Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vai Latvijas nākotne bez latviešu kultūras?

14.06.2020. 10:22

»

Darbs iedzīvotāju skaita samazināšanas laukā rit ar lielo uzrāvienu

Te ir plāns globālais visu valstu iedz. skaita samazināšanai visām pasaules valstīm...


Ignorējot KF Konstitūciju, KF noziedzīgā cionistu kontrolētā parlamenta nule ieviestie likumdošanas grozījumi nodoti V. Putinam, slepenajā tautai bunkurā parakstīšanai par KF iedzīvotāju vienotā digitālā iedzīvotāju reģistra izveidi.

Kur slēpjas briesmas, daudzi nesaprot. Šie vienotā reģistra dati tiks nodoti nodokļu ieņēmumu dienestam un ASV komercfirmām, ar ko noslēgti līgumi kā Microsoft u.c. Par katru KF personu tiks ievākti trīsdemit uz personu attiecināmi dati.

Digitālās valsts, KF, izveide netika sabiedriski apspriesta. Digitālajā valsts varas infrastruktūrā paredzētas arī nanotehnoloģijas mākslīgai iedzīvotāju ģenētiskajai selekcijai.

Digitālajā KF valsts varas sistēmas tiesību koncepcijā ietilpst valsts un iedzīvotāju tiesības, kuras nonāk pretrunā. Tajā ietilpst mākslīgā kontrole par iedzīvotāju čipēšanu, vakcināciju utt.

Pašlaik KF vara veido alternatīvu tiesību paketi, kas ir pretrunā KF Konstitūcijai, KF iedzīvotājus pakļaujot eksperimentiem, kuri nav paredzēti KF Konstitūcijā, liedzot iedzīvotājiem tiesības aizstāvēt savas tiesības, kas noteiktas KF Konstitūcijā.

Valsts pakalpojumi tiek plānoti kā komercpakalpojumi digitālā, mākslīgā intelekta vadībā. Digitālo platformu infrastruktūru algoritmi valsts pārvaldes formā kā komerctruktūas uzskaitīs, kontrolēs un sodīs KF iedzīvotājus visās viņu dzīves jomās. Faktiski KF noslēgtie līgumi ar ASV privātfirmām KF iedzīvotāju pilnu uzskaiti, kontroli nodos ASV komercstruktūru pārziņā.

Šodien “C19 vīrusa revolūcija” notiek tiešā sazobē ar “digitālo globālo revolūciju” pasaules iedzīvotāju uzskaitē, kontrolē, sodīšanā, selekcijā un pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanā.

KF valsts struktūras tiek komercializētas, atvieglojot KF komerclīgumu noslēgšanu ar ASV korporatīvo finansu struktūru komerctruktūrām. Šis jaunais biznesa modelis atvieglo globālo finansu korporokrātijas kā SVF, FRS, PB globālo kontroli pār pasaules iedzīvotājiem. Visi IT speciālisti, IT skolotāji skolās, kas atvieglo valsts varas digitalizāciju globālās finansu korporokrātijas interesēs, nākotnē nebūs vajadzīgi, paši kļūstot par korporokrātijas upuriem, zaudējot darbu pēc vienotas digitālas kontroles sistēmas izveides, KF kļūst par digitālo ASV kompāniju FRS, PB, SVF koloniju.

Kāpēc tieši Krievija? Aprobējot valsts digitalizāciju Krievijas teritorijā, sekos globālā visas pasaules varas digitālās valdības izveide, pārvēršot visu pasauli digitālā koncentrācijas nometnē. Transhumānisms, faktiski sātanisms, aizstās humānismu, cilvēku padarot par biorobotu ar slepenu kontroli un pārvaldi, iestāstot sabiedrībai, ka izsekošana, totāla kontrole, “stučīšana” notiekot pašu cilvēku interesēs.


Kā pretoties cilvēka pārvēršanai par dzīvnieku, biorobotu? Mēs redzam, ka caur IT tehnoloģijām jau tiek iespaidoti bērni un jaunatne.

Bērnu pasauli formā viņu vecāki, nevis IT tehnoloģijas. Iemānot visus - vecākus un vecvecākus IT tehnoloģiju”privilēģijās”, tiek sagrauta visa kultūra, veidojot digitālo transkultūras holivudas produkciju, par tās dalībniekiem padarot pašus IT tehnoloģiju lietotājus.

Aizvien vairāk redzam, cik neaizsargāti kļūstam ikviens šai kiberkarā pret mūsu kultūru. Mākslīgo IT intelektu veido, lai iznīcinātu mūsu kultūru, realajā dzīvē atsvešinot mūs no savas zemes, tautas un valsts. Ieplānotā cilvēces degradācija iet rokrokā ar globālajiem iedzīvotāju skaita samazināšanas plāniem, cilvēku padarot par vienas dienas saimnieku un patērētāju, nozogot mums un mūsu bērniem viņu un mūsu reālo nākotni.

Vienlaikus, notiekot kiberkaram pret mums, aizvien vairāk izkristalizējas patiesa sapratne par patiesajām cilvēciskajām attiecībām un cilvēciskumu, cilvēciskajām vērtībām. Daudzi aplami domā, ka reliģija ir otra galējība, ar ko pretoties globālajai digitalizācijai.

Bet kāda ir pirmā?

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

14.06.2020. 09:18

Muļķi.
Tā vietā, lai lūgtos impotentiem no varas, būtu, braucot uz Rīgu no sava Inčukalna, smēluši gudronu spainīšos ar sekojošu izliešanu pie Ministru kabineta, Vides ministrijas un citu ēku namdurvīm.

Atbildēt

Otto

14.06.2020. 09:09

Mēs ar to esam varena tauta , ka bez īpašas domāšanas lienam dirsā kam tik iznāk - te krievam , te vācietim , te amerikānim - nu tagad ķīnietim, Mēs esam neuzvarami

Atbildēt

Egle

14.06.2020. 07:00

Tas norijies mūlis bildē gadījumā nav lemešonoks. Mūžīgajam vemējam nauda aptrūkusies un pieķēries gudronam :)) Smiekli pašam nenānk, zirgs resnais ?! Bildi ar nokaltušu priedi būtu ielicis. Aij ...

Atbildēt

Lai arī ne pa tēmu, bet

14.06.2020. 06:14

Atceros tādu zvērināto tiesu izpildītāju Kasparu Selecki, kurš strādāja vienā mājā kopā ar melnajiem mākleriem, bet vēl vairāk - viņa nihilistisko attieksmi pret likumiem.

Daudziem tas morālais atkritums sava zenīta laikā ir palīdzējis izpostīt dzīves, ļoti daudziem. Neesi vēl tagad līdz galam aizrijies ar visu savu legāli sazagto kāpostu?

Atbildēt

Haha!

13.06.2020. 21:42

»

Darbs iedzīvotāju skaita samazināšanas laukā rit ar lielo uzrāvienu

Te ir plāns globālais visu valstu iedz. skaita samazināšanai visām pasaules valstīm...


Vācija, Francija, Itālija un Nīderlande parakstījušas līgumu ar farmācijas kompāniju "AstraZeneca" par vairāk nekā 300 miljonu devu iespējamās jaunā koronavīrusa vakcīnas piegādi Eiropas Savienībai, sestdien paziņojusi Vācijas Veselības ministrija.

Lūk, jau samazina iedzīvotāju skaitu ar kaitīgajām veselībai vakcīnām! C19 ir jau atklāti 30 mutācijas veidu, kas noteic, ka vakcīna pret C19 nav iespējama. Kurpretim gripai ir 2-3 paveidi! C19 ir kara uzbrukuma vīruss, pagaidām tas nogalina 10 procentus iedzīvotāja. Vakcīnas neattiecas uz medikamentiem un to likumdošanas regulāciju. Neviens LR neatbild par ievesto vakcīnu “tīrību”. Neviena konkrēta valsts amatpersona!

Redzams, ka vakcīnas būs valsts piespiedu teroristiks līdzeklis iedzīvotāju iznīcināšanai - globāli.

Atbildēt

Darbs iedzīvotāju skaita samazināšanas laukā rit ar lielo uzrāvienu

13.06.2020. 21:09

Te ir plāns globālais visu valstu iedz. skaita samazināšanai visām pasaules valstīm.

http://www.deagel.com/country/forecast.aspx?pag 7&sort Population&ord DESC

Latvijas tautu plānots samazināt uz 2025. gadu par 250 000, ASV uz pusi utt. Tabula par visām pasaules valstīm pret IKP, militārism izdevumiem utt. Kā viņi to zin?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...