Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

brise

30.04.2018. 16:55

Slava Lapsam,bet šoreiz gan viņš publicējis sagrozītus faktus!30E sods ir uzlikts par nepareizu apstāšanos!

Atbildēt

reptilis

29.04.2018. 09:52

»

Sergejs Buivids

LAPK 260.p.3.d...


vacies atpakal uz matushku ,vatnik !!

Atbildēt

piekriitu

28.04.2018. 23:52

»

Lapsa atkal melo!

Sods nav par avārijas situācijas fiksēšanu, bet par sūdzmaņa apzināti veiktu Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, kam turklāt nebija pilnīgi nekādas jēgas no notikuma fiksēšanas viedokļa


Tieši tā! Un lēmums loģisks, ka par tīšu pārkāpumu sods lielāks! Šoreiz policija rīkojusies gan atbilstoši likumam, gan situācijas "garam".

Atbildēt

Sergejs Buivids

28.04.2018. 13:16

»

Juris

Kāpēc paskaidrojums krievu valoda un bez tulkojuma. Vai lLatvija mainījiīsiņa valsts valoda


LAPK 260.p.3.d.
Ja persona, kuru sauc pie administratīvās atbildības, neprot valodu, kurā notiek lietvedība, šai personai tiek nodrošinātas tiesības lietot tai saprotamu valodu, kā arī izmantot tulka pakalpojumus šajā kodeksā noteiktajā kārtībā.

----------------------
Bet iestadei ir pienakums to partulkot.

Atbildēt

Mermunds

28.04.2018. 09:55

... esmu dzirdējis, ka vienā daļā nabadzīgo Āfrikas banānu republiku CSN esot apbrīnojami īsi, kodolīgi un vienkārši. "Kurš lielāks, tam priekšroka." Un viss. Vienkārši un saprotami pat tādam, kurš nespēj izlasīt un saprast vairāk par 100 rakstu zīmēm. Redzu, ka "civilizētajiem" latvjiem (vismaz daļai to) ģeldētu tādi paši ceļu satiksmes noteikumi arī LV. Eiropā mēs esot :) :) :). Un paši - eiropieši, ja? :) :) :) Ieviesiet, un varēsit vairākas reizes dienā izjust neaprakstāmo laimes sajūtu no tā, ka esat izvairījušies no sadursmes ar autobusiem, smagajiem auto un trolejbusiem. Ak, jā, un ekonomiskais efekts kāds!!! Cik metāllūžņu nodos un cik naudas par to saņems LV budžets no tā, ka visas ceļazīmes momentā kļūs liekas! :)

Atbildēt

Mermunds

28.04.2018. 09:47

Komentāri zem šī raksta, acīmredzot, ir vēl viena pateicīga augsne kārtējam Artūra Priedīša rakstam par latviešu deģenerātiem. Daļa "civilizēto" latvju, kā redzu, ir normāli, ja "... tādas situācijas, kad .. kaut ko neievēro ceļu satiksmē .. ir tūkstošiem", pie tam tas ir tik normāli, ka kaut kādā veidā uz to reaģē tikai neadekvātie un muļķi. Jābūt priecīgam, ka izvairījies no sadursmes un lamīgi jābrauc tālāk. Līdz nākamajam krustojumam, kur vēl kāds igors ar autobusu, atkritumu vedēju vai dārgu apvidnieku radīs nākošo avārījas situāciju no "tūkstošiem"? Atklāti sakot, biju labākās domās par līdzpilsoņiem.

Atbildēt

Hmmm

28.04.2018. 07:24

Cilvēki kļūdās, un tie vadītāji, kas "taisnību" meklējot domā ka nekļūdās arī kļūdās.
Ja uz ceļa nespēj saglabāt "vēsu" galvu, labāk lai policija atgādina par to ar 30 EUR sodu, citādāk kāds nopietnākā nelaimē iekulsies.

---------
>>> Vai viss neaizkrāsotais tiešām bija peredzēts publiskošanai?Atbildēt

www.govlawyer.lv

28.04.2018. 01:44

Varētu iedziļināties

Latvijas administratīvo pārkāpumu kodeksa
17. pantā -
galēja nepieciešamība,

var būt arī
speciālas metodes (juristiem)
kā šādas situācijas
izanalizēt un kā
argumentēt.

Vienmēr svarīgs ir pārsūdzības termiņš.

Atbildēt

Lapsa atkal melo!

27.04.2018. 19:56

Sods nav par avārijas situācijas fiksēšanu, bet par sūdzmaņa apzināti veiktu Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, kam turklāt nebija pilnīgi nekādas jēgas no notikuma fiksēšanas viedokļa.

Atbildēt

вася из села "сучие"

27.04.2018. 18:55

ну чо игорёха? виебовался по закону, а выгреб по понятиям? ну ты не печалься, уже скоро девятый май, деды воевали, победа урааааа!!!

Atbildēt

Juris

27.04.2018. 18:33

Kāpēc paskaidrojums krievu valoda un bez tulkojuma. Vai lLatvija mainījiīsiņa valsts valoda

Atbildēt

stukačs

27.04.2018. 16:38

Stukačam stukača alga. Par ko neapmierināts?

Atbildēt

Cietušajiem - nebūt!

27.04.2018. 15:15

LAPK 261.pants.Cietušais administratīvā pārkāpuma lietā var būt fiziskā vai juridiskā persona, kurai ar administratīvo pārkāpumu radīts kaitējums, proti, morāls aizskārums, fiziskas ciešanas vai mantisks zaudējums. Par cietušo administratīvā pārkāpuma lietā nevar būt persona, kurai morāls aizskārums nodarīts kā noteiktas sabiedrības grupas vai daļas pārstāvim.
Cietušais tu vari būt tikai kā ūnikums Visumā!

Atbildēt

kurš zina labāk - Atis!

27.04.2018. 15:10

»

no la.lv

Autožurnālists Atis Jansons: “Jānis rīkojās neadekvāti. Tādas situācijas, kad kāds kaut kur vainīgs, kaut ko neievēro ceļu satiksmē, Rīgā ik dienu ir tūkstošiem. Kas notiktu, ja katrā šādā situācijā apstāsimies, lēksim ārā no auto, lai fiksētu noteikumu pārkāpēju vai tikai iespējamo pārkāpēju? Un kāds...


"Tādas situācijas, kad kāds kaut kur vainīgs, kaut ko neievēro ceļu satiksmē, Rīgā ik dienu ir tūkstošiem." Tātad,kārtības nav.Nesūdzaties,nebūs nekādas jēgas,tikai nodarbināsiet kabinetu policistus.

Atbildēt

?

27.04.2018. 09:01

»

aga

Atim Jansonam vajadzētu mazāk draudzēties ar alkaholu. Ar katru gadu viņa raksti paliek arvien bēdīgāki


esi kopā dzēris ar viņu vai tāpat papļurkstēt sagribējās? Tad tu esi īstā vietā. Te katrs muļķis drīkst izteikt savu vienīgo īsto viedokli(vēlams negatīvu). Un ja vēl par policju...atplestām rokām gaidīts..

Atbildēt

tie salauztie autobusi

27.04.2018. 08:28

ar psrs krievu pečkām, kas dedzina drēbes........Viņi jau nemāk pat autobusus apkalpot, kur nu vēl braukt ar tiem...

Atbildēt

banānija

27.04.2018. 07:46

jo tālā jo vairāk es brīnos par šo banāniju un tajā esošajiem pie varas siles piezīdušajiem dažāda līmeņa pogainajiem ielikteņiem

Atbildēt

www.govlawyer.lv

27.04.2018. 02:22

>Advokāts Edgars Štāls: “Policija varēja Jāni >sodīt un varēja arī nesodīt.
>Formāli varēja.

Šāds teksts ir nekvalitatīvs.

Privātpersonai ir tiesības tikt uzklausītai,
tai skaitā iesniegt savus pierādījumus
līdz policijas lēmuma pieņemšanai.

Šādas tiesības nosaka ES Pamattiesību harta.

> Administratīvo pārkāpumu kodeksā ir uzskaitīti >apstākļi, kas atbrīvo no atbildības, bet es tos >īsti šajā gadījumā nesaskatu (galējās >nepieciešamības stāvoklis, tas ir, lai novērstu >briesmas, kas draud valsts vai sabiedriskajai >kārtībai, īpašumam, pilsoņu tiesībām un brīvībām, >noteiktajai pārvaldes kārtībai, ja šīs briesmas >konkrētajos ap­stākļos nav bijis iespējams novērst >ar citiem līdzekļiem un ja nodarītais kaitējums >ir mazāks nekā novērstais; nepieciešamība >aizstāvēties; ja kāds piespiedis izdarīt >pārkāpumu; nepieskaitāmība. – A. D.).

Var analizēt šīs normas,
BET ir arī citi tiesību avoti,
kurus var analizēt.

> Bet tiesāties var, jo tiesai var likt priekšā >sekojošus argumentus: nebija nodoma pārkāpt;

>neredzēja ceļa zīmi;
nezināšana neatbrīvo no atbildības?

> cenšoties piefiksēt >noteikumu pārkāpumu,
> rīkojās impulsīvi.
afekta stāvoklī?

Atbildēt

viss pareizi

26.04.2018. 22:14

ko tad Jānis, sadomājies, ka viņš drīkst pārkāpt bet autobusa vadītājs ne? Tā viņam arī vajadzēja, sūdzmanim... Karma ir interesanta lieta. Gribēji lai soda citu, pats dabūji atpakaļ.

Atbildēt

piebilde

26.04.2018. 22:08

Rīgas Satiksmes šovinistiem - Latvijā ir viena valsts valoda - latviešu, katram svoja var lietot ar svojakiem

Atbildēt

Lapsa

26.04.2018. 21:54

Kur cepiens?
Katrs atbild par saviem grēkiem.
Gribēji lai otru soda un pats paliktu nesodīts?!

Atbildēt

sobstvennorucno na rodnom

26.04.2018. 21:48

Musors arī dār ir musors!

Atbildēt

Ļoti nesmuki no policijas puses

26.04.2018. 19:48

Mjā patvaļa ir kosmosā. PSRS domāšana laikam nekur nav palikusi. Ja kaut kas nepatīk tā uzreiz uzliek pašiem visādus šķēršļus.

Atbildēt

aga

26.04.2018. 19:34

Atim Jansonam vajadzētu mazāk draudzēties ar alkaholu. Ar katru gadu viņa raksti paliek arvien bēdīgāki.

Atbildēt

Labāk braucu

26.04.2018. 18:48

ar divriteni.

Atbildēt

no la.lv

26.04.2018. 17:46

Autožurnālists Atis Jansons: “Jānis rīkojās neadekvāti. Tādas situācijas, kad kāds kaut kur vainīgs, kaut ko neievēro ceļu satiksmē, Rīgā ik dienu ir tūkstošiem. Kas notiktu, ja katrā šādā situācijā apstāsimies, lēksim ārā no auto, lai fiksētu noteikumu pārkāpēju vai tikai iespējamo pārkāpēju? Un kāds vēl birojs būtu nepieciešams, lai tiktu galā ar šiem tūkstošiem sūdzību? Jāņa gadījumā es būtu priecīgs, ka izvairījies no sadursmes un laimīgs braucis tālāk. Turklāt Jānis apstājās tur, kur nedrīkst: ja kāds viņa automobilim vai pašam būtu uzbraucis virsū, par sekām atbildētu Jānis.”

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

18

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

FotoLatvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā par pazemināto nodokļa likmi 5% apmērā no 2022.gada 1.janvāra, piemērojot to drukātajām grāmatām un periodiskajiem izdevumiem.
Lasīt visu...

21

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

Foto2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā nolēma atbalstīt virkni Veselības ministrijas sagatavotos ieteikumus Covid19 izplatības ierobežošanā. Šajā sakarā vēlamies paziņot:
Lasīt visu...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....