Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ozols

17.05.2018. 14:53

Kāda sakritība, ka A.Kaimiņš ar savu "pupaino" draudzeni arī atpūtās Grieķijā ...! :)

Atbildēt

Ozols

17.05.2018. 14:52

A.Kaimiņš ar savu KPV arī barojas no tās pašas siles ...!

Atbildēt

boom

05.05.2018. 19:13

»

ss

Atcerieties- Aivars neko neaizmirst


Sīko kropli un visus viņa veiktos noziegumus arī diez vai kāds aizmirsīs.

150k eiro esot liela nauda? Kriminālnoziedznieks, Lemberga pakalpiņš I. Sarmulis 2017. gadā saņēma veselus 160k eiro no tās pašas Brīvostas.

Atbildēt

ImKa

03.05.2018. 09:31

Galvenais sponsors Kristovskim un "Vienotībai" pašvaldību vēlēšanās!!!

Atbildēt

Smieklīgi

02.05.2018. 20:17

Zaglis zagli apzog!

Atbildēt

bnf

02.05.2018. 15:07

kalnpleijerim po

Atbildēt

VB

02.05.2018. 14:50

»

zemietis

100 kvm "villa"!!!! Par mega 150K!!! Juus nopietni


Redzu, te kādam prāts arī ir. Tā ir būdiņa, ne vairāk, jeb trūkst nulles galā.
Tomēr: ar valsts arestētiem līdzeķlīem nedrīkstētu rīkoties neviens vismaz kādu laiciņu?!

Atbildēt

ko darīt...

02.05.2018. 14:44

Te jau izskatās pēc tautas parunas;ķas viegli nāk,tas viegli aiziet''.

Atbildēt

Kalndreijers ir nulle

02.05.2018. 14:16

Ar likumu prokurorien ļauts tagad apšaubīt jebkuru pierādījumu pret aizdomās turamiem. Tā kā viss ir relatīvs, šaubas tikai veicina bezdarbību, kukuļošanu, beztiesiskumu un totalitārismu.

A.AB. lietā acīmredzamami Probācijas lienesta likumpārkāpumi neradīja uzraugošam prokuroram nekādas šaubas, prokurora vārds publiski nav zināms, bet virsprokuroram Lejam oligargu lietā visi pierādījumi uzreiz radīja patoloģiskas šaubas.

Atbildēt

NACIKI

02.05.2018. 11:39

...protams,jāparbauda arī Skoka fondi...šai svētajā padarīšanā...:)

Atbildēt

sd

02.05.2018. 09:44

»

ss

Atcerieties- Aivars neko neaizmirst


nozagt paris epastus liels darbs un atriebes misija:)) ne resursa ne prata...

Atbildēt

Kalnmeijer

02.05.2018. 09:41

Kad būs arestēto līdzekļu inventūra, nodokļu maksātājiem izskatās būs daudz jāatmaksā , ko ?

Atbildēt

Jautajiens

02.05.2018. 08:58

Vai ir kāds vēl labāks veids, kā Lembim atdabūt visu atpakaļ, pašam paliekot it kā malā?

Atbildēt

zemietis

02.05.2018. 07:58

100 kvm "villa"!!!! Par mega 150K!!! Juus nopietni?

Atbildēt

Nahrenam

02.05.2018. 07:13

Saeima veica likumgrozījumus prokuroru un tiesnešu atbildībā. Viens no tiem veicina kukuļņemšnau starp prokurorirm kukuļņēmējiem un personām, kas dod kukuļus. Minētie grozījumi spilgti bija redzami darbībā oligarhu lietā- virsprokurors Leja kā uzraugošais prokurors apšaubīja pieādījumus pret oligarhiem un lietu izbeidza. Tieši ikumgrozījumi, kas ļauj tieši prokuroram apšaubīt pierādīumus ir noteicošie uzraugošā prokurora lēmumā par labu aizdomās turamam.Otrs likums - Atlīdzināšanas likuma grozījumi liedz prokurorus un tiesnešus saukt pieatbildības, ja viņu prettiesiskie lēmumi un nolēmumi taisījuši materiālos un morālos zaudējumus. Tas ir ceļš uz prokuratūras un tiesas korupciju un patvaļu, kas reāli ved uz totalitārismu, to nostiprina, un rada reālu beztiesiskumu.

Oligargu lietas gadījumā virsprokurors Leja ir aizsargāts no atbildības, ja pierādītos, ka pierādījumi bija neapšaubāmi.

Tā arī A.A.B. lietā valsts patvaļīgi un totalitāri izrēķinās ar personu, kuru uzskata par bīstamu tās tiesiskajai patvaļai un korupcijai. Arī šajā gad., ja pierādītu, ka uzraugošais prokurors prettiesiski pieņēmis lēmumu lietu virzīt uz tiesu, viņš nekādu atbildību nenestu. Tāpat neatbildētu arī tiesnesis/ši, kas lēma A.A.B. Piemèrot apcietinàjumu.

Patvała, korupcija, beztiesiskums, totalitārisms. Tas viss realizēts, kad Saeimas spīkeres bija S. Āboltiņa un I. Mūrniece, jo tieši Saeimas prezidijs lemj, kurus jautājumus likumgrozījumos apstiprināt. Bet zaļo gaismu tiem deva v p Bērziņš un Vējonis. Klusi un saskaņoti.

Atbildēt

Nahren tādu prokuratūru

02.05.2018. 00:30

»

mums prokuratūra ir vai nav


Ir mums prokuratūra, kas tieši arī ir visa tā nelaime. Kad prokuratūra ir un visi tāpat zog, skaidrs, ka arī prokuratūra sastāv no tādiem pašiem zaglīgiem kverpļiem. Tāpēc labāk būtu iztikt bez prokuratūras vispār, vismaz būtu mazāk korumpētu ierēdņu, ko tautai barot.

Atbildēt

Cik Lembergs patiesībā

01.05.2018. 22:14

nozadzis no Latvijas, nemaksājot nodokļus LV kasē? Un cik no Eiropas struktūrnaudas? Cik lielu morālo kaitējumu vinš nodarījis Latvijas valstij un latviešu tautai?

Atbildēt

xxx

01.05.2018. 21:54

Kaut kā ja piķis jāatstrādā. Ja prasmju un talantu tik maz kā autoram tad jārej kā Lempis liek

Atbildēt

Rūdis

01.05.2018. 21:53

Kādi 150 tūkstoši, mana villa maksāja 700 tūkstošus, pēc renovācijas virs miljona

Atbildēt

Liepinam

01.05.2018. 21:24

Tik neredzu pierādījumus, ka nauda nāk no arestēts mantas :)))

Atbildēt

Zelta cilvēks Meroni

01.05.2018. 21:09

Savu vārdu tur atšķirībā no Latvijas politiķiem.

Atbildēt

Privātas villas ieādei Krētas vidienē

01.05.2018. 19:56

ar skatu uz jūru. Vai nav traki? Droši vien, ka no jūras puses arī atklāja šo afēras mērķi, kur pa laikam varēs apmesties Latvijas prokurori un tiesneši ar ģimenēm.

Ļoti tālredzīgi. Ziemas restorāns uzturēs īpašumu, segs tā izdevumus, bet pārējā māja būs komjauniešu, komunistu un čekistu maukumāja.

Atbildēt

ss

01.05.2018. 19:04

Atcerieties- Aivars neko neaizmirst!:))

Atbildēt

mums prokuratūra ir vai nav

01.05.2018. 18:35

????????????????

Atbildēt

Adomidis Fartukidis

01.05.2018. 17:59

Ostaps Benders vienmēr tač sapņoja par RIODEŽENEIRO,šis tipiņš tāds pastulbs,kaut arī no gejropas?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft