Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

koko

28.08.2022. 09:54

»

fakts

Kadišs ir primitīvs demagogs...


Paanalize kādos laika posmos parāds uzaudzēts!

Atbildēt

gf

25.08.2022. 10:45

Paldies ''kovidam'', ka pateicoties ticībai tam, bija iespējams novērst planktona uzmanību no kolektīvas, ''nejaušas'' inficēšanās ar imūndeficītu :)

Atbildēt

zog jau gan kadiša čangaļi

25.08.2022. 09:49

podiņi godiņi darbiņi pauniņi āni 3A..........

Atbildēt

Lūdzu

25.08.2022. 09:43

»

Paldies

Paldies kovidam par to, ka kovids parādīja, cik daudz mūsu vidū ir tumšu, neizglītotu ļautiņu, arī starp cilvēkiem ar augstāko izglītību. Ar šo es domāju antivakserus


Tu vēl cilvēces tumšajā pusē! Paši amerikāņu akadēmiķi savā medicīnas žurnālā publicējas, ka C19 ir amerikāņu bioloģiskais ierocis un vakcīnas tādas pašas, jo izstrādātājs ir Faizers, Moderna!

Atbildēt

Paldies

25.08.2022. 09:33

Paldies kovidam par to, ka kovids parādīja, cik daudz mūsu vidū ir tumšu, neizglītotu ļautiņu, arī starp cilvēkiem ar augstāko izglītību. Ar šo es domāju antivakserus.

Atbildēt

Izbēgt no nāves, aukstuma bada

25.08.2022. 08:54

1.oktobris ir kā dzinējsuņu atlaišana no pavadas, ja vinnēs kovidčpokeri, nodurs visus, neatkarīgi no runām. Vairs nebūs pensionāru, nedzims bērni, vidējā spēka paaudze slimos un mirs. Piekam traģēdija notiks ziemas spelgonī.
Izskatās tā - ziemas traģēdijā uztasīs lokdaunu un tā arī cer šo laiku aizvadīt, visus nočpokerēt un vienlaicīgi izolēt vienu no otra. Nevar izslēgt pat NBS un zemessargu reidus un mobilās brigādes, nevar izslēgt neko.
Kovidčpokeri nu jau 3 gadus trenējās uz masām, tagad būs viņu galvenais uznāciens, ja vien cilvēki to pieļaus. Jācer - NEPIEĻAUS.

Atbildēt

A.L.P.

25.08.2022. 08:26

Cik gan daudz komentāros parādās morālu kropļu un pilnīgu idiotu ,kas absolūti neapjēdz kas notiek visapkārt ! Var apķēzīt Kadišu , bet ne faktus ,ko viņš pasaka ! Mediķi tiešām ir pārvērtušies par pērkamu mafiju un sliktākais ir tas,ka viņi to saprot ,bet izliekas par naivuļiem . Galvenais ,ka nauda nāk !

Atbildēt

ha-ha

25.08.2022. 08:25

»

Kustonim

Autors jau sevi nosaucis par kustoni. Iepējams arī analfabēts vai Krievu aģents. Tomēr būtu labi, ja LV būtu obligāta vidējā izglītība. Ja auors vairs nespēj apgūt dabaszinību vidusskolas kursu, tad viņš ir nevienam nevajadzīgs un traucējošs saibiedrības slogs, kas ģenerē izdevumus. "Junk people" murgus...


Kamēr mediķu profesijas pretendenti 10 gadus grauž medicīnas gudrību pamatus,citi strādā,maksā nodokļus un nemaz nejūtās mazvērtigāki cilvēki,ko tā vēlās šie grauzēji.Padarīt epidēmiju t.i.nelaimi par ienākumu avotu nebūt nav gudrības vai inteliģences rādītājs,bet cilvēka negācijas rāditājs,kurš ir vismazāk vēlams veselības aizsardzības un socialās aizsardzības,izglītibas sistēmā.Taču ar lielo negācijas indeksu apveltītie cilvēki ir visskaļākie un ietekmigākie un nemaz nejūtās apdalīti un ar šo kauna zīmi pierē bauro uz nebēdu.

Atbildēt

fakts

25.08.2022. 05:11

»

Kustonim

Autors jau sevi nosaucis par kustoni. Iepējams arī analfabēts vai Krievu aģents. Tomēr būtu labi, ja LV būtu obligāta vidējā izglītība. Ja auors vairs nespēj apgūt dabaszinību vidusskolas kursu, tad viņš ir nevienam nevajadzīgs un traucējošs saibiedrības slogs, kas ģenerē izdevumus. "Junk people" murgus...


Ja pats nonāksi pie mediķiem tad sapratīsi ka medicīna ir kļuvusi par biznesu un tai nav nekāda sakara ar cilvēku ārstēšanu,medicīnai vesels cilvēks nav vajadzīgs.Mediķi ir kļuvuši par slepkavām bet tie kas atteicās ir atlaisti no darba.

Atbildēt

paldies, tev

25.08.2022. 02:16

Kovid. tu esi labs

Atbildēt

frukts

25.08.2022. 00:16

»

Un

Ķēde, kādēļ pluskains suns? Raksta autors pat ļoti pamatoti ir raksturojis situāciju gan kovida laikā, gan arī pašlaik. Nauda nosaka visu, atņem godaprātu. Tādēļ ir tik liels atbalsts Jaunajai Vienotībai un visiem tās satelītiem. Visiem klerkiem, arī dakterīšiem naudiņu vajag. Ko tur par godu un sirdsapziņu...


Protams, tādas problēmas risināšanu kā jautājums par nepieciešamību pakļaut visus tautas centienus vienam vienīgam uzdevumam — nākamajam karam — nevar uzticēt parlamenta vairākumam, kas sastāv no muļķiem un slaistiem.

Atbildēt

faktam

24.08.2022. 21:53

»

fakts

Kadišs ir primitīvs demagogs...


Gribētu redzēt tavu seju klātienē, ieskatīties acīs.

Neko tādu, ko jau nebūtu redzējis, es tur neieraudzīšu. Un tomēr.

Varbūt kādreiz pārvarēšu slinkumu, un tā arī izdarīšu.

Atbildēt

spriceejat pasi sev vai lejat izlietne

24.08.2022. 20:59

Kas grib, lai iet un spricee naves potes sev pakala, paldies ATSAKOS!

Atbildēt

kovid afeera un afeeristi turpinaas peec veeleesanaam

24.08.2022. 20:54

Tagad maigi ieaija melodami, ka pseido vakcinacija nebuus vairs obligaata, un paarslimosana vairs netiks veerteeta, jau pamazaam berzee savas mazaas rocinaas ,,asiniis,, notraipiitas, lai rudens ieskanaas peec veeleesanaam atkal varetu visiem visu ko aizliegt, vienkaarsi aizgriezt skabekli, nelaut dziivot, straadaat, pelniit un attiistiities, bet tupeet maaajaas kaa cietuma kameraa, ssii afeera ir ieziimeejusi totalitaarisma idieologiju un ar demokraatiju tai nav nekaada sakara, tikai dumaa tauta turpina paklauties, ja mediki neizietu vienu dienu uz darbu vai policisti speeleetu sahhu pie Mildas parka un uzliktu ,,miiksto,, sisteema nevar visus atlaist, bet tikai uz paklausiigiem ,,mulkiisiem,, viss turaas....un naudu ko Bils iedeva PVO un korumpetajai VM un korumpetajam iestadem un ,,pseidoekspertiem,, kas zina labaak par mani pasu, ko es ediisu vai needeiisu, paldies taaalaak ar saviem ,,padomiem,, redzam daudz mirusos peec spriceem, varat murgot par savaam genociida poteem cik gribat, naves risks neatsver ieguvumus absoluuuti un noteikti stingrs NEE!!!

Atbildēt

Kustonim

24.08.2022. 20:48

Autors jau sevi nosaucis par kustoni. Iepējams arī analfabēts vai Krievu aģents. Tomēr būtu labi, ja LV būtu obligāta vidējā izglītība. Ja auors vairs nespēj apgūt dabaszinību vidusskolas kursu, tad viņš ir nevienam nevajadzīgs un traucējošs saibiedrības slogs, kas ģenerē izdevumus. "Junk people" murgus nevajadzētu publicēt. Un ceru, ka šis kretīns, kad saslims - pateiks ārstiem acīs to ko domā par smagu darbu un vairāk nekā 10 gadu studijām. Būtu jau labi ja tieši šādiem kadriem pietrūktu onkoloģijas nauda un viņi varētu tad veidot savu medicīnu, nevis čakarēt galvu un tērēt sabiedrības kopējos resursus.

Atbildēt

HT

24.08.2022. 19:36

»

fakts

Kadišs ir primitīvs demagogs...


Arī mediķi mira kā mušas. Ar un bez vakcinācijas. Tagad zinām, ka skuju taka aiznesa vājos un slimos. Pati kovidafēra ar lokdauniem un liedzot medicīnisko aprūpi ar politisko slepkavu Kariņa un Pavļuta, Viņķeles lēmumiem, radīja vairāk slepkavību nekā pats bioloģiskais ierocis. Kovidafēra bija ieplānota, lai sagrautu ekonomiku un slepkavotu lieko cilvēkkapitālu, valstij apzināti no tā atbrīvojoties ar Pasaules bankas stratēģiju.

Slepkavas Kariņš, Levits, Pavļuts un citi no PVO joprojām nav sodīti. Linču tiesā vai citādi.

Tukšā muldēšana Facebook burbuļos, Kadiš, nav cīņa.

Ja pēkšņi nomirtu Pavļuts, tā būtu cīņa. Vai Kariņš.. pelnīti būtu. Būtu labs cīņas iznākums. Slepkavām pienākas īstā alga.

Atbildēt

fakts

24.08.2022. 19:22

Kadišs ir primitīvs demagogs.
Padzirdējis pāris vajadzīgos mediķa vārdus uzreiz aizmirsa visus pārējos, pirms un pēc sekojošos un muldamais caurums līdz galam vaļā.
Tālāk tāda pat demagoģija, ka redz "“neatkarība” taču sākās bez parādiem", tas nekas, ka minimālā alga tad bija kādi 200 rubļi, jeb 1,4 eiro.

Atbildēt

Zanīte

24.08.2022. 19:17

Paldies autoram. Piekrītu visam.

Atbildēt

HT

24.08.2022. 19:01

Kadišam burbulī un burbuļos.

Saku paldies kovidam, jo izslimoju vismaz trīsreiz, biju slimnīcā ar 1/3 plaušu nespēju. Saku paldies, jo atbrīvojos no 5 liekiem kilogramiem un nostiprināju imunitāti. Nevakcinējos.

Kovidafēra bija plānota ar uzbrukumu cilvēcei ar bioloģisko ieroci. Vājie aizgāja pa skuju taku.

Svarīgi ir sekot slepkavu plāniem - slepkavu un ieroča izplatītāju nākošiem plāniem.

Švābe izdevis 2021. gadā jaunu grāmatu, to var nopirkt, internetā nevar izlasīt. Žīds pelna naudu. Grāmatas nosaukums ir “Ieinteresēto pušu kapitālisms”. Stakeholder capitalism. Tā pati Platforma inkluzīvajā kapitālismā.

Jaunā grāmata pieticīgi aicina ieinteresētajām pusēm sadarboties, arī ar korporācijām. Švābe vairs neaicina iznīcināt valstis, bet aicina tām sadarboties ar korporācijām.

Kovidafēras laikā valstis kļuva par Pasaules bankas parādniecēm, ieinteresēti sadarbojoties ar globālām finanšu korporācijām.

Arī žīds Levits pēc Davosas foruma apmeklējuma savai padomniecei intervijā sniedza publiskas atbildes, tautu nosaucot par pūli

Atbildēt

Eduards Lunis

24.08.2022. 19:00

---Labs sprungulis noziedzības riteņos
Bet vai nav jau laiks noštopēt to-
-negaidot ziemu un puteņus...
,,vēlēšanas,, ir jāizmanto ...?

Atbildēt

Un

24.08.2022. 18:36

Ķēde, kādēļ pluskains suns? Raksta autors pat ļoti pamatoti ir raksturojis situāciju gan kovida laikā, gan arī pašlaik. Nauda nosaka visu, atņem godaprātu. Tādēļ ir tik liels atbalsts Jaunajai Vienotībai un visiem tās satelītiem. Visiem klerkiem, arī dakterīšiem naudiņu vajag. Ko tur par godu un sirdsapziņu runāt?

Atbildēt

Secinājums

24.08.2022. 18:27

Sistēma sāk nozīmēt pirmos upurus.Tas nozīmē ka ziema būs katastrofāla.

Atbildēt

Ķēde

24.08.2022. 18:18

Rej arī pluskains suns,lai arī bieži pamatoti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ostu reforma ir lieliska, un nevis mēs, bet visi citi vainīgi, ka rezultāti ir katastrofāli

FotoPar Latvijas ostu reformu ir ticis runāts visā aizejošās Krišjāņa Kariņa valdības darbības laikā. Tomēr izrādās, tas ir bijis par īsu, lai politiķu aprindās būtu panākta izpratne par šīs reformas lietderību un mērķiem. Iespējams, tāpēc ne tikai no ietekmi ostu un tranzīta biznesā zaudējušiem kritiķiem, bet arī no jaunās valdības veidotāju vidus izskan pretrunīgi vai pat ļoti kritiski vērtējumi, tostarp par to, ka ostu reforma esot izgāzusies.
Lasīt visu...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

Ķemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras...

Foto

Mūsdienu feodālisms

Pie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem...

Foto

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

Indivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam...

Foto

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

Vakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu...

Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....