Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja kāds no zaļajiem prezidenta kandidātu oficiāli izvirzīs eksbaņķieri Andri Bērziņu (ievēlēts Saeimā no Zaļo un zemnieku savienības Vidzemes saraksta), ZZS frakcijas atbalsts Valdim Zatleram saruks. To ceturtdien Pietiek atzina ZZS frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis, kurš pats vēl aizvien esot apņēmies balsot par Zatleru. Brigmanis iepriekš publiski teica, ka Zatlers var rēķināties ar aptuveni 15 no 22 ZZS deputātu balsīm. Tagad Brigmanis atzīst, ka nevar garantēt, cik vēl zaļie zemnieki, izņemot viņu pašu, varētu nobalsot par Zatleru. Tas pašreizējā prezidenta pārvēlēšanu padara vēl apšaubāmāku nekā līdz šim.

Tuvojoties Valsts prezidenta kandidātu izvirzīšanas termiņam, trešdien Saeimas kuluāros tika apspriesta iespēja, ka atsevišķi zaļo zemnieku deputāti kā kandidātu vēlēšanu pirmajai kārtai varētu virzīt ZZS deputātu, bijušo Unibankas vadītāju Andri Bērziņu (ievēlēts no Vidzemes). Pietiek trešdien novēroja, ka pēc frakcijas sēdes notika Bērziņa, Augusta Brigmaņa un deputāta Jāņa Klauža atsevišķa apspriede. Eksbaņķieris pēc tās Pietiek apstiprināja, ka spriests par alternatīva kandidāta izvirzīšanu, bet neatklāja, vai runa bijusi arī par viņu pašu.  

Pats bijušais Unibankas vadītājs Pietiek arī apstiprināja, ka ir uzrunāts no individuālu deputātu, ne visas frakcijas puses. Jautājums par to, vai Bērziņš tiks virzīts prezidenta vēlēšanu pirmajai kārtai, paliekot atklāts līdz pirmdienai. Pirmdiena, 23. maijs, ir pirmspēdējā diena, kad iespējams pieteikt kandidātus prezidenta vēlēšanu pirmajai kārtai. Jebkurā gadījumā Bērziņš, kurš Saeimā no ZZS saraksta tika ievēlēts kā bezpartejisks, uzsvēra, ka nebūtu visas ZZS frakcijas, bet atsevišķu deputātu virzīts kandidāts.  

Pietiek jau 11. maijā rakstīja, ka, pēc portāla rīcībā esošās informācijas, ZZS faktiskais līderis ir izdarījis izvēli par labu kādam prezidenta kandidātam. Viņa vārds tobrīd netika atklāts, bet šis cilvēks tika raksturots kā tāds, kas nenāk no Ventspils, „neko sliktu nav sastrādājis”, „ir visiem zināms”, tādēļ tiks piedāvāts Vienotībai, kura, ņemot vērā iepriekš minēto, un valdības stabilitātes vārdā tam varētu piekrist. 

Pēc Pietiek rīcībā esošās informācijas, trešdien Saeimas kuluāros notikusi "taustīšanās", vai eksbaņķierim Bērziņam būtu atbalsts arī citās frakcijās. Tomēr šī skaņošana nav notikusi augstākajā līmenī, tādēļ ir viedoklis, ka pašlaik notiek tikai taustīšanās, kuras mērķis daļēji ir arī viest nervozitāti Vienotībā, lai deputātos sētu šaubas par iespēju nodrošināt Zatlera pārvēlēšanu un atņemtu esošajam prezidentam iespējami daudz balsu. 

ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Brigmanis Pietiek pieļāva, ka kāds no frakcijas deputātiem, kas pārstāv Latvijas Zaļo partiju, vai pat visa šī ZZS dalīborganizācija varētu virzīt savu alternatīvo prezidenta kandidātu, kas, viņaprāt, tikai vairotu demokrātiju šajā procesā. Viņš gan uzsvēra, ka frakcijai kopumā ar to nebūtu nekāda sakara, līdz ar to komentēt iespējamās kandidatūras vai to izvirzītājus Brigmanis atturējās.

No Pietiek sarunām ar zaļo deputātiem radās iespaids, ka kā iespējama kandidāte prātā tiek paturēta arī Valsts kontroliere Inguna Sudraba. Jautāts, vai ar frakcijas vadību apspriesta Sudrabas iespējamā virzīšana, eksbaņķieris Bērziņš atteica: "Ne tikai."

ZZS deputāts Rihards Eigims, kurš pārstāv zaļos, konkrētu atbildi, vai varētu būt tas, kurš virza kādu alternatīvu prezidenta kandidātu, piemēram, Sudrabu, Pietiek nesniedza, radot iespaidu, ka atstāj sev vaļā durvis to vēl izdarīt līdz 24. maijam. Tieši tāpat no skaidras atbildes, tomēr neizslēdzot, ka varētu virzīt kādu kandidātu, izvairījās cits ZZS frakcijā esošais deputāts Andris Bērziņš (ievēlēts no Zemgales).

Pietiek jau rakstīja, ka pret Zatlera pārvēlēšanu skeptiskie Latvijas Zaļās partijas (LZP) deputāti patur sev brīvas rokas un vēl nesola viņam atbalstu, kamēr nebūs beidzies prezidenta kandidātu pieteikšanas termiņš un nebūs skaidrs, vai esošajam prezidentam nav kāds cienījams sāncensis. Tāds iespaids otrdienas vakarā palika pēc Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputātu no LZP tikšanās ar Zatleru. ZZS faktiskais līderis Aivars Lembergs otrdienas vakarā LTV raidījumā Jauna nedēļa paziņoja, ka ZZS savu kandidātu vēlēšanu pirmajai kārtai nevirzīs, bet nav izslēgts, ka to izdara kāds no deputātiem, kas neatbalsta Zatlera pārvēlēšanu. 

Lembergs otrdien uzkrītoši izvairījās viest skaidrību, vai atbalsta Zatlera pārvēlēšanu un vai ir kāds saskaņots plāns cita kandidāta izvirzīšanai. Tomēr viņa teiktais, ka nav izslēgta cita kandidāta izvirzīšana no kāda individuāla deputāta puses, kas būtu pat vēlama diskusijas nodrošināšanai, atstāja iespaidu, ka zaļajiem varētu būt atvēlēta kāda īpaša loma Valsts prezidenta vēlēšanās. „Nav izslēgts, ka jebkurš deputāts var izvirzīt, jo ir pauduši virkne deputātu, ka viņi neatbalsta Zatlera kungu kā prezidenta kandidātu un, iespējams, ka viņi var izvirzīt kādu citu,” otrdienas vakarā intervijā LTV raidījumam Jauna nedēļa teica Lembergs. Viņaprāt, „būtu ideāli”, ja Zatleram būtu kāds sāncensis. Saeimā esot 100 deputātu, katrs no kuriem tādu var izvirzīt. „Man ļoti gribētos, ka būtu vēl viens prezidenta kandidāts, kurš tiešajā ēterā debatētu ar Zatleru – tas būtu lietderīgi gan deputātiem, gan Latvijas sabiedrībai,” teica ZZS faktiskais līderis. Uz jautājumu,  vai tā varētu būt Valsts kontroliere Inguna Sudraba, Lembergs pieļāvuma formā noteica: „Nu, ja Sudrabas kundzi kāds izvirzīs no deputātiem...”

ZZS deputāts Kārlis Seržants uzskata, ka nenobalsot par Zatleru „vienkārši nebalsošanas pēc” nebūtu pareizi un, ja netiks izvirzīts kāds alternatīvs prezidenta kandidāts, zaļie visticamāk tomēr varētu nobalsot par Zatleru. Deputāts no sarunām ar ZZS līderiem neesot izjutis, ka tiek gatavots kāds „zemūdens plāns” prezidenta vēlēšanām. „Jebkurā gadījumā es esmu pateicis: ja ir kaut kāds man nezināms plāns Zatleru norakt, tad es noteikti gribu zināt, kas tad būs pēc tam, jo es uz tādām nezināmām spēlēm neparakstos. Mans viedoklis ir darīts zināms, un lēmumu jautājumā par to, kā balsos Kārlis Seržants, pieņems tikai Kārlis Seržants,” uzsver deputāts.

LZP līdzpriekšsēdētājs, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Raimonds Vējonis vārds vārdā uzsver to pašu, ko Lembergs un ZZS frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis – ja reiz Vienotība, Par labu Latviju un Nacionālā apvienība VL-TB/LNNK Zatleram garantē savas balsis (kopumā 48), tad Zatlers jau faktiski ir pārvēlēts, jo zaļajiem zemniekiem atliek nodrošināt vien trīs balsis, lai rezultātā būtu 51. „Tā būtu cūcība izgāzt Zatleru. Tad nav ko solīt!” saka Vējonis, atgādinot, ka ZZS vienīgie godīgi atzinuši, ka nevar garantēt visas 22 savas frakcijas deputātu balsis.

Uz jautājumu, vai pēc otrdienas tikšanās zaļie ir tuvāk tam, lai atbalstītu Zatleru, Seržants Pietiek atbildēja: „Tā es varētu teikt, jā. Es par sevi personiski varu pateikt, ka es visticamāk balsošu par viņu. Jo cita jau arī nav pagaidām!” Zaļo lēmums par atbalstu Zatleram tiek pakārtots tam, vai netiks izvirzīts vēl kāds cits kandidāts. „Ja viņš tagad parādās, viņam jābūt divas galvas augstākam kā Zatleram. Arī, ja viņu izvirza pēdējā mirklī, tas tā kā drusku nepieklājīgi izskatītos,” savās pārdomās dalījās Seržants. Uz jautājumu, vai Valsts kontroliere Inguna Sudraba varētu būt šis kandidāts, kas būtu „divas galvas augstāk” par Zatleru, Seržants domīgi novilka: „Nedomāju.” Vējonis uzskata, ka „Sudraba, protams, var konkurēt ar Zatleru”, bet neesot skaidrs, kurš un vai vispār viņu, vai kādu citu alternatīvu kandidātu izvirzītu, kā arī, vai nopietns kandidāts piekristu, ka viņu virza kāds individuāls deputāts, nevis vesela frakcija.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...