Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

brise

30.04.2018. 16:55

Slava Lapsam,bet šoreiz gan viņš publicējis sagrozītus faktus!30E sods ir uzlikts par nepareizu apstāšanos!

Atbildēt

reptilis

29.04.2018. 09:52

»

Sergejs Buivids

LAPK 260.p.3.d...


vacies atpakal uz matushku ,vatnik !!

Atbildēt

piekriitu

28.04.2018. 23:52

»

Lapsa atkal melo!

Sods nav par avārijas situācijas fiksēšanu, bet par sūdzmaņa apzināti veiktu Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, kam turklāt nebija pilnīgi nekādas jēgas no notikuma fiksēšanas viedokļa


Tieši tā! Un lēmums loģisks, ka par tīšu pārkāpumu sods lielāks! Šoreiz policija rīkojusies gan atbilstoši likumam, gan situācijas "garam".

Atbildēt

Sergejs Buivids

28.04.2018. 13:16

»

Juris

Kāpēc paskaidrojums krievu valoda un bez tulkojuma. Vai lLatvija mainījiīsiņa valsts valoda


LAPK 260.p.3.d.
Ja persona, kuru sauc pie administratīvās atbildības, neprot valodu, kurā notiek lietvedība, šai personai tiek nodrošinātas tiesības lietot tai saprotamu valodu, kā arī izmantot tulka pakalpojumus šajā kodeksā noteiktajā kārtībā.

----------------------
Bet iestadei ir pienakums to partulkot.

Atbildēt

Mermunds

28.04.2018. 09:55

... esmu dzirdējis, ka vienā daļā nabadzīgo Āfrikas banānu republiku CSN esot apbrīnojami īsi, kodolīgi un vienkārši. "Kurš lielāks, tam priekšroka." Un viss. Vienkārši un saprotami pat tādam, kurš nespēj izlasīt un saprast vairāk par 100 rakstu zīmēm. Redzu, ka "civilizētajiem" latvjiem (vismaz daļai to) ģeldētu tādi paši ceļu satiksmes noteikumi arī LV. Eiropā mēs esot :) :) :). Un paši - eiropieši, ja? :) :) :) Ieviesiet, un varēsit vairākas reizes dienā izjust neaprakstāmo laimes sajūtu no tā, ka esat izvairījušies no sadursmes ar autobusiem, smagajiem auto un trolejbusiem. Ak, jā, un ekonomiskais efekts kāds!!! Cik metāllūžņu nodos un cik naudas par to saņems LV budžets no tā, ka visas ceļazīmes momentā kļūs liekas! :)

Atbildēt

Mermunds

28.04.2018. 09:47

Komentāri zem šī raksta, acīmredzot, ir vēl viena pateicīga augsne kārtējam Artūra Priedīša rakstam par latviešu deģenerātiem. Daļa "civilizēto" latvju, kā redzu, ir normāli, ja "... tādas situācijas, kad .. kaut ko neievēro ceļu satiksmē .. ir tūkstošiem", pie tam tas ir tik normāli, ka kaut kādā veidā uz to reaģē tikai neadekvātie un muļķi. Jābūt priecīgam, ka izvairījies no sadursmes un lamīgi jābrauc tālāk. Līdz nākamajam krustojumam, kur vēl kāds igors ar autobusu, atkritumu vedēju vai dārgu apvidnieku radīs nākošo avārījas situāciju no "tūkstošiem"? Atklāti sakot, biju labākās domās par līdzpilsoņiem.

Atbildēt

Hmmm

28.04.2018. 07:24

Cilvēki kļūdās, un tie vadītāji, kas "taisnību" meklējot domā ka nekļūdās arī kļūdās.
Ja uz ceļa nespēj saglabāt "vēsu" galvu, labāk lai policija atgādina par to ar 30 EUR sodu, citādāk kāds nopietnākā nelaimē iekulsies.

---------
>>> Vai viss neaizkrāsotais tiešām bija peredzēts publiskošanai?Atbildēt

www.govlawyer.lv

28.04.2018. 01:44

Varētu iedziļināties

Latvijas administratīvo pārkāpumu kodeksa
17. pantā -
galēja nepieciešamība,

var būt arī
speciālas metodes (juristiem)
kā šādas situācijas
izanalizēt un kā
argumentēt.

Vienmēr svarīgs ir pārsūdzības termiņš.

Atbildēt

Lapsa atkal melo!

27.04.2018. 19:56

Sods nav par avārijas situācijas fiksēšanu, bet par sūdzmaņa apzināti veiktu Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, kam turklāt nebija pilnīgi nekādas jēgas no notikuma fiksēšanas viedokļa.

Atbildēt

вася из села "сучие"

27.04.2018. 18:55

ну чо игорёха? виебовался по закону, а выгреб по понятиям? ну ты не печалься, уже скоро девятый май, деды воевали, победа урааааа!!!

Atbildēt

Juris

27.04.2018. 18:33

Kāpēc paskaidrojums krievu valoda un bez tulkojuma. Vai lLatvija mainījiīsiņa valsts valoda

Atbildēt

stukačs

27.04.2018. 16:38

Stukačam stukača alga. Par ko neapmierināts?

Atbildēt

Cietušajiem - nebūt!

27.04.2018. 15:15

LAPK 261.pants.Cietušais administratīvā pārkāpuma lietā var būt fiziskā vai juridiskā persona, kurai ar administratīvo pārkāpumu radīts kaitējums, proti, morāls aizskārums, fiziskas ciešanas vai mantisks zaudējums. Par cietušo administratīvā pārkāpuma lietā nevar būt persona, kurai morāls aizskārums nodarīts kā noteiktas sabiedrības grupas vai daļas pārstāvim.
Cietušais tu vari būt tikai kā ūnikums Visumā!

Atbildēt

kurš zina labāk - Atis!

27.04.2018. 15:10

»

no la.lv

Autožurnālists Atis Jansons: “Jānis rīkojās neadekvāti. Tādas situācijas, kad kāds kaut kur vainīgs, kaut ko neievēro ceļu satiksmē, Rīgā ik dienu ir tūkstošiem. Kas notiktu, ja katrā šādā situācijā apstāsimies, lēksim ārā no auto, lai fiksētu noteikumu pārkāpēju vai tikai iespējamo pārkāpēju? Un kāds...


"Tādas situācijas, kad kāds kaut kur vainīgs, kaut ko neievēro ceļu satiksmē, Rīgā ik dienu ir tūkstošiem." Tātad,kārtības nav.Nesūdzaties,nebūs nekādas jēgas,tikai nodarbināsiet kabinetu policistus.

Atbildēt

?

27.04.2018. 09:01

»

aga

Atim Jansonam vajadzētu mazāk draudzēties ar alkaholu. Ar katru gadu viņa raksti paliek arvien bēdīgāki


esi kopā dzēris ar viņu vai tāpat papļurkstēt sagribējās? Tad tu esi īstā vietā. Te katrs muļķis drīkst izteikt savu vienīgo īsto viedokli(vēlams negatīvu). Un ja vēl par policju...atplestām rokām gaidīts..

Atbildēt

tie salauztie autobusi

27.04.2018. 08:28

ar psrs krievu pečkām, kas dedzina drēbes........Viņi jau nemāk pat autobusus apkalpot, kur nu vēl braukt ar tiem...

Atbildēt

banānija

27.04.2018. 07:46

jo tālā jo vairāk es brīnos par šo banāniju un tajā esošajiem pie varas siles piezīdušajiem dažāda līmeņa pogainajiem ielikteņiem

Atbildēt

www.govlawyer.lv

27.04.2018. 02:22

>Advokāts Edgars Štāls: “Policija varēja Jāni >sodīt un varēja arī nesodīt.
>Formāli varēja.

Šāds teksts ir nekvalitatīvs.

Privātpersonai ir tiesības tikt uzklausītai,
tai skaitā iesniegt savus pierādījumus
līdz policijas lēmuma pieņemšanai.

Šādas tiesības nosaka ES Pamattiesību harta.

> Administratīvo pārkāpumu kodeksā ir uzskaitīti >apstākļi, kas atbrīvo no atbildības, bet es tos >īsti šajā gadījumā nesaskatu (galējās >nepieciešamības stāvoklis, tas ir, lai novērstu >briesmas, kas draud valsts vai sabiedriskajai >kārtībai, īpašumam, pilsoņu tiesībām un brīvībām, >noteiktajai pārvaldes kārtībai, ja šīs briesmas >konkrētajos ap­stākļos nav bijis iespējams novērst >ar citiem līdzekļiem un ja nodarītais kaitējums >ir mazāks nekā novērstais; nepieciešamība >aizstāvēties; ja kāds piespiedis izdarīt >pārkāpumu; nepieskaitāmība. – A. D.).

Var analizēt šīs normas,
BET ir arī citi tiesību avoti,
kurus var analizēt.

> Bet tiesāties var, jo tiesai var likt priekšā >sekojošus argumentus: nebija nodoma pārkāpt;

>neredzēja ceļa zīmi;
nezināšana neatbrīvo no atbildības?

> cenšoties piefiksēt >noteikumu pārkāpumu,
> rīkojās impulsīvi.
afekta stāvoklī?

Atbildēt

viss pareizi

26.04.2018. 22:14

ko tad Jānis, sadomājies, ka viņš drīkst pārkāpt bet autobusa vadītājs ne? Tā viņam arī vajadzēja, sūdzmanim... Karma ir interesanta lieta. Gribēji lai soda citu, pats dabūji atpakaļ.

Atbildēt

piebilde

26.04.2018. 22:08

Rīgas Satiksmes šovinistiem - Latvijā ir viena valsts valoda - latviešu, katram svoja var lietot ar svojakiem

Atbildēt

Lapsa

26.04.2018. 21:54

Kur cepiens?
Katrs atbild par saviem grēkiem.
Gribēji lai otru soda un pats paliktu nesodīts?!

Atbildēt

sobstvennorucno na rodnom

26.04.2018. 21:48

Musors arī dār ir musors!

Atbildēt

Ļoti nesmuki no policijas puses

26.04.2018. 19:48

Mjā patvaļa ir kosmosā. PSRS domāšana laikam nekur nav palikusi. Ja kaut kas nepatīk tā uzreiz uzliek pašiem visādus šķēršļus.

Atbildēt

aga

26.04.2018. 19:34

Atim Jansonam vajadzētu mazāk draudzēties ar alkaholu. Ar katru gadu viņa raksti paliek arvien bēdīgāki.

Atbildēt

Labāk braucu

26.04.2018. 18:48

ar divriteni.

Atbildēt

no la.lv

26.04.2018. 17:46

Autožurnālists Atis Jansons: “Jānis rīkojās neadekvāti. Tādas situācijas, kad kāds kaut kur vainīgs, kaut ko neievēro ceļu satiksmē, Rīgā ik dienu ir tūkstošiem. Kas notiktu, ja katrā šādā situācijā apstāsimies, lēksim ārā no auto, lai fiksētu noteikumu pārkāpēju vai tikai iespējamo pārkāpēju? Un kāds vēl birojs būtu nepieciešams, lai tiktu galā ar šiem tūkstošiem sūdzību? Jāņa gadījumā es būtu priecīgs, ka izvairījies no sadursmes un laimīgs braucis tālāk. Turklāt Jānis apstājās tur, kur nedrīkst: ja kāds viņa automobilim vai pašam būtu uzbraucis virsū, par sekām atbildētu Jānis.”

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

21

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

FotoAtbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām. Personai piemērojams tāds drošības līdzeklis, kas pēc iespējas mazāk aizskar personas pamattiesības un ir samērīgs.
Lasīt visu...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...