Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:)

17.09.2019. 10:09

»

Daugavas Vanags

Vajag ierikot pimpju sükàtavu arï


nu to jau turpat rigas pils ateja,kur nav apsardze

Atbildēt

Interesanti,

15.09.2019. 14:58

»

Interesanti,

kas ir aukliņu raustītāji


kas ir patiesie saimnieki un kuratori šai interneta lapai, ko uztur un moderē lapsa?

Atbildēt

Q

15.09.2019. 11:30

Nezinu vai man vienam, mūsu žīdeļa tumšā mute atgādina neveiksmīgi apcirptas kazas pežu

Atbildēt

š

14.09.2019. 20:40

»

Vai

nebūsiet jau “pārcepušies”? Labāk visiem gudrīšiem aizvilkties uz vēlēšanām, lai prokremliskie spēki un sarkanie baroni pazustu uz mūžiem


Tev starp mēli un smadzenēm kaut kur pazudis savienojums. Kad vēlēšanas varēja ko mainīt? Ja jebkādas izmaiņas balsojot būtu iespējamas, vēlēšanas jau sen būtu ārpus likuma.

Atbildēt

Deletējiet vienreiz to idiotu -

14.09.2019. 20:31

»

Interesanti,

atkal "aukliņu raustītājs" Indulis Duka, tis pac Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs, nau ta letīti norijis! Bet kaut kur izspļāvis


pussprāgušo Eggmaŗŗszu Kakueedajzsu, to kas izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz - uz visiem laikiem! Cik var pievemt šo lapsas mājaslapu un cik var ar saviem nepārtrauktajiem idiotismiem provocēt Pietiek apmeklētājus!!

Atbildēt

Niknais

14.09.2019. 18:45

Par tādu naudu varēja atjaunot Joskēm krāsni Salaspilī

Atbildēt

Vai

14.09.2019. 18:39

nebūsiet jau “pārcepušies”? Labāk visiem gudrīšiem aizvilkties uz vēlēšanām, lai prokremliskie spēki un sarkanie baroni pazustu uz mūžiem!

Atbildēt

dāvinu Piet. joskes imidžu

14.09.2019. 17:27

https://photos.google.com/photo/AF1QipOQAAoFEK-ZrrGVgENT7oXfUGx7ZH3uu5f2CC04

Atbildēt

pus-jurists

14.09.2019. 16:59

»

Jurists

Prezidenta rezidences nepieciešamību un tās atrašanos vietu Jūrmalā nosaka likums


Kauguros ir pat 4-istabu labu labie, līdz 70 000.
Bet ne jau tāpēc Joske līda prezidentos (jau cik gadu centies)

Atbildēt

Daugavas Vanags

14.09.2019. 16:52

Vajag ierikot pimpju sükàtavu arï ?

Atbildēt

Jānis

14.09.2019. 16:17

Jautājums ir šāds:cik gadu tūkstoši ir nepieciešami,lai ieguldītā summa atmaksātos?Atbilde-tas neatmaksies nekad.

Atbildēt

?

14.09.2019. 15:08

vai kucinai bus atseviski apartamenti sai rezidence ,vai ari naksies mitinaties apkalpojosa personala meitas istabina ?

Atbildēt

vesturisks ekskurs

14.09.2019. 15:05

kad aploksne tur ienaca pec masones vvf,tad sienam tika noplestas ne vien tapetes un krasa ,bet ari apmetums,lai dabutu ara suna Fumja smaku un atklatu sienas iemontetas noklausisanas ierices.nu bet latviski nerunajosa moldavu celtnieku brigade ar ekas restauraciju un remontu tika atri gala.

Atbildēt

...

14.09.2019. 14:44

»

nē, parazīt!

Tā nekad nebūs tava rezidence


Taisnību saki , CILVĒKAM tāda rezidence nav vajadzīga,tikai parazītam.

Atbildēt

Interesanti,

14.09.2019. 14:09

»

Pussprāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, un viņa sūd.dzība

Izbeidz debilais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas skapī, pats sevi slavēt, iedzer tabletīti...


atkal "aukliņu raustītājs" Indulis Duka, tis pac Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs, nau ta letīti norijis! Bet kaut kur izspļāvis!

Atbildēt

nē, parazīt!

14.09.2019. 13:40

»

...

Cepiens par to ka tā nebūs prezidenta rezidence,tā būs parazīta rezidence


Tā nekad nebūs tava rezidence!

Atbildēt

nu

14.09.2019. 12:28

un par ko cepiens? Prezidenta rezidence paliks arī nākamajam Prezidentam, tā nav Levita privātmāja, ko remontā par nodokļu maksātāju naudu. Lapsa uzskata, ka nevajadzēja remontēt, lai sabrūk?

Atbildēt

Zigurdam Lazdānam

14.09.2019. 11:27

Paldies par jūsu komentāru!Lai Priedīša kungs arī vismaz reizi gadā iztīra savu grāmatām pārblīvēto grāmatu skapi un izdara visu pārējo,ko jūs minējāt!Būs mazāk laika dirnēt pie datora.Paldies,Lazdāna kungs!

Atbildēt

Paldies dievam

14.09.2019. 09:03

Esmu jau laiciņu prom no tās izshēmotās un izzagtās banānijaa, kur valda politmafija un kur politmafijai ir tikai viena doma - kā nozagt to pēdējo kas vēl tautai pieder.

Atbildēt

Zigurds Lazdāns

14.09.2019. 07:50

Vai kāds no kritizētājiem ir kādreiz paskatījies uz sevi spogulī? Izdariet to, ieraudzīsiet savītušu seju, klātu naida rievām, mugurā sen nemazgātu kreklu, kas smird pēc sviedriem. Virtuvē netīri, apkaltuši trauki, bet paplikais grāmatplaukts sen nav redzējis putekļu lupatu.Pie viena paskatieties uz griestiem, kur ieperinajušies zirnekļi, bet pa smilšaino grīdu lēkā blusas, tualetes pods aizaudzis, bet logu rūtis ir necaurredzamas. Tā vietā, lai izgāztu savu žulti anonīmi internetā, paņemiet lupatu un izmēziet ne vien savu galvu un ķermeni, bet arī to vietu, kur esat apmeties. Būs skaidrāka galva, nesmirdēsiet, būs gaišākas domas.Kauku dienu!

Atbildēt

Lapsas kungam

14.09.2019. 07:38

Lai cik arī talantīgs būtu Lato Lapsas kungs, uzskatu, ka rakstīt tendenciozi nomelnojošus rakstus par mūsu valsts prezidentu ir zemiski. Tie 350 tūkstoši nav 350 miljoni, bet gan neliela summa, kas gadu gaitā atmaksāsies. Kauns, ka mēs spļaujam un spļaujam paši savā akā, bet aiz netālās robežas ar katru dienu vairāk priecājas par mūsu zemo pašapziņu un stukaču dabu. Mums ir lieliska Prezidents! Esmu lepns, ka varu dzīvot savā Dzimtenē Latvijā.

Atbildēt

Piekrītu

14.09.2019. 06:45

»

eksis

Man šķiet, ka energoefektīvāka rezidence noderēs arī nākamajiem prezidentiem. Tikpat labi 10 gadus atpakaļ varēja rakstīt, ka Bērziņa pili remontēs pa 20 miljoniem. Pili izremontēja (pirms tam gan nodedzināja), bet nezinu vai Bērziņš tur paspēja kaut dienu pasēdēt kā prezidents...


Gluži manas domas. Tendenciozs virsraksts un nekorekti pievienots foto. Nav jau viņa privātīpašums. Labāk būtu pētījuši, kas notiek Berjozkina "Kājiņās", bet priekš tā jau jāatrauj smaguma centrs no krēsla un jāizbrauc no Rīgas! Tas par grūtu! VNĪ ēkas tiek uzturētas par nodokļu maksātāju naudu, tāpēc būtu jāpriecājas, ka pēc remonta tērēs mazāk.

Atbildēt

kas visiem liedz izmantot šo naudu??????

14.09.2019. 06:39

šarikovi visu dzīvojamo fondu IZNĪCINA!!!!!!!!!!!!!! tas nevienu neinteresē

Atbildēt

Teds

13.09.2019. 22:18

»

fakts

Latvija ir starp 30% pasaules bagātāko valstu


Piekrītu, esam bagātākie ar visa veida atkritumiem, kuru vairums te vēl no padomju laikiem nav izmēzti no Latvijas uz neatgriešanos.

Atbildēt

RB

13.09.2019. 16:55

»

:(

Pareizi jau runā cilvēk, bet 4.maija kliķei to stāstīt ir tas pats, kas sarunāties ar zvaigznēm. Tu viņas redzi, bet viņas tevi neredz un nedzird...


. Bruners. Par atkritumu krīzi

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N tās reizes un atkārtošu vēlreiz – cilvēki, domājiet ar savām galvām, metiet kaunu pie malas par to, kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Pie tiem pieskaitāmi gaiss, ūdens, elektrība, astronomija un atkritumi - ko lietojam sarežģītā utilizācijas procesē. Esmu par to rakstījis savā paša prezidenta programmā. Tādēļ neredzu jēgu (no sense) atkārtoties. Esmu to nepaguris izskaidrojis.
Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā, ikeānā un izplatījumā (in a space).

Tracis ir sacelts ap to, ka viena kompānija gatavojas monopolizēt šo plašo atkritumu tirgu ilgā laika periodā. Ietocoties globālismā, tā ir Rīgas dome, tā to ir rūpīgi sagatavojusi, pašiem sava interese tur noteikti ir. Noteikti grib utilizācijai izmantot kaut ko vairāk par vienu zvaigzni...Visas iesaistītās puses un partijas arī rūpīgi iesmērētas plašajās politikas zvaigžņu galaktikās, ministrija un nez kas vēl. Konkurences padomei bija visas iespējas darījumu apturēt savlaicīgi, neturot Dobeles sveci zem pūra, bet tā nez kāpēc atmodusies pēdējā brīdī, jo noteikti nav iesmērēts laikus. Rezultātā norauts rezultāts, saceltajā jezgā iesaistās Pasaules valdības vietējie klani, kuri, protams, tur nekā nevar izlemt. Ja atrodas uz Zemes. Galvenie korumpanti bļauj, ka jāievieš ārkārtas stāvoklis, jo nupat būs gals klāt, daudzas politzvaigznes patvaļīgi privatizēs ebreju impērijas dārgumus gružu jomā.

Vai, Tev prastais ieziemieti, nešķiet ka šeit ir iesaistītas pārāk daudzas amatpersonas un iestādes, kam ar notiekošo nav nekāda sakara ? Tās ir Rīgas dome, Konkurences padome, Vides ministrija, valdībaas blēžu kantoris.

… Pareizāk sakot, sakars ar atkritumu izvešanu viņiem ir viens – pakampt savu kumosu no noziedzīgā darījuma. Tas ir, kā cūka skatās uz pilnmēnesi un notur to par siera rituli. Tāpēc arī jauc gaisu un ceļ brēku visā cūkustallī. Atkritumu izvešana attiecas uz divām iesaistītajām pusēm. Tie ir iedzīvotāji un citi atkritumu radītāji no vienas puses, un atkritumu izvešanas operatori no otras puses.


Kā Latvijas prezidenta kandidātam man būtu jāprot risināt šo un līdzīgas krīzes situācijas, jo ne visi ieziemieši var būt cūkas un ne visus var iesmērēt. Tāpēc īsumā par to, kā es rīkotos.


Pirmkārt, es palūgtu aizvērties un ciet visiem tiem smērējamiem, cūkmēnesrituļiem, kuri šo nejēdzību ir radījuši, galvenokārt tas attiecas uz Rīgas domi un Vides ministriju.

Monopola radīšanas procesā droši vien un ne tikai ir pārkāpti likumi. Iespējams, ka krīzes rezultātā tiks nodarīti zaudējumi. Ir vērts izmantot iespēju paklusēt. Tas neattiecas uz mani. Cēlajai Konkurences padomei es gribētu aizrādīt par nolaidību, pildot savus tiešos pienākumus. Vajag smērēties klusāk, ja uz to pavalkaties!


Otrkārt, es ielūgtu uz sarunu visus atkritumu izvešanas operatorus, ja nemaldos, tādi ir pavisam 4. Tomēr slepeni vestu sarunas ar atkritumu ražotājiem un sasauktu strādniekus, kuri, izvedot izplatīto drazu, vislabāk zin par katru vēl noderīgu ķieģeli un akmeni pasaules ēkā. Noskaidrotu, kuri no viņiem vēlas turpināt darbu Rīgā. Šeit būtu jāzina situācija detaļās, bet pēc būtības varētu tā. Tie, kuri vēlas, var turpināt piedāvāt savus pakalpojumus iedzīvotājiem un citiem. Kas ir tie citi? Tie pieteksies paši, kad būs savos sūdos līdz kaklam. Arī jaunais operators var nākt bariņā. Saku uzreiz, smēķēšanu esmu atmetis. Atkritumu izvešanu turpināt un nepārtraukt. Tiem iedzīvotājiem un pārējiem, kuri teju noslēguši līgumus, vai grrasās, ar jauno operatoru, dot tiesības līgumu anulēt sakarā ar neparedzētiem apstākļiem. Neparedzētie apstākļi ir atkritumi no ārzemēm. Tie var noslēgt līgumus ar citiem operatoriem, pēc saviem ieskatiem. Katram operatoram ir tiesības brīvi noteikt savu un tavu cenu.


Treškārt, Rīgas domei sakārtot papīrus, saskaņā ar otro punktu. Ja nē, papīri arī tiek smalcināti pirms utilizācijas.
12.09.19

Atbildēt

:)

13.09.2019. 15:39

»

:(

Pareizi jau runā cilvēk, bet 4.maija kliķei to stāstīt ir tas pats, kas sarunāties ar zvaigznēm. Tu viņas redzi, bet viņas tevi neredz un nedzird...


tur jau ta lieta,ka tas pats,kas ar zvaigznem sarunaties,bet liela dala cilveku tacu plerc,ka Levits labs.Bet vins neiebilst ne pret kancelejas algu celsanu,ne arii majas siltinasanu.

Atbildēt

:(

13.09.2019. 14:24

»

:)

nu kad busim bagata valsts,tad es ar lielu lepnumu leposos,ka musu prezidents/te dzivos jaunbuveta lepna balta nama.Un nebus zel ne centa tam.Bet tagat man kauns,ka elite dzivo cepuri kuldams,kamert lielaka dala tauta finansiali dzivo slikti.Esgribetu,ka to pieskirto naudinu sadala taa lai taa netiktu...


Pareizi jau runā cilvēk, bet 4.maija kliķei to stāstīt ir tas pats, kas sarunāties ar zvaigznēm. Tu viņas redzi, bet viņas tevi neredz un nedzird.
Jāmaina visa sistēma līdz pēdējam, kā saka līdz pat apkopējai varas gaiteņos un tikai tad varēsim cerēt, ka tie jaunieceltie un pieredzējušie cilvēki būs ar latviešu tautu. Tāpat esmu pretinieks jaunajiem gados. Pirmkārt tiem nav pieredzes un visticamāk, tie būs veco vēžu atvases ar iegūtu izglītību cionistu midzeņos un viss turpināsies vecajās sliedēs.

Atbildēt

bijusī

13.09.2019. 13:16

Tur jāremontē arī buduārs, lai vecajam žīdam ir kur pieņemt Kucinas pakalpojumus.

Atbildēt

:):):):):):)

13.09.2019. 12:55

»

aha

Laba doma- vispirms pa lēto pārdosim kādam kampējam, bet tad pa dārgo pirksim vai būvēsim jaunu


Njāaaa, mēs šādus darījumus praksē esam aprobējuši daudzkārt. Turpat Jūrmalā ir monumentāli un grūstoši "pieminekļi" šādiem darījumiem!

Atbildēt

:)

13.09.2019. 12:22

»

aha

Laba doma- vispirms pa lēto pārdosim kādam kampējam, bet tad pa dārgo pirksim vai būvēsim jaunu


nu kad busim bagata valsts,tad es ar lielu lepnumu leposos,ka musu prezidents/te dzivos jaunbuveta lepna balta nama.Un nebus zel ne centa tam.Bet tagat man kauns,ka elite dzivo cepuri kuldams,kamert lielaka dala tauta finansiali dzivo slikti.Esgribetu,ka to pieskirto naudinu sadala taa lai taa netiktu tiem,kam jau taa lielas algas.un vienigais pamatojumstam,ka redz vini auksti izglitoti.Valsti irdaudzi auksti izglitoti cilveki,kuri strada par mazu atalgojumu.kautkaa nav riktigi,ne?

Atbildēt

atis

13.09.2019. 12:04

tā nav Levita rezidence. tā ir Valsts prezidenta rezidence. cik Lapsa saņem par šitādiem smirdīgiem raksteļiem?

Atbildēt

Rhh

13.09.2019. 07:37

Driz taa maja buus dargaaka par dienvidu tiltu

Atbildēt

jautaajums

13.09.2019. 07:10

»

Jurists

Prezidenta rezidences nepieciešamību un tās atrašanos vietu Jūrmalā nosaka likums


Vai tāds likums ir taisnīgs un loģisks?

Atbildēt

krams

13.09.2019. 01:16

Sen biju teicis,ka mums ir kārtejais āzis par dārznieku!

Atbildēt

aha

12.09.2019. 22:29

»

:)

nu tad varbut vajag pamainit to likumu.Un kad busim bagata valsts,tad nakamiem prezidentiem atmaksasim balto namu


Laba doma- vispirms pa lēto pārdosim kādam kampējam, bet tad pa dārgo pirksim vai būvēsim jaunu!

Atbildēt

Fanis

12.09.2019. 21:37

Kā tam Priedīšam nav kauna.Levic ir mūsu tautas Saulvedis.Mēs,kas esam lieieli un vāāreni,caur viņu tapsim vēēll...,un vēēl par pašu Priedīti.

Atbildēt

:)

12.09.2019. 21:23

»

Jurists

Prezidenta rezidences nepieciešamību un tās atrašanos vietu Jūrmalā nosaka likums


nu tad varbut vajag pamainit to likumu.Un kad busim bagata valsts,tad nakamiem prezidentiem atmaksasim balto namu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...