Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rutks

25.01.2021. 00:05

Bet vai kādam neienāk prātā ka arī bērnam ir tiesības uz dabisku ģimeni nevis surogātu Eiropas ieteikumi nav likumi par to kā dzīvot Latvijā un nevajag katra dīvainīša domas uztvert kā aksiomu

Atbildēt

VVV

14.01.2021. 17:58

»

Diktāts, juridiskas varas piesavināšnās

Man nav saprotams, kādēļ Saeima streso - spriedumā ir nolēmums, kas pēc labas idejas ir jāpilda vai jāatstāj novārtā (tādas tiesīabas ir) - izskatīt vienīgi sprieduma nolēmuma daļu - par Darba likuma 155.panta interpretāciju, kas neskar ne Satversmi, ne tās 110.pantu, ģimeņi...


Bet tad, lai novērstu acīmredzamu diskrimināciju, arī vientuļajām māmiņām uzreiz pēc dzemdībām jāpiešķir kāda valsts apmaksāta gultas biedrene! Citādi tām, kurām tētis gājis bojā, aizbēdzis vai jau precējies ar citu, visa dāsnā atvaļinājuma nauda pagalam! Nav godīgi!

Atbildēt

viesis

13.01.2021. 21:18

Labs un precīzs raksts.

Atbildēt

Diktāts, juridiskas varas piesavināšnās

13.01.2021. 14:48

»

Pētersons

Par agri priecājamies! Osipoviete arī savas atsevišķās domas publicējusi, kur cita starpā ir šāds murgs: "Tātad likumdevējam, lai izpildītu Spriedumu, nāksies būtiski pārstrādāt tiesību sistēmu, ieliekot tajā juridisku pamatu viendzimuma partneru ģimeņu aizsardzībai


Man nav saprotams, kādēļ Saeima streso - spriedumā ir nolēmums, kas pēc labas idejas ir jāpilda vai jāatstāj novārtā (tādas tiesīabas ir) - izskatīt vienīgi sprieduma nolēmuma daļu - par Darba likuma 155.panta interpretāciju, kas neskar ne Satversmi, ne tās 110.pantu, ģimeņi.

Izlemjiet Darba likumu un ar to beidzies "strīds" un Osipovas varas diktatūras izteikumi. Izteikumi un apmuļļāšana spriedumā vēl nav lēmums, nolēmumu daļa, kas noeikts spriedumā izpildīšanai.

Atbildēt

Tiesu eksperts

13.01.2021. 14:36

»

Vilins

Paldies Aldim Laviņam


Paldies Laviņam, ko gaidīju, ka būs kāda tiesneša atsevišķa doma.

Lasi un spried:
No komentāra “gultas ģimene”.
OSIPOVA - Saeima, dodiet lezbiešu un geju gultas meitenēm un zēniem "gultas ģimeni”, jo sekss, seksbrīvība, lai kādā formā tas izpaužas, cik stabils, regulārs tas ir vai nav - tā ir ģimenes pazīme. Pierādījumi? Man, Osipovai Sanitai Osipovičai, pierādījumi nav vajadzīgi, es augstāka par Saeimu, es augstaka par Satversmi un tautu?!
Ja prasa lezbiete vai geji:
Valsts, visos seksa gadījumos dodiet mums ģimenes statusu, tas nekas, ja deputāti klāt nestāvēja gultā seksa laikā un mums, meitenēm vai zēniem nav pierādījumu, valsts “cieņu” seksbrīvībai!

Sanitai OSIPOVAI pierādījumu nevajag – pieteicos, Ka MUMS IR SEKSS, DODIET ģimenes STATUSU un OSIPOVa taisa spriedumu – pieteicējai, Saeima, dodiet ģimeni. Tas nekas, ja ģimenes attiecības beidzas, kad izkāpju no gultas un mums nav pierādījumu, ka esam stabilās attiecībās, kopā dzīvojam un solam turpināt to pašu.

Tas nekas, ka ģeju audzinātiem bērniem nav vectēvu, vecmammu, nav nekādu radniecības saišu ārpus mūsu gultas.
Mums ir gultas - SEKSA GIMENE - labojiet visus tūkstošus likumu un SAEIMA iestrādājiet visos likumos, ka sekss ir ģimenes pazīme. Mēs pateiksim, tāpat kā 12.11.2020 gada OSIPOVAS spriedumā - mums ir seksa attiecības - tā ir ģimene un OSIPOVA taisīs spriedumu, ka "GULTAS ĢIMENEI" vajag izrādīt valsts "cieņu", "iecietību" un valsts aizsardzību.

Atbildēt

Vārdnīca

13.01.2021. 06:48

»

jaajaa

...kas ir "Latvijas suverēns" ?...nav tādas naudas vienības...un nekad nav bijusi


Lūdzu nejaukt ar britu naudu soverenu (sovereigns)

Atbildēt

Vilins

12.01.2021. 23:23

Paldies Aldim Laviņam!

Atbildēt

Estēvs

12.01.2021. 23:19

Lai pierāda ģenētiski , ka ir tēvs

un diskusija par atvaļinājumu beidzas .


Satversmes tiesas vienīgais uzdevums ir sargāt satversmi .

Paldies taisnesim . ( taisnības nesējam )

Atbildēt

Kaspars

12.01.2021. 21:41

Paldies, Laviņa kungs par Jūsu domām un izrādīto cieņu Latvijas tautai un Satversmei!

Atbildēt

jaajaa

12.01.2021. 18:59

»

WWW

Interesanti, kā šis idiotiskais lezbiešu cirks izvērstos, ja runa būtu par alimentu maksāšanu


...vot šitas ir labs !!...tieši tā, paternitātes pabalstu saņēma, līdzi nāks tēva atbildība...kad lezbas izšķirsies, lai maksā alimentus...:)

Atbildēt

jaajaa

12.01.2021. 18:57

...kas ir "Latvijas suverēns" ?...nav tādas naudas vienības...un nekad nav bijusi...:)

Atbildēt

WWW

12.01.2021. 17:43

»

S

Starp bērnam ar savu tēvu un māti pastāv ģenētiskā saikne, kura nav bērnam ar kaut kādu tur nesaprotamu mātes partneri. Šodien viens partneris, rīt cits, pēc gada jau divdesmit pirmais. Bērns nav lemtspējīgs, tāpēc viņam nedrīkst uzgrūst virsū mātes partneru varzu. Kā viņš izaudzis no tiem atkratīsies...


Interesanti, kā šis idiotiskais lezbiešu cirks izvērstos, ja runa būtu par alimentu maksāšanu?

Ja jau bāba, kura sava mūžā nav izdarījusi nevienu produktīvu frikciju pieprasa sev paternitātes pabalstu, tad jāparedz arī alimenti...

Atbildēt

jautājums

12.01.2021. 16:52

ir tiesīgs lemt vienīgi pats Latvijas suverēns – nepastarpināti vai ar demokrātiskās vēlēšanās ievēlēta valsts orgāna – parlamenta – starpniecību.
------------------------------------
Nu vismaz viens ST tiesnesis ciena Satversmi.
Vismaz viens!
Jo šajāspriedumā jau būtiskais nav viendzimuma attiecību legalizēšana, bet tas, ka suverēna (tauyas/tautas vēlēta parlamenta) uzurpē ST- Osipovas personā.
Nu kur problēma, sarīkot to referendumu, ja jau tāds skandāls? Un tieši referendumu nevis pieņemt likumu Saeimā. Lai nav šaubu un interpretācijas.
Es personīgi esmu pārliecināts, ka lielākā daļa būs par vai vienalga (neaizies), bet tad ir objektīvs tautas gribas mērijums. Un nevarēs vairs spekulēt, ko tieši tauta domā.
Citādi mums te Spartas demokrātija-taisnība tam skaļāk bļauj vai veiklāk intrigo. Sparta slikti beidza...
Es saprotu, ka gan LGBT gan NA ir ieinteresēt uzturēt konfliktu, lai mobilizētu savus atbalstītājus.
Bet Latvijas valsts un tautas interesēs ir šo lietu sakartot-demokrātiski , ar balsu vairākumu.

Atbildēt

S

12.01.2021. 16:50

Starp bērnam ar savu tēvu un māti pastāv ģenētiskā saikne, kura nav bērnam ar kaut kādu tur nesaprotamu mātes partneri. Šodien viens partneris, rīt cits, pēc gada jau divdesmit pirmais. Bērns nav lemtspējīgs, tāpēc viņam nedrīkst uzgrūst virsū mātes partneru varzu. Kā viņš izaudzis no tiem atkratīsies, uzzinājis kas un kā?

Atbildēt

Solī

12.01.2021. 15:20

Paldies.

Atbildēt

Paldies

12.01.2021. 15:19

Vismaz viens nav peredasts

Atbildēt

Pētersons

12.01.2021. 15:12

Par agri priecājamies! Osipoviete arī savas atsevišķās domas publicējusi, kur cita starpā ir šāds murgs: "Tātad likumdevējam, lai izpildītu Spriedumu, nāksies būtiski pārstrādāt tiesību sistēmu, ieliekot tajā juridisku pamatu viendzimuma partneru ģimeņu aizsardzībai."

Atbildēt

paardomas

12.01.2021. 14:10

»

🐐

Prieks ka starp ST tiesnešiem ir arī veselīgi domājošs. Bet kas pārējiem lika lemt destruktīvi? Vai SAB, KNAB un VDD nekas nebūtu pārbaudāms


Mums stāsta ka vara piederot tautai,vismaz satversmē tā esot rakstīts.Tad kādā sakarā kaut kādi (neteikšu,būs pārāk rupji) pieņem likumus un tikumus kas nav saskaņoti ar tautas gribu.

Atbildēt

🐐

12.01.2021. 13:49

Prieks ka starp ST tiesnešiem ir arī veselīgi domājošs. Bet kas pārējiem lika lemt destruktīvi? Vai SAB, KNAB un VDD nekas nebūtu pārbaudāms?

Atbildēt

Jurists

12.01.2021. 13:41

Beidzot varam izlasīt juridiski pamatotu viedokli, kādam tam būtu jābūt no visu Satversmes tiesnešu puses.
Diemžēl nākas secināt, ka tikai tiesnesis A.Laviņš ir augstākās raudzes jurists, kas savu viedokli pamato ar tiesību normām, ņemot vērā šo tiesību normu jēgu.

Žēl, ka pārējie tiesneši spriedumu pamato tikai ar šaura loka personu "loģiku" un "dzīvē gūtajiem novērojumiem", neievērojot Satversmes, Civillikuma un citu normatīvo aktu patieso jēgu, kādu tajā ir bija ielicis likumdevējs.

Atbildēt

katram bērnam ir tēvs

12.01.2021. 13:39

citādi bērni nerodas un neradīsies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

īstā demokrātijā

12.01.2021. 13:38

tā ir referenduma lieta. Ar ko sākās fašisms ASV??????????

Atbildēt

Viss pareizi

12.01.2021. 13:32

A.Laviņš MALACIS, nenobijās un nepadevās.

Atbildēt

juzis

12.01.2021. 13:14

Vai tad nav redzams, ka sorosītu banda grib iznīdēt latviešu tautu , piespiežot to pretēji dabas likumiem dzemdēt caur tūpli, , tā rodas tikai izkārnījumi, ne cilvēku bērni! Cik ilgi tauta ļaus svešzemju algotiem kangariem ņirgāties par sevi?

Atbildēt

paardomas

12.01.2021. 13:09

Man arī liekas ka nekādas ģimenes definīcijas nav vajadzīgas,ģimenes jēdziens ir svēts,visa sākums.Toties kriminālkodeksā gan vajadzīgs papildinājums;sadomītiem veidot ģimenes aizliegt,kā arī adoptēt un audzināt bērnus.
Tie kuri brēks par cilvēktiesībām lai nodefinē pēc kādām pazīmēm sadomīti tiek saukti par cilvēkiem.Mēs taču atzīstam kristīgās vērtības,vai arī tā ir tukša skaņa.

Atbildēt

Ghh

12.01.2021. 12:44

Vienkāršāk nevar vienkarsi pegikus uz afriku Sibīrijas bij auksti Āfrikas silts un banani par velti

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...