Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tanks007

03.01.2018. 21:57

Nav ko cepties! 100saeimas deputāti izlems čekas maisus atvērt tad, kad visi čekisti būs nomiruši!

Atbildēt

...

02.01.2018. 17:36

gribētos izlasīt to DVI kārtējo šedevru !!!!

Atbildēt

A.N.

28.12.2017. 14:19

Dāma saka "Komisijas uzdevums ir zinātniskā izpēte". Taču viņas melnais kungs nelietis Kangeris, saka - liels dzērājs, tā nedomā. Viņam ir dots uzdevums sēt naidu, pazemot latviešu inteliģenci, LR sabiedrībā uzkurināt psihozi. Nelieti Kangeri netieši nosoda arī tāds VDK specs kā Bojārs. Tāpēc nelietis Kangeris ir sūtams uz Tartaru. Pirms tam tāds pats melnums kā Stradiņš viņam var iešķiept akadēmiķa kroni, kas būtu ideāli latviska izdarība, nelietības/nodevības gēnu stimulēti. Komisiju jālikvidē, jo tās darbība ir nacionāli kaitīga.

Atbildēt

Šo 4. maija hibrīdvalsti

28.12.2017. 10:55

»

HA!

Savādi, ka 4.maija republikā visus šos gadus pie varas ir bijuši mūsu pašu tautieši, ne tie, no kuriem tiekam iebaidīti. Mēs paši viņus esam ievēlējuši, ne Kremļa piespiesti. Kā tas nākas, ka šie čekisti panākuši Latvijas iekļaušanu ES un NATO ? Tas, ka šai hibrīdvalstij nav nekā kopīga ar 18.novembra...


tieši čekisti, komunisti un VDK virsnieki kā Borovkovs, Bojārs un VVF ieveda pēc Krievijas FSB priekšrakstiem NATO un ES kā Trojas zirgu.

Mērķis tas pats - pierādīt, ka Latvija nav spējīga uz savu valsti, kaut tā ir NATO un ES. Vai ir spējīga? Nav, jo slīgst nabadzībā parādos un to pamet pamatnācija.

Ja katrs nesapratīs, ka tās ir Krievijas FSB , vietējo čekistu un komunistu, LPSR VDK darbinieku kā Borovkovs, Āboltiņa, Godmanis, Lembergs, Kreituse utt. darbības rezultāts, vaina tikas uzvelta pamatnācijai, ko arī Krievijas FSB grib panākt.

Atbildēt

Jānis

28.12.2017. 10:22

Rets gadījums mūsu valstī - cilvēks atzīst un uzņemas atbildību. Visu cieņu, Marta Starostina. Par situāciju - jūtams, spriedze pieaug, kāds kļuvis dikti tramīgs.Ka agrāk šķita nesvarīgi, tad tagad esmu par vārdiņu atklāšanu.

Atbildēt

VDK 4.maija republika

28.12.2017. 08:45

Šo personu vidū, iespējams, spriežot pēc vārdiem un uzvārdiem, ir vairāki pašreizējie, 12. Saeimas deputāti, kā arī bijušie Saeimas deputāti un Ministru kabineta locekļi, ļoti augstas tiesu varas amatpersonas, bijušās valsts pārvaldes amatpersonas, taja skaitā augsta ranga diplomāti, augstas Izglītības un zinātnes ministrijas resora iestāžu amatpersonas, pašvaldību vadītāji, Latvijā atpazīstami ļoti turīgi uzņēmēji, banku īpašnieki un vadītāji, brīvostu valdes locekļi, atpazīstamu politiķu, tajā skaitā bijušo Saeimas deputātu un ministru ģimenes locekļi, politisko partiju aktīvisti, plašsaziņas līdzekļu pārstāvji,

Atbildēt

MI

28.12.2017. 01:57

Zinātniskais darbs vēsturē un personu datu aizsardzība ir divas pretējas nesavienojamas lietas, jeb savstarpēji izslēdzošas lietas.
Ja ir datu aizsardzība, tad nav vēstures. Vai ja ir vēsture, tad nav datu aizsardzības. Sabiedrībai nezināma vēsture nav vēsture. Skolā vēsturi neiemācīsi ar nezināmu, vai slepenu, vai rediģētu vēsturi.
Tas ir debīlisms, apzināta kaitniecība augstākajā mērā.
Man ir kauns, ka zinātniekiem ir jārunā un jāskaidro par lietām, kuras ir pašsaprotamas pat mazliet izglītotiem cilvēkiem.
Tas ir vājprāts. Čeka ar saviem pakalpiņiem rullē pilnībā un nekaunībai vairs nav robežu.

Atbildēt

sākas likumīgās spazmas

28.12.2017. 00:25

Vai tik atkal nesāks lidot lapsenes?

Atbildēt

HA!

27.12.2017. 23:44

Savādi, ka 4.maija republikā visus šos gadus pie varas ir bijuši mūsu pašu tautieši, ne tie, no kuriem tiekam iebaidīti. Mēs paši viņus esam ievēlējuši, ne Kremļa piespiesti. Kā tas nākas, ka šie čekisti panākuši Latvijas iekļaušanu ES un NATO ? Tas, ka šai hibrīdvalstij nav nekā kopīga ar 18.novembra Latviju, skaidrs pat sivēnam. Nav nekādu priekšnoteikumu, lai kaut kas šeit mainītos mūsu pašu prāta mazspējas dēļ.

Atbildēt

agents

27.12.2017. 22:50

Kamer kremlis nedos atlauju , kartoteka netiks atklata. Vieniga ceriba uz Rietumos esoso kartoteku ,kura tika nokopeta un nopirkta krievija 90s. Tauta ari zina loti augstas amatpersonas ,kuras ir tagad amatos . Bet baidas par to atklati runat ,jo kurs tad grib problemas .

Atbildēt

kurmis

27.12.2017. 22:14

»

Vai kādam vēl

ir saglabājušās šaubas, ka nedzīvojam komunistu, čekistu un Krievijas FSB 4. maija hibrīdvalstī...


Atmodas sākumā savā naivumā cerēju ka okupantu pilnvarotie -komunisti un komsorgi zaudēs varu un ietekmi.Par to arī publiski iestājos.Rezultatā kūkoju bez zemes,bez mežiem,bez veselības aprūpes,bet valsti vada tie,kurus nevienā no okupācijas atbrīvotā valstī nelaistu tuvu varai.Par savas tautas labsirdību maksājam ar tautas iznīcības draudiem,nabadzību un čekas aģentu un citu okupācijas mēslu slavēšanu,apbalvošanu un citām saprātam neaptveramam izdarībām.

Atbildēt

nu tad jau

27.12.2017. 21:12

Pagadīsim 2018. gada 25. maiju - būs jautri!

Atbildēt

Pēc būtības

27.12.2017. 19:31

nav nekāda tiesiska pamata pat runāt par personu datu aizsardzības LR likumdošanas attiecināšanu uz LPSR - citas valsts personām, kuru dati atrodami LPSR VDK dokumentos. Ja kāds to dara, tad rīkojas neloģiski, prettiesiski un patvarīgi.

Atbildēt

Vai kādam vēl

27.12.2017. 18:58

ir saglabājušās šaubas, ka nedzīvojam komunistu, čekistu un Krievijas FSB 4. maija hibrīdvalstī?

Vai kāds vēl šaubās par to, kāpēc Latvija cieš vienu krahu pēc otra ekonomikā? Diversijās, ko Krievijas izmanto pret Latvijas ekonomiku, tā iesaista bijušos LPSR VDK darbiniekus un čekistus, bijušos komunistus.

Vai kāds vēl šaubās, ka Krievijas FSB PSRS VDK laiku metodēm negrauj Latvijas ekonomiku ar vietējo čekistu rokām, Latviju šodien izveidojot par Trojas zirgu NATO un ES?

Genocīds, ko 4. maija republika -Krievijas hibrīdvalsts realizē pret Latvijas pamatnāciju, to padzenot no Latvijas, ir tikai ar vienu mērķi - pārkrievot Latviju, krievvalodīgajiem nonākot valdībā, kur tos virza Krievijas aģents A. Lembergs. Nonākot valdībā Saskaņas biedriem - Krievijas aģentiem būs pieeja valsts noslēpumiem.

Lai ieviestu otru valsts valodu, atliks Saeimai nobalsot, lai izmainītu Satversmi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Briesmīgā sazvērestība pret Barču un Klaužu

FotoPēdējo dienu smieklīgākā aktualitāte, manuprāt, ir tā, ka Jānis Klaužs un Aija Barča, kuri 12.Saeimā bija ievēlēti no sarkanzaļo zemnieku, strādnieku un zaldātu saraksta, ir pārliecināti, ka viņiem jābūt arī 13.Saeimā.
Lasīt visu...

21

Par ikgadējo inventarizāciju Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā. Papildu darbs, bet nemaksā

FotoDaļai no P.Stradiņa slimnīcas darbiniekiem trešo gadu pēc kārtas 2018. gadā atkal liks veikt inventarizāciju slimnīcas struktūrvienībās, kas ir papildu darbs (slogs) pie pamata darba.
Lasīt visu...

8

Vai JKP neredz, ka ķeras apskāvienos ar Šlesera politprojekta uzlecošo zvaigzni?

FotoŠovasar es par savu viedokli tiku „sists” gandrīz visās sociālo portālu platformās - Facebook, Twitter, Spoki u.c. Lietotāji centās rast atbildi uz fundamentālu jautājumu, kurš no politiskajiem spēkiem ir mans krustēvs. Taču viennozīmīgas atbildes tā arī nebija nevienam, jo, tiklīdz kāds prātvēders atklāja, ka es lobēju konkrētu partiju, tā nedēļu vēlāk šis politiskais spēks bija sataisījis sū... un no manis atrāvās pa pilnu programmu.
Lasīt visu...

21

KPV un JKP mīlas dancis

FotoKoalīcijas procesa veidošanu var saukt, kā grib, taču pašreiz potenciālais koalīcijas veidojums man izteikti nepatīk. Iespējams, tādēļ, ka es tajā visā saskatu sazvērestības teoriju piegaršu. Man absolūti nepatīk doma, ka valdībā būs Šlesera cilvēki. Aklos vairs neizārstēšu, taču varbūt pa daļai redzi zaudējušos varu mēģināt izārstēt.
Lasīt visu...

21

Trīs vēsturiski secinājumi

Foto13.Saeimas vēlēšanas analītiskajai domai nodiktēja (pasacīja priekšā) trīs secinājumus par latviešu tautas stāvokli. Tie ir vēsturiski secinājumi. Visi trīs secinājumi pamato jaunu posmu tautas virzībā  un apstiprina iepriekšējo posmu analītisko vērtējumu pareizību. Proti, apstiprina novērotās klīniskās ainas pareizību.
Lasīt visu...

6

Par veselības aprūpes sistēmas reformu: augstā dziesma, skani, skani...

FotoSeptembrī  vairāki masu mediji ziņoja, ka arvien pieaug pacientu parādi ārstniecības iestādēm. Nenomaksāto pacienta nodevu par valsts finansētajiem veselības aprūpes pakalpojumiem kopsumma valstī jau pārsniedzot 10 miljonus euro, bet lielākajā ārstniecības iestādē, proti,  Austrumu slimnīcā summa tuvinoties 5 miljoniem euro. Ņemot vērā jomas specifiku, slimnīcas esot diezgan bezspēcīgas veikt parādu atgūšanu, savukārt Veselības ministrija un valsts par problēmu nevarot uzņemties atbildību, jo piedziņa risināma privāttiesiskā kārtībā. Jāpiezīmē, lielāko slimnīcu īpašnieks ir valsts; to pārraugs jeb "galvenais saimnieks" ir Veselības ministrija.
Lasīt visu...

12

Valdošo diagnoze ir bezizmēra vienaldzība. Jeb, kā mēdz teikt – pofigisms

FotoIesākumā šķita: lielākās līdz šim valdošo problēmas ir iedomība un augstprātība. Jau kādu laiku man vairs tā nešķiet.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Līdz nākamam rudenim pagarināta iespēja parakstīt tautas likumu

Lūdzu informēt visus paziņas - iespēja turpinās: Centrālā vēlēšanu komisija 18.09.2018. atļāva atkārtotai parakstīšanai likumu - atcelt ierobežojumus...

Foto

Kremļa kreisi labējā šaha spēle: Rietumu nacionālistu muļķošana un izdevība, ko Krievijas propagandistiem sniedz ekstrēmie liberāļi

Nav noslēpums, ka Kremlis cenšas ietekmēt izvēlētās valstis saskaņā ar...

Foto

"Saskaņa" izmanto politologu Liepnieku, lai diskreditētu latvisko partiju koalīcijas veidošanas procesu

Nevienam nav noslēpums, ka bijušais Šķēles polittehnologs Jurģis Liepnieks joprojām ir pietuvināts Latvijas varas kuluāriem...

Foto

Vēlēšanas 2018 - koki turpina balsot par cirvi

Varbūt kāds domā, ka protesta balsojums šajās vēlēšanās ir ko mainījis, jo partiju spice nomainījusies būtiski. Diemžēl jākonstatē,...

Foto

Mazvērtības kompleksa ideoloģija

Latvieši ir tauta, kurai regulāri pārmet mazvērtības kompleksu. To dara gan paši latvieši, gan cittautieši, kuri dzīvo kopā ar latviešiem. Tagad jauns iegansts...

Foto

Latvija kā sektu ķīlniece

„Esam apolitiskas, respektablas, akadēmiskas organizācijas. Ar politiku nenodarbojamies, dziedam vien dziesmas,” tā viņi saka, un tas ir gluži tāpat, kā mafija apgalvotu,...

Foto

Īsa pamācība, kā likumīgi novilcināt lietu tiesā

Šobrīd vairs nav noslēpums, ka civiltiesisko strīdu izsķiršana Latvijā ir ne tikai ekonomiski un finansiāli neizdevīgs, bet arī psiholoģiski...

Foto

Vēlēšanu spožums un posts

Spožumu un postu var piedzīvot ne tikai kurtizānes. Spožums un posts var būt arī parlamenta vēlēšanām. Vārdi „spožums un posts” no slavenā...

Foto

Kristīgā morāle un Saeimas vēlēšanas

„Mums ir divas partijas, kuras atbalsta tādus grēkus! Es pat nespēju par to parunāt. Kaut tās ellē sadegtu!” Apmēram šāds bija...

Foto

Vai vērts balsot par partiju ar reitingu zem 5%?

Viens no jautājumiem, uz kuru tiek meklēta atbilde katrās vēlēšanās, ir - vai vērts balsot par partiju,...

Foto

Kāpēc atkal jābalso par mazāko no ļaunumiem?

Es balsošu par to, kurš, manuprāt, ir idiots - par Artusu Kaimiņu. Kāpēc? Tāpēc, ka ir cerība, ka varbūt...

Foto

Es balsošu par Progresīvajiem. Tam ir vairāki iemesli

Pirms kādas nedēļas biju iesācis rakstīt baigo palagu par savu skatījumu uz šīm vēlēšanām, pieeju savai izvēlei un...

Foto

Es savu balsi vēlēšanās atdošu par šodienas patriotiem – Juri un Jutu

Stāsts nav īss, bet varbūt būs Tev noderīgs. Man dažkārt tiek uzdots jautājums –...

Foto

Vēlēšanas un Politika

Šis būs klaji politisks raksts, tā ka, ja kādam tā ir sveša padarīšana vai ļoti nevēlama tēma, es Jūs jau brīdinu iepriekš....

Foto

Suns spalvu met, bet Viktors Valainis (tagad no ZZS) tikumu gan ne

Vēsturē ir pazīstams stāsts par Potjomkina sādžām, kuras uzzīmētas uz maketiem, lai garāmbraucot atrādītu...

Foto

Artuss un viņa Glumova loma

Jautāsiet, kā Artuss kļuva par populistu. Pavisam vienkārši – viņš aizmirsa izkāpt no savas lomas lugā „Arī gudrinieks pārskatās”. Tā bija viena...

Foto

Īsi iespaidi par priekšvēlēšanu debatēm

Šorīt noskatījos LNT debates: 1. Kariņš runā par valdības neizdarībām tā it kā Vienotība vakar nolaidusies no Marsa. Ne mazākās izpratnes...

Foto

Kas ir JKP spice? Lūdzu

Tātad Sandis Riekstiņš. Vēl dažus gadus atpakaļ algots darbinieks RBS Skalsuzņēmumu grupā ar pienākumiem “noturēt meliorācijas tirgu” - meliorācijas, jo viens no RBS...

Foto

Mūsu nozagtajā Greizo spoguļu karaļvalstī valda tādi paši likumi un tradīcijas kā noziedznieku bandās

Nu malacis Roberts. Beidzot kāds no ZRP publiski izsakās par Vienotības (V)...

Foto

Vecu zilcgaļu jaunā iepakojumā? Paldies, nē

Iedomājieties mājas fasādi, kas apvilkta ar dārgi apgleznotu audumu, kas rāda - kāda tā „nākotnes māja” izskatīsies. Apakšā, gan viss...

Foto

Veltījums grupai „Par Zemgali bez vēja ģeneratoriem” (bet arī citiem, kam interesē - kas tur ir ar tiem vēja parkiem)

Es neesmu no tiem, kas cilvēku...

Foto

Par ko balsot: 2014-2018

2014.gada 19. septembrī portāls Pietiek publicēja eseju „Par ko balsot”. Tā bija veltīta Saeimas vēlēšanām. 2014.gadā vēlēšanas notika 4.oktobrī. 2018.gadā tās notiek 6.oktobrī. Tātad...

Foto

DP un SAB priekšnieķeļi metas uz vienu roku ar Kremļa salašņām un noderīgajiem idiotiem?

Kārtējo reizi, rīta agrumā sēžot uz ķemertiņa Krievu laukos, ir tāda vieta...

Foto

Nil Ušakov, „Saskaņa” nav šķīstošā kafija

Lai „Saskaņa” kļūtu par varas partiju, Ušakovam ir jāaiziet no partijas vadības. Uzskatu, ka Ušakova vadībā partija ir zaudējusi jebkādu...

Foto

Krievi teiktu – kad krupis mēģina dr...zt odzi

Šo ierakstu vēlos veltīt mūsu konkurentiem no partiju apvienības Attīstībai/Par (A/Par) un aprakstīt, kāpēc nākamajās Saeimas vēlēšanās par...

Foto

13. Saeimas deputātiem: par grozījumiem likumprojektā, kas regulē Valsts drošības komitejas dokumentus

Pateicamies par Jūsu līdzšinējo atbalstu LPSR Valsts drošības komitejas zinātniskās izpētes komisijas zinātniskajā darbā....

Foto

Viss, kas nav par mani labs, ir FAKE NEWS

Trešdien LTV diskusiju cikla ietvaros ar visām vēlēšanās startējošajām partijām bija uzaicinājusi partijas KPV LV visu apgabalu...

Foto

Zapad un Zupa

„Kā tu sagaidi, ka viņi tev uzbruks? - Heigens domīgi jautāja. Maikls nopūtās. - Dons man pateica. Ar kāda tuvu stāvoša cilvēka starpniecību....

Foto

Ilgtspējības zīlētāji jeb kurus rādīt pāvestam

Zinātnē ir metodoloģiskā prasība katra laikmeta iztirzājumā ņemt vērā toreiz lietoto valodu. Laikmetu izdosies pareizi izprast tikai tad, ja respektēs...

Foto

VK ziņojums par AS "Sadales tīkls" tarifiem apliecina Ašeradena mazspēju

Latvijas Reģionu apvienība (LRA) vairākkārt uzsvērusi, ka AS "Sadales tīkls" (ST) sadales tarifi ir neadekvāti augsti,...