Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

haralds

[R] 23.11.2012. 23:38

nubet! viņš bija pareizajā laikā pareizajā vietā! tāpat kā KāGēBē nagu maucēji, kuriem mātes mīlestības bērnībā bija pietrūcis tik ļoti, ka lopiņus mocīja un tāpat kā šucmanī kuri žīdus šāva par to, ka kādu kloceri piešķīra.

Atbildēt

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 21:32


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

JautāJums

25.05.2011. 16:20

Un tālāk?
Par Zatleru mēs arī zinājām visas "aplokšņu" un "Zoo" drebes pirms tam. Un ko tas palīdzēja? Tāpat ievēlēja, lai arī otrs kandidāts bija piemērotāks. Vai tagad būs citādi? Neticu. Atkal no logiem rādīs nepieklājīgus žestus, bet tauta var pie Saeimas stāvēt ar tomātiem vai bruģakmeņiem. kā cilvēki satiek iekšā Jēkaba ielas mājā, tā sirdsapziņa pazūd. Un top par neļaužiem.

Atbildēt

Gatis

[R] 24.05.2011. 22:59

Andris Beerzinjsh

Neliels ieskats ieksh kandidaata CV

Banka "Sams" bankroteeja-likuma ietvaros.
Latvenergo 3 miljoni-likuma ietvaros.
Valmieras grupeejums "Grupa 21" Likuma ietvaros.
Unibanka, gandriiz krahs, par sviestmaizi tiek paardota zviedriem-likuma ietvaros.

Par augstaak mineetajiem ietvariem ir jaapateicas Andrim Shkeelem, kursh bija Valsts sekretaars, Energjeetikas ministrs, Ekonomikas ministrs, Premjerministrs, Tautas Partijas dibinaataajs-ilggadeejs vadiitaajs-tautas smadzenju piseejs, veel shodien Demograafiskaa paniikuma komisijas veidotaajs un priekshseedeetaajs-taatad tautas izvarotaajs (jo demograafijai ir jaabuut pieaugoshai) lai vai kaadi ekonomiskie raadiitaaji.

Taatad kungi un daamas, ar aplausiem uz politiskaas skatuves sagaidam,,,vecus draugus un ienaidniekus: Andri Shkeeli un Lemburgijas meeri-kopaa ar Beerzinja kungu, prezidenta kanditaatu, un kandidaatu sveicam, augstajaa amataa. Lai chalis turaas pretii visiem viirusiem arii trojaniem, tikai luudzam dievu, lai sirds leekmi tas meesls neiztur. Labaak lai atdod galus pirms prezidentuuras 3 gada, jo Latvijas valsts buus jau gana daudz kauna piedziivojusi, un tauta nebuus gatava, savus sviedrus liet Valsts Kasee deelj taa, lai uztureetu veel vienu meergli, tikai delj taa lai vinjam ir par iipashumu vairaak, valsts auo+degviela, atmaksaata apsardze un sekretaare, bezmaksas mediciina.

Meergljus uz karaatavaam!

Atbildēt

lata

24.05.2011. 22:35

Lai nu kāds nožēlojams prezidents ir Zatlers, bet viņš vismaz ir bijis lielisks ārsts! Pacēlis cilvēkus uz kājām - vismaz vienu tādu es pati pazīstu. Toties šitas vecis, brrrr! jānoskurinās! Grābis sev algu no bankas, ko pats izputinājis. Baisi.

Atbildēt

zemnieks

24.05.2011. 22:17

Tad jāprasa cik liela alga ja pensija pusmiljonu,man darba stāžs 45.gadi bez brīvdienām un atvalinājumiem tikai 180LS.
Tā tak ir mūsu nauda ko saņem viens krāpnieks un pārējiem atmet SAŅUS,kauns kad tādā Valstī jādzīvo.
Es jūtos kā pazemots bomzis starp šiem mijonāru zagķiem SKUMJI(:(:(:(:(:(:(:(:

Atbildēt

kaķa smiekli

24.05.2011. 19:54

no viņa šorīta intervijas LR1 es sapratu, ka pirmais, ko viņš darītu kā prezidents - gādātu, lai AM budžets būtu 2% no kopprodukta, jo citādi, redz, citas valstis mums pārmetot.

Atbildēt

paps

24.05.2011. 19:18

bet kurš tad šo ievēlēja par deputātu?
-Zemnieki un zaļie!

Atbildēt

BOMIS

24.05.2011. 19:03

Iecelsim par prezidentu vienu bezdarbnieku no lielās rindas ar atbilstošu izglītību un domājams , ka būsim izdarījuši vienu labu darbu . Šitais , lai turpina godīgi bez sirdsapziņas pārmetumiem saņemt savu godīgi nopelnīto pensiju . Dievs visu redz ! Amen

Atbildēt

Dagnija

24.05.2011. 19:00

Bērziņš ar visu savu izcilo kampšanas kāri pretendē būt Valsts prezidents. Nu zēnam paškritikas nav ne tik, cik melns aiz naga!

Atbildēt

ha,ha,ha...

24.05.2011. 18:49

Tas ir normāliem cilvēkiem ir nesaprotami. Kā nabagmājā viens no tās pacientiem klusiņām išņauc tādas summas... Tādu bērziņu, kalniņu, zariņu u.c. letiņu droši vien Latvijā ir vairāki tūkstoši.

Atbildēt

Io

24.05.2011. 18:39

Šajos stāstos visvairāk mani izbrīna tas, ka krastmalā ļaužu pietiek,kas karodziņus vicina, ved bērnus valsts tēvus paskatīties! Ja vienreiz dzīvē tā krastmala būtu tukša, bez sajūsminātās tautas, varbūt mūsu politiķi aizdomātos par kaut ko dzīvē!

Atbildēt

pingvīnveča

24.05.2011. 17:54

piekrītu vienam no komentiem- tagadējais prezidents salidzinājumā ar šo kaunīgo baņķieri -ir tāds pūkains kaķēns- jā mazais baroniņš jau zin ko vajag ,un ko sagaida .vārdu sakot ,gribas noskurināties ....

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 24.05.2011. 16:27

Medija ziņa (2007. gads): "Prezidenta amata pretendentam būtu jābūt autoritatīvam, kristāldzidram un dvēseliskam pilsonim, kurš stāv pāri partiju interesēm. Bez šaubām, nākamajam Rīgas pils saimniekam(cei) jābūt atklātam cilvēkam, kurš, padzirdot par savu nomināciju, būs gatavs uzrādīt sabiedrībai savu godīgo naudasmaku, akadēmisko un radošo publikāciju sarakstu, kā arī izziņas no psihoanalītiķa un ģimenes venerologa. Apzvērēt baznīcā vai Pokaiņu mežā, ka potenciālais prezidents nav bijis tiesāts, nav bijis arī «lemberga stipendiāts», ievērojis bauslības, ceļu satiksmes noteikumus utt., utjpr..." (apt.cit.aut.: žurnālists un publicists A. Tarvids)
-------

"’Klārs’, kā nevainīgas jumpravas... (asara)!..."
( Iz “Ontūna M.© arChīva” )
.
Kam kreņķi ‘fišku traumēšot’, kam prieki ~
Drīz Pili ‘šturmēs SILES trieciennieki’:
Mirdz 'ačas' pretendentiem, azartiski,
Bet - "kritēriji" būšot specifiski...
...
Klāt meklēšan(ā)s periods, sasprindzināts:
Tiek Muļķu Zemē "kastings" izsludināts,
Uz vakanci - lai Pilī "saimnieks" nāktu,
Kas ‘reitingos (priekš "pūļa") punktus vāktu’...
...
...
...
pilna versija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=7140

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

*Muļķu Zeme, XXI gadsimts.*

Atbildēt

aaa

24.05.2011. 15:52

PIETIEK, šamo, lūdzu, masējiet riktīgi (ne maigāk kā nelaimīgo Kamparu :) )!!!, lai neiedomājas vēl ar saviem apšaubāmi godīgā veidā iegūtajiem miljoniem dabūt uz atlikušo mūžu nodokļu maksātāju apmaksātu māju Jūrmalā ar zelta podiem, stilistus, konsultantus sievai u.c. prezidenta ekstras. Tad jau Zatlers uz šī kunga fona ar visām savām aploksnēm izskatās teju svētais.

Atbildēt

smieklīgu un skumji vienlaicīgi

24.05.2011. 14:16

un vai tad šamais neprot un nedaunco Puzes polku?

Atbildēt

Janka

24.05.2011. 13:01

Nu ja, Latvijā par prezidentiem jāliek tikai bomži, tad gan varēs likt tiem dancot pēc "pareizo cilvēku" stabules...

Atbildēt

No malas

24.05.2011. 12:56

Paldies, pietiek.com!
Šitas kampējs jau ir norakstīts.
Vēl tik atliek vēl neizvirzītā Sudrabas jaunkundze!

Atbildēt

es

24.05.2011. 12:15

nesapratu! Kā var būt, ka māmiņu algām ir noteikti griesti, bet šādam maksājumam ( uz kopējā valsts fona, nevar to par pensiju nosaukt), nav??? Pie kam, māmiņu algas, tikai gadu maksā..... Un par to, ka ''nodokļus tak maksājis'', smiekli , gan nāk, gan nenāk. Konkrēts piemērs, kā 90.gadu cauro likumdošanu izmantojis! Vispār jau interesanti uzzināt, ka 1996 , plus mīnus, gados, 18 tūkst alga maksāta valsts uzņēmumā.... Ja nemaldos, tad minimālā alga valstī, tad bija ap 40-50 Ls....Vai var pieteikties kāds privātuzņēmējs, kurš tai laikā atļāvās sev 18 tūkst algā maksāt????

Atbildēt

Apelsīns

24.05.2011. 11:33

Lūk kā var dzīvot uz nabadzīgākās Eiropas valsts rēķina! Tieši tāpēc jau viņš tiek bīdīts par prezidentu, jo savā darbībā iemieso visu Lembergu, Šķēļu un Šleseru filozofiju - grābt visu ko vien var pagrābt, aptīrot latviešu tautu līdz pēdējai vīlītei!

Atbildēt

nost!

24.05.2011. 11:18

šitais kampējs pārspēj zatlera aploksnes

Atbildēt

paldies

24.05.2011. 11:17

paldies portālam pietiek par to, ka dod iespēju paraudzīties uz lielākās pensijas saņēmēju. ja šādi tautsaimniecības komisijas vadītāji, tad jau gan iespējams apcirpt tikai mazās pensijas.

Atbildēt

Jānis

24.05.2011. 11:16

Jābvrīnās, kā šāda mēroga kampējam, kas viens pats jūtami iztukšo valsts kasi, nav kauna vēl kandidēt par prezidentu.

Atbildēt

Viesturam

24.05.2011. 11:05

Paldies, tieši pēc Jūsu ieteikuma arī pafiltrējām. Bet citiem pensijas nestāv ne tuvu šim kungam.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

Viesturs

24.05.2011. 10:58

Es jau šim portālam piedāvāju pafiltrēt arī citus " nabaga" pensionārus kuru mēneša pensija ir tāda ko "renģēdājs" ir tikai sapnī redzējis !

Atbildēt

ute-bunga

24.05.2011. 10:52

ja nu izrādīsies, ka visi miljoni ir tikai uz papīra - kā plaudei un ķirsonam ar mīnusa zīmi?
un faktiski "miljonārs" pārtiek no pensijas, ko sagrabina no strādājošo nodokļiem

Atbildēt

ak dievs

24.05.2011. 10:39

Un sitadu kampeju par prezidentu???????!!!!! Zeme atveries!

Atbildēt

nost

24.05.2011. 10:38

Luk, siis pensijas ir jasamzina, nevis jacerp 200 ls lielas.

Atbildēt

F2

24.05.2011. 10:36

strādājot Unibankā (valsts banka) grāba ko varēja.
Tagad, tiekot par prezidentu, draugiem būs jāatmaksā ar esošās sistēmas saglābšanu.

BET!!!!!!

Nav cerību jums - Bērziņ. Tauta nomētās ar puvušiem tomātiem. Kāda jēga dzīvot apartamentos un nelīst ārā.

Par iztirgoto valsts banku arī vajadzētu atbildēt.
Cik tad vēl no krieviem un skandināviem ierāva?

Atbildēt

pavisam godīgajam pensionāram

24.05.2011. 10:35

Tas taču ir viens un tas pats - šis politiskais Bērziņš ir pabijis arī latvenergo padomes priekšsēdētājs.

Atbildēt

pavisam godīgs pensionārs

24.05.2011. 10:23

Ja nemaldos,tad ir vēl viens Bērziņš,kam pensija lielāka par šo Bērziņu.Tas Bērziņš,starp citu arī Andris, savu alkatību apmierināja strādājot Latvenergo.
Nu milzīgi spējīgi ļauži,ka nopelna miljonus algās tik trūcīgi nabadzīgā Latvijā,kā stāsta ekonomisti-speciālisti.
Nu parasta parādība,jo trūcīgāki iedzīvotāji,jo kāds uz tā visa "uzvārās".

Atbildēt

DD1

24.05.2011. 10:18

Slaucējs...

Atbildēt

vilim

24.05.2011. 10:14

Pats maksājis jeb valsts banka par viņu maksājusi?

Atbildēt

vilis

24.05.2011. 10:13

Nu uz rokas saņem ap 3200.Nodokļus ta maksājis ir!Labi izkaukulējis.Nav žēl.

Atbildēt

lauķis

24.05.2011. 10:11

Nu gatavais kampējs. Vai tiešām nepietiek? Un tādu vēl par prezidentu? Šim kungam morāle pie kājas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

21

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

FotoViena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību , kas ir īpaši būtiski attiecībā uz mazaizsargātajām personu grupām. Tādēļ par vienu no prioritātēm savā darbībā tiesībsargs jau vairākus gadus izvirza personu ar īpašām vajadzībām tiesību aizsardzību. Starptautisko cilvēktiesību mērogā par vienu no pamatdokumentiem ir atzīstama Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Konvencija par personu ar invaliditāti tiesībām, kura Latvijā stājās spēkā 2010.gada 31.martā. Saskaņā ar likuma „Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām” 2. pantā noteikto šīs konvencijas ieviešanu Latvijā koordinē Labklājības ministrija, bet tās īstenošanu pārrauga Tiesībsarga birojs.
Lasīt visu...

12

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

FotoVai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es strādāju reanimācijā ar īpaši smagiem pacientiem, kuriem ir uzstādīta C19 infekcijas diagnoze, ļauj man atbildēt uz pirmo jautājumu "Jā!"?
Lasīt visu...

12

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

FotoKaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie plānveida ambulatorie un stacionārie veselības aprūpes pakalpojumi, vēl joprojām rindas uz tiem var pārsniegt pat 9 mēnešus. Daļēji šo situāciju sekmēja pilnīga ambulatoro iestāžu slēgšana uz trim nedēļām šī gada aprīlī, bet situāciju iespaidoja arī hroniskais ārstu trūkums pilnīgi visās Latvijas medicīnas iestādēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...