pie mums, piemēram, veikalos, nodokļus maksā droši vien tik Rimi un Maxima. Man ir viena draudzene, kas visu mūžu strādā tirdzniecībā- oficiāli viņa nekad nav saņēmusi vairāk par minimālo algu- nekad un nevienā veikalā, tai skaitā, ne pārāk mazajā veikalu tīklā BETA. Un stāsta, cik saimniekiem grūti, jo valsts un ierēdņi ir tādi sliktie!!! Bet saimnieki jau pirmajos firmas gados sacēla villu villas, sapirka meršus, atpūšās eksotiskās valstīs utt. Un tā visās firmās, kur viņa strādā. Bet, kad pati saslima, tad atkal bija valsts vainīga, jo medicīna ir tik dārga! Bet pati pa visu mūžu nodokļos samaksājusi kapeikas.
Rezumējums-LV nodokļi un uzņēmēji ir kā vista ar olu- nevar saprast, kurš radās pirmais (šmaucas vairāk. Neviens tagad nebūtu trakojis ar mikrouzņēmuma nodokli, ja uzņēmēji paši nebūtu to izprovocējuši. Varbūt tāda Meirāne nē, bet kāda viņas kaimiņiene šmeirāne, simts punkti. Tāda nu mums tā dzīve.
Jo valsts- tie esam mēs paši!

Atbildēt

bet

30.12.2016. 13:06

»

kā lūdzu???

Signe Meirāne, kura cep cepumus? Tā, kura pati maksā aploksnēs un apzog valsti? IBIOOOO!!! Cūka!!! Ka nav kauna


Tā jau ir vecā labā patiesībā. Tas kurš visskaļāk bļauj,pats ir visslielākais mērglis...

Atbildēt

caca

30.12.2016. 13:02

Patiesībā - ne jau VALSTS. Valstij nav ne vainas.

Pie vainas ir tie, kuri izpilda VALSTS funkcijas (izpildītāji) un tie, kuri uzskata, ka VIŅI ir valsts (pasūtītāji).

Atbildēt

zane

30.12.2016. 12:45

»

Patriots

Protams, bruņutransportierus jsu mēs iepirkām


protams, kremlis pie visa vainīgs. Vēlēšanās piedalījies, rezxultātus redzi un izprot ? Latviskās partijas taču ir pie varas, un kur ir rezultāts ?! 300 tūkstoši aizbraukuši un kremlis vainīgs, vai paša vēlēti zaglēni ?

Atbildēt

sise

30.12.2016. 12:34

Nu nedomā ierēdņi par valsti,dzīvo gaidās no viena ministra līdz nākam,un šeptē savas lietas. Politiķi ir zaudējuši varu,atdot to viduvējībam,kas viens otru uzticīgi sargā un savstarpēji rotē,tāpēc arī nekā nav.

Atbildēt

Re kā raksta

30.12.2016. 12:28

“ … Latvijā tiek zombēti ar ideju, ka jāatjauno Krievijas impērija, lai arī kāds būtu tās jaunais nosaukums … Krievija cer uz to, ka krievvalodīgie ļoti aktīvi apmeklēs vēlēšanas un balsos par savējiem," – tā ir pilnīga taisnība. Krievija cer ka “krievvalodīgie”- ukraiņi (?), lietuvieši(?), igauņi (?), gruzīni (?), tatāri (?) un … krievi”? Pamanīji jēgu vārdam “krievvalodīgie”? –ar šo kriminālo vārdu Latviju šķeļ, sadala divās nometnēs, ko izdevīgi rādīt pasaulei - re, latvieši pret visām tautībām, norobežojas no citām tautībām utt. Pamanīji, cik bīstama, ļauna ir šī vārda "KRIEVVALODĪGIE" pieskaņa? Šis vārds ir naida kurināšanas vārds, lai kurš to izrunā. Pareizi jau lietot termins – “Krievijas impērija”. Jo tādas padomju savienības nebija. Savienība ir tikai tad, kad to veido brīvas no tankiem un okupācijas valstis. Diemžēl visi kā viens turpina klanīties pseido Savienības nosaukumam.
Patriotisms, neuztraucieties, nenoplaks, lai necer, jo katram latvietim šī zeme ir “tēvu zeme”, tā ir dārga. Vara ir otra kategorija, tā nav valsts, zeme, tauta.
„Krievija cer uz to, ka krievvalodīgie ļoti aktīvi apmeklēs vēlēšanas un balsos par savējiem," – tā ir patiesība. Katrs otrais latvietītis skandina – „nav par ko balsot, uz vēlēšanām neiešu”. Tā ir provokācija, bīstama parādība, nodevība pret savu valsti – zemi un tautu. .
Tauta Latvijā – esiet modri, neļaujieties dalīt Latviju pēc tautībām, pie tam latvieši un visi pārējie – „KRIEVVALODĪGIE”- čekistu izgudrojums.

Atbildēt

Soņa ukrainiete

30.12.2016. 12:23

Kas latvieši Latvijā? Kas ir ukraiņi utt. Lasi dažus citus komentārus:
16.12.2016 14:40
"Autors:Vineta Trimalniece
26.08.2016 10:49
Viedoklis
Lai Latvijas sabiedrība kļūtu vienotāka, ir izvairīties no izteiciena “krievvalodīgie”, bet saukt šos cilvēkus par “krievu izcelsmes latviešiem”, radio “Baltkom” ēterā izteicies režisors Viesturs Kairišs, informē mixnews.lv.
“Domāju, ka mums nevajadzētu lietot izteicienu “krievvalodīgie iedzīvotāji”. Mums šos cilvēkus vajadzētu saukt par “krievu izcelsmes latvieši”, tā kā tas jau notiek Vācijā. Vajag kaut ko mainīt, saprast visiem, ka mēs visi esam latvieši. Kad runā par latviešiem, izklausās, ka tie būtu kādi padomju laika cilvēki bez nacionalitātes,” izsakās Kairišs.

“Ir jāsaprot, ja mēs vēlamies būvēt vienotu valsti, tad nevar dalīties krievu un latviešu partijās. Tas ir neprāts, kaut kāds pagājušais gadsimts,” uzskata režisors.
bb.lv
“Krievvalodīgie”- čekistu izgudrojums, lai šķeltu nacionālās valstis pamattautībā un visas pārējās– “krievvalodīgie”, kuru kopā sanāk samērojami lielāka masa. Kaut gruzīni, tatāri, ukraiņi un citas tautības nevēlas, jūtas aizvainoti, ka viņus iekļauj pie kaut kādas surogāttautības grupām un Latvijā tieši – šķeļ Latviju latviešos un “krievvalodīgajos. Arī krieviem tas ir pazemojums. Vai tad krievi vairs nav krievi, bet kaut kāda samaitātā , tautas grupa? Un latvieši, kuri pārvalda krievu valodu – arī krievvalodīgie? "- arī Ukrainā bija izvirzīts jautājums par "krievvalodīgo" diskrimināciju, ko "jāaizsargā"?! Latviju šķelt divās nometnēs - tā ir tieša nacionālā naida kurināšana, plašs citu tautību aizskārums un pazemošana, lai kas šo vārdu izrunā vai pielieto (arī reitingu taisīšanā).

Atbildēt

zigītis

30.12.2016. 12:03

Vispār jau pēc formālās loģikas ir tā, ka ja mēs runājam par zivs asti, mēs nebūt nerunājam par zivi. Analoģiski - ja mēs runājam par restorānu (kaut arī tas atrodas bibliotēkas ēkā), mēs nebūt nerunājam par bibliotēku. Bet bāleliņam "parastajam" šitik smalku niansi nesaprast, diemžēl, arī LNB vadībai, tam pīāristam, arī Veinbergai un Veidemanei (šitās abas jau varbūt arī saprot, bet galvenais ir uzrakstīt kaut kādu emocionālu tekstu, lai savāktu klikšķus, un pilnīgi pofig, cik tā info tendencioza un rusofobiska).

Otrkārt, par to ballīti biblene dabūtu ne jau nu kādu mazo naudiņu, un šī naudiņa lieti noderēta grāmatu iepirkšanai, fasādes stiklu mazgāšanai, defektīvo plākšņu nomaiņai u.tml. (kas tagad jādara par nodokļu maksātāju naudu). Bet bāleliņiem to nevajag, viņi ir lepni, skries ar pieri sienā un to naudu neņems.

Un ja jau vispār tā Putina runas skatīšanās bijusi tikai kaut kādā pirmajā scenārijā, kas jau sen ir izkoriģēts (tagad tā vietā esot bijusi paredzēta šampja glāzes pacelšana par godu viesiem no Krievijas), tad par ko vispār ir cepšanās, ja pat nav par ko cepties?! Veinberga un Veidemane nodemonstrēja savu "profesionālismu", izplatot nepārbaudītu un nepatiesu info, tādējādi patiešām diskreditējot gan valsti, gan LNB, LNB, savukārt, kaut ko histēriski tvīto, nepaskaidrojot, ka kaut kāda Putina runas skatīšanās jau sen ir atcelta un nebūs, tādējādi diskreditē sevi, nu kaut kāds sviests...

Atbildēt

?

30.12.2016. 12:00

»

kā lūdzu???

Signe Meirāne, kura cep cepumus? Tā, kura pati maksā aploksnēs un apzog valsti? IBIOOOO!!! Cūka!!! Ka nav kauna


Izskatās, ka ši kundzīte, kas pati , iespējams, maksā algas aploksnēs, taisās pievienoties kaimiņduksim?

Atbildēt

:-(

30.12.2016. 11:57

Vēl viena vaimanoloģe!
Valsts esam mēs visi kopā, nav tādas abstraktas valsts.
Ko ši kundzīte ir darījusi, lai valstī ieviestu kārtību? Ko mēs visi esam darījuši, lai visi maksātu nodokļus? Mēs neredzam saikni starp nodokļiem un veselības aizsardzību un izglītības finansējumu.
Ir jau viegli pateikt - labie uzņēmēji, bet sliktā valdība.
Skaties, kur gribi- nodokļu jomā krāpjas lielākā daļa mazo uzņēmēju. Katram taču nodokļu inspektoru klāt nepieliksi.
Nesen biju Cenrāl tirgū - tur neviens čeku nedod. Tāpat arī mikriņos.Kad prasu, skatās kā uz nenormālu.
Pagale viena nedeg, cienītā. Nevajag spļaut akā, no kurias pašai būs jādzer.Piespļaus pilnu, un akas vairs nebūs...

Atbildēt

Jāzeps Banāns juniors

30.12.2016. 11:25

Kā vienmēr vainīgi ir divi-fotoradari un nodokļi. neesmu dzirdējis, ka normālu uzņēmēju VID kaut kā čakarētu. Nevajag diskredidēt jēdzienu "uzņēmējs".

Atbildēt

Niknais

30.12.2016. 11:08

Nekas, pienāks diena, kad varēs sarīkot daudziem ekskursiju uz Sibīriju, 25 gadu ilgu!!

Atbildēt

Uzņēmējs

30.12.2016. 10:59

Skumji lasīt ko šādu no uzņēmējas:((
1. paši jau ievēlam mūsu deputātus un valdību, kapēc pēc tam bļaujam? Kas liedz Meirānes kundzei pašai kļūt par VID un citu iestāžu vadītāju? un sakārtot šo valsti. Protams ka teiksiet, viens neko nevar izdarīt. Bet šādus murgus raktot noteitki nevar neko vairāk panākt! Pie tam vēl iegūt nelāgu slavu:) Bet var jau būt ka diženā uzņēmeja to arī gribēja
2. Ieskatoties uzņēmējas uzņēmējdarbības pārskatos redam ka soc.nodokļu iemaksas neliecina par lielām algām viņas uzņēmumos. Tatad vai nu pazemo cilvēkus un liek vergot par kapeikām, vai vienkāŗši nemaksā nodokļus? Lai atbild protams pati.
3. Visa šī ņemšanās ir vien liela nodokļu nemaksātāju kampaņa pret velmi iekasēt nodokļus. Jo tā ir reāla sērga, ka tikai kaut ko nošmaukt, un katras izmaiņas izmantot lai nemaksātu. Piekrītu ka nav kār'tibas un kaut kādas prognozejamības arī valdība sdarbā, bet kā jau teicu tā ir pašu vēle'ta un šie darbi tomer arī reakcija uz tautas dzīves stilu.
Un nav jau nekas slikts braukt prom, bet sliktāt ir palikt un domat jaunus veidus kā apzagt valsti.... paši dod kukuļus, bet kad prasa pateikt kam neviens nesaka. Ja nedos tad nebūs kas ņem. Ja nemaksāsiet aploksnēs neviens nedomās kā pacelt nodokļus, jo ēnu ekonomika ir puse no visas LAtvijas ekonomikas. Tapēc man ļoti patiktu obligātās soc iemaksas visiem kas stradā - tad katrs frizieris tomēr samaksās, nevis visu iebāzīs kabatā. Plus tam vēl obligātā veselības apdrošināšana - 30 EUR mēnesī, un būs nauda veslības aprūpei.
Novēlu visiem Laimīgu Jauno gadu un veiksmi biznesā. Veselību un mīlestību.

Atbildēt

no Saldus

30.12.2016. 10:54

parakstos zem katra vārda.saldus novada dome vietējās kriminālās autoritātes ,kura ieņem arī domes priekšsēdētājas amatu zog,izsaimnieko ,pazemo jebkuru kurš viņai personīgi nepatīk.visi domes megaprojekti balstīti tikai uz kukuļiem viņas partijas biedriem.algas iestāžu vadītājiem tiek maksātas tikai pēc partijas un pazemības principiem.tiek arī taisnību sludinošajam partijas līderim b.bondaram.valsts kontrole atklāj pus miljonu izsaimniekošanu saldus novada domē,kas mainās,izpilddirektoram p.dubram tiek palielināta alga par pus tūkstoti.slēgtas skolas .kultūras nams.pārdota skola bērniem ar speciālām vajadzībām.ir daudzi tiesas procesi ar bijušajiem pašvaldības darbiniekiem,kuri tiek apmaksāti ar domes līdzekļiem u.t.t.valsts tiesību sargājošajām institūcijām tas vis neinteresē.kā saka i.rassa ''viss ir samaksāts'',protams ar domes naudu.....

Atbildēt

s.m.

30.12.2016. 10:11

Droši var apgalvot, ka latviešiem brīvība (politiskā, individuālā, cilvēktiesību) asociējās ar noziegumu brīvību – iespēju netraucēti masveidā zagt, bez sirdsapziņas pārmetumiem viens otru apzogot, sākot ar dzemdību namiem un beidzot ar apbedīšanas birojiem. Latvieši zog visur un zog visu – apzog valsts budžetu, apzog pašvaldību budžetu, apzog ražošanas firmas, visdažādākā veida klientus, sabiedriskās organizācijas, starptautiskos fondus, apzog bērnudārzus, skolas, augstskolas, slimnīcas. Latvieši nekautrējās apzagt ne tikai viens otru, bet arī nekautrējās apzagt ārzemniekus un vietējos cittautiešus. Latvieši zog ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Latvieši nekautrējās apzagt zīdaiņus, bērnus, pensionārus, invalīdus, bāreņus, slimniekus, mirušos. Latviešu populācijā zog visu galveno sociālo kārtu pārstāvji – inteliģence, “jaunburžuāzija”. Zog visu profesiju pārstāvji – ārsti, skolotāji, pasniedzēji, menedžeri, ierēdņi. Vislielākie zagļi ir latviešu “politiķi” un valsts struktūru ierēdņi, kuru pienākums ir nodrošināt kārtību, nodokļu maksāšanu, tiesiskumu, muitas operācijas u.tml. Latviešu populācijā valda stabila likumsakarība: jo lielāks ir cilvēka amata pienākums cīnīties pret noziedzību, jo lielāks un izveicīgāks šis cilvēks ir zagšanā. Latvietis zagļu ķērājs pats ir ļoti kompetents zaglis. Viskompetentākie zagļi ir zagļu ķērāju priekšnieki. Organizētā noziedzība ir latviešu zagļu korporatīvā pamatforma – slavenais un cienījamais Astoņkājis. Tādējādi bez bēdām var secināt: latviešu kriminālā ģenialitāte ir zagšanas ģenialitāte.

Atbildēt

es

30.12.2016. 10:11

»

nunu

Aha, šitā un līdzīgie grib atpakaļ pie krieviem. Tur noteikti būs labāk


Nu protams, protams. Noteikti ir jābūt pie kāda, zem kāda, ar kādu, lai viss būtu kārtībā. Paši jau mēs neko nevaram, paši jau mēs maziņi un niecīgi. Bez "lielo draugu" uzraudzības un rīkojumiem, mūs noteikti okupēs, iznīcinās, apēdīs. Tāpēc ir tikai divas iespējas - ES vai Krievija. Citas iespējas, protams, mums nav.

Aizej un pasaki to kādam Luksemburgā vai Šveicē.

Atbildēt

kā lūdzu???

30.12.2016. 10:10

Signe Meirāne, kura cep cepumus? Tā, kura pati maksā aploksnēs un apzog valsti? IBIOOOO!!! Cūka!!! Ka nav kauna???
Pietiek, kā jums var nosūtīt Meirānes kundzes algas lapiņas?

Atbildēt

Ōpaps

30.12.2016. 10:10

»

Neiedziļinoties detaļās

Cilvēki jau izsenis zināja - ko sēsi to pļausi. Tikai bauri var pēkšņi attapties un kautko murgot n-tās reizes sakot paldies...


Lielākā daļa šādas zanes , andri, juri un citi latvisku vārdu īpašnieki, kas masveidā plosās portālos, ir algoti Kremļa datorklaķieri, kas rūpējas par nepieciešamā noskaņojuma radīšanu:

Brauciet tik, latvieši, prom - būs mums vieglāk ar atlikušajiem galā tikt.

Arī tā ir hibrīdkara sastāvdaļa.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

30.12.2016. 09:43

Cilvēki jau izsenis zināja - ko sēsi to pļausi. Tikai bauri var pēkšņi attapties un kautko murgot n-tās reizes sakot paldies.
Vēl traģiskāk ir kad bauri saka "paldies valsts". Kas tad ir domāts ar "valsts"? Tie kangaru grupējumi/partijas vai? Jūs ko galīgi ar galvu nedomājat. Viņiem to tik vajag, lai tauta viņus par valsti dēvētu.
Bauri nespēj noteikt ne cēloņ-sakarības ne tie izmanto iepriekšējo paaudžu nodzīvotās dzīves pieredzi.
Jums kundzīt totāla putra galvā par lietu būtību noteicošajām pamatlietām - kā jau tipiskajam bauram.
Un tu zane apvsver iespēju braukt prom? tak kangari jau nevienu vien reizi pateikuši tādiem kā tu tiešā un skaidrā valodā - lasies. Kas vai ne tā???? Tad ko nozīmē visiem paziņot ka tu brauksi prom? Tas kas mēģinājums kādu iebiedēt? Tas ir paziņojums par tavu uzvaru, vai kas?

Atbildēt

nunu

30.12.2016. 09:36

Aha, šitā un līdzīgie grib atpakaļ pie krieviem. Tur noteikti būs labāk.

Atbildēt

Ōpaps

30.12.2016. 09:31

»

lauķis

Nu nav mums valsts , ir tikai marionešu vadīta eirokolchoza guberņa.Ir tikai daļa teritorijas , karogs , himna un Rinkevičs


Ar Eiropu tam visam ir tikai tik daudz sakara, ka arī tā ir šī hibrīdkara upuris un pamazām pārvēršas par kolhozu "Eiropas komunārs".

Atbildēt

Ōpaps

30.12.2016. 09:09

Viss jau pareizi, bet galvenais jau nav pateikts - "valsts" plānos neietilpst turīgi, pat ne pārticīgi latvieši, jo Latvija vairs nav latviešu valsts, kā mēs to vairums naivi uzskatām. Latvija latviešiem ir lēnām ar viltu, nelietībām un slepkavībām ("pašnāvībām") nolaupīta.

Laiks to visiem saprast.

Ziņu slejās varam redzēt, kam tad īsti pieder Latvija - kam pieder prezidents, aizsardzības ministrs, Rīgas dome, Nacionālā bibliotēka un daudz kas cits.

Latvieši ir iztīrīti gan no amatiem, gan no biznesa, gan viņiem ar "valsts" nepārprotamu atbalstu ir masveidā izkrāpti īpašumi.


Tas ir hibrīdkarš pret Latviju un genocīds pret latviešiem, kuri tuvojas noslēgumam.

Atbildēt

Zane

30.12.2016. 08:20

Pareizi jau cilvēks pateica. Tikai žēl, ka mums nav valstsvīri, kas ieklausās savā tautā, tās viedoklī. Es ar apsveru domu aizbraukt no šīs valsts.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...