Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ir izvēle

19.10.2023. 21:08

Palestīnas arābi ir Palestīnas pamatiedzīvotāji, kuru zemi ir okupējuši ēbreji. Hamaz ir teroristi, kuri cīnās par savas zemes atbrīvošanu. Bet Netanjahu un Izrēlas armija ir kara noziedznieki, kuri ciniski nogalina Gazas sektora iedzīvotājus, mazus bērnus un sievietes. Tā kā deputātiem ir izvēle, ko atbalstīt- teroristus vai īstus kara noziedzniekus, bērnu un sieviešu slepkavas.

Atbildēt

ja īsi

11.10.2023. 14:54

ebreji kā visi cilvēki spēj saindēties ar komunisma idejām un tad KĀ PAASTI, VIENIEM IDEJAS CITI BĻAUJ PAR IDEJĀM-progresu..., BET FAKSTISKI ZOG UN NODOD TAUTU....

Atbildēt

tiešām

11.10.2023. 11:34

»

Nu

Tieši to, kas rakstīts. Azov un Aidar grupējumi ir tādas pašas teroristu organizācijas kā Hamas. Bet ne jau Ze;lenskis ir viņu barvedis. Tiem bandītiem ir citi saimnieki. Zeļenskis ir klauns


Zeļenskis bija talantīgs klauns, kurš pelnīja desmitiem miljonu un tagad ir pasaulē atzītākais politiķis, bet jūsu galvenais fekāliju stumdītājs, Putins, kuru kādreiz sēdināja pie G-7 galda, tagad no visiem noslēpes bunkurā un ir laimīgs, kad pie viņa atbrauc Dienvidsudānas diktators, cilvēkēdājs Salvadore Kiira, kurš neprot uzlikt austiņas un publiski apmīžas parādes laikā. Tā, kad viņš apmīžas, nebija vienīgā reize, tāpēc citi Āfrikas diktatori no viņa izvairās, bet prieks mazā ģļēvā sadistiska paranoidālā pedofīla, ir labs diezgan.

Atbildēt

Nu

10.10.2023. 18:38

»

formula

Vari paskaidrot,ko tu vēlējies ar to pateikt : "Zeļenskis jau nav nekāds barvedis Azovam. Tā banda ir citā pakļautībā


Tieši to, kas rakstīts. Azov un Aidar grupējumi ir tādas pašas teroristu organizācijas kā Hamas. Bet ne jau Ze;lenskis ir viņu barvedis. Tiem bandītiem ir citi saimnieki. Zeļenskis ir klauns.

Atbildēt

formula

10.10.2023. 18:17

»

Nu

Zeļenskis jau nav nekāds barvedis Azovam. Tā banda ir citā pakļautībā


Vari paskaidrot,ko tu vēlējies ar to pateikt : "Zeļenskis jau nav nekāds barvedis Azovam. Tā banda ir citā pakļautībā."


:

Atbildēt

.

10.10.2023. 16:57

»

vice

Kāds nezin kur ir Latvijas Ārlietu ministrs


Kopš visa vara ir tikai prokrievisko pederastu rokās un ZZS izteikusi tiem padevību, vairs nav nozīmes, kā mauku mājā, kur visas emmas ir vecas un pretīgas, izvietotas gultas un kādi aizkari pie logiem.

Atbildēt

vice

10.10.2023. 16:15

Kāds nezin kur ir Latvijas Ārlietu ministrs?

Atbildēt

Хм

10.10.2023. 14:51

Tāpēc viņu vidū (ne tikai Latvijā) jūs nekad neatradīsit nevienu pa īstam profesionāli veiksmīgu cilvēku. Nevienu.
это может просто означать, что более образованный человек будет лучше скрывать свои истинные взгляды.

Про "и ежу понятно" -уровень аргументации зашкаливает.
Учились в Москве-а нынешний лидер Северной Кореи учился в Швейцарии, отсюда глубочайший вывод-Северная Корея это проект Швейцарии.

Ну и далее по этой логике-Талебан проект ЦРУ. потому что ЦРУ их создали и контролировали-а может и сейчас контролируют.

и так далее

И почему такая забавная закономерность-чем теснее в определенный моменты были связи человека с Россией, тем активнее он сейчас ее разоблачает?
Ланга-печаталась в России. Пуче-на деньги Газпрома вел передачи КХЛ. Херманис-ставил спектакли.
Оправдываются таким образом?

Atbildēt

treknis

10.10.2023. 14:41

Wikipēdija:
LR 64 589 km2
Izraēla 20 770 km2
četras reizes ?!
mālslinieks tā to redz

Atbildēt

Uldis

10.10.2023. 14:28

»

nu nē

Uz policiju es neietu, bat ja mani kāds centos piesmiet, kā jūsu feofāļi jūs, debilo beztiesīgo krievu bidlomasu, noteikti atrastu līdzekļus, lai tas būtu pēdējais mēģinājums viņu mūžā


"bidla" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

mēslam

10.10.2023. 14:27

»

nu nē

Barvedis ir jūsu galvenais pederasts, jeb krievu virspidars Putins


Kas arī bija jāpierāda - tavas "īpašās vajadzības" saistībā ar pederastiju ir pietiekami izteiksmīgas, nav pamata šaubīties par tavām ekskluzīvi prioritārajām "rietumdeŗmokrātiskajām vērtībām".

P.S. Visticamāk, tāda karma tev...

Atbildēt

nu nē

10.10.2023. 13:58

»

Nu

Un regulāri tevi zilie drātē visos caurumos? Pēc izteiksmes stila var just, ka katru dienu. Kāpēc neej uz policiju? Baidies, ka nekas nemainīsies


Uz policiju es neietu, bat ja mani kāds centos piesmiet, kā jūsu feofāļi jūs, debilo beztiesīgo krievu bidlomasu, noteikti atrastu līdzekļus, lai tas būtu pēdējais mēģinājums viņu mūžā.

Atbildēt

Nu

10.10.2023. 13:38

»

nu nē

Barvedis ir jūsu galvenais pederasts, jeb krievu virspidars Putins


Un regulāri tevi zilie drātē visos caurumos? Pēc izteiksmes stila var just, ka katru dienu. Kāpēc neej uz policiju? Baidies, ka nekas nemainīsies?

Atbildēt

nu nē

10.10.2023. 13:19

»

Nu

Zeļenskis jau nav nekāds barvedis Azovam. Tā banda ir citā pakļautībā


Barvedis ir jūsu galvenais pederasts, jeb krievu virspidars Putins.

Atbildēt

Nu

10.10.2023. 13:16

»

'formula

Tomēr " barvedis " tiem asinskāriem smirdīgiem lopiem skan pārāk politkorekti


Zeļenskis jau nav nekāds barvedis Azovam. Tā banda ir citā pakļautībā.

Atbildēt

var jau

10.10.2023. 12:21

»

hm

Ķīnas un Krievijas attiecības var saukt šodien par draudzīgām. Bet Ķīnai teritoriāli konflikti ir ar daudzām zemēm. Arī Japānu, Indiju, Vjetnamu, kur savstarpējās attiecība daudz vēsākas, Bez tam starp Kīnu un Krieviju atrodas Mongolija. Ķīnieši ap 90% apdzīvo piejūras teritorijas, bet Z-teritorijas...


Tāpēc Putins šodien ir laimīgs satikt kaut vai pavisam vecu Āfrikas cilvēkādāju, kurš neprot uzlikt austiņas un reiz publiski apmīzās parādes laikā, vai kādu citu, par kura valsts esamību tas 10 gadus atpakaļ pat dzirdējis nebija un ubagot ieročus no apaļā pelmeņa Kim un atpalikušākām Āfrikas valstīm. Lai no krieviem iztīrītu visu Sibīriju, ķīnieši Mongoliju apies.

Atbildēt

hm

10.10.2023. 11:48

»

nekāda anšlusa nebūs

Kamēr ķīniešu Sibīriju vēl bradā kāds krievs un ķīnieši nav apguvuši visas krievenes, darba vēl daudz


Ķīnas un Krievijas attiecības var saukt šodien par draudzīgām. Bet Ķīnai teritoriāli konflikti ir ar daudzām zemēm. Arī Japānu, Indiju, Vjetnamu, kur savstarpējās attiecība daudz vēsākas, Bez tam starp Kīnu un Krieviju atrodas Mongolija. Ķīnieši ap 90% apdzīvo piejūras teritorijas, bet Z-teritorijas stāv patukšas.
Var jau teikt ka mongoļi arī caur Krieviju drīzumā okupēs Eiropu. Tikai tad uzpeld jautājums par veselo saprātu.

Atbildēt

nu nē

10.10.2023. 11:26

»

formula

Šie negaišie spēki Latvijai tika uzspiesti laikā ,kad Krievijā rika atrasts uz augšu pasistais psihopāts fīrerītis Putļers.Pie mums tv kanālā rjebese rādīja fokusu- no tašas izņēma ampelmanīti marsieti un teica: ej, einariņ , un dari ! Sadarīja arī, slēpjoties aiz ampelmanīšu mugurām! Piesūtītai maskavijas...


Fīrers var būt tikai humānām tautām. Vāciešiem bija Hitlers, spāņiem Franko, itāļiem Musolini, latviešiem Ulmanis, čīliešiem Pinočets. Poļiem bija Pilsudskis, somiem Mannerheims, ukraiņiem bija Nestors Mahno.
Smirdīgiem asinskāriem lopiem var būt tikai barvedis.

Atbildēt

pēc tiesas

10.10.2023. 11:19

»

hm

Tu viņus aicini uz Pievolgu? Es gan apšaubu, ka kāds žīds uz tavu aicinājumu atsauksies. Ja nu vienīgi tu pats


Atgriezties savā likumīgā teritorijā nevienu neaicina, tā ir pašsaprotama lieta. Visi: žīdi, ukraiņi, somi, igauņi, latvieši, rumāņi, gruzīni, čerhesi, kazahi, ķīnieši, japāņi atgūs savas zemes un beigās izrādīsies, ka krieviem uz šīs planētas nepieder neviens nm2 un to nāksies pamest.

Atbildēt

Šogad 30 000 hasidu

10.10.2023. 11:09

»

hm

Tu viņus aicini uz Pievolgu? Es gan apšaubu, ka kāds žīds uz tavu aicinājumu atsauksies. Ja nu vienīgi tu pats


ieradās Ukrainā uz saviem žīdu svētkiem. Viņi gaida, kad beidzot izkaus gojus, jo iegūs ne tikai Krimu, bet plānā ir arī Konstatinopole un Ukrainas dienvidu daļa. Žīdiem variantu daudz, kā tās zemes juridiski viņiem atdot uz visiem laikiem, kur viņi vairosies kā nezāles labos klimatiskajos apstākļos. Cionistu ASV dos ieročus vēl - vēl daudz dzīvu krievu un ukraiņu goju.

Atbildēt

tu pat aptvert nespēj

10.10.2023. 11:06

»

Ukraiņu nacionālustu jau tagad palicis maz

viņi iet bojā ierakumos, pieradināti kara apstākļiem ar cionista Zeļenska demo ilizāciju un robežu slēgšanu, lai izkautu gojus. Tas pats notiek no cionista Putina puses


Ja 2013. Ukrainā tādu, kuri uzskatīja, ka krievi ir tiesīgi smirdēt uz Cilvēku planētas bija visi 90%, tad šodien tādu ir palicis ne vairāk kā 20%. Kā teica bijušais politieslodzītais, tagad politemigrants, Boriss Stomahins: "Putins ar bumbām un raķetēm būs Ukrainā izdedzinājis visu vati"

Atbildēt

Nē,

10.10.2023. 11:05

»

hm

Vai tu zem galda sēdēji un noklausījies, ko Sji ziņoja


tu zem galda neko nedzirdēji, bet visa pasaule jau to zin.

Atbildēt

Krievžīdus tur iznīcina

10.10.2023. 11:04

»

pēc tiesas

Žīdi atgriezīsies savās vēsturiskās hazāru zemēs uz Pievolgu un totāli tās derusificēs. Nevienu smirdīgu, asinskāru krievu neatstās


Jo iestājas informācijas laikmets.Staļinam cionisti par Krimu samaksāja zeltā, Staļins un Hruščovs cionistus uzmeta. Cionistu Krima atstās lielu ietekmi uz Latviju caur cionistu valsts finanšu korporāciju “Latvijas valsts”. Cionisms iet rokrokā ar kismopolītismu, tagad arī ar amoralitāti homoseksuālismu gojiem - debilizācija un depopulācija.

Atbildēt

hm

10.10.2023. 11:01

»

pēc tiesas

Žīdi atgriezīsies savās vēsturiskās hazāru zemēs uz Pievolgu un totāli tās derusificēs. Nevienu smirdīgu, asinskāru krievu neatstās


Tu viņus aicini uz Pievolgu? Es gan apšaubu, ka kāds žīds uz tavu aicinājumu atsauksies. Ja nu vienīgi tu pats.

Atbildēt

Nekādu sazvērestības teoriju!

10.10.2023. 10:59

»

hm

Sazvērestības teorija ir nedaudz cita. Ka Izraēla tiks pārcelta uz kādu no ASV štatiem, kur būs pilnīgā drošībā. Jo ASV taču arī ir žīdu valsts...


Sji taču rosināja, kā izbeigt karu Ukrainā. Un tikās ar visām iinteresētām pusēm. Nav zināmas visas detaļas, bet viena gan, ka cionistiem Ukraina iznomās Krimas republiku. Tas viss sakrīt ar Izraēlas iznīcināšanu un karu Ukrainā, Ukrainu atbrīvojot no gojiem- nacionālistiem. Sakrīt ar cionista Putina plānu - denacifikācija, demilitarizācija. Denacifikācijai vēl jāiznīcina goji, bet demilitarizēta Ukraina jau ir - ieroči tiek puegādāti, ko var pārtraukt.

Depopulācija,
deindustrializācija,
debilizācija.

Atbildēt

pēc tiesas

10.10.2023. 10:58

»

hm

Sazvērestības teorija ir nedaudz cita. Ka Izraēla tiks pārcelta uz kādu no ASV štatiem, kur būs pilnīgā drošībā. Jo ASV taču arī ir žīdu valsts...


Žīdi atgriezīsies savās vēsturiskās hazāru zemēs uz Pievolgu un totāli tās derusificēs. Nevienu smirdīgu, asinskāru krievu neatstās.

Atbildēt

hm

10.10.2023. 10:48

»

Sazvērestības teorija?

Ja Izraēla pārceltos uz Ukrainu, varētu baidīties no vienas problēmas - ukraiņu nacionālistiem. Varbūt tāpēc Kāds tā uzsāka to "denacionalizāciju"? Un kā sauca to izraēlieti, kurš bāra caru par to, ka pārāk lēna karadarbība


Sazvērestības teorija ir nedaudz cita. Ka Izraēla tiks pārcelta uz kādu no ASV štatiem, kur būs pilnīgā drošībā. Jo ASV taču arī ir žīdu valsts.
Precedenti ir vairāki. Kaut vai PSRS.
Oficiālās amerikāņu personas sola Izraēlai nodrošināt pilnīgu drošību. Bet kā citādi tas iespējams?

Atbildēt

Ukraiņu nacionālustu jau tagad palicis maz

10.10.2023. 10:48

»

Sazvērestības teorija?

Ja Izraēla pārceltos uz Ukrainu, varētu baidīties no vienas problēmas - ukraiņu nacionālistiem. Varbūt tāpēc Kāds tā uzsāka to "denacionalizāciju"? Un kā sauca to izraēlieti, kurš bāra caru par to, ka pārāk lēna karadarbība


viņi iet bojā ierakumos, pieradināti kara apstākļiem ar cionista Zeļenska demo ilizāciju un robežu slēgšanu, lai izkautu gojus. Tas pats notiek no cionista Putina puses.

Atbildēt

Ir tā, ka beidzās 40 gadu ekonomikā sadarbības llīgums

10.10.2023. 10:44

»

tā varētu būt

Ja Izraēlai tik maza teritorija, tad tā varētu apgūt jaunu zemi, varbūt tiešām Ukrainā. Bet Ukrainā vēl notiek karš


starp Ķīnu un ASV.

Konflikts turpinās. Konflikta būtība ir tāda - ASV FRS algotas kompānijas investēja Ķīnā, industrializējot Ķīnu, pelnot ar starpniecību divreiz, preces tirgojot ASV, bet Ķīna kļuva par draudu pasaulei un ASV ar savu attīstību. Draudiem Taivanai. Tieši Tramps, beidzoties līgumam, bija pie varas un pateica America the first again. Un līgumu nepagarināja.

Bet Baidens sadarbojas ar Ķīnu citos aspektos - nākotnes pasaules kārtībai. To nosaka ASV FRS cionistu ielaušanās ANO un Pasaules valdības samita un ES lēmumos, Vācijas kancleram ik gadu turpinot parakstīt sadarbības līgumu starp ASV CIP un Vācijas specdienestiem.

Kopumā bilde veidojas uz Krievijas rēķina, Izraēlas valstij ejot bojā, Ukrainai daļēji ejot bojā, Jaunai Hazārijai nonākot Krimas republikā uz tirdzniecības ceļu, to kontrolējot, starp Eiropu, Krieviju no Ķīnas. Saņemot savus tranzīta ienākumus.

Ķīnas un ASV veidotajā nākotnē, ja neizceļas starp tām bruņots konflikts, pasaulē tiek ieviestas digitālās naudas, sociālie reitingi, totāla kontrole un inkluzīvais kapitālisms pūli bez cilvēktiesībām pakļaujot:

depopulācijai,
deindustrializācijai,
debilizācijai.

Karu Izraēlā izraisīja cionisti, algojot un apbruņojot uzbrucējus. Tieši tas pats notika Manhetenā ar dvīņutorņiem, tos uzspridzinot Pentagona speciālistiem.

Atbildēt

tam,ka progresīvie

10.10.2023. 10:43

ir pretvalstiska organizācija,bija jābūt skaidram ikvienam jau uzreiz kad viņi parādījās virs apvāršņa.

Atbildēt

Jūds Hermanis

10.10.2023. 10:41

Jūds vai Jūdas - lai Hermanis pats izšķir, kas viņš ir, tikai ne vieds un godīgs latvietis. Protams, ka viņa galvenā motivācija izpausties kā vienam no viņiem, ir milzīgie granti no Izraēla pārstāvjiem par ikvienu goja Hermaņa aktivitāti, kurš atbalsta īstos kungus un pētī holokaustu. Drīz sekos vēl kāda finansēta vājprātīga izrāde un pēc tam vēl... Galvenais ir meinstrīms un Hermanis to labi izprot.

Atbildēt

Sazvērestības teorija?

10.10.2023. 10:36

Ja Izraēla pārceltos uz Ukrainu, varētu baidīties no vienas problēmas - ukraiņu nacionālistiem. Varbūt tāpēc Kāds tā uzsāka to "denacionalizāciju"? Un kā sauca to izraēlieti, kurš bāra caru par to, ka pārāk lēna karadarbība?

Atbildēt

Lūzeris un melis Hermanis un kuri ir teroristi

10.10.2023. 10:31

19. gadsimta vidū Palestīnā mita aptuveni 5000 ebreju, galvenokārt pilsētās.
1897. gadā Bāzelē I Vispasaules cionistu organizācijas kongress oficiāli pasludināja par savu mērķi ebreju imigrāciju uz Palestīnu un mononacionālas valsts izveidošanu tur. Šajā laikā Palestīnā dzīvoja jau aptuveni 24 000 ebreju. 1907. gadā ziemeļu Galilejā uz viena kibuca bāzes izveidoja pirmo organizēto ebreju bruņoto grupu Bar Gior, kas veica terora aktus pret Osmaņu varas iestādēm un nepakļāvīgiem palestīniešiem. 1909. gadā no Bar Giora atdalījās nelegāla kaujas organizācija Hašomer (Aizsargi) - sāka veidoties bruņotas ebreju kaujinieku grupas, kuru mērķis bija pārņemt zemi ne tikai ekonomiskām metodēm, bet arī bruņotā ceļā.
Lielbritānijas ārlietu ministrs Balfūrs 1917. gada 2. novembrī nāca klajā ar deklarāciju, ka ebrejiem no visas pasaules jāļauj braukt uz Palestīnu, lai izveidotu tur savu valsti. 1918. gadā ebreji bija 8% no Palestīnas iedzīvotājiem (56 000). 1929. gadā uzpirktajās teritorijās bija 96 ebreju imigrantu apmetnes.
1920. gadā Hašomer pārstrukturizējās un izveidoja jaunu pagrīdes kaujas organizāciju Hagana, kura uzsāka aktīvu bruņošanos (tai pat bija savas pagrīdes ieroču darbnīcas). Hagana ļaudis iefiltrējas svarīgākajos britu administrācijas posteņos - policijas, muitas vadībā, utt. Izvērsās jauna palestīniešu padzīšanas kampaņa, kas izraisīja plašus nemierus zemnieku vidū - apsolīto neatkarību nedeva, zemi atņēma. 1927. gadā Hagana ietvaros izveidoja grupu Kvutcat Hamerkac, kuras vienīgais uzdevums bija terora aktu veikšana pret britu ierēdņiem un palestīniešu "bandītiem".
Uz 1929. gadu Hagana kaujinieki ar ieroču spēku bija piespieduši atstāt savu zemi jau apmēram 30 000 palestīniešu.
1930. gadā Palestīnā ieradās karaliskā komisija, lai noskaidrotu palestīniešu neapmierinātības iemeslus un nemieru cēloņus. Komisijas ziņojumā tika norādīts par vispārēju palestīniešu etnisko, kultūras un ekonomisko diskrimināciju.
1934. gadā Itālijas Jūras karaskolā Chivitta Vekkia sāka apmācīt jaunos cionistus, kuri pēc mācību pabeigšanas devās uz Palestīnu (šī sadarbība ar Musolīni režīmu ilga līdz 1938. gadam
1936. gadā tika izveidotas mobilās ebreju kaujinieku vienības Hanodedet, vidēji 70 cilvēki grupā, kas darbojās pēc t.s. nāves eskadronu principa - veica nakts uzbrukumus palestīniešu ciematiem (1936. gadā Lielbritānijas varas iestādes reģistrēja 3271 sūdzību no savas zemes padzītām palestīniešu ģimenēm).
1936. gada 19. aprīlī sākās plaši un organizēti palestīniešu protesti pret imigrantiem un padzīšanu no zemes. Streikus apspiežot, britu karaspēks kopā ar Hagana nogalināja vismaz 800 zemnieku. Sākās demonstrācijas, kuras izklīdinot, nogalināja apmēram 1500 palestīniešu, 100 tika pakārti par musināšanu uz vardarbību un dumpi.
UTT.

Atbildēt

NIKNAIS

10.10.2023. 10:22

Vai Ebreji vaicāja Palestīnu viedokli kas nolēma tur savu pūzni celt?

Atbildēt

tā varētu būt

10.10.2023. 09:45

Ja Izraēlai tik maza teritorija, tad tā varētu apgūt jaunu zemi, varbūt tiešām Ukrainā. Bet Ukrainā vēl notiek karš!

Atbildēt

va vellos

10.10.2023. 09:29

Nabaga latviešu uripuļa Hermani.
Nu biji tu Erecā Israēlī, nu un. Erecas augstākās tiesas 1962.gada lēmums ''brāļa Dāvida'' lietā - kas nav dzimis no jūdietes, ir gojs. Beidz varbūt tā uztraukties, granti norausies kā govei piens.

Atbildēt

Haralds Kalns

10.10.2023. 07:54

Viss, Hermaņa vēstītais, punkts punktā ir tieši tas pats, kas apgūstams (ja ir vēlēšanās) jebkurā, par problēmu stāstošā, kanālā. Tātad, ja pats slinks - Hermanis melo! Tas nekas, ka pašam puse acs un ausīs korķi!!!

Atbildēt

lauķis

10.10.2023. 07:28

Kad pirms četriem gadiem teicu ka projekts Izraēla šogad tiks slēgts neviens neticēja.Vakar Ukrainas galvenais primāts Zeļonka TV publiski paziņoja ka Ukraina vairs nav nekāda tur liberālā Eiropa bet Ukraina ir Jaunā Izraēla.Pasaules pārdales karstā fāze ir sākusies.

Atbildēt

primātu partija

10.10.2023. 06:35

»

Pirātu partija

Aiz notikumiem Izraēla, Alvis neredz galveno. Izraēla ir totalitāra valsts ar kovididiotu, puķina draudziņu, netanjahu priekšgalā...


Izrēla ir civilizēta rietumu demokrātija, kam nav nekāda sakara ar Putinu, un ASV ir Izrēlas galvenais sabiedrotais. Par Hohohausta noliegšanu arī Latvijā būs kriminālatbildība. Sodīs daudz bargāk kā par Krievijas agresijas pret Ukrainu noliegšanu. Latvijā Ukrainas karogi tagad visiem režīmam lojāliem ir ātri jānomaina ar Izrēlas karogiem. Pa to laiku Izrēla bombardē Gazu. Grauj tur daudzstāvu dzīvojamās mājas ar visiem tur esošiem mierīgajiem iedzīvotājiem kā tas ir bijis civilizētā pasaulē vienmēr pieņemts.

Atbildēt

Nu

10.10.2023. 00:43

»

ASV protektorāts Latvija

Ķīnai Taivāna nav jāanektē, jo tā ir vēsturiska Ķīnas teritorija, kurā varu ir pārņēmuši ASV atbalstīti seperātisti. Nevar anektēt savu teritoriju. Var tikai atbrīvot to no seperātistiem un teroristiem. Taivāna agri vaai vēlu tiks atbrīvota


Labi, lai būtu anšluss, nevis aneksija. Pārāk laimīgi jau taivānieši nebūs, kaut gan atsevišķās teritorijas statusu viņiem gan jau piešķirs pēc Honkongas modeļa. Kaut gan tas ir atkarīgs no anšlusa metodes. Ja pārņems ar militāru spēku, nebūs nekādas jēgas no atsevišķās teritorijas. Nezinu kā tur Honkongā tagad, es tur biju uzreiz pēc anšlusa, tad tur viss vēl bija kā Anglijā, ja neskaita iemītniekus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

21

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

Foto“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu atlaišanu no darba, kas notiks šā gada 29. septembrī. To “lika saprast” Tieslietu ministrija.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

FotoGodājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt Jūsu izloloto Uldevena senlatviešu pili Lielvārdē, bija nepatīkams pārsteigums.
Lasīt visu...

3

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

FotoLatvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs par zemi, kurā dzīvojam šodien. Mūsu senči, prasmīgi izmantojot dabas resursus, ir uzkrājuši kapitālu un radījuši pievienoto vērtību, būvējot Latviju par labklājības valsti. Kaut arī mums daudz vēl ir ko darīt cilvēku dzīves līmeņa celšanā, jāatzīst, ka nekad neesam dzīvojuši tik labi kā tagad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi