Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vai Latvijas nākotne bez latviešu kultūras?

14.06.2020. 10:22

»

Darbs iedzīvotāju skaita samazināšanas laukā rit ar lielo uzrāvienu

Te ir plāns globālais visu valstu iedz. skaita samazināšanai visām pasaules valstīm...


Ignorējot KF Konstitūciju, KF noziedzīgā cionistu kontrolētā parlamenta nule ieviestie likumdošanas grozījumi nodoti V. Putinam, slepenajā tautai bunkurā parakstīšanai par KF iedzīvotāju vienotā digitālā iedzīvotāju reģistra izveidi.

Kur slēpjas briesmas, daudzi nesaprot. Šie vienotā reģistra dati tiks nodoti nodokļu ieņēmumu dienestam un ASV komercfirmām, ar ko noslēgti līgumi kā Microsoft u.c. Par katru KF personu tiks ievākti trīsdemit uz personu attiecināmi dati.

Digitālās valsts, KF, izveide netika sabiedriski apspriesta. Digitālajā valsts varas infrastruktūrā paredzētas arī nanotehnoloģijas mākslīgai iedzīvotāju ģenētiskajai selekcijai.

Digitālajā KF valsts varas sistēmas tiesību koncepcijā ietilpst valsts un iedzīvotāju tiesības, kuras nonāk pretrunā. Tajā ietilpst mākslīgā kontrole par iedzīvotāju čipēšanu, vakcināciju utt.

Pašlaik KF vara veido alternatīvu tiesību paketi, kas ir pretrunā KF Konstitūcijai, KF iedzīvotājus pakļaujot eksperimentiem, kuri nav paredzēti KF Konstitūcijā, liedzot iedzīvotājiem tiesības aizstāvēt savas tiesības, kas noteiktas KF Konstitūcijā.

Valsts pakalpojumi tiek plānoti kā komercpakalpojumi digitālā, mākslīgā intelekta vadībā. Digitālo platformu infrastruktūru algoritmi valsts pārvaldes formā kā komerctruktūas uzskaitīs, kontrolēs un sodīs KF iedzīvotājus visās viņu dzīves jomās. Faktiski KF noslēgtie līgumi ar ASV privātfirmām KF iedzīvotāju pilnu uzskaiti, kontroli nodos ASV komercstruktūru pārziņā.

Šodien “C19 vīrusa revolūcija” notiek tiešā sazobē ar “digitālo globālo revolūciju” pasaules iedzīvotāju uzskaitē, kontrolē, sodīšanā, selekcijā un pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanā.

KF valsts struktūras tiek komercializētas, atvieglojot KF komerclīgumu noslēgšanu ar ASV korporatīvo finansu struktūru komerctruktūrām. Šis jaunais biznesa modelis atvieglo globālo finansu korporokrātijas kā SVF, FRS, PB globālo kontroli pār pasaules iedzīvotājiem. Visi IT speciālisti, IT skolotāji skolās, kas atvieglo valsts varas digitalizāciju globālās finansu korporokrātijas interesēs, nākotnē nebūs vajadzīgi, paši kļūstot par korporokrātijas upuriem, zaudējot darbu pēc vienotas digitālas kontroles sistēmas izveides, KF kļūst par digitālo ASV kompāniju FRS, PB, SVF koloniju.

Kāpēc tieši Krievija? Aprobējot valsts digitalizāciju Krievijas teritorijā, sekos globālā visas pasaules varas digitālās valdības izveide, pārvēršot visu pasauli digitālā koncentrācijas nometnē. Transhumānisms, faktiski sātanisms, aizstās humānismu, cilvēku padarot par biorobotu ar slepenu kontroli un pārvaldi, iestāstot sabiedrībai, ka izsekošana, totāla kontrole, “stučīšana” notiekot pašu cilvēku interesēs.


Kā pretoties cilvēka pārvēršanai par dzīvnieku, biorobotu? Mēs redzam, ka caur IT tehnoloģijām jau tiek iespaidoti bērni un jaunatne.

Bērnu pasauli formā viņu vecāki, nevis IT tehnoloģijas. Iemānot visus - vecākus un vecvecākus IT tehnoloģiju”privilēģijās”, tiek sagrauta visa kultūra, veidojot digitālo transkultūras holivudas produkciju, par tās dalībniekiem padarot pašus IT tehnoloģiju lietotājus.

Aizvien vairāk redzam, cik neaizsargāti kļūstam ikviens šai kiberkarā pret mūsu kultūru. Mākslīgo IT intelektu veido, lai iznīcinātu mūsu kultūru, realajā dzīvē atsvešinot mūs no savas zemes, tautas un valsts. Ieplānotā cilvēces degradācija iet rokrokā ar globālajiem iedzīvotāju skaita samazināšanas plāniem, cilvēku padarot par vienas dienas saimnieku un patērētāju, nozogot mums un mūsu bērniem viņu un mūsu reālo nākotni.

Vienlaikus, notiekot kiberkaram pret mums, aizvien vairāk izkristalizējas patiesa sapratne par patiesajām cilvēciskajām attiecībām un cilvēciskumu, cilvēciskajām vērtībām. Daudzi aplami domā, ka reliģija ir otra galējība, ar ko pretoties globālajai digitalizācijai.

Bet kāda ir pirmā?

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

14.06.2020. 09:18

Muļķi.
Tā vietā, lai lūgtos impotentiem no varas, būtu, braucot uz Rīgu no sava Inčukalna, smēluši gudronu spainīšos ar sekojošu izliešanu pie Ministru kabineta, Vides ministrijas un citu ēku namdurvīm.

Atbildēt

Otto

14.06.2020. 09:09

Mēs ar to esam varena tauta , ka bez īpašas domāšanas lienam dirsā kam tik iznāk - te krievam , te vācietim , te amerikānim - nu tagad ķīnietim, Mēs esam neuzvarami

Atbildēt

Egle

14.06.2020. 07:00

Tas norijies mūlis bildē gadījumā nav lemešonoks. Mūžīgajam vemējam nauda aptrūkusies un pieķēries gudronam :)) Smiekli pašam nenānk, zirgs resnais ?! Bildi ar nokaltušu priedi būtu ielicis. Aij ...

Atbildēt

Lai arī ne pa tēmu, bet

14.06.2020. 06:14

Atceros tādu zvērināto tiesu izpildītāju Kasparu Selecki, kurš strādāja vienā mājā kopā ar melnajiem mākleriem, bet vēl vairāk - viņa nihilistisko attieksmi pret likumiem.

Daudziem tas morālais atkritums sava zenīta laikā ir palīdzējis izpostīt dzīves, ļoti daudziem. Neesi vēl tagad līdz galam aizrijies ar visu savu legāli sazagto kāpostu?

Atbildēt

Haha!

13.06.2020. 21:42

»

Darbs iedzīvotāju skaita samazināšanas laukā rit ar lielo uzrāvienu

Te ir plāns globālais visu valstu iedz. skaita samazināšanai visām pasaules valstīm...


Vācija, Francija, Itālija un Nīderlande parakstījušas līgumu ar farmācijas kompāniju "AstraZeneca" par vairāk nekā 300 miljonu devu iespējamās jaunā koronavīrusa vakcīnas piegādi Eiropas Savienībai, sestdien paziņojusi Vācijas Veselības ministrija.

Lūk, jau samazina iedzīvotāju skaitu ar kaitīgajām veselībai vakcīnām! C19 ir jau atklāti 30 mutācijas veidu, kas noteic, ka vakcīna pret C19 nav iespējama. Kurpretim gripai ir 2-3 paveidi! C19 ir kara uzbrukuma vīruss, pagaidām tas nogalina 10 procentus iedzīvotāja. Vakcīnas neattiecas uz medikamentiem un to likumdošanas regulāciju. Neviens LR neatbild par ievesto vakcīnu “tīrību”. Neviena konkrēta valsts amatpersona!

Redzams, ka vakcīnas būs valsts piespiedu teroristiks līdzeklis iedzīvotāju iznīcināšanai - globāli.

Atbildēt

Darbs iedzīvotāju skaita samazināšanas laukā rit ar lielo uzrāvienu

13.06.2020. 21:09

Te ir plāns globālais visu valstu iedz. skaita samazināšanai visām pasaules valstīm.

http://www.deagel.com/country/forecast.aspx?pag 7&sort Population&ord DESC

Latvijas tautu plānots samazināt uz 2025. gadu par 250 000, ASV uz pusi utt. Tabula par visām pasaules valstīm pret IKP, militārism izdevumiem utt. Kā viņi to zin?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...