Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

olļiniete

31.05.2013. 14:38

Nu un kur ir pārkāpums, taču nav ne vai tiesa pieņems vai nē. Jā tas ir ādažu arhitekts, kā viņš var tai pašā teritorijā pirvātmājas taisīt tas nav interešu konflikts. Ak kungs no pirmdienas atkal varēs šo portālu lasīt

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

29.05.2013. 18:59

>> STJOPA
****************************
stjopa»paija
28.05.2013. 22:43
Ja jau tik daudz mulkjiigi, nelasi, kaa taada paija
****************************
...nu gan pateici, kā tāds stjopa vai Delf-u komentētājs, uz kurieni uzpūtīgi pašapmierinātie PIETIEK kundziņi sūta tos, kas par viņiem nedzied slavas dziesmas!!!- kā tad rakstus nepārlasot var zināt muļķiģi tie vai nē ...un laika gaitā, tā teikt, aprēķināt muļkības procentu iekš PIETIEK ...

Atbildēt

paija

29.05.2013. 17:06

Gribas pajautat raksta autoram un komentetajiem- vai jums ir pazīstams tiesnesis, kas jau pirms lietas izskatīsanas jums pastastīja,ka prasība ir pamatota, vai vismaz esiet lasījuši prasības pieteikumu un kā gudri juristi nospriedusi, ka prasība ir apmierinama. Citadi nav saprotams vai būt par atbildetaju civillietā ir apkaunojums un kapēc tas vispar japublice. Un kā no tā var izdarīt secinājumus,ka atbildētājs ir skops un vispar maita.

Atbildēt

ss

29.05.2013. 16:19

plukata ne miljonars........!!

Atbildēt

Ilze

29.05.2013. 14:41

»

susurs

Kas nekaitēja kādreiz Belevičam labi dzīvot - piederēja aptieku tīkla bizness, bija miljonārs, varēja pirkt dārgas gleznas uz nebēdu un taisīt kolekciju ar miljona budžetu...


Fui, kur tas ir dumji, tā vienkārši izdarīt secinājumus par cilvēku - nu tāpat vien - kā saka no pirksta izzīst - ne pamata, ne zināšanas, ne ...

Atbildēt

Ādažnieks

29.05.2013. 13:18

Ādazu domē var sarunāt visu ko gribi. Ticiet man. Un tāpēc arī arhitektus uzmet.

Atbildēt

Uldis

29.05.2013. 12:58

Dīvaini sanāk - Silvis Grīnbergs izstrādā Ādažiem terplānu un pēc tam klientiem tai pašā novadā stumj cauri detālplānojumus, vai tik šeit nav interešu konflikts pašam Silvim.

Atbildēt

Skaidrais

29.05.2013. 11:49

Silvim Grinbergam ari savs skelets skapi,jo biezi mil/mileja iedzert!😆

Atbildēt

susurs

29.05.2013. 11:48

Kas nekaitēja kādreiz Belevičam labi dzīvot - piederēja aptieku tīkla bizness, bija miljonārs, varēja pirkt dārgas gleznas uz nebēdu un taisīt kolekciju ar miljona budžetu.
Kas kaitēja nedzīvot, kā saka, bet Belēvičs, kā tajā pasakā par Zelta zivtiņu, gribēja būt vēl bagātāks - treknajos gados pārdeva savu labo biznesu un naudu ieguldīja nekustamajos īpašumos.
Būšu vēl bagātāks, viņš nodomāja, bet, kā visi, ieberzās uz konkrētiem miljoniem.
Tagad pamazām sāk izpārdot kolekciju, lai noturētos virs ūdens.
Belēvičs ir tipisks vecās sistēmas cilvēks un viņa mērķis ir tikt pie siles un izglābties.
Lembergam un Belevičam ir viens vienīgs uzdevums - noņemt pēc iespējas vairāk balsis citiem. Viņu pašreizējais uzpūstais reitings nav patiess. Tas ir blefs.

Atbildēt

rrrr

29.05.2013. 10:34

nu ja viņam saistība ar Blankenfeldes muižu un JVB, tad nav jau nekāds brīnums! JVB daudziem darbu izpildītājiem nesamaksā līdz galam, attaisnojums vienmēr ir - nekavlitatīvi padarīts darbs! Nebrīnīšos, ja šoreiz arī tā būs! Es konkrēti zinu 3 darbu izpildītājus, kuriem parakstīts darbu pieņemšānas nodošanas akts, bet samaksāts līdz galam nav!

Atbildēt

Oma

29.05.2013. 10:16

Gandrīz visi miljonāri ir skopi, šis nav izņēmums. Daudziem ir parasme apgrozīt sveša naudu, lai tiktu pie sava labuma.

Atbildēt

Aldis

29.05.2013. 09:49

Tipisks latvietis ar tipiskām latiskām vērtībam un mentalitari ir tas belēvics... Īstakais Latvijas republikas patriots un latvijas Republikas pilsoņu izvēles cienīgs deputāts !!! Tiesi tādi kā Belēvičs un parējie latvijas Republikas pilsoņi stiprina so totalitārās noziedzīvas un genocīda 4.maija rezīmu !!!

Atbildēt

kirova rajona komjaunietis

29.05.2013. 09:09

10mio???brieži-mīnusos,
desas-mīnusos,
bildes- ārpus lv nelikvīdas, tātad likvīdas nosacīti..
zeme vienīgais..

Atbildēt

Fēlis

29.05.2013. 05:56

Bagātie tāpēc arī ir bagāti, ka pēc velna skopi. Bija viens paziņa, kurš nelaida garām iespēju pazvanīt no palienēta telefona ( minūtes tad vēl bija dikti dārgas ), izlikties, ka ir aizmirsis maku, lai cits samaksā par aliņu vai pusdienām u.t.t., pats tai pat laikā būdams viens no bagātākajiem džekiem pilsētā. Skopums viņu arī pazudināja- sāka ar vien biežāk mest pa lampu ( ko ta nedzert, ja var uz haļavu )un lāpījās nevis kā citi- ar kādu aliņu, bet gan ar krutku, lai lētāk. Pēc dažiem gadiem nomira no aknu cirozes.

Atbildēt

Didzis

29.05.2013. 00:42

»

es

vins maksaja oficiali , bet loti loti maz un par to naudu vajadzeja smagi stradat


Iedomājies šo cūcību... Bija jāstrādā, lai saņemtu...

Atbildēt

es

28.05.2013. 23:47

vins maksaja oficiali , bet loti loti maz un par to naudu vajadzeja smagi stradat.

Atbildēt

WWW

28.05.2013. 22:48

Nebalsošu par Belēviču!

Atbildēt

nezina

28.05.2013. 20:45

kāda vara tam liekulim-visu Rīgu nolaidīs par burbuli

Atbildēt

akims

28.05.2013. 20:26

Feniņpisējs

Atbildēt

ArnisR

28.05.2013. 20:24

»


Blaumanim bilde jānomaina - citādi izskatās, ka autoru policija meklē :) Tas pilnīgi noteikti neveicina lasītāju interesi.

P.S. Blaumaņa pēdējais raksts ļoti patika.

Atbildēt

paija

28.05.2013. 20:21

»

Pēteris

Tomēr izlasīji gan. Principiālā tu mūsu


Nu bet kā es varetu rakstīt komentaru,ja neizlasītu.ES izlasu šeit gandrīz visus rakstus,bet to,ka kāds ir muļķigs taču redz tikai izlasot

Atbildēt

paija

28.05.2013. 19:38

Kaut ātrāk paietu tas vēlēsanas. Pietiek iesaistījies visAdu muļķibu publicēsanā,kas nav pat uzmanības vērti kompromati. Nu un ,ka kads tiesajas. Vai,ka Vilnītis maz ziedo teatrim. Es nemaz nezinaju,ka tads Belēvičs kandidē , un vairums neko nav dzirdējuši par Vilnīti .
Vietā angļu teiciens-žurnālistika dzīves joma,kas sastāv no paziņošanas-Lords Džons ir miris cilvēkiem,kuri nav zinājuši,ka viņš vispat ir dzīvs.Dž .K. Čestertons

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...