Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

23.07.2015. 16:18

»

Tak pakaries, muļķi, nemoci savi un citus


Tak pakaries, muļķi, nemoki savi un citus!

Atbildēt

23.07.2015. 15:36

»

kad likums ir slepkavu rokās

Vienreiz pārkāp pāri savai verga dvēselei. Un atmosties. Baidies no linča tiesas? Gulāgā nomocītie, aušvicē nobadinātie, gāzes kamerās nosmacētie tika iznīcināti 100% likumīgi, atbilstoši likuma punktam un garam. Gulāgā nokļuva tie, kuriem slepkavas tiesās "piešuva" likumīgu pantu un uztaisīja likumīgu...


Pompozais Liepājas tiesas nolēmums bija mākslīgi organizēts, tāpat kā protesti un ņemšanās ap šo lietu ar noteiktu mērķi, lai novērstu sabiedrības domas un uzmanību no fakta, ka melnie un krāsainie ir ceļā uz Latviju un Latvija nevar to ES liegt, ka Latvija glābs Grieķijas budžetu tāpat kā Parex un 20 ārvalstu bankas. Muļķa tautiņai „ nolaiž tvaiku” citā veidā – praidisms, pedofīlisms.. lai tā domā par šim lietām, nevis par genocīdu pret latviešu tautu, kuru joprojām padzen no Latvijas.

Atbildēt

23.07.2015. 15:35

»


Tak pakaries, muļķi, nemoci savi un citus!

Atbildēt

featherweight - vsv

23.07.2015. 02:11

Nu ne, tak jau.. man gan nav NEKĀDAS vēlmes likt lapsam "staipīt lapsas krāniņu" vai kko tmlīdzīgu! Phui!
Lai viņš staipa pēc savas iniciatīvas! Nedomāju, ka mums tajā procesā būtu jāpiedalās.
Es varētu vienīgi iedot pa nagiem ar lineālu. Un pa krāniņu. Lai vairāk tā nedara.

Atbildēt

nost ar cenzūru!

23.07.2015. 00:48

»


Tak es neesmu lapsa! Es esmu cits personāžs! Man ar lapsu arī konflikts. Materiālas un morālas dabas. Un ar tevi arī. Vai nu jūs abi esat psihi, vai nu es. Vai arī mēs visi trīs. Laba kompānija. Īsts durdoms. Un vēl lapsa ar savu bloķēšanu, kā sūds pa biezputru.
Jautrībai jābūt. Citādi es nepiedalos.

Atbildēt

>>

22.07.2015. 13:02

»

V.S.V (dažkārt arī O.M.©)


Atkal tu klāt kā saukts vai aicināts... oh mein Gott!:@

Atbildēt

protams, ka tev neinteresē

22.07.2015. 12:59

»


Kas arī bija jāpierāda.
Nevajag draudēt ar ne-anonimitāti. Mēs visu zinām. Un saprotam, kādas būs sekas. Jo slepkavas "likumā" nesnauž.
Tev laiks pusdienās. Par "valsts" naudu.

Atbildēt

kad likums ir slepkavu rokās

22.07.2015. 10:41

»


Vienreiz pārkāp pāri savai verga dvēselei. Un atmosties. Baidies no linča tiesas? Gulāgā nomocītie, aušvicē nobadinātie, gāzes kamerās nosmacētie tika iznīcināti 100% likumīgi, atbilstoši likuma punktam un garam. Gulāgā nokļuva tie, kuriem slepkavas tiesās "piešuva" likumīgu pantu un uztaisīja likumīgu spriedumu "tautas vārdā". Cik netaisnīgu spriedumu ir pieņemts Latvijas tiesās, cik cilvēku un dvēseļu iznīcinājušas resnās cūkas? Simtiem? Tūkstošiem! Ekonomiska iznīcināšana, upuru atkārtota pazemošana ir arī slepkavība. Nogalināt var arī ar netaisnīgu spriedumu, piemērojot solvitas āboltiņas un zzs veida "tiesiskumu". Katru reizi, kad smirdošās nelietes uzcep kārtējo brīnumu "Latvijas tautas" vai "Latvijas Republikas" vārdā, viss naids pret konkrētu korumpētu smirdīgu cūku tiek pavērsts pret valsti un tautu. Tā tiek iznīcināta valsts, tauta un cilvēki. Un paliek tikai cūkas un verga dvēseles kā tu, kuri pakalpīgi liec muguriņu cūku rakstītiem un cūku piemērotiem likumiem. Tādi kā tu esat slepkavu līdzdalībnieki. Likuma ievērotāji, kārtības nodrošinātāji. Kas faktiski ir mafioza, bet legalizēta, noziedzīga struktūra.
Cik bērnu no Latvijas aizadoptēti orgānos, pedofīlu izpriecām, ar izvarotu identitāti? Cik latviešu un citu Latvijā dzimušo izstumti no mājām un dzimtenes, bez iespējas atgriezties? Likumīgi. TIESISKI. "LATVIJAS REPUBLIKAS" un "LATVIJAS TAUTAS" vārdā.
Kad netaisnības apmērs sasniedz kritisko robežu, neizglītotās un pakļautībā turētās masas svars noslauka visu savā ceļā. Diemžēl tas nenoslauka cūkas, bet iznīcina "citādo", intelģento, spējīgo, talantīgo un veiksmīgo. Un sākas viss no gala.
Un pirms brēkāt par linča tiesu pret cūkām, painteresējies, kas un kādā veidā šajā valstī spriež linča tiesu cilvēkiem. Linča tiesa tiek piemērota ikdienā pret tiem, kuri izrādījušies apdraudējums noziedzīgi mafiozajai, bet absolūti legālajai padomju kolektīvajai cūku fermai.

Atbildēt

Aleksandrs Strods

22.07.2015. 10:17

Ne tik pauž viedokli , bet kā norādīju vairākos komentāros, t.sk. http://www.pietiek.com/raksti/kapec_ kalnmeiers__iesledza_atpakalgaitu__ari_augstas_prokuraturas_amatpersonas__piesegusas__knab_nelikumibas/komentari,http://www.pietiek.com/raksti/kalnmeiers_nav_spejis_vai_velejies_policijai_sniegt_faktus_par_knab_parkapumiem tiek grozīts Drošības iestāžu likums ,bet tā kāV.V.Freiberga nobloķē šos grozījumus 2009.g. 1.03. tiek grozīts KPL (stājas spēkā ar 2009.g. 1.07. ) Safabricētajā lietā pārsūdzu lēmumus LR Ģenerālprokuroram, bet 2008.g. atbilde...ar Jums turpmākā sarakste tiek pārtraukta .
Arī tiesas ir kā PSRS "traoikas", "Tiesāšanās kā ķēķis " , "Cits ķēķis " Kā norādīju komentāros,ka lai nepieļautu aizstāvēšanos un pārstāvību Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļas arhīva pārzine S.Valtere izsniedz juridiski nederīgu izziņu, PML Jelgavas nodaļas vadītāja I.Pučeta izdod juridiski nederīgu pirmuzskaites veidlapu u.t.t. un nepalīdz ne iedzīvotāju reģistra dati un iesniegtie tiesā dokumentu oriģināli , pirms tiesas sēdes tiesas slēgtajā zonā tiek ieaicināta lieciniece , tiesnese D. Skrauple lēmumu pieņem ne likumā noteikto 15 dienu laikā, bet 3 mēnešu laikā , nepalīdz ne tiesas, ne tiesneses noraidījums (tiesnese D. Skrauple piedraud ar izdzīšanu no tiesas zāles ).Un nekādas disciplinārlietas.
Daina Viņķele un zv. advokāts Jānis Ernstons neņem vērā , ka eksperts atzinumā norāda..log failos nav bijis informācijas par darbībām...,tāpat kā viņus neinteresē , ka 19 narkomāni, alkoholiķi, agrāk tiesātie salauž visas mēbeles, apzog, iznīcina mantas, desmitiem reižu inficē datoru...( kriminālprocess Nr. 11220071806 ).Tāpat kā neinteresē mans alibi ( pat nenopratina pieteiktās personas ) , neizprasa dokumentus , nepiesaka ekspertīzes ( rokrakstu, daktiloskopisko un videoieraksta ) ,neņem vērā, ka ppiie liietas iztrūkst desmitiem attaisnojošu dokumentu, ka viltoti dokumenti , nepārsūdz 2010.g. 9.12. lēmumu u.t.t.,u.t.t.
2011.g. 16.05. konstatēju, ka dārza mājā 2011.g. no 4.01. līdz 16.05. ir nodedzināta elektrība 100 kw. , nodedzināta malka ( vismaz 6 kubikmetri) , izsisti pirtij no sienas 4 baļķi ,līdz ar to ir pilnīgi jāpārkrauj pirts, izmaksas ap Ls. 2000, izsists logs uzlauztas durvis un vēl citai saimniecības ēkai izsists logs, salauztas mēbeles .2015.g. 15.01. pēc plkst. 21:00 tiek nodedzinātas saimniecības ēkas ar mēbelēm, dārza inventāru, kokmateriāliem. 2015.g. 28.01. ap plkst. 18:00 tiek nodedzināta pirts.Liecinieki redz dedzinātājus, bet vairāk kā pusgada laikā netiek atklāts noziegums. Lūk kā izrēķinās ar cilvēkiem, kas Latvijā atklāj korupciju!!!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

22.07.2015. 09:17

»


Iepriekšējo reizi, kad veltījāt savu uzmanību manam viedoklim, jau informēju, ka Jūsu viedoklis man, Jūsu paša vārdiem izsakoties, NEINTERESĒ, ABSOLŪTI.

Tā kā atbilde uz iesniegumu ir dota iepriekš, un tā saturs attiecībā uz iepriekšējā iesniegumā norādītajiem tiesiskajiem vai faktiskajiem apstākļiem pēc būtības nav mainījies, atbilstoši Iesniegumu likuma 7.panta 1.daļas 5.punktam šis un Jūsu turpmākie viedokļi tiek atstāti bez izskatīšanas.

Jauku Jums dienu!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

21.07.2015. 23:05

»

Viedoklis

Vislabākais, protams, ir tad, ja par jomu sāk izteikties personas, kurām acīm redzami ir tikai sadzīviska līmeņa izpratne tiesību jomā...


Tavā tekstā neiedziļinājos (kaut mēģināju) - ļoti daudz burtu un doma ne pārāk skaidri noformulēta, kaut gan, pieļauju, JURIDISKI korekta un TIESISKI pareiza.
No savām VIRTUVES, jeb kā Tu saki, sadzīves likumu sapratēja pozīcijām gribēju vēstīt tikai to, ka, pienākot brīdim, kad TAISNĀS TIESAS likumīgi taisīto, pūlim (nu tādiem kā es) neizprotamo (juridiski pareizo) spriedumu kopums pārsniedz kādu kritisko masu, pūlis sāk spriest SAVU tiesu (nu, Deivida Linča vārdā nosaukto)...
Un viņiem "kl 511.P" ir pilnīgi pie... nu kā Tev to pateikt :D
P.S. Svecīti turējis neesmu, bet pietiekami krāsaini sapņi ir rādījušies, lai uzskatītu, ka teicienam "šauj bez brīdinājuma, rok bez mācītāja" ir arī kaut kāds materiāls pamats...

Atbildēt

kad govis dēj spriedumus biezos mēslu slāņos

21.07.2015. 22:16

»

www.govlayer.lv

> Likumā "Par tiesu varu" expresis verbis ir...


Gov layer - gov (mēslu) slānis? Jeb gov dējējs?

Atbildēt

durdom

21.07.2015. 22:11

»

Viedoklis

Vislabākais, protams, ir tad, ja par jomu sāk izteikties personas, kurām acīm redzami ir tikai sadzīviska līmeņa izpratne tiesību jomā...


"Spriedumam jābūt tiesiskam un pamatotam", bet ne taisnīgam? Da tu esi.. vispār... psihopātu koppalātas iemītnieks!
Kāda hrena tautai, man, tev pašam, dolbajob, vajag tiesiskumu, ja nav taisnīguma? Bez taisnīguma tiesa ir tikai inkvizīcija, totalitāras varas instruments, kur likuma pantu var piemērīt kā zābaku tavai stulbajai galvai. Un nopamatot var arī jebkuru idiotiju. To lieliski pierāda tie makulatūras blāķi, kas tiesās sacepti.
Bez taisnīguma un morāles tavs tiesiskums ir grīdas lupata, ko valdošā vara izmanto, lai aizbāztu muti tiem, kuri savu sirdsapziņu un cilvēcību nav maizē noēduši un bāreņos no.isuši.
Mums katram esot sava morāle? Maldies. Mums ir viena morāle, tikai TEV un bidlām tiesās un advokātiem ir citāda - dubulta morāle. Un pamuļķim 19:37

Atbildēt

KG, jurists

21.07.2015. 22:11

»

Viedoklis

Vislabākais, protams, ir tad, ja par jomu sāk izteikties personas, kurām acīm redzami ir tikai sadzīviska līmeņa izpratne tiesību jomā...


Tiem , kuri noniecina taisnīguma kategoriju, paskaidrošu, ka gan likumā par tiesu varu, gan procesa likumos utt. taisnīgums ir tiesām vērā ņemams faktors. Taisnīgums izriet no sirdsapziņas jeb godaprāta, un tas caurmērā visiem cilvēkiem ir vienāds.
Bet pēc advokātu raksta būtības varu pateikt, ka tiesnešu iecelšana "uz mūžu" bija un ir liela kļūda. Vajadzēja noteikt pārbaudes laiku un tikai pārbaudi izturējušos tiesnešus apstiprināt amatā bez termiņa ierobežojuma. Tagad, diemžēl, Latvija joprojām nav tiesiska valsts. Un nav arī demokrātiska, Latvijā kopš 1995.gada valda partokrātija. Kamēr tas tā, mums paliek maz cerību uz iespēju tiesās panākt taisnīgu, objektīvu, ar tiesību normām pamatotu nolēmumu. Tas arī tāpēc, ka likumi nav sakārtoti, to ir pārāk daudz, tie cits citu pārklāj, speciālie likumi atceļ, piemēram, Civillikumu, tiesneši pēc savām interesēm var taisīt "likumīgu", bet netaisnīgu, neobjektīvu nolēmumu, pat nenoskaidrojot lietas apstākļus procesuālās ekonomijas dēļ... Otrās, trešās instances tiesneši savukārt var nemotivēt pārsūdzības, likums to atļauj, jo partejiskais likumdevējs tā noteicis un vēlas ne tik daudz taisnīgus nolēmumus, bet lai nebūtu ilgstošu procesu... Prevalē tiesu patvaļa bez pienācīgas kontroles un uzraudzības. Starp citu advokātiem tādā jūklī klājas labi.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

21.07.2015. 21:39

»

www.govlayer.lv

> Likumā "Par tiesu varu" expresis verbis ir...


Bija kļūda, pareizi bija jābūt:
www.govlawyer.lv

Atbildēt

www.govlayer.lv

21.07.2015. 21:37

> Likumā "Par tiesu varu" expresis verbis ir
> ierakstīts: "Nav pieļaujama nekāda

Kritizēja konkrētu tiesu laikam PĒC sprieduma,
tāpēc nav ieraugāms, ka būtu darīts kaut kas,
kas aizliegts likumā, laikam neviens neprasa
1. vai nākamās instances tiesai mainīt spriedumu,
tā ir kritika, sprieduma nopēlums:

> tiesas spriešanas
= tas nozīmē - līdz spriedumam

ierobežošana,
iespaidošana,
ietekmēšana
, tieši vai netieši draudi,
citāda prettiesiska iejaukšanās tiesas spriešanā neatkarīgi no tā, kādā nolūkā un ar kādu ieganstu tas tiktu darīts.
Likumdošanas aktos noteiktajā kārtībā aizliegtas demonstrācijas un piketi tiesu ēku telpās. Jebkura tiesneša ietekmēšana un iejaukšanās tiesas spriešanā sodāma likumā noteiktajā kārtībā."

Atbildēt

21.07.2015. 19:35

»

Viedoklis

Vislabākais, protams, ir tad, ja par jomu sāk izteikties personas, kurām acīm redzami ir tikai sadzīviska līmeņa izpratne tiesību jomā...


Tautai piespēlē un ar piketiem organizē protestus pret apzināti organizētām Liepājas tiesas nolēmuma „aplamībām” , ar ko "nolaist tvaiku" sabiedrības drošības interesēs saskaņā ar Operatīvās darbības likumu un valsts noslēpumu - par valsts naudu. Lai nu muļķu tautiņa stihiski pati neorganizējas neiziet ielās pret nēģeru un krāsaino imigrantiem, kas ir ceļā uz Latviju, un Grieķijas glābšanu ar mūsu naudu.


Jo kurš gan nesaprot, ka Latvijas pilsoņi bēgļu gaitās glābās uz civilizētam valstīm, nevis ĀFRIKU! Mums nav jāuzņem krāsainie bēgļi! Un nav jāattīsta terorisma iedīgļi Latvijā , lai arī zināmas aprindas to vēlas!!!


Tieši tāpat tika organizēti 2009. gada 13. janvāra notikumi Doma laukumā, vēlāk satracinātam pūlim izsitot Saeimas ēkai logus. Otra rītā dīvainā kārtā logi bija jau jauni ielikti - jo tie uztaisīti jau gaidīja uz ielikšanu.

Atbildēt

21.07.2015. 19:28

Putu dzīšana turpinās.

Tautai piespēlē un ar piketiem organizē protestus pret apzināti organizētām Liepājas tiesas nolēmuma „aplamībām” , ar ko "nolaist tvaiku" sabiedrības drošības interesēs saskaņā ar Operatīvās darbības likumu un valsts noslēpumu - par valsts naudu. Lai nu muļķu tautiņa neiziet ielās pret nēģeru un krāsaino imigrantiem, kas ir ceļā uz Latviju un Grieķijas glābšanu ar mūsu naudu.


Jo kurš gan nesaprot, ka Latvijas pilsoņi bēgļu gaitās glābās uz civilizētam valstīm, nevis ĀFRIKU! Mums nav jāuzņem krāsainie bēgļi! Un nav jāattīsta terorisma iedīgļi Latvijā , lai arī zināmas aprindas to vēlas!!!


Tieši tāpat tika organizēti 2009. gada 13. janvāra notikumi Doma laukumā, vēlāk satracinātam pūlim izsitot Saeimas ēkai logus. Otra rītā dīvainā kārtā logi bija jau jauni ielikti - jo tie uztaisīti jau gaidīja uz ielikšanu.

Atbildēt

Vo

21.07.2015. 19:06

Raksts, kur's aizstaav neeso'su tiesiskumu un neeso'su tiesne'su neatkaiibu!

Atbildēt

2015

21.07.2015. 18:10

»

1905

DEMOS - Tauta...


Nu nav tam nosaukumam sakars ar tautas varu. Varai jābūt svētai lietai un pūļa instinkti nav savietojami ar varas patieso būtību. Mediju vai soc. tīklu uzkurināts pūlis laiku pa laikam kaut kur nogāž esošo varu, bet tas nenozīmē, ka tam ir jebkāda sakarība ar tautas varu (visas tautas interesēm ). Pūļa vara laikam saucas linča tiesa, bet varu uzurpēs kārtējā kliķe, kas uz mirkli piebalsojusi pūlim. Vēšenas nekad neatspoguļo patieso tautas gribu, jo manipulācija ar cilvēku uzmanību vienmēr ir ar esošo varu saistītu profesionālu rokās

Atbildēt

Bomzus=Bonzus

21.07.2015. 17:59

»

Bomžu Advokātam

Pastāstiet, kas jūsu izpratnē ir BOMŽI, kuriemm sniedzat pakalpojumus


Nezinu ko te dara bomžuadvokāts, bet ir dzirdēts, ka firmas noraksta uz bomžiem-bonzām, bet tiesas pilvaras advokātiem ir spēkā, jo nav jau kas tās atsauktu. Ar pilnvarām var dažreiz ko interesantu sadarīt.

Atbildēt

Mumins

21.07.2015. 17:55

Es tik' saprast nevaru, ko tie ķēķa darboņi te sacepūšies? Tie tač bez maksas nevienu vārdu nepateiks, bet te - vesels raksts! laikam LL vai Pietiek honorāru nofinansējis.

Atbildēt

Murovejs

21.07.2015. 17:48

»

Viedoklis

Vislabākais, protams, ir tad, ja par jomu sāk izteikties personas, kurām acīm redzami ir tikai sadzīviska līmeņa izpratne tiesību jomā...


Pirms ilgiem gadiem lasīju valsts un tiesību teorijas grāmatu augstskolu studentiem. Pašā sākumā bija skaidrojums tam, kāpēc tiek pieņemti tie vai citi likumi, un kā viens no aspektiem tika minēts, ja pareizi atceros, konkrētās sabiedrības dzīvesveids, mentalitāte un izpratne par taisnīgumu (vārds vārdā neatceros, bet doma - apmēram tāda). Ja šodien tais grāmatās vēl arvien tas ir, tad tas nozīmē, ka tiesiskums tomēr izriet no taisnīguma jēdziena.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.07.2015. 16:57

»

duouno

10% kļūda? LV tiesās? Nesmīdiniet. Tas, kas notiek lv tiesās saucas vienā vārdā - BEZPREDEL. Un nekāda uzraudzība un pārbaudes tur nepalīdzēs. Tas ir 100% zaņķis. Zaņķis, kuru vajag likvidēt pēc iespējas ātrāk, jo ilgāk šis augonis būs uz Latvijas miesas, jo smagāks gals. Tieši tiesas un tiesneši kopā...


piekrītu
"Slepkavas smirdīgos flaneļa halātos ar govs ķēdi kaklā, milzīgiem parādiem un zirņa lieluma smadzenēm"

Nav nekādu šaubu, ka daudzus tiesu varas darboņus vajadzētu apcietināt (domāju nekļūdīšos ja šis skaitlis ir vismaz simtos) tā teikt līdz apstākļu noskaidrošanai

Atbildēt

Viedoklis

21.07.2015. 16:13

»

Čiekurs Egles dēls

Ir divas lietas: tiesiskums un taisnīgums. Tiesiskumu veido rakstītie likumi un to interpretēšana tiesā. Taisnīgumu veido sabiedrības tā brīža morāle. Ja likumi tiek pieņemti un interpretēti atbilstoši sabiedrības morālei, sabiedrība izmanto tiesu varu. Savukārt, ja tiesas spriedumi tiek taisīti "likumīgi...


Vislabākais, protams, ir tad, ja par jomu sāk izteikties personas, kurām acīm redzami ir tikai sadzīviska līmeņa izpratne tiesību jomā.
No tā tad arī rodas visādi (viņuprāt)pārgudri spriedelējumi, neizprotot cik tas valstiski sistēmiski ir bīstami, daļai no komentērtājiem acīm redzot vispār nespējot spriest tādās lietu kategorijās.
ŠIS PIERĀDA, KA LAIKAM JAU DAĻA LATVIEŠU IR VISKOMPETENTĀKIE JOMĀS, KURAS VISPĀR NEPĀRZINA!
Čiekur! Tu laikam acīm redzot neaptver, ka TAISNĪGUMS NEVAR BŪT ARGUMENTU KATEGORIJĀ TIESAS NOLĒMUMA PIEŅEMŠANĀ!!!!!!!!!!!
tO ĻOTI PILNĪGI ATKLĀJ kl 511.P., KAS NOSAKA TIESAS NOLĒMUMA TAISĪŠANAS KRITĒRIJUS- tam jābūt TIESISKAM UN PAMATOTAM!!!!
Jebkuru citu kritēriju piemērošana automātiski rada nolēmuma atcelšanu!!!
Nedaudz pārdomām:
Katra sabiedrības daļa taisnīgumu, morāli var uztvert savādāk. Tiesas nolēmums nedrīkst vadīties no konkrētā laika faktiskās KONJUnKTŪRAS, ko sabiedrība iedomājas par taisnīgu esam. Ja mēs sāksim tiesu spriest pēc tā brīža kādas sabiedrības daļas taisnīguma apziņas un morāles (sabiedrība nav viendabīga izpratnēs un uzskatos), tad var izrādīties, ka reāli noziedznieki ir attaisnojami, jo sabiedrības liela daļa varbūt neciena likumus!
Nemaz nešaubos, ka lielai daļai sodīto, tajā skaitā administratīvā kārtā, likums var likties absolūti netaisnīgs tā bardzības dēļ.
Cietušajai pusei savukārt var likties, ka likums ir netaisnīgs diametrāli pretēju iemeslu dēļ!!!
Līdz ar to faktiski pat vienā laikā nevar pastāvēt KONSTANTS jēdziens "taisnīgums". TĀDS MINĒTO IEMESLU DĒĻ VIENKĀRŠI NEEKSISTĒ!!!
Tad varbūt tu iesaki tiesu sākt spriest nevis pēc likuma bet pēc tā brīža konjunktūras un noteiktu cilvēku kopas izpratnes par TAISNĪGUMU???
jA SPĒJ IZPRAST RAKSTĀ NORĀDĪTO, TAD TIEŠI PAR TO IR RUNA, LAI VALDĪTU L;IKUMĪBA, NEVIS VIENAS SABIEDRĪBAS DAĻAS LINČA TIESA NO VIENAS PUSES UN NO OTRAS PUSES VENDETA!!!
LIELA DAĻA TĀ SAUKTO PROTESTĀTĒJU TO ACĪM REDZOT NEIZPROT, NESPĒJ DOMĀT ŠĀDĀS KATEGORIJĀS, IESPĒJAMS, dēļ pārāk zemā izglītības līmeņa.
Ja nebūtu šo protestētāju spriedums visdrīzāk tāpat tiktu pārsūdzēts dēļ tā mīkstuma! Tieši tā iemesla dēļ ir iedibināta šī trīs līmeņu tiesu sistēma ar pārsūdzības iespējām.
Tiem, kuri nedomā, minēto nav vērts lasīt un komentēt.
Diemžēl šajā gadījumā advokāti ar savām domām vairāk atgādina "svētos samariešus", kuri cūku kūtī mēģina "kaisīt pērles".
Laikam diemžēl ir jāpieņem, ka iemītnieki bieži vien augstākas lietas nespēj novērtēt un izprast, jo pretī atskan tik ķengas un kviecieni bez jebkādas argunemtācijas un diemžēl tā tas notiek dažādās jomās.

Atbildēt

duouno

21.07.2015. 15:12

10% kļūda? LV tiesās? Nesmīdiniet. Tas, kas notiek lv tiesās saucas vienā vārdā - BEZPREDEL. Un nekāda uzraudzība un pārbaudes tur nepalīdzēs. Tas ir 100% zaņķis. Zaņķis, kuru vajag likvidēt pēc iespējas ātrāk, jo ilgāk šis augonis būs uz Latvijas miesas, jo smagāks gals. Tieši tiesas un tiesneši kopā ar t.s. tautas pārstāvjiem pašievēlētajā saeimā ir Latvijas neatkarības lielākie grāvēji. Latvijas tiesneši ir latviešu cilvēku bendes. Nopietni. Slepkavas smirdīgos flaneļa halātos ar govs ķēdi kaklā, milzīgiem parādiem un zirņa lieluma smadzenēm.

Atbildēt

Bomžu Advokātam

21.07.2015. 14:20

Pastāstiet, kas jūsu izpratnē ir BOMŽI, kuriemm sniedzat pakalpojumus?
BONZAS varbūt?

Atbildēt

Andrs

21.07.2015. 14:08

Tiesnešus un prokurorus ietekmē ne tikai masu mēdiji.
Tos ietekmē arī priekšnieki,specdienesti un konkrēti cilvēki...Par kādu objektivitāti un neatkarību te var būt runa?Smiekli nāk.Tiesas ir tādas,kāda ir visa pārējā sabiedrība.

Atbildēt

1905

21.07.2015. 12:19

»

pusjurists

Vakar šokējoša aptauja bija TV3 raidījumā " bez tabu" . Proti, žurnālisti ar saviem jautājumiem šajā lietā atklāti aicināja uz linča tiesu, par kuru arī nobalsoja 85% balsotāju...


DEMOS - Tauta
KRATIA - Vara
Tātad tautas vara.
Paklau,pusjurist, tieši demokrātiskā valstī tauta var lemt ko darīt,ko nē. Bet diktatūrā nē. Tur tautai teikšanas nav.Ja tauta ar vairākumu var atcelt/iespaidot tiesas lēmumu, tad tā tieši tad arī ir īsta demokrātija. 04/05 režīmā tās protams nav. Te valda partokrātija - partiju diktatūra.

Atbildēt

pusjurists

21.07.2015. 11:27

Vakar šokējoša aptauja bija TV3 raidījumā " bez tabu" . Proti, žurnālisti ar saviem jautājumiem šajā lietā atklāti aicināja uz linča tiesu, par kuru arī nobalsoja 85% balsotāju.
Neatbalstu tiesas un šo spriedumu, bet šāda žurnālsitu rīcība ir visatļautība un ABSURDS, demokrātiskā valstī tā nedrīkstētu notikt

Atbildēt

Eduards Lunis

21.07.2015. 10:39

Gandrīz visu pareizi ir izteicis,,sociāli atstumtais,,! Tikai-arī ECT ir ,,Latvijas juristi,, kuri izķidā sūdzības no Latvijas un pašas neatraidāmākās un pamatotākās tiek noraidītas! Tā viņi panāk 90%, bet esmu pārliecināts, ka vairāk, sūdzību izbrāķēšanu!
Kā liecina manā rīcībā esošie dokumenti, sevišķi izceļas Oksfordas tiesībzinātņu absolvente -LĀSMA LIEDE!
Vairāk informācijas iesniegšu rakstā-VAI LATVIJAS VARTURI IR IEINTERESĒTI ECT.

Atbildēt

cash-out

21.07.2015. 09:55

Ko tik 2 juristeļi nevar saskricelēt,lai izmantotu iespēju sevi pareklamēt. Apbrīnojami cilvēki....

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

21.07.2015. 09:22

Ir divas lietas: tiesiskums un taisnīgums. Tiesiskumu veido rakstītie likumi un to interpretēšana tiesā. Taisnīgumu veido sabiedrības tā brīža morāle. Ja likumi tiek pieņemti un interpretēti atbilstoši sabiedrības morālei, sabiedrība izmanto tiesu varu. Savukārt, ja tiesas spriedumi tiek taisīti "likumīgi", bet klajā pretrunā ar morāli, sabiedrība sāk izmantot un atbalsīt alternatīvu varu, tai skaitā linča tiesu.

Atbildēt

Bomžu Advokāts

21.07.2015. 09:18

Man gan tiesās viss kārtībā. Nezinu ko te normundi cepjas. Nevajag tik daudz runāt un zagt vajag mazāk. Baznīcā vajag domas labākas. Tad arī raksti būs labāki...

Atbildēt

sociāli atstumtais

21.07.2015. 09:05

problēma jau ir saknē - tie nav nekādi LATVIJAS tiesneši = bijušie LKP CK , brašie komjaunieši + par lielu naudu + tagadējo sīko , savtīgo grupeļu ( partiju) piederība + bagāto interešu + valsts administrācijas + tisībsargājošo piesegšana un to izšļūkšana bez soda , resp. viss šis tagadējo tiesnešu ,, darbs ,, ir zem kuras katras kritikas , jo kā lieta aiziet uz Eiropu - tā Latvija maksā , ne jau tiesneši par brāķi , bet nodoklu maksātāji ! ! ! K

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...