Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

va vellos

05.09.2023. 09:47

Pirmajā republikā naida runas apkarošana bija lielā modē, jums tikai neļauj par to uzzināt.
Jau 1920-jos policists varēja pagrābt aiz apkakles nejaušu gājēju, aizstiept uz iecirkni un pateikt, ka šis Jānis slikti runājis par Dzimteni (nav svarīgi, ko). Trīs mēneši cietumā - budzim par kalpa sievas zobu izsišanu deva nedēļu. Pat pie Ādolfa un Josifa prasīja pamatot, kas pārkāpts - tikai ne ''brīvajā Latvijā''.
Sekas - rotaļas ''bučo Jāni krievu tanku'' popularitāte 1940 un pat 1941, kad 100000 letiņu paņēma krievu kanti.
Runas saturs - ja kungi atkal ākstīsies ar naida runu pret savām tiesībām zagt, vēsture mēdz atkārtoties.

Atbildēt

Šis tiesībsargs sargā tikai kliķi

04.09.2023. 18:50

Bija rakstīts, ka Jēkabpils novadā nogalinātā sieviete bija vērsusies pat pie tiesībsarga. Vai tā gadījumā nav paša tiesībsarga realizēta diskriminācija, ka tiesībsargs vaiga sviedros rūpējas par kaut kādas politmaukas reputāciju, bet pieļāva situāciju, kad cita sieviete varēja tikt nogalināta?

Atbildēt

Orki

04.09.2023. 18:39

»

Latiš

Psihiski slims latiša murgi


https://youtu.be/ghVCHmTWPTc

Atbildēt

Maoisti, trockisti, ļeņinisti, staļinisti.

04.09.2023. 16:45

»

Pirātu partija

Jansonu siles biedri ielika par “tiesībsargu”, kaut gan godīgāk būtu ja šajā amatā ievēlētu cilvēku no tautas, vienas dienas elektroniskās vēlēšnās ar vienkāršu vairākumu...


Ja pateici A, tad pateic arī B. Tā saucamie zilie ir tie paši sarkanie marksisti, tikai trockistu komunisti.

Atbildēt

dekolonizāciju derusifikāciju lustrāciju

04.09.2023. 16:05

»

ja

tumsonīgs bars mēs esam...kad tas pielēks skolām, augstskolām un vai var pielēkt, ja tur pilns ar kalpu gala zaglēniem mauc iņām...maugļiem. Laikam genofonds ir pa galam


Diemžēl tā tas ir. 50.gadus boļševiki attīraja Latviju no domājošiem, gribošiem un varošiem, palika tikai orkveidīgie tukšmuldētāji, pa straumi peldētāji. Pēdējos 30.gadus, boļševiki kopā ar trockistiem iznīcina visu cilvēcisko, pasaules re'evolūcijas vārdā. Degradēto pūli gaida elektronikā koncentrācijas nometne uz kuru vairums ir gatavi doties brīvprātīgi, jo tad nav jāapgrūtina sevi ar domāšanu, ar strādāšanu, ar zināšanām, peldi tik pa straumi, izklaidējies un rij labumus, kamēr tos dod.

Atbildēt

Pirātu partija

04.09.2023. 15:58

Jansonu siles biedri ielika par “tiesībsargu”, kaut gan godīgāk būtu ja šajā amatā ievēlētu cilvēku no tautas, vienas dienas elektroniskās vēlēšnās ar vienkāršu vairākumu.
Jansons atstrādā “veiksmes stāsta” izrādīto dziļo uzticību.
P.S. Drīz, viens pēc otra, eiropā notiks labēji apvērsumi. Pret ziliem beigsies tolerance, visi tiks nolikti pie vietas, zilo propagandas portāli tiks sodīti. Iecietība pazudīs, ziliem atkal vajadzēs maskēties.
Pirmais pavērsiens jau drīz, līdz ZS. Garām nepalaidīsiet, daudziem siles iemītniekiem šoks.

Atbildēt

ko nozīmē

04.09.2023. 15:30

»

ja

tumsonīgs bars mēs esam...kad tas pielēks skolām, augstskolām un vai var pielēkt, ja tur pilns ar kalpu gala zaglēniem mauc iņām...maugļiem. Laikam genofonds ir pa galam


progresēt? Tas nozīmē virzīties uz priekšu, uz augstāku pakāpi. Vai mūsdienu moderno mākslu, kultūru, jauno politiku var saukt par progresīvu? Vai drīzāk te nav deģenerācijas pazīmes? Ar tieksmi uz izmiršanu.

Atbildēt

ja

04.09.2023. 15:02

»

klausoties

visus muldētājus, tiešām ir grūti izprast, kas patiesībā notiek


tumsonīgs bars mēs esam...kad tas pielēks skolām, augstskolām un vai var pielēkt, ja tur pilns ar kalpu gala zaglēniem mauc iņām...maugļiem. Laikam genofonds ir pa galam...

Atbildēt

nē, nē,

04.09.2023. 14:57

»

nu bet

nav ko ņirgt par LR prezidentu dižPederastu! Fui


jo runa taču te ir par viņa pirmās lēdijas "kūšu saktu"

Atbildēt

klausoties

04.09.2023. 14:38

»

streipuklis

gudrs vai muļķis???kreituse??? bogustovs??? 3a u.t.t. KAS VIŅI IR? ja nav muļķi, tad??? čekas darbinieki


visus muldētājus, tiešām ir grūti izprast, kas patiesībā notiek.
Ir vērts paklausīties youtubē Mihail Veller, gan par globālistiem, gan 90.to gadu kažoku pārmetušiem komunistiem - kampējiem,gan karu un citiem procesiem pasaulē. Un viņš ir ukraiņu pusē.

Atbildēt

Jansons Tiesību aizstāvis

04.09.2023. 14:21

Labāk tad vispār bez kleitas. Mans birojs rādīs priekšzīmi - visas darbinieces uz Jūrmalas pludmali un tikai apakšbiksēs ar visiem darbiniekiem pludmalē vienādi apģērbtas, un lai nekad Latvijā vairs nevalda sieviešu diskrimācija un seksisms. Ekshi-, tfu tu, eksponēsim mūsu izglītojošo dzimumu vienlīdzības kampaņu arī sabiedriskajā TV un Radio. Lai dzīvo voukisms, progresīvisms, velkomisms un klimatisms. Nu vismaz kamēr ir silti un ziema neuznāk…

Atbildēt

+

04.09.2023. 11:50

»

galīgi neuzminēji, 3A !

pavisam par citu likumu ir runa, kuru bandītu grupņiks, pārsvarā NA ar JKP, izstūma cauri


"Blata bizness" strādā tad, ja koruptīvajā tīmeklī ir iesaistīti daudzi – ministrijās, parlamentā, pašvaldībā, uzņēmumos, tiesās, arī bankās. Ja zagli var noķert un tiesāt, jo zaglis ir viens (daži), bet ķērāju daudz, šādā tīmeklī saaudušos ļaudis sodīt nevar, jo zagļu ir daudz, bet ķērāji daži. Esmu pārliecināts, ka tieši "blata biznesa" dēļ Latvija turpina un turpinās atpalikt no kaimiņvalstīm, jo starptautiski konkurētspējīgu uzņēmumu ir pārāk maz, bet investīcijas (vietējās un ārvalstu) Latvijā neuzkavējas tāpēc, ka investori nevēlas strādāt ar "blatņikiem–shēmotājiem".

Atbildēt

Jukums

04.09.2023. 11:35

To dzimumu diskrimināciju jau var inkriminēt jebkuras kritikas autoram. Ja vien kritizējamas subjekts vai objekts nav kāds bezdzimuma radījums.
Kaut kas līdzīgs, kā ar žīdiem, nēģeriem, pederastiem utt, kuri vispār stāv pāri jebkādai kritikai un ir neaizskaramu kategorijā.

Atbildēt

NLO

04.09.2023. 11:35

Pietiekportāl, vai tas ir autora virsraksts vai Jūsu
līdzstrādnieku pievienota "kvintesence"?

Atbildēt

Grūti laiki Dievzemītē

04.09.2023. 11:22

»

!!

Jansons ir Artusa Kaimiņa drauģelis. 13.Saeimas laikā Jansons klausīja Bordāna bandītiskajiem konzervantiem un neatgrieza Saeimai izlabošanai pretlikumīgus, vienas šauras bandītiskas grupas interesē piekārtotus likumus tikai, lai pats paliktu savā amatā vēl kādu laiciņu. Kaimiņš tobrīd vadīja Saeimas...


Vai tik sauzszemes jūrnieks neuztraucas par ostu likumu, kas galīgi neatbilda 3A interesēm? Un labie laiki, kad viens Lemberga zvans likumdevējiem naktī, un likums tiek izmainīts, arī bija beigušies.

Atbildēt

streipuklis

04.09.2023. 11:00

»

tas jansons

nav muļķis,nav aprobežots,nav idiots,nav tukšpauris,nav bailīgs,nav iekrampējies krēslā,nav


gudrs vai muļķis???kreituse??? bogustovs??? 3a u.t.t. KAS VIŅI IR? ja nav muļķi, tad??? čekas darbinieki???

Atbildēt

cilvēkus vajag apglupot , nozembēt

04.09.2023. 10:58

TAS IZDODAS...kristīgajai pasaulei MILZĪGAS PROBLĒMAS...daudz izšķirs skolotāji...ja tur lielākie kretīni tad cauri...viens jansons -pupu mizas, bet skolotāju DAUDZ. ^ st diena pietiek, lai bērnu nozombētu...atceros psrs, kā vecāki vakaros centās atzombēt

Atbildēt

orientēties

04.09.2023. 10:54

šājā pasaule, kur čekistu simti sēž un rada teorijas zombēšanai...neomarksisti, pseudoliberālidemokrāti, freidomarksisti...ezotērika...viss vienam mērķim-sockomunisms izrādījās laba SUPERZAGŠANAS IEKĀRTA... priekš dažiem un tad bars lielāko kretīnu, kas par mērenu samaksu...vaina viena sociālisti hitleri staļini puķini baideni lukašenko...nav garīgi veseli, bet sadisti...kaut kad sāk slepkavot

Atbildēt

tas jansons

04.09.2023. 10:43

nav muļķis,nav aprobežots,nav idiots,nav tukšpauris,nav bailīgs,nav iekrampējies krēslā,nav...

Atbildēt

cilvēks bez loģiskas domāšanas

04.09.2023. 10:42

sen zinām...zubrila

Atbildēt

!!

04.09.2023. 09:30

Jansons ir Artusa Kaimiņa drauģelis. 13.Saeimas laikā Jansons klausīja Bordāna bandītiskajiem konzervantiem un neatgrieza Saeimai izlabošanai pretlikumīgus, vienas šauras bandītiskas grupas interesē piekārtotus likumus tikai, lai pats paliktu savā amatā vēl kādu laiciņu. Kaimiņš tobrīd vadīja Saeimas komisiju un Jansona palikšana amatā bija atkarīga no bordanellām.

Atbildēt

Pupa

04.09.2023. 09:21

Šoreiz pilnīgi nepiekrītu it visam, ko pauž Tiesībsargs.
Raksts faktiski ir pilns ar seksismu, noliekot kāda politiķa, amatpersonas vai vienkārši pilsoņa vērtēšanu no dzimuma pozīcijām.
TS kritizē stereotipu veidošanu un tiražēšanu, tai paša laikā viss raksts ir pilns ar Latviju diskreditējošiem apgalvojumiem par dzimumu nevienlīdzību, vardarbību, kas ir lielāka citur un tamlīdzīgiem apgalvojumiem, kurus izplata Stambulas konvencijas bīdītāji.
Šis nu reiz izdevies, kā ļoti neveikla un lēta aģitācija.

Atbildēt

Žulis

04.09.2023. 08:19

Nu šausmīga dzimumu diskriminācija un nevienlīdzība Latvijā. Kas par to liecina? Vispirms jau tas, ka neviens vīrietis šeit nav iznēsājis un piedzemdējis bērnu. Visu to nākas darīt sievietēm. Kādi ir tiesībsarga priekšlikumi, lai novērstu šo nevienlīdzību? Bez tam, cerams, ka tiesībsargs jau ir griezies ar iesniegumu starptautiskajā sporta federācijā ar prasību pārstāt nodalīt sieviešu un vīriešu sportu. Par cik ir jābūt vienlīdzībai, tad sievietēm visos sporta veidos t. sk. svarcelšanā un boksā, jāsacenšas kopā ar vīriešiem

Atbildēt

Delna un tiesībsargs abji vienādi

04.09.2023. 07:40

Tiesībsargs kam to lieko aparātu vajag? Uzblīdis kantoris ar saviem draugiem un draudzenēm štatu vietā. Kā jebkurā citā valsts dienestā. Birokrātija augsta.

Atbildēt

Jansons going down the tubes

04.09.2023. 07:03

Jansons galīgi ku-kū ... Redz, kāda cena jāmaksā, ja nekur citur nopelnīt nespēj un tad nu jāapsola tiem, kuri pārvēlēs amatā, atbalstīt stambulas "konvencīju" un citas maitības liberastu ceļā uz zilo kursu...

Atbildēt

vot

04.09.2023. 06:38

Tas rakstītājs ir pediņš?

Atbildēt

millers

04.09.2023. 06:23

vikai tāda kloze, kā karatē čempionātā

Atbildēt

Haralds Kalns

04.09.2023. 06:17

Juri, kāpēc tāda naida runa- pats esi taisns kā zirga loks un tava "pareizticība" apmetusi kūleni!!! Tad nu arī izstreb - pats vien jau to zampu sašļurkāji, neviens aiz mēles nerāva! Ja amatpersonai bābai nav gaume, stila izjūta un sakarīga skroderiene, tad nav ko šļurāt, defilējot publiski! Ja prezidents rāda "priekšzīmi" un Aglonā starp "svēteļiem" demonstrējas kā pižons ar vienu aizpogātu žaketes pogu, bez štramas stājas, nokareniem pleciem, izgāztu kārnu vēderu - mums jāsaka, ka tas tikai lietutiņš!?? Uz ko Tiesībsargs musina, jeb prasti tēlo, ka atstrādā "nodzertās stundas"? Ja meitene, kura neķītri izvazājusies pa porno studijām, bez morāliem aizspriedumiem, tāpat ierodas uz kastingu (provi) valdības vadītāja amatam - ko mums, konservatīvisma postulātu adeptiem, secināt!??

Atbildēt

cilvēkēdāju teritorijas valstspiederīgie

03.09.2023. 23:44

Ja sieviete ir morāli apdalīta, tad tādas sauc par bābām, bet vīriešus kuriem nepiemīt minimālais vīrišķības komplekts, dēvē par tēviņiem. Tas nozīmē, ka tie ir tādi puslopi, pusdzīvnieki, bez kauna un goda, un kuriem ar cilvēku sabiedrību ir tikai vizuāla līdzība. Lai gan vairums no šiem radījumiem ir glauni ģērbušies un pārvietojas lepnos automobīļos, tas neizmaina lietas būtību.

Atbildēt

Idiots Jansons

03.09.2023. 23:39

Jansons nemitīgi atgādina, ka ir idiots. Gan jau arī šim tipiņam ir skeleti skapī un nāksies vien pasēdēt cietumā gan par pretvalstisku un sazin vēl kādu padarīšanu. Viens gan ir skaidrs jau tagad - ar nelietību šis izdzimtenis grib pierādīt savu lietderību, bet sanāk vien smirdoņa.

Atbildēt

autoram

03.09.2023. 22:06

Siliņas kleitām lieciet mieru! Ja vajadzes, paņems konsultantu. Drīzāk jāuztraucas pa iespējamo blata biznesu iekšlietu ministrijā austrumu robežas buvniecības laikā, kad viņa bija ministrijas svarīgākā amatpersona aiz ministra

Atbildēt

Liana

03.09.2023. 21:38

Ak, mī un žē, krekla kleitu par paltraku nosauca, vai tādēļ sacerējums ar vienīgās partijas , piedodiet, ES piesaukšanu ievadā un draudiem nobeigumā ir kantora meitenēm jāsacer? Ko par šo tērpu galu galā saka Strautmane, kas kritizē gan politiķu īsās bikses, gan netīrās kurpes. Manuprāt, dārza ballītei okay, bet nu valdības mājai... Visi tik toleranti, ka tā jau drīz līdz plikajam karalim tiksim. Bet laikam jau stāsts nav par krekliem. Tāds pagaidām remdens brīdinājums tiem, kas sāks interesēties, vai apmelošanas kampaņas sponsori beidzot nav noskaidroti un sāks vēl kādus liekus jautājumus politiķei uzdot.

Atbildēt

Pilnmēness

03.09.2023. 21:17

Slimokase ārdās

Atbildēt

Lol

03.09.2023. 20:49

Janson, labāk pievērs uzmanību tam, ka Latvijā netiek pildīti Satversmes tiesas spriedumi!

Atbildēt

BBC

03.09.2023. 20:45

»

nu bet

nav ko ņirgt par LR prezidentu dižPederastu! Fui


Šo virza uz Šņobeļ prēmiju!

Atbildēt

hm

03.09.2023. 20:24

Vai tad par klauniem cirkā un karaļu ākstiem vairs nevarēs jokot? Tiks aizliegts ar likumu?
Seksisms?
Lai to izbeigtu, vienkārši un steigšus vīriešus jā-iemāca dzemdēt, kas ir tik pat absurdi, kā tiesībsarga rakstā paustās (veselīgās???) idejas.

Atbildēt

nesapratu

03.09.2023. 20:18

Kāds sakars apģērba izskatam ar dzimumu?

Atbildēt

ko nu

03.09.2023. 19:53

daudz par kleitu, vairāk "iedvesmoja" Siliņas teiktais, ka tiem jaunajiem acis mirdz, tāpēc "progresīvie" ir jāņem valdībā.

Atbildēt

naivais večuks

03.09.2023. 19:50

Ospaģi, ja mums būtu vien šitādas problēmas ... Nez par ko Jansonam algu maksā?

Atbildēt

vice

03.09.2023. 19:46

Kārtējais apliecinājums, ka klerks nedrīkst ieņemt amatu ilgāk par 5 gadiem!!

Acīmredzama deformācija!!!

Vai var uz otru termiņu? Var. Bet ne ilgāk par 5 gadiem!!!

Attiecas uz pilnīgi visiem klerkiem!!!

Atbildēt

nu bet

03.09.2023. 19:39

nav ko ņirgt par LR prezidentu dižPederastu! Fui!

Atbildēt

nunu gan

03.09.2023. 19:24

Nu diez vai tam ir kāda saistība ar seksismu, vienkārši daļai sabiedrības nepatīk kāda konkrēta publiska persona un tad raksta visu, kas ienāk prātā- gan par Siliņas kleitu, gan Šleseres brošu, gan Didriksones matiem, gan pīļu lūpām un ko tik vēl ne. Arī vīrieši dabū ciet- plikpauri, pieneņpūkas, speķpakaļas... Ne jau aiz lielas mīlestības lieto tādus epitetus.Tiesībsargs tikpat aktīvi varētu iestāties arī pret sabiedrības noslāņošanos, ne tikai par atsevišķu madāmu klozēm.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi