Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ceļ reitingus

24.10.2012. 22:15

lai nu kuri , bet škales draugi aploksnes

Atbildēt

NIKS FONTS TITULS

22.10.2012. 16:15

Tikmēr Lembergs vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra lēmumu neatzīst un dēvē to par speciāli sarīkotu akciju, izmantojot prokuratūras celtajās apsūdzībās ietverto informāciju, kas nav pierādīta tiesā.
============================== ==============================
Nu Ja, ka nav pierādītas Lemberga vainas, tās visas ir versijas, apsūdzības, kuras izbeigs noilguma dēļ - Sprūdžs ar plakātu skrien ratiem pa priekšu, sevi reklamējot, ka sapratis - Lembergs ir vainīgs un atbrīvojams no amata!
Muļķības - shēma strādā labi, prokuratūra, sniedzot info Sprūdžam, par to ņirgājas tāpat kā Lembergs ar prokuratīru un tiesu par visu LV sabiedrību. Politmafija rullē!
Tiesas process nav beidzies un Lemberga vaina nav pierādīta - tiesas process pats par sevi ar vainu, kas nav pierādīta, spriedumam nestājoties spēkā, neierobežo Lemberga kā pašvaldības vadītāja tiesības.LV valda politmafija ar Rīgas pils cirka trupas vadošo klaunu priekšgalā. Nesen mums visiem zināmais klauns ar iesauku "Ve-ve Me-me" ieradās Ventspilī it kā slavēt Ventspils attīstību, patiesībā nodot savam mafijas biedram visslepenāko informāciju, kāda ir pieejama vienīgi klaunam "Ve- ve Me-me" sakarā ar kriminālprocesu pret Ventspils Dižo vadoni.

Atbildēt

kriss

22.10.2012. 09:46

lai vai kāds ir Sprūdžs - jefiņš utt., taču visu cieņu, ka norāda Lembergam vietu ! un Lembergam par viņa noziegumiem, kā minimus, nav vieta mēra krēslā.

Atbildēt

Anna

22.10.2012. 09:35

Cik lēts puišelis.Tik vien ir kā smaka, kas viņam velkas līdzi.Kurš pasvilpj, tam atsaucas. Kā tāds noplucis šunelis.

Atbildēt

nebalsot ar Vienotību!

22.10.2012. 07:42

Skaidrs ir arī tas, ka Jenotība ir jaunā Tautas partija - tā runā mani paziņas Rīgā. Ja nepalīdzēs RP cīņā pret Lembergu, visi, kas par Jenotību balsoja, balsos par Nacionālo apvienību vai RP. Laikam jau Dobrovskim Brisele galīgi galvu sagrozījusi, palicis pilnīgi cits Dombrovskis - ne jau par tādu mēs balsojām. Tā tik turpiniet, Vienotība, uz rezultāts nebūs ilgi jāgaida.

Atbildēt

Ui

22.10.2012. 07:36

1.Kāds vēl piespiedu darba kavējums Lembergam? Viņš taču dzīvo Puzē un domē ierodas šad tad - kad patīk.
2. nupat pietiek.lv izskatās metis kažoku uz otru pusi.Ui!

Atbildēt

īblis

22.10.2012. 04:43

Dievs dod Latvijai tādu premjeru kā Lembergs, tad arī radīsies ticība rītdienai!

Atbildēt

roks

21.10.2012. 13:44Lapsa, vai tiešām Lembis ir Tevi nopircis ?

Tas gan būtu slikti ...

Patiešām

Atbildēt

Sisi

21.10.2012. 11:57

Lai Sprūdžam un RP ozdodas, bet esiet piesardzīgi, jo lembis ir bīstams ne jau politiski, bet arī dzīvībai...

Atbildēt

Kurzemnieks

21.10.2012. 08:29

DIEVS dod Latvijai un vinas tautai atbrivoties no Lemberga un vinam lidzigajiem

Atbildēt

Kurzemnieks

21.10.2012. 08:23

DIEVS dod Latvijai atbrivoties no Lemberga un vinam lidzigajiem

Atbildēt

es

20.10.2012. 23:35

Sprudzs diezgan bezjedzigs puisis. smuki sisis

Atbildēt

Guntis

20.10.2012. 21:31

Ministrs
20.10.2012. 11:10
2007.g. jau bija tiesas spriedums, kuru Aivars atklāti ignorēja.

Sprūdžs, iespējams, saņēmis tiešām šokējošus prokuratūras materiālus, kuri nošokētu arī Pietiek komandu. Iespējams, ka rokasgrāmatā 'Kā nozagt miljardu' nav aprakstīti pat 10% no miljarda nozagšanas paņēmieniem.

Atbildēt

AS

20.10.2012. 20:08

Kāpēc tikai Lembergs nosaukts par smagos noziegumos apsūdzēto?Kuram,krieviem vai amerikāņiem Lembergs traucē iegūt Ventspils ostu savā īpašumā(valdījumā)?Vai pēc Latvijas krājbankas šefu pieņemšanas(slēpšanas)Londonā Anglijas tiesai zudusi interese par Lembergu?Kurš Latvijai radīja lielākus zaudējumus,smagos noziegumos apsūdzētais Lembergs vai Parex bankas šefi,Krājbankas šefi,bet varbūt Latvenergo miljoni ar visiem šefu kukuļiem?Daudz,daudz jautājumu par kuriem mēs klusējam un izliekamies neredzam tos.Rubiks mums bija vienīgais vainīgais komunists un tagad gribam atrast vienu vainīgo valsts izlaupītāju.Mūsu laupītājs sēž tālā parlamentā un arī šeit daudzi augstos amatos,bet neviens neuzdrošinas viņus apsūdzēt smagos noziegumos.Draugi,domāsim plašāk un nezelēsim tikai vienu no mums pasviestiem kauliem.

Atbildēt

haralds

[R] 20.10.2012. 19:51

nū. „šokējoši fakti” ne tikai par Lembergu tapuši zināmi. so what?

Atbildēt

smejies vesels

20.10.2012. 18:38

citāts no delfi :
m
20.10.2012 13:49
... un kādā pirmdienas rītā , kādas vārdā nesauktas ministērijas gaiteņos klusi atskan čaboņa : " Sisis darbā ieradies . Iesim pie siša uz sanāksmi ... "

Nez - pats vidusskolnieks taču varētu saprast , ka nu jau par viņu ņirgāsies arī viņam padotie ....

bnet prāta atkāpties jau nepietiks , jo nevar pietikt tā , kā nav vispār ... "

humors vēl ir stobros :)))arī labi :)) Priekā :))

Atbildēt

ab

20.10.2012. 17:22

Lapsam lēnām iestājas personības krīze, kas izpaužas kretīniskā marasmā..:)
Nekā savādāk šos neadekvātos uzbrukumus Sprūdžam nav vērts skaidrot..

Atbildēt

nass

20.10.2012. 16:06

loti nozelojami, ka tas Lapsa aizstav lielzagli , kurs ka pats Lapsa teic nozadzis miljardu eiro Latvijai. Kapec tas lapsa nevareja kaut vienu labu vardu par Edmundu teikt?

Atbildēt

Lapsa-sesks

20.10.2012. 15:00

Smird ne pa tēmu, bet par naudu. Ka tik tagad nebūs šitajā smakas portālā katrs otrais raksts par Sprūdžu, kamēr finansējums projektam beigsies...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

20.10.2012. 14:09

>> SKUMJI
**********************************
skumji
20.10.2012. 11:32
...(..)...Ja kādreiz varētu gudrie prāti savienoties, palīdzēt cits citam,(..)...Nebūt tik augstprātīgiem...(..)Ja visi barā uzbrūk vienam, tā ir mēdiju lielākā nelietība...
**********************************
... tā ir parasta parādība, ka viens sevi sāk iedomāties kā vienīgo, pareizāko un kvēlāko cīnītāju ... un Smoļņija augsdzimušo jaunavu garā uzmet lūpu, ja kāds sadomā iet savu ceļu - sak, NĒ,NĒ, NEKĀ NEBŪS ...ES, ES TAS LIELĀKAIS CĪNĪTĀJS UN GALVENAIS "KĀ LABAĶ BUŠ DARĪT" ZINĀTĀJS... pie kam to otru cenšas izņirgt, tēlojot paŗspīlētu viltus estētu ... ES, SPRŪDŽ, PAR TEVI !!! - zaudēsi vai nē, bet es tev krustiņu ievilkšu ... man Lembergs riebjas, es nesirgstu ar apgrūtinoši pārspīlētu smalkumu - man prieks, ka Lemberga smalkajam autiņam, viltus estēta Lapsas vaŗdiem runājot, izrādījies apcūrāts ritenis ...fūūūūūūū, Lemberg !!! - ne tikai tu pats smirdi, bet pat tavs autiņš !!! ...un tavs smaids izskatās paŗāk krampjaini savilkts un uzspēlēts ...

Atbildēt

skumji

20.10.2012. 10:32

Reizēm ir sajūta, ka tie rakstītāji tieši grib, lai būtu bardaks, lai ir vairāk ,par ko rakstīt...Ja kādreiz varētu gudrie prāti savienoties, palīdzēt cits citam, lai visiem būtu labāk, arī tai "dumjajai" tautai, kura nevar izšķirties par mazāko ļaunumu...Nebūt tik augstprātīgiem...Ja visi barā uzbrūk vienam, tā ir mēdiju lielākā nelietība...Es tīšām saku "mēdiju" nevis "mediju".

Atbildēt

Ministrs

20.10.2012. 10:10

ir politiska figūra. Ja ministrs savos argumentos un lēmumos pret amatpersonu pirmstiesas sprieduma periodā balstās uz prokuratūras datiem, atzinumiem un dokumentiem, tad tā ir klaja publiska, politiska iejaukšanās tiesas procesā un spiediena izdarīšana uz tiesu. ES to pamanīs un vinnētājs galu galā būs viens no diviem, un tas nav Sprūdžs...

Atbildēt

lol

20.10.2012. 10:00

forši, strādāt ministrelim un ministrijai nevajag, visi var ņemties ar šo balagānu.

Atbildēt

no Jūrmalas >>>kikai

20.10.2012. 09:43

Mēs neaprejam Sprūdžu. Mēs sakām, ka, iespējams, Sprūdžs ir izgāzis šo operāciju. Ja galarezultātā, pateicoties Sprūdža neprofesionalitātei, nāksies valstij maksāt Lembim par piespiedu darba kavējumu,tas nav vēl tas sliktākais. Taču ko darīsim, ja lembis turpinās strādāt un uzspļaus ministriņa - rīkotājiņa rīkojumam? Ar RP hunveibinu revolucionāro pārliecību vien nepietiek, ir jāprot juridiski korekti šādas lietas kārtot.

Atbildēt

kā izgāzt vajadzīgu lietu

20.10.2012. 09:36


Lembergs gadiem ilgi ņirgājās par valsti un tiesībaizsardzības institūcijām....Taču visi viņam klanījās un dēvēja par mēru, tostarp žurnālisti.Viņu sen vajadzēja padzīt.
Bet kāpēc IEPRIEKŠ VAJADZĒJA MINISTRAM TIK STULBI IZMULDĒTIES? Kāpēc šim Sisim, kā saka Lapsa, vajadzēja jau pirms paskaidrojuma saņemšanas no Lemberga paziņot sabiedrībai, ka Lembergs tiek atstādināts par 200%? Vai viņš ir tik stulbs, ka nesaprot šādas muldēšanas sekas?
Kāpēc nenotika vienošanās valdošo partiju starpā? Vai viņš tagad grib būt vienīgais " varonis" ? Šai partijai nav nepieciešamās juridiskās kapacitātes, lai spēkotos at Lemberga demagoģiju un viņa profesionālajiem advokātiem?

Atbildēt

Mikus

20.10.2012. 09:03

Man ar nepatik lembis ( nezinu, varbut prese to panakusi). Bet sprudzis man kretinee ar savu nekompetenci. Un, ja mums bus jamaksa par sprudza izklaidem es personigi vinjam zalļo sejā iespļaušu.

Atbildēt

ALLA

20.10.2012. 08:29

Protams, Siša izlēciens ir komisks. Bet kur tad viedā RP valde? Ja reiz RP deklarējusi savu vēlmi cīnīties pret kapitālisma ēnas pusēm, tad taču to ļoti viegli darīt. Piemēram, ofšori. Kamēr saimnieciskā darbībā ir iespējas piedalīties simtkārt atvasinātiem un sazarotiem ofšoriem, nevienu kapitālistu nenotiesās, tas pat teorētiski nav iespējams. Pirms kāda laika ofšoru jautājums tika pacelts, bet noklusa dažu stundu laikā. Lūdzu, Reformu partija - cīņas lauks! Ja gadījumā ZOO vai Sisim nav pietiekošio daudz smadzeņu, lieciet citus! Ja tādu partijā vispār nav, partija ir jālikvidē

Atbildēt

kika

20.10.2012. 07:42

ko jus visi aprejat Sprūdžu.
bet kāpēc tas Lembergs tā turas pie tā krēsla.jums vēl nav skaidrs.
Tā bruģu likšana ir tāda, jo vairāk uzliks bruģi jo vairāk naudas ieripo viņam , -- akcionārs un privatizetais , Ventspils dzelzsbetona ražotne.
Lielākais bezdarba % nevienu normalu veikalu , no humpaliem sastāv visi veikali, uzceļ kautkādas mistiskas razotnes , kur strādā 3 vergi un offisā 10

Atbildēt

trakais_vells

20.10.2012. 07:30

Man Sprūdža rīcība asociējas ar tikko pubertātes vecuma sasnieguša pumpaina puišeļa bļaustīšanos par pasaules izmanīšanu!
Ja nav sajēgas, ko var izdarīt, tak jātur mute!

Atbildēt

Aramess

20.10.2012. 06:36

Vai nav interesanti, ka Lapsas portāls publicē jau nez kuru gabalu, kas vērsts nevis pret Lembergu, bet gan pret Sprūdžu? Tad kurā pusē viņš stāv? Tās grāmatas, ko Lapsa publicējis par Lembi, ir maigs ūdentiņš, salīdzinot ar viņa patiesajiem darbiem. Tāpēc ir par ko padomāt. Acīmredzot šis skarbais atmaskotājs ir "cirvis bez kāta" vai arī vienkārši viltīgs oligarhu pakalpiņš, kas izšķirošos brīžos oligarhu pretiniekiem uzbrūk no muguras.

Atbildēt

reinis

20.10.2012. 05:52

es uzskatu ka spruudzs ir visslielaakais zaglis.domaaju vinsh jau 12 gadu vecumaa prata mani apzagt,notiesaat, atnemt miljonus,pulkstenus visu ko sazadzis.lembergs ir ruupeejies par mani,par manu gimeni,par ventspilniekiem(skumji ,ka viniem nabagiem santiimi maz kabataa),bet juus spruudz gaida tiesa,taa vissvarenaa,atdodiet venspilniekiem ,ko sazagaat......aivars var atlauties paarvietoties ar velosipeedu,bet juus spruudz ar daargu audi,kauns,negods

Atbildēt

kāds

20.10.2012. 01:38

Nebiju lasījis dzirdējis par to teicienu, ka vīrs bez prāta ir sliktāks par cirvi bez kāta, bet viedi vārdi. :) Manuprāt ir baisa tendence kā pēckara gados - ja ministrs var paziņot, ka kāds ir zaglis un tam ir jāsēž cietumā kā filmā, tad atcerēsimies filmas kontekstu - pēckara gadi un neapšaubāmi talantīgais aktieris Visockis milicijas vadītāja (precīzu amatu un pakāpi neatceros) Žiglova lomā pēckara Padomju Savienībā ar mērķi īpaši nesatraukties par likumiem, bet darīt lietas... Uz ko tad mēs ejam?

Principam ir jābūt vienkāršam - ja redzi, ka ir stulba ceļazīme, tad nevis neievēro to, bet cīnies lai tā tiktu izmainīta. Pretējā gadījumā būs pilnīgs tiesiskais nihilisms un likumiem un citiem normatīvajiem aktiem zudīs jēga, jo visnotaļ subjektīvā formā tiks realizētas "tautas vēlmes", kuras mainīsies atkarībā no tā, kurš tai brīdī būs nejauši ieguvis šo vēlmju realizētāja mandātu. Baigi truli sanāk. Nav skaidrības kā dzīvot šai valstī, ja noteikumi nav definēti un kāds, kurš (ar līdzīgu vārdu tam, kurš nozog Ziemassvētkus) vienkārši pucē savas spalvas un absolūti ignorē tiesiskumu... Starp citu, kā mums tā koalīcija saucās? Ka tik nebij kaut kas ar to pašu lamuvārdu saistīts. :D Vēl jau ir galējības - kā sarkanajiem khmeriem...

P.S. Te galīgi nav svarīgi vai tās ir Lemberga problēmas/intereses (nedomāju, ka viņs ir kristādzidrs, maigi sakot:D), vai tas ir Lapsa, kas pieprasa skaidrojumu no iestādēm, bet pati ideja, ka tas ir paradokss, ka kādam tiekot pie varas svirām, nav elementāras izpratnes par to kā pareizi jādarās. Par to, ka vara ir deleģēta, lai risinātu problēmas un attaisnotu uzticību, ka Tu esi savādāks (gudrāks, apsviedīgāks un tautas intereses spējīgāks pārstāvēt), kā es saprotu vispār nav jēgas runāt, jo tā tiek izmantota pilnīgi citiem mērķiem, protams, saglabājot skaistus lozungus. Skumji un pretīgi... :(

P.P.S. Vispār man ar sāk palikt interesanti, kas PIETIEK atbalsta morāli un finansiāli, jo viss prasa naudu un iespēju izsargāties no represīvajām iestādēm, kuras ir tomēr (manuprāt) vairāk vai mazāk orientētas uz tiem, kas konkrētajā brīdī pie varas. Ņemot vērā, ka pamanieties publicēt atklāti izsmejošu un atmaskojošu informāciju publicēt relatīvi īsā laikā par diametrāli pretējās pusēs esošiem spēkiem, nav skaidrs kā tā var izdzīvot. Sadaļas: "Kas mēs esam" un "Ja vēlaties mums palīdzēt" nepalīdz saprast... :D

Ar cieņu,
kāds

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

20.10.2012. 00:50

Malacis Sprūdžs!

Atbildēt

Xmas

20.10.2012. 00:17

Farss.

Cik gan ilgi vecs komunists drudžaini turēsies pie ķebļa piejūras pilsētas domē un cik gan ilgi vīriešu dzimtes blondīne tēlos valsts galveno jefiņu ar pubertātes perioda izraistītām apziņas problēmām?

Nožēlojami.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

19.10.2012. 23:52

Sprūdžs- jefiņš vārda tiešākā nozīmē, tieši tāds pats kā zatlers... .

Atbildēt

Zakamskij

19.10.2012. 23:23

krišjānis kariņš šitā kļuva par "eirovagīnu"! SORRY, brīvs traktējums Darjas Kulaginas rakstam "Rīgas Laikā"!

Atbildēt

Edso

19.10.2012. 23:21

Man liekas, ka Lato ar savu taisnības cīnītāja garu ir iebruacis dziļā alā!

Atbildēt

āksts

19.10.2012. 22:56

Ja pašvaldību lietu ministram nekā cita nav ko darīt,kā taisīt pašvaldību vadītāju iebiedēšanas farsu, tad varbūt vismaz ministrijai nosaukumu vajadzētu nomainīt? Interesanti iznāk,Sprūdžs tēlo prokuroru,bet aizstāvēt pārraudzībā esošas pašvaldības finansu sadalē nākošam gadam-to nē.Tur mēs viņa balstiņu nedzirdam! Šo,atvainojiet,puišeli,kurš vispirms dara un tikai pēc tam domā,ko sadarījis,vajag turēt tālāk no varas. Jo citādi- skumji smieklīgi...

Atbildēt

Ripa

19.10.2012. 21:35

Tas viss figņa!
Līdz nākamajām pašvaldību vēlēšanām Lembis kaut kā pārspiedīsies.
Lielākā xoxma būs, kad viņu atkal ievēlēs par Ventspils mēru.
Pat prokuratūrai vairs nebūtu korekti liegt pildīt pienākumus.

Atbildēt

kas notiek?

19.10.2012. 21:33

Man liekas puisītis uzleca uz ecešām!
Pats sevi noraka
Gan jau aiz puisīša kād onkulis vai blondīne stāv!

Atbildēt

Sprūdžs

19.10.2012. 20:49

Papīros viss skaidrs. Zagta nauda lielos apmēros un pirkti mediji, Pietiek.com ieskaitot.

Atbildēt

ha,ha,ha...

19.10.2012. 20:29

Nekādu nopietnu dokumentu Sisim Vijolniekam nav. Viņš izdomājis, ka ir laiks vēlreiz atklāt sava tētuka - Zaglera gājienu ar Saeimas atlaišanu. Toreiz Zagleram izdevās uz īsu brīdi piemuļķot līdzcilvēkus. Ottreiz tas nenotiks. Sisis - vijolnieks nav tas personāžs. Zaglers vismaz bija dakteris. Sisis ir nulle.

Atbildēt

gliemezis

19.10.2012. 19:10

Man patīk tas apzīmējums - Sisis Vijoļkāja. Trāpīts desmitniekā.

Atbildēt

Walizators

19.10.2012. 18:50

1. Mes jaunu pasauli sev celsim, tur valdiis-------- puslīdz prātīgs melīgums un zaglīgums.....
Ljautinji, pamodiniet mani no murga..:((
2.Melis un zaglis IR noziedznieks, kamer mulkjis- nee (un re, ka pat var censties labu darbu paveikt), kaut, vispaar, jaapieskata.

Atbildēt

Bubam

19.10.2012. 18:35

Interesanti, ko Tu, bubinātāj, mūžā esi pret Lembergu izdarījis, izņemot anonīmus komentāriņus. Lapsa par Lembergu ir divas atmaskojošas grāmatas uzrakstījis. Bet Tu ko?

Atbildēt

Tuvojas vēlēšanu laiks

19.10.2012. 18:19

Tagad sāks visi mosties :);) interesanti kāpēc Sprūdžēns neredzēja šos tik ļoti šokējošās lietas iepriekš ?

Atbildēt

zaķis

19.10.2012. 17:47

Lasot visu šo - labāk "zaglis un melis", nevis "pumpains puikiņš"- saprotu, ka vēl ilgi nekas nemainīsies. Iespējami politiski angažētais Lapsa un Co. dozēti izšļāks indi un darīs visu, lai taisnības pēdējā instance būtu pietiek.com. Skumji.

Atbildēt

ventspilniece

19.10.2012. 17:33

vai te nav kāds jurists, kas paskaidrotu? Es domāju, ka lēmums atstādināt jau būtībā atstādinātu mēru, nekādu skādi (labumu arī) nerada- tāpēc šajā jautājumā diez vai būs tiesa. taču Sprūdžs 900 sekundēs pateica, ka secība ir: mēnesi pēc atstādināšanas - atlaist. Ja šajā sasaukumā mērs ir atlaists, tad nākamajā viņu nedrīkst ievēlēt. Te varētu būt tiesa, kas, saprotams, ievilksies ilgāk nekā pienāks vēlēšanas. Bet tad jau vilciens aizgājis.

Atbildēt

aaaa

19.10.2012. 17:15

tas puikiņš sprūdžš dabus pirmo pērienu un par to maksasim mēs.dombrauski pamosties un triec viņu ratā.

Atbildēt

Ex-seržants

19.10.2012. 17:06

"Viens aspekts, kas nedaudz mulsina, ka ministrs diskutē par Lemberga atstādināšanu no amata, no kura viņš ar tiesas spriedumu ir jau atstādināts. Tas visā šajā diskusijā nedaudz mulsina," žurnālistiem sacīja premjers.
------------------------
Citats no sodienas DELFI.
Šai sakara jautajiens- vai Dombrovska k-gs arī jutās nedaudz samulsis, kad viņa partijas līdere S. Āboltiņa devās privatā vizīēe pie smagos noziegumos apsūdzētā (turpmak tekstā "SNA"), vai kad sis pats SNA tika virzīts premjera amaaam no ZZS?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...