Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils l

04.07.2018. 19:36

VISU ZEMJU LATVIEŠI, SAVIENOJIETIES !

(flag:lv)(sun)Šodien 02.07.2018.g. skatoties LTv1 pārraidi no 800 gadīgās vardarbīgā judokristīgā kulta celtnes-Rīgas Doma tiešraidi-, noziedzīgās jūdu reliģijas, kas oficiāli gan ir DALĪTA NO VALSTS-kur izskatījās, ka cilvēki burtiski tikuši sadzīti ar varu-oficiālieLR Varas pārstāvji un no bērniem līdz sirmgalvjiem likts dziedāt un arī klausīties,,,,,jūdu-semītu reliģiozās dziesmas, piem,ka kādam AUSTRUMU AZIĀTU GANAM esot jāgana AVIS - burtiski kā DZĪVNIEKU FERMĀ,-sežot kā kādas MELNĀS LOŽAS pasākumā/ kuras Varneši vēl šodien MELO ! ka Viņu"" dievība "gan piedomāta...."priekš gojiem /nežīdiem/ - Isa-jeb Jēzus esot bijis "'PIESISTS"" krustā-Lasiet š.g. jūnija mēneša žurnālus ""ZINTNIEKS""-ar ģeogrāfijas un ekonomikas zinātņu doktora V,ŠTEINA rakstus par Ješua dzīvi gan pēc viņa ATSIEŠANAS !- no krusta un kad viņš 3-jās dienās atlabis, un kurš tālāk ar savu ģimeni-savu sievu un saviem bērniem devies uz Indiju./- Žurnāla "" ZINTNIEKS"" rakstos arī ir vēsturiski izpētīts, ka t.s."'Jaunavas Marijas'" nosaukums ir iegūts kā ""ČINS-DIENESTA PAKĀPE"" jau pieaugušai sievietei ar vairākiem izdzemdētiem bērniem.... Nāk prātā nesenā biedru Vējoņa un Mūrnieces uzruna Brīvības Laukumā Dziesmu un Deju Svētku atklāšānā-kur uzrunā Latvijai /pat ne valstij/ tika novēlēts ilgs mūžš..., bet par Latviešu TAUTU, kuras dēļ Latvijas valsts vispār pastāv-NETIKA pieminēts ne pušplēsts vārds,,,NOŽĒLOJAMI. Atgādinājums, ka kādā runā 2016.g. -rādīta vienā Ren Tv pārraidē, kur Argentīnas Masonu Franciskāņu Ordeņa Romas katoļu "'VIRSGANS"' Papa-pāvests izteicās-"'KAD PIETIEKOŠI DAUDZ CILVĒKI ZINĀS UN SAPRATĪS, ka Ješua-Jēzus NAV NEKAD BIJIS PIESISTS KRUSTĀ-JUDOKRISTIETĪBAS VILTUS RELIĢIJA-SISTĒMA SABRŪK ! UZ VISIEM LAIKU LAIKIEM ! Bet mums CILVEKIEM jau tagad-no šī brīža, VISĀM TAUTĪBĀM..IR VIENS zināms ATRISINĀJUMS- VIENS IENAIDNIEKS- zinot, ka tā IR JUDOKRISTIETĪBA ! -visās tās Astrumniecīgi VILTĪGAJĀS, MELĪGAJĀS,VARDARBĪGAJĀS, ZOMBĒJOŠĀS , SLEPKAVNIECĪGAJĀS,CILVĒKU PAZEMOJOŠAJĀS u.c. tamlīdzīgās izpausmēs !(bell)Ar to tiks ATRISINĀTS , ka cilvēki būs BRĪVI NO RELIĢIOZAJĀM BAILĒM, no NODEVĪBĀM, no RELIĢIOZAJIEM KARIEM, no SLIMĪBĀM, no OKUPĀCIJĀM, iegūsim daudz BRĪVA LAIKA savai INDIVIDUĀLAJAI un ĢIMENISKSKAJAI CILVĒCĪGAJAI GARĪGAJAI ATTĪSTĪBAI, u,c,,,,:))(flag:lv) LAI IR !

Atbildēt

Joņs

04.06.2018. 11:48

Tie kuri parakstījuši vēstuli vismaz darījuši to ar savu īsto vārdu, ne tā kā dīvānā pirdēji, kuri to vien ir spējīgi darīt, kā komentāros ļurināt.

Atbildēt

Mazgariņš

03.06.2018. 13:18

Piesaukt Raini, bārstīt bezjēdzīgas frāzes padomju darbaļaužu stilā. Kas ir šie vecāki, kas ir viņu galvās?

Atbildēt

Ivo

02.06.2018. 13:58

Reti pretigs purns!!!

Atbildēt

Kuram gan grūti

02.06.2018. 10:11

uz jautājumiem ar nopitnu seju stāstīt muļķības, ja atbildību neprasa un vēl maksā par to. Tā , kā to dara Šadurskis un Čakša, Rasnačs, Kučinskis un Reizniece!

Atbildēt

Šadurskis ir ģeniāls

02.06.2018. 10:00

iluminātu ideoloģijas realzētājs.

Atbildēt

Andris a

01.06.2018. 16:25

(bell) Sociologi- Abalstīsim Pučdemonu kā Katalonijas premjeru....Rahojs jau zaudēja, kad tika represēta Katalonijas progresīvi nacionālā vara,,,Un FRIČI ...lai ATSLĀBST.!...Friču un krievu 1939.g. Noziedzīgais GENOCĪDA Slepenais ""'Protokols ir kauna MŪŽĪGS traips šo nāciju vadoņiem un pēctečiem.Un steidzīgi , li'dz 11. nov. 2018.g. ir Jāveic Latvijas zemes un Latviešu tautas deokupācija un dekolonizācija....atjaunojot Likumīgi Latviju kā NACIONĀLU VALSTI AR 80% pamatiedzīvotāju sastāvu un kontrolētām robežām , vienlaicīgi atgūstot no Krievijas varas kases 700 miljardus eiro un nodot Latvijas atjaunotai bankai,.Izgli'tības Ministrijas atlikums mācīt kolonistu bērnus valodā, kas viņiem nebūs vajadzīga atgriežoties savās Tēvzemēs-ir loģisks SIGNĀLS DDD...

Atbildēt

b. Nevilks

01.06.2018. 15:16

Tos, kas katrā vārda galā atsaucas uz preambulu, savāc preambulance.

Atbildēt

Smile

01.06.2018. 14:49

LSM ziņas: Lai reformas nobremzēšanu nepieļautu, iniciatīvas grupa “Vecāki par labāku izglītību” otrdien Saeimā nogādāja aptuveni 150 cilvēku parakstītu vēstuli.

Kur tad tie 120 palikuši, ja šeit tikai 28 parakstītāji?

Atbildēt

Vecāks, kas ārpus šīs grupas.

01.06.2018. 14:38

Saprotam lieta, ka šai vecāku vēstulei nav nekāda sakara ar vecākiem, bet tas ir Izglītības satura centra darbinieku saražots produkts. Arī es, kā vecāks nolēmu kaut ko uzzināt par šo projektu un ievadot tā nosaukumu Googlē neatradu neko citu, kā pārgudru vāvuļošanu, ne ar ko nepamatotas slavas dziesmas un solījumus izstrādāt, aprobēt, pēctecīgi ieviest.... Arī šajā "vēstulē tas pats. Nu ko tad praktiski nozīmē tā Latvijas bērnu interešu ievietošana Latvijas izglītības sistēmas centrā? Bērniem interesē "muļķiki", datorspēles, dažādas izklaides. Vai tad šīs intereses tiks ievietotas tajā Latvijas izglītības sistēmas centrā? Nerunāsim par ķīmijas un fizikas formulām, vienādojumiem un citām sarežģītām un garlaicīgām lietām, bet kā, piemēram, praktiski iemācīt bērnam reizrēķinu tā, lai viņš to mācītos ar prieku, tā, kā to sludina jaunais projekts. Jeb varbūt Skola2030 tādas zināšanas bērniem nemaz neparedz? Pietiks, ja bērns mācēs ievadīt kalkulatorā pareizos skaitļus un saņemt rezultātu? Domāju, ka gan pedagogiem, gan šī projekta izstrādātājiem pašiem vēl ir gaužām miglains priekšstats par to, kā visus šos pašu skaļi deklarētos augstos mērķus un apņemšanās praktiski īstenot, kur nu vēl lai bērnu vecāki šeit kaut ko saprastu un atbalstītu.

Atbildēt

sociāli atstumtais

01.06.2018. 08:51

FAKTS : internacionālā padomju ,, skola,, liberastiskā kosmopolītu ,, skola ,, ! Kā vajadzēja ,, ražot,, vergus tā arī vajadzēja !
nekas nav mainījies !

Atbildēt

Aleks

31.05.2018. 22:09

Lai nu ka, bet latviešu skaits saruk.

Atbildēt

xx

31.05.2018. 21:01

Nekas vairāk par virsrakstu nav apstiprināts un zināms - pat skolotāji nezina , ko viņi mācīs no septembra . Bet te vecāku grupa, kas ir labāk informēta par skolotājiem ? WTF ?

Atbildēt

Smile

31.05.2018. 17:18

Izrādās reizēm arī par naudu nevar visu nopirkt.

Atbildēt

tēvs

31.05.2018. 16:39

Nav skaidrs, kas tie tādi - šī murga atbalstītāji? Varbūt vajag rosināt pārbaudi vai šādi vecāki vispār ir pie pilna prāta un spēj audzināt savus bērnus? Rainis šiem sadotu pa pauri ar spaini!

Atbildēt

Vai Latvijai ir izvēle

31.05.2018. 16:34

Profesionāls projektā iesaistīto un viņu draugu un radu garadarbs par diemžēl neizdevušos projektu.

Atbildēt

nu ja

31.05.2018. 16:34

pilnmēness...

Atbildēt

Patriotiskais gars

31.05.2018. 15:52

šitiem DIŽGARS RAINIS nevar būt pēc būtības,valodu mācība valstij ir nopelns,apgarojums,gaisma,uzplaukuma sajūsma un gara spožums---šie drīzāk velk uz black sabath ataudzi!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

31.05.2018. 15:22

" Jums, Latvijas 12. Saeimas deputāti, vai nu ir iespēja ieiet vēsturē un ielikt jaunus pamatus Latvijas turpmākajiem 100 gadiem, vai arī ir iespēja tos sagraut...". ------Kādā vēsturē viņiem vieta !!?? Morgā ir šo izdzimteņu vieta... .

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...