Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

RP

29.03.2020. 11:16

»

paardomas

Saprāts un intelekts nav viens un tas pats...


Stulbs un veel stulbaaks! Gjimenee visus beernus audzina vienaadi.
Ja kas, tad shajaa rakstaa bija pavisam cita teema.

Atbildēt

Normunds Šlitke

26.03.2020. 23:42

»

Smags skats

Šlitkes petings ar Rinkēviču


Visticamāk anālā seksa laikā ieņemtais un caur tūpli dzemdētais anonīmais komentētājs, kurš sevi lepni dēvē vārdā “Smags skats”, savas pārdomas par dzīves jēgu nolaida turpat, kur lielāko daļu savas bezjēdzīgi iztērētās spermas un smadzeņu

Atbildēt

Anonīms

26.03.2020. 13:54

Būtu vismaz iedevis savu savārstījumu kādam izkoriģēt. Tik daudz kļūdas!

Atbildēt

Normunds Šlitke

25.03.2020. 22:19

»

paardomas

Acīmredzami dr.Zalīša lekcijas tev nav gājušas labumā.Zālītis ļoti sekmīgi ārstēja homoseksuāļus un citus perversus cilvēciņus


Un kā ar petingu? Arī tas šajās drūmajās pašizolācijas dienās tiks kvalificēts kā perversa anomālija, kas jāizskauž iedīglī - kā vīruss?

Atbildēt

A

25.03.2020. 21:42

Bļe aizvandījās un uzspļāva esośajā situācijā ar vīrusu, kas jau skaidri iezīmējās mēnesi iepriekš. Tad lai arī tur sēž mākslinieki. Pietiks repatriēties un vēl vairāk papildināt Latvijas teritoriju ar šo bacili. Jābūt taču kaut kādai atbildībai pret līdzcilvēkiem, ā bet saiemā sēdošajiem tādas nav, piemirsu. Tos pašus sasēdināt blakus repatriētajiem.

Atbildēt

LETA

25.03.2020. 19:18

Centra partija atkārtoti aicina prezidentu Levitu ap 450 000 eiro, kas paredzēti viņa šāgada ārzemju braucieniem, steidzami pārskaitīt medicīnai, cīņai ar pandēmiju Latvijā.

Atbildēt

4.maija okupācijas administrācija

25.03.2020. 19:03

Mūsu biedru tiesības nedrīkst ierobežot kamēr mūsu kliķes tiesa tos nav atzinusi par vainīgiem valsts nozagšanā. Bet to jums gojām nekad nepierādīt, jo vienmēr mēs atrunāsimies par pierādījumu trūkumu.

Atbildēt

!

25.03.2020. 18:13

Turīgais slānis,kas šo sērgu atveda uz Latviju, mācēs izgrozīties-cietīs vienkāršie ļaudis,kuri pašaizliedzīgi kalpo Latvijai un lieki neblandās pa pasauli(īpaši tad,kad valdība to neieteic).
STINGRA KARANTĪNA SPECIĀLĀS TELPĀS!!!POLICIJAS UN ARMIJAS PIESAISTE!
Liberālisms lai iepauzē!
GLĀBSIM LATVIJU!!!

Atbildēt

juris

25.03.2020. 16:22

Domāju, ka AM un pārējo organizētā repatriācijas organizēšana tādā veidā kā tas notiek,ir sodāma.Ved mājās un viss. Ļoti apsveicami.Bet kas viņiem deva tiesības ievest inficētus un palaist brībībā, lai inficētu citus.Kārtējo reizi pierāda, cik spējīgi ir Kariņš,Ārlietu, veselības munistri un pārējā Co Vismaz jau Prezidenta k-am bija drusku jāpadomā .Ir daudzi varianti, bet trūkst smadzeņu Un tādi vada mūsu valsti un cenšas veidot tās nākotni.NOŽĒLIJAMI....

Atbildēt

Hitlers arī bija homoseksuālis

25.03.2020. 15:05

Latvijā par ministriem liek lielākos kropļus vai nejēgas, kas nekur citur nespēj realizēties. Tikai loģiski, ka Rinkēvičs ir ministrs. Tas pats sakāms par Viņķeli, Šuplinsku, Reiru, Gerhardu un citiem valsts pārvaldes nemākuļiem.

Atbildēt

Normunds Šlitke

25.03.2020. 14:58

»

paardomas

Dzīvnieku pasaulē šādi eksemplāri izmirst.Palasiet ka labāk dr. Zālīša atzinumus.Viņš nav vienīgais kurš neatzina perversijas.Tieši homoseksuālie gānās par vērtībām,aizvieto vērtības ar anomālijām


Jā, dr. Zālītis mums septītās vai astotās klases skolēniem Pumpuru vidusskolā (toreiz Jūrmalas 4. vidusskolā) skaidroja par “perverso” orālo seksu - redz, mamma esot mazo puisīti pēc vannas bučojusi uz visām vietām, tāpēc dr. Zālītim nu jau pieaugušais vīrietis esot jāārstē no “perversas vēlmes uz orālo fallāciju”. Kas ārstēja pašu dr. Zālīti?
Pietiek jau ar Baznīcu, kura gadsimtiem ilgi masturbāciju atzina par grēku....

Atbildēt

Normunds Šlitke

25.03.2020. 14:50

»

Par garīgi veselu sabiedrību!

Pretīgi ir tie, kuri piderus uzskata par normāliem un veseliem cilvēkiem


Komentāra autors ir lielisks piemērs aicinājumam lietot prezervatīvus arī anālā seksa gadījumos, lai šādi homofobi izdzimteņi nerastos vispār. Ievērosim sociālo distancēšanos!

Atbildēt

Normunds Šlitke

25.03.2020. 14:46

»

RP

Pienjemu, ka neadekvaatie komenteetaaji ir kompleksu nomaakti indiviidi. Ja jums gjimenee piedzimst beerns ar netradicionaalu orientaaciju, tad ko- baaziisiet atpakalj, vai spainii...


Par šo ir patiesi lieliska filma ar augstākās raudzes aktieriem “ Boy erased”. Šonedēļ pieejama arī Shortcut un Helio.

Atbildēt

Par garīgi veselu sabiedrību!

25.03.2020. 13:55

»

tādi esam

Šodien atkal valstī ar 4 lidmašīnām ieradīsies gan apzinīgie, gan neapzinīgie valstspiederrīgie. Taču valdībai un ministram bija jau pašā sākumā jāsaprot, ka viņi ir bumba ar laika degli, kurai bija jānoteic karantīna...


Pretīgi ir tie, kuri piderus uzskata par normāliem un veseliem cilvēkiem.
Tad jau drīzi arī suņu un bērnu drāzēji tiks uzsktatīti par normāliem un psihiski veseliem...

Atbildēt

paardomas

25.03.2020. 13:54

»

RP

Jaa, jaa, arii dziivnieku pasaulee ir konstateeti shaaadi novirzieni. Tad, ko? Taa ir audzinaashanas vai sabiedriibas ietekmee


Dzīvnieku pasaulē šādi eksemplāri izmirst.Palasiet ka labāk dr. Zālīša atzinumus.Viņš nav vienīgais kurš neatzina perversijas.Tieši homoseksuālie gānās par vērtībām,aizvieto vērtības ar anomālijām.

Atbildēt

Zilie

25.03.2020. 13:44

Pastumdīsim kaku šodien, skaidrosimies rīt

Atbildēt

tādi esam

25.03.2020. 13:38

»

no Jūrmalas

1. Rīt skaidroties par to, KĀPĒC tik daudz potenciāli bīstamu repatriantu tiek ielaisti Latvijā BEZ KARANTĪNAS NOTEIKŠANAS konkrētās valsts vai pašvaldību vietās, būs par vēlu! Liela daļa neapzinīgo iebraucēju ir bezatbildīgi un aplipina savas ģimenes, tie tālāk kā ģeometriskā progresijā... Vai mums...


Šodien atkal valstī ar 4 lidmašīnām ieradīsies gan apzinīgie, gan neapzinīgie valstspiederrīgie. Taču valdībai un ministram bija jau pašā sākumā jāsaprot, ka viņi ir bumba ar laika degli, kurai bija jānoteic karantīna.
Komentāri par homoseksuālistiem patiešām ir pretīgi.Acīmredzami tos raksta slimi cilvēkizstrādājumi.

Atbildēt

RP

25.03.2020. 13:29

»

paardomas

Saprāts un intelekts nav viens un tas pats...


Jaa, jaa, arii dziivnieku pasaulee ir konstateeti shaaadi novirzieni. Tad, ko? Taa ir audzinaashanas vai sabiedriibas ietekmee?
Lieciet mieru, vismaz, negaanieties par lietaam, ko neizprotiet. Tas Jums godu nedara. Piedodams, vieniigi, ja esat veel nenobriedusha pusaudzja vecumaa.

Atbildēt

A

25.03.2020. 11:47

Pareizi, vispirms darīsim un pēc tam domāsim. Klasika.

Atbildēt

paardomas

25.03.2020. 11:38

»

RP

Pienjemu, ka neadekvaatie komenteetaaji ir kompleksu nomaakti indiviidi. Ja jums gjimenee piedzimst beerns ar netradicionaalu orientaaciju, tad ko- baaziisiet atpakalj, vai spainii...


Saprāts un intelekts nav viens un tas pats.
Bērni piedzimst veseli,tālākais ir audzināšanas un sabiedrības neveselīgās daļas ietekme,kā arī propaganda.
Par ārieni labāk nediskutēt vispār,šos personāžus var atpazīt bez mikroskopa.
Ir arī fizioloģiskas dabas anomālijas,vismaz četras reizes palielināta hipofīze.Hipofīze ražo hormonus,bet ar šādu hormonu vētru diez vai var pieņemt adekvātus lēmumus.

Atbildēt

no Jūrmalas

25.03.2020. 11:02

1. Rīt skaidroties par to, KĀPĒC tik daudz potenciāli bīstamu repatriantu tiek ielaisti Latvijā BEZ KARANTĪNAS NOTEIKŠANAS konkrētās valsts vai pašvaldību vietās, būs par vēlu! Liela daļa neapzinīgo iebraucēju ir bezatbildīgi un aplipina savas ģimenes, tie tālāk kā ģeometriskā progresijā... Vai mums trūkst sporta zāļu, lētu viesnīcu? Kāpēc Lietuva var, bet Latvija nevar?
2. Beidziet te rakstīt jēlos komentārus par ministra seksuālo orientāciju! Tas liecina par jūsu debilismu.

Atbildēt

RP

25.03.2020. 10:19

»

Secinājums

Šie deģenerāti grauj vērtību sistēmu un tās vietā ievieš perversu dzīves skatījumu un perversas antivērtības


Pienjemu, ka neadekvaatie komenteetaaji ir kompleksu nomaakti indiviidi. Ja jums gjimenee piedzimst beerns ar netradicionaalu orientaaciju, tad ko- baaziisiet atpakalj, vai spainii?
Pasaulee esmu sastapusi homoseksuaalus puishus un secinaaju, ka vinju intelekts un koptaa aariene ir daudz paaaraaka par muusu rupjiibu varonjiem.

Atbildēt

Normunds Šlitke

25.03.2020. 10:02

»

Cyril

Ты мой друг, я люблю Тебя


Labāk sūkā ledu!

Atbildēt

viss notiek

25.03.2020. 09:59

Ārlietu ministrijas kompetencē viss ir kārtībā, mums nav jālien katra personīgajā lietā, kāpēc, kad un kur? Absurds sākas nākošajā posmā, kad valsts apelē pie šo repatriantu goda prāta, kas kā mums visiem zināms ir stiepjams jēdziens. Daudzi iespējams, ka arī ievēros noteikumus, bet atliek būt tikai pāris vai pat vienam "cool" no atbraucējiem, lai šejienes sabiedrība iegūtu vēl vienu jaunu infekcijas aku. Pašreizējā stratēģija ved pretim neprognozējamam iznākumam.Ko līdz visādi un strikti ierobežot vietējos iedzīvotājus, ja infekcija atbrauc ar kuģi vai atlido ar lidmašīnu?!

Atbildēt

xxx

25.03.2020. 09:37

»

kaķa smiekli

Vismaz šādā situācija vajadzētu distancēties no ministra personības apspriešanas un runāt par lietu. Tas, ka ministrija organizē repatriāciju, ir labi un par to var priecāties līdz brīdim, kamēr šie cilvēki nav izkāpuši no piedāvātā transporta uz Latvijas zemes. Tālāk mums kā Krievijā - cerība uz *авось...


Piekrītu par obligātu karantīnu visiem, kuriem pēķšņi Latvija dārga.
Tagad sanāk tā, ka viņu tiesības ceļot tiek uzskatītām par pārākām par riska grupas tiesībām dzīvot.
Un šo es nespēju saprast.

Atbildēt

Komiteja 300 ar savu mākslīgi sintezēto koronavīrusu

25.03.2020. 09:05

visai pasaulei parāda tās vājumu. Stulbumu un parazītismu. Pasaule mainās. Kapitālisms pāriet imperiālisma stadijā. Kādā pēriet pēcimperiisma stadijā? Valsts un globālās finansu korporokrātijas sadarbības stadijā pret tautām un civilizāciju, ko mēs redzam uzskatāmā piemērā - netiek ņemtas vērā tautas intereses - Latvijā ar to, ka E. Levits ignorēja likumu par madiķu algu palielināšanu. Valsts korporācja pret tautu, kas ved pie genocīda un tautas totālas kontroles. Komitejas 300 tēze ir līdzīga, kādu pauda E. Levits konferencē par privātpersonas attiecībām ar valsti: ”Visi cilvēki ir dzīvnieki. Cilvēks atšķirībā no dzīvnieka izprot savas tiesības”. Komiteja 300 pauž līdzīgu viedokli :” Cilvēkam vienā galā ir smadzenes, bet ar otru galu viņš ražo kaudzi mēslu”. E. Levits to tiešām dara. Runā par tiesībām un tām uzspļauj.

Atbildēt

Normunds Šlitke

25.03.2020. 08:56

»

...

Varbūt ir vērts saprast ka dibens nav dzimumorgāns,kaut arī tavs ministrs to pielieto analoģiski


Ja dibens nebūtu dzimumorgāns, tad kā varētu rasties anonīmie komentētāji?

Atbildēt

omg

25.03.2020. 08:03

»

Aija

Nekur nav anketēšana, arī analīzes noņems ksn grib. Pēc atbraukšanas dodas uz sabiedrisko transportu un pazūd zilajās tālēs. Tās visas ir pasakas, žēl ka ministrs atrauts no realitātes


Protams- Ārlietu ministrija atbild gan par anketēšanu, gan analīžu veikšanu, gan sēņu veču nogādāšanu līdz katra gultai! Cik aprobežotai ir jābūt, lai kaut ko tādu kricelētu... Paprasi labāk šos jautājumus veselības, labklājības ministrijām un pašvaldībām! Pēc komentāru līmeņa- 100% esi viņu vēlētāja. Fakts, ka šie pasākumi nenotiek liecina par šo jomu ministru un darboņu šauro skatu uz problēmu. Analīzes ņemt visiem nav jēga, bet izolēt ja nu pašvaldības varēja saņemties.

Atbildēt

Pa vienkāršo

25.03.2020. 07:30

»

hmm

Kopumā Rinkevičs malacis, dara, kas jādara un skaidrosimies tiešam pēc tam


Kāda tur skaidrošanās, dzīvi palikušie zinās kuri striķi godam nopelnījuši

Atbildēt

Q

25.03.2020. 06:03

Sabiedrība vēl līdz galam nav izpratusi kādu postu tai nes pederasti atbildīgos amatos. Pederastiem nav bērnu, tātad arī nākotnes, viņi dzīvo tikai savu izvirtīgo iegribu apmierināšanai,tas ir neprāts ielikt šādus cilvēkus sabiedriski nozīmīgos amatos!

Atbildēt

K

25.03.2020. 04:07

»

Fricis

Var tikai pabrīnīties cik daudz cilvēkos žults, tik daudz pretīgu komentāru


,,Žulti'' viņs ir godam nopelnījis! Arī šī akcija - aizklīdu,šo aitu pārvesana, ir idiotism augstākajā mērā. Ne pati atvešana, bet Rinkeviča un parējo nenoorganizetās tālākā rīcība. Atvest, lai brīvi palaistu izklīst pa visu valsti un aplaist citus. Tā ir ne tikai stulba, tā ir noziedzīga rīcība !!!!! Mūsu daudzdīvokļu mājā pašā Rīgas centrā katrā no 8 kāpņu telpām esot pa vairākiem atvestajiem ar pēdējiem Rinkeviča reisiem. Par to uzzinājām vakar, kad skafandros tērpitie vairākkārt ieradās mājā. Super!!! Tālāk bezatbildībā vairs nav kur iet! Vajagot īpasas distances ieturēt.... vajagot biežāk dezificet ..... un nedrīkstot teikt, ka mājā ir saslimušie. Lai Rinkevičš , reisu organizētājs, nosauc to Satversmes pantu, kurš viņam ļauj pakļaut tūkstošiem cilvēku dzīvības riskam, glābjot pārsimts bezatbildīgos! Gribu zināt likuma pantu, kas ļāva atvestos izlaist nekontrolēti pa visu valsti!

Atbildēt

Viltnieks

25.03.2020. 01:59

Nu ko var muldēt?! Rinkēvičs ir viens no labākiem ministriem valdībā, kam patreiz reāli jāstrādā pilsoņu labā. Respekts un U! gan viņam gan visiem ĀM darbiniekiem!

Atbildēt

Jokohama

25.03.2020. 00:09

Globālā pārvalde uztaisa "shut down restart"sistēmai,tālāk sekojiet notikumiem bez panikas!Galvenais ģimene un miers!

Atbildēt

...

24.03.2020. 20:19

»

Tauta

Iespējams, ka Šlitke pats ir viens liels dzimumorgāns


Vai tiešām nevar bez apvainojumiem?Es domāju par dzimumorgāniem,tie taču vajadzīgi un lietderīgi,kā drīkst tos salīdzināt ar Šlitki.

Atbildēt

Tauta

24.03.2020. 19:45

Iespējams, ka Šlitke pats ir viens liels dzimumorgāns

Atbildēt

demokrāts

24.03.2020. 18:57

»

124.pants. Pedarastija

Par pedarastiju


Tagad tā goda lieta,pie varas tikai deģenerāti.

Atbildēt

124.pants. Pedarastija

24.03.2020. 18:49

Par pedarastiju-
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...