Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

haralds

[R] 23.11.2012. 22:38

nubet! viņš bija pareizajā laikā pareizajā vietā! tāpat kā KāGēBē nagu maucēji, kuriem mātes mīlestības bērnībā bija pietrūcis tik ļoti, ka lopiņus mocīja un tāpat kā šucmanī kuri žīdus šāva par to, ka kādu kloceri piešķīra.

Atbildēt

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:32


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

JautāJums

25.05.2011. 15:20

Un tālāk?
Par Zatleru mēs arī zinājām visas "aplokšņu" un "Zoo" drebes pirms tam. Un ko tas palīdzēja? Tāpat ievēlēja, lai arī otrs kandidāts bija piemērotāks. Vai tagad būs citādi? Neticu. Atkal no logiem rādīs nepieklājīgus žestus, bet tauta var pie Saeimas stāvēt ar tomātiem vai bruģakmeņiem. kā cilvēki satiek iekšā Jēkaba ielas mājā, tā sirdsapziņa pazūd. Un top par neļaužiem.

Atbildēt

Gatis

[R] 24.05.2011. 21:59

Andris Beerzinjsh

Neliels ieskats ieksh kandidaata CV

Banka "Sams" bankroteeja-likuma ietvaros.
Latvenergo 3 miljoni-likuma ietvaros.
Valmieras grupeejums "Grupa 21" Likuma ietvaros.
Unibanka, gandriiz krahs, par sviestmaizi tiek paardota zviedriem-likuma ietvaros.

Par augstaak mineetajiem ietvariem ir jaapateicas Andrim Shkeelem, kursh bija Valsts sekretaars, Energjeetikas ministrs, Ekonomikas ministrs, Premjerministrs, Tautas Partijas dibinaataajs-ilggadeejs vadiitaajs-tautas smadzenju piseejs, veel shodien Demograafiskaa paniikuma komisijas veidotaajs un priekshseedeetaajs-taatad tautas izvarotaajs (jo demograafijai ir jaabuut pieaugoshai) lai vai kaadi ekonomiskie raadiitaaji.

Taatad kungi un daamas, ar aplausiem uz politiskaas skatuves sagaidam,,,vecus draugus un ienaidniekus: Andri Shkeeli un Lemburgijas meeri-kopaa ar Beerzinja kungu, prezidenta kanditaatu, un kandidaatu sveicam, augstajaa amataa. Lai chalis turaas pretii visiem viirusiem arii trojaniem, tikai luudzam dievu, lai sirds leekmi tas meesls neiztur. Labaak lai atdod galus pirms prezidentuuras 3 gada, jo Latvijas valsts buus jau gana daudz kauna piedziivojusi, un tauta nebuus gatava, savus sviedrus liet Valsts Kasee deelj taa, lai uztureetu veel vienu meergli, tikai delj taa lai vinjam ir par iipashumu vairaak, valsts auo+degviela, atmaksaata apsardze un sekretaare, bezmaksas mediciina.

Meergljus uz karaatavaam!

Atbildēt

lata

24.05.2011. 21:35

Lai nu kāds nožēlojams prezidents ir Zatlers, bet viņš vismaz ir bijis lielisks ārsts! Pacēlis cilvēkus uz kājām - vismaz vienu tādu es pati pazīstu. Toties šitas vecis, brrrr! jānoskurinās! Grābis sev algu no bankas, ko pats izputinājis. Baisi.

Atbildēt

zemnieks

24.05.2011. 21:17

Tad jāprasa cik liela alga ja pensija pusmiljonu,man darba stāžs 45.gadi bez brīvdienām un atvalinājumiem tikai 180LS.
Tā tak ir mūsu nauda ko saņem viens krāpnieks un pārējiem atmet SAŅUS,kauns kad tādā Valstī jādzīvo.
Es jūtos kā pazemots bomzis starp šiem mijonāru zagķiem SKUMJI(:(:(:(:(:(:(:(:

Atbildēt

kaķa smiekli

24.05.2011. 18:54

no viņa šorīta intervijas LR1 es sapratu, ka pirmais, ko viņš darītu kā prezidents - gādātu, lai AM budžets būtu 2% no kopprodukta, jo citādi, redz, citas valstis mums pārmetot.

Atbildēt

paps

24.05.2011. 18:18

bet kurš tad šo ievēlēja par deputātu?
-Zemnieki un zaļie!

Atbildēt

BOMIS

24.05.2011. 18:03

Iecelsim par prezidentu vienu bezdarbnieku no lielās rindas ar atbilstošu izglītību un domājams , ka būsim izdarījuši vienu labu darbu . Šitais , lai turpina godīgi bez sirdsapziņas pārmetumiem saņemt savu godīgi nopelnīto pensiju . Dievs visu redz ! Amen

Atbildēt

Dagnija

24.05.2011. 18:00

Bērziņš ar visu savu izcilo kampšanas kāri pretendē būt Valsts prezidents. Nu zēnam paškritikas nav ne tik, cik melns aiz naga!

Atbildēt

ha,ha,ha...

24.05.2011. 17:49

Tas ir normāliem cilvēkiem ir nesaprotami. Kā nabagmājā viens no tās pacientiem klusiņām išņauc tādas summas... Tādu bērziņu, kalniņu, zariņu u.c. letiņu droši vien Latvijā ir vairāki tūkstoši.

Atbildēt

Io

24.05.2011. 17:39

Šajos stāstos visvairāk mani izbrīna tas, ka krastmalā ļaužu pietiek,kas karodziņus vicina, ved bērnus valsts tēvus paskatīties! Ja vienreiz dzīvē tā krastmala būtu tukša, bez sajūsminātās tautas, varbūt mūsu politiķi aizdomātos par kaut ko dzīvē!

Atbildēt

pingvīnveča

24.05.2011. 16:54

piekrītu vienam no komentiem- tagadējais prezidents salidzinājumā ar šo kaunīgo baņķieri -ir tāds pūkains kaķēns- jā mazais baroniņš jau zin ko vajag ,un ko sagaida .vārdu sakot ,gribas noskurināties ....

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 24.05.2011. 15:27

Medija ziņa (2007. gads): "Prezidenta amata pretendentam būtu jābūt autoritatīvam, kristāldzidram un dvēseliskam pilsonim, kurš stāv pāri partiju interesēm. Bez šaubām, nākamajam Rīgas pils saimniekam(cei) jābūt atklātam cilvēkam, kurš, padzirdot par savu nomināciju, būs gatavs uzrādīt sabiedrībai savu godīgo naudasmaku, akadēmisko un radošo publikāciju sarakstu, kā arī izziņas no psihoanalītiķa un ģimenes venerologa. Apzvērēt baznīcā vai Pokaiņu mežā, ka potenciālais prezidents nav bijis tiesāts, nav bijis arī «lemberga stipendiāts», ievērojis bauslības, ceļu satiksmes noteikumus utt., utjpr..." (apt.cit.aut.: žurnālists un publicists A. Tarvids)
-------

"’Klārs’, kā nevainīgas jumpravas... (asara)!..."
( Iz “Ontūna M.© arChīva” )
.
Kam kreņķi ‘fišku traumēšot’, kam prieki ~
Drīz Pili ‘šturmēs SILES trieciennieki’:
Mirdz 'ačas' pretendentiem, azartiski,
Bet - "kritēriji" būšot specifiski...
...
Klāt meklēšan(ā)s periods, sasprindzināts:
Tiek Muļķu Zemē "kastings" izsludināts,
Uz vakanci - lai Pilī "saimnieks" nāktu,
Kas ‘reitingos (priekš "pūļa") punktus vāktu’...
...
...
...
pilna versija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=7140

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

*Muļķu Zeme, XXI gadsimts.*

Atbildēt

aaa

24.05.2011. 14:52

PIETIEK, šamo, lūdzu, masējiet riktīgi (ne maigāk kā nelaimīgo Kamparu :) )!!!, lai neiedomājas vēl ar saviem apšaubāmi godīgā veidā iegūtajiem miljoniem dabūt uz atlikušo mūžu nodokļu maksātāju apmaksātu māju Jūrmalā ar zelta podiem, stilistus, konsultantus sievai u.c. prezidenta ekstras. Tad jau Zatlers uz šī kunga fona ar visām savām aploksnēm izskatās teju svētais.

Atbildēt

smieklīgu un skumji vienlaicīgi

24.05.2011. 13:16

un vai tad šamais neprot un nedaunco Puzes polku?

Atbildēt

Janka

24.05.2011. 12:01

Nu ja, Latvijā par prezidentiem jāliek tikai bomži, tad gan varēs likt tiem dancot pēc "pareizo cilvēku" stabules...

Atbildēt

No malas

24.05.2011. 11:56

Paldies, pietiek.com!
Šitas kampējs jau ir norakstīts.
Vēl tik atliek vēl neizvirzītā Sudrabas jaunkundze!

Atbildēt

es

24.05.2011. 11:15

nesapratu! Kā var būt, ka māmiņu algām ir noteikti griesti, bet šādam maksājumam ( uz kopējā valsts fona, nevar to par pensiju nosaukt), nav??? Pie kam, māmiņu algas, tikai gadu maksā..... Un par to, ka ''nodokļus tak maksājis'', smiekli , gan nāk, gan nenāk. Konkrēts piemērs, kā 90.gadu cauro likumdošanu izmantojis! Vispār jau interesanti uzzināt, ka 1996 , plus mīnus, gados, 18 tūkst alga maksāta valsts uzņēmumā.... Ja nemaldos, tad minimālā alga valstī, tad bija ap 40-50 Ls....Vai var pieteikties kāds privātuzņēmējs, kurš tai laikā atļāvās sev 18 tūkst algā maksāt????

Atbildēt

Apelsīns

24.05.2011. 10:33

Lūk kā var dzīvot uz nabadzīgākās Eiropas valsts rēķina! Tieši tāpēc jau viņš tiek bīdīts par prezidentu, jo savā darbībā iemieso visu Lembergu, Šķēļu un Šleseru filozofiju - grābt visu ko vien var pagrābt, aptīrot latviešu tautu līdz pēdējai vīlītei!

Atbildēt

nost!

24.05.2011. 10:18

šitais kampējs pārspēj zatlera aploksnes

Atbildēt

paldies

24.05.2011. 10:17

paldies portālam pietiek par to, ka dod iespēju paraudzīties uz lielākās pensijas saņēmēju. ja šādi tautsaimniecības komisijas vadītāji, tad jau gan iespējams apcirpt tikai mazās pensijas.

Atbildēt

Jānis

24.05.2011. 10:16

Jābvrīnās, kā šāda mēroga kampējam, kas viens pats jūtami iztukšo valsts kasi, nav kauna vēl kandidēt par prezidentu.

Atbildēt

Viesturam

24.05.2011. 10:05

Paldies, tieši pēc Jūsu ieteikuma arī pafiltrējām. Bet citiem pensijas nestāv ne tuvu šim kungam.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

Viesturs

24.05.2011. 09:58

Es jau šim portālam piedāvāju pafiltrēt arī citus " nabaga" pensionārus kuru mēneša pensija ir tāda ko "renģēdājs" ir tikai sapnī redzējis !

Atbildēt

ute-bunga

24.05.2011. 09:52

ja nu izrādīsies, ka visi miljoni ir tikai uz papīra - kā plaudei un ķirsonam ar mīnusa zīmi?
un faktiski "miljonārs" pārtiek no pensijas, ko sagrabina no strādājošo nodokļiem

Atbildēt

ak dievs

24.05.2011. 09:39

Un sitadu kampeju par prezidentu???????!!!!! Zeme atveries!

Atbildēt

nost

24.05.2011. 09:38

Luk, siis pensijas ir jasamzina, nevis jacerp 200 ls lielas.

Atbildēt

F2

24.05.2011. 09:36

strādājot Unibankā (valsts banka) grāba ko varēja.
Tagad, tiekot par prezidentu, draugiem būs jāatmaksā ar esošās sistēmas saglābšanu.

BET!!!!!!

Nav cerību jums - Bērziņ. Tauta nomētās ar puvušiem tomātiem. Kāda jēga dzīvot apartamentos un nelīst ārā.

Par iztirgoto valsts banku arī vajadzētu atbildēt.
Cik tad vēl no krieviem un skandināviem ierāva?

Atbildēt

pavisam godīgajam pensionāram

24.05.2011. 09:35

Tas taču ir viens un tas pats - šis politiskais Bērziņš ir pabijis arī latvenergo padomes priekšsēdētājs.

Atbildēt

pavisam godīgs pensionārs

24.05.2011. 09:23

Ja nemaldos,tad ir vēl viens Bērziņš,kam pensija lielāka par šo Bērziņu.Tas Bērziņš,starp citu arī Andris, savu alkatību apmierināja strādājot Latvenergo.
Nu milzīgi spējīgi ļauži,ka nopelna miljonus algās tik trūcīgi nabadzīgā Latvijā,kā stāsta ekonomisti-speciālisti.
Nu parasta parādība,jo trūcīgāki iedzīvotāji,jo kāds uz tā visa "uzvārās".

Atbildēt

DD1

24.05.2011. 09:18

Slaucējs...

Atbildēt

vilim

24.05.2011. 09:14

Pats maksājis jeb valsts banka par viņu maksājusi?

Atbildēt

vilis

24.05.2011. 09:13

Nu uz rokas saņem ap 3200.Nodokļus ta maksājis ir!Labi izkaukulējis.Nav žēl.

Atbildēt

lauķis

24.05.2011. 09:11

Nu gatavais kampējs. Vai tiešām nepietiek? Un tādu vēl par prezidentu? Šim kungam morāle pie kājas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latviskās nelietības zvaigžņu stunda

FotoTas viss, kas 2019.gada decembra vidū notiek ar un ap Lembergu, noteikti ir kārtējā tipiski latviskā nelietība divos virzienos: 1) verdziska kalpošana ASV interesēm un 2) zemiski agresīva vēršanās pret gudru tautieti, nelietīgi izmantojot zināmus apstākļus.
Lasīt visu...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....