Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu izrāda savai Mātei. Diemžēl šaubas par to man radās tad, kad portāla Draugiem.lv administrācija noraidīja manu rakstu, kurš tika veltīts visām Latvijas mātēm (bilde ar dzejoli pielikumā).

Draugiem.lv administrācijas lēmums man šķita, maigi sakot, neloģisks un nesaprotams. Tikai šogad sapratu to, ka tā nav nejaušība un ka Draugiem.lv regulāri noraida visus rakstus, kuros tiek kritizēti pie varas esošie negodīgie „tautas” kalpi, tradicionālo ģimenes vērtību grāvēji. Tā vien šķiet, ka portālu Draugiem.lv kontrolē bijušā PSRS režīma pakalpiņu bērni vai mazbērni, kuri no saviem priekštečiem ir pārmantojuši staļiniskā režīma darba metodes.

Noraidīto rakstu tēmas:

Alfrēds Buls tēmā Bērni un ģimene, Politika, Vispārīgi

18. nov 21:58 • Aptuvenais lasīšanas ilgums - 1 min • Noraidīts18+

Nosargāsim LV pamatu - Stipru ģimeni (savienību starp vīrieti un sievieti)

Aicinu visus Latvijas iedzīvotājus, kuriem rūp Latvijas, tautas liktenis, un kuri pārstāv tradicionālās ģimenes (savienību starp vīrieti un sievieti) aktīvi atbalstīt iniciatīvu par referenduma rīkošanu par ģimenes aizsardzību.

Alfrēds Buls tēmā Bērni un ģimene, Pārdomas, Viņš un viņa

24. nov 20:48 • Aptuvenais lasīšanas ilgums - 1 min • Noraidīts

Tradicionālā ģimene ir vislielākā vērtība ikvienā tautā!

Alfrēds Buls tēmā Pārdomas, Politika, Vispārīgi

26. okt 22:27 • Aptuvenais lasīšanas ilgums - 2 min • Noraidīts • 3194 skatījumi

Cik ilgi Latves tauta kaklakungu netaisnības cietīs?

Alfrēds Buls tēmā Politika, Vispārīgi

13. sep 2016 14:32 • Aptuvenais lasīšanas ilgums - 1 min • Noraidīts

Mūsu svētākais pienākums šo zemi mīlēt un sargāt

Mūsu svētākais pienākums šo zemi mīlēt un sargāt, lai viņa mūžu mūžos būtu un paliktu brīvu latviešu zeme. (Aleksandrs Grīns)

Alfrēds Buls, 21. apr 2016 22:11 • Aptuvenais lasīšanas ilgums - 1 min • Noraidīts

Velc tautiņa vezumiņu par drosmiņas trūkumiņ,

Īsi un kodolīgi par "tautas kalpu" (īstenībā varas uzurpatoru un tautas apzadzēju) attieksmi pret saviem darba devējiem - tautu. Cik ilgi tad tu tautiņa vilksi šo vezumu un kāda cēla mērķa vadīta???!!! Man patīk7Komentēt2Ieteikt22

Alfrēds Buls

6. apr 2016 21:14 • Aptuvenais lasīšanas ilgums - 1 min • Noraidīts

Pieprasa extra privilēģijas! Laikam par Smagu darbu - tautai kārt makaronus uz ausīm. Grūti gan. Var skaidri saskatīt PSRS elites nomenklatūras kalumu un alkas pēc privilēģijām.

Par ko tas liecina???  Acīmredzot par to, ka portāla Draugiem.lv īpašnieki un administrācija stāv nelokāmā "tautas" kalpu "veiksmes" stāstu sardzē un atbalsta partiju „Progresīvie”, kura savā programmā pirms 13.Saeimas vēlēšanām deklarēja: "Tiesiski noregulēsim iespēju nelaulātiem pāriem reģistrēt savu kopdzīvi un kļūt par juridiski atzītu ģimeni neatkarīgi no dzimuma.''

Tas nozīmē, ka šīs partijas biedri viennozīmīgi grib reformēt tradicionālās ģimenes vērtības, kuras Latvijā ir dziļi iesakņojušās un ir Latvijas valstiskās pastāvēšanas pamats. Un, pildot šīs partijas norādījumus partijas atbalstītāji (draugiem.lv īpašnieki un administratori) plānveidīga vēršanās pret tradicionālo ģimenes vērtību aizstāvjiem un „tautas” kalpu kritizētājiem.

Protams, šis portāls ir PRIVĀTĪPAŠUMS, un īpašnieks var darīt, ko grib. Viņš tak ir „cars” un „dievs” tik ilgi, cik īstais Dievs to ļaus. Un Dievs diez vai ir priecīgs par šīs ūnijas (Progresīvie&draugiem.lv) tīkojumiem. Gan jau drīz Dieva sods nāks par visu šīs ūnijas dalībnieku un atbalstītāju galvām. Tradicionālo ģimenes vērtību aizstāvjiem ir tikai jānēsā šī cerība savās sirdīs. Tad Dievs arī piepildīs šīs cerības. Lai tradicionālo ģimenes vērtību aizstāvjiem veicas ar cerību piepildīšanu.

Novērtē šo rakstu:

61
9

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...