Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kur viņiem tās nostājas

28.06.2012. 16:07

'gultas' jautājumos, ekonomika stulbi kā zābaki un ēnu ekonomiku pat negatavojas apkarot, jo čangaļi taču

Atbildēt

HR

28.06.2012. 14:33

Bordāns krietnu laiku bija Microsoft et al. lobija BSA pilnvarotais pārstāvis latvju zemē. Jāskatās, vai Tieslietu ministrija vai tās iestādes nesāks strauji iepirkt programmatūru. Un, ja sāks - no kā.

Atbildēt

trax

28.06.2012. 13:09

tagad mums beidzot būs viss !
jo tas tikai mums vēl trūka :)

Atbildēt

k

28.06.2012. 11:30

uzmanīgi pētu ausu ļipiņu

Atbildēt

zinātājs to 111

28.06.2012. 10:14

Tas nebija safabricējums, tā bija patiesība. Kāpēc neviens "neapsēdās" - tāpēc, ka "kolēģi" vienojās, par laukumu....

Atbildēt

iz rakstiem

28.06.2012. 09:39

2005. gadā aizdomās par krāpšanu lielos apmēros Finanšu policija uz 10 dienām aizturēja advokātu A.Lūsi, kurš tobrīd bija AS “Jelgavas siltumtīklu uzņēmums” (STU) maksātnespējas administrators. A.Lūsis tika aizturēts, kad viņš kopā ar Jelgavas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu (ZZS) devās uz Valsts ieņēmumu dienestu sniegt liecības saistībā ar krimināllietu par STU bilances aktīvu iznomāšanu. Tomēr vēlāk Rīgas apgabaltiesa viņu atbrīvoja.----

Atbildēt

jurists

28.06.2012. 00:26

Šķiet, ka jaunais Latvijas tieslietu ministrs (ja Saeimas vairākums apstiprinās Jāni Bordānu) mums būs cilvēks bez autoritātes ne tikai sabiedrībā, bet arī TM. Toties parlamentārais sekretārs - ar pieredzi dzīvei ieslodzījumā. Biedrībā "Par godīgumu tiesu sistēmā "Temīda"" jau vairākus gadus atpakaļ bija rosinājusi veidot balto sarakstu ar juristiem, kam ir laba reputācija, zināšanas un vēlēšanās sakārtot tiesu sistēmu, kas šobrīd ir zem katras kritikas. Par to liecina ne tikai lielais sūdzību skaits ECT, kur Latvija regulāri zaudē, bet arī tas, ka līdz šim nav notiesāta neviena baltā apkaklīte par ekonomiskajiem noziegumiem.

Atbildēt

TT

27.06.2012. 22:51

Problēma ir "politruka" stila demagoģijā.

Puiši - Bērziņš, Bordāns un Ko., klasisiki aizbildinoties ar nacionālo retoriku "bīda ģelas". Cik noprotu, esi ārsts, un tāpēc ar juridiskām lietām neesi saskāries. Latvijā ir ļoti lielā problēma ar tiesiskuma nodrošināšanu tiesās. Tiesneši vienkārši vai neko nedara vai dara tikai tad kad dabuj kādu labumu, arī materiālo., pie tam reti kurš tiesnesis ir pietiekami profesionāli sagatavots. Bērziņš kā jau "praktizējošs jurists" tiesnešus nav aizskāris, rūpējās, lai likuma grozījumi utt. neizjauktu status quo, neierosināja nevienu disc.lietu pret tiesnešiem, apmaiņā saņemot tiesnešu labvēlīgu attieksmi tiesās, kad viņš pārstāvot klientus tur ierodas atstājot ministra amatu ... - un šie saprot viens otru bez vārdiem. Bērziņš, Bordāns, Lūsis ir šis koruptīvas Latvijas tieslietu sistēmas dalībnieki. Ja patiešām nevēlāmies "Centrālo Āziju" Latvijā, tad tomēr ir jāskatās netikai kā cilvēki izskatās un runā, un netikai ko runā, bet arī ko dara - pat ja viņi runā ļoti patriotiskajā garā, bet taisa geschaftu C.Āzijas garā.

Atbildēt

Interesanti gan

27.06.2012. 22:32

Kada tautība ir Bordanam. Pēc latvieša neizskatās.

Atbildēt

tukšai pļāpai

27.06.2012. 21:54

Tā jau tā bēdAa,ka te izsakas nevis tie, kuri zina,bet melīgas tenkas padzirdējušie

Atbildēt

tukšā pļāpa

27.06.2012. 21:30

paija
Es šos cilvēkus nepazīstu, tāpēc nevaru teikt ne labu, ne sliktu
------
nu tad aizver savu pāksti un vienreiz paklusē, lai runā tie, kuri zina

Atbildēt

TT

27.06.2012. 20:22

Skolnieks Bordans ir fotoģesikāks par Fantomasu, dauzd bezkaunīgaks un demagoģiskāks retorikā:

tā, piem. savu Nacionālu jautājumu Asamblejas komradu A.Bajinski aplicis Twitterī kā profesionālais politruks, kā arī kā augstas raudzes demagogs:

twitter.com/Bordans/s...
Ainārs Bajinskis ‏@AinarsBajinskis
@abaskis @JankaPipars @Bordans Latvijas Ceļš un Vienotība kopā ar Bordānu uzvarēka.Ko nedarīja? Nepatīk man apkārtklīstošas blozgas,nepatīk.

Jānis
‏@Bordans
@AinarsBajinskis @abaskis @JankaPipars bajinski, bajinski :( un es tevi tikko kā aizstāvēju. Varbūt salīdzināsim, kurš vairāk izdarījis?
===
twitter.com/Bordans/s...
Aldis Greitans ‏@AldisGreitans
@Bordans Demogoģiju? Pastāsti, kas uzņēmējdarbības juridiskās vides uzlabošanas jomā tiek darīts? Ar 140 zīmēm būtu jāpietiek :-(

Jānis
‏@Bordans
@AldisGreitans Demagoģija ir tā, ka tu lieliski atrodi vainīgos- protams latviešu fašisti, kas cits.Protams viņi ir veidojuši visas valdības

Atbildēt

paija

[R] 27.06.2012. 20:19

Var tikai pabrīnīties- vienalga ,ko un kur nozīmē, tūlīt uzrodas kads viszinis,kas zin, ka šis cilvēks ir noziedznieks vai muļķis vai viss kopa. Pie tam dažas kā jau te secinats ir īstas melu ziņas. Diez vai Latvijā vispar ir kads cilvēks, kas deretu pēc komentētāJU domam kāda amatā, izņemot viņus pašus.
Es šos cilvēkus nepazīstu, tāpēc nevaru teikt ne labu, ne sliktu

Atbildēt

take it easy

27.06.2012. 19:24

TT 27.06.2012. 14:48
Bordans, kurš apstaigājis visas varas partijas .. atmetīs Latviju tiesiskuma ziņā uz vairākiem gadiem atpakaļ.
________________
nekur jau vairs nevar atmest, kur tad vairs dziļākā ž-pā var ielīst? atslābstiet, baudiet vasaru un ceriet, ka varbūt rudenī beidzot tomēr pienāks pasaules gals tām nebeidzamām šausmām

Atbildēt

Penis

27.06.2012. 18:27

Bordāns viļitijs Breivīks!!!! Līdzība 90%!!!

Atbildēt

.

27.06.2012. 18:17

''Kāpēc raksts ir pie PIETIEK MELOT? Kur tad ir tie meli?''

Jo viņi iepriekš meloja, ka virzīs ministru tikai jūlija sākumā.

Atbildēt

111 - to Kafka

27.06.2012. 17:15

Lūsis nav sēdējis cietumā, bet gan īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Pie tā vainojama toreizējā Tautas partijas interese iekļūt Jelgavas domē. Viņiem vajadzēja uztaisīt skandālu pret ZZS, kas arī tur bija spēcīgi kandidāti. Skandāls bija pret Jelgavas siltumtīklu (kuru Lūsim kā māksātnespējas administratoram bija izdevies piecelt uz kājām). Vēlāk gan atklājās, ka viss ir no pirksta izzīsts un vainīgos atmaskoja. Tā ka piesiet Lūsim atrašanos CIETUMĀ ir augstākajā mērā SAFABRICĒJUMS!

Atbildēt

Jautājums>Kafka

27.06.2012. 17:10

Lūsis sēdējis cietumā?????? Ka tik ne ar! Nevajag muldēt tukšu! Kurā vietā? Un administratoram nederēja nevis sliktās reputācijas dēļ, bet gan tāpēc, ka nepatika koalīcijas partneriem! Nevajag melst!

Atbildēt

Vispār

27.06.2012. 17:09

Tikai jautājums, ko te visi pārmet Microsoft lobēšanu? Tas būtu tas pats, kas pārmest, ka kāds ir strādājis AKKA/LAA vai LAIPA, kas arī aizsargā autoru tiesības! Sviests. Normāls darbs.

Atbildēt

Jautājums

27.06.2012. 17:08

Nu vismaz labi, ka Pietiek izlaboja. Bet tik un tā - kāpēc pietiek noklusēt? Tūlīt taču tas taps zināms. Bišku pagaidiet... ne? Dzintars taču izplatīja, ka šodien uzzināsim!

Atbildēt

Kafka

27.06.2012. 17:08

Aigars Lūsis sēdējis cietumā. Kā Krājbankas maksātnespējas administrators nederēja slikās reputācijas dēļ. Bet TIESLIETU ministrijā par parlamentāro sekretāru gan der! Kas notiek - vai Tieslitu ministrijā nevajadzētu būt vismaz par kapeiku baltākiem cilvēkiem?

Atbildēt

Jautājums

27.06.2012. 17:03

Kāpēc raksts ir pie PIETIEK MELOT? Kur tad ir tie meli?

Atbildēt

tuziks

27.06.2012. 16:59

Tad jau jāvelk ārā Batjka, jāizpurina naftalīns un jāsēdina blakus Zaķim, būs saldais pārītis!

Atbildēt

kl

27.06.2012. 16:51

kā mēs vispār esam tik tāli nodzīvojuši, kad Baķkas joprojām sēž Saeimā un bīda 3A un SC rebes? skaidrs, ka NA ir mērkaķu bars

Atbildēt

oglite

27.06.2012. 16:26

ja un cik zinams ari notika saistiba skiet ka ar pazistamo birkava brali Microsoft tiesibnieku lietu
nozmiegsana, preti sanemot kadas iespejams vertigas balvas...tas bija laiks, par kuru var nosarkt ne tikai ausis...
ta ka nabaga tiesikumam musu valsti atkal naksies gaidit rinda uz labakiem laikiem...
zel, jo pateisiba ja nebutu ta, visadi citadi gudrs jurists bija...

Atbildēt

Kas notiek

27.06.2012. 14:59

Kāpēc NA tik traki ar kaut kādiem kristiešiem sasējusies?

Atbildēt

TT

27.06.2012. 14:48

Bordans, kurš apstaigājis visas varas partijas sakot no LC, un pelnot ar Microsoft tiesību aizstavību Latvija, kopā ar profesionālo juridisko blēdi Lusi, vadīs Tieslietu ministriju?
Nu ja, patiešām,tiesiskuma koalīcija , tiesiskā valsts Latvija.
Ja tas tā notiks, tad atmetīs Latviju tiesiskuma ziņā uz vairākiem gadiem atpakaļ.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...