Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Janka

04.02.2018. 21:23

»

Dulla Priekule

Labāk būtu uzrakstījuši, kāpēc meitu dzemdēja Šveicē


Tu i Dulla. Dzemdēja dzemdību namā

Atbildēt

Medmāsa

03.02.2018. 08:35

»

Dulla Priekule

Labāk būtu uzrakstījuši, kāpēc meitu dzemdēja Šveicē


Kāpēc melojat? Čakša taču teica: "Vislabāk ir dzemdēt Latvijā!" Šis bija tik patriotiski, ka kļuva par gada spārnotāko teicienu!

Atbildēt

Troļļu gans

01.02.2018. 14:57

»

Dulla Priekule

Labāk būtu uzrakstījuši, kāpēc meitu dzemdēja Šveicē


Tāpēc, ka ZZS (ZZSS) vēl nav uzcēluši priekš sevis komunismu visās medicīnas jomās. Tad rīkojas kā mūsu tuvākie kaimiņi, visu labāko savai pacietīgajai tautai, bet paši brauc mocīties uz ienīstajiem rietumiem.

Atbildēt

Dullais Dauka

01.02.2018. 11:10

»

Dulla Priekule

Labāk būtu uzrakstījuši, kāpēc meitu dzemdēja Šveicē


Labāk būtu uzrakstījuši,kādas nostādnes starpt.valūtas fondam pret latvānijas medicīnu?!

Atbildēt

Dulla Priekule

01.02.2018. 10:14

Labāk būtu uzrakstījuši, kāpēc meitu dzemdēja Šveicē .

Atbildēt

Troļļu gans

31.01.2018. 21:58

»

Troļļu ganam

Grindex par 3.5 reizēm lētāk, to gribēju rakstīt


Katram ir brīva izvēle dzīves vietas meklējumos. Teikšu, ka nekur politiķi nav naivu sapņotāju pulciņš. Neviens nav vainīgs, ka savlaicīgi uz politisko kapsētu neaizsūta politiskos zombijus. Tā bija ar LC, tā bija ar TP, tā tagad ir ar ZZS. Vai tomēr ir kāds vainīgais? Varbūt vēlētājs, kurš aizgūtnēm liek plusiņus vienam plātīgam kolhozniekam, ar viduvēja kolhoza priekšsēdētāja domāšanu un manierēm. Protams, tad rezultātā uzpeld veselības ministrs no Jūsu aprakstītās zāļu mafijas un 1 1/2 gadu plosās VM. Ne pirmā premjerministre (V) spēja nolikt pie vietas ministru, kuram pat vārgais KNAB un VID spēja atrast pārkāpumus, ne otrais, patreizējais MK līderis. Tas tikai spēja izdvest, ka gaida vienkāršus teikumus prastai tautai. A ko prastā tauta? A neko. Ievēlēja ZZS rajonā, kurā plosās bijusī ZZE otrā ministra padomniece.
Varbūt Saeima ir spējīgāka, kā nekā tauta tur ir ievēlējusi gudrākos un enerģiskākos pārstāvjus. Tur arī klusums, vairāk par vārgiem sajūsmas dvesieniem no vienas deputātes līdz pumpas atrašanai nesagaidījām. Otrajam ZZS ministram pat atradās aizstāvis, ka ministrs stāvoklī drīkst neko nedarīt, bet, ja dara, tad visu par labi ir jāpieņem. Tā lūk. Lai gan nebiju dzirdējis viņa balstiņu par jaundzimušo mirstība Latvijā. Kad atnāca otrais ZZS veselības ministrs, tad viens deputāts no V pat organizēja konferencei, kurā ministre spēja nosēdēt 1 stundu ar minimālu uzvārīšanos. Ko dara citi ārsti Saeimā? Nu piemēram no LRA? Dara svarīgais lietas, aizstāv oligarhus. Ko dara V frakcijas vadītājs, mediķis? Neko. Cīnītāji par saskaņu un taisnīgumu. Tie vismaz raksta vēstules un saņem interesantas atbildes, piemēram, ar garu gariem pielikumiem par e-veselību ar uzvārdiem un citu interesantu informāciju. Visa tā rezultātā ne tikai zāles ir dārgākas nekā Igaunijā un Lietuvā. Vēl daudz citu preču. Arguments par mazo tirgu nestrādā, ka kaimiņiem būtu augstāks darba ražīgums neesmu dzirdējis. Kas vēl? Varbūt tauta biežāk drā.. savus politiķus un viņi tomēr neču… acīs saviem vēlētājiem katru dienu.

Atbildēt

aga

31.01.2018. 20:45

Ierēdņu vara tuvojās Nacistiskās Vācijas līmenim 30 gados. Mēs visi zinām , kā tas slikti beidzās!

Atbildēt

No Polijas

31.01.2018. 20:26

»

Troļļu ganam

Grindex par 3.5 reizēm lētāk, to gribēju rakstīt


Paskaties zāļu cenas šeit arī citiem ražotājiem. Starpība 2-3x

Atbildēt

Troļļu ganam

31.01.2018. 19:56

»

Troļļu ganam

Varu paust savus novērojumus, ka LV plosās farmācijas mafija un Veselības ministrija ignorē priekšlikumus, kas reāli uzlabotu sabiedrības veselības stāvokl, izmantojot metodes (tradicionālās), ko sen izmanto visa civilizētā pasaule. Ignorē tikai tāpēc, ka tās samazinās farmācijas mafijas peļņu, valstij...


Tikko no Viļņas man atveda kaudzīti ar zālēm. Identiskas zāles, daudzumi, grami te maksā 18, tur 10. Grindex ražotais brīnums 3.5 lētāk. Latvijas izplatītājs Lietuvā tirgo par 30% lētāk nekā LV. Viens brīnums te 5, tur 2.5. Es rakstu par IDENTISKIEM preperātiem, vienādās devās, vieni un tie paši ražotāji. Konkrētā medikamentu grupa 95% gadījumu ievērojami lētāka nekā LV, un ne jau par 10%. No 30% līdz pat 4 reizēm. Tas taču ir acīmredzams kartelis uz slimu cilvēku rēķina, ko tikai neredz neviena LV oficiālā iestādīte.

Atbildēt

Troļļu ganam

31.01.2018. 19:47

»

Troļļu gans

Sadarbībā ar Jums es esmu audzis, pārvarējis savus trūkumus, iemīlējis Latvijas reitingotāko partiju. Tā varat lasīt, tad tagad veltu visus savus garīgos spēkus partijas atbalstam, palīdzu gatavoties vēlēšanām, esmu izdomājis jaunu un skaistu nosaukumu (ZZSS), kuru var grafiski dažādi likt uz autobusu...


Varu paust savus novērojumus, ka LV plosās farmācijas mafija un Veselības ministrija ignorē priekšlikumus, kas reāli uzlabotu sabiedrības veselības stāvokl, izmantojot metodes (tradicionālās), ko sen izmanto visa civilizētā pasaule. Ignorē tikai tāpēc, ka tās samazinās farmācijas mafijas peļņu, valstij ir taču vieglāk pārmaksāt :)

Man nepatīk neviena no Saeimā esošajām partijām, un arī es tinos no šīs valsts drīzumā prom, turp, kur man nebūs jāsastopas ar ārstu nespēju piedāvāt visā pasaulē plaši praktizētas ārstēšanas metodes. Vai ZZS vai V, visi viņi ir mērgļi, ar vai bez Sorosa un Ventspils ķeizara, bet es LV nevaru dabūt to, kas man nepieciešams.

Atbildēt

Troļļu gans

31.01.2018. 17:10

»

Troļļu ganam

Zināju, ka Jūs būsiet klāt, mēs tā kā pretpoli pievelkamies :) Es savas domas par Vienotību nemainīšu, viņi veda antisociālu politiku, manuprāt. Nomierinieties, arī ZZS agri vai vēlu politiski un morāli bankrotēs, nu nav viņi man interesanti


Sadarbībā ar Jums es esmu audzis, pārvarējis savus trūkumus, iemīlējis Latvijas reitingotāko partiju. Tā varat lasīt, tad tagad veltu visus savus garīgos spēkus partijas atbalstam, palīdzu gatavoties vēlēšanām, esmu izdomājis jaunu un skaistu nosaukumu (ZZSS), kuru var grafiski dažādi likt uz autobusu pakaļām un atbilstoši reitingiem un konjunktūrai interpretēt nosaukumu.
Ja Jūs savu nepatiku veltītu bij. V veselības ministram, kurš te nesen murgoja par ēnu ekonomikas nozīmi, maksas medicīnu un savu nākotnes vīziju, tad es varētu piekrist. Bet, kad cenšas visas veselības nozares nedienas, ieskaitot nodokļu tralināšanu, visādu mērgļu iecelšanu amatos, pierakstīt Dombrovskim, kurš Latvijas politikā nav ilgāk kā pēdējie divi ZZS ministri rullē veselības nozari, tad kā minimums man tas liekas vienpusīgs skats. 4 gadi ir ilgs laiks, lai savestu kārtībā nozari, ja būtu vēlēšanās un atbilstošas spējas. Pēdējie 4 gadi tomēr bija labvēlīgāki sakārtošanai nekā 4 pirms pēdējiem 4. Neko vairāk par vīzijām, ka Latvijā būs veselīgākā valsts pasaulē, bulciņām, regulāriem interešu konfliktiem un pumpām pirmais veselības ministrs atmiņā nav palicis. Otrais? Spēju konfliktēt ar visiem un par visu, savākt savā paspārnē visādus šaubīgus tipiņus, vilties viņos un tad ar klusi skandālu izvadīt no ministrijas un ar kaudzi padomnieku radīt visādus čikus, ieskaitot e-veselību.

Atbildēt

Varde

31.01.2018. 15:53

Izskatās pēc īstas purva valstības

Atbildēt

Troļļu ganam

31.01.2018. 15:10

»

Troļļu gans

Arī Jūsos jūtu lielu talantu ļaundaru rindas palielināšanā. Atgādināšu Soross, Dombrovskis, Brisele un Vašingtona. Radījām kopā ir izcilu rakstinieku. Visi protams ir vienādi vainīgi, bet Dombrovskis mums ir īpaši mīļš, jo sevišķi viegli uzbudināmai šahistei, kura aizbēga no ES amata pusfināla...


Zināju, ka Jūs būsiet klāt, mēs tā kā pretpoli pievelkamies :) Es savas domas par Vienotību nemainīšu, viņi veda antisociālu politiku, manuprāt. Nomierinieties, arī ZZS agri vai vēlu politiski un morāli bankrotēs, nu nav viņi man interesanti.

Atbildēt

Troļļu ganam šo nekomentēt

31.01.2018. 15:05

»

Zinatajs

Par tam mazajam algam regionalajas slimnicas specialistiem...


Šitos ir krimināli jāsoda, jo no tā cieš visi. Man arī šādus brīnumus ir nācies redzēt, pieļauju, ka tas ir viens no pretošanās stūrakmeņiem e veselībai.

Atbildēt

Pē,

31.01.2018. 14:14

»

zostina

Re, kā Vienotības sūdu mušas pārlido uz Veselības ministriju, jo tur trekni sūdi. Kiopa jau devās no IZM uz Veselības ministriju


meliem īsas kājas, visu " reformu" vai pareizāk- totālu sistēmas izjaukšanu, lai darītu ko grib, paveica iepriekšējais ministrs...

Atbildēt

Vēl

31.01.2018. 14:10

vajadzētu painteresēties, kur ir tās " lētās zāles", ko solīja iepriekšējais ZZS veselības ministrs...

Atbildēt

KO

31.01.2018. 13:02

Kamēr ministrija pirks pakalpojumus no visiem kas labi izskatās vai dod kukuļus,nekas šajā purvā nemainīsies.Vispirms jāiveido katrā reģionā valsts finansēta un apmaksāta valsts slimnīca.Privāti veselības aprūpes veidojumi lai darbojas ar saviem līdzekļiem valsts kvalitātes dienesta kontrolē Medicīnas personālam jānosaka nevis amata alga bet stundas likme.Speciālisti tagad pieņem pacientus 2 stundas dienā,ģimenes ārsti 4 stundas,slimnīcās pēc pusdienām visi ārsti pazuduši.Jaunizveidotajās valsts slimnīcās med personālam jāstrādā pilna slodze ar labu stundas likmi lai nav jāslauc slimnieki kabinetos vārtrūmēs.Sapnot jau var,bet kamēr valdīs korupcija nekas nemainīsies.tikai pieaugs ziedojumu prasītāju un ziedotāju skaits.

Atbildēt

Ha

31.01.2018. 11:27

Neesot naudas- smiekli. Kā ar to satiksmes regulētāju, kas iebīdīts amatā, vēl neko neizdarījis, bet sev algu divkāršoja uz astoņām štukām!

Atbildēt

med

31.01.2018. 10:41

»

kaža

Kāda var būt kvalitate, ja receptes izraksta telefoniski un ārsts ar pacientu kontaktejas telofoniski?Kārtējā afēra budžeta naudas iebāšanai nepiepildamās kabatās


kaža
Nesmu ģimenes ārsts. Bet pacenti jau starā , pazvani un recepte . Agrāk atstāja aptiekāpapīrīti ,tagad e vidē ,vispār lafa

Atbildēt

med

31.01.2018. 09:21

»

Zinatajs

Par tam mazajam algam regionalajas slimnicas specialistiem...


Mja intresanti . Bet vismaz manās darbavietās viņi kvotas bieži neizpilda , ha varbūt nemāk strādāt ar dokumentiem .

Atbildēt

Zinatajs

31.01.2018. 09:06

Par tam mazajam algam regionalajas slimnicas specialistiem..
Aizeju uz pie fizioterapeita ar arsta nosutijumu uz vingrosanu. Vingriojam grupa kadi 10 cilveki aptuveni 45min. Pec tam iedotaja papira pardas ka esmu piedalijies individuala vingrosanas nodarbina vai vizite kas maksa krietni vairak neka grupas nodarbina.... jautaju ka tas nakas.. vards pa vardam um apsolu damai nekladzinat sito apkart ja pateiks cik menesi vinai sanak sada veida rakstot sis lietas. Atbilde - ap 1500 uz rokas + kkadas skaidras naudas halturas slimnicas telpas..pa kadi masazai utt..
Rezume - kvotas cilvekiem beidzas ap septembri, jo nauda tiek vnk izpumpeta sada veida ara no sistemas.
Man neskauz.. es tik brinos ka meviens par to neruna un nesaved kartiba. Normali jau butu ja sanemtu pat 2k uz rokas. Bet nu mevajag chakaret sistemu sada veida.

Atbildēt

Alis

31.01.2018. 08:22

Veselības aprūpe svarīga ir tikai pie naudas dalīšanas, citās lietas Čakšai tas neintresē

Atbildēt

Troļļu gans

31.01.2018. 08:08

»

V prom

Neizdevās Vienotības sociālais eksperiments par to, kā uzcelt veiksmīgu valsti bez veselības aprūpes. Līderi HIV izplatībā, C hepatītu ārstejam ar 35 gadus senām zālēm, bet nu nevar taču teikt, ka veselības aprūpes nav. Kā vēl ir, tikai Gaiļezerā nav ārstu, kas operēs cirkšņa trūci. Ārstu trūkums, redzies...


Arī Jūsos jūtu lielu talantu ļaundaru rindas palielināšanā. Atgādināšu Soross, Dombrovskis, Brisele un Vašingtona. Radījām kopā ir izcilu rakstinieku. Visi protams ir vienādi vainīgi, bet Dombrovskis mums ir īpaši mīļš, jo sevišķi viegli uzbudināmai šahistei, kura aizbēga no ES amata pusfināla.
Aicinu papildināt ļaundaru rindu, jo 2 ZZS (vai ZZSS?) ministri taču ir pūkaini labucīši jau gandrīz 4 gadus. Ko viņi varēja izdarīt nieka 4 gados, praktiski neko. Ja būtu 5 gadi, kā dažam labam ZZS biedram bija ierasts, tad gan būtu lieliski rezultāti veselības aprūpē - viss par velti, jebkuram, par jebko, jebkurā laikā. Kā komunismā, kuru ZZS biedri aktīvi cēla savā jaunībā un pusmūžā. Paspēja gan uzcelt tikai sev, bet nekas, vismaz bija kustība. Tagad 2 ministru vadībā iznāks tas pats, bet nekas, var taču paciesties, jo ir Dombrovskis, kuru ienīst un ministri un prezidenti, kurus apkalpo par velti, jebkad un jebkurā laikā. Tāds taču bija 4 gadu mērķis, kuru lieliski iesāka pirmais ministrs un tikpat lieliski turpina otrais. Bet Jūs taču esat pacietīgs cilvēks, domājot par Dombrovski, pagaidīsiet vēl pāris gadiņus?
P.S. Par ZZSS.
Labs nosaukums, viegli atcerēties, burti labi asociējas. Laba forma, var rakstīt dažādi, gan tā, ka burti uzbudināti spiežas viens pie otra, gan plātīgi izstiept, nu piemēram, reklāmā uz autobusu pakaļām. Saturs ir vēl labāks. Var būt zaļo zemnieku siržu savienība (atzinība vienai principiālai deputātei par oligarhu piesegšanu), var būt zaļo zemnieku savienības saskaņa (tā teikt atceramies jaunības dienas un kopā ar bijušajiem partijas biedriem atsākam celt komunismu), var būt zaļo zemnieku saskaņa sirdīs (gan atceramies jaunību, gan norādām īsto vietu piesedzējiem).

Atbildēt

med

31.01.2018. 07:56

ka visa centrā ir kvalitatīva pacienta ārstēšana, kaut līdz šim ne VM, ne NVD nav pacentušies ieviest ārstniecības standartus vai kaut vai vadlīnijas, kvalitātes uzraudzības sistēmu un visvienkāršākos kvalitātes indikatorus. Nav skaidrs, kā VM, NVD tiek vērtēts kvalitatīvi ārstēts pacients.
.

Kalitāti vērtē pēc medicīnas dokumentācijas . Cik ilgiai jābūt vizītei lai būtu kvalitatīvi . 3 min , 10 , 15 , 20 .... cik ilgs laiks jāvelta paecentam

Atbildēt

V prom

30.01.2018. 22:25

Neizdevās Vienotības sociālais eksperiments par to, kā uzcelt veiksmīgu valsti bez veselības aprūpes. Līderi HIV izplatībā, C hepatītu ārstejam ar 35 gadus senām zālēm, bet nu nevar taču teikt, ka veselības aprūpes nav. Kā vēl ir, tikai Gaiļezerā nav ārstu, kas operēs cirkšņa trūci. Ārstu trūkums, redzies. Valdia Dombrovksis tikmēr bauda sava darba augļus Briselē, viss kārtībā, vismaz viņam.

Atbildēt

jūlis

30.01.2018. 22:24

»

augustīns

tu par tiem aizbēgušiem 1944 un ataudzi-apmācošo, trāpīji desmitniekā,MALACIS


Es par tiem Brigmaņu un Co aizdzītajiem.44.gada aizbēgušie ir Brigmaņu un Co kalpībā un viņu bērni atstrāda Brigmaņu un Co pamestos kaulus.

Atbildēt

zostina

30.01.2018. 21:15

Re, kā Vienotības sūdu mušas pārlido uz Veselības ministriju, jo tur trekni sūdi. Kiopa jau devās no IZM uz Veselības ministriju.

Atbildēt

jbo

30.01.2018. 20:36

»

Esso

njā..sola..totties tauta raksta komentārus ,bet VIŅI turpina zagt ,gadu no gada..un nekas nemainās


ko vaidat un kunkstat,atkal par sorosoīdiem aizbēgušo ataudze un šeitan siles "radiņi"nobalsos.Šo troļļi un elfi ļoti labiņi uzdarbojās priekš škololatas un 28 gadu onižedeti?!

Atbildēt

Esso

30.01.2018. 20:22

nu bet cilvēki!!Ir kaut kas jādara savādāk nevis tukši malt burtus!!Vajag padzīt šos kretīnus ar mietiem!!!

Atbildēt

muļķi kritiku neuzklausa un nemācās

30.01.2018. 19:42

ludza.............

Atbildēt

jūlis

30.01.2018. 19:40

»

Rasmuss Amundsmens

Nu nevajaga l.l. strādāt uz sorosoīdu "dzirnavām",ne tur vainīga cakša,ne tur vainīgi zemnieķeļi,nu visur tā vemjotības āža kājiņa,bet zemnieķeļiem vienīgais NEKAD nav bijis savas domas,redzējuma,saprāta---liekuļi un bezatbildīgie( ko saimnieks saka-a kas saimnieks)?!l.l."sit" zemnieķeļus,šo izredze...


Uzprasiet Brigmanim,kur palikuši Saldus rajona kompartijas dokumenti un tad taps skaidrs kādu lomu visus šos gadus spēle okupantu varas izpildītāji un kādēļ pusmiljons latvieši aizbēguši,kādēļ darbs okupācijas laikā netiek pienācīgi attalgots pensijās,toties visi okupācijas laiku diplomi ir derīgi,kādēļ vidējās pensijas ir daudz mazākas par minimālo algu utt.

Atbildēt

Aija

30.01.2018. 18:00

Solījumi veselības aprūpe ir ka Maximas akcijas - sola lēti, izrādās ka lētās preces ir maz un tikai dažos veikalos, pārējiem viss par pilnu cenu, ja negrib nomirt badā

Atbildēt

SLAVA

30.01.2018. 17:40

ZZS un "SASKAŅAS CENTRS" RULLĒ,nažukiem un sorosoīdiem 2,9 procentes.Tā viš ir.latvuvietis IESLĒDZ pelēko vielu----BEIDZOT!

Atbildēt

Troļļu gans

30.01.2018. 17:23

»

Rasmuss Amundsmens

Nu nevajaga l.l. strādāt uz sorosoīdu "dzirnavām",ne tur vainīga cakša,ne tur vainīgi zemnieķeļi,nu visur tā vemjotības āža kājiņa,bet zemnieķeļiem vienīgais NEKAD nav bijis savas domas,redzējuma,saprāta---liekuļi un bezatbildīgie( ko saimnieks saka-a kas saimnieks)?!l.l."sit" zemnieķeļus,šo izredze...


Tā kā mani ZZS ir sākusi uzbudināt, bet vēl vairāk uzbudinātu jauna politiska savienība ZZSS (zaļo zemnieku siržu savienība, jo Sudraba taču ir pelnījusi būt Saeimā). Jums kā ZZS fanam ieteikšu labāku ļaundaru rindu, kuru izveidojām kopā citu izcilu komentāru rakstinieku - Soross, Dombrovskis, Brisele un Vašingtona. Protams, ka ne Belēvičs, ne Čakša nav vainīgi, vainīgs tikai un vienīgi uzskaitītais ļaundaru četrinieks.
Kaut gan es saskatu Jūsos lielus talantus, varbūt kopā mēs varētu papildināt ļaundaru rindu?

Atbildēt

sorosists

30.01.2018. 17:16

l.l.prāta jūtās iepazīsteni ar norādēm medicīnā no augļotāja "starptautiskā valūtas fonda",arī no gejropas 'tādām iestādēm"-----NEKAUTRĒJIES.SC UN ZZS! SLAVA!

Atbildēt

Rasmuss Amundsmens

30.01.2018. 17:04

Nu nevajaga l.l. strādāt uz sorosoīdu "dzirnavām",ne tur vainīga cakša,ne tur vainīgi zemnieķeļi,nu visur tā vemjotības āža kājiņa,bet zemnieķeļiem vienīgais NEKAD nav bijis savas domas,redzējuma,saprāta---liekuļi un bezatbildīgie( ko saimnieks saka-a kas saimnieks)?!l.l."sit" zemnieķeļus,šo izredze.tikai ar saprātu ar "SASKAŅAS CENTRU",tā viš IR!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...