Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kiss meg

28.01.2022. 14:30

Jāpārbauda vai Bordān publiskojums par 40 miljonu restitūciju holokaustam atbilst patiesajiem mantiniekiem vai tas ir ebreju reketa vjadzībām ar palīdzības atteikšanai lielvaru kara apdraudējumā kā starpniekiem aiz NATO un ASV interesēs pret Krieviju

Atbildēt

viesis

21.01.2022. 23:22

Uzskatāms piemērs- šobrīd Latvijā apgalvojumi ka ivermektīnu var izmantot covida ārstēšanā, tiek saukti par meliem, bet ārsti kas par to runā, tiek saukti par sabiedrības ienaidniekiem. Tātad, ar Bordāna labojumiem, jebkurš, kurš runās par iverkemtīna izmantošanu covida ārstēšanā, varēs tikt saukts pie kriminālatbild'bas. Tajā pašā laikā pasaulē vairāk kā 20 valstīs ivermektīns tiek izmantots covida ārstēšanā oficiāli..... jautājums- vai Latvijas tiesas šo apstākli ņems vērā kā ataisnojošu, ja, piemēram, Spriņģes jaunkundze būs uzrakstījusi iesniegumu par viltus ziņu izplatīšanu par cilvēkiem, kuri runā par ivermektīna izmantošanu covida ārstēšanā?

Atbildēt

O jā

21.01.2022. 15:21

»

Bordāna neprofesionalitate

Bordāns ir neprofesionāls ministrs, vājas zināšanas jurisprudencē, lai neteiktu vairāk...


Tātad jāatbalsta bordānu, jo redzams cik daudziem silesbrāļiem viņš nepatīk.

Atbildēt

.

21.01.2022. 11:08


Nolādētā karlevita hunta

Atbildēt

Bordāna neprofesionalitate

21.01.2022. 10:59

Bordāns ir neprofesionāls ministrs, vājas zināšanas jurisprudencē, lai neteiktu vairāk.

Bordāns neliek tiesnešiem ievērot paša tieslietu ministra parakstītos un izdotos lietvedības noteikumus tiesās, un lai sie lietvedības noteikumi tiktu ievēroti - tas ir Bordāna tiešais pienākums un nav iejaukšanas tiesu varā.

Atbildēt

reņģe

21.01.2022. 10:35

Bildē inteliģences neizkropļota seja.

Atbildēt

opapā

21.01.2022. 10:22

Vai Latvijas tiesu sistēmā nedarbojas pēc pasūtijuma galda principa? Šis butu ideāls veids kā uzsākt kriminālprocesu pret jebkuru par jebko! Noņemt no vēlēšanu trases Vili, Aināru, Aldi un citus. Līdzīgi kā izdarijās ar Navaļniju vai Ņemcovu Krievijā.

Atbildēt

Tad ir jautājums

21.01.2022. 08:28

Kad un vai tiks notiesāta Veinberga par viltus ziņu izplatīšanu? Kurš šķiros, kas ir patiess un kas ne, pēc kādiem kritērijiem? Kardioloģijā 5 gados nomainās 3 klīniskās vadlinijas, atdzīstot tādu vai citu zāļu efektivitāti vai gluži otrādi problemātiku. Šādi grozījumi var traucēt pat zinātnes attīstību.

Atbildēt

!

21.01.2022. 07:32

»

100%

Terors no huntas


sorositiem nedrikst prasit ,kas vinus finanse mulku zeme !

Atbildēt

Izsmiekls

21.01.2022. 07:02

Eu, a davai visi viens otru apmelosim cik vien smagi var un sauksim to par "vārda brīvību". A ko? Forši, kurš labāk melos, tas būs veiksmīgāks.

Atbildēt

De Soto

21.01.2022. 07:01

Nāc ātrāk, Puteņu Valdi, pederasti, žurkas un bioekofašisti manu zemi bradā!Laiks pacelt tos uz dakšām!

Atbildēt

Overtona logs

21.01.2022. 06:18

»

1984

Orvela šedevrs izpildās reāli sliktākajā versijā


Cits šedevrs melu pārvēršanai patiesībā!

Atbildēt

5 centi

21.01.2022. 00:11

Skaudrā patiesība ir tāda, ka korumpanti nevar nekur aizmukt. Par viņiem ir savākta kompromātu kaudze, un viņi staigā ļoti īsā saitē. Ja viņi nepildīs norādījumus, tad nejauši noplūdīs materiāli. Viņu īpašumus konfiscēs, bet pašus iesēdinās. Tāpēc jau visas valstis cīnās ar korupciju. Korumpanti valsts mērogā proporcionāli nozog sīknaudu, bet kad viņi kļūst atkarīgi, viņu lēmumi var maksāt miljardus.

Atbildēt

Pie dirsas

20.01.2022. 23:44

»

!!

esošā vara tikai cīnas par savu izdzīvošanu


mums viņu cīņa par izdzīvošanu. Lai mauc uz Bahamām ar sazagto.Tikai lai liek cilvēkus mierā,mums pašiem jāizdzīvo. bet viņi tam ļoti traucē , tāpēc tiks atšauti kā vilki, ja paši neaizbrauks.

Atbildēt

Jonkins

20.01.2022. 23:40

šodienas svilpes ir jānēsā līdz visur, pamanot kādu varas kropli no Koalīcijas tā ir jāpūš.Visur, pat veikalā, lai šiem kretīniem acu plakstiņi pat miegā raustītos. Jāsvilpj svētkos, sporta sacīkstēs, pat tad kad varas deģenerāti pie Mildas ziedus noliek.Jāsvilpj visur, pat gar Saeimu un MK ejot. Jo mūsu klusumu viņi saprot kā bailes un piekrišanu. Un svilpšanas faktu neviens jobanijs ments nevar ne fiksēt, ne pierādīt. Svilpei ir jābūt kabatā vienmēr, lai šis troksnis atgādina par tautu. Svilpiens- ta ir sarkanā kartīte neliešiem.Diskvalifikācija un noraidījums. Jums ir laiks pārdomāt, Bordān, Judin un Koalīciajs bandītu bars! Citādi ar jūsu galvām tauta spēlēs futbolu Doma laukumā!

Atbildēt

berdeļāna ideju

20.01.2022. 23:13

var nosaukt par antiliteratūras likumu - tad jālikvidē visas bibliotēkas, jāsadedzina visas grāmatas ko sarakstījuši rakstnieki un dzejnieki - tie taču visi ir "izdomājumi"

Atbildēt

patiesībā

20.01.2022. 22:53

»

$$

Bordāns jau pirms piecpadsmit gadiem pasūtījumu galdā sācis kriminālprocesus pret uzņēmumu valdes locekļiem "pasūtījumu galdā" Stabu ielā 89


tieši tā - tikai vēl viena nagla jau sen smirdošās sprāgoņas "ķēķa tiesiskuma" sistēmas zārkā.

Atbildēt

Tas iespējams tikai Latvijā

20.01.2022. 22:51

Uzstāties ar runu, atklājot Gunāra Astras pieminekli, pieminot viņa cīņu par cilvēka brīvību, tajā pašā laikā Saeimas gaiteņos pieņemot likumus cilvēka brīvības apspiešanai, pret ko cīnoties, dzīvību atdeva Gunārs Astra.

Atbildēt

RP

20.01.2022. 22:42

»

Elmars

Tiešām??? Tāda mīlestība uz banāniem


Bija domāta ironija. Laikam neveiksmīga. Piedod!

Atbildēt

loģiski

20.01.2022. 22:39

»

Elementāri

Izdzīvos tikai viena puse. Vai nu mēs vai viņi. Viņi vismaz var aizmukt. Mums nav kur


Tiem, kam nav kur mukt, nav jēgas baidīties aizmukt kā zaudētājiem - jo nav jau kur.

Atbildēt

Piemērs

20.01.2022. 22:24

Mēģināju atcerēties, kur par to jau esmu lasījis. Līdzīgi Hitlers izveidoja nacistisko Vāciju. Palasiet vēsturi, ieraudzīsiet daudz kopīgā ar šodiendienu. Tāpat notika Hitlera karjeras izaugsme. Steidzami jāapstājas, kamēr, cerams, vēl ir saprāts.

Atbildēt

kaķa smiekli

20.01.2022. 22:10

Neko jaunu šis līkdegunis nav izdomājis, vnk paņēmis Psrs laiku formulējumus un pielāgojis šodienas liberālajai leksikai :*"ļaunprātīgiem izdomājumiem. kuri diskreditē padomju valsts iekārtu" *
Krievu valoda vispār tas toreiz skanēja ekselenti :*Злостные измышления, порочащие советский государственный строй*.

Atbildēt

Elementāri

20.01.2022. 22:07

»

!!

esošā vara tikai cīnas par savu izdzīvošanu


Izdzīvos tikai viena puse. Vai nu mēs vai viņi. Viņi vismaz var aizmukt. Mums nav kur.

Atbildēt

Ir problēma

20.01.2022. 22:03

»

autoram

Ja daļa sabiedrības ir nenormàla,tas ir bīstami valsts pastavēšanai. Tāpēc acimredzot šādi likumi ir vajadzīgi


Jums ir sajukusi normalitāte. Absolūtais vairākums grib redzēt kā Bordāns ar kompāniju notin makšķeres. JKP rada bažas Latvijas pastāvēšanai. Uzskatu un vērtību ziņā Pilnīgs Dvīņu brālis Višinskim, kurš te ne pa jokam paplosījās. Izņemot trockistus, nevienam te Baisais gads nav vajadzīgs. Tā, ka laimīgu ceļu! Uz neredzēšanos!

Atbildēt

JP

20.01.2022. 21:26

»

Ivars Roķis

Kas tiek ierosināts - “Par rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu, kas izpaužas apzināti nepatiesu ziņu vai izdomājumu izplatīšanā, traucējot cilvēku mieru, iestāžu vai uzņēmumu vai organizāciju darbu, sodīt ar brīvības atņemšanu…” utt...


Kas tev liedz paust viedokli, vai teikt patiesību, bet kā izskatās, tad tādiem kā tev, vairāk interesē lielkrievu šovinisma slavināšana un fašistisku noslieču propaganda.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

20.01.2022. 21:03

Brīnums, kā Bordāns nav rosinājis nodibināt arī Orvela prognozēto Patiesības ministriju, lai būtu, kam izlemt ir vai nav ziņa uzskatāma par patiesu, citādi ar ziņu šķirošanu būs jānodarbojas Bordānam pašam.

Atbildēt

RP

20.01.2022. 20:12

»

Elmars

Bet skaisti to zēnu šodien izsvilpa... Ceru, ka tas tik sākums jaunai Atmodai no [covid]fašisma


Liekam likmes, ka šis puisis nogremdēs savu partiju vienā setā! Tīri vai žēl daiļrunātāja Feldmaņa.

Atbildēt

Ivars Roķis

20.01.2022. 19:38

Kas tiek ierosināts - “Par rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu, kas izpaužas apzināti nepatiesu ziņu vai izdomājumu izplatīšanā, traucējot cilvēku mieru, iestāžu vai uzņēmumu vai organizāciju darbu, sodīt ar brīvības atņemšanu…” utt.
Tādējādi par jebkuru Saeimas opozīcijas rīkotu pasākumu vai pat ziņu ar saukļiem un viedokļiem, kuri ir pretrunā ar oficiālo varas pozīciju, tajā skaitā pretrunā ar farmācijas mafijas apmaksātajā “zinātnē” balstītajiem atzinumiem par, piemēram, vakcīnu drošumu, blaknēm, efektivitāti utt, vai par jebkuru Valsts prezidentam, premjeram, ministriem, ministriju, policijas, prokuratūras, VID, VDD utt. amatpersonām nepatīkamu “zinātnē nebalstītu” viedokļu paušanu, arī ar sociālo tīklu starpniecību, varēs uzsākt kriminālprocesu ar visām no tā izrietošām aizturēšanām, kratīšanām, datu nesēju un naudas atņemšanām utt.
Ar ko tad Latvija vairs atšķirsies no Kazahstānas, Baltkrievijas, Krievijas režīmiem?!!!!
Latvijas Republikas Satversmes 100.pants:”Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt,
paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.”
Tātad šobrīd Latvijā ir aktualizējies jautājums par demokrātijas izpratni.
Acīmredzami valdošā koalīcija un it īpaši tieslietu ministrs demokrātiju saprot kā vēlēšanās iegūta vairākuma neapšaubāmu un neierobežotu varu, un tad viņu ieskatā demokrātiski ievēlētie valsts varas pārstāvji var brīvi noteikt vārda brīvības īstenošanas ierobežojumus. Taču mēs savulaik atjaunojām Latvijas valsti ar tādu demokrātijas formu un saturu, kura nodrošina līdztiesīgas iespējas īstenot pamattiesības visiem valsts iedzīvotājiem, un tādejādi pie varas esošais vairākums nedrīkst uzurpēt tiesības patvaļīgi noteikt vārda brīvības ierobežojumus un ierobežot mazākuma iespējas paust savu viedokli publiskos pasākumos, mītiņos, sapulcēs, presē, televīzijā, radio vai sociālajos tīklos.
Bet tieši to viņi šobrīd mēģina darīt!!!
Tā savulaik savu diktatūru sāka Hitlers, tagad tā savu varu nostiprina Lukašenko, Putins utml.
Vai tiešām mēs to tagad atļausim mūsu Latvijā?!

Atbildēt

autoram

20.01.2022. 19:30

Ja daļa sabiedrības ir nenormàla,tas ir bīstami valsts pastavēšanai. Tāpēc acimredzot šādi likumi ir vajadzīgi.

Atbildēt

!!

20.01.2022. 19:18

esošā vara tikai cīnas par savu izdzīvošanu

Atbildēt

O)O

20.01.2022. 19:01

»

objektīvais

Meļi satraukušies, ka būs jāatbild par meliem? Spēlē pa godīgo - ja tev ir fakti, kuri ir patiesi un pārbaudāmi, tad tev neviens nekādu pantu piesiet nevarēs. Bet, ja tu melo acīs skatīdamies un uz līdzenas vietas izdomā feikus - kāpēc tas jāsauc par "vārda brīvību"? Lai tev būtu ērtāk, jo citādi nemāki...


Vai tad visi koalīcijas politiķi, "eksperti", mediju "žurnālisti" sēdēs visu atlikušo mūžu cietumā?
Nu ne visi iedzīvotāji ir ar 2 dienu ilgu atmiņu un ne visi ir nekompetenti, lai paskatītos ko šie politķi-eksperti-mediji teica pirms 2 gadiem, pirms gada, pirms 6 mēnešiem.
Viņi VISI meloja visu laiku, apzināti un hroniski.
Ja šis likums tiks pieņemts un viņi visi tiks iesēdināti PAR KATRU MELU uz 3 gadiem, tad viņiem visiem būs mūža ieslodzījums un tad es tiešām būtu tikai par šo likumu, be tā jau nebūs, likums tiks vērsts pret tiem, kas saka patiesību. patiesību kurai nepiekrīt "eksperti".
Tas arī viss.

Atbildēt

objektīvais

20.01.2022. 18:48

Meļi satraukušies, ka būs jāatbild par meliem? Spēlē pa godīgo - ja tev ir fakti, kuri ir patiesi un pārbaudāmi, tad tev neviens nekādu pantu piesiet nevarēs. Bet, ja tu melo acīs skatīdamies un uz līdzenas vietas izdomā feikus - kāpēc tas jāsauc par "vārda brīvību"? Lai tev būtu ērtāk, jo citādi nemāki? Sen bija laiks pieņemt tādas normas.

Atbildēt

$$

20.01.2022. 17:50

Bordāns jau pirms piecpadsmit gadiem pasūtījumu galdā sācis kriminālprocesus pret uzņēmumu valdes locekļiem "pasūtījumu galdā" Stabu ielā 89.

Tā kā nekā jauna tas pretīgs tipiņš nav izdomājis.

Atbildēt

O)O

20.01.2022. 17:25

Nu ko te var pateikt. Ja Latvijā būtu cilvēki, kas būtu gatavi veikt un paveiktu politiskas slepkavības pret cilvēkiem kas to būtu pelnījuši, tad var būt šādi te izdzimteņi kā Bordāns, Pavļuts, Kariņš, Levits, Do,brovskis utt,utt šādi neuzvestos, bet Latvijā NAV šādu cilvēku un acīmredzot vairs nekad nebūs.
Es nekādā veidā neaicinu uz vardarbību, es tikai konstatēju faktu.
Piemēram, ja savā laikā kāds no apzagtajiem būtu nolaidis no kātiem Laventu, tā brutāli un publiski, tad var būt pēc tam politiķi un Kargins&co neriskētu apzagt Latvijas budžetu uz dažiem miljardiņiem. Nu jūs manu domu saprotiet, bet Latvijā dzīvo mēsli, vergi, lupatas un deģenerāti.
Nu tad tā tam būt.

Atbildēt

apriori

20.01.2022. 17:21

kad redzi dzivu bordanu vajag svilpt.

Atbildēt

Jūsmiņš

20.01.2022. 17:20

Bordāna divkosība un nekaunība kļūst arvien neciešamāka. To pierādīja šodien notikušais Astras pieminekļa atklāšanā.
Nepietiek ar korupciju, 500 000 kukuli, pilnīgu cilvēktiesību ignoranci, vairāki cilvēki izcieš cietumsodus bez tiesas sprieduma jau 12 gadu garumā, arī Lembergs, pats bordāns un vairāki bordāndauņi veikuši Latvijas vēsturē līdz tam neredzētu Latvijas ekonomisko interešu nodevību, uzprasoties uz Ventspils ostas slēgšanu, kopā ar dzelzceļa transporta paralizēšanu radot miljardiem zaudējumus.
Līdz šim vienkārši nav skaidrs, kur skatās, kāpēc neko nedara knābji, sābji, policija un prokuratūra, vai tiešām šo visu neredz, negrib redzēt, vai paši patiešām ir doļā. Te pilnīgi acīmredzami prasās pēc Staļina laika procedūras.

Atbildēt

Elmars

20.01.2022. 17:10

Bet skaisti to zēnu šodien izsvilpa... Ceru, ka tas tik sākums jaunai Atmodai no [covid]fašisma.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...