Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēdējās dienās vairāki Pietiek lasītāji interesējušies, kādu iemeslu dēļ nedarbojās jaunākās PIETIEK! avīzes numurā publicētais ziedojumu tālrunis, pa kuru pazvanot, iespējams ziedot vienu latu vēl kādas PIETIEK! avīzes izdošanai. Šodien publicējam izdevēju saraksti ar SIA Lattelecom, kas parāda, kā šis par 51% Latvijas valstij piederošais uzņēmums nesekmīgi mēģināja mainīt līguma nosacījumus un atņemt izdevējiem piešķirto ziedojumu tālruņa numuru.

From: Oskars Silavs <[email protected]>

Date: Fri, 12 Apr 2013

To: Endo Lapsa

Subject: Lattelecom

Labdien!

Atsaucoties uz mūsu līdz šim sniegto informāciju par ziedojuma tālruņa pakalpojuma nodrošināšanu rakstveidā atkārtoti informējam par sekojošo:

1) savstarpēji noslēgtajā Pielikumā līgumam Par elektronisko sakaru pakalpojumiem Nr.13136870 noteikumiem ietvertais pakalpojuma Nr.90006908 atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas izdoto tiesību aktu prasībām var tikt izmantots tikai informatīvā tālruņa pakalpojumu nodrošināšanai, piemērojot noteiktu tarifu LVL 0,42 (ieskaitot PVN) apmērā;

2) gadījumā, ja SIA FOX COMMUNICATIONS, SIA vēlas, lai par veiktajiem zvaniem tiktu piemērots pakalpojuma tarifs LVL 1,00 (ar/bez PVN) apmērā, tad SIA Lattelecom:

o atbilstoši „Pakalpojuma Ziedojumu tālrunis vispārīgo noteikumu” 2.2.un 3.2.punktu noteikumiem ir jāveic pakalpojuma numura nomaiņa uz Nr.( tiks precizēts)

o šajā gadījumā ir gatavs piemērot abonēšanas maksas atlaidi par pakalpojumu Ziedojuma tālrunis 100% apmērā par 12 mēnešiem no pakalpojuma ierīkošanas dienas

Lūdzam SIA FOX COMMUNICATIONS, SIA nekavējoties paziņot SIA „Lattelecom” par izvēlēto pakalpojuma nodrošināšanas kārtību turpmāk. Līdz ___________________ paziņojuma saņemšanai pakalpojums Ziedojuma tālrunis tiks nodrošināts augstāk 1) apakšpunktā norādītajā kārtībā.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties

Oskars Silavs | Biznesa klientu apkalpošanas nodaļa

Klientu attiecību vadītājs

SIA Lattelecom| Komercdienests

T.: +371 670 51268

M.: +371 28 396424

F.: +371 67 056707

[email protected]

Dzirnavu iela 105, Rīga, LV-1011

From: Endo Lapsa

Date: Mon, 15 Apr 2013

To: Oskars Silavs <[email protected]>

Subject: Lattelecom

Labdien!

Vēlētos atgādināt, ka mūsu savstarpēji noslēgtais līgums Nr. 13136870 un iepriekš no Jums epastos saņemtā informācija paredzēja, ka numurs Nr 90006808 (Jūs gan te minat nepareizi numuru, vai tā ir pārrakstīšanās kļūda?) ir ar tarifu 1 Ls par zvanu.

Tā kā mēs esam nodrukājuši un izplatījuši visā LR teritorijā gandrīz 1 miljona eksemplāros reklāmas materiālu ar šo ziedojuma tālruņa numuru un mums noteikti nav pieņemams Jūsu piedāvātais variants, ka tas tiek bez nekāda pamatota iemesla vienpusēji mainīts (pazemināts) no Lattelecom puses, tad lūdzam nekavējoties nodrošināt tam sākotnēji atrunāto tarifu 1 Ls par zvanu, kā bijām vienojušies, lai neradītu mums būtiskus zaudējumus, kas katru brīdi palielinās no materiālu izplatīšanas sākuma pagājušajā nedēļā.

Lūdzam nekavējoties informēt par šī jautājuma risinājumu.

Oficiālā vēstule, nosūtīta Lattelecom, 2013. gada 15. aprīlī

"Ar šo informējam, ka pēc noteikumu saskaņošanas pa epastu (pielikumā) ar Biznesa klientu apkalpošanas nodaļas Klientu attiecību vadītāju Oskaru Silavu par ziedojuma tālruņa izveidi Nr 90006808 ar tarifu 1 Ls par zvanu, 2013.gada 27.martā noslēdzām attiecīgu pakalpojuma līgumu Nr. 13136870 un tikām informēti, ka tālruņa numurs ar līguma parakstīšanas brīdi ir pieejams un izmantojams.

Esam speciāli nodrukājuši un pasūtījuši izplatīšanu visā LR teritorijā gandrīz 1 miljona eksemplāros materiālu ar šo ziedojuma tālruņa numuru, taču 2013.gada 11.aprīlī saņēmām zvanu no Oskara Silava, kas lūdza nesākt reklamēt šo numuru, jo tas neesot izmantojams un būšot cits numurs. Atbildējām, ka nav iespējams to mainīt, ka esam jau apmaksājuši materiālu drukāšanu un izplatīšanu un lūdzām nekavējoties rast risinājumu šo numuru izmantot saskaņā ar vienošanos un noslēgtā līguma noteikumiem, minot, ka pretējā gadījumā mums tiks nodarīti ļoti ievērojami zaudējumi.

Pēc vairākkārtīgas sazvanīšanās saņēmām 2013.gada 12.aprīlī epastu (pielikumā) no Oskara Silava ar sekojošu tekstu:

"Labdien, Endo!

Atsaucoties uz mūsu līdz šim sniegto informāciju par ziedojuma tālruņa pakalpojuma nodrošināšanu rakstveidā atkārtoti informējam par sekojošo:

1) savstarpēji noslēgtajā Pielikumā līgumam Par elektronisko sakaru pakalpojumiem Nr. 13136870 noteikumiem ietvertais pakalpojuma Nr.90006908 atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas izdoto tiesību aktu prasībām var tikt izmantots tikai informatīvā tālruņa pakalpojumu nodrošināšanai, piemērojot noteiktu tarifu LVL 0,42 (ieskaitot PVN) apmērā;

2) gadījumā, ja SIA FOX COMMUNICATIONS, SIA vēlas, lai par veiktajiem zvaniem tiktu piemērots pakalpojuma tarifs LVL 1,00 (ar/bez PVN) apmērā, tad SIA Lattelecom:

o atbilstoši „Pakalpojuma Ziedojumu tālrunis vispārīgo noteikumu” 2.2.un 3.2.punktu noteikumiem ir jāveic pakalpojuma numura nomaiņa uz Nr.( tiks precizēts)

o šajā gadījumā ir gatavs piemērot abonēšanas maksas atlaidi par pakalpojumu Ziedojuma tālrunis 100% apmērā par 12 mēnešiem no pakalpojuma ierīkošanas dienas

Lūdzam SIA FOX COMMUNICATIONS, SIA nekavējoties paziņot SIA „Lattelecom” par izvēlēto pakalpojuma nodrošināšanas kārtību turpmāk. Līdz ___________________ paziņojuma saņemšanai pakalpojums Ziedojuma tālrunis tiks nodrošināts augstāk 1) apakšpunktā norādītajā kārtībā."

Ar šo vēlamies paziņot, ka, tā kā mums nav pieņemams Jūsu darbinieka piedāvātais variants, ka vairāk kā divas nedēļas pēc līguma noslēgšanas piešķirtā numura tarifs tiek prettiesiski bez nekāda pamatota iemesla un savlaicīga brīdinājuma vienpusēji mainīts (pazemināts) no Lattelecom puses, mums jau radot būtiskus zaudējumus, tad lūdzam nekavējoties nodrošināt tam sākotnēji atrunāto un piemēroto tarifu 1 Ls par zvanu, lai neradītu mums turpmākus zaudējumus, kas katru brīdi palielinās no reklāmas materiālu izplatīšanas sākuma no 12.04.2013, pretējā gadījumā būsim spiesti vērsties ar prasību kompensēt radušos zaudējumus.

Lūdzam nekavējoties informēt par šī jautājuma risinājumu."

From: Oskars Silavs <[email protected]>

Date: Tue, 16 Apr 2013

To: Endo Lapsa

Subject: RE: Lattelecom

Labdien!

Informēju Jūs, ka visa iepriekš sūtītā informācija par ziedojuma tālruņa 90006808 (iepriekšējā e-pastā minētais numurs bija pārrakstīšanās kļūda) tarifikāciju ir spēkā (1 ls par zvanu), kā norādīts pakalpojuma Ziedojuma tālrunis aprakstā.

Ar cieņu

Oskars Silavs | Biznesa klientu apkalpošanas nodaļa

Klientu attiecību vadītājs

SIA Lattelecom| Komercdienests

Savukārt jau trešdienas pēcpusdienā Lattelecom piesūtīja šādu oficiālu notikušā skaidrojumu:

"Lai arī Lattelecom prioritāte ir klientiem nodrošināt teicamus pakalpojumus un kvalitatīvu klientu apkalpošanu, diemžēl darbinieka kļūdas dēļ, SIA Fox Communications vajadzībām sākotnēji tika norādīts citas tarifikācijas ziedojuma tālruņa numurs.

Esam darījuši visu iespējamo, lai šī kļūda neradītu klientam papildus neērtības un neietekmētu ziedojuma tālruņa darbību – kopš ziedojuma tālruņa atvēršanas, ziedojumu saņēmējs varēja saņemt pilnā apjomā.

Gadījumā, ja kādam zvanītājam nav izdevies sazvanīt ziedojuma tālruni, aicinām vērsties pie sava mobilo pakalpojumu operatora, jo ne visi operatori ļauj klientiem zvanīt uz paaugstinātas maksas, tai skaitā ziedojuma tālruņiem. Visbiežāk šādus ierobežojums operatori uzliek saviem priekšapmaksas karšu klientiem."

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...