Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Patriots

27.05.2020. 12:31

»

Fifa

Neticu, ka šo rakstu rakstījis Latvijas patriots


To sarakstījis viltīgs komunistu žurka-PSRS slavinātājs un Latviešu lietas nodevējs.

Atbildēt

Fifa

21.05.2020. 12:53

Neticu, ka šo rakstu rakstījis Latvijas patriots.

Atbildēt

to Andris

20.05.2020. 21:56

»

Andris

Uldi, Tev galvā ir iesprūdusi nagla, neskaties tik daudz televizoru


Vai tu kara tribunālā krievu vietā bāzīsi savu galvu cilpā, vai liksi to uz bendes bluķa. Noziegumam pret cilvēci nav noilguma un staļinisma un WWII attaisnotājs ir pelnījis tādu pat sodu, kā Eiropas tautu bendes, sadisti un marodieri.

Atbildēt

Andris

19.05.2020. 17:17

»

Uldis

Kad krievu mēsls, 9. maija svinētājs, piemin fašismu, tas ir pelnījis sodu par noziegumiem pret cilvēci. Fašisms ir rusisms


Uldi, Tev galvā ir iesprūdusi nagla, neskaties tik daudz televizoru.

Atbildēt

krievu pederastam

19.05.2020. 09:00

»

ASV protektorāts Latvija

Ko cepaties, karu uzvarēja ASV. Visus karus uzvarēja ASV, ne jau kaut kādi krievu vatņiki un visvairāk mierīgos iedzīvotājus arī iznīcināja ne krievi, bet ASV. Speciāli priekš šiem mērķiem ASV radīja napalmu un ātombumbu. Atpalikušajiem vatņikiem nemūžam neko tik progresīvu un advancētu neizdomāt...


Tik daudz, cik jūs, lapķjainos civilizācijas atkritumus, iznīcināja Staļins un viņa rokaspuiši, nespēja vācieši, japāņi, somi, igauņi, latvieši, ukraiņi, horvāti, poļi un turki, kopā ņemot, bet atceries, kā dziedāja viena kremļa mauķele: "Ещё не вечер"?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.05.2020. 11:40

Ko cepaties, karu uzvarēja ASV. Visus karus uzvarēja ASV, ne jau kaut kādi krievu vatņiki un visvairāk mierīgos iedzīvotājus arī iznīcināja ne krievi, bet ASV. Speciāli priekš šiem mērķiem ASV radīja napalmu un ātombumbu. Atpalikušajiem vatņikiem nemūžam neko tik progresīvu un advancētu neizdomāt.

Atbildēt

to Zeze

17.05.2020. 20:01

»

Zeze

Nu, īstenie latvieši (obanā vergu tautiņa), būs jums par ko cepties


Nez vai. Notikumu attīstība liek domāt, ka šī bija jūsu, staļinisko izdzimteņu, sadistu un pederastu, pēdējā "pobedobesija"

Atbildēt

Zeze

16.05.2020. 21:25

Nu, īstenie latvieši (obanā vergu tautiņa), būs jums par ko cepties.

Atbildēt

to R

14.05.2020. 09:58

»

R

..pēc tam savukārt, Vācija atkal domāja, kā uzkundzēties pusei Eiropas un izdomāja, ka var okupēt ekonomiski un, esot ES galvgalī, iznīcināja mazo valstu ekonomiku, padarīja tās par truliem patērētājiem un atkarīgiem no naudas piešpricēm.. Daudzi pat līdz šim nav aptvēruši, ka 21. gs var nekarot ar ...


Pat tankiem labi rūkts! Tikai pēdējā laikā Krievijas kara ministrijas sadisti, slepkavas un pederasti sapratuši, ka slaveno Sramatu ar visu ekipāžu, var iznīcināt desmit reizes lētāks turku bezpilotnieks, kā to redzam Sīrijā un Lībijā

Atbildēt

R

14.05.2020. 00:05

»

Pārdomas

Pēc pirmā pasaules kara Vācijai bija uzliktas sankcijas, tā nedrīkstēja bruņoties, ražot ieročus un apmācīt virsniekus. Šo dižķibeli palīdzēja atrisināt Staļins ar biedriem čekistiem, jo ideja sadalīt eiropu ar vāciešu rokām, bija tieši viņiem. Uz 1940. gadu Lielbritānija kā sabiedrotais, bet viss krievu...


..pēc tam savukārt, Vācija atkal domāja, kā uzkundzēties pusei Eiropas un izdomāja, ka var okupēt ekonomiski un, esot ES galvgalī, iznīcināja mazo valstu ekonomiku, padarīja tās par truliem patērētājiem un atkarīgiem no naudas piešpricēm.. Daudzi pat līdz šim nav aptvēruši, ka 21. gs var nekarot ar tankiem.

Atbildēt

drošāk drošāk

13.05.2020. 18:03

»

Beidz muldēt

Kä tādus murgus var sacerēt, atkal pārdzēries lops


Uzkrauj uz sevi krievu fašistisko izdzimteņu, kolektīvā staļina, vainu par pret cilvēci pastrādātām zvērībām un gribēsi, kaut nekad nebūtu nācis pasaulē, jo pirms tu, mēsls, nonāksi ellē pie staļina, tavs ceļš uz elli arī būs elle.

Atbildēt

Marg

13.05.2020. 11:59

»

šoreiz Kadišam ir putra

Es arī esmu ar jauktām asinīm...


Tieši tā! Neiet runa par Kadiša tipa cilvēkiem (tur viss OK), bet par tiem, kas uzvedas kā okupantu pēcteči - tiem kam vecums zem 40 gadiem, sakara ar karu vispār nav, pat nav redzējuši īstus veterānus! Un par savu "priekšteču" radīto GULAGU par dzirdēt negrib. Vai liela daļa ši tipāžu nav no tiem 1994.gadā atstāto 32000 militāro pensionāru atvasēm?

Atbildēt

Ubi bene

13.05.2020. 11:50

Re kā, atklājas 'ğenētiskais kods', prorašas dzeltenajā portālā

Atbildēt

to ūdenis

13.05.2020. 11:45

»

nelej udeni

asv izdzimteni 2014 gada ukraina izdarija valsts apversumu,bet pastaldaunu prieks vesturiska perspektiva par to bus loti iss.pastaldauni asv kolonija izdzen no valsts pasi savus tautiesus un tas beigsies ar pilnigu krahu asv kolonija


Lapķjubidlas aizrīsies paši ar savām asinīm. Neviens neizglābsies. Par pēdējo, ja vajadzēs starptautiskais tribunāls izsludinās miljardu eiro lielu balvu.

Atbildēt

Bijusai 2 grupas invalids

13.05.2020. 06:37

»

Un

Un kāda tautība bija latviešu komunistiem


Prasi kada tautiba galigi galva nestrada tad klausies ?oktobrens ,pionieris,komjaunietis,tad vel stukacs jeb zinotajs komunists zaglis orotors sevislavinatajs citas mantas tikotajs kukulu nemejs devejs es nosaucu tik dalu ipasibas lv.kompartijas krapnieku ipasibas .runa nav pa to ka visi tadi 30 procenti godigi. Veselai paaudzei iscakarejusi dzives tie keapnieki un vel turpina savu uzvaras gajienu nu jau latvija un eiropas parlamenta ielidusi ja veic savas nekitras darbibas .

Atbildēt

Bijusai 2 grupas invalids

13.05.2020. 06:19

»

šoreiz Kadišam ir putra

Es arī esmu ar jauktām asinīm...


Esmu pa dalai polis ebreijs zviedrs arabs latvietis un vel nezin kas bet krievu komunisti cekiski vispasaules fasistu un imperialistu iznicinataji kapec jums nebraukt maja kada velna pec dzivojat pie fasistim dziedat kacjusu valodu nemacaties laikam smadzenu vieta dika udens.

Atbildēt

nelej udeni

13.05.2020. 02:31

»

Mēs Latvijā cienām citas tautas

Neuzbrūkam Krievijai un neokupējām to, bet Krievu šo inisti gan PSRS laikos mūs okupēja, gan neizved migrantus, ko ieveda Latvijā PSRS laikos, turpinot pārkrievošanu visos veidos. Tie nelieši no Kremļa varētu cienīt mazās tautas. Arī izdara visa veida spiedienu uz Ukrainu, lai vienotos par Kremlim izdevīgiem...


asv izdzimteni 2014 gada ukraina izdarija valsts apversumu,bet pastaldaunu prieks vesturiska perspektiva par to bus loti iss.pastaldauni asv kolonija izdzen no valsts pasi savus tautiesus un tas beigsies ar pilnigu krahu asv kolonija.

Atbildēt

Pārdomas

13.05.2020. 02:23

Pēc pirmā pasaules kara Vācijai bija uzliktas sankcijas, tā nedrīkstēja bruņoties, ražot ieročus un apmācīt virsniekus. Šo dižķibeli palīdzēja atrisināt Staļins ar biedriem čekistiem, jo ideja sadalīt eiropu ar vāciešu rokām, bija tieši viņiem. Uz 1940. gadu Lielbritānija kā sabiedrotais, bet viss krievu karaspēks gatavs uzbrukumam un sakoncentrēts robežu tuvumā, tādēļ negaidītais vācu uzbrukums iznīcināja milzum daudz kara tehnikas un kara sākumu padarīja par izmisuma jukām. Hitlers bija atšifrējis Staļina nolūkus un tam nebija citas izvēles kā uzbrukt pirmajam, kaut gan plānots tas nebija un kā pašnāvība vērtējama abos gadījumos.
Vai ir iemesls svinēt uzvaru, ja nācās aizstāvēties ? Tiem kas domā tāpat kā Staļins noteikti ir, jo gala beigās Staļins tāpat sagrāba pusi Eiropas un okupēja daudzas mazās valstis, Baltiju ieskaitot. Gribēja protams vēl vairāk, bet pasaulē nepieļāva.

Atbildēt

nU

13.05.2020. 00:08

»

Un

Un kāda tautība bija latviešu komunistiem


Viskrieviskākie izdzimteņi uz planētas, noteikti nē, pat Putinam līdz tam vēl jāaug.

Atbildēt

šoreiz Kadišam ir putra

12.05.2020. 21:17

Es arī esmu ar jauktām asinīm.
Mans tēvs, latvietis, pēc jūrskolas bija praksē krievijā un tur iepazinās un apprecēja manu māti, krievieti. Atveda uz Latviju, uz savām tēva mājām. Viņa tēva mājās vācu okupācijas laikā bija nometināti vācieši, par kuriem vectēvs stāstīja tikai labu. Gan radio ļāva klausīties, gan ar pārtiku dalījās.
Bet babuška no mātes puses bija kara lauka medmāsa krievu pusē.
Mana māte nekad neatbalstīja Latvijas okupāciju, iemācījās latviešu valodu, gan ar akcentu, bet runāja vienmēr latviski.
Un šeit nekad nebūtu tādas debates, ja okupantu pēcteči neuzvestos, kā okupanti, nedraudētu ar "možem povtoriķ", bet censtos asimilēties un dzīvot pēc civilizācijas likumiem.
50 + gadu latvieši tika pārkrievoti piespiedu kārtā. To neviens no šodien svinošajiem nav ne atzinuši, ne nosodījuši.
Daudz ko var piedot, tikai tad ja piedodamais nožēlo, kas nekad nav noticis un izskatās, ka nenotiks. Tāpēc ir tikai viens risinājums - dekolonizācija. Bet arī tad okupantiem paliek izvēle, kuru viņi 30 g. nav izdarījuši.

Atbildēt

staļins bija osetīns

12.05.2020. 21:04

»

Vai tiešām

Vai tiešām Staļins, Trockis Džerzinkis bija krievi? Kad vienreiz beigs rīdīt tautas savā starpā? Kam tas ir izdevīgi? Politiķiem ar savām stulbajåm ideoloģijām. Staļins nonāvēja divdesmit miljonus krievu. Pats būdams gruzīns, gruzīnu kauna traips. Cik Latvijā bija šādu kauna traipu, kuri izvaroja un...


Tad pasaki - kāda tautība ir Latvijā dzīvojošajiem krievruņu okupantiem un kolonistiem, un šo salašņu pēctečiem? Vai viņi visi ir gruzīni?
Katram noziedzniekam ir gan vārds, gan tautība. Okupācijas noziegumam nav noilguma, jo tas ir noziegums pret mieru un cilvēci. Arī okupanta statusam nav noilguma, ja vien okupants nepamet Latviju.

Atbildēt

Vai tiešām

12.05.2020. 20:50

»

jkl

Nepatika un riebums pret krieviem radās 1940.gadā, kad krievi okupēja un anektēja Latviju. Vai latviešiem jāmīl krievus? Krievus, kuri paši vai kuru senči slepkavoja latviešus, izveda uz Sibīriju? Vai latviešiem jāmīl krievu okupantus, kuri iznīcināja neatkarīgo Latviju un kuri 50 gadus mocīja latviešu...


Vai tiešām Staļins, Trockis Džerzinkis bija krievi? Kad vienreiz beigs rīdīt tautas savā starpā? Kam tas ir izdevīgi? Politiķiem ar savām stulbajåm ideoloģijām. Staļins nonāvēja divdesmit miljonus krievu. Pats būdams gruzīns, gruzīnu kauna traips. Cik Latvijā bija šādu kauna traipu, kuri izvaroja un nodeva savu tautu???

Atbildēt

Arnolds

12.05.2020. 20:42

»

Varētu

padomāt, ka to uzdāvināja.Nevis vietējie sastrādāja.Tas materiālais pamats, uz kā tika celts un būvēts, bija pašu vien sastrādāts.Un bērnu dārzi, slimnīcas (Rīgas 1.,2.,Bērnu, Traumas, Psihoneirologiskā, Stradiņi u.c. bija būvētas vēl cara un Latvijas laikā).Bērnudārzi ierīkoti vecajās ēkās, tad, kad...


Pareizi, okupanti neko nedāvināja! Atceros savu bērnību latviskos laukos - kolhozs būvēja mājas un kulūras namu no savas peļņas. Bija sava celtnieku brigāde. Skola bija vecā muižkunga mājā un tur pat ir arī 2020.gadā. Ambulance bija uzbūvēta 30.gados. Kolhozā 95% no strādājošajiem bija latvieši un reizēm parādījās gucuļu sievietes. Krievu okupanti uz laukiem nerāvās.

Atbildēt

no Rīgas

12.05.2020. 20:11

Nu nezinu,nezinu.Mani neviens nekad nav "spiedis" kādu uzrunāt par kungu un kundzi.Es to daru jau 75 gadus,jo mani tā audzināja kopš bērnības un visi bērni mūsu mājā,kurā bija 19 dzīvokļi ,pieaugušos tā uzrunāja un dēvēja,par viņiem runājot.Arī visās darba vietās vismaz par biedru nevienu nesauca.Vai nu par kungu vai priekšvārdā.Tiesa ,dažviet daži māžojās latviešus uzrunādami vārdā un tēva vārdā,piemēram par Janiem Janovičiem vai Daiņiem Petrovičiem vai Dainisovičiem.Visādi māži ir bijuši.Traki,ja viselementārākā pieklājība liekas tik "spiesta lieta"

Atbildēt

Varētu

12.05.2020. 20:07

»

R

...uzbūvēja skolas, slimnīcas, bērnudārzus, gan tiltus, rūpnīcas, TV torni, noteica un uzturēja dabas parkus un liegumus, saudzēja mežus, restaurēja Vecrīgu, organizēja dziesmu svētkus, deva izglītību par brīvu.....Es nesaku, ka viss bija labi, taču faktus nevajag noliegt


padomāt, ka to uzdāvināja.Nevis vietējie sastrādāja.Tas materiālais pamats, uz kā tika celts un būvēts, bija pašu vien sastrādāts.Un bērnu dārzi, slimnīcas (Rīgas 1.,2.,Bērnu, Traumas, Psihoneirologiskā, Stradiņi u.c. bija būvētas vēl cara un Latvijas laikā).Bērnudārzi ierīkoti vecajās ēkās, tad, kad migrantu daudzums jau pārsniedza pusi no vietējiem, tika strauji būvētas daudzstāvu ēkas (Hruščova, Brežņeva laiku projekti), bērnudārzi, mikrorajonos bērnu dārzi un milzu skolas, jauni tilti, Gaiļezers.60.gados sabūvēja ciematu centrus, kur dzīvot iebraucējiem.Bet tie uz laukiem nerāvās.Viņiem vajadzēja vecās Rīgas buržuā mājas.

Atbildēt

R

12.05.2020. 19:42

»

Pastāsti

Vai tiešām krievu okupanti Latvijā uzbūvēja bezmaksas skolas, slimnīcas, bērnudārzus? Kur, kad un par kādu naudu


...uzbūvēja skolas, slimnīcas, bērnudārzus, gan tiltus, rūpnīcas, TV torni, noteica un uzturēja dabas parkus un liegumus, saudzēja mežus, restaurēja Vecrīgu, organizēja dziesmu svētkus, deva izglītību par brīvu.....Es nesaku, ka viss bija labi, taču faktus nevajag noliegt!

Atbildēt

švaki

12.05.2020. 19:07

»

no laukiem

Nav jau diži ko piebilst rakstītajam...


ja zemas pašapziņas mākti, vienkāršu pieklājības formu uzrunā - kungs, uzrunātājs jūtās kā zemāka radība.Tur nu problēma pašnovērtējumā.

Atbildēt

to fakts

12.05.2020. 18:45

»

fakts

Ir pamatotas aizdomas ka jūsu locekļa galviņā rievu vairāk ka smadzenēs


Es saprotu, ka nav patīkami būt vieniem no viszemākiem radījumiem uz planētas, bet ja jūsu feodāļiem jūs esiet pēdējie mēsli, ko var izsmērēt pa asfaltu, kā tad eiropiešiem pret jums attiekties? Vai tiešām tu pat nenomācījies līdz klasei, kad sāka mācīt gramatiku? Es jau nezinu, kā jums tur Bolderājas krievu skolās.

Atbildēt

hihihi

12.05.2020. 18:36

»

no laukiem

Nav jau diži ko piebilst rakstītajam...


1. Kāda rusofobija? Tak no tiem krievu bomžiem, nabagiem un dzērājiem neviens nebaidās.
2. Krievija dibināja PSRS. psrs bija viens no krievu impērijas nosaukumiem. Bez tam, krievija ir psrs tiesību un saistību mantiniece.
3. Ja tu esi kalps, tad paliec par tādu. Un turpini laizīt krievu zābakus.

Atbildēt

no laukiem

12.05.2020. 18:20

Nav jau diži ko piebilst rakstītajam.
Rusofobiskā plānprātība acīmredzama.
Vairums diemžēl galīgi neatšķir mūsdienu Krieviju no PSRS.
vairumam mediju, kuri nepārtraukti maļ vienu un to pašu , no citurienes diktēto, rusofobijas pantiņu ir milzīga fiziska ietekme uz šaurpierīšu smadzenēm.
Diemžēl šodien pamarvērtības ir vara un nauda. No šī tad arī izriet visi politisko pakalpiņu lēmumi.
Bijām kalpi, esam kalpi un ar esošo politisko mēslaini arī būsim kalpi.
Tos citus, kurus moderni dēvē par biznesmeņiem, esam spiesti uzrunāt ar "kungs".

Atbildēt

vispār

12.05.2020. 18:18

»

рус

... да уж... уши вянут вас тут читать... какие хорошие немцы, деткам давали конфетки...


jau nav nepieciešams, - mūsu tautieši pabija arī padomju lēģeros, Omskas ogļu raktuvēs badā, līdz ceļiem ūdenī jaunieši no pēdējām vidusskolas klasēm un daudz citviet "plašajā, badainajā"Austrumzemē - tur bija tik pat "kruti", tāds pats bads - koku mizas, ja paveicās kartupeļu, vai 3 nedēļu lopu vagonos bez ēdamā, dzeramā, tualetes ar maziem zīdaiņiem, mātes, kurām vairs no bada nebija piena, kuras savu bērnu - zīdaiņu kapus nekad vairs neredzēja .Tā ka nevajag te par Buhenvaldi stāstīt.Vai kā gāja pie čekistiem nopratināšanās un apcietinājumā, tur jau var sacensties ar labākajiem gestapo paraugiem.Laikam viens no otra apguva domu lidojumu spīdzināšanas perversijās.Izmanto brīdi, komentētāj slāvu rakstībā, un paklusē, nepiesaisti nelaimi ne sev, nedz citiem.

Atbildēt

Vilnis > faktam

12.05.2020. 18:10

Stāsts par mongoļu tatāru jūgu ir tāda pat anekdote kā bronzas laikmets un dzelzs laikmets.
-------------------
Nav visi mājās? Jūtūbē visādus muļķus esi pārskatījies?

Atbildēt

Vilnis

12.05.2020. 18:04

Un tagad pasakiet man kaut vienu iemeslu, kādēļ 9. maija Uzvaras svētki nebūtu arī mani svētki? Jā - manis nebija Pārdaugavā pie Uzvaras pieminekļa. -------------------
Saskaņā ar autora ieviesto terminoloģiju laikam piederu pie tā sauktajiem " nacionālajiem idiotiem."

No šādām pozīcijām raugoties arī itin viegli varu atbildēt uzdoto jautājumu. Šie tā saucamie "svētki" noteikti nav un nevar būt svētki latviešiem, jo latviešiem karš beidzās 1990.gada 4.maijā (arī nosacīti, bet tomēr) ar Latvijas neatkarības atjaunošanu. Un atzīt tos par "svētkiem" var tikai migranti, to pēcteči un vietējie kolaboranti vai vienkārši muļķi. Pie kuras kategorijas pieder raksteļa autors - to viņš var izvēlēties pats.

Atbildēt

Mēs Latvijā cienām citas tautas

12.05.2020. 17:16

»

Saule

Paldies ,autoram par šo rakstu.Ja mēs Latvijā mācētu cienīt citas tautas,mēs dzīvotu daudz labāk


Neuzbrūkam Krievijai un neokupējām to, bet Krievu šo inisti gan PSRS laikos mūs okupēja, gan neizved migrantus, ko ieveda Latvijā PSRS laikos, turpinot pārkrievošanu visos veidos. Tie nelieši no Kremļa varētu cienīt mazās tautas. Arī izdara visa veida spiedienu uz Ukrainu, lai vienotos par Kremlim izdevīgiem noteikumiem, lai ASV pārtrauktu sankcijas Krievijai. Izdzimteņi no Kremļa neizved karaspēku no okupētā Donbasa un Krimas. Tie izdzimteņi dārgi par to samaksās.

Atbildēt

fakts

12.05.2020. 16:41

»

to fakts

Tu pat nesaproti vārdu nozīmi...


Ir pamatotas aizdomas ka jūsu locekļa galviņā rievu vairāk ka smadzenēs.

Atbildēt

to Saule

12.05.2020. 16:25

»

Saule

Paldies ,autoram par šo rakstu.Ja mēs Latvijā mācētu cienīt citas tautas,mēs dzīvotu daudz labāk


Mēs cienam, mūs ciena, tikai visiem jau nav jābūt krievu sadistu un pederastu podsķilkām, kā tu.

Atbildēt

to fakts

12.05.2020. 16:23

»

fakts

Vikingi bija nodarbošanās,ne tauta vai tautība


Tu pat nesaproti vārdu nozīmi.
Русский(чей?). Tas pats "Немецкий, француский". Tas nozīmē kādam piederošs un tā kā russi jūs paverdzināja un drāza visos caurumos, jūs bijāt russu(vikingu) manta. Vispār jau tā kā 300 gadus bijāt mongoļu vergi, tad varējāt saukties arī "монгольский", Man jau nu galīgi nav vajadzības zināt visātrāk izzūdošā vergu saziņas līdzekļa, no vāciešiem aizgūto gramatiku, tomēr, atšķirībā no tevis es to zinu.
Labi, tas nebija jūgs, bet kā Afganistānā, no kurienes jums nācās mukt ar piepļūtītiem galifē: "ierobežots militārs kontingents", vai "internacionālā palīdzība", un tā kā draudzīgās Ordas zaldātiņiem gribējās ēst un pēc narkotiku ieņemšanas arī nogrūzties, tad taviem priekštečiem bija dūšīgi jārukā un šodien uz pasaules ir tādi defektīvi organismi, kā tu.

Atbildēt

Saule

12.05.2020. 16:04

Paldies ,autoram par šo rakstu.Ja mēs Latvijā mācētu cienīt citas tautas,mēs dzīvotu daudz labāk.

Atbildēt

fakts

12.05.2020. 15:25

»

kā to ņem

Russi bija vikingi, kas paverdzināja vājākās un atpalikušākās Austrumeiropas ciltis. "Russkij", tas nozīmē russiem piederošs. Krievi tie ir mongoloizēti kādreizējie russu vergi


Vikingi bija nodarbošanās,ne tauta vai tautība.
Rusi,nevis russkij.Russkij ir īpašības vārds.
Un kas tad mongolizēja tos rusus?Stāsts par mongoļu tatāru jūgu ir tāda pat anekdote kā bronzas laikmets un dzelzs laikmets.Ja nav skaidrs,skatīt metalurģiju.

Atbildēt

kā to ņem

12.05.2020. 14:43

»

gaf-gaf saka krievu suns

Tu neesi rus, tu esi krieviski rakstošs tatāru-mongoļu pēctecis ar nelielu baltu un somugru piešprici


Russi bija vikingi, kas paverdzināja vājākās un atpalikušākās Austrumeiropas ciltis. "Russkij", tas nozīmē russiem piederošs. Krievi tie ir mongoloizēti kādreizējie russu vergi.

Atbildēt

to vēlreiz

12.05.2020. 14:37

»

vēlreiz

Komunisma,Krievijas apvērsuma 1917.gadā,nacisma autori ir cionisti,neapstrīdams fakts


300 gadus no vietas jūs taisīja nonarkojušies mongoļu zaldātiņi, tāpēc arī tāds rezultāts. Pie normāliem brīviem cilvēkiem cionisti nekādus apvērsumus nevar iztaisīt.

Atbildēt

Pietiek. com redakcijai

12.05.2020. 14:32

»

рус

... да уж... уши вянут вас тут читать... какие хорошие немцы, деткам давали конфетки...


Lūdzu, aizvāciet no viedokļu apmaiņas kaut kādā svešā valodā rakstīto! Šāda "Pietiek" redakcijas attieksme parāda jūsu ideoloģiju, kura ir pretvalstiska. Un visa jūsu protestēšana ir liela māžošanās. Vislielākie liekuļi!

Atbildēt

gaf-gaf saka krievu suns

12.05.2020. 13:47

»

рус

... да уж... уши вянут вас тут читать... какие хорошие немцы, деткам давали конфетки...


Tu neesi rus, tu esi krieviski rakstošs tatāru-mongoļu pēctecis ar nelielu baltu un somugru piešprici.

Atbildēt

рус

12.05.2020. 13:44

... да уж... уши вянут вас тут читать... какие хорошие немцы, деткам давали конфетки
... сами немцы во время войны тоже не слыхивали о зверствах в концлагерях, даже в тех, что пососедству . После войны америкосы в принудительном порядке водили немцев на просмотры документальной хроники из Аушвица, Бухенвальда и пр.
... наверно латышам устроить надо такие просмотры тоже, открыть глаза, победу над чем собственно мир празднует 8-9 мая

Atbildēt

to fakts

12.05.2020. 13:28

»

fakts

Nu nelej čugunu,atstāj puķītēm ar


Kur tad vēl cionisti varēja uztaisīt apvērsumu? Tikai, kur tūkstots verdzības un negatīvās selekcijas gados degradācija ir radījusi agresīvu bezsmadzeņu bidlomasu, kuras vienīgai sapnis, pierīties cilvēku asinis.
Reiha vadībā bija vācieši. Bija tur arī žīdi, kuri saprata, kādus draudus cilvēcei rada 2. tūkstošgades drausmīgākā sērga, ar Sarkano mēri aplipinātais krievs.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

21

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

FotoPašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu, ka Putinam viss, kas saistās ar PSRS, ir svēts un godā turams. Viens no PSRS laika jājamzirdziņiem – Otrais pasaules karš it īpaši. Tomēr šogad 9.maija ieplānotās izrādīšanās izpalika, bet izrādīties vajag, īpaši, ja tuvojas vēlēšanas, kuru rezultāts izšķirs, vai Krievija tiks faktiski pie cara, kuram svēts PSRS mantojums, vai nē. Visticamāk, ka tiks, un šī tikšana vismazākā mērā būs saistīta ar Krievijas iedzīvotāju patieso gribu, bet tas jau cits stāsts.
Lasīt visu...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...