Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Janka

04.02.2018. 21:23

»

Dulla Priekule

Labāk būtu uzrakstījuši, kāpēc meitu dzemdēja Šveicē


Tu i Dulla. Dzemdēja dzemdību namā

Atbildēt

Medmāsa

03.02.2018. 08:35

»

Dulla Priekule

Labāk būtu uzrakstījuši, kāpēc meitu dzemdēja Šveicē


Kāpēc melojat? Čakša taču teica: "Vislabāk ir dzemdēt Latvijā!" Šis bija tik patriotiski, ka kļuva par gada spārnotāko teicienu!

Atbildēt

Troļļu gans

01.02.2018. 14:57

»

Dulla Priekule

Labāk būtu uzrakstījuši, kāpēc meitu dzemdēja Šveicē


Tāpēc, ka ZZS (ZZSS) vēl nav uzcēluši priekš sevis komunismu visās medicīnas jomās. Tad rīkojas kā mūsu tuvākie kaimiņi, visu labāko savai pacietīgajai tautai, bet paši brauc mocīties uz ienīstajiem rietumiem.

Atbildēt

Dullais Dauka

01.02.2018. 11:10

»

Dulla Priekule

Labāk būtu uzrakstījuši, kāpēc meitu dzemdēja Šveicē


Labāk būtu uzrakstījuši,kādas nostādnes starpt.valūtas fondam pret latvānijas medicīnu?!

Atbildēt

Dulla Priekule

01.02.2018. 10:14

Labāk būtu uzrakstījuši, kāpēc meitu dzemdēja Šveicē .

Atbildēt

Troļļu gans

31.01.2018. 21:58

»

Troļļu ganam

Grindex par 3.5 reizēm lētāk, to gribēju rakstīt


Katram ir brīva izvēle dzīves vietas meklējumos. Teikšu, ka nekur politiķi nav naivu sapņotāju pulciņš. Neviens nav vainīgs, ka savlaicīgi uz politisko kapsētu neaizsūta politiskos zombijus. Tā bija ar LC, tā bija ar TP, tā tagad ir ar ZZS. Vai tomēr ir kāds vainīgais? Varbūt vēlētājs, kurš aizgūtnēm liek plusiņus vienam plātīgam kolhozniekam, ar viduvēja kolhoza priekšsēdētāja domāšanu un manierēm. Protams, tad rezultātā uzpeld veselības ministrs no Jūsu aprakstītās zāļu mafijas un 1 1/2 gadu plosās VM. Ne pirmā premjerministre (V) spēja nolikt pie vietas ministru, kuram pat vārgais KNAB un VID spēja atrast pārkāpumus, ne otrais, patreizējais MK līderis. Tas tikai spēja izdvest, ka gaida vienkāršus teikumus prastai tautai. A ko prastā tauta? A neko. Ievēlēja ZZS rajonā, kurā plosās bijusī ZZE otrā ministra padomniece.
Varbūt Saeima ir spējīgāka, kā nekā tauta tur ir ievēlējusi gudrākos un enerģiskākos pārstāvjus. Tur arī klusums, vairāk par vārgiem sajūsmas dvesieniem no vienas deputātes līdz pumpas atrašanai nesagaidījām. Otrajam ZZS ministram pat atradās aizstāvis, ka ministrs stāvoklī drīkst neko nedarīt, bet, ja dara, tad visu par labi ir jāpieņem. Tā lūk. Lai gan nebiju dzirdējis viņa balstiņu par jaundzimušo mirstība Latvijā. Kad atnāca otrais ZZS veselības ministrs, tad viens deputāts no V pat organizēja konferencei, kurā ministre spēja nosēdēt 1 stundu ar minimālu uzvārīšanos. Ko dara citi ārsti Saeimā? Nu piemēram no LRA? Dara svarīgais lietas, aizstāv oligarhus. Ko dara V frakcijas vadītājs, mediķis? Neko. Cīnītāji par saskaņu un taisnīgumu. Tie vismaz raksta vēstules un saņem interesantas atbildes, piemēram, ar garu gariem pielikumiem par e-veselību ar uzvārdiem un citu interesantu informāciju. Visa tā rezultātā ne tikai zāles ir dārgākas nekā Igaunijā un Lietuvā. Vēl daudz citu preču. Arguments par mazo tirgu nestrādā, ka kaimiņiem būtu augstāks darba ražīgums neesmu dzirdējis. Kas vēl? Varbūt tauta biežāk drā.. savus politiķus un viņi tomēr neču… acīs saviem vēlētājiem katru dienu.

Atbildēt

aga

31.01.2018. 20:45

Ierēdņu vara tuvojās Nacistiskās Vācijas līmenim 30 gados. Mēs visi zinām , kā tas slikti beidzās!

Atbildēt

No Polijas

31.01.2018. 20:26

»

Troļļu ganam

Grindex par 3.5 reizēm lētāk, to gribēju rakstīt


Paskaties zāļu cenas šeit arī citiem ražotājiem. Starpība 2-3x

Atbildēt

Troļļu ganam

31.01.2018. 19:56

»

Troļļu ganam

Varu paust savus novērojumus, ka LV plosās farmācijas mafija un Veselības ministrija ignorē priekšlikumus, kas reāli uzlabotu sabiedrības veselības stāvokl, izmantojot metodes (tradicionālās), ko sen izmanto visa civilizētā pasaule. Ignorē tikai tāpēc, ka tās samazinās farmācijas mafijas peļņu, valstij...


Tikko no Viļņas man atveda kaudzīti ar zālēm. Identiskas zāles, daudzumi, grami te maksā 18, tur 10. Grindex ražotais brīnums 3.5 lētāk. Latvijas izplatītājs Lietuvā tirgo par 30% lētāk nekā LV. Viens brīnums te 5, tur 2.5. Es rakstu par IDENTISKIEM preperātiem, vienādās devās, vieni un tie paši ražotāji. Konkrētā medikamentu grupa 95% gadījumu ievērojami lētāka nekā LV, un ne jau par 10%. No 30% līdz pat 4 reizēm. Tas taču ir acīmredzams kartelis uz slimu cilvēku rēķina, ko tikai neredz neviena LV oficiālā iestādīte.

Atbildēt

Troļļu ganam

31.01.2018. 19:47

»

Troļļu gans

Sadarbībā ar Jums es esmu audzis, pārvarējis savus trūkumus, iemīlējis Latvijas reitingotāko partiju. Tā varat lasīt, tad tagad veltu visus savus garīgos spēkus partijas atbalstam, palīdzu gatavoties vēlēšanām, esmu izdomājis jaunu un skaistu nosaukumu (ZZSS), kuru var grafiski dažādi likt uz autobusu...


Varu paust savus novērojumus, ka LV plosās farmācijas mafija un Veselības ministrija ignorē priekšlikumus, kas reāli uzlabotu sabiedrības veselības stāvokl, izmantojot metodes (tradicionālās), ko sen izmanto visa civilizētā pasaule. Ignorē tikai tāpēc, ka tās samazinās farmācijas mafijas peļņu, valstij ir taču vieglāk pārmaksāt :)

Man nepatīk neviena no Saeimā esošajām partijām, un arī es tinos no šīs valsts drīzumā prom, turp, kur man nebūs jāsastopas ar ārstu nespēju piedāvāt visā pasaulē plaši praktizētas ārstēšanas metodes. Vai ZZS vai V, visi viņi ir mērgļi, ar vai bez Sorosa un Ventspils ķeizara, bet es LV nevaru dabūt to, kas man nepieciešams.

Atbildēt

Troļļu gans

31.01.2018. 17:10

»

Troļļu ganam

Zināju, ka Jūs būsiet klāt, mēs tā kā pretpoli pievelkamies :) Es savas domas par Vienotību nemainīšu, viņi veda antisociālu politiku, manuprāt. Nomierinieties, arī ZZS agri vai vēlu politiski un morāli bankrotēs, nu nav viņi man interesanti


Sadarbībā ar Jums es esmu audzis, pārvarējis savus trūkumus, iemīlējis Latvijas reitingotāko partiju. Tā varat lasīt, tad tagad veltu visus savus garīgos spēkus partijas atbalstam, palīdzu gatavoties vēlēšanām, esmu izdomājis jaunu un skaistu nosaukumu (ZZSS), kuru var grafiski dažādi likt uz autobusu pakaļām un atbilstoši reitingiem un konjunktūrai interpretēt nosaukumu.
Ja Jūs savu nepatiku veltītu bij. V veselības ministram, kurš te nesen murgoja par ēnu ekonomikas nozīmi, maksas medicīnu un savu nākotnes vīziju, tad es varētu piekrist. Bet, kad cenšas visas veselības nozares nedienas, ieskaitot nodokļu tralināšanu, visādu mērgļu iecelšanu amatos, pierakstīt Dombrovskim, kurš Latvijas politikā nav ilgāk kā pēdējie divi ZZS ministri rullē veselības nozari, tad kā minimums man tas liekas vienpusīgs skats. 4 gadi ir ilgs laiks, lai savestu kārtībā nozari, ja būtu vēlēšanās un atbilstošas spējas. Pēdējie 4 gadi tomēr bija labvēlīgāki sakārtošanai nekā 4 pirms pēdējiem 4. Neko vairāk par vīzijām, ka Latvijā būs veselīgākā valsts pasaulē, bulciņām, regulāriem interešu konfliktiem un pumpām pirmais veselības ministrs atmiņā nav palicis. Otrais? Spēju konfliktēt ar visiem un par visu, savākt savā paspārnē visādus šaubīgus tipiņus, vilties viņos un tad ar klusi skandālu izvadīt no ministrijas un ar kaudzi padomnieku radīt visādus čikus, ieskaitot e-veselību.

Atbildēt

Varde

31.01.2018. 15:53

Izskatās pēc īstas purva valstības

Atbildēt

Troļļu ganam

31.01.2018. 15:10

»

Troļļu gans

Arī Jūsos jūtu lielu talantu ļaundaru rindas palielināšanā. Atgādināšu Soross, Dombrovskis, Brisele un Vašingtona. Radījām kopā ir izcilu rakstinieku. Visi protams ir vienādi vainīgi, bet Dombrovskis mums ir īpaši mīļš, jo sevišķi viegli uzbudināmai šahistei, kura aizbēga no ES amata pusfināla...


Zināju, ka Jūs būsiet klāt, mēs tā kā pretpoli pievelkamies :) Es savas domas par Vienotību nemainīšu, viņi veda antisociālu politiku, manuprāt. Nomierinieties, arī ZZS agri vai vēlu politiski un morāli bankrotēs, nu nav viņi man interesanti.

Atbildēt

Troļļu ganam šo nekomentēt

31.01.2018. 15:05

»

Zinatajs

Par tam mazajam algam regionalajas slimnicas specialistiem...


Šitos ir krimināli jāsoda, jo no tā cieš visi. Man arī šādus brīnumus ir nācies redzēt, pieļauju, ka tas ir viens no pretošanās stūrakmeņiem e veselībai.

Atbildēt

Pē,

31.01.2018. 14:14

»

zostina

Re, kā Vienotības sūdu mušas pārlido uz Veselības ministriju, jo tur trekni sūdi. Kiopa jau devās no IZM uz Veselības ministriju


meliem īsas kājas, visu " reformu" vai pareizāk- totālu sistēmas izjaukšanu, lai darītu ko grib, paveica iepriekšējais ministrs...

Atbildēt

Vēl

31.01.2018. 14:10

vajadzētu painteresēties, kur ir tās " lētās zāles", ko solīja iepriekšējais ZZS veselības ministrs...

Atbildēt

KO

31.01.2018. 13:02

Kamēr ministrija pirks pakalpojumus no visiem kas labi izskatās vai dod kukuļus,nekas šajā purvā nemainīsies.Vispirms jāiveido katrā reģionā valsts finansēta un apmaksāta valsts slimnīca.Privāti veselības aprūpes veidojumi lai darbojas ar saviem līdzekļiem valsts kvalitātes dienesta kontrolē Medicīnas personālam jānosaka nevis amata alga bet stundas likme.Speciālisti tagad pieņem pacientus 2 stundas dienā,ģimenes ārsti 4 stundas,slimnīcās pēc pusdienām visi ārsti pazuduši.Jaunizveidotajās valsts slimnīcās med personālam jāstrādā pilna slodze ar labu stundas likmi lai nav jāslauc slimnieki kabinetos vārtrūmēs.Sapnot jau var,bet kamēr valdīs korupcija nekas nemainīsies.tikai pieaugs ziedojumu prasītāju un ziedotāju skaits.

Atbildēt

Ha

31.01.2018. 11:27

Neesot naudas- smiekli. Kā ar to satiksmes regulētāju, kas iebīdīts amatā, vēl neko neizdarījis, bet sev algu divkāršoja uz astoņām štukām!

Atbildēt

med

31.01.2018. 10:41

»

kaža

Kāda var būt kvalitate, ja receptes izraksta telefoniski un ārsts ar pacientu kontaktejas telofoniski?Kārtējā afēra budžeta naudas iebāšanai nepiepildamās kabatās


kaža
Nesmu ģimenes ārsts. Bet pacenti jau starā , pazvani un recepte . Agrāk atstāja aptiekāpapīrīti ,tagad e vidē ,vispār lafa

Atbildēt

med

31.01.2018. 09:21

»

Zinatajs

Par tam mazajam algam regionalajas slimnicas specialistiem...


Mja intresanti . Bet vismaz manās darbavietās viņi kvotas bieži neizpilda , ha varbūt nemāk strādāt ar dokumentiem .

Atbildēt

Alis

31.01.2018. 08:22

Veselības aprūpe svarīga ir tikai pie naudas dalīšanas, citās lietas Čakšai tas neintresē

Atbildēt

Troļļu gans

31.01.2018. 08:08

»

V prom

Neizdevās Vienotības sociālais eksperiments par to, kā uzcelt veiksmīgu valsti bez veselības aprūpes. Līderi HIV izplatībā, C hepatītu ārstejam ar 35 gadus senām zālēm, bet nu nevar taču teikt, ka veselības aprūpes nav. Kā vēl ir, tikai Gaiļezerā nav ārstu, kas operēs cirkšņa trūci. Ārstu trūkums, redzies...


Arī Jūsos jūtu lielu talantu ļaundaru rindas palielināšanā. Atgādināšu Soross, Dombrovskis, Brisele un Vašingtona. Radījām kopā ir izcilu rakstinieku. Visi protams ir vienādi vainīgi, bet Dombrovskis mums ir īpaši mīļš, jo sevišķi viegli uzbudināmai šahistei, kura aizbēga no ES amata pusfināla.
Aicinu papildināt ļaundaru rindu, jo 2 ZZS (vai ZZSS?) ministri taču ir pūkaini labucīši jau gandrīz 4 gadus. Ko viņi varēja izdarīt nieka 4 gados, praktiski neko. Ja būtu 5 gadi, kā dažam labam ZZS biedram bija ierasts, tad gan būtu lieliski rezultāti veselības aprūpē - viss par velti, jebkuram, par jebko, jebkurā laikā. Kā komunismā, kuru ZZS biedri aktīvi cēla savā jaunībā un pusmūžā. Paspēja gan uzcelt tikai sev, bet nekas, vismaz bija kustība. Tagad 2 ministru vadībā iznāks tas pats, bet nekas, var taču paciesties, jo ir Dombrovskis, kuru ienīst un ministri un prezidenti, kurus apkalpo par velti, jebkad un jebkurā laikā. Tāds taču bija 4 gadu mērķis, kuru lieliski iesāka pirmais ministrs un tikpat lieliski turpina otrais. Bet Jūs taču esat pacietīgs cilvēks, domājot par Dombrovski, pagaidīsiet vēl pāris gadiņus?
P.S. Par ZZSS.
Labs nosaukums, viegli atcerēties, burti labi asociējas. Laba forma, var rakstīt dažādi, gan tā, ka burti uzbudināti spiežas viens pie otra, gan plātīgi izstiept, nu piemēram, reklāmā uz autobusu pakaļām. Saturs ir vēl labāks. Var būt zaļo zemnieku siržu savienība (atzinība vienai principiālai deputātei par oligarhu piesegšanu), var būt zaļo zemnieku savienības saskaņa (tā teikt atceramies jaunības dienas un kopā ar bijušajiem partijas biedriem atsākam celt komunismu), var būt zaļo zemnieku saskaņa sirdīs (gan atceramies jaunību, gan norādām īsto vietu piesedzējiem).

Atbildēt

med

31.01.2018. 07:56

ka visa centrā ir kvalitatīva pacienta ārstēšana, kaut līdz šim ne VM, ne NVD nav pacentušies ieviest ārstniecības standartus vai kaut vai vadlīnijas, kvalitātes uzraudzības sistēmu un visvienkāršākos kvalitātes indikatorus. Nav skaidrs, kā VM, NVD tiek vērtēts kvalitatīvi ārstēts pacients.
.

Kalitāti vērtē pēc medicīnas dokumentācijas . Cik ilgiai jābūt vizītei lai būtu kvalitatīvi . 3 min , 10 , 15 , 20 .... cik ilgs laiks jāvelta paecentam

Atbildēt

V prom

30.01.2018. 22:25

Neizdevās Vienotības sociālais eksperiments par to, kā uzcelt veiksmīgu valsti bez veselības aprūpes. Līderi HIV izplatībā, C hepatītu ārstejam ar 35 gadus senām zālēm, bet nu nevar taču teikt, ka veselības aprūpes nav. Kā vēl ir, tikai Gaiļezerā nav ārstu, kas operēs cirkšņa trūci. Ārstu trūkums, redzies. Valdia Dombrovksis tikmēr bauda sava darba augļus Briselē, viss kārtībā, vismaz viņam.

Atbildēt

jūlis

30.01.2018. 22:24

»

augustīns

tu par tiem aizbēgušiem 1944 un ataudzi-apmācošo, trāpīji desmitniekā,MALACIS


Es par tiem Brigmaņu un Co aizdzītajiem.44.gada aizbēgušie ir Brigmaņu un Co kalpībā un viņu bērni atstrāda Brigmaņu un Co pamestos kaulus.

Atbildēt

zostina

30.01.2018. 21:15

Re, kā Vienotības sūdu mušas pārlido uz Veselības ministriju, jo tur trekni sūdi. Kiopa jau devās no IZM uz Veselības ministriju.

Atbildēt

jbo

30.01.2018. 20:36

»

Esso

njā..sola..totties tauta raksta komentārus ,bet VIŅI turpina zagt ,gadu no gada..un nekas nemainās


ko vaidat un kunkstat,atkal par sorosoīdiem aizbēgušo ataudze un šeitan siles "radiņi"nobalsos.Šo troļļi un elfi ļoti labiņi uzdarbojās priekš škololatas un 28 gadu onižedeti?!

Atbildēt

Esso

30.01.2018. 20:22

nu bet cilvēki!!Ir kaut kas jādara savādāk nevis tukši malt burtus!!Vajag padzīt šos kretīnus ar mietiem!!!

Atbildēt

muļķi kritiku neuzklausa un nemācās

30.01.2018. 19:42

ludza.............

Atbildēt

jūlis

30.01.2018. 19:40

»

Rasmuss Amundsmens

Nu nevajaga l.l. strādāt uz sorosoīdu "dzirnavām",ne tur vainīga cakša,ne tur vainīgi zemnieķeļi,nu visur tā vemjotības āža kājiņa,bet zemnieķeļiem vienīgais NEKAD nav bijis savas domas,redzējuma,saprāta---liekuļi un bezatbildīgie( ko saimnieks saka-a kas saimnieks)?!l.l."sit" zemnieķeļus,šo izredze...


Uzprasiet Brigmanim,kur palikuši Saldus rajona kompartijas dokumenti un tad taps skaidrs kādu lomu visus šos gadus spēle okupantu varas izpildītāji un kādēļ pusmiljons latvieši aizbēguši,kādēļ darbs okupācijas laikā netiek pienācīgi attalgots pensijās,toties visi okupācijas laiku diplomi ir derīgi,kādēļ vidējās pensijas ir daudz mazākas par minimālo algu utt.

Atbildēt

Aija

30.01.2018. 18:00

Solījumi veselības aprūpe ir ka Maximas akcijas - sola lēti, izrādās ka lētās preces ir maz un tikai dažos veikalos, pārējiem viss par pilnu cenu, ja negrib nomirt badā

Atbildēt

SLAVA

30.01.2018. 17:40

ZZS un "SASKAŅAS CENTRS" RULLĒ,nažukiem un sorosoīdiem 2,9 procentes.Tā viš ir.latvuvietis IESLĒDZ pelēko vielu----BEIDZOT!

Atbildēt

Troļļu gans

30.01.2018. 17:23

»

Rasmuss Amundsmens

Nu nevajaga l.l. strādāt uz sorosoīdu "dzirnavām",ne tur vainīga cakša,ne tur vainīgi zemnieķeļi,nu visur tā vemjotības āža kājiņa,bet zemnieķeļiem vienīgais NEKAD nav bijis savas domas,redzējuma,saprāta---liekuļi un bezatbildīgie( ko saimnieks saka-a kas saimnieks)?!l.l."sit" zemnieķeļus,šo izredze...


Tā kā mani ZZS ir sākusi uzbudināt, bet vēl vairāk uzbudinātu jauna politiska savienība ZZSS (zaļo zemnieku siržu savienība, jo Sudraba taču ir pelnījusi būt Saeimā). Jums kā ZZS fanam ieteikšu labāku ļaundaru rindu, kuru izveidojām kopā citu izcilu komentāru rakstinieku - Soross, Dombrovskis, Brisele un Vašingtona. Protams, ka ne Belēvičs, ne Čakša nav vainīgi, vainīgs tikai un vienīgi uzskaitītais ļaundaru četrinieks.
Kaut gan es saskatu Jūsos lielus talantus, varbūt kopā mēs varētu papildināt ļaundaru rindu?

Atbildēt

sorosists

30.01.2018. 17:16

l.l.prāta jūtās iepazīsteni ar norādēm medicīnā no augļotāja "starptautiskā valūtas fonda",arī no gejropas 'tādām iestādēm"-----NEKAUTRĒJIES.SC UN ZZS! SLAVA!

Atbildēt

Rasmuss Amundsmens

30.01.2018. 17:04

Nu nevajaga l.l. strādāt uz sorosoīdu "dzirnavām",ne tur vainīga cakša,ne tur vainīgi zemnieķeļi,nu visur tā vemjotības āža kājiņa,bet zemnieķeļiem vienīgais NEKAD nav bijis savas domas,redzējuma,saprāta---liekuļi un bezatbildīgie( ko saimnieks saka-a kas saimnieks)?!l.l."sit" zemnieķeļus,šo izredze.tikai ar saprātu ar "SASKAŅAS CENTRU",tā viš IR!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vārda brīvība

FotoKo grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām. Lai viņi netiktu vajāti (laužot sadarbības līgumus, atņemot statusu utt.) par to, ko domā un saka.
Lasīt visu...

6

Latvijas politika nav domāta amatieriem un jo vairāk laikā, kad ik dienu mirst cilvēki

Foto100% piekrītu apgalvojumam, ka Krišjānis Kariņš ir labs, godīgs, valstij lojāls un pozitīvs cilvēks - un panaivs, kā viņu raksturo Māra Zālīte.
Lasīt visu...

18

Vispārējas masku histērijas laikā Māra Zālīte un viņai pietuvinātā tautas nodevēju varza ir nometuši maskas

FotoLatvijas iedzīvotājiem jāsaprot, ka Māras Zālītes raksts nav tikai stulbums, tuvredzība, iztapība, pielīšana vai naivums. Nē, tā ir apzināta un mērķtiecīga latviešu tautas un Latvijas nodošana. Tā ir nodevība, turklāt nodevība vairs neslēpjoties. Un šī nodevība tika perināta jau sen. Jau PSRS laikā, pēc tam, kad, būsim atklāti, Latvija negaidot tapa neatkarīga, jo pučs Maskavā izgāzās!
Lasīt visu...

21

Pēc Vairas Vīķes-Freibergas un Egila Levita tagad es slavēšu Krišjāni Kariņu

FotoKrišjānis Kariņš! Draugi, viņš ir pirmais premjers, kura godīgumu, valstsvīra morāli un 100% lojalitāti valstij grūti apstrīdēt. Viņš ir Eiropā ļoti cienīts, draudzīgs atiecībās ar Eiropas kolēģiem. Prieks skatīties (TV), kā viņam, ejot pa Briseles gaiteņiem, visi steidz klāt un grib ar viņu sasveicināties.
Lasīt visu...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

Visticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu...

Foto

Bet Levits lai paliek savā vietā

Man gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā –...

Foto

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

Šorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki...

Foto

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

Garkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem –...

Foto

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli,...

Foto

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

Grūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No...

Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...