Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Paldies par drosmi!

Kaspars Zlidnis
21.08.2021.
Komentāri (33)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

neviens tevi neglābs

23.08.2021. 19:06

»

neviens jūs neglābs

Drīz atgriezīsieties pie krievu gadsimtos ierastā kanibālisma, kad būsiet noēduši pēdējos makaronus ar tehniskiem palmu taukiem


tavs iedzimtais kretīnisms nav ārstējams, tādu garīgos kropļus var tikai nopotēt ar žurku indi vai dihlofosu.

Atbildēt

Kzf

23.08.2021. 13:23

Paldies visiem kam ir drosme iestāties pret totalitārismu!

Atbildēt

ko nerādīs Kiseļ TV

23.08.2021. 11:03

»

Krievija izglabs latviju !

https://sputniknewslv.com/20210821/pasaule-draud-makaronu-trukums-visus-glabj-krievija-18096881.html


Провал импортозамещения:ну не летаю без УКРАИНСКИХ ДВИГАТЕЛЕЙ российские скреполёты Бе-200 и Ил-122В /youtube/

Atbildēt

neviens jūs neglābs

23.08.2021. 10:30

»

Krievija izglabs latviju !

https://sputniknewslv.com/20210821/pasaule-draud-makaronu-trukums-visus-glabj-krievija-18096881.html


Drīz atgriezīsieties pie krievu gadsimtos ierastā kanibālisma, kad būsiet noēduši pēdējos makaronus ar tehniskiem palmu taukiem.

Atbildēt

Es

23.08.2021. 07:36

»

Egoista radinieks

Kādu upuri tad demonstrē vakcinētais? Izņemot bailes, pamatotas, vai iedomātas, ir viņu upuris. Ja vakcinācija pasargā no saslimšanas, tad par ko šūmējas vakcīnu saņēmušie? Grib izlikties gudrāki savās, vai varnešu acīs? Ka vakcinēšanos iesaka, ļoti labi, taču tālāka runāšana ir lieka...


Ievērosim, ka šāda uzvedība ir iemācīta un iestudēta.

Iepriekš nevienas vakcīnas gadījumā, vismaz pārskatāmā vēsturē, vakcinētie un laimi + veselību ieguvušie nav redzēti baros klimstam pa publisko telpu un demonstrējam plecu, vakcinācijas apliecību u. tml. Tas vienmēr ir darīts savā labā. Vai nav darīts. Par savu laimi parasti skaļi neklaigā, bet to izbauda.

Kāpēc tad daži vakcinētie klaigā? Anonimitāte un stress veicina visatļautības sajūtu. Ja cilvēks jūt, ka paliks nesodīts, viņš var atļauties vairāk. Vismaz daļai cilkēku tā tas ir.

Otrs iemesls varētu būt tāds, ka mēģinot apvārdot citus, patiesbā cilvēks mēģina slāpēt paša bailes, neskaidrību vai nedrošību zemapziņā. Skalda to kovid-19 malku, kamēr pašam ir pietiekami, gan apzināti, gan zemapziņā.

Turklāt valsts pārvalde pati demonstrē liekulības paraugstundu, neveicot kardinālus soļus un neizmantojot ne pilītes pozitīvās propagandas vēža gadījumā. Gluži otrādi, daudz ko no tā atstāj ziedotāju labvēlībai. Tas ir ļoti spēcīgs kontrasts.

Atbildēt

Krievija izglabs latviju !

22.08.2021. 18:15

»

nuja

pilnmēness


https://sputniknewslv.com/20210821/pasaule-draud-makaronu-trukums-visus-glabj-krievija-18096881.html

Atbildēt

nuja

22.08.2021. 17:47

pilnmēness...

Atbildēt

Egoista radinieks

22.08.2021. 17:41

»

bonza

antivakseram būt nav drosme bet gan egoisms.šie nekad citu dēļ neupurēsies


Kādu upuri tad demonstrē vakcinētais? Izņemot bailes, pamatotas, vai iedomātas, ir viņu upuris. Ja vakcinācija pasargā no saslimšanas, tad par ko šūmējas vakcīnu saņēmušie? Grib izlikties gudrāki savās, vai varnešu acīs? Ka vakcinēšanos iesaka, ļoti labi, taču tālāka runāšana ir lieka.

Atbildēt

Nika

22.08.2021. 15:11

»

Es

To, ka, visticamāk, raksta karojoša lezbiete, tas ir skaidrs. Vai arī kāds pensionārs, kas izliekas par sievieti. Tad gadījums ir smagāks...


Uzmini nu! Es esmu gan vīrietis, gan sieviete, gan karojošā lezbiete. Viss vienā flakonā. Esmu arī tante un internetā tupu tapēc, lai satiktu interneta tupētaju "Es," jo viņs ir pieprasīts draugs, vīrs, tēvs un vectētiņš. Vienīgais, ka man nesanāk tik daudz tupēt internetā, kā "Es" ar viņa daudzajiem nikiem un sejām, bet vienādajiem tekstiem.

Atbildēt

Es

22.08.2021. 14:26

»

Nika (Ieva Brante, ebrejiete, cioniste, Rīgas domes deputāte, sinagogas apmeklētāja)

plānprātiņ, te vari komentēt, rakstot manas domas, savā vārdā, - pilnīgi vienalga kā, bet pateikšu godīgi - man ir pilnīgi pie manas apčurātās kājas tava plosīšanās. Tu tikai zobu plati nenorij netīšām taustiņus klabinot! Mani izprovocēt ir grūti. Un ne jau ar šādām metodēm - lētām, prastām un rupjām...


To, ka, visticamāk, raksta karojoša lezbiete, tas ir skaidrs. Vai arī kāds pensionārs, kas izliekas par sievieti. Tad gadījums ir smagāks.

Izprovocēt ir viegli, katrs Nikas tukšais ļurinājums ir tam apliecinājums, ka tantei (ja tā ir tante) ir ļoti tukša dzīve - nav viņa pieprasīta kā draudzene, sieva, māte vai vecmāmiņa. Tupēt internetā un tur atviegloties... nezinu nevienu vīrieti, kas sev blakus paciestu tādu bezjēdzīgu, nekam nederīgu sievieti. Bēdīgi.

Atbildēt

Nika (Ieva Brante, ebrejiete, cioniste, Rīgas domes deputāte, sinagogas apmeklētāja)

22.08.2021. 13:20

»

Es

Kaut ko citu palasa? Ko tieši? Kāpēc akcents uz "vakcinētie cilvēki" lasa? Pārējie nelasa? Jums šādas "pērles" birst ārā biežāk nekā teļam bioloģiski izmantojamais mēslojums...


plānprātiņ, te vari komentēt, rakstot manas domas, savā vārdā, - pilnīgi vienalga kā, bet pateikšu godīgi - man ir pilnīgi pie manas apčurātās kājas tava plosīšanās. Tu tikai zobu plati nenorij netīšām taustiņus klabinot! Mani izprovocēt ir grūti. Un ne jau ar šādām metodēm - lētām, prastām un rupjām.

Atbildēt

Es

22.08.2021. 10:42

»

Nika

Neatspoguļo? Nevajag caurām dienām lasīt antivakceru melu rakstus. Gan jūlijā, gan vēl augustā vairākos portālos tika atspoguļoti šie protesti. Varbūt vakcinētie cilvēki labprāt ko citu arī palasa, nevis katru dienu tikai par protestiem Francijā. Pedējās ziņas, ja kas, bija 8.augustā. Kāds brīnums, ...


Kaut ko citu palasa? Ko tieši? Kāpēc akcents uz "vakcinētie cilvēki" lasa? Pārējie nelasa? Jums šādas "pērles" birst ārā biežāk nekā teļam bioloģiski izmantojamais mēslojums.

Presē figurē tikai viena tēma, ar to sākas radio un TV pārraides. Un tas nav nejauši, protams. Iekopē trīs no šiem atspoguļojumiem kā attiecīgo rakstu virsrakstus.

Es nerunāju par jūliju, es runāju par to, kas notiek Francijā tagad, kad Makrons ir izsludinājis savu plānu. Un ne tikai Francijā. Piemēram, Austrālijā un Jaunzēlandē notiekošo ASV pilsoņi komentē ļoti vienkārši: tas ir uzskatāms piemērs, kas notiek ar brīvu tautu, kurai kādā brīdī atņem tiesības uz ieročiem, tāpēc mēs ASV nekad to nepieļausim.

Atbildēt

!!

22.08.2021. 10:41

viedi vārdi un vēl .....laiks gan dziednieks, gan slepkava noliks visu savās vietās

Atbildēt

Nika

22.08.2021. 10:36

»

Es

Latvijas prese ir pārvērtusies par pērkamu pakalpiņu


Neatspoguļo? Nevajag caurām dienām lasīt antivakceru melu rakstus. Gan jūlijā, gan vēl augustā vairākos portālos tika atspoguļoti šie protesti. Varbūt vakcinētie cilvēki labprāt ko citu arī palasa, nevis katru dienu tikai par protestiem Francijā. Pedējās ziņas, ja kas, bija 8.augustā. Kāds brīnums, ne?

Atbildēt

Tāds tām maukām darbs !

22.08.2021. 10:20

»

Nika

Tev steidzīgi vajadzētu psihiatra konsultāciju. Bez variantiem un pat nenododot urīnanalīzi


Transvestīta mauķele nika jau atkal klāt, ka tik izlaizīt kādu anālo varas atveri 😂👍

Atbildēt

Es

22.08.2021. 09:12

»

bonza

antivakseram būt nav drosme bet gan egoisms.šie nekad citu dēļ neupurēsies


Pirmkārt, runa pamatā ir tikai par konkrētās jaunās vakcīnas (vienas) neatzīšanu. Mēs visi esam bērnībā vakcinēti ar normālām un pārbaudītām vakcīnām, šeit runa ir par pavisam ko citu. Neputrojieties un neizplatiet sazvērestības teoriju.

Otrkārt, jūs, visticamāk, nespētu nodemonstrēt ne to, ka esat veicis revakcināciju pret tām pašām slimībām, pret kurām potēja bērnībā. Revakcinācija pēc gadiem 20, 30, 40 ir indicēta. Un tas pats ir sakāms arī par jūsu paradumiem gripas sezonā. Jūs esat bijis tieši tāds pats, kā visi citi - nevakcinēts, apkārt un uz darbu staigājošs.

Tagad jūs no citiem atšķiraties ar to, ka esat īsā laikā pārmācīts un iedresēts. Tikai viena lieta - neizliecieties, netēlojiet nez ko no sevis. Viltus svētulība izskatās pretīgi. :)

Atbildēt

Es

22.08.2021. 09:06

Latvijas prese ir pārvērtusies par pērkamu pakalpiņu.

Francijā (un ne tikai tur) katru sestdienu jau mēnesi daudzās pilsētās notiek protesti - ielu gājieni pret E. Makrona shēmu covid sakarā.

Mūsu presē par to ne vārda.

Atbildēt

...

22.08.2021. 08:21

»

bonza

antivakseram būt nav drosme bet gan egoisms.šie nekad citu dēļ neupurēsies


Pagaidām neviens vakcinētais nav spējis paskaidrot pret ko un ar ko viņš vakcinējas.

Atbildēt

22.08.2021. 08:01

»

bonza

antivakseram būt nav drosme bet gan egoisms.šie nekad citu dēļ neupurēsies


Pilnīgi piekrītu. Vienīgi vakcinēšanās entuziasti ir visīstākais pašuzupurēšanās piemērs. Viņi atdod savas un savu bērnu dzīvības, lai pasaule kļūtu brīvāka no cilvēkiem un atlikušie varētu baudīt nepiesārņotu dabu, tīrus ūdeņus un no izplūdes gāzēm brīvas debesis. Kādreiz visiem vakcinētajiem par to noteikti uzcels pieminekli.

Atbildēt

bonza

22.08.2021. 07:25

antivakseram būt nav drosme bet gan egoisms.šie nekad citu dēļ neupurēsies.

Atbildēt

Žulis

22.08.2021. 07:00

Ja žurkas iedzen stūrī, tās drosmīgi uzbrūk saviem vajātājiem, neskatoties uz vajātāju pārspēku. Ja cilvēkus iedzen stūrī, tad viņi sāk savā starpā strīdēties par to, vai tas vispār ir stūris, kur mēs esam iedzīti? Vai tiešām mūs šeit kāds ir iedzinis ar varu, bet varbūt mēs paši šeit esam ienākuši? Varbūt atrašanās stūrī šobrīd pilnībā atbilst mūsu interesēm? Un vai tad tie mūsu stūrī dzinēji vispār ir mums kādi ienaidnieki? Varbūt viņi ir mūsu draugi, kas mūs stūrī iedzinuši aiz rūpēm par mūsu veselību, labsajūtu, labklājību, gaišo nākotni?

Atbildēt

vietējais

22.08.2021. 06:33

»

Nika

Tev steidzīgi vajadzētu psihiatra konsultāciju. Bez variantiem un pat nenododot urīnanalīzi


Ja tev prātā tikai urīns, tad tas iespējams tev ir arī smadzenēs.

Atbildēt

ESMAIJA

21.08.2021. 23:26

Tikai drosmīga sirds nokāps līdz pašām elles liesmām
un atgriezīsies dzīvs ar izglābtām tautas dziesmām.

Atbildēt

Haralds Kalns

21.08.2021. 22:40

PALDIES KASPAR ZLIDNI! Neklausoties jēzupos EJAM UZ GAISMU! Demokrātijai un brīvībai nav robežu!

Atbildēt

domājiet

21.08.2021. 22:32

»

Kas zin

varbūt tieši otrādi


varbūt džekam urīns galvā saskrējis?

Atbildēt

Jēzups

21.08.2021. 21:28

Kā daži atceras no vēstures,verdzības, dzimtbūšanas un citos tml laikos bagātie neļāva nabadzīgos mācīt, jo dumjam un neizglītotam cilvēkam var visu iestāstīt. Arī mūsdienās, lai ka negribētos atzīt, izglītības līmenis ir krietni zemāks nekā padomju laikos, jo skolās vairs nemāca domāt, netrenē smadzenes (un ķermeņus arī, bet tas ir mazāk svarīgi). Arī tai piketā- intervēja LTV vienu sievieti- viņai prasa, kāpēc viņa te ir - nu kā, viņa esot pret obligāto vakcināciju. Viņai tālāk prasa- bet kāpēc viņai tas ir svarīgi, kāpēc konkrēti viņa ir te-... blisina acis... tad žurnālists "palīdz" - nu varbūt jūs esat tās profesijas pārstāve, kurai tas varētu draudēt? blisina acis (cilvēks nespēj izprast elementāru jautājumu), tad žurnālists prasa- nu kur jūs strādājat? par pārdevēju... tālāk sāk tante kaut ko domāt- nu mums varbūt arī būs.... nu nezinu... Vārdu sakot, rezumējums tāds- vāji izglītota tante atnākusi pabaurot par vienalga ko. Tāpat Zlidnis- nevienam nezināms ...? muziķis, pagājušajā gadā, redz, esot sācis meditēt un ko tur aiz gara covid laika. Tagad viņš jūtas briesmģi gudrs pravietis un runā par brīvību. Par brīvību no kā???Brīvība nemēdz būt PPRET kaut ko, brīvība ir no KĀ? Jūtas tik drosmīgs, veselīgs un gudrs, lai brauc uz Baltkrieviju, cīnīties pret Lukašenko. Tas pats ar Gobzemu- sūtam viņu kā humāno palīdzību Baltkrievijai, lai novirza savus spēkus patiesi lietderīgā gultnē. Mums te glupu ļautiņu demonstrācijas nevajag, bet Baltkrievijā gan noderētu.

Atbildēt

par

21.08.2021. 20:17

patiesību? nu gan māķ muldēt puķinieši

Atbildēt

Andris

21.08.2021. 20:16

Loti labi Nika ,ka jūs tā tieši rakstat, neslēpjot savu identitāti. Rosināšu opozīcijas deputātus izvērtēt jūsu izteikumus, un vērsties tiesiskajās institūcijās ,lai izvērtē jūsu patieso personību (iespējams esat FSB aģente), jo padomju savienībā bija ierasta prakse cīnīties ar disidentiem ievietojot tos psihiatriskajās slimnīcās.

Atbildēt

Kaulainā ar izkapti

21.08.2021. 20:13

Vismaz redzējām, ka aktīvo muļķu nemaz tik daudz nav.

Atbildēt

Nika

21.08.2021. 19:38

Tev steidzīgi vajadzētu psihiatra konsultāciju. Bez variantiem un pat nenododot urīnanalīzi

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...