Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ne tikai

13.12.2020. 19:05

»

naivajiem

Covid ir ideāls piesegs tiem, kas nolēmuši pilnībā iznīcināt valsti. Bija viens bārdains čekists 90tajos, kas iznīcināja vairāk kā 100 gadus veco Latvias industriālo vēsturi, iedzenot tautu bada maizē, kas beidzās ar bārdainā aicinājumu katram mājās uztaisīt krāsniņu... Tā soli pa soli, gadu pēc gada...


Ja uzmanīgi sekojat līdzi notiekošajam te un Lietuvā, Igaunijā, citās valstīs, tad noteikti ievērosiet, ka Covid ir īsta medusmaize 4.maija režīma necilvēcīgajai visatļautībai arī pret iedzīvotājiem. Paskatieties paši - Lietuvā gan pavasarī bija, gan tagad ir noteikta valsts mēroga karantīna, un nesen viņi tikai izteica tādu domu, ka iespējams, būtu jāievieš ārkārtas stāvokli. Citās Eiropas valstīs ir valsts mēroga karantīna un komandantstunda, un arī, cik dzirdēts, nav ārkārtas stāvokļa. Bet kas notiek te? Nekādas valsts mēroga karantīnas te pavasarī NEBIJA un tagad NAV, bet 4.maija režīms jau otro reizi ar viltu izmanto likumu Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli, izsludinot ārkārtējo situāciju un faktiski legalizējot valsts iestāžu bezdarbību, visatļautību, un pret cilvēkiem izmantojot to, ka tai likumā ir noteikts - ja jums kaut kas nepatīk, kā valsts iestādes ar jums izrīkojas ārkārtas situācijas laikā, ejiet uz tiesu! Bet cik procenti iedzīvotāju to spēj? Ideāli apstākļi 4.maija režīma totālai noziedzībai! Tas automātiski asociējas ar vikipēdijā lasāmo par sadista Pētera I valdīšanas laiku, kurš viss sastāvēja no neskaitāmiem ārkārtas stāvokļiem, un pārvaldes iestādes tikai imitēja savu darbību, bija totāls haoss un beztiesiskums.

Atbildēt

Arī LV būs divi standarti vakcinācijai

13.12.2020. 18:39

»

prastais

Ej tu ar savu Ru na.uij


jo Covid-19 afēra ir arī valsts afēra. vO prasa vakcinēt 60-80 procentus iedzīvotāju. Valdošiem ierēdņiem neprasot vakcināciju, aizbildinoties, ka viņi ir jau pārslimojuši. Un esot dabīgā imunitāte.

Pārējos, kā teica B. Geits, ar vakcīnu jāsterilizē.

Atbildēt

babeles vaimanas apnikušās

13.12.2020. 18:06

Tik radoša būtne,ka paziņās,draugos nav neviena garlaicīgā nodokļu zinātāja.Nu tad samaksā,būsi gudrāka,var būt.

Atbildēt

akurāt

13.12.2020. 15:51

»

aha

un ainākamā būs nākamā gada pavasarī, kad tie paši jebanāti brēks par slikto valdību, kas nenodrošina vakcīnas visiem


Tā droši vien būs. Sākumā viņi brēca, ka kornvīrusa vispār nav, ka tas izdomāts.

Atbildēt

Covid-19 vakcinācijas divi standarti

13.12.2020. 15:07

Covid-19 vakcinācijas divi standarti Krievijā. Dmitrijs Peskovs, Kremļa preses sekretārs, šodien paziņoja, ka valsts ierēdņiem nebūs prasība vakcinēties pret Covid-19. Masveida vakcināciju Krievijā nolemts sākt 2021. gada janvārī, februārī.https://youtu.be/3V8y1Fpl_Os

Atbildēt

Par paranoju runā tie,

13.12.2020. 14:48

»

!

Raksts tak ir par paranojas iespaidā radītatajām problēmām


kuriem tā ir. Normāli cilvēki nespriedelē par medicīnu, bet realitāti izdzīvošanā.

Atbildēt

Tieši tā! Covid19 ir “vieglais bioloģiskais ierocis ar konkrētu nosaukumu”,

13.12.2020. 14:45

»

Lasītājs

Bet šitāds vīrus Latvijā ir jau gadus sešus! Kāpēc iepriekš nevajadzēja valkāt maskas? Kas vispār notiek valstī? Baiba Rozentāle tv 24. sacīja, ka tas neesot tas, bet pazīmes ar covid 19 ir vienādas! Kā to sapras? Ir bet nav...


lai identificētu “pandēmijas draudu tēlu”.

“Pandēmijas draudu” patiesie mērķi ir ar teroru iznīcināt valstis, ko var izdarīt tikai ar haosu. Lai radītu haosu, jāievieš valsts terors ar karantizāciju, maskām, uzņēmumu slēgšanu, vienlaikus “humāni” palielinot valsts un privātpersonu parādus un kredītu maksātnespēju.

LV valsts, iespējams, ka arī ar Tautas sapulces 12.12.2020. organizāciju un kontroli, jau laikus identificē personas, kuras varētu teroristiski pretdarboties valsts teroram, jo neidentificētās ir visbīstamākās.

Tomēr mērķis - kontrolēts pretterors valsts teroram nav izslēgts! Jo valsts ir jāsagrauj. Tās īpašumi jāatsavina, privātīpašumi jāatsavina un jāveido vai niu Vācijas Federālā valsts ES vietā, vai kaut kas tamlīdzīgs, lai beidzot Eiropas valstis pakļautu ar Transatlantisko tirdzniecības līgumu, kas neizdevās pirms Covid-19 izplatīšanas.

Atbildēt

!

13.12.2020. 14:25

»

lusija

Vienalga,par ko raksts,komentāri mutuļo par vienu un to pašu.Vai autori dropo provokatori


Raksts tak ir par paranojas iespaidā radītatajām problēmām!

Atbildēt

lusija

13.12.2020. 14:19

Vienalga,par ko raksts,komentāri mutuļo par vienu un to pašu.Vai autori dropo provokatori?

Atbildēt

Lasītājs

13.12.2020. 14:10

»

Ģirģens ir prasts algotnis, marionete, viesstrādnieku E. Levita un K. Kariņa rokaspuisis, kurš lavierē starp tautu un varu

Bet tulīt viņa un VDD “izprotošā situāciju maska” kritīs, jo E. Levits un K. Kariņš alkst “asiņu terora” - pēc 12..12. 2020. Tautas sapulces būs simtiem IT algoritmu radītu administratīvo pārkāpumu protokolu, kurus nevarēs apstrīdēt, tas būs jauns valsts terirs, 1905. gada tipa melnās sotņas terors, ...


Bet šitāds vīrus Latvijā ir jau gadus sešus! Kāpēc iepriekš nevajadzēja valkāt maskas? Kas vispār notiek valstī? Baiba Rozentāle tv 24. sacīja, ka tas neesot tas, bet pazīmes ar covid 19 ir vienādas! Kā to sapras? Ir bet nav?!
Nav jau arī tk lipīgs, kā šie melš. Es izslimoju, citiem trim ģimenē, ja arī bija tad ļoti vieglā formā. Kaimiņos, viens no septiņiem slimoja, pārējiem nekas. Otros kaimiņos, vīrs izslimoja, sieva nē.
Kāpēc nav bezmaksas testēšana uz anti vielām? Var būt mums jau lielākajam vairumam ir imunitāte pret covid 19? Un muļķoties ar visādiem aizliegumiem nav vajadzības? Ar ko viņi tur tajās ministrijās domā? Kas šiem liek izplatīt paranoju?

Atbildēt

Pilnīgi murgi ir Jūsu teksts

13.12.2020. 14:08

»

bezcerība

sašutušais ir tipisks melu propogandas produkts. Būtu žēl, ja vien tādu nebūtu tik daudz. Bet visiem pārējiem kaila atziņa - subjekts runā visu sev līdzīgo vārdā, viņam vajadzīgs ienaidnieka tēls un asinis - jo nevar nepamanīt ka Ģirģens ir vienīgais, kura runā ir sajūtama arī cita informatīvā resursa...


“ Ģirģens ir vienīgais, kura runā ir sajūtama arī cita informatīvā resursa klātbūtne, ka lietas nav vienozīmīgas kā to zombē propoganda un ka neiejaukšanās ir vienīgais, ko vara klusējot var darīt sašutušo cilvēku labā. ”

Valsts terors vairs nav apturams, jo ar to tiek veidots pretterors, ko vara labi apzinās. Ja S. Ģirģens vēl jūtas kā “nozieguma jaunava”, tad tas ir pagaidām, jo vara, terors un noziegums liberālisma un valsts finanšu korporācijas apstākļos ir nešķiramas lietas.

Drīz nāks melnā sotņa ar anonīmo IT algoritmu administatīvo pārkāpumu protokoliem, ko nevarēs apstrīdēt. Un valsts spēku terors radīs tautas pretspēka teroru, jo Pasaules Bankas stratēģija ir iznīcināt valsti.

Atkāpties S. Ģirģens vēl var no amata. Arī I. Viņķele. Bet algotņi E. Levits un K. Kariņš nevar, tāpēc viņi pret tautu ar visīstāko teroru vērsīs S. Ģirģena un I. Viņķeles- Šlakas darbības.

Atbildēt

Ģirģens ir prasts algotnis, marionete, viesstrādnieku E. Levita un K. Kariņa rokaspuisis, kurš lavierē starp tautu un varu

13.12.2020. 13:49

»

Atlaist Ģirģenu, valsts līdzekļu izškērdētāju!

Iekšlietu ministrs ir nekavējoties jāatlaiž, jo instruē polcistus pieļaut noziegumus, lai "neeskalētu situāciju". Ja liels bars sitīs kādu nost, lai neeskalētu situāciju Ģirģens arī veiks "instruktāžu" neiejaukties? Masku nevalkātāji krastmalā pēc būtības veica līdzīgu noziegumu, jo viņu rīcības iespaidā...


Bet tulīt viņa un VDD “izprotošā situāciju maska” kritīs, jo E. Levits un K. Kariņš alkst “asiņu terora” - pēc 12..12. 2020. Tautas sapulces būs simtiem IT algoritmu radītu administratīvo pārkāpumu protokolu, kurus nevarēs apstrīdēt, tas būs jauns valsts terirs, 1905. gada tipa melnās sotņas terors, kas daudziem atvērs acis un neliks vairs aicināt “apskaut policistus” un dabiskā veidā radīs VDD neprognozējamu pretteroru, kāds tas ir Vācijā, Francijā, Itālijā u.c.

Policistiem pie novērošanas kamerām, uz ielas ir jānēsā maskas, tas ir vienīgais masku attaisnojums, lai tauta nevar nofilmēt viņu sejas amata noziegumu laikā pierādījumu nostiprināšanai. Drīz steki dancos! Lai nostiprinātu policistu pārliecību.

Vakar Panorāma TV izplatīja melu propagandu, ka maskas neaiztur skābekli. Protams, sausa un tikko uzvilkta neaizturēs, bet mitrajā laikā lietojot aiztur par 25 procentiem.

Atbildēt

bezcerība

13.12.2020. 13:25

»

Atlaist Ģirģenu, valsts līdzekļu izškērdētāju!

Iekšlietu ministrs ir nekavējoties jāatlaiž, jo instruē polcistus pieļaut noziegumus, lai "neeskalētu situāciju". Ja liels bars sitīs kādu nost, lai neeskalētu situāciju Ģirģens arī veiks "instruktāžu" neiejaukties? Masku nevalkātāji krastmalā pēc būtības veica līdzīgu noziegumu, jo viņu rīcības iespaidā...


sašutušais ir tipisks melu propogandas produkts. Būtu žēl, ja vien tādu nebūtu tik daudz. Bet visiem pārējiem kaila atziņa - subjekts runā visu sev līdzīgo vārdā, viņam vajadzīgs ienaidnieka tēls un asinis - jo nevar nepamanīt ka Ģirģens ir vienīgais, kura runā ir sajūtama arī cita informatīvā resursa klātbūtne, ka lietas nav vienozīmīgas kā to zombē propoganda un ka neiejaukšanās ir vienīgais, ko vara klusējot var darīt sašutušo cilvēku labā. Kaut arī nav nekāds tikums aurot kopā vilku barā, tomēr tas ir vairāk kā nekas.
Man būtu radikālāks ierosinājums - izveidot brīvprātīgās koncentrācijas nometnes kovidopātiem ar atsevišķu baraku ierēdņiem un kovidekspertiem - tur tie varēs staigāt uzpurņos un vienvietīgās kamerās skatīties TV, veidot savas pārraides, baidīt viens otru utt. laime pilnībā. Pārējie varētu šīs nometnes labprātīgi uzturēt - tas noteikti būs daudz lētāk un efektīvāk kā atrasties šādā koncentrācijas nometnē visiem kopā.

Atbildēt

jautaajums

13.12.2020. 13:14

»

Nenaivajam

Godmaņa laikā neplosījās vīruss un cilvēki nemira no nekontrolētas vīrusa izplatīšanās. Jā, Godmanis un Latvijas ceļš noziedzīgi izmantoja varu, izlaupīja Latviju un sagrāva tās ekonomiku, nelikumīgi piesavinājās lielāko daļu tautas īpašuma. Par to tos, kas to organizēja, vēl sodīs ar nāves sodu...


Vai tad Godmaņa laikā gripas vīrusi un pneimonija izplatījās kontrolēti,vai cilvēki nemira no gripas komplikācijām?
Viss bija tāpat,tikai nebija masveidīga testēsana ar viltus testiem,nebija ciparu pandēmijas.

Atbildēt

Ko melo, cionist, ka sodīs ar nāves sodu?

13.12.2020. 12:29

»

Nenaivajam

Godmaņa laikā neplosījās vīruss un cilvēki nemira no nekontrolētas vīrusa izplatīšanās. Jā, Godmanis un Latvijas ceļš noziedzīgi izmantoja varu, izlaupīja Latviju un sagrāva tās ekonomiku, nelikumīgi piesavinājās lielāko daļu tautas īpašuma. Par to tos, kas to organizēja, vēl sodīs ar nāves sodu...


Vīruss Covid-19 ir kā Godmaņa velns, kas pēkšņi izlēcis cionistu ebrejiem no tabakdozes.

Tie paši cionistu ebreji izlaupīja visu iekaroto PSRS teritoriju. Arī Latviju. Izvairījās vien tie, kuri ātri izprata komunistu, čekistu, cionistu banku politiku un neiekrita banku parādos. Bet tagad jau ir cita situācija - plāno Pasaules Bankas stratēģijā 2020. -2025. atsavināt visus valsts un privāto personu īpašumus. Nevienam pat mats nav nokritis no galvas par šiem noziegumiem, kuri turpinās. Un tādi cionistu kalpi kā tu, turpina melot.

Atbildēt

Masku galvenais mērķis ir maskēt policistu sejas, lai tauta nevar atpazīt un ietekmēt savus sabiedrības locekļus, kuri dzīvo tās vidū, jo policisti - valsts un pašvaldību ir valsts terorisma pirmajā uzbrukuma līnijā tautai.

13.12.2020. 12:16

»

Tagad kārta māksliniekiem un kultūrai, kā arī tūrisma un restorānu industrijai.

Mērķis ir atsavināt visus īpašumus privātpersonām un valstij, jo kredītus nevarēs atmaksāt. Ne valsts, ne privātpersonas. 4. maija valsts finanšu krporācija ir pilnīgi atkarīga no Pasaules Bankas, PVO lēmumiem, ar vakcinācijas prasību valsti novedot terora stāvoklī pret iedzīvotājiem, kuri būs spiesti...


Francijā joprojām dienu un nakti nenorimst ielu protesti, pret valdības izdoto likumu, kas aizliedz filmēt un fotografēt policistu sejas.

Šis aizliegums medijiem un tiesai apgrūtina darbu izvērtēt policistu noziegumus, pildot amata pienākumus.

Atbildēt

Nenaivajam

13.12.2020. 12:03

Godmaņa laikā neplosījās vīruss un cilvēki nemira no nekontrolētas vīrusa izplatīšanās. Jā, Godmanis un Latvijas ceļš noziedzīgi izmantoja varu, izlaupīja Latviju un sagrāva tās ekonomiku, nelikumīgi piesavinājās lielāko daļu tautas īpašuma. Par to tos, kas to organizēja, vēl sodīs ar nāves sodu.
Bet tagad ir vīruss , nevis Godmanis. Tāpēc Nenaivajam jāiesaka neizplatīt demagoģiju un apzināti nemelot un nepropagandēt prettiesiskas rības motīvus. Nenaivais ne ar ko neatškiras no Godmaņa - uz abu kakla ir reālas cilvēku nāves, abi ir slepkavas, nevis demokrātijas aizstāvji.

Atbildēt

Tagad kārta māksliniekiem un kultūrai, kā arī tūrisma un restorānu industrijai.

13.12.2020. 11:58

»

naivajiem

Covid ir ideāls piesegs tiem, kas nolēmuši pilnībā iznīcināt valsti. Bija viens bārdains čekists 90tajos, kas iznīcināja vairāk kā 100 gadus veco Latvias industriālo vēsturi, iedzenot tautu bada maizē, kas beidzās ar bārdainā aicinājumu katram mājās uztaisīt krāsniņu... Tā soli pa soli, gadu pēc gada...


Mērķis ir atsavināt visus īpašumus privātpersonām un valstij, jo kredītus nevarēs atmaksāt. Ne valsts, ne privātpersonas. 4. maija valsts finanšu krporācija ir pilnīgi atkarīga no Pasaules Bankas, PVO lēmumiem, ar vakcinācijas prasību valsti novedot terora stāvoklī pret iedzīvotājiem, kuri būs spiesti pretoties ar vēl lielāku pretteroru, kā jau tas ir Vācijā, Austrijā, Francijā, Itālijā. Terora un pretterora mērķis ir radīt haosu, iznīcinot valsti. Lai iznīcinātu valsti ar teroru, iedzīvotāji tiek izsekoti 5G internettīklos un mobilo sakaru tīklos, lai ir viegli identificējami un sodāmi par pretošanos valsts teroram - policistus apgādājot ar bodykamerām - ķermeņu kamerām. Masku galvenais mērķis ir maskēt policistu sejas, lai tauta nevar atpazīt un ietekmēt savus sabiedrības locekļus, kuri dzīvo tās vidū, jo policisti - valsts un pašvaldību ir valsts terorisma pirmajā uzbrukuma līnijā tautai.

Vēlāk, atsavinot visus īpašumus, plāno ieviest sociālos reitingus - sociālās pakļaušanās reitingus valsts teroram un kontrolei.

Ja tas tā nebūtu un Covid-19 izplatība tiešām tiktu uzskatīta
par pandēmiju, Covid-19 ir vieglais bioloģiskais ierocis, tad bankas un juristi, tiesas atzītu, ka pandēmija ir “nepārvarama vara” saistību tiesībās kredītlīgumos. Un līgumi tiktu pārskatīti. Tomēr nekas tāds nenotiek! Un tas nozīmē vienu - Covid-19 un viss, kas ap to notiek, ir afēra, kuras mērķis faktiski ir samazināt planētas iedzīvotāju skaitu uz mirušo un nedzimušo rēķina.

Kad mežs deg, dzīvnieki bēg un neuzbrūk cits citam. Bet cilvēki apvienojas pret ienaidnieku, lai izdzīvotu.

Atbildēt

naivajiem

13.12.2020. 11:37

Covid ir ideāls piesegs tiem, kas nolēmuši pilnībā iznīcināt valsti. Bija viens bārdains čekists 90tajos, kas iznīcināja vairāk kā 100 gadus veco Latvias industriālo vēsturi, iedzenot tautu bada maizē, kas beidzās ar bārdainā aicinājumu katram mājās uztaisīt krāsniņu... Tā soli pa soli, gadu pēc gada tika amputētā kāda vitāli svarīga Latvijas tautsaimniecibas nozare. Pāri jau praktiski nav palicis nekas. Tagad kārta māksliniekiem un kultūrai, kā arī tūrisma un restorānu industrijai. Ir taču pilnīgi skaidrs, ka bez jebkādiem lidzekļiem izdzīvot nav iespējam. Valdība aptur visus biznesus, bet nodokļu maksu taču neatceļ? Vai kāds ir uzdevis jautājumu, kas notiek ar tiem infrastruktūras objektiem, kur uzņēmēji aizņēmušies naudu un investējuši restorānu interjeros, viesnīcās? Kad jūs beidzot sapratīšiet ka šī nav mūsu valsts? Zeme jā, bet vai tās pārvaldnieki patiesībā nav ārvalstu ielikteņi, kas realizē pilnīgi citus plānus? PS. Paskatieties kādā ātrumā tiek iznicināta viena no lielākajām vērtībām Latvijas meži!

Atbildēt

Tas

13.12.2020. 11:29

»

huks

Vispār Rīgā un Daugavpilī daudz kovididiotu un daudz krievu. Kaut kāda saistība slimībai ir ar krieviem. Krievi nāk un pārnēsā kovidu


Ka krievvalodīgos Latvijas ziņas nesasniedz. Tas, ka melo par cilvēku skaitu protestos, portāli paliek par valdīvas propagandas / fake ziņu ruporiem.
Tas rada pretestību

Atbildēt

Tu vairs nespēsi pat pabrēkt,

13.12.2020. 11:27

»

aha

un ainākamā būs nākamā gada pavasarī, kad tie paši jebanāti brēks par slikto valdību, kas nenodrošina vakcīnas visiem


kad vakcinēšana izpostīs tavu un sabiedrības veselību, liedzot dabisko imunitāti ar vakcināciju, sakropļojot un sterilizējot tevi uz mūžu. Bet daktere Mengele - Ilze Viņķele- Šlaka, to vēlāk redzot, dzīvi beigs psihiatriskajā klīnikā.

Atbildēt

nu tad

13.12.2020. 10:50

»

lauķis

Nu neviens cilvēks nav vienkāršs,bet tie,kurus jūs saucat par kultūristiem,ir vienkārši kosmosa atkritumi


Ja jau ir pierādīts, yad tev nebūs grūtības ielikt saiti uz to zinātnisko pētījumu, kas pierādot, ka masku efektivitāte vīrusu aizturēšanā ir 0,3%. Vai uzskatīsim, ka tu esi trollis un melis!

Atbildēt

lauķis

13.12.2020. 10:27

»

pensija 100€

Mēs,vienkāršie cilvēki, vienmēr tikām pazemoti, bet jūs, "kultūrist" vienmēr slavināti


Nu neviens cilvēks nav vienkāršs,bet tie,kurus jūs saucat par kultūristiem,ir vienkārši kosmosa atkritumi.
Par maskām.Ir pierādīts ka to efektivitāte vīrusu aizturēšanā ir 0,3%,toties masku nēsāšana rada milzīgas veselības problēmas.

Atbildēt

ha-ha

13.12.2020. 10:15

Ja pat skolotāji publiski lepojās ar savu analfabētismu un nomaksātos sociālos nodokļus pensijai un slimības lapām neuzskata par ienākumiem un nezina ar kādiem ienākumiem ir jāizdzīvo lielai tautas daļai,tad paliek mazliet baisi.

Atbildēt

pensija 100€

13.12.2020. 09:40

»

Kirhenšteina pilsoņi

Jūtam līdzi grūtībās, jūsu tauta pirms tam veselus 50 gadus bija pieradusi dzīvot kā uzvarētāji un visus pārējos bradāt ar saviem ķerzavikiem


Mēs,vienkāršie cilvēki, vienmēr tikām pazemoti, bet jūs, "kultūrist" vienmēr slavināti.

Atbildēt

pensija 100€

13.12.2020. 09:36

»

Viesstrādnieki - globālās finanšu korporokrātijas algotņi E. Levits un K. Kariņš aicināti neieradās Brīvības alianses rīkotā Tautas sapulcē vakar

Nākošā Brīvības alianses rīkotā Tautas sapulce būs 20.12.2020. Brīvības alianses dibinājums ir starptautisks. Tajā jau ir divdesmit valstu pārstāvji, kuri pretojas globalizācijas procesiem un valstu teroram pret saviem iedzīvotājiem. Fedšerai Marinai darba zaudējuma rezultātā “par patiesības paušanu...


Nemuldi. Tieši jūs gribiet, lai pensionāri ātrak nomirst, tāpēc aiciniet nevalkāt maskas. Starptautiskais sātanisms. Bagāti uzņēmēji negrib maksāt nodokļus par saviem darbiniekiem, bet paši sev uztaisīs lielas pensijas. Un kur vēl starptautiskais narkobizness, kam tagad plāni klājas, kad klubiņi ciet. Un "kultūristi" arī vairs nedabū naudu no atmazgātājiem. Vai par to ir stāsts?

Atbildēt

motorhead 1916

13.12.2020. 09:22

»

Inga

Ir par daudz! Lai iet strādāt uz LIDL vai būvniecibā


Bet kaapeec visiem liekas, ka buuvnieciibaa var straadaat jebkursh? Un tad briinaas, ka sagaazhas lielveikali un pilis nodeg....

Atbildēt

millers

13.12.2020. 09:21

uzlieku kluci visiem punteliem,rerim,vinkulei,ļevitim,un,kā viņus tur vēl sauc ,visus sūdus jau nevar atcerēies ,no sirds novēlu ātrāk satikties ar savu radītāju un vairs nedzirdēt neko un nekur

Atbildēt

Viesstrādnieki - globālās finanšu korporokrātijas algotņi E. Levits un K. Kariņš aicināti neieradās Brīvības alianses rīkotā Tautas sapulcē vakar

13.12.2020. 07:26

»

Varas izraisītā terora preterrors

nebūs pastaiga parkā, nebūs piedošanas un mīlestības pret latviešu tēvzemes ienaidniekiem. Latviešu pienākums ir iznīcināt, nevis barot, savus ienaidniekus - viesstrādniekus, kuri neatnāca Tautas sapulcē. Valsts terors ar administratīvajiem sodiem pret tiem, kas atnāca uz Tautas sapulci, izraisīs neagriezeniskas...


Nākošā Brīvības alianses rīkotā Tautas sapulce būs 20.12.2020. Brīvības alianses dibinājums ir starptautisks. Tajā jau ir divdesmit valstu pārstāvji, kuri pretojas globalizācijas procesiem un valstu teroram pret saviem iedzīvotājiem. Fedšerai Marinai darba zaudējuma rezultātā “par patiesības paušanu” pienāksies finansiāls atbalsts. Iedzīvotājiem ir jāapvienojas pret valsts teroru, kura mērķis ir noziegumi pret cilvēcību.

Obligātās vakcinācijas risku grupas ir tie, kuri var palikt dzīvi, izbēgot no vakcinācijas

Mediķi, pirmkārt, jo attāli izprot riskus savai veselībai un var imitēt vakcināciju ar iekšējo korupciju un pazīšanos. Uzreiz tiks izplatīta informācija sabiedrības maldināšanai - ja jau mediķi aktīvi vakcinējas - plāno ziņot mediji, tad tautai ar jāsteidzas! Kaut kur taču par valsts budžeta naudu saražotās vakcīnas būs “jānogrūž”!

Pensionāri pēc 65. Viņi ir riska grupā, jāvakcinē ar steigu, jo ir nepanesams slogs valsts budžetam un Pasaules Bankas Covid-19 stratēģijā un viņiem ir stipra imunitātie, ja jau tik ilgi nodzīvojuši! Redzēsim, kā latvieši paši iznīcinās latviešus pēc PB un PVO norādēm.

Policistus vakcinēs ar pavēli.

Pedagogus pēc psiholoģiskas apstrādes. Pēc iebiedēšanas, ko viņi labi saprot, terorizējot skolasbērnus ik dienu!

Levits un Kariņš vēl cer, ka NATO armiju nevajadzēs iebaidīšanai izvest Latvijas ielās, kamēr nebūs vakcinēti policisti.

Krimināllikumu vēl vētīs, bet grozījumu mērķi saglabās - tos, kuri atteiksies no vakcinācijas, iebaidīs, ka atteikšanās ir “terorisms pret visas sabiedrības veselību”- kā sodāma darbība un “kā aicinājums neierobežot Covid-19 izplatību”.

Noskatieties arī video, kurā Liepājas mērs uzspļauj Tiesībsarga skaidrojumiem par filmēšanu pašvaldības (patvaldības) telpās.

https://youtu.be/m97NNqIfliM

Atbildēt

Varas izraisītā terora preterrors

13.12.2020. 07:05

»

Visa sistēma ir pret cilvēka labklājību

Tā ir mirusi! Un nāvējoša. Bet vara vēl turas uz terora pamata


nebūs pastaiga parkā, nebūs piedošanas un mīlestības pret latviešu tēvzemes ienaidniekiem. Latviešu pienākums ir iznīcināt, nevis barot, savus ienaidniekus - viesstrādniekus, kuri neatnāca Tautas sapulcē. Valsts terors ar administratīvajiem sodiem pret tiem, kas atnāca uz Tautas sapulci, izraisīs neagriezeniskas sekas latviešu tautas apziņā. VDD ar savu kontroli tiks paralizēti un sekas būs neparedzamas. Dievs ir arī plēsīgs lauva!

Atbildēt

Polīna

13.12.2020. 01:44

Raksteļa autore izrāda pilnīgu neizpratni par LV nodokļu sistēmu, tad, kad viņai tas ir izdevīgi. Teksta beigās jau parādās termins "pirms nodokļu nomaksas". Tātad, tad, kad ir izdevīgi, tad tomēr atšķir bruto un neto darba samaksu.

Atbildēt

Pats sevi atklāji

12.12.2020. 23:55

»

patiesība

Nodokļus maksā tikai tie, kuri strādā valsts un pašvaldību iestādēs. Visi pārējie algu saņem aploksnēs un nodokļus nemaksā! Un, ja brauc ar Bugatti, tad 100 punkti strādā privātā uzņēmumā vai esi mikronodokļa maksātājs


A nu ka pastāsti, kādas iespējas ir nemaksāt nodokļus nomenklaturščikiem, kuri algu saņem no nodokļos iekasētā. Tātad no īpašuma nodokļiem, akcīzes nodokļiem, PVN un visiem pārējiem vienā katlā samestajiem. Tieši nomenklaturščiki ir ieinteresēti nodokļu palielināšanā un iekasēšanā. Tieši nomenklaturščiki nodrošina varas nepārtrauktību no PSRS uz pseidobrīvLatviju.

Atbildēt

Multi gudrais

12.12.2020. 23:52

Būtu laiks saprast,ka cilvēkam pašam jādomā par sevi. Ja tavs "radošums" nav pieprasīts , neviens tev nav parādā! Izvēlies no n/to darbu piedāvājuma klāsta darbu, kuru vari paveikt, un ar "radošajiem sapņiem" nemocies!

Atbildēt

Kirhenšteina pilsoņi

12.12.2020. 23:37

»

Spīdola

Mēs tauta tā visus šos 30 gadus esam dzīvojuši. Prieks, ka beidzot arī "radošie" spiesti maksāt nodokļus


Jūtam līdzi grūtībās, jūsu tauta pirms tam veselus 50 gadus bija pieradusi dzīvot kā uzvarētāji un visus pārējos bradāt ar saviem ķerzavikiem.

Atbildēt

Es nau krieva

12.12.2020. 22:09

»

jajadasistfantastiš

Štrunts par visām citām pupu mizām - galvenais ir pagaudot ka "KRIEVI NĀK


Un atnāca ar visādi rosļikveidīgie!

Atbildēt

Spīdola

12.12.2020. 22:05

Mēs tauta tā visus šos 30 gadus esam dzīvojuši. Prieks, ka beidzot arī "radošie" spiesti maksāt nodokļus.

Atbildēt

jajadasistfantastiš

12.12.2020. 22:04

»

huks

Gribi teikt, ka krievi kovididioti un ar kovidu neslimo, jo neskatās latviešu TV


Gribu teikt TIKAI un VIENĪGI to, ko saku - NEVIS to, ko tu atļaujies bezjēgā murgot.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

12.12.2020. 22:02

»

he - hē

Stīvs Mazpisāns ar zilu aci...


Palīgskolas bastotājam atkal un vēl joprojām par aktuālo tēmu nekas jēdzīgs nav ienācies, ko varētu nemainīgi analfabētiski proponēt? Vai arī - visa vakar iepirktā ļerga jau izstrēbta un kārtējās vīkenda fūgas sākušās, ar konvulsīvu žagošanos un atgremojumu vemstīšanu? :D

-------

Ir sacīts: "Patiesībā – alkoholisms ir tipisks veģetārisms, jo grādīgie padzērieni tiek brūvēti galvenokārt no kviešiem (šņabis), miežiem (alus), kā arī no dažādām ogām un augļiem (vīns u.c. taml. vājgrādīgie strebekļi)."

Un, arī: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Savukārt, kā zināms: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas." ;)

Atbildēt

varbūt beidzot iet

12.12.2020. 21:49

pie darba??????????????

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...