Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Paldies, VALSTS

Signe Meirāne
30.12.2016.
Komentāri (83)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Re ko

30.12.2016. 13:43

»

:D

Šitas "šedevrs" pēc cionistu slavinātāja Priedīša izskatās. :D


žīdiņu draugs raksta savā facebukā: Latvieši, protams, nevarēja atpalikt no cilvēces padibenēm, ļauni priecājoties par mirušajiem lidmašīnas katastrofā. Viens no tādiem reti zemiskajiem tipiem ir latviešu atkritumu simbols Grantiņš, kurš savā mēslu bedrē ierakstīja: ""Nevajag maisīties ar savu žēlastību(līdzjūtības izteikšanu šiem “muzikālajiem” deģenerātiem- putina nāves politikas instrumentam) šajā Garīgās pasaules atmaksas aktā. Krievija ir ļaunuma kloāka un, lai velns rauj savus kalpus."

Atbildēt

FST.

30.12.2016. 13:34

Nav dūmu bez uguns un pagale nedeg viena!
Vainīgi tie paši cilvēki, kuri par sevi nepastāv, necīnās un vēlāk piebiedrojas apkāsējiem! Mums patīk ņaudēt un nepatīk cīnīties!

Atbildēt

es

30.12.2016. 13:25

»

Uzņēmējs

Skumji lasīt ko šādu no uzņēmējas...


Tu un uzņēmējs??? Skaidrs, ka tev saprašanas no uzņēmējdarbības ir tieši tik daudz, lai saņemtu algu (visticamāk no valsts budžeta) un aizietu uz veikalu.
Ja tu būtu uzņēmējs, tad būtu pievērsis uzmanību ne tikai soc.nodokļa iemaksām, bet arī apgrozījumam un peļņai, jo tie, kas paši pelna naudu, saprot, ka algās un nodokļos var samaksāt tikai tik daudz, cik ir nopelnīts, nevis tik, cik vēlas ierēdņi un izfantazē mūsu valdība.
Veiksmi tev ierēdņa darbā un laimīgu Jauno gadu!

Atbildēt

Prof. Haoss

30.12.2016. 13:15

»

Uzņēmējs

Skumji lasīt ko šādu no uzņēmējas...


Vienreizēji pareizi.

Nav ko gausties ar sazvērestības teorijām un apkaunot valsti, ja negrib maksāt nodokļus. Man pirms gadiem desmit bija uzņēmums un es nemaksāju nevienu kapeiku nodokļos, kaut nopelnīt varēju. Ja būtu bijis obligātais nodoklis, man būtu pienākums maksāt un es censtos nopelnīt vairāk, lai būtu arī kabatai. Es nebiju vainīgs, jo nodokļus neviens un nevienu kapeiku maksāt negrib, valstij ir jāiekasē un jāadministrē nodokļi un viss. Nespēj organizēt darbu, lai likvidē uzņēmumu un iet vergot pie cita. Es brīnījos, kā valsts var klusēt, uzturē mani, ka es nemaksāju nodokļus.

Vai nemanījāt, ka Latvijā nodokļu nemaksāšanas sisēmu sargā kā acuraugu, ja rosina kādas reformas nozarē, tā vai visi kauc - vai, vai, vai, Ķīlis neprot komunicēt, Šadurskis neprot komunicēt ar noomenklatūru, Circene grib pzudināt tautu ar reformu, Valdis Kristovskis, kurš rosināja progresīvo nodokli, Valdis Zatlers reformas - visi padzīti vai tiks padzīti un pataisīti par valsts noziedzniekiem vai gandriz par valsts noziedzniekiem.
Sagraut šo iesīkstējušos, nostabilizējošos nodokļu nemaksāšanas sistēmu, stagnāciju, labi iesūnoto nomenklatūru (ne jau bez korupcijas, naudas ietekes uz partijām) varētu tikai ar tipa Valda Zatlera paņēmieniem un Vēlešanu likuma atjaunošanu 1922.gada redakcijā.

Atbildēt

Anna

30.12.2016. 13:08

Paši jau uzņēmēji vainīgi pie tā, ka valsts tagad tos čakarē ar mikrouzņēmuma nodokli- bija domāts, lai palīdzētu, bet mūsu pašu bāleliņi to izmanto, lai to pašu valsti apkrāptu. Piemērs, liela firma, kas vinnējusi valsts iepirkumu, pieprasa darbiniekiem reģistrēties kā mikrouzņēmumam, lai nebūtu jāmaksā par viņiem nodoklis. Bet iepirkumā jau valsts maksā arī par to, lai samaksātu soc. un ienākuma nodokli. Tas nozīmē, ka uzņēmējs to ieliek savā kabatā, pieskaitot pie jau tā ne mazās peļņas. Un tās nav baumas, mans brālis bija viens no tiem, kuram pieprasīja reģistrēties, lai varētu tīrīt mežu uz robežas, lai gan robežsardzes iepirkumā ir vinnējusi konkrēta lielā firma. Var jau piesaukt Igauniju ar viņu mazo VIDu, bet!!!! Viņiem ir arī pavisam cita nodokļu maksāšanas kultūra. Pie mums, piemēram, veikalos, nodokļus maksā droši vien tik Rimi un Maxima. Man ir viena draudzene, kas visu mūžu strādā tirdzniecībā- oficiāli viņa nekad nav saņēmusi vairāk par minimālo algu- nekad un nevienā veikalā, tai skaitā, ne pārāk mazajā veikalu tīklā BETA. Un stāsta, cik saimniekiem grūti, jo valsts un ierēdņi ir tādi sliktie!!! Bet saimnieki jau pirmajos firmas gados sacēla villu villas, sapirka meršus, atpūšās eksotiskās valstīs utt. Un tā visās firmās, kur viņa strādā. Bet, kad pati saslima, tad atkal bija valsts vainīga, jo medicīna ir tik dārga! Bet pati pa visu mūžu nodokļos samaksājusi kapeikas.
Rezumējums-LV nodokļi un uzņēmēji ir kā vista ar olu- nevar saprast, kurš radās pirmais (šmaucas vairāk. Neviens tagad nebūtu trakojis ar mikrouzņēmuma nodokli, ja uzņēmēji paši nebūtu to izprovocējuši. Varbūt tāda Meirāne nē, bet kāda viņas kaimiņiene šmeirāne, simts punkti. Tāda nu mums tā dzīve.
Jo valsts- tie esam mēs paši!

Atbildēt

bet

30.12.2016. 13:06

»

kā lūdzu???

Signe Meirāne, kura cep cepumus? Tā, kura pati maksā aploksnēs un apzog valsti? IBIOOOO!!! Cūka!!! Ka nav kauna


Tā jau ir vecā labā patiesībā. Tas kurš visskaļāk bļauj,pats ir visslielākais mērglis...

Atbildēt

caca

30.12.2016. 13:02

Patiesībā - ne jau VALSTS. Valstij nav ne vainas.

Pie vainas ir tie, kuri izpilda VALSTS funkcijas (izpildītāji) un tie, kuri uzskata, ka VIŅI ir valsts (pasūtītāji).

Atbildēt

zane

30.12.2016. 12:45

»

Patriots

Protams, bruņutransportierus jsu mēs iepirkām


protams, kremlis pie visa vainīgs. Vēlēšanās piedalījies, rezxultātus redzi un izprot ? Latviskās partijas taču ir pie varas, un kur ir rezultāts ?! 300 tūkstoši aizbraukuši un kremlis vainīgs, vai paša vēlēti zaglēni ?

Atbildēt

sise

30.12.2016. 12:34

Nu nedomā ierēdņi par valsti,dzīvo gaidās no viena ministra līdz nākam,un šeptē savas lietas. Politiķi ir zaudējuši varu,atdot to viduvējībam,kas viens otru uzticīgi sargā un savstarpēji rotē,tāpēc arī nekā nav.

Atbildēt

Re kā raksta

30.12.2016. 12:28

“ … Latvijā tiek zombēti ar ideju, ka jāatjauno Krievijas impērija, lai arī kāds būtu tās jaunais nosaukums … Krievija cer uz to, ka krievvalodīgie ļoti aktīvi apmeklēs vēlēšanas un balsos par savējiem," – tā ir pilnīga taisnība. Krievija cer ka “krievvalodīgie”- ukraiņi (?), lietuvieši(?), igauņi (?), gruzīni (?), tatāri (?) un … krievi”? Pamanīji jēgu vārdam “krievvalodīgie”? –ar šo kriminālo vārdu Latviju šķeļ, sadala divās nometnēs, ko izdevīgi rādīt pasaulei - re, latvieši pret visām tautībām, norobežojas no citām tautībām utt. Pamanīji, cik bīstama, ļauna ir šī vārda "KRIEVVALODĪGIE" pieskaņa? Šis vārds ir naida kurināšanas vārds, lai kurš to izrunā. Pareizi jau lietot termins – “Krievijas impērija”. Jo tādas padomju savienības nebija. Savienība ir tikai tad, kad to veido brīvas no tankiem un okupācijas valstis. Diemžēl visi kā viens turpina klanīties pseido Savienības nosaukumam.
Patriotisms, neuztraucieties, nenoplaks, lai necer, jo katram latvietim šī zeme ir “tēvu zeme”, tā ir dārga. Vara ir otra kategorija, tā nav valsts, zeme, tauta.
„Krievija cer uz to, ka krievvalodīgie ļoti aktīvi apmeklēs vēlēšanas un balsos par savējiem," – tā ir patiesība. Katrs otrais latvietītis skandina – „nav par ko balsot, uz vēlēšanām neiešu”. Tā ir provokācija, bīstama parādība, nodevība pret savu valsti – zemi un tautu. .
Tauta Latvijā – esiet modri, neļaujieties dalīt Latviju pēc tautībām, pie tam latvieši un visi pārējie – „KRIEVVALODĪGIE”- čekistu izgudrojums.

Atbildēt

Soņa ukrainiete

30.12.2016. 12:23

Kas latvieši Latvijā? Kas ir ukraiņi utt. Lasi dažus citus komentārus:
16.12.2016 14:40
"Autors:Vineta Trimalniece
26.08.2016 10:49
Viedoklis
Lai Latvijas sabiedrība kļūtu vienotāka, ir izvairīties no izteiciena “krievvalodīgie”, bet saukt šos cilvēkus par “krievu izcelsmes latviešiem”, radio “Baltkom” ēterā izteicies režisors Viesturs Kairišs, informē mixnews.lv.
“Domāju, ka mums nevajadzētu lietot izteicienu “krievvalodīgie iedzīvotāji”. Mums šos cilvēkus vajadzētu saukt par “krievu izcelsmes latvieši”, tā kā tas jau notiek Vācijā. Vajag kaut ko mainīt, saprast visiem, ka mēs visi esam latvieši. Kad runā par latviešiem, izklausās, ka tie būtu kādi padomju laika cilvēki bez nacionalitātes,” izsakās Kairišs.

“Ir jāsaprot, ja mēs vēlamies būvēt vienotu valsti, tad nevar dalīties krievu un latviešu partijās. Tas ir neprāts, kaut kāds pagājušais gadsimts,” uzskata režisors.
bb.lv
“Krievvalodīgie”- čekistu izgudrojums, lai šķeltu nacionālās valstis pamattautībā un visas pārējās– “krievvalodīgie”, kuru kopā sanāk samērojami lielāka masa. Kaut gruzīni, tatāri, ukraiņi un citas tautības nevēlas, jūtas aizvainoti, ka viņus iekļauj pie kaut kādas surogāttautības grupām un Latvijā tieši – šķeļ Latviju latviešos un “krievvalodīgajos. Arī krieviem tas ir pazemojums. Vai tad krievi vairs nav krievi, bet kaut kāda samaitātā , tautas grupa? Un latvieši, kuri pārvalda krievu valodu – arī krievvalodīgie? "- arī Ukrainā bija izvirzīts jautājums par "krievvalodīgo" diskrimināciju, ko "jāaizsargā"?! Latviju šķelt divās nometnēs - tā ir tieša nacionālā naida kurināšana, plašs citu tautību aizskārums un pazemošana, lai kas šo vārdu izrunā vai pielieto (arī reitingu taisīšanā).

Atbildēt

?

30.12.2016. 12:00

»

kā lūdzu???

Signe Meirāne, kura cep cepumus? Tā, kura pati maksā aploksnēs un apzog valsti? IBIOOOO!!! Cūka!!! Ka nav kauna


Izskatās, ka ši kundzīte, kas pati , iespējams, maksā algas aploksnēs, taisās pievienoties kaimiņduksim?

Atbildēt

:-(

30.12.2016. 11:57

Vēl viena vaimanoloģe!
Valsts esam mēs visi kopā, nav tādas abstraktas valsts.
Ko ši kundzīte ir darījusi, lai valstī ieviestu kārtību? Ko mēs visi esam darījuši, lai visi maksātu nodokļus? Mēs neredzam saikni starp nodokļiem un veselības aizsardzību un izglītības finansējumu.
Ir jau viegli pateikt - labie uzņēmēji, bet sliktā valdība.
Skaties, kur gribi- nodokļu jomā krāpjas lielākā daļa mazo uzņēmēju. Katram taču nodokļu inspektoru klāt nepieliksi.
Nesen biju Cenrāl tirgū - tur neviens čeku nedod. Tāpat arī mikriņos.Kad prasu, skatās kā uz nenormālu.
Pagale viena nedeg, cienītā. Nevajag spļaut akā, no kurias pašai būs jādzer.Piespļaus pilnu, un akas vairs nebūs...

Atbildēt

Jāzeps Banāns juniors

30.12.2016. 11:25

Kā vienmēr vainīgi ir divi-fotoradari un nodokļi. neesmu dzirdējis, ka normālu uzņēmēju VID kaut kā čakarētu. Nevajag diskredidēt jēdzienu "uzņēmējs".

Atbildēt

Niknais

30.12.2016. 11:08

Nekas, pienāks diena, kad varēs sarīkot daudziem ekskursiju uz Sibīriju, 25 gadu ilgu!!

Atbildēt

Uzņēmējs

30.12.2016. 10:59

Skumji lasīt ko šādu no uzņēmējas:((
1. paši jau ievēlam mūsu deputātus un valdību, kapēc pēc tam bļaujam? Kas liedz Meirānes kundzei pašai kļūt par VID un citu iestāžu vadītāju? un sakārtot šo valsti. Protams ka teiksiet, viens neko nevar izdarīt. Bet šādus murgus raktot noteitki nevar neko vairāk panākt! Pie tam vēl iegūt nelāgu slavu:) Bet var jau būt ka diženā uzņēmeja to arī gribēja
2. Ieskatoties uzņēmējas uzņēmējdarbības pārskatos redam ka soc.nodokļu iemaksas neliecina par lielām algām viņas uzņēmumos. Tatad vai nu pazemo cilvēkus un liek vergot par kapeikām, vai vienkāŗši nemaksā nodokļus? Lai atbild protams pati.
3. Visa šī ņemšanās ir vien liela nodokļu nemaksātāju kampaņa pret velmi iekasēt nodokļus. Jo tā ir reāla sērga, ka tikai kaut ko nošmaukt, un katras izmaiņas izmantot lai nemaksātu. Piekrītu ka nav kār'tibas un kaut kādas prognozejamības arī valdība sdarbā, bet kā jau teicu tā ir pašu vēle'ta un šie darbi tomer arī reakcija uz tautas dzīves stilu.
Un nav jau nekas slikts braukt prom, bet sliktāt ir palikt un domat jaunus veidus kā apzagt valsti.... paši dod kukuļus, bet kad prasa pateikt kam neviens nesaka. Ja nedos tad nebūs kas ņem. Ja nemaksāsiet aploksnēs neviens nedomās kā pacelt nodokļus, jo ēnu ekonomika ir puse no visas LAtvijas ekonomikas. Tapēc man ļoti patiktu obligātās soc iemaksas visiem kas stradā - tad katrs frizieris tomēr samaksās, nevis visu iebāzīs kabatā. Plus tam vēl obligātā veselības apdrošināšana - 30 EUR mēnesī, un būs nauda veslības aprūpei.
Novēlu visiem Laimīgu Jauno gadu un veiksmi biznesā. Veselību un mīlestību.

Atbildēt

no Saldus

30.12.2016. 10:54

parakstos zem katra vārda.saldus novada dome vietējās kriminālās autoritātes ,kura ieņem arī domes priekšsēdētājas amatu zog,izsaimnieko ,pazemo jebkuru kurš viņai personīgi nepatīk.visi domes megaprojekti balstīti tikai uz kukuļiem viņas partijas biedriem.algas iestāžu vadītājiem tiek maksātas tikai pēc partijas un pazemības principiem.tiek arī taisnību sludinošajam partijas līderim b.bondaram.valsts kontrole atklāj pus miljonu izsaimniekošanu saldus novada domē,kas mainās,izpilddirektoram p.dubram tiek palielināta alga par pus tūkstoti.slēgtas skolas .kultūras nams.pārdota skola bērniem ar speciālām vajadzībām.ir daudzi tiesas procesi ar bijušajiem pašvaldības darbiniekiem,kuri tiek apmaksāti ar domes līdzekļiem u.t.t.valsts tiesību sargājošajām institūcijām tas vis neinteresē.kā saka i.rassa ''viss ir samaksāts'',protams ar domes naudu.....

Atbildēt

s.m.

30.12.2016. 10:11

Droši var apgalvot, ka latviešiem brīvība (politiskā, individuālā, cilvēktiesību) asociējās ar noziegumu brīvību – iespēju netraucēti masveidā zagt, bez sirdsapziņas pārmetumiem viens otru apzogot, sākot ar dzemdību namiem un beidzot ar apbedīšanas birojiem. Latvieši zog visur un zog visu – apzog valsts budžetu, apzog pašvaldību budžetu, apzog ražošanas firmas, visdažādākā veida klientus, sabiedriskās organizācijas, starptautiskos fondus, apzog bērnudārzus, skolas, augstskolas, slimnīcas. Latvieši nekautrējās apzagt ne tikai viens otru, bet arī nekautrējās apzagt ārzemniekus un vietējos cittautiešus. Latvieši zog ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Latvieši nekautrējās apzagt zīdaiņus, bērnus, pensionārus, invalīdus, bāreņus, slimniekus, mirušos. Latviešu populācijā zog visu galveno sociālo kārtu pārstāvji – inteliģence, “jaunburžuāzija”. Zog visu profesiju pārstāvji – ārsti, skolotāji, pasniedzēji, menedžeri, ierēdņi. Vislielākie zagļi ir latviešu “politiķi” un valsts struktūru ierēdņi, kuru pienākums ir nodrošināt kārtību, nodokļu maksāšanu, tiesiskumu, muitas operācijas u.tml. Latviešu populācijā valda stabila likumsakarība: jo lielāks ir cilvēka amata pienākums cīnīties pret noziedzību, jo lielāks un izveicīgāks šis cilvēks ir zagšanā. Latvietis zagļu ķērājs pats ir ļoti kompetents zaglis. Viskompetentākie zagļi ir zagļu ķērāju priekšnieki. Organizētā noziedzība ir latviešu zagļu korporatīvā pamatforma – slavenais un cienījamais Astoņkājis. Tādējādi bez bēdām var secināt: latviešu kriminālā ģenialitāte ir zagšanas ģenialitāte.

Atbildēt

es

30.12.2016. 10:11

»

nunu

Aha, šitā un līdzīgie grib atpakaļ pie krieviem. Tur noteikti būs labāk


Nu protams, protams. Noteikti ir jābūt pie kāda, zem kāda, ar kādu, lai viss būtu kārtībā. Paši jau mēs neko nevaram, paši jau mēs maziņi un niecīgi. Bez "lielo draugu" uzraudzības un rīkojumiem, mūs noteikti okupēs, iznīcinās, apēdīs. Tāpēc ir tikai divas iespējas - ES vai Krievija. Citas iespējas, protams, mums nav.

Aizej un pasaki to kādam Luksemburgā vai Šveicē.

Atbildēt

kā lūdzu???

30.12.2016. 10:10

Signe Meirāne, kura cep cepumus? Tā, kura pati maksā aploksnēs un apzog valsti? IBIOOOO!!! Cūka!!! Ka nav kauna???
Pietiek, kā jums var nosūtīt Meirānes kundzes algas lapiņas?

Atbildēt

Ōpaps

30.12.2016. 10:10

»

Neiedziļinoties detaļās

Cilvēki jau izsenis zināja - ko sēsi to pļausi. Tikai bauri var pēkšņi attapties un kautko murgot n-tās reizes sakot paldies...


Lielākā daļa šādas zanes , andri, juri un citi latvisku vārdu īpašnieki, kas masveidā plosās portālos, ir algoti Kremļa datorklaķieri, kas rūpējas par nepieciešamā noskaņojuma radīšanu:

Brauciet tik, latvieši, prom - būs mums vieglāk ar atlikušajiem galā tikt.

Arī tā ir hibrīdkara sastāvdaļa.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

30.12.2016. 09:43

Cilvēki jau izsenis zināja - ko sēsi to pļausi. Tikai bauri var pēkšņi attapties un kautko murgot n-tās reizes sakot paldies.
Vēl traģiskāk ir kad bauri saka "paldies valsts". Kas tad ir domāts ar "valsts"? Tie kangaru grupējumi/partijas vai? Jūs ko galīgi ar galvu nedomājat. Viņiem to tik vajag, lai tauta viņus par valsti dēvētu.
Bauri nespēj noteikt ne cēloņ-sakarības ne tie izmanto iepriekšējo paaudžu nodzīvotās dzīves pieredzi.
Jums kundzīt totāla putra galvā par lietu būtību noteicošajām pamatlietām - kā jau tipiskajam bauram.
Un tu zane apvsver iespēju braukt prom? tak kangari jau nevienu vien reizi pateikuši tādiem kā tu tiešā un skaidrā valodā - lasies. Kas vai ne tā???? Tad ko nozīmē visiem paziņot ka tu brauksi prom? Tas kas mēģinājums kādu iebiedēt? Tas ir paziņojums par tavu uzvaru, vai kas?

Atbildēt

nunu

30.12.2016. 09:36

Aha, šitā un līdzīgie grib atpakaļ pie krieviem. Tur noteikti būs labāk.

Atbildēt

Ōpaps

30.12.2016. 09:31

»

lauķis

Nu nav mums valsts , ir tikai marionešu vadīta eirokolchoza guberņa.Ir tikai daļa teritorijas , karogs , himna un Rinkevičs


Ar Eiropu tam visam ir tikai tik daudz sakara, ka arī tā ir šī hibrīdkara upuris un pamazām pārvēršas par kolhozu "Eiropas komunārs".

Atbildēt

Ōpaps

30.12.2016. 09:09

Viss jau pareizi, bet galvenais jau nav pateikts - "valsts" plānos neietilpst turīgi, pat ne pārticīgi latvieši, jo Latvija vairs nav latviešu valsts, kā mēs to vairums naivi uzskatām. Latvija latviešiem ir lēnām ar viltu, nelietībām un slepkavībām ("pašnāvībām") nolaupīta.

Laiks to visiem saprast.

Ziņu slejās varam redzēt, kam tad īsti pieder Latvija - kam pieder prezidents, aizsardzības ministrs, Rīgas dome, Nacionālā bibliotēka un daudz kas cits.

Latvieši ir iztīrīti gan no amatiem, gan no biznesa, gan viņiem ar "valsts" nepārprotamu atbalstu ir masveidā izkrāpti īpašumi.


Tas ir hibrīdkarš pret Latviju un genocīds pret latviešiem, kuri tuvojas noslēgumam.

Atbildēt

Zane

30.12.2016. 08:20

Pareizi jau cilvēks pateica. Tikai žēl, ka mums nav valstsvīri, kas ieklausās savā tautā, tās viedoklī. Es ar apsveru domu aizbraukt no šīs valsts.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...