Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja kāds no zaļajiem prezidenta kandidātu oficiāli izvirzīs eksbaņķieri Andri Bērziņu (ievēlēts Saeimā no Zaļo un zemnieku savienības Vidzemes saraksta), ZZS frakcijas atbalsts Valdim Zatleram saruks. To ceturtdien Pietiek atzina ZZS frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis, kurš pats vēl aizvien esot apņēmies balsot par Zatleru. Brigmanis iepriekš publiski teica, ka Zatlers var rēķināties ar aptuveni 15 no 22 ZZS deputātu balsīm. Tagad Brigmanis atzīst, ka nevar garantēt, cik vēl zaļie zemnieki, izņemot viņu pašu, varētu nobalsot par Zatleru. Tas pašreizējā prezidenta pārvēlēšanu padara vēl apšaubāmāku nekā līdz šim.

Tuvojoties Valsts prezidenta kandidātu izvirzīšanas termiņam, trešdien Saeimas kuluāros tika apspriesta iespēja, ka atsevišķi zaļo zemnieku deputāti kā kandidātu vēlēšanu pirmajai kārtai varētu virzīt ZZS deputātu, bijušo Unibankas vadītāju Andri Bērziņu (ievēlēts no Vidzemes). Pietiek trešdien novēroja, ka pēc frakcijas sēdes notika Bērziņa, Augusta Brigmaņa un deputāta Jāņa Klauža atsevišķa apspriede. Eksbaņķieris pēc tās Pietiek apstiprināja, ka spriests par alternatīva kandidāta izvirzīšanu, bet neatklāja, vai runa bijusi arī par viņu pašu.  

Pats bijušais Unibankas vadītājs Pietiek arī apstiprināja, ka ir uzrunāts no individuālu deputātu, ne visas frakcijas puses. Jautājums par to, vai Bērziņš tiks virzīts prezidenta vēlēšanu pirmajai kārtai, paliekot atklāts līdz pirmdienai. Pirmdiena, 23. maijs, ir pirmspēdējā diena, kad iespējams pieteikt kandidātus prezidenta vēlēšanu pirmajai kārtai. Jebkurā gadījumā Bērziņš, kurš Saeimā no ZZS saraksta tika ievēlēts kā bezpartejisks, uzsvēra, ka nebūtu visas ZZS frakcijas, bet atsevišķu deputātu virzīts kandidāts.  

Pietiek jau 11. maijā rakstīja, ka, pēc portāla rīcībā esošās informācijas, ZZS faktiskais līderis ir izdarījis izvēli par labu kādam prezidenta kandidātam. Viņa vārds tobrīd netika atklāts, bet šis cilvēks tika raksturots kā tāds, kas nenāk no Ventspils, „neko sliktu nav sastrādājis”, „ir visiem zināms”, tādēļ tiks piedāvāts Vienotībai, kura, ņemot vērā iepriekš minēto, un valdības stabilitātes vārdā tam varētu piekrist. 

Pēc Pietiek rīcībā esošās informācijas, trešdien Saeimas kuluāros notikusi "taustīšanās", vai eksbaņķierim Bērziņam būtu atbalsts arī citās frakcijās. Tomēr šī skaņošana nav notikusi augstākajā līmenī, tādēļ ir viedoklis, ka pašlaik notiek tikai taustīšanās, kuras mērķis daļēji ir arī viest nervozitāti Vienotībā, lai deputātos sētu šaubas par iespēju nodrošināt Zatlera pārvēlēšanu un atņemtu esošajam prezidentam iespējami daudz balsu. 

ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Brigmanis Pietiek pieļāva, ka kāds no frakcijas deputātiem, kas pārstāv Latvijas Zaļo partiju, vai pat visa šī ZZS dalīborganizācija varētu virzīt savu alternatīvo prezidenta kandidātu, kas, viņaprāt, tikai vairotu demokrātiju šajā procesā. Viņš gan uzsvēra, ka frakcijai kopumā ar to nebūtu nekāda sakara, līdz ar to komentēt iespējamās kandidatūras vai to izvirzītājus Brigmanis atturējās.

No Pietiek sarunām ar zaļo deputātiem radās iespaids, ka kā iespējama kandidāte prātā tiek paturēta arī Valsts kontroliere Inguna Sudraba. Jautāts, vai ar frakcijas vadību apspriesta Sudrabas iespējamā virzīšana, eksbaņķieris Bērziņš atteica: "Ne tikai."

ZZS deputāts Rihards Eigims, kurš pārstāv zaļos, konkrētu atbildi, vai varētu būt tas, kurš virza kādu alternatīvu prezidenta kandidātu, piemēram, Sudrabu, Pietiek nesniedza, radot iespaidu, ka atstāj sev vaļā durvis to vēl izdarīt līdz 24. maijam. Tieši tāpat no skaidras atbildes, tomēr neizslēdzot, ka varētu virzīt kādu kandidātu, izvairījās cits ZZS frakcijā esošais deputāts Andris Bērziņš (ievēlēts no Zemgales).

Pietiek jau rakstīja, ka pret Zatlera pārvēlēšanu skeptiskie Latvijas Zaļās partijas (LZP) deputāti patur sev brīvas rokas un vēl nesola viņam atbalstu, kamēr nebūs beidzies prezidenta kandidātu pieteikšanas termiņš un nebūs skaidrs, vai esošajam prezidentam nav kāds cienījams sāncensis. Tāds iespaids otrdienas vakarā palika pēc Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputātu no LZP tikšanās ar Zatleru. ZZS faktiskais līderis Aivars Lembergs otrdienas vakarā LTV raidījumā Jauna nedēļa paziņoja, ka ZZS savu kandidātu vēlēšanu pirmajai kārtai nevirzīs, bet nav izslēgts, ka to izdara kāds no deputātiem, kas neatbalsta Zatlera pārvēlēšanu. 

Lembergs otrdien uzkrītoši izvairījās viest skaidrību, vai atbalsta Zatlera pārvēlēšanu un vai ir kāds saskaņots plāns cita kandidāta izvirzīšanai. Tomēr viņa teiktais, ka nav izslēgta cita kandidāta izvirzīšana no kāda individuāla deputāta puses, kas būtu pat vēlama diskusijas nodrošināšanai, atstāja iespaidu, ka zaļajiem varētu būt atvēlēta kāda īpaša loma Valsts prezidenta vēlēšanās. „Nav izslēgts, ka jebkurš deputāts var izvirzīt, jo ir pauduši virkne deputātu, ka viņi neatbalsta Zatlera kungu kā prezidenta kandidātu un, iespējams, ka viņi var izvirzīt kādu citu,” otrdienas vakarā intervijā LTV raidījumam Jauna nedēļa teica Lembergs. Viņaprāt, „būtu ideāli”, ja Zatleram būtu kāds sāncensis. Saeimā esot 100 deputātu, katrs no kuriem tādu var izvirzīt. „Man ļoti gribētos, ka būtu vēl viens prezidenta kandidāts, kurš tiešajā ēterā debatētu ar Zatleru – tas būtu lietderīgi gan deputātiem, gan Latvijas sabiedrībai,” teica ZZS faktiskais līderis. Uz jautājumu,  vai tā varētu būt Valsts kontroliere Inguna Sudraba, Lembergs pieļāvuma formā noteica: „Nu, ja Sudrabas kundzi kāds izvirzīs no deputātiem...”

ZZS deputāts Kārlis Seržants uzskata, ka nenobalsot par Zatleru „vienkārši nebalsošanas pēc” nebūtu pareizi un, ja netiks izvirzīts kāds alternatīvs prezidenta kandidāts, zaļie visticamāk tomēr varētu nobalsot par Zatleru. Deputāts no sarunām ar ZZS līderiem neesot izjutis, ka tiek gatavots kāds „zemūdens plāns” prezidenta vēlēšanām. „Jebkurā gadījumā es esmu pateicis: ja ir kaut kāds man nezināms plāns Zatleru norakt, tad es noteikti gribu zināt, kas tad būs pēc tam, jo es uz tādām nezināmām spēlēm neparakstos. Mans viedoklis ir darīts zināms, un lēmumu jautājumā par to, kā balsos Kārlis Seržants, pieņems tikai Kārlis Seržants,” uzsver deputāts.

LZP līdzpriekšsēdētājs, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Raimonds Vējonis vārds vārdā uzsver to pašu, ko Lembergs un ZZS frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis – ja reiz Vienotība, Par labu Latviju un Nacionālā apvienība VL-TB/LNNK Zatleram garantē savas balsis (kopumā 48), tad Zatlers jau faktiski ir pārvēlēts, jo zaļajiem zemniekiem atliek nodrošināt vien trīs balsis, lai rezultātā būtu 51. „Tā būtu cūcība izgāzt Zatleru. Tad nav ko solīt!” saka Vējonis, atgādinot, ka ZZS vienīgie godīgi atzinuši, ka nevar garantēt visas 22 savas frakcijas deputātu balsis.

Uz jautājumu, vai pēc otrdienas tikšanās zaļie ir tuvāk tam, lai atbalstītu Zatleru, Seržants Pietiek atbildēja: „Tā es varētu teikt, jā. Es par sevi personiski varu pateikt, ka es visticamāk balsošu par viņu. Jo cita jau arī nav pagaidām!” Zaļo lēmums par atbalstu Zatleram tiek pakārtots tam, vai netiks izvirzīts vēl kāds cits kandidāts. „Ja viņš tagad parādās, viņam jābūt divas galvas augstākam kā Zatleram. Arī, ja viņu izvirza pēdējā mirklī, tas tā kā drusku nepieklājīgi izskatītos,” savās pārdomās dalījās Seržants. Uz jautājumu, vai Valsts kontroliere Inguna Sudraba varētu būt šis kandidāts, kas būtu „divas galvas augstāk” par Zatleru, Seržants domīgi novilka: „Nedomāju.” Vējonis uzskata, ka „Sudraba, protams, var konkurēt ar Zatleru”, bet neesot skaidrs, kurš un vai vispār viņu, vai kādu citu alternatīvu kandidātu izvirzītu, kā arī, vai nopietns kandidāts piekristu, ka viņu virza kāds individuāls deputāts, nevis vesela frakcija.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

21

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

FotoViena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību , kas ir īpaši būtiski attiecībā uz mazaizsargātajām personu grupām. Tādēļ par vienu no prioritātēm savā darbībā tiesībsargs jau vairākus gadus izvirza personu ar īpašām vajadzībām tiesību aizsardzību. Starptautisko cilvēktiesību mērogā par vienu no pamatdokumentiem ir atzīstama Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Konvencija par personu ar invaliditāti tiesībām, kura Latvijā stājās spēkā 2010.gada 31.martā. Saskaņā ar likuma „Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām” 2. pantā noteikto šīs konvencijas ieviešanu Latvijā koordinē Labklājības ministrija, bet tās īstenošanu pārrauga Tiesībsarga birojs.
Lasīt visu...

12

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

FotoVai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es strādāju reanimācijā ar īpaši smagiem pacientiem, kuriem ir uzstādīta C19 infekcijas diagnoze, ļauj man atbildēt uz pirmo jautājumu "Jā!"?
Lasīt visu...

12

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

FotoKaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie plānveida ambulatorie un stacionārie veselības aprūpes pakalpojumi, vēl joprojām rindas uz tiem var pārsniegt pat 9 mēnešus. Daļēji šo situāciju sekmēja pilnīga ambulatoro iestāžu slēgšana uz trim nedēļām šī gada aprīlī, bet situāciju iespaidoja arī hroniskais ārstu trūkums pilnīgi visās Latvijas medicīnas iestādēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...