Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

http://worknet30.com/

09.06.2021. 08:27

I AM Making a Good Salary from Home $ 6580- $ 7065 / week, which is amazing, under a year ago I was jobless in a horrible economy. I thank God every day I was blessed with these instructions and now it's my duty to pay it forward and share it with Everyone.

Go to home media tech tab for more detail ……… ..—- >> 𝐰𝐰𝐰.𝐰𝐨𝐫𝐤𝐧𝐞𝐭𝟑𝟎.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

31.05.2021. 09:43

»

.

Lukašesku ir vājprātīgs ūsains krievu tarakāns, kuru galu galā pahans nogalinās un viņa dēlus arī, jo tiklīdz anektēs Baltkrieviju, mazajam atriebīgam sadistiskam pederastam - pedofīlam Putinam tas vairs nebūs vajadzīgs un viņš pieminēs, ka gadiem ilgi tika vazāts aiz deguna...


Huseins, Miloševičs un Kadafi uz Putinu nepaļāvās. Tad viņi vēl tagad būtu dzīvi. Miloševiču un serbus nodeva rietumu draugs alkoholiķis Jeļcins, bet Kadafi tieši uzkakāja Putinam ar lidmašīnu iepirkumu- pasūtīja krievus un teicās pirkts migu vietā no francūžiem rafaelus. Un tad, kad rietumi taisījās uzbrukt Kadafi, Putina draugs Sarkozī sarunāja ar Putinu, ka Krievija rietumu iebrukumam nepretosies. Ja Kadafi nebūtu krievus uzmetis un nebūtu sācis dubultu spēli ar francūžiem un itāļiem, tad viņš vēl tagad būtu dzīvs un Lībija nebūtu sagrauta. Ja ne Putina atbalsts, rietumi būtu gāzuši Lukašenko, jo ļoti daudz tajā pasākumā jau bija ieguldīts. Ja kāds grib nogalināt Lukašenko, tas tie ir viņa rietumu draugi. Putinam to nevajag.

Atbildēt

.

30.05.2021. 17:42

»

ASV protektorāts Latvija

Mūsu dienās dezinformācija ir viss, kas nesakrīt ar valdošā politiskā režīma viedokli. Piemēram, paziņo, ka Lukašenko ir diktators, un visi, kas saka- pagaidiet, bet viņu taču ievēlēja vispārējās vēlēšanās, tie visi ir dezinformatori


Lukašesku ir vājprātīgs ūsains krievu tarakāns, kuru galu galā pahans nogalinās un viņa dēlus arī, jo tiklīdz anektēs Baltkrieviju, mazajam atriebīgam sadistiskam pederastam - pedofīlam Putinam tas vairs nebūs vajadzīgs un viņš pieminēs, ka gadiem ilgi tika vazāts aiz deguna.
Kādiem gan jābūt idiotiem, lai spītīgi ignorētu Huseina, Miloševiča un Kadafi bēdīgos likteņus, kuri arī paļāvās uz Putinu!

Atbildēt

Kariņš

30.05.2021. 13:55

»

ES

nU DIEZVAI TĀS BŪTU STULBĪBAS, vAI TAS, KAS PATREIZ NOTIeK JAU VAIRĀK KĀ GADA GARUMĀ, NAV VALSTS IZNĪCINĀŠANA? pLUS ĀRPRĀTS! uN KAS TO PIESEDZ, KAS PAŅĒMA BEZ TAUTAS ATĻAUJAS MILJONUS UN PASVIEDA KĀ PATEICĪBAS DĀVANU SAVĒJO KOPĀM, KAS SEVI NOSAUKUŠAS PAR PARTIJĀM, KAUT AR PARTIJĀM TĀM NAV NEKĀDAS LĪDZĪBAS...


Pionieri nevienam nav pārdevis.To pārdeva Kariņa sieva un tas bija pircējs,kurš pārdeva krievu mafijai.Kariņiem tur nav nekāda sakara,tas ir atrodams internetā.Kariņš neko nav privatizējis.Tas bija viņa mātes mantojums no tēva,Kariņa vectēva.

Atbildēt

ES

30.05.2021. 12:48

»

labs raksts

bet atkal jau Maija ar savām stulbībām ir klāt.Kā tieši Levits un Kariņš"izzog valsti


nU DIEZVAI TĀS BŪTU STULBĪBAS, vAI TAS, KAS PATREIZ NOTIeK JAU VAIRĀK KĀ GADA GARUMĀ, NAV VALSTS IZNĪCINĀŠANA? pLUS ĀRPRĀTS! uN KAS TO PIESEDZ, KAS PAŅĒMA BEZ TAUTAS ATĻAUJAS MILJONUS UN PASVIEDA KĀ PATEICĪBAS DĀVANU SAVĒJO KOPĀM, KAS SEVI NOSAUKUŠAS PAR PARTIJĀM, KAUT AR PARTIJĀM TĀM NAV NEKĀDAS LĪDZĪBAS. klīst no viena aizgalda uz otru kā teķi uzmeklētāji. Kas tas bija, ja ne Levits un vai tā nav tīša valsts izzagšana/ Kas notika ar ar Kariņa privatizēto Pionieri. Internetā šī nama vēsture ir aprakstīta , runa ir par pārdošanu krievu mafijai smalki apejot nodokļus. un par 6 miljoniem cik miljonu jāmaksā nodokļos? Vai tā nav zagšana? Ja par to atklāti kāds runā, lai tautai neaizmirstās, vai lai viņa zin, kas te ir īstie zagļi tad kādam tās liekas stulbības. To var secināt tikai tas, kas šīs visas lietas piesedz, vai pats ar to nodarbojas

Atbildēt

Kovidafēra

30.05.2021. 12:32

Kovidafēra un “pandēmija” 30.05.2021. 07:53
Jau 2020. gada 9. aprīlī Latvija pievienojās tām valstīm, kas iestājas par COVID-19 radītās krīzes apkarošanu un ekonomikas stabilizēšanu ar Zaļā kursa (Green Deal) sniegtajām iespējām, tādējādi turpinot virzību uz klimatneitralitāti*. 2020. gada aprīlī Latvijā un arī pasaulē, neskaitot Uhaņu, nekādas krīzes vēl nebija. Latvijā pirmais “pozitīvais” tika atrasts marta sākumā. Tomēr Latvijas politiskā vara jau bija informēta, ka tieši katras valsts vadībai ar kovodšova propagandu un lokdauņiem šī krīze ir jāizraisa. Tā kā Latvijas vara ar veselo saprātu palielīties nevar, tad nav nekāds brīnums, ka tā arī šoreiz ratus iejūdza priekšā zirgam – paziņoja par veiksmīgu zaļo iziešanu no krīzes vēl pirms krīzes sākuma.

https://ukfires.org/absolute-zero/

Pievienošanās zaļās enerģijas projektam paredz tuvākajos gados apturēt visu avio un kuģu satiksmi. Tas nozīmē, ka nekādas potes neļaus atgriezties pie masu tūrisma. Paredz apturēt fosilā kurināmā izmantošanu un aizliegt automašīnas ar iekšdedzes dzinējiem. Tas nozīmē, ka tikko notikušais Teksasā atkārtosies, bet iespēja no tāda notikuma aizbraukt ar elektromobīli ir apšaubāma. Pēc Zaļā kursa lēmuma pieņemšanas 250.000.000 eiro ieguldīšana AirBaltic ir mazāk lietderīga nekā šīs naudas sadedzināšana kādā apkures katlā. Bet mēs to izdarījām!

Protams, ka tādus pasākumus Lielo Restartu un Zaļo kursu nevar realizēt citādi, kā tikai ar planetāriem lokdauniem un vīrusa histēriju. Tas skaidri apliecina to, par ko atklāti runā visas globālās institūcijas un miljardieri – viņu mērķis ir restartēt pasauli, bet kovidšovs ir tikai līdzeklis šī mērķa sasniegšanai. Tie, kas kovidšovu palaida, savu šovu apturēs tad, kad sasniegs savu mērķi, nevis tad, kad labticīgie cilvēciņi pakļausies prasībām. Šoreiz nav tā kā agrāk – viņi grib visu zemi, visus resursus, bet viņiem vairs nevajag ne vergus, ne barojamus gūstekņus. Tādēļ mums jāsaprot pretinieka nodoms, jānosprauž savs mērķis un jāiet uz to. Uz gaismu!

https://www.varam.gov.lv/lv/jaunums/latvija-pievienojusies-es-ambiciozo-valstu-grupas-pazinojumam-par-eiropas-zala-kursa-nozimigumu-ekonomikas-atlabsana

Atbildēt

labs raksts

30.05.2021. 10:42

bet atkal jau Maija ar savām stulbībām ir klāt.Kā tieši Levits un Kariņš"izzog valsti"?

Atbildēt

Eduards Lunis

30.05.2021. 08:57

---Paldies autoram!
Ari'man ir beidzot skaidrs-VISS KAS IR NOTICIS LATVIJĀ VAIRĀK KĀ 30 GADUS-IR PARODIJA!?
---īsumā-saeima parodija, jo neatbilst Satversmei.
Levits -parodija, jo ir1000 procentīgs melis.
Visas tiesas-parodija, jo neievēro likumus.
Un tā-visās instancēs!
Iau 2009.g. savā pētījumā-LATVIJAS NEATKARĪBA IE NOZAGTA-ASV EKONOMIKAS PROFESORS m. HADSONS IR TEICIS-NEKAVĒJOIES VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUNU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN SODĪŠANU!?
-UN TAS IR JĀDARA UN JĀIZDARA!

Atbildēt

aha

30.05.2021. 02:05

»

ESMAIJA

Atkal starp patiesiem vārdiem izlec tīša nepatiesība, lai pazemotu visu pārējo un liktu visu komentāru pieņemt kā dezinformāciju. Taču lieciet mieru Lembergam! Viņš vismaz valsts priekšā ir tīrs kā stikliņš, to tiesa bija spiesta atzīt un ierakstīt savā spriedumā. Vai to pašu tiesa varētu teikt par ...


Tikai tā "tīrā stikliņa" darba kabinetā kratīšanas laikā tika izņemta nauda viņa 38 gadu darba algas apmērā Rēķinot dažādas piemaksas un "kompensācijas" pie darba algas, šis skaitlis gan sarūk līdz nieka 7 gadiem. Katram godīgam cilvēkam taču galda atvilknēs mētājas 7 gadu pamatdarba ienākumiem līdzvērtīga summa?

Atbildēt

Es

29.05.2021. 17:59

Labs. Latvijas vara ir izkurtējusi, nodevīga un pašapmierināta, melīga vecene.

Atbildēt

pareizais jautājums

29.05.2021. 16:28

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem?

Atbildēt

Atis Priedītis

29.05.2021. 15:16

Viens no dezinformācijas un melu veidiem ir patiesības noklusēšana. Latvijā ar to veicas ļoti spoži. Ja par cilvēku vajāšanas metodi Zerzetzung (Mobingu) Googlē var atrast 2 miljonus rakstu vācu valodā un 1000 krievu valodā, tad latviešu valodā lielajos masu medijos nav neviena šāda raksta. Un cilvēki, piedodiet, ir tā apstulbināti, ka kareivīgi aizstāv melīgo versiju, ka Latvijā nekas tāds nav noticis un Latvijas čekisti esot bijuši ļoti humāni cilvēki. Nu izmeta Klāvu Elsbergu un Jāni Blūmu pa logu, bet tas taču nav nekas.

Atbildēt

ESMAIJA

29.05.2021. 13:54

»

neveiktā deokupācija & daudzkrāsainie hameleoni

Tiem tur "augšā" pasaules lielajā politikā, nebūtu nekādu izredžu manipulēt ar cilvēkiem, ja mēs apakšā, būtu godīgi vismaz paši pret sevi...


Atkal starp patiesiem vārdiem izlec tīša nepatiesība, lai pazemotu visu pārējo un liktu visu komentāru pieņemt kā dezinformāciju. Taču lieciet mieru Lembergam! Viņš vismaz valsts priekšā ir tīrs kā stikliņš, to tiesa bija spiesta atzīt un ierakstīt savā spriedumā. Vai to pašu tiesa varētu teikt par Levitu, Kariņu ar piesavināto un krievu bandītiem pārdoto Pionieri u Vai to teiktu par Repši, Jurašu un daudziem citiem varenajiem, kas izzaguši valsti un turpina izzagt.
vai stāsti par Lemberga miljoniem nav tikai mīts, vai kādam vajadzīga palaista pīle, lai tracinātu cilvēkus, kā tagad to dara ar vīrusa testiem un miršanas gadījumiem. Kur tad viņi ir,tie miljoni vai - slēpjas aiz patiesā labuma guvēja vārda/ Vai ir tiesas lēmumā nosaukti jau pierādīti miljoni, kas pieder Aivaram Lembergam? Nē, iet runa par visiem, kam uzvārds ir Lembergs kā par kopīpašumu.Un tikai par akcijām, ne miljoniem.un akciju vērtība var svārstīties.Tādēļ miljoni tiek nomainīti ar patiesā labuma guvēja tiesībām. Ja Jums labpatīk izplatīt šo dezinformāciju, tad skaidri un gaiši nosauciet cik un kas Lembergam ir konfiscēts un - kur šī konfiscētā bagātībaglabājas. Meroni min, ka viņš par miljoniem neko nav dzirdējis, ja nu tomēr tādi kaut kur ir bijuši, tad tie jau sadalīti glabājas prokuroru atvilknēs. Kā tad tur īsti ir? Lūdzu vienreiz ar konkrētiem faktiem!

Atbildēt

neveiktā deokupācija & daudzkrāsainie hameleoni

29.05.2021. 11:13

Tiem tur "augšā" pasaules lielajā politikā, nebūtu nekādu izredžu manipulēt ar cilvēkiem, ja mēs apakšā, būtu godīgi vismaz paši pret sevi.
Atzīsti, ka esi sadarbojies ar okupācijas režīmu un nelien vairs politikā.
Atzīsti, ka esi okupants, atsakies no pilsonības un brauc mājās.
Atzīsti, ka esi pieņēmis nepareizus lēmumus un atkāpies no amata.
Bet nē, cilvēku alkatība un godkāre ņem virsroku, gribas noslēpt pagātnes grēkus un izskatīties baltiem un pūkainiem. Gribas braukt ar lepnu limuzīnu, bet tikai komplektā ar bedrainiem ceļiem un jāsadzīvo būs ar korupciju un noziedzību. Veselīgas pārtikas vietā ēst surogātus un ķīmiju, bet toties banku kontos padsmit miljoni. Vai tas ir tā vērts ? Vai Lemberga hiperaktivitāte naudas kolekcionēšanā bija tā vērta ? Vai apbedīto čekistu klusēšana izglāba kādu godīgu cilvēku, jeb tomēr iegrimām vēl dziļākā purvā ? Vai melu un korupcijas piesegšana, gala beigās pašiem ņēmējiem un visai sabiedrībai nerada tikai un vienīgi problēmas, pret to gandarījuma mirkli, kurš patiesībā ir bezgala īss, tāpat kā cilvēka mūžs ?

Atbildēt

Nelaime

29.05.2021. 10:24

»

kļimoviča aita

Viss jau būtu labi, visu cieņu raksta autoram...


Varētu īsāk, bet nelaime tā, ka īsos gabalus un “šokējošus” virsrakstus vieglāk izmantot gan dezinformācijai, gan patiesības diskreditācijai. Un muļķiem, kas nelasa neko vairāk par tviteri vai feisbuku, tāpat palīdzēt nevar. Demokrātija ir vairākuma ārprāts (Platons).

Atbildēt

Par to stāsts

29.05.2021. 10:14

»

VB

Tikai daudz par garu un tā arī nesapratu pēc 1. puses izlasīšanas, kādā sakarā še publicēts


Tas ir garā bet lēni un pa daļām lasāma raksta mērķis - parādīt, ka daudzi nesaprot un vēl vairāk - nesaprot, ko tad īsti nesaprot.

Atbildēt

Ilvars

29.05.2021. 07:44

»

ASV protektorāts Latvija

Mūsu dienās dezinformācija ir viss, kas nesakrīt ar valdošā politiskā režīma viedokli. Piemēram, paziņo, ka Lukašenko ir diktators, un visi, kas saka- pagaidiet, bet viņu taču ievēlēja vispārējās vēlēšanās, tie visi ir dezinformatori


Pirms Velesana.😀
Stakis ir Atistibai/par Rinkevic Vienotiba kuzis/montiks/tomasevs/ivasenko/Sozinovs Korupcijas pereklis
Sports ir Sveta un Neaizkarama lieta. Rinkevic/stakis spodrinot Savu Medalju asv protektorats Zilo braliba ir Kauns Latvijai un Negods.
Lukasenko ieveleja Baltkrievu tauta.
Latvija vienotiba ir meslu kaudze un Stakis ka pielikums.

Atbildēt

neveiktātā deokupācija & daudzkrāsainie hameleoni

29.05.2021. 05:38

- "Mani šeit 30 gadus sauc par okupantu, kāpēc lai es to neattaisnotu ar baudu sagaidot Putina zaļos cilvēciņus." -

Gudrais mācās no citu kļūdām, vatņiks nespēj ielāgot savējās, bet pa vidu saimnieko "pelēkie" Tiem vienalga kādā krāsā oponents, tādēļ arī karogs daudzkrāsains un pielāgots visām dzīves situācijām.
Kādēļ rakstā ir apietas krievu okupatu zvērības, sadarbība ar nacistiem, suverenu valstu aneksija un inkorporācija ?
Arhīvi jau daļēji atvērti autor, un vecās propogandas metodes vairs neiet cauri.

Atbildēt

VB

29.05.2021. 05:30

»

Mx

Ļoti labs raksts! Paldies autoram


Tikai daudz par garu un tā arī nesapratu pēc 1. puses izlasīšanas, kādā sakarā še publicēts...

Atbildēt

lauķis

29.05.2021. 04:38

»

vai, cik gari

ja skolas neražotu muļķus, kas uz skolu


Muļķi ir vispieprasītākā un dārgākā prece,uz tiem turas visa sistēma.

Atbildēt

patiesībā

28.05.2021. 23:45

»

kļimoviča aita

Viss jau būtu labi, visu cieņu raksta autoram...


tieši tā. Intelekta deficīts pārliecinoši dominē šajā pašreizējā "valstī". Akūts un visaptverošs intelekta deficīts. Vēl daži (pavisam nedaudzi) gadi šādā mentālās impotences agonijā un - ...

Zaudēta Valsts, izdziest Tauta kā liesma,
Vēl tikai - "Jevropas provincē" dziesma,
Klusa ( kā "Rekviēms" ) izskan, jo sūra:
"Reiz BIJA (Tēvzeme), pie Dzintarjūras..."

M.U.Ļ.Ķ.U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latv[ĀN]ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

deza ir visur

28.05.2021. 21:02

Pareizi! Galvenie dezu radītāji un izplatītāji šobrīd Latvijā ir valdošā Levita/Kariņa kliķe, jo gribas vēl pakampt no pilnās siles,,,,

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

28.05.2021. 20:40

Mūsu dienās dezinformācija ir viss, kas nesakrīt ar valdošā politiskā režīma viedokli. Piemēram, paziņo, ka Lukašenko ir diktators, un visi, kas saka- pagaidiet, bet viņu taču ievēlēja vispārējās vēlēšanās, tie visi ir dezinformatori.

Atbildēt

vai, cik gari

28.05.2021. 20:34

ja skolas neražotu muļķus, kas uz skolu
iet paēst un padauzīt bumbu, viltus ziņām nebūtu vietas.

Atbildēt

111

28.05.2021. 20:22

Paldies autoram. Pagājuša gada pavasarī kādā intervijā A.Fursovs [krievu vēsturnieks, universitātes pasniedzējs}dalījās ar ziņu, kuru bija saņēmis no sava ASV kolēģa par to, ka valsts iepirkusi no Ķīnas 500 giljotīnas {ja pareizi atceros}, bet Anglija -50.

Atbildēt

kļimoviča aita

28.05.2021. 19:15

Autors varētu īsi un konkrēti aprakstīt OVERTONA LOGU un minēt redzamākos piemērus.

Atbildēt

kļimoviča aita

28.05.2021. 19:12

Viss jau būtu labi, visu cieņu raksta autoram!

Vienīgā nelaime ir tā, ka tie, kuri izlasīja un spēja uztvert rakstīto, visticamākais arī līdz tam jau paši puslīdz orientējās, kas ir patiesība, un kas meli.

Savukārt vairumam ļaužu šis raksts un līdzīga informācija bija, ir un būs par sarežģītu... vienkāršāk taču ieslēgt TV, kas pamācīs, kā dzīvot.

Atbildēt

Mx

28.05.2021. 18:22

Ļoti labs raksts! Paldies autoram.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Atkal par kristieti Aldi

FotoNav noslēpums, ka Aldis Gobzems sevi uzskata par ticīgu kristieti. Aldis par to savā Facebook lapā ir vairākkārt rakstījis kopā ar lūgšanām, kurās viņš lūdz Dievam daudz dažādu lietu. 
Lasīt visu...

12

To visu es ar saviem atbalstītājiem, bet šī partija nav “Gobzema partija”, šī partija ir mūsu

FotoUz šo ierakstu mani pamudināja periodiski komentāros lasāmā doma “Gobzems neko nedara”. Esmu par šo tēmu jau izteicies un ne reizi vien, bet, acīmredzami jautājums kādam, kurš nesaprot, ir aktuāls, kas arī ir saprotami.
Lasīt visu...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft