Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:)

17.09.2019. 10:09

»

Daugavas Vanags

Vajag ierikot pimpju sükàtavu arï


nu to jau turpat rigas pils ateja,kur nav apsardze

Atbildēt

Interesanti,

15.09.2019. 14:58

»

Interesanti,

kas ir aukliņu raustītāji


kas ir patiesie saimnieki un kuratori šai interneta lapai, ko uztur un moderē lapsa?

Atbildēt

Q

15.09.2019. 11:30

Nezinu vai man vienam, mūsu žīdeļa tumšā mute atgādina neveiksmīgi apcirptas kazas pežu

Atbildēt

š

14.09.2019. 20:40

»

Vai

nebūsiet jau “pārcepušies”? Labāk visiem gudrīšiem aizvilkties uz vēlēšanām, lai prokremliskie spēki un sarkanie baroni pazustu uz mūžiem


Tev starp mēli un smadzenēm kaut kur pazudis savienojums. Kad vēlēšanas varēja ko mainīt? Ja jebkādas izmaiņas balsojot būtu iespējamas, vēlēšanas jau sen būtu ārpus likuma.

Atbildēt

Deletējiet vienreiz to idiotu -

14.09.2019. 20:31

»

Interesanti,

atkal "aukliņu raustītājs" Indulis Duka, tis pac Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs, nau ta letīti norijis! Bet kaut kur izspļāvis


pussprāgušo Eggmaŗŗszu Kakueedajzsu, to kas izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz - uz visiem laikiem! Cik var pievemt šo lapsas mājaslapu un cik var ar saviem nepārtrauktajiem idiotismiem provocēt Pietiek apmeklētājus!!

Atbildēt

Niknais

14.09.2019. 18:45

Par tādu naudu varēja atjaunot Joskēm krāsni Salaspilī

Atbildēt

Vai

14.09.2019. 18:39

nebūsiet jau “pārcepušies”? Labāk visiem gudrīšiem aizvilkties uz vēlēšanām, lai prokremliskie spēki un sarkanie baroni pazustu uz mūžiem!

Atbildēt

dāvinu Piet. joskes imidžu

14.09.2019. 17:27

https://photos.google.com/photo/AF1QipOQAAoFEK-ZrrGVgENT7oXfUGx7ZH3uu5f2CC04

Atbildēt

pus-jurists

14.09.2019. 16:59

»

Jurists

Prezidenta rezidences nepieciešamību un tās atrašanos vietu Jūrmalā nosaka likums


Kauguros ir pat 4-istabu labu labie, līdz 70 000.
Bet ne jau tāpēc Joske līda prezidentos (jau cik gadu centies)

Atbildēt

Daugavas Vanags

14.09.2019. 16:52

Vajag ierikot pimpju sükàtavu arï ?

Atbildēt

Jānis

14.09.2019. 16:17

Jautājums ir šāds:cik gadu tūkstoši ir nepieciešami,lai ieguldītā summa atmaksātos?Atbilde-tas neatmaksies nekad.

Atbildēt

?

14.09.2019. 15:08

vai kucinai bus atseviski apartamenti sai rezidence ,vai ari naksies mitinaties apkalpojosa personala meitas istabina ?

Atbildēt

vesturisks ekskurs

14.09.2019. 15:05

kad aploksne tur ienaca pec masones vvf,tad sienam tika noplestas ne vien tapetes un krasa ,bet ari apmetums,lai dabutu ara suna Fumja smaku un atklatu sienas iemontetas noklausisanas ierices.nu bet latviski nerunajosa moldavu celtnieku brigade ar ekas restauraciju un remontu tika atri gala.

Atbildēt

...

14.09.2019. 14:44

»

nē, parazīt!

Tā nekad nebūs tava rezidence


Taisnību saki , CILVĒKAM tāda rezidence nav vajadzīga,tikai parazītam.

Atbildēt

Interesanti,

14.09.2019. 14:09

»

Pussprāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, un viņa sūd.dzība

Izbeidz debilais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas skapī, pats sevi slavēt, iedzer tabletīti...


atkal "aukliņu raustītājs" Indulis Duka, tis pac Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs, nau ta letīti norijis! Bet kaut kur izspļāvis!

Atbildēt

nē, parazīt!

14.09.2019. 13:40

»

...

Cepiens par to ka tā nebūs prezidenta rezidence,tā būs parazīta rezidence


Tā nekad nebūs tava rezidence!

Atbildēt

nu

14.09.2019. 12:28

un par ko cepiens? Prezidenta rezidence paliks arī nākamajam Prezidentam, tā nav Levita privātmāja, ko remontā par nodokļu maksātāju naudu. Lapsa uzskata, ka nevajadzēja remontēt, lai sabrūk?

Atbildēt

Zigurdam Lazdānam

14.09.2019. 11:27

Paldies par jūsu komentāru!Lai Priedīša kungs arī vismaz reizi gadā iztīra savu grāmatām pārblīvēto grāmatu skapi un izdara visu pārējo,ko jūs minējāt!Būs mazāk laika dirnēt pie datora.Paldies,Lazdāna kungs!

Atbildēt

Paldies dievam

14.09.2019. 09:03

Esmu jau laiciņu prom no tās izshēmotās un izzagtās banānijaa, kur valda politmafija un kur politmafijai ir tikai viena doma - kā nozagt to pēdējo kas vēl tautai pieder.

Atbildēt

Zigurds Lazdāns

14.09.2019. 07:50

Vai kāds no kritizētājiem ir kādreiz paskatījies uz sevi spogulī? Izdariet to, ieraudzīsiet savītušu seju, klātu naida rievām, mugurā sen nemazgātu kreklu, kas smird pēc sviedriem. Virtuvē netīri, apkaltuši trauki, bet paplikais grāmatplaukts sen nav redzējis putekļu lupatu.Pie viena paskatieties uz griestiem, kur ieperinajušies zirnekļi, bet pa smilšaino grīdu lēkā blusas, tualetes pods aizaudzis, bet logu rūtis ir necaurredzamas. Tā vietā, lai izgāztu savu žulti anonīmi internetā, paņemiet lupatu un izmēziet ne vien savu galvu un ķermeni, bet arī to vietu, kur esat apmeties. Būs skaidrāka galva, nesmirdēsiet, būs gaišākas domas.Kauku dienu!

Atbildēt

Lapsas kungam

14.09.2019. 07:38

Lai cik arī talantīgs būtu Lato Lapsas kungs, uzskatu, ka rakstīt tendenciozi nomelnojošus rakstus par mūsu valsts prezidentu ir zemiski. Tie 350 tūkstoši nav 350 miljoni, bet gan neliela summa, kas gadu gaitā atmaksāsies. Kauns, ka mēs spļaujam un spļaujam paši savā akā, bet aiz netālās robežas ar katru dienu vairāk priecājas par mūsu zemo pašapziņu un stukaču dabu. Mums ir lieliska Prezidents! Esmu lepns, ka varu dzīvot savā Dzimtenē Latvijā.

Atbildēt

Piekrītu

14.09.2019. 06:45

»

eksis

Man šķiet, ka energoefektīvāka rezidence noderēs arī nākamajiem prezidentiem. Tikpat labi 10 gadus atpakaļ varēja rakstīt, ka Bērziņa pili remontēs pa 20 miljoniem. Pili izremontēja (pirms tam gan nodedzināja), bet nezinu vai Bērziņš tur paspēja kaut dienu pasēdēt kā prezidents...


Gluži manas domas. Tendenciozs virsraksts un nekorekti pievienots foto. Nav jau viņa privātīpašums. Labāk būtu pētījuši, kas notiek Berjozkina "Kājiņās", bet priekš tā jau jāatrauj smaguma centrs no krēsla un jāizbrauc no Rīgas! Tas par grūtu! VNĪ ēkas tiek uzturētas par nodokļu maksātāju naudu, tāpēc būtu jāpriecājas, ka pēc remonta tērēs mazāk.

Atbildēt

kas visiem liedz izmantot šo naudu??????

14.09.2019. 06:39

šarikovi visu dzīvojamo fondu IZNĪCINA!!!!!!!!!!!!!! tas nevienu neinteresē

Atbildēt

Teds

13.09.2019. 22:18

»

fakts

Latvija ir starp 30% pasaules bagātāko valstu


Piekrītu, esam bagātākie ar visa veida atkritumiem, kuru vairums te vēl no padomju laikiem nav izmēzti no Latvijas uz neatgriešanos.

Atbildēt

RB

13.09.2019. 16:55

»

:(

Pareizi jau runā cilvēk, bet 4.maija kliķei to stāstīt ir tas pats, kas sarunāties ar zvaigznēm. Tu viņas redzi, bet viņas tevi neredz un nedzird...


. Bruners. Par atkritumu krīzi

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N tās reizes un atkārtošu vēlreiz – cilvēki, domājiet ar savām galvām, metiet kaunu pie malas par to, kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Pie tiem pieskaitāmi gaiss, ūdens, elektrība, astronomija un atkritumi - ko lietojam sarežģītā utilizācijas procesē. Esmu par to rakstījis savā paša prezidenta programmā. Tādēļ neredzu jēgu (no sense) atkārtoties. Esmu to nepaguris izskaidrojis.
Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā, ikeānā un izplatījumā (in a space).

Tracis ir sacelts ap to, ka viena kompānija gatavojas monopolizēt šo plašo atkritumu tirgu ilgā laika periodā. Ietocoties globālismā, tā ir Rīgas dome, tā to ir rūpīgi sagatavojusi, pašiem sava interese tur noteikti ir. Noteikti grib utilizācijai izmantot kaut ko vairāk par vienu zvaigzni...Visas iesaistītās puses un partijas arī rūpīgi iesmērētas plašajās politikas zvaigžņu galaktikās, ministrija un nez kas vēl. Konkurences padomei bija visas iespējas darījumu apturēt savlaicīgi, neturot Dobeles sveci zem pūra, bet tā nez kāpēc atmodusies pēdējā brīdī, jo noteikti nav iesmērēts laikus. Rezultātā norauts rezultāts, saceltajā jezgā iesaistās Pasaules valdības vietējie klani, kuri, protams, tur nekā nevar izlemt. Ja atrodas uz Zemes. Galvenie korumpanti bļauj, ka jāievieš ārkārtas stāvoklis, jo nupat būs gals klāt, daudzas politzvaigznes patvaļīgi privatizēs ebreju impērijas dārgumus gružu jomā.

Vai, Tev prastais ieziemieti, nešķiet ka šeit ir iesaistītas pārāk daudzas amatpersonas un iestādes, kam ar notiekošo nav nekāda sakara ? Tās ir Rīgas dome, Konkurences padome, Vides ministrija, valdībaas blēžu kantoris.

… Pareizāk sakot, sakars ar atkritumu izvešanu viņiem ir viens – pakampt savu kumosu no noziedzīgā darījuma. Tas ir, kā cūka skatās uz pilnmēnesi un notur to par siera rituli. Tāpēc arī jauc gaisu un ceļ brēku visā cūkustallī. Atkritumu izvešana attiecas uz divām iesaistītajām pusēm. Tie ir iedzīvotāji un citi atkritumu radītāji no vienas puses, un atkritumu izvešanas operatori no otras puses.


Kā Latvijas prezidenta kandidātam man būtu jāprot risināt šo un līdzīgas krīzes situācijas, jo ne visi ieziemieši var būt cūkas un ne visus var iesmērēt. Tāpēc īsumā par to, kā es rīkotos.


Pirmkārt, es palūgtu aizvērties un ciet visiem tiem smērējamiem, cūkmēnesrituļiem, kuri šo nejēdzību ir radījuši, galvenokārt tas attiecas uz Rīgas domi un Vides ministriju.

Monopola radīšanas procesā droši vien un ne tikai ir pārkāpti likumi. Iespējams, ka krīzes rezultātā tiks nodarīti zaudējumi. Ir vērts izmantot iespēju paklusēt. Tas neattiecas uz mani. Cēlajai Konkurences padomei es gribētu aizrādīt par nolaidību, pildot savus tiešos pienākumus. Vajag smērēties klusāk, ja uz to pavalkaties!


Otrkārt, es ielūgtu uz sarunu visus atkritumu izvešanas operatorus, ja nemaldos, tādi ir pavisam 4. Tomēr slepeni vestu sarunas ar atkritumu ražotājiem un sasauktu strādniekus, kuri, izvedot izplatīto drazu, vislabāk zin par katru vēl noderīgu ķieģeli un akmeni pasaules ēkā. Noskaidrotu, kuri no viņiem vēlas turpināt darbu Rīgā. Šeit būtu jāzina situācija detaļās, bet pēc būtības varētu tā. Tie, kuri vēlas, var turpināt piedāvāt savus pakalpojumus iedzīvotājiem un citiem. Kas ir tie citi? Tie pieteksies paši, kad būs savos sūdos līdz kaklam. Arī jaunais operators var nākt bariņā. Saku uzreiz, smēķēšanu esmu atmetis. Atkritumu izvešanu turpināt un nepārtraukt. Tiem iedzīvotājiem un pārējiem, kuri teju noslēguši līgumus, vai grrasās, ar jauno operatoru, dot tiesības līgumu anulēt sakarā ar neparedzētiem apstākļiem. Neparedzētie apstākļi ir atkritumi no ārzemēm. Tie var noslēgt līgumus ar citiem operatoriem, pēc saviem ieskatiem. Katram operatoram ir tiesības brīvi noteikt savu un tavu cenu.


Treškārt, Rīgas domei sakārtot papīrus, saskaņā ar otro punktu. Ja nē, papīri arī tiek smalcināti pirms utilizācijas.
12.09.19

Atbildēt

:)

13.09.2019. 15:39

»

:(

Pareizi jau runā cilvēk, bet 4.maija kliķei to stāstīt ir tas pats, kas sarunāties ar zvaigznēm. Tu viņas redzi, bet viņas tevi neredz un nedzird...


tur jau ta lieta,ka tas pats,kas ar zvaigznem sarunaties,bet liela dala cilveku tacu plerc,ka Levits labs.Bet vins neiebilst ne pret kancelejas algu celsanu,ne arii majas siltinasanu.

Atbildēt

:(

13.09.2019. 14:24

»

:)

nu kad busim bagata valsts,tad es ar lielu lepnumu leposos,ka musu prezidents/te dzivos jaunbuveta lepna balta nama.Un nebus zel ne centa tam.Bet tagat man kauns,ka elite dzivo cepuri kuldams,kamert lielaka dala tauta finansiali dzivo slikti.Esgribetu,ka to pieskirto naudinu sadala taa lai taa netiktu...


Pareizi jau runā cilvēk, bet 4.maija kliķei to stāstīt ir tas pats, kas sarunāties ar zvaigznēm. Tu viņas redzi, bet viņas tevi neredz un nedzird.
Jāmaina visa sistēma līdz pēdējam, kā saka līdz pat apkopējai varas gaiteņos un tikai tad varēsim cerēt, ka tie jaunieceltie un pieredzējušie cilvēki būs ar latviešu tautu. Tāpat esmu pretinieks jaunajiem gados. Pirmkārt tiem nav pieredzes un visticamāk, tie būs veco vēžu atvases ar iegūtu izglītību cionistu midzeņos un viss turpināsies vecajās sliedēs.

Atbildēt

bijusī

13.09.2019. 13:16

Tur jāremontē arī buduārs, lai vecajam žīdam ir kur pieņemt Kucinas pakalpojumus.

Atbildēt

:):):):):):)

13.09.2019. 12:55

»

aha

Laba doma- vispirms pa lēto pārdosim kādam kampējam, bet tad pa dārgo pirksim vai būvēsim jaunu


Njāaaa, mēs šādus darījumus praksē esam aprobējuši daudzkārt. Turpat Jūrmalā ir monumentāli un grūstoši "pieminekļi" šādiem darījumiem!

Atbildēt

:)

13.09.2019. 12:22

»

aha

Laba doma- vispirms pa lēto pārdosim kādam kampējam, bet tad pa dārgo pirksim vai būvēsim jaunu


nu kad busim bagata valsts,tad es ar lielu lepnumu leposos,ka musu prezidents/te dzivos jaunbuveta lepna balta nama.Un nebus zel ne centa tam.Bet tagat man kauns,ka elite dzivo cepuri kuldams,kamert lielaka dala tauta finansiali dzivo slikti.Esgribetu,ka to pieskirto naudinu sadala taa lai taa netiktu tiem,kam jau taa lielas algas.un vienigais pamatojumstam,ka redz vini auksti izglitoti.Valsti irdaudzi auksti izglitoti cilveki,kuri strada par mazu atalgojumu.kautkaa nav riktigi,ne?

Atbildēt

atis

13.09.2019. 12:04

tā nav Levita rezidence. tā ir Valsts prezidenta rezidence. cik Lapsa saņem par šitādiem smirdīgiem raksteļiem?

Atbildēt

Rhh

13.09.2019. 07:37

Driz taa maja buus dargaaka par dienvidu tiltu

Atbildēt

jautaajums

13.09.2019. 07:10

»

Jurists

Prezidenta rezidences nepieciešamību un tās atrašanos vietu Jūrmalā nosaka likums


Vai tāds likums ir taisnīgs un loģisks?

Atbildēt

krams

13.09.2019. 01:16

Sen biju teicis,ka mums ir kārtejais āzis par dārznieku!

Atbildēt

aha

12.09.2019. 22:29

»

:)

nu tad varbut vajag pamainit to likumu.Un kad busim bagata valsts,tad nakamiem prezidentiem atmaksasim balto namu


Laba doma- vispirms pa lēto pārdosim kādam kampējam, bet tad pa dārgo pirksim vai būvēsim jaunu!

Atbildēt

Fanis

12.09.2019. 21:37

Kā tam Priedīšam nav kauna.Levic ir mūsu tautas Saulvedis.Mēs,kas esam lieieli un vāāreni,caur viņu tapsim vēēll...,un vēēl par pašu Priedīti.

Atbildēt

:)

12.09.2019. 21:23

»

Jurists

Prezidenta rezidences nepieciešamību un tās atrašanos vietu Jūrmalā nosaka likums


nu tad varbut vajag pamainit to likumu.Un kad busim bagata valsts,tad nakamiem prezidentiem atmaksasim balto namu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

21

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

FotoAtbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām. Personai piemērojams tāds drošības līdzeklis, kas pēc iespējas mazāk aizskar personas pamattiesības un ir samērīgs.
Lasīt visu...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...