Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Juris

21.07.2022. 21:02

Kā vispār pats Kadiršs pelna naudu, ja neskaita mantotu zemju izpārdošanu?

Atbildēt

ja tarksķosu muļku būtu maz\ak

20.07.2022. 15:09

ja tie brauktu atpakaļ ravēt , rakt zemi... Pieražoja te psrs

Atbildēt

Otto

20.07.2022. 15:08

Kad čekisti , komjaunieši un partijas darboņi piedāvāja visu privatizēt ( nozagt ) , mēs sitām plaukstas un raudājām. Nu ir tukša vieta + parādi + marionetes ar usa pasēm . Piniet vīzes , maisiet skābputru un uz parāda iepērciet kādu haubici Sec - stulba ,neizglītota tauta

Atbildēt

33

20.07.2022. 14:54

Inflācija ir atkarīga tikai un vienīgi no sadrukātās naudas apjoma. Pandēmijas laikā ECB sadrukāja ~40-50% no kopēja naudas apjoma, tāda būs arī inflācija.
Protams, pastāv arī inflācijas eksports - jāatrod kāda valsts un jāiestāsta, lai taisa EIRO rezerves, un vēl labāk, lai pārdod savu produkciju par EIRO, un tad veido EIRO rezerves.
Bet izskatās ka šis lohatrons ar dolāriem/eiro ir beidzies. Ja NATO nepiespiedīs "jaunattīstības" valstis saglabāt līdzšinējo pasaules kārtību, vai neiznīcinās Krieviju, citiem par mācību, inflācija būs trīsciparu.

Atbildēt

mana vecmamiņa dzēra ūdeni ar baltmaizi

20.07.2022. 14:46

vēl treknajos padomju laiku gados mana vecmāmiņa pārtika tikai no vārīta ūdens un baltmaizes, nodzīvoja līdz 92 gadiem, savu pensiju atdeva bērniem.

.. tā ka nebiedējat latviešus: no lāmas padzersies un čiekurus pagrauzīs - tie kuri izturēs šādu režīmu būs krīzes izturīgie un savu dzīvesstilu nodos savai nākamajai paaudzei.


Pēdējā laikā latviešus baida gan ar atombumbu, gan ar to ka nošpricēs pret covidu AR VARU , piespiedu kārtā, bet latvieši no šiem bubuļiem vairs nebaidās un neņem galvā ikdienas šausmu ziņas.


Atbildēt

lauķim

20.07.2022. 14:40

Jūs neesat bijis nekad Mežaparkā- Čiekurkalnā un nezināt , kā atpūšas vidusmera latvieši tautas masas - ļoti šiki , aicinu - aizbrauciet paskataties : ar auto pārpildītas ielas līdz pat Inčukalna prospektam (no Zoodārza) un visur citur.

Latvieši dzīvo ļoti bagāti un lai lauku pagasti , tajā skaitā, Jūs, palasa periodiku - ikvienā izdevumā tieši latvieši lielās par savu grezno dzīvi Latvijā un nodrošināto dzīvi, tajā skaitā lauku viensētās (kuras uztur un tur kā brīvdienu mājas) , palasiet lūdzu Latvijas presi, to presi, kura izdodas materializētā formātā.

Atbildēt

Zosja

20.07.2022. 14:39

Kānebija variantu - varēja atteikties pirkt. Par iegrib;am un mānijām ir jāmaksā. Visiem. Tagad ta;cu vēl ir tikai pats sākums smagai piezemēšanai un tas būs 3-5 gadus, kad katram būs jātiek galā ar savām iegribām

Atbildēt

Es

20.07.2022. 14:22

»

Huntas trollis

Tas ar cenas maiņu ir nu jau vecs triks...


Nu jau pasen es Vācijā HM veikalā pirku vienu abģērba gabalu (laikam svārkus), cenas uzlīme bija 5eur. Kasiere noskanēja, parādījās 16eur. Mazliet padomāja, kaut kur pasērfoja datorā/inetā un izlaboja cenu uz norādīto 5eur, pati, man pat neko nejautāja.
Tādi ir (vismaz bija?) noteikumi tirdzniecībā- cik norādīts uz preces, tik jāmaksā.
Es neesmu pietiekoši uzņēmīga, bet varbūt ir kāds, kurš šo varētu noskaidrot un par to pacīnīties?

Atbildēt

lauķis

20.07.2022. 13:52

»

faktam

piekrītu, ka kolonija, bet neviens neprotestē pret kolonijas statusu...


Esmu ļoti bagāts jo man nekā netrūkst,
neesmu ne pilsonis ne persona un pensija mani neinteresē.Par vienu gan esmu drošs,ja tu šito peršu pastāstītu kādā lauku pagastā vai pilsētas nomalē tad vismaz smadzeņu satricinājums tev garantēts.

Atbildēt

faktam

20.07.2022. 12:41

piekrītu, ka kolonija, bet neviens neprotestē pret kolonijas statusu.

Cilvēki ļoti grezni dzīvo Latvijā.Aizbrauciet kādreiz brīvdienās uz Mežaparku, kur brīvdienās brauc latvieši izklaidēties ar personīgām mašīnām un atstāj katrā ēstuvē vismaz pa 50 eiro, tik grezni kā tagad, latvieši nekad nav dzīvojuši.

"Ābolam nav kur nokrist" no auto pārbagātības.
Un sastrēgumi pilsētu ielās (ne tikai Rīgā) liecina, ka cilvēki ļoti grezni dzīvo: ikviens gandrīz var braukt ar auto.

Noteikti, iespējams, arī Jums ir auto, no kura pat krīzē neatteiktos.

Un ir Latvijā iespēja strādāt līdz 65-70 gadiem ar ļoti lielu atalgojumu tieši seniora vecuma cilvēkiem.
Pensionāriem ir zelta dzīve un izcila veselības aprūpe, pat 95 gadīgus slimnīcās ārstē ar vislielāko rūpību.


Palasiet Latvijas periodiku, gandrīz katra jauna ģimene iegādājas brīvdienu māju laukos jeb pie jūras (iegādājas nevis īrē), brauc izpriecu braucienos, vienvārdsakot, nezin kur to nopelnīto lielo naudu iztērēt.


Pilni Latvijas žurnāli ar veiksmes stāstiem par latviešiem, kuri nu var ceļot, jo sapelnījuši Latvijā daudz naudas.

Atbildēt

fakts

20.07.2022. 12:17

»

Latvija pārtikusi valsts

Cilvēki Latvijā ļoti bagāti dzīvo, gandrīz ikvienam ģimenes loceklim ir savs auto, izņemot protams tos, kuri dzīvē nav gribējuši macīties un strādāt...


Latvija ir ļoti pārtikusi kolonija.Bez jau minētā Latvijā ir zupas virtuves kur visiem jau sāk nepietikt,tiesa,lielākā daļa uz tām zupas virtuvēm staigā zīmolos ko atrod atkritumu konteineros.
Cik ir vecu auto sētmalēs kas nav noņemti no uzskaites?Par to statistika negrib runāt.

Atbildēt

Latvija pārtikusi valsts

20.07.2022. 12:09

Cilvēki Latvijā ļoti bagāti dzīvo, gandrīz ikvienam ģimenes loceklim ir savs auto, izņemot protams tos, kuri dzīvē nav gribējuši macīties un strādāt.

Cilvēki lielveikalos turpina iepirkties pat ļoti grezni par viena cilvēka pirkumu tiek maksāts no 20- 200 eiro.

Lielveikalos u.c. veikalos, ēstuvēs ir rindas, kas liecina, ka Latvija ir bagāta, pārtikusi valsts.

... arī ukraiņu bēgļi var Latvijā atvilkt elpu, ir manīts, ka bēgļi iepērkas pat zīmolu veikalos, kas ir ļoti progresīvi , jo liecina, ka viņiem finanšu palīdzība tiek sniegta pietiekami.

Pat vietējie nestaigā tik zīmolainās drēbēs, kādas viņi sev iepirkuši : nedomājiet, ka man žēl, vnk salīdzinu, ka bēgļiem Latvijā klājas labi: ir paēduši, apģērbti, ir darbs un dzīvoklis, ir valsts apmaksāti bērnudārzi. Un viņiem arī vajag vairāk nekā vietējiem, jo pārdzīvojuši kara šausmas.

Nesakiet, ka Latvijā dzīve slikta: krīzes dēļ vēl neviens nav atteicies no personīgā auto, kas liecina, ka labklājība sit augstu vilni.

Atbildēt

Nedasists boļševiks

20.07.2022. 11:26

»

Par cāli,brāli un saulaino tāli

Uz mieta tos Maximus un Rimi!Pietiekosi viņi te mūs kāsusi,bodnieki nolāpītie


Pareizi! Visus blēdīgos torgašus nacionalizēt!! Noteikt visām precēm lētas cenas, lai ikkatrs bēdubrālis var tās nopirkt!!!
Un tā uz priekšu, uz komunisma uzvaru!!!!

{Vot bļin! Preces beidzās. Plaukti tukši. Ko nu???}

Atbildēt

VNO

20.07.2022. 11:22

»

cita starp

Nevis valdība bet koloniālā pārvalde


Saki cik ir nopelnījuši tevis nodarbinatie cilvēki?

Atbildēt

sarkanie fašisti sacūko visu

20.07.2022. 11:16


dēļ tā sarkano cūku kara , tagad kosmiskas cenas veikalos Baltiem

Atbildēt

Aldis

20.07.2022. 11:04

Hunta?

Atbildēt

Felikss

20.07.2022. 10:39

»

Ak Tu, mazais nabadziņš!

Nākamreiz ņem kārnāku cāli :D


Tak tā pat būs par 10% dārgāk.

Atbildēt

Ak Tu, mazais nabadziņš!

20.07.2022. 10:07

Nākamreiz ņem kārnāku cāli :D

Atbildēt

ha-ha

20.07.2022. 09:29

Vieniem latviešiem bija okupētā Latvija,citiem dižā K.Ulmaņa sarūpētā padomju Latvija,kuras nomeklatūra netraucēti turpina darboties un kurus var atpazīt pēc izvairīšanās lietot vārdu vārdu okupācija,kurš liek viņos atpazīt kolaborantus t.i. neatkarībai potenciāli bīstamus cilvēkus,kuri ir izdzinuši no Latvijas simtiem tūkstošus latviešus,bet pašlaik centīgi dzen atlikušos vēl lielākā nabadzībā un izmisumā.

Atbildēt

Sprukstiņš jeb trollis

20.07.2022. 08:54

»

Sausais atlikums

Ak tad šitais ir tas sprukstiņš, kas ēteru piesārņo ar tādiem apzīmējumiem, kā koloniālā pārvalde, hunta utml.Un , ko tad tādu vērtīgu viņš pateica, bez mūžīgās gānīšanās. Pārējo jau paši sen zinām


šeit esi Tu.Un dzīvo kolonijā, kas lieto citur drukātu naudu.Naudas vērtība krītas un Tu, sprukstiņ, šiem naudas drukātājiem atdot 5-10% gadā no savām saražotajām materiālajām un reālajām vērtībām. Latvijas valsts pat nedrukā savu naudu, lai investētu savā ekonomikā.Ekonomikas nav.Budžetu izlaupa Koalīcija, kas vispār nepilda nekādas saistības pret tautu, kas to "ievēlējusi".Tagad šo idiotu pienākums būtu gādāt tautai gāzi un elektrību par normālām cenām, nevis turpināt līst dirsā ASV, kuri savas sankcijas pret Krieviju jau pamatpozīcijās atcēluši, pat lēto krievu dīzeli importē.Lohus pat baznīcā sit...

Atbildēt

nubet

20.07.2022. 08:54

»

Par cāli,brāli un saulaino tāli

Uz mieta tos Maximus un Rimi!Pietiekosi viņi te mūs kāsusi,bodnieki nolāpītie


vaitad košlenes kāds pērk?,es stāvot rindā paņemu un ielieku kabatā

Atbildēt

Mjā

20.07.2022. 00:16

»

cita starp

Nevis valdība bet koloniālā pārvalde


Tieši tā, šeit nav ne kapitālisms ne sociālisms, bet sarkano baronu naudas diktatūra. Uz procentiem drīkstat aizņemties jums nozagto utt.

Atbildēt

19.07.2022. 23:20


Nolādētais KarLevita režīms

Atbildēt

Haralds Kalns

19.07.2022. 22:45

Jau dzirdu, kā Kariņš, uzzinot (par to gan šaubos) par incidentu veikalā, saka: Tas nevar būt, pie mums Latvijā tas nav iespējams- u meņja vse dokumenti v porjadke.....

Atbildēt

hgf

19.07.2022. 22:29

Drogās' baigi krāpj, plauktā cita, bet pie kases
cita cena. esiet vērīgi. Kasieres zina, bet neko,
neko nesaka.

Atbildēt

Par cāli,brāli un saulaino tāli

19.07.2022. 21:21

»

!

Mini Rimi nav. Maksimā ir visādi, pat kožlenēm, precēm ar samazinātu cenu(maksāt prasa par nesamazinātu), akciju cenas ir divu veidu, viena kopējā, otra tikai, ja tev ir paldies karte


Uz mieta tos Maximus un Rimi!Pietiekosi viņi te mūs kāsusi,bodnieki nolāpītie!

Atbildēt

!

19.07.2022. 20:00

»

tas triks ar cāli ir ierasta parādība lielveikalos, proti, tā cena, kas ir pie plaukta neatbilst cenai pie kases, pēdējā vienmēr izrādās lielāka


Mini Rimi nav. Maksimā ir visādi, pat kožlenēm, precēm ar samazinātu cenu(maksāt prasa par nesamazinātu), akciju cenas ir divu veidu, viena kopējā, otra tikai, ja tev ir paldies karte.
Šitā šmaucās tikai MAKSIMA.

Atbildēt

H t

19.07.2022. 19:27

»

Huntas trollis

Tas ar cenas maiņu ir nu jau vecs triks...


Reiz Depo pirku kokmateriālus. Pie kases man sit citu cenu. Par 140 € vairāk. Aizgāju pie kokmateriāliem paņēmu cenas plāksnīti un liku izsaukt vadību, kurai parādīju cenu!

Viss tika nokārtots klusi un mierīgi, protams, man par labu!

Ja aitas ļausies, tās cirps.

Atbildēt

Huntas trollis

19.07.2022. 19:23

Tas ar cenas maiņu ir nu jau vecs triks.

Arī Maximā tā gadījās arbanāniem. Kamēr ar tiem iepirkumu ratos staigāju, pue kases cena bija dubultojusies.

Šodien līdzīgi par sieru pārmaksāju 2 €.

Vakar dzērienu veikalā puspudele brendija ceļā līdz kasei sadārdzinājās par 40 centiem.


Pirms tam Depo pieķēru šo pārkāpumu divreiz. Vienā gadījumā cena bija dubultota, cena nebija pielikta pie preces vispār.

Ko darīt? Palūgt zāles pārzini, parādīt uz cenu un nopirkt preci par tādu, kāda uzrādīta. Jo tādas ir patērētāja un pir cēja tiesības. Vienmēr un uzreiz šādi viss bijis atrisināts man par labu. Klusi un mierīgi. Jo arī veikala vadībai patīf klusums..

Atbildēt

Sausais atlikums

19.07.2022. 18:56

Ak tad šitais ir tas sprukstiņš, kas ēteru piesārņo ar tādiem apzīmējumiem, kā koloniālā pārvalde, hunta utml.Un , ko tad tādu vērtīgu viņš pateica, bez mūžīgās gānīšanās. Pārējo jau paši sen zinām.

Atbildēt

19.07.2022. 18:40

tas triks ar cāli ir ierasta parādība lielveikalos, proti, tā cena, kas ir pie plaukta neatbilst cenai pie kases, pēdējā vienmēr izrādās lielāka

Atbildēt

cita starp

19.07.2022. 18:09

»

starp citu

Interesanti kas tad ir lielākie brēcēji, ka valdība netērē vairāk naudu visādiem pabalstiem, nodokļu samazināšanām un vēl kam tik ne


Nevis valdība bet koloniālā pārvalde.
Ja cilvēkam samaksātu to ko viņš ir nopelnījis tad pabalsti nebūtu vajadzīgi.
Jebkurš nodoklis kas uzspiests no augšas ir noziedzīgs.

Atbildēt

Inflācija

19.07.2022. 17:34

Es esmu tikai pašā sākuma stadijā,aiz manis seko bads.
Vispār apokalipses jātnieki ir četri un bende ir sācis savu darbu.Kas gribēs tas sapratīs.

Atbildēt

kapitaalisma muuzjiigais dzineejspeeks

19.07.2022. 17:18

Pandeemijas aizsegaa paatrinaajaas naudas drukaashana, lai apmierinaatu shii briizja vajadziibas, un pie reizes daljeeji dzeestu milziigos valstu paraadus! Bet cilveeks parastais, ir spiests arvien vairaak straadaat, lai saglabaatu ieprieksheejo dziives liimeni! Kam taada situaacija ir izdeviiga, gan jau pashi zinaat.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...