Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 19:28


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Pēteris

21.07.2011. 21:24

Domnīcas (think tank, angļu valodā) dibināšana principā ir laba ideja. Katrai partijai tiešām ir nepieciešami mēreni autonomi un tomēr par līdzīgiem iedeāliem degoši, kā arī izglītoti ļaudis, kas aktīvi rada politiski relevantus pētījumus un uz tiem balstītus rīcībpolitikas priekšlikumus.

Nedomāju, ka domnīcām Latvijas apstākļos obligāti ir jābūt slēpto ziedojumu kanāls partijai, kā to uzskata "saulcerīte".

Vienīgais "bet" ir, pazīstot arī praksi citās valstīs, cik lielā mērā šai domnīcai izdosies ietekmēt iekšējo diskusiju partijā un plašākā politiskajā arēnā. Esmu visai skeptisks, diemžēl. Bet viss ir atkarīgs no personībām - ja izdosies savākt rīcībspējīgu un ietekmētgribošu komandu, varbūt, ka būšu spiests atzīt, ka manai skepsei nebija pamata.

Atbildēt

saulcerīte

21.07.2011. 17:33

Zatlera domnīca - vecā dziesma.
Šajā fondā (Domnnīcā) varēs ieskaitīt grūti pārbaudāmas izcelsmes naudu.
Un no fonda (Domnīcas) naudu varēs iedot ZRP.
Kāpēc ir vajadzīgs bufera fonds? Vai ne tādēļ, lai slēptu sorosīdu "stipendijas" un shēmas?
Balsošu PRET Saeimas atlaišanu. Līdz ar to balsošu PRET vēl nedzimušo ZRP.

Atbildēt

/

21.07.2011. 17:33

ZATLERU PRASA IZSAUKT UZ AUGSTĀKO TIESU, KĀ LIECINIEKU.

„ALĒNA DELONA MIESASSARGS PAR ĀRSTU KĻŪDĀM PRASA 300 TŪKSTOŠUS NO TRAUMATOLOĢIJAS UN ORTOPĒDIJAS SLIMNĪCAS.”

http://zinas.nra.lv/latvija/kriminalzinas/35033-alena-delona-miesassargs-prasa-300-tukstosus-no-traumatologijas-un-ortopedijas-slimnicas.htm

Atbildēt

Karote

21.07.2011. 14:05

Domnīca laba štelle.Tikai tukša. Domājam jau 20 gadus.Politika skūpstā ar naudu. Igauņu domnīca savulaik deva reālu turpinājumu-politikā,rīcībā.Mēs pļāpājam un pļāpāsim vēl 100 gadus. Valdis laaga zellis, bet nav valstsvīrs.Diemžēl.

Atbildēt

voldim plinti un uz robežu

21.07.2011. 12:31

ja nav ārsts.

Atbildēt

šo laiku nav neko

21.07.2011. 12:30

diskutējis. Mums jau sen skaidrs. Jālikvidē ēnu ekonomika, kas ir ap 60 % iztrūkums budžetā, TAJĀ SKAITĀ APLOKSNES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Priekš kam algas muitai robežsargiem, tos uz pašfinansēšanos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tāpat ņem kukuļus.

Atbildēt

HSS

21.07.2011. 11:21

...veidot kvalitatīvu diskusiju par valsts attīstības jautājumiem un piedāvāt kvalitatīvi izstrādātus reformu risinājumus.
Nu, nu.. ar ko tad viņi diskutēs un vēl kvalitatīvi? Ar savu bijušo kanceleju?

Atbildēt

balelins

21.07.2011. 04:24

Laba iniciativa, vieta interneta kur tikties cilvekiem kuriem ir idejas ka labak parvaldit valsti, vieta kur apspriest kadus likumus japienem lai musu valsts lidzinatos piemeram Zviedrijai nevis Krievijai vai Zimbabvei.

Atbildēt

Paija

20.07.2011. 23:19

Un partijas likumdosanas darbu vadīs skandalozi slavenā Bojāra drauga Kukula sieva - S.Kukule, kurai ir tik sirsnīga draudzība ar Inesi Šleseri .


Manu radu, draugu, paziņu balsis - tā ap cilvēkiem 580 un vairāk Zatlera Reformas domnīca neredzēs kā savas ausis. :-)


Bet nesatraucieties , Zatlera kungs, duļķainā ūdenī jauki būs balsis zvejot .

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

20.07.2011. 22:48

>> VILLA
****************************
Vilia
20.07.2011. 20:56
Vispār šīs partijas dibināšana sevi attaisnotu vienīgi tad, ja uzņemšanas nosacījums tajā būtu tas, ka CILVĒKS NEKAD AGRĀK NAV BIJIS NEVIENAS POLITISKAS PARTIJAS BIEDRS! ...(..)...
*****************************
...ak, tad tev par maz liekas to deju uz Zatlera virtuālās kapu kopiņas ... par maz tev liekas to ļaunīgi priecīgi cerīgo ņirgu, ka neviens pie viņa, redz, negribot iet ...a nevienu, kas agrāk bijis kādā partijā - citādi jau nesanāks deja, par to, ka viņam tur tikai galīgi nevienam nezināmi cilvēki ...

Atbildēt

Vilia

20.07.2011. 20:56

Vispār šīs partijas dibināšana sevi attaisnotu vienīgi tad, ja uzņemšanas nosacījums tajā būtu tas, ka CILVĒKS NEKAD AGRĀK NAV BIJIS NEVIENAS POLITISKAS PARTIJAS BIEDRS! Ja tā nav, tad šī partija ar visām savām skaistajām idejām un cerībām iet pa to pašu ceļu, kur līdzšinējās...
Nu neņemiet tajā tos vecos ražukus...!!! Vai Latvijā jau galīgi cilvēku trūkst...?

Atbildēt

Vilia

20.07.2011. 20:45

Apsveicami!
Manuprāt, pareizi būtu visus, kuri vēlas būt šīs partijas biedri, vajadzētu vispirms izfiltrēt caur šo domnīcu. Tos, kuri nespēj izvirzīt noderīgas idejas, bet grib tikai kārtējo reiz zīmēties un rauties pie siles, atstāt pirms durvīm!

Atbildēt

aldis

20.07.2011. 18:47

Ņemot vērā, ka ZRP dibinās sapņu fabrikā, varbūt vajadzēja nosaukt par Sapņu domnīcu vai Reformu domnīcu par saldiem sapņiem

Atbildēt

āpsis

20.07.2011. 18:20

Pareizi runā tie komentētāji, kas Zatleram tuvumā esošos cilvēkus, kuri raujās politikā, sauc par rukšķiem, kam noņemta sile. Visas šīs gudrās padomnieces, lai aiziet un pierāda sevi privātajā biznesā un kaut vienu dienu pastrādā astoņas stundas un mēģina nopelnīt tuvu tam, ko ir saņēmušas par nosēdēšanu kabinetā par pasakainu, bet nepamatotu algu.

Atbildēt

juris

20.07.2011. 18:03

A kāpēc nav Zatlera Reformu Domnīca? Vai vismaz Kīļa RD vai Pelšes RD? Tā tak tik jauka tradīcija ZRP - piešķirt veidojumam savu vārdu.

Atbildēt

apnicis

20.07.2011. 17:52

velk uz reformu maiznīcu, kur tiks cepti kārtejie murdziņi

Atbildēt

tā,

20.07.2011. 17:44

biedrības atkal nākušas modē. Bija jau te dažādas. Apvienības - prom.

Atbildēt

Mo

20.07.2011. 17:13

nu kāpēc tās kompensācijas bija jāpiemin?
tādas saņem VISI. LL beidz ākstīties, savāc balsis un iesniedz grozījumus

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...