Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēdējās dienās vairāki Pietiek lasītāji interesējušies, kādu iemeslu dēļ nedarbojās jaunākās PIETIEK! avīzes numurā publicētais ziedojumu tālrunis, pa kuru pazvanot, iespējams ziedot vienu latu vēl kādas PIETIEK! avīzes izdošanai. Šodien publicējam izdevēju saraksti ar SIA Lattelecom, kas parāda, kā šis par 51% Latvijas valstij piederošais uzņēmums nesekmīgi mēģināja mainīt līguma nosacījumus un atņemt izdevējiem piešķirto ziedojumu tālruņa numuru.

From: Oskars Silavs <[email protected]>

Date: Fri, 12 Apr 2013

To: Endo Lapsa

Subject: Lattelecom

Labdien!

Atsaucoties uz mūsu līdz šim sniegto informāciju par ziedojuma tālruņa pakalpojuma nodrošināšanu rakstveidā atkārtoti informējam par sekojošo:

1) savstarpēji noslēgtajā Pielikumā līgumam Par elektronisko sakaru pakalpojumiem Nr.13136870 noteikumiem ietvertais pakalpojuma Nr.90006908 atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas izdoto tiesību aktu prasībām var tikt izmantots tikai informatīvā tālruņa pakalpojumu nodrošināšanai, piemērojot noteiktu tarifu LVL 0,42 (ieskaitot PVN) apmērā;

2) gadījumā, ja SIA FOX COMMUNICATIONS, SIA vēlas, lai par veiktajiem zvaniem tiktu piemērots pakalpojuma tarifs LVL 1,00 (ar/bez PVN) apmērā, tad SIA Lattelecom:

o atbilstoši „Pakalpojuma Ziedojumu tālrunis vispārīgo noteikumu” 2.2.un 3.2.punktu noteikumiem ir jāveic pakalpojuma numura nomaiņa uz Nr.( tiks precizēts)

o šajā gadījumā ir gatavs piemērot abonēšanas maksas atlaidi par pakalpojumu Ziedojuma tālrunis 100% apmērā par 12 mēnešiem no pakalpojuma ierīkošanas dienas

Lūdzam SIA FOX COMMUNICATIONS, SIA nekavējoties paziņot SIA „Lattelecom” par izvēlēto pakalpojuma nodrošināšanas kārtību turpmāk. Līdz ___________________ paziņojuma saņemšanai pakalpojums Ziedojuma tālrunis tiks nodrošināts augstāk 1) apakšpunktā norādītajā kārtībā.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties

Oskars Silavs | Biznesa klientu apkalpošanas nodaļa

Klientu attiecību vadītājs

SIA Lattelecom| Komercdienests

T.: +371 670 51268

M.: +371 28 396424

F.: +371 67 056707

[email protected]

Dzirnavu iela 105, Rīga, LV-1011

From: Endo Lapsa

Date: Mon, 15 Apr 2013

To: Oskars Silavs <[email protected]>

Subject: Lattelecom

Labdien!

Vēlētos atgādināt, ka mūsu savstarpēji noslēgtais līgums Nr. 13136870 un iepriekš no Jums epastos saņemtā informācija paredzēja, ka numurs Nr 90006808 (Jūs gan te minat nepareizi numuru, vai tā ir pārrakstīšanās kļūda?) ir ar tarifu 1 Ls par zvanu.

Tā kā mēs esam nodrukājuši un izplatījuši visā LR teritorijā gandrīz 1 miljona eksemplāros reklāmas materiālu ar šo ziedojuma tālruņa numuru un mums noteikti nav pieņemams Jūsu piedāvātais variants, ka tas tiek bez nekāda pamatota iemesla vienpusēji mainīts (pazemināts) no Lattelecom puses, tad lūdzam nekavējoties nodrošināt tam sākotnēji atrunāto tarifu 1 Ls par zvanu, kā bijām vienojušies, lai neradītu mums būtiskus zaudējumus, kas katru brīdi palielinās no materiālu izplatīšanas sākuma pagājušajā nedēļā.

Lūdzam nekavējoties informēt par šī jautājuma risinājumu.

Oficiālā vēstule, nosūtīta Lattelecom, 2013. gada 15. aprīlī

"Ar šo informējam, ka pēc noteikumu saskaņošanas pa epastu (pielikumā) ar Biznesa klientu apkalpošanas nodaļas Klientu attiecību vadītāju Oskaru Silavu par ziedojuma tālruņa izveidi Nr 90006808 ar tarifu 1 Ls par zvanu, 2013.gada 27.martā noslēdzām attiecīgu pakalpojuma līgumu Nr. 13136870 un tikām informēti, ka tālruņa numurs ar līguma parakstīšanas brīdi ir pieejams un izmantojams.

Esam speciāli nodrukājuši un pasūtījuši izplatīšanu visā LR teritorijā gandrīz 1 miljona eksemplāros materiālu ar šo ziedojuma tālruņa numuru, taču 2013.gada 11.aprīlī saņēmām zvanu no Oskara Silava, kas lūdza nesākt reklamēt šo numuru, jo tas neesot izmantojams un būšot cits numurs. Atbildējām, ka nav iespējams to mainīt, ka esam jau apmaksājuši materiālu drukāšanu un izplatīšanu un lūdzām nekavējoties rast risinājumu šo numuru izmantot saskaņā ar vienošanos un noslēgtā līguma noteikumiem, minot, ka pretējā gadījumā mums tiks nodarīti ļoti ievērojami zaudējumi.

Pēc vairākkārtīgas sazvanīšanās saņēmām 2013.gada 12.aprīlī epastu (pielikumā) no Oskara Silava ar sekojošu tekstu:

"Labdien, Endo!

Atsaucoties uz mūsu līdz šim sniegto informāciju par ziedojuma tālruņa pakalpojuma nodrošināšanu rakstveidā atkārtoti informējam par sekojošo:

1) savstarpēji noslēgtajā Pielikumā līgumam Par elektronisko sakaru pakalpojumiem Nr. 13136870 noteikumiem ietvertais pakalpojuma Nr.90006908 atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas izdoto tiesību aktu prasībām var tikt izmantots tikai informatīvā tālruņa pakalpojumu nodrošināšanai, piemērojot noteiktu tarifu LVL 0,42 (ieskaitot PVN) apmērā;

2) gadījumā, ja SIA FOX COMMUNICATIONS, SIA vēlas, lai par veiktajiem zvaniem tiktu piemērots pakalpojuma tarifs LVL 1,00 (ar/bez PVN) apmērā, tad SIA Lattelecom:

o atbilstoši „Pakalpojuma Ziedojumu tālrunis vispārīgo noteikumu” 2.2.un 3.2.punktu noteikumiem ir jāveic pakalpojuma numura nomaiņa uz Nr.( tiks precizēts)

o šajā gadījumā ir gatavs piemērot abonēšanas maksas atlaidi par pakalpojumu Ziedojuma tālrunis 100% apmērā par 12 mēnešiem no pakalpojuma ierīkošanas dienas

Lūdzam SIA FOX COMMUNICATIONS, SIA nekavējoties paziņot SIA „Lattelecom” par izvēlēto pakalpojuma nodrošināšanas kārtību turpmāk. Līdz ___________________ paziņojuma saņemšanai pakalpojums Ziedojuma tālrunis tiks nodrošināts augstāk 1) apakšpunktā norādītajā kārtībā."

Ar šo vēlamies paziņot, ka, tā kā mums nav pieņemams Jūsu darbinieka piedāvātais variants, ka vairāk kā divas nedēļas pēc līguma noslēgšanas piešķirtā numura tarifs tiek prettiesiski bez nekāda pamatota iemesla un savlaicīga brīdinājuma vienpusēji mainīts (pazemināts) no Lattelecom puses, mums jau radot būtiskus zaudējumus, tad lūdzam nekavējoties nodrošināt tam sākotnēji atrunāto un piemēroto tarifu 1 Ls par zvanu, lai neradītu mums turpmākus zaudējumus, kas katru brīdi palielinās no reklāmas materiālu izplatīšanas sākuma no 12.04.2013, pretējā gadījumā būsim spiesti vērsties ar prasību kompensēt radušos zaudējumus.

Lūdzam nekavējoties informēt par šī jautājuma risinājumu."

From: Oskars Silavs <[email protected]>

Date: Tue, 16 Apr 2013

To: Endo Lapsa

Subject: RE: Lattelecom

Labdien!

Informēju Jūs, ka visa iepriekš sūtītā informācija par ziedojuma tālruņa 90006808 (iepriekšējā e-pastā minētais numurs bija pārrakstīšanās kļūda) tarifikāciju ir spēkā (1 ls par zvanu), kā norādīts pakalpojuma Ziedojuma tālrunis aprakstā.

Ar cieņu

Oskars Silavs | Biznesa klientu apkalpošanas nodaļa

Klientu attiecību vadītājs

SIA Lattelecom| Komercdienests

Savukārt jau trešdienas pēcpusdienā Lattelecom piesūtīja šādu oficiālu notikušā skaidrojumu:

"Lai arī Lattelecom prioritāte ir klientiem nodrošināt teicamus pakalpojumus un kvalitatīvu klientu apkalpošanu, diemžēl darbinieka kļūdas dēļ, SIA Fox Communications vajadzībām sākotnēji tika norādīts citas tarifikācijas ziedojuma tālruņa numurs.

Esam darījuši visu iespējamo, lai šī kļūda neradītu klientam papildus neērtības un neietekmētu ziedojuma tālruņa darbību – kopš ziedojuma tālruņa atvēršanas, ziedojumu saņēmējs varēja saņemt pilnā apjomā.

Gadījumā, ja kādam zvanītājam nav izdevies sazvanīt ziedojuma tālruni, aicinām vērsties pie sava mobilo pakalpojumu operatora, jo ne visi operatori ļauj klientiem zvanīt uz paaugstinātas maksas, tai skaitā ziedojuma tālruņiem. Visbiežāk šādus ierobežojums operatori uzliek saviem priekšapmaksas karšu klientiem."

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

21

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

FotoViena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību , kas ir īpaši būtiski attiecībā uz mazaizsargātajām personu grupām. Tādēļ par vienu no prioritātēm savā darbībā tiesībsargs jau vairākus gadus izvirza personu ar īpašām vajadzībām tiesību aizsardzību. Starptautisko cilvēktiesību mērogā par vienu no pamatdokumentiem ir atzīstama Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Konvencija par personu ar invaliditāti tiesībām, kura Latvijā stājās spēkā 2010.gada 31.martā. Saskaņā ar likuma „Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām” 2. pantā noteikto šīs konvencijas ieviešanu Latvijā koordinē Labklājības ministrija, bet tās īstenošanu pārrauga Tiesībsarga birojs.
Lasīt visu...

12

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

FotoVai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es strādāju reanimācijā ar īpaši smagiem pacientiem, kuriem ir uzstādīta C19 infekcijas diagnoze, ļauj man atbildēt uz pirmo jautājumu "Jā!"?
Lasīt visu...

12

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

FotoKaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie plānveida ambulatorie un stacionārie veselības aprūpes pakalpojumi, vēl joprojām rindas uz tiem var pārsniegt pat 9 mēnešus. Daļēji šo situāciju sekmēja pilnīga ambulatoro iestāžu slēgšana uz trim nedēļām šī gada aprīlī, bet situāciju iespaidoja arī hroniskais ārstu trūkums pilnīgi visās Latvijas medicīnas iestādēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...