Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ja:P

12.07.2017. 10:47

Piekrītu tam, kurš komentāra rakstīja - tiesiskums ir ļoti selektīvs šajā portālā. Ļoti. Pat ja tas ir par skaistām acīm.

Atbildēt

emīls1

11.07.2017. 18:07

(highfive) Sociologi atgādina-Atklāti sabiedriski ir ""jāpaceļ"" Morāles līmenī""_DDD-ietvaros-zinot. ka ģimenē dzimtā nodevējiem arī tika piešķirts Vārds / Uzvārds pēc raksturīgiem notikumiem, kā piem., Jūda-Jūdins,,,,,izdariet secinājumus....(highfive)

Atbildēt

Pupa

03.07.2017. 15:32

Vai, cik precīzi par Nelliju & Co!
Vienmēr iedomājos, ka viņa kopā ar baibu, jutu un pārējām komjaunavām 37.gadā rautos pašas pie lodes ielaišanas kādam galvā. Visiem šķiras ienaidniekiem.

Atbildēt

Smiekligi

01.07.2017. 09:09

Jurgis un Lato dzied vienā korī par sarunu formu.
Strādājam, zēni, atstrādājam.

Atbildēt

Andris no Ogres

30.06.2017. 19:20

Lapsa ir , prasts, pardevies Kremlim, lops, jo shis sarunas paraada virtuvi, fakti, ejot atpakalj, sakriit ar kungu piemineetajaam "reformaam"! Jaabuut absoluuti degredeetam lai vel raadiitu uz citiem " cik tie citi ir sliktaaki" Taads apdaavinaats duraks kaa Lato ir shiis valsts paardeveejs nr1! Risinaajums ir vienkaarsh: shos kungus izstumt no sabiedriibas muusu visu kopiigiem speekiem!

Atbildēt

Viedoklis

30.06.2017. 13:53

Lapsa nemineja vel vienu faktoru, kapec tagat. Paskatieties uz Vienotibas rezultatiem velesanas. Sis bus jajamzirdzins siem Latvijas nodevejiem un izdra...iemlielajas velesanas. Visi kas ir biznesa zin, ka sitie krizes parvaretaji un ekanomiska izraviena veiceji lietas karto vel ciniskak ka Slesers, Lembergs un Skele.

Atbildēt

Mutenburgs

28.06.2017. 04:51

Šis gan ir precīzi :

"Viņi vienmēr ir uzskatījuši, ka ir vienīgie īstās un pareizās patiesības nesēji un ka šī viņu sūtība viņiem dod neatņemamas un svētas tiesības manipulēt…"

Atbildēt

Ritvars Raits

27.06.2017. 22:59

Ar tādām pat "putām uz lūpām", nabadziņš kūmiņš, skatoties samontētu(!) video par Kaimiņu, cītīgi skribelēja iesniegumu knābim par tirgošanos ar ietekmi? Kur loģika.. jeb dubultie standarti....? Kamiņš ir tik varens valsts pārvaldnieks, ka var tirgoties ar ietekmi, bet daži LV bagātākie izzadzēji ir nabaga apmelotie...? greizie spoguļi....

Atbildēt

Nu nu

27.06.2017. 17:54

Nu re, arī pērkamo žurnaļugu Lato lapsu oligarhi uzlikuši uz trases, lai meklē attaisnojumus oligarhu shēmām. Sak, nekas jau nav noticis, ko tad vairs pat shēmot nedrīkstēs?! Ko tad vairs īpašumtiesības vienā otrā uzņēmumiņā vai zemes gabaliņā ofšoros vai aiz fiktīvām personām noslēpt nedrīkstēs?! Ko tad vairs, lielāko kretīnu par Prezidentu virzīt nedrīkstēs?! Bļaģ!

Atbildēt

Latos to aga

26.06.2017. 16:24

»

aga

Pamuļķi, smadzeņu tev ir???...jeb tu esi vienkārš striķveidīgais-jurašīgais bezdeklis, kas tikai žvankst pa tukšo


Varbūt es pamuļķis, bet ne pērkams žurnaļuga, politiķis vai cita palaistuve. Vai vispār ir kāds neatkarīgs medijs palicis? Vai Lembergveidīgie visu jau ir uzpirkuši?
Tās sarunas lieliski parāda kā notiek valsts izzagšana. Tāpat arī Brigmaņa komentāri parāda, cik tālu viss ir sapuvis.
Lai dzīvo pamuļķi!!!

Atbildēt

Edge

26.06.2017. 16:11

»

Sorry

Novecojusi tèze. Tà ir informàcijas atvèrtîba bez tendenciozitàtes ar viedokłu daudzveidîbu. Šodienas Internetà komentàros un rakstos portàlos "visi zin visu par visu", ikviens ar savu viedokli ir "eksperts" un śodienas kultûras kapitàlismà to sauc par izklaidi - rakstot tekstus un tos komentèjot. Ne...


"(..) Diemžēl tauta to nesaprot." Jānis Streičs, kinorežisors (NRA,22.06.2017.)
======================================================
Vecie padomju sistēmas kadri spiesti rīkoties kā padomju laikos, lai 4.maija sistēma turpinātu funkcionēt.
2x2=4. Lai cik drazas par informāciju nesauktu - tik un tā drazas būtība un to izplatīšanas sekas nemainās.

Atbildēt

viedoklis

26.06.2017. 15:20

»

Gendalfs

Tu, savukārt, tāds normāls letiņu bidla, kuram visam vajag juridisku pierādījumu, citādi neskaitās. Ja ir smadzenes, nav jābūt jenotam, un nevajag nekādus kases čekus, lai saprastu ko Lato aizstāv, un ko smērē pa sienu. Tiesiskums ir ļoti selektīvs šajā portālā. Ļoti. Pat ja tas ir par skaistām acīm...


Nevis juridisku, bet gan pierādījumu vispār!
Un kāda "žurnāla" iestudētie dialogi vai "sarunu atšifrējumi" vispār nav nekas. Tikai tautai nez kāpēc ir pilnīgi vienalga. Galvenai lai asins smaka būtu. Nožēlojami.

Atbildēt

folklora

26.06.2017. 14:19

uzzinātais tikai apliecina, ka taisnība ir mūsu senču atziņai - ne viss ir zelts, kas spīd vai neskati vīru no cepures. Ja dāmām tagad atvērsies acis, ka brašie skaistuļi, elitārie politiķi un lepnie bagātnieki patiesībā daudz neatšķiras no kaimiņu sētas huligāniem, tad varbūt mainīsies arī viņu favorīti. sliktā, ja visi pavilksies līdzi mūsu varenajiem.

Atbildēt

Maz interesē

26.06.2017. 14:05

Man maz interesē no kurienes nāk šie ieraksti vai kas tos ierakstija, ja fakts paliek fakts, ka te ir viena smirdīga un trūdoša banānija, kuru gandrīz nosprāgušu vēl mēģina izvarot tie, kuriem sen bija jāsēž būrī. Viss, punkts....

Atbildēt

Gendalfs

26.06.2017. 13:50

»

viedoklis

Wtf??? Tu pēc IR parauga kaut ko paziņo un uzstāj, ka tā ir patiesība. Ja jau tik pārliecinoši runā, tad Tev noteikti ir pierādījumi par "maizes tēviem" un samaksu LL. Ok! Faktus un pierādījumus saviem apgalvojumiem ēterā lai tauta var iepazīties ar tiem, vai arī pietiek muldēt pa tukšo jenotu stilā...


Tu, savukārt, tāds normāls letiņu bidla, kuram visam vajag juridisku pierādījumu, citādi neskaitās. Ja ir smadzenes, nav jābūt jenotam, un nevajag nekādus kases čekus, lai saprastu ko Lato aizstāv, un ko smērē pa sienu. Tiesiskums ir ļoti selektīvs šajā portālā. Ļoti. Pat ja tas ir par skaistām acīm.

Atbildēt

viedoklis

26.06.2017. 12:56

»

Gendalfs

Taisnība tieši attiecībā uz ko? LL pozīcija skaidra - nav jau nemaz tik slikti, ka šajā valstī politiku taisa Rīdzenes numuriņos, zoodārzā, Antonijas birojos vai Puzē, nevis tur kur tai pēc normāliem demokrātiskas valsts principiem būtu jātop - Saeimā un Brīvības 36. Jo Saeima un Brīvības 36 jau Nato...


Wtf??? Tu pēc IR parauga kaut ko paziņo un uzstāj, ka tā ir patiesība. Ja jau tik pārliecinoši runā, tad Tev noteikti ir pierādījumi par "maizes tēviem" un samaksu LL. Ok! Faktus un pierādījumus saviem apgalvojumiem ēterā lai tauta var iepazīties ar tiem, vai arī pietiek muldēt pa tukšo jenotu stilā.

Atbildēt

RRR

26.06.2017. 12:54

»

Kika

Ja Ločmele un IR no L.L.puses tiek dēvēta par Patiesības ministriju, tad L.L.būtu cienīgs saukties par NAIDA MINISTRIJU


par to jau šajā rakstā runa, ka ieraksti NAV publicēti. Vajadzētu, bet NAV. Ir kaut kādi fragmenti no nezin kā.

Atbildēt

jautājums

26.06.2017. 12:23

Nū...kaut kā pie mums tiesiskums uzbango, kad treknai bankai maksātnespējas administrātors jāieceļ...
Bet lai vai kā...kad atceros to M.Poļa bildi- m.nesp.ad. ar stroķi (automāty pie tam)...mani patiesi iepriecināja bildes ar sašņorēto varoni. Viņš to sen un ļoti bija pelnījis....
Tieši tas pats ar Martinsonu. Sīka, bet patīkama aktivitāte no policijas puses.

Atbildēt

Gendalfs

26.06.2017. 12:02

»

jautājums

Bet par Dūklavu sāga tikai sākas...


Atklāti sakot, mani arī pārsteidz pēdējā laikā notiekošais. Sprūdu iebāza meķī, pret Martinsonu aktivizācija.

diez vai kāds kaut ko baigi izmeklēs, KNAB Straume ja paziņoja, ka nekas nenotiks.

Visai šitai šļurai jau vairāk tāda sūdu bumbas vērtība...

Atbildēt

jautājums

26.06.2017. 11:44

»

Gendalfs

1) Ja sarunā ir minēts, Dūklavam pieder (pastarpināti) zeme brīvostā, kāpēc izmeklēšana nesavāca pierādījumus...


Bet par Dūklavu sāga tikai sākas
----------------------------------------
Kura gada tie ieraksti ir? ja sāga tikai sākās, tad kad iestājas 10 gadi-noilgums?
Un kas tie par izmeklētājiem, kuri sarunas spēj nopludināt, bet pierādījums vākšana pie kājas...? Varēja, bet negribēja? Un tagad gribēs? Varbūt tomēr vairāk neko par sarunu ierakstīšanu nejēdz? Bet ar tādu pierādījumu kvalitāti tālu neaizbrauksi-vismaz uz tiesu noteikti nē.

Atbildēt

Gendalfs

26.06.2017. 11:38

»

jautājums

Nu labi, bet pēc būtības...


1) Ja sarunā ir minēts, Dūklavam pieder (pastarpināti) zeme brīvostā, kāpēc izmeklēšana nesavāca pierādījumus?
----
Par to jau viss stāsts. Ja valstī ģenerālprokurors ir dārzenis, tad prokuriem nav iemesla saspringt. Savukārt, ja prokurors nedod uzdevumus izmeklētājiem, tad izmeklētāji arī nesasprings. Es jau nerunāju par sliktāko versiju - uzdevumi tiek doti tā, lai lieta tiesā izgāžas.

Bet par Dūklavu sāga tikai sākas, buģ spok.

Atbildēt

jautājums

26.06.2017. 11:12

Nu labi, bet pēc būtības:
1) Ja sarunā ir minēts, Dūklavam pieder (pastarpināti) zeme brīvostā, kāpēc izmeklēšana nesavāca pierādījumus?
Jo saruna ir saruna, turklāt tā arī ir pastarpināta- Dūklavs pats neatzīst, ka brīvostā viņam ir zeme.Tie ir citu personu izteikumi, bez piesauktiem konkrētem pierādījumiem. Respektīvi-viedoklis. Bet pēc definīcija-fakti ir svēti, viedoklis ir brīvs
2) Labi par pasūtījumu Mēdiju namam,- bet nu tāds jau tas tirgus ir....Ir pašam labāk ar lietu kruķīšanu VKKF konkursos? kur oligarhiem gali, kur sorosieši fīrējās...
3) un kāpēc tāds šoks par krievu nenormatīvo leksiku? Pēc sorosistu uzstādījumiem tie taču skolā kā dzeja jāmāca- Seile, kā izglītības ministre, pati atzina, ka arī viņa ir par principiāli iestājas-domas un vārda brīvībaradošas personības attīstībai. Jo ļoti progresīva jaunatnes audzinašanas metode... IR vesela diskusija bija-gan žurnālā/portālā, gan komentāros, kur es personīgi kategoriski iestājos pret-kā iesīkstējis konservātors un dogmātists.
No Ir puses nav tā kā drusku liekulīgi un jezuītiski attiecībā uz "mātes vārdu" lietošanu?
4) un tomēr...kāpēc tagad un nevis pirms vēlēšanām? Vai tagad tiek izstrādāts pilnīgi negaidīti atvērušies iespējas par resursiem, ko parādija Bordāna&Strīķes vēlēšanu, nenoliedzami, labais rezultāts+ spiediens uz Straumi+ Ir tirāžas celšana?
Bet līdz Saeimas vēlēšanām tā kā vēl ir laiks-ja drillēs un drillēs...piegriezīsies. jau tagad, palielam, sabiedrība to uztvēra diezgan vienaldzīgi. Jo Jāņi un svinēšana, pēc tam vasara un atvaļinājumi tautu interesē daudz vairāk.
5) bet nu varas turētājiem tomēr būtu jātradinās no tās sulīgās valodas...ne ko smalki jau neizklausās...

Atbildēt

Kika

26.06.2017. 11:04

Ja Ločmele un IR no L.L.puses tiek dēvēta par Patiesības ministriju, tad L.L.būtu cienīgs saukties par NAIDA MINISTRIJU.
Labi, ka ieraksti publicēti. Tie tāpat kā Tiesāšanās kā ķĕķis liecina par lēmumu pieņemšanu ZZS un Saskaņā. Ierindas biedri tur ir tikai statisti.

Atbildēt

Pilsonis

26.06.2017. 10:48

Ja jau tajās "sarunās - mums nemaz pierādījumu par tādām nav" ir panti, tad jau tagad strīķi, prokurorus un ko cietumā jāliek. Visu paveica tā lai lieta izčabētu. Tas protams, ja tie kas daudzkārt pieķerti melos, šoreiz runā patiesību, ziņojot par "sarunām"

Atbildēt

Gendalfs

26.06.2017. 10:45

»

viedoklis

Lapsam šoreiz 100% taisnība. Un vēl ir taisnība, ka 99% tautas ir ar savu galvu pilnīgi nedomājošas būtnes, kas ļaujās bara instinktam un tupi brēc līdzi citiem tādiem pašiem


Taisnība tieši attiecībā uz ko? LL pozīcija skaidra - nav jau nemaz tik slikti, ka šajā valstī politiku taisa Rīdzenes numuriņos, zoodārzā, Antonijas birojos vai Puzē, nevis tur kur tai pēc normāliem demokrātiskas valsts principiem būtu jātop - Saeimā un Brīvības 36. Jo Saeima un Brīvības 36 jau Nato Napsam nemaksā. Bet šleseri, sprūdi un citi ēnu darboņi gan.

Lato aizstāv savus mazes tēvus, tāpēc man nav skaidrs, kurā vietā viņam 100% taisnība.

Atbildēt

Nja

26.06.2017. 10:39

Oligarhu glābējs lapsa. Grib kādu kusaku sev no bagātnieku galda.

Atbildēt

kurš nu būtu smirdējis

26.06.2017. 10:25

»

humja

bet viņam tomēr ir taisnība


Tikai ne lapsa, kas pats publicēja to sarunu atreferējumus, iestudējumus un „fragmentus” vismaz četros anonīmos Pietiek rakstos!

Atbildēt

viedoklis

26.06.2017. 10:06

Lapsam šoreiz 100% taisnība. Un vēl ir taisnība, ka 99% tautas ir ar savu galvu pilnīgi nedomājošas būtnes, kas ļaujās bara instinktam un tupi brēc līdzi citiem tādiem pašiem.

Atbildēt

humja

26.06.2017. 10:04

»

Mja

Lapsa ir vienkārši nozelojams


bet viņam tomēr ir taisnība
lai nopublicē visas sarunas
VISAS
tad parunāsim

Atbildēt

Žulis

26.06.2017. 09:37

Mani neviens neizmācīs! Biju trollis un būšu trollis. Noteikti turpināšu pievemt komentārus, jo esmu īsts latvietis. Tātad stulbs un nekaunīgs. Esmu arī īsts deģenerāts, jo mani vecāki ir latviešu deģenerāti - dzer, nestrādā, nemazgājās, māte ar tēvu visu laiku lamājās un kaujās, mani sauc par lopu, jo patiešām pēc lopa izskatos - plāna maza galviņa, izstīdzējis augums, līkas kājas, mazs daikts, izvalbītas acis. Skolā neesmu gājis, visu, ko zinu, esmu iemācījies no rakstiem portālā, kuru nepārtraukti apcūkoju ar saviem latvieša mēsliem.Es esmu visgudrākais latviešu trollis. Mani sauc ŽULIS, kad taisu lielo vēmienu. Mani neviens neizmācīs. Tikai ar mietu pa galvu, tad gan pieklustu kādu minūti. Esmu īsts latvietis vārdā ŽULIS un citos "nikos" izplūdis vemjot šajā portālā.

Atbildēt

gatis

26.06.2017. 09:07

Rodas iespaids, ka Lato šo rakstu nav rakstījis:-(. viņš vispār ir ar mums? Foto vecās, domas ne īsti sakarīgas, atgādina plaģiātu??????? Portāls jau sen liekas bez asumiņa, vairāk izskatās pēc prognozējamiem un vajadzīgiem, vienveidīgiem rakstiem un komentāriem !!!!!!

Atbildēt

Čupakabra

26.06.2017. 08:49

Jāpiekrīt Latos-am. Vai arī Lapsa ir tik krenķigs, tik kreņķigs par Sprūda ietupšanos, ka tagad līdīs vai no ādas ārā, lai kādu apspļaudītu. Tas gan nav nekas negaidīts no LL puses. Par kuru samaksāts, to arī apspļaus.

Atbildēt

Viedoklis

26.06.2017. 08:40

Lai arī galvenie personāži, kas sabiedrībæ tēlo augstdzimušas dāmas, cietumu neredzēs, tomēr sabiedrība var redzēt viņu trulumu, rupjību, cinismu, prastumu, pērkamįbu, visatļautību, nesodāmības sajūtu...
L.lapsas savārstījums Bailes garlaiko ar pārspīlējumiem un autora (-u) naidu pret valsti, tās amatpersonām un žurnālistiem. Tomēr nevar noliegt Emberga un vina tarakānu spilgto raksturojumu

Atbildēt

Sorry

26.06.2017. 08:18

»

situ dūri pie krūtīm

Kas tas par romānu? Īsu atreferējumu var? Kas autors? Par ko stāsts? Nopirkt nepiedāvāt


Romāns BAILES - latviešu roman a clef - Puaro.lv
puaro.lv/tiesiskums/romans-bailes-latviesu-roman-clef/
2017. gada 29. maijs - Šajās dienās Latvijas grāmatnīcās ir parādījies jaunums – romāns “Bailes”. Tā autors slēpjas aiz pseidonīma Indriķis Latvietis. “Roman a clef” ...

Atbildēt

hm

26.06.2017. 07:21

»

situ dūri pie krūtīm

Kas tas par romānu? Īsu atreferējumu var? Kas autors? Par ko stāsts? Nopirkt nepiedāvāt


Dieva dēļ, nevajag pirkt, ausis novītīs un krāniņš nokaltīs.

Atbildēt

prolapsa

26.06.2017. 06:53

»

Antilapsa

Ļoti iespējams! Bet tas neattaisno jau konstatětos sarunu varoņus. Kā tajā teicienā - vilku sig nevis tādēļ, ka pelēks, bet tādēļ, ka noķerts


ķer jau tikai vienus vilkus, bet tos ar pelēko kažoka toni un baltajām ķepiņām izmanto prpogandai :)))

Atbildēt

aga

26.06.2017. 06:23

»

Latos

Ir 2 varianti vai nu Lapsam maksā, lai paskalo smadzenes savai auditorijai, vai arī kremt, ka pats netiek pie šādas rakstu sērijas par oligarhiem u.c. valsts izzadzējiem...


Pamuļķi, smadzeņu tev ir???...jeb tu esi vienkārš striķveidīgais-jurašīgais bezdeklis, kas tikai žvankst pa tukšo ???

Atbildēt

nekā personiska, tikai nauda?

26.06.2017. 01:16

Vai kāds tic, ka tās ir vienīgās sarunas, kuras ierakstītas?
Kā būtu ar citu versiju?
Pieņemsim, bariņš "ideoloģiski noskaņotu patriotu" (vai arī ne tik ļoti patriotisku) nolemj tikt pie lielākas naudas summas. Teiksim, miljons, divi, trīs, varbūt desmit, varbūt simts.
Strādāt negribas, biznesu bīdīt nav resursu un sakaru, talantu arī īpašu nav, principā nekā nav, un nav no kā un nav kur paņemt, spēles laukums jau sadalīts, melnais darbiņš padarīts, "torte" gabaliņos saraustīta.
Tas, kas ir, ir pārītis pamuļķu, kuriem ar "nesamērīgu darbu" izdevies piegrābt gana daudz miljonu, sadalīt spēles laukumu, ne visai godīgā veidā, starp citu.
Kuram katram abramovičam vai finkelšteinam klāt ķerties būtu bīstami, bet pāris pamuļķi ir ideāls lohatrons.. tālāk scenārijs vienkāršs, tiek ievākta informācija, legāli, nelegāli, nav būtiski, kā.. būtiski ir tas, ka informācija ir.. un tad.. nu, negribi sēdēt, maksā!
Teatrālā ironija ir tajā apstāklī, ka samaksāts tiek kādam citam, nevis lohatrona tiešajam shēmotājam.. Bet lohatrons tāpēc jau ir lohatrons, lai to grieztu vēlreiz.. kāpēc publicē informāciju, kurai nav nekādas nozīmes un pat, ja būtu, zināms, ka tā netiks ņemta vērā.. tāpēc, ka šie teksti nav domāti mums vai lai ierosinātu un atjaunotu izbeigtās lietas, šie teksti ir domāti izstrādājamiem pamuļķiem, lai dotu ziņu, ka bez šās makulatūras, iespējams, ir vēl kaut kas, svarīgāks.. un tā kā vajadzētu dalīties.
Pamuļķi spītējas un nedalās. Jo tur jau nekā "tāda" nav. Bet galu galā tik un tā maksā, un uztur visu to varzu, kas palīdz šiem noturēties virs ūdens. Kā, piem., šā raksta pļūtīzerim.
Oi, tikai nesakiet, ka kāds par "baltu velti!" tērē savu laiku, klabinādams taustiņus, lai izkliegtu savu oligohrēnisko sirdssāpi - tur jau nekā tāda krimināla nav! Tāda nesavtīga mīla pret oligohrēniem? Nē, tur nekā nav, nav, nav! Nu, varbūt nav. Varbūt, ja grib, var atrast :) kā svaru kausi nosvērsies! Lohatrons griežas. Kaut kad apstāsies. Varbūt pamuļķi no lohatrona izrausies? Redzēsim, bet lieku 1:4, ka neizrausies. Pamatīgs lohatrons. Sistēmisks.
Vienam no pamuļķiem uzliktas smagas sakas, pārējie pagaidām mazliet brīvākā režīmā. Bet, kad olas skrūvspīlēs - tas ir viens varen neērts apģērba gabals, no otras puses, nav garlaicīgi.

Atbildēt

Latos

26.06.2017. 00:16

Ir 2 varianti vai nu Lapsam maksā, lai paskalo smadzenes savai auditorijai, vai arī kremt, ka pats netiek pie šādas rakstu sērijas par oligarhiem u.c. valsts izzadzējiem.
Nozieguma sastāvs ir pilnīgi uz delnas-tirgošanās ar ietekmi KL326.p., tikai jautājums kā nu kurš to izprot un interpretē.
Protams šie nav vienīgie maizes dalītāji, bet par cik izgaismojušies, tad pa biksēm jādabuj. Sen nav noslēpums, ka politika un varas struktūras kā astoņkājis piezīdušies katrs pie savas siles un kontrolē visu valstī notiekošo. Vai kāds to spēj izbeigt, apstādināt...nedomāju.
Tāpēc LL neķer kreņķi, būs arī citas sarunas.

Atbildēt

situ dūri pie krūtīm

26.06.2017. 00:03

»

Sorry

Tieśi tàds - bez dokumentàla pamata ir romàns Bailes


Kas tas par romānu? Īsu atreferējumu var? Kas autors? Par ko stāsts? Nopirkt nepiedāvāt!

Atbildēt

jautājums

25.06.2017. 23:35

»

varbūt

Publicēt pirms vēlēšanām būtu pārlieku bīstami... Bet varbūt bija pārliecība par sava "krietnā kandidāta" uzvaru


1) No likuma viedokļa -tad vai tagad-pilnīgi vienalga. Jo tiesiskajām sekām būtu jābūt vienādām
2) Kāda nu tur bīstamība? Bija kaut kas jauns vai nebijis? Tas taču ir muļļāts un pārmuļļats no tās epopejas sākuma . kad tas bija? 2011?
Šitā vidusslaikos grāfi indi (arsēnu) laizīja katru dienu, lai izveidojas pieradums un šamējos nevar noindēt. Vai arī to var salīdzināt ar vakcinēšanu-kur vīruss tiek ielaists mazās devās, lai izveidojas antivielas, respektīvi, imunitāte.
Un mūsu sabiedrībai arī ir izveidojusies imunitāte...viss vienalga, jo jēgas un seku tik un tā nekādu...
Ko tad tagad pret Lembergu, ameriku, vai Dūklavu, vai Urbanoviču kompaņu rīkot?
Vienīgais loģiskais iemesls, ko es redzu-nupat tika iecelts jaunais KNAB priekšnieks un tas ir tiešs spiediens uz viņu, tā teikt,tu redzi, tu redzi-kādas šausmas-atjauno to oligarhu lietu. .Tā teikt, tu esi vecis, vai nē. Aizved Nelliju uz Munameģi...
Ja neatjaunosi pie šitādas šmuces...oligarhu pakalpiņš!
Vien''igais, kas man šķiet loģiski ir tiešs spiediens uz Straumi. Bet es izlasīju viņa interviju IR...nū...man neizskatījās, ka viņš tik viegli pavilksies uz provokācijām...

Atbildēt

Sorry

25.06.2017. 23:21

»

Edge

IR publicētās "drazas" sakarā citāts no 1993.g. publicētās grāmatas "Rietumi"( par masu mediju būtību...


Novecojusi tèze. Tà ir informàcijas atvèrtîba bez tendenciozitàtes ar viedokłu daudzveidîbu. Šodienas Internetà komentàros un rakstos portàlos "visi zin visu par visu", ikviens ar savu viedokli ir "eksperts" un śodienas kultûras kapitàlismà to sauc par izklaidi - rakstot tekstus un tos komentèjot. Ne velti pat 4. maija klike to saprot - lai konkurences padome neeskalètu problèmu, kad paśvaldîbu mediji konkurè ar nepaśvaldîbu medijiem, un nebûtu konflikta Saeima ar saviem lèmumiem no budžeta pieśkir nodokłu maksàtàju naudu ar noteiktàm tèmàm un saturu, kam nauda tèrèjama. Praktiski tas ir kukulis un korupcija vàrda tieśà nozîmè, jo śie mediji kopà ar paśvaldîbu medijiem konkurè ar tiem, kuri sañem no budžeta apału neko. 4. maija klike ar Belti iznîcina neatkarîgo un analîtisko žurnàlistiku. Ventspils paśvaldîba uztur visus Ventspils medijus, no valsts un paśvaldîbu budžeta kà padomju laikos. Ventas balss galvenà redaktore aizrîdamàs stàsta, ka Ventas balss publicè arî kritiku par Ventspils domes lèmumiem. Viss ir kà Sûnu ciemà - pèc vislabàkajiem paraugiem.

Atbildēt

meh.

25.06.2017. 23:20

»

TTT

Protams, Nellija, Raudseps un vēl daži no Patiesības ministrijas nav cieši gudri. Protams, viņi ir gandrīz pataloģiski paštaisni. Šāds komplekts nekādā gadījumā nav un nekad nebūs analītiskā žurnālistika. Tas pats attiecas uz Spriņģi, Jembergu un vēl dažiem. Viņi diezgan ticami kopē rietumu analogus...


Ja jau šie izmetuši apstrādātu materiālu - kāpēc man ne silts ne auksts. Nezinu kā jūs, bet kamēr šajā interneta laikmetā netiek publicētas reālas ierakstītas sarunas, bet publicē atreferējumus, man ticamības nav nekādas, līdz nedzirdēšu sarunu audio ierakstu, kas labākajā gadījumā varētu būt apstrādāts YT subtitru video kas pavada audio. Ja nekā tā nav, tad nekas no tā kas ir publicēts un kas aizdomīgi sakrīt ar tautas domām par šiem tipiem, ir uzskatāms par izzīstu no pirksta. Un mani interesē ko var izmantot lai šos oligarhus varētu tiesāt un nekas no tā kas ir publicēts nav izmantojams - tukšas klačas.

Lasot Lapsu, man likās, ka varbūt viņš ironizēja un rakstīja ar sarkasmu par šo tipu aprakstiem... un beigās pieminēja, ka viss šis teksts var arī nebūt patiesība. Ja ir tā, ka tika rakstīts ar sarkasmu, tad praktiski visi komentētāji, kas te ir novākušies ir latviešu tautas failure. Un pietiek.com vajadzēja klapēt ciet komentēšanas iespējas, jo - kāda jēga?

PS Man vienmēr ir bijis saprotams, ja blakus ir bijis dokuments uz kā pamata tiek kaut kas aprakstīts - ja tāda nav, tad atliek pieņemt, ka eksistē vairākas versijas un tiek publicēta tikai autoram patīkamā. Varbūt tur ir cita problēma - to mērķu Latvijā ir pagaidām pārāk maz... ;( Un eksistē tādi vientieši, kuriem der atreferējums.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...